Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55151) Dexter-2000 válasza stefi68 (#55150) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi szépen a segítséget :R

Szépnapot!

(#55152) stefi68


stefi68
addikt

Ha már ilyen általános problémamegoldó este van hagy tegyek fel én is egy kérdést.

Meg lehet oldani valahogy, hogy egy új névjegy felvételekor ne kelljen mindig átállítani azt, hogy Google névjegyként (nem SIM és nem Phone) kívánom azt rögzíteni.
Elég idegesítő, hogy minden egyes alkalommal be kell ezt állítani, mert nem jegyzi meg az "ostoba".

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55153) Sanki válasza Dexter-2000 (#55151) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, sajnos nem lehet bejelentkezni, ahogy a kolléga is írta. :)

(#55154) Quqesz válasza stefi68 (#55152) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Gyáriban sajnos nem,ez LG "hagyomány"....

ildi88
;) nekem eddig térkép terén a mapfactor navigator volt a leggyorsabban frissülő,az osm mappák ingyenesek.

[ Szerkesztve ]

(#55155) stefi68 válasza Quqesz (#55154) üzenetére


stefi68
addikt

Feladhatnák az ilyen hagyományokat.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55156) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ki sírt a nyalóka miatt nálunk????? Most olvasom a gsmarena-n,hogy a samu felfüggesztette az 5.0 ota frissítését az S4,S5 modellekre,mert tele van buggal(pl Norvégia)......ezért inkább maradjon a 4.4 egyelőre...

[ Szerkesztve ]

(#55157) Dexter-2000 válasza Quqesz (#55156) üzenetére


Dexter-2000
őstag

jó hogy mondod

de akkor most g2 -re mikor jön a nyalóka? ;]

Szépnapot!

(#55158) Meggyi001 válasza Dexter-2000 (#55157) üzenetére

Jáj :DD

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#55159) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Lg G4 így nagyon bejönne kinézetre!

Dexxter
Nem tudom de ezt ajánlom addig is

Meggyi
Igen ezt láttam,de amit linkeltem jobban bejönne...tudom bilibe lóg.....

[ Szerkesztve ]

(#55160) Meggyi001 válasza Quqesz (#55159) üzenetére

Ja, ezt a képet én is néztem pár hónapja, de lehet nem olyan lesz...lehet ilyen:
G4

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#55161) Quqesz válasza Dexter-2000 (#55157) üzenetére


Quqesz
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#55162) beta válasza stefi68 (#55150) üzenetére


beta
aktív tag

Remelhetoleg az osszes ilyen "youtuberol zenet hallgatok" appot/modult/stb mielobb letiltja a google, es szepen atszoktok vmi ertelmes zenehallgatasi modra. Addig is tovabbi jo savszel pazarlast. :P

(#55163) reap3r válasza Quqesz (#55159) üzenetére


reap3r
aktív tag

Hát az a külső túl jó, hogy igaz legyen szerintem. Tuti nem ilyen lesz. Majd talán a G5 :D Amúgy csak én vagyok úgy vele, hogy az 5 - 5,2-esnél nagyobb kijelző átok? Annyira nincs kicsi kezem, de azért a G2 erősen súrolja egy Nekeda tokkal az 1 kézzel könnyen kezelhetőség határait néhány helyzetben...

(#55164) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Új G2 felhasználó vagyok. Lenne is rögtön egy kérdésem. Az értesítési területről, hogyan tudnám eltüntetni a Qslide alkalmazásokat és a fényerő/hangerő csuszkát? Köszi előre is! Ha már volt szó róla akkor bocsi! :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55165) Quqesz válasza Balazska15 (#55164) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv a klubban!
Lehúzod az értesítő sávot és a kapcsolók közt(wifi,gps,hang,stb) megkeresed a qslide gombot és kikapcsolod. Ha nincs ott,akkor az utolsó ikon a szerkesztés és ott megketesed. A hangerő,fény csúszkákra asszem nincsen mód,de ebben nem vagyok biztos.

reap3r
Pedig de bejönne az a forma..állítólag 5.2 coll lesz a G4,de majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

(#55166) fery02 válasza Balazska15 (#55164) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Először is üdv! :)

Kérdésekre válaszolva meg:
Igazából az elsőt már meg is válaszolták előttem, szóval csak a hangerő csúszka eltűntetéshez fűznék annyit, hogy gyárilag sajnos nincs mód az eltűntetésre, hanem a folyamata annak úgy néz ki, hogy root-olás, majd Xposed framework telepítés, hozzá pedig G2 Tweaksbox modul felpakolás.
Abban a modulban emellett még számos, nagyon hasznos dolgot lehet még módosítani.

De nyílván újonnan szerzett telefont még nem feltétlen akar az ember szétmókolni, bár ez egyénfüggő. :)

aya:
Neked is üdv! :)

Alsó gomb sávok eltűntetése valóban játékoktól függ, viszont akkor is ez a funkció (Immersive Mod) ha jól tudom 4.2.2 alatt nincsen még, szóval már csak ezért is érdemes frissítened.
Van mód egyébként egyfajta kényszerítésre is, pl GMD Auto Hide softkey - vagy Ultimate Dynamic Navbar progi segítségével.
Ha valamikor ROM-olásra szánnád magad, akkor vannak olyan ROM-ok, amikben beépítetten van alsó gombsor eltűntetés funkció, amihez bármilyen alkalmazást megadhatsz.

[OFFTommyC:
Nova-ban valóban nem lehet a drawer ikonjait egyedileg rendezni, de én megoldottam (és már megszoktam), hogy pl a játékoknak csináltam egy külön fület és a játékokat oda átpakoltam.
Így több felé osztva az ikonokat, némileg kategorizálva őket már nem is zavaró az abc sorrendezés, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#55167) Sanki válasza beta (#55162) üzenetére


Sanki
addikt

Mit ajánlasz helyette?

(#55168) Meggyi001 válasza Balazska15 (#55164) üzenetére

Helló, csak nem a zte967-es topicból gyüttél? :)

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#55169) fery02 válasza Mastershifu (#55047) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Ez után a hozzászólásod alapján teljesen értem már a rajongásodat az app iránt!
Örülök nagyon, hogy ennyire tetszik. :)
Az meg pluszban dobhat nálad az élményben valóban, hogy ez a G2 az első okostelód.

beta:
Az ilyen app-ok és modulok természetesen nem találhatóak meg Play áruházban és innentől nincs is sok köze a google-nak a dologhoz.
Ha meg tiltana ilyesmiket mégis, az csak egy fokkal közelebb vinné az android rendszert a zártságbn iOS felé.

Google-nek pont az a hasznos, ha youtube mellett megy a kép is, nem véletlenül működik már csak így a hivatalos youtube app.
Szóval gondolom ők tiltanák szívesen globálisan az ilyen mókolt youtube app-okat.

[ Szerkesztve ]

(#55170) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy hetes G2 tukajként még nekem is fent van a tojáshéj a seggemen. Tegnap jöttem rá, hogy az alap launcherben hosszan bökve egy ikonra le lehet cserélni annak kinézetét - hátha ez segítség az újaknak.

Csak a telefon és a kamera ikont cseréltem le, a többivel nincs bajom. A gyári launcher is bőven megfelel, így nem telepítek másikat.

"nincs rá lezsóidő"

(#55171) firemanus82


firemanus82
senior tag

A G4ben a képek alapján jó "nagy" kamerája lesz. Ha a G2 hibáit javítják és újakat nem vétenek (tudom az én kezem is a bilibe lóg) akkor megvan az utód!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55172) Mastershifu válasza reap3r (#55163) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Szerintem is szép ez a külső, de ha megnézed a hozzászólásokat, elég sokan épp azt kifogásolják. :(

Szerintem nem csak Te vagy a telefonmérettel. Nálam is pl. ugyanez a helyzet: elég méretes tenyér + Nekeda tok, ami azért annyira nem vastag. Mégis, azt gondolom, ez a max, amit még "elbírok". Nem örülnék, ha a G4 ennél (jelentősen) nagyobb lenne, bár láttam olyan híreket is.

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#55173) akooos válasza Meggyi001 (#55160) üzenetére


akooos
veterán

Ha tényleg ilyen lesz és mondjuk nem 5,8 ahogy pletykálják, hanem 5,2 (MAX 5,3") akkor nekem instant get. Nagyon tetszik, megmozgatja a fantáziám, ahogy a G2 tette és nem úgy, ahogy a G3.

(#55174) Autley


Autley
csendes tag

Sziasztok!

Eddig sohasem volt bajom a hívások minőségével, de most két napja bárkivel is beszélek, szinte mindenki panaszkodik,hogy abszolút nem ért semmit abból amit mondok. "T" a szolgáltatóm, stock 20h ROM. Most a szolgáltató szarakodik vagy a telónál van gond. Hívás beállításoknál "Hang javítása" próbáltam be és ki kapcsolva is, de nincs különbség.

Valami ötlet :F . Köszi.

(#55175) Balazska15 válasza Quqesz (#55165) üzenetére


Balazska15
senior tag

Quqesz, fery02 köszönöm szépen a segítséget, Xperiaról jöttem, ahol lényegesen egyszerűbb a menürendszer meg úgy általában minden! :D A rootolásnak hamarosan eljön az ideje, amint időm engedi, mert van kettő állandó értesítés a területen (3g WatchDog és ACR) és ha ehhez jön még pluszba egy kettő akkor nem fér ki rendesen, szóval elég zavaró számomra.. :)

Meggyi001, de bizony onnan :DD eltelt már azóta több, mint egy év! :)

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55176) fodin válasza Balazska15 (#55175) üzenetére


fodin
tag

Ehhez nem kell rootolnod, az adott program beállításaiban tudod állítani, hogy ne tegyen ki ikont az értesítősávra.

(#55177) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Root.. Kdz után eltünik egy hard reset után? Tényleg?

(#55178) Balazska15 válasza fodin (#55176) üzenetére


Balazska15
senior tag

Bocsi, én fogalmaztam rosszul, nem az a két program ikonja zavar, hsnem, hogy a csuszkák és az ikonok miatt nem fér ki a többi és ha lenne rá lehetőségem akkor az előbbit tüntetném el! :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55179) iceQ!


iceQ!
addikt

LG G2 vs Nexus 5

Ki az aki 1-1ben cserélné? Megéri? :F

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#55180) plaszy válasza iceQ! (#55179) üzenetére


plaszy
őstag

Nem ismerem a Nexus 5-öt, de az LG G2-vel megvagyok elégedve, amire kell nekem, arra bőven jó ez...sőt.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#55181) V.T. válasza iceQ! (#55179) üzenetére


V.T.
aktív tag

Én 8 hónap Nexus 5 használat után váltottam G2-re és egyáltalán nem bántam meg! Sőt!
Az én használati szokásomhoz sokkal jobb volt a G2, nem rootoltam nem cseréltem rendszert egyik készüléken sem, csak használtam!
G2-őt is kb 8 hónapig használtam és ha választani kellene újra ezt választanám.
Akkumulátorban verhetetlen, kijelzője szebb és nagyobb, kamerája jobb képeket készít, talán hangosabban szól a hangszórója.

Ez az én véleményem!

(#55182) petipetya válasza iceQ! (#55179) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem könnyű a kérdés. Szerény(telen) személyemben egy Nexus 4-et cseréltem le G2-re: jobb proci, nagyobb kijelző, nagyobb aksi (!), gyorsabb menü, LTE, több feature, quickwindow tok stb. - megérte.

Egy Nexus 5 esetében már csak a nagyobb aksi és a több feature lehet érv a G2-re. A kijelző csak egy hangyaf@sznyival nagyobb, amit szinte nem is érezhető. Talán még a több tárhely lehet indok, ha egy 16 GB-os Nexus 5-ről váltasz 32 GB-os G2-re.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55183) Mastershifu válasza iceQ! (#55179) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, érdemes itt visszaolvasnod, elég sokan váltottak N5-ről a G2-re. A legtöbben az üzemidő-növekedést emelik ki. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#55184) akos727 válasza Balazska15 (#55175) üzenetére


akos727
senior tag

Z1-hez kepest milyen a G2? Anno mikor vettem enyemet e 2 kozott vacilaltam, de nem bantam meg, hogy G2 lett.

(#55185) batai15 válasza iceQ! (#55179) üzenetére


batai15
félisten

Én akartam egyszer. Akkor hülyének nézték hogy pofátlanság hogy a g2+ra fizetés =gari nélküli nexus 5

(#55186) Ferenczi Áko válasza akos727 (#55184) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem jobban bejött az Lg, előtte Z1-em volt, de az Lg G Pro után nem tudtam megszokni a Sony-t.. Sem a felhasználói felülettel nem tudtam megbarátkozni, sem a gyári launcher laggolásával.. Egy pillanatra sem bántam meg, hogy g2-t vettem a Z1 után..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55187) akooos válasza iceQ! (#55179) üzenetére


akooos
veterán

Semmiképp nem cserélném Nexus 5-re :) Egyedül a kamera app vonzó, más nem :)

(#55188) Balazska15 válasza akos727 (#55184) üzenetére


Balazska15
senior tag

Még nincs 24 órája, hogy használom a G2-t, szóval nagyon nem tudom még összehasonlítani, de üzemidőben úgy látom jobb lesz. Nekem bejön a Sony gyári kezelőfelülete nagyon tetszik, szeretem az egyszerűségét! Egyenlőre sajnos még nem tudom érdemben összehasonlítani s két telefont!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55189) akos727 válasza Ferenczi Áko (#55186) üzenetére


akos727
senior tag

Nem akartam odairni elozo kommentemhez, hogy egy jo baratomnak z1-e volt es van, de mar elso pillanattol kezdve nekem mondta, hogy jo-jo, de valahogy megsem az igazi....nem igazan elegedett vele, de nem csereli le mert annal jobban lesz*rja a dolgot...:) Gondoltam egy custom rommal azert csak elmenne, de g2-nek bejott a perem nelkuli kijelzoje, infra, gombok hatul,stb illetve, hogy akit kerdeztem, mind elegedetten hasznalja/ta.

(#55190) iceQ!


iceQ!
addikt

Akkor marad :DD

Igazából mivel van egy Motorola Moto G 2014 s ez Dual SIM-es így a G2-m le van támasztva(két telóval mászkálni nem öröm, főleg ha az egyik nagyobb mint a másik).

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#55191) firemanus82


firemanus82
senior tag

A cimborám a sony z3-at akarta velem elcserélni. Nem tetszett, maradt a g2 teljes megelégedésemre!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55192) Gabman


Gabman
csendes tag

Sziasztok!
Ha minden igaz, holnaptól én is egy boldog tulajdonosa leszek egy 32 gigás csodának.
Szerelmes lettem belé, egyetlen negatívum az ujjlenyomatgyűjtő gagyi hatású hátlap, de a topikot elnézve tok kérdésre fogok választ találni bőven! :)

B-teltől rendelem meg, utánaolvasgattam, megbízható boltnak tűnik. (Mindenképp EU régiókódosat kértem) Remélem tényleg csak pozitív tapasztalataim lesznek velük.

Még egy dolog, ami annyira nem jön be: az UI ikonjai nekem nagyon "elavultnak" tűnnek, G3-mal például azért szemeztem mert annak sokkal letisztultabb, flat design-ú az UI-ja. Ha megérkezik a mindenki által várva várt Lollipop, vajon megkapja ezt a ráncfelvarrást a G2 is? Vagy ha másmilyen ikonokat és kezelőfelületet szeretnék, mindenképp neki kell esni a ROM-nak? (Egyáltalán nem értek hozzá, nyilván ha ilyenre adom a fejem, utánaolvasok)

G3 nekem már túl nagy, na és az akksi idő se olyan jó, ahogy olvasom a hsz-eket. Egy szép UI-al és jó anyagú tokkal a G2-nél több nem is kell az embernek szerintem.

(#55193) petipetya válasza Gabman (#55192) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az alap launcherben hosszan bökve egy ikonra le lehet cserélni annak kinézetét.

De ha az alkalmazás listában is cserélni akarod, akkor a legegyszerűbb egy Apex vagy Nova launcher telepítése.

"nincs rá lezsóidő"

(#55194) kimi02


kimi02
őstag

Amúgy mi a különbség az EU vagy az Ázsiai régiókódos között ?
:R

(#55195) akos727


akos727
senior tag

Jo olvasni, hogy mennyien vagyunk elegedettek a G2-vel. Ez az elso topic (ifon utan) szamomra, ahol nem arrol szol az egesz, hogy mekkora sz*r az egesz telefon. Pedig volt vagy mennyi telefonom az elmult evek soran...:)

(#55196) Meggyi001 válasza akos727 (#55195) üzenetére

Igen, ez ritka jól sikerült telefon :)

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#55197) batai15


batai15
félisten

Ja ez nálam is nagy szó hogy nem szidom a telefont.

(#55198) fodin válasza kimi02 (#55194) üzenetére


fodin
tag

Az ázsiai piacra szánt készülékek között van olyan, ami az itthoni 4g-t nem támogatja (ha jól sejtem a 800 Mhz-es sáv nincs benne).

(#55199) Quqesz válasza iceQ! (#55190) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És milyen a moto?

(#55200) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

Jó napot. Tudom hülye kérdés de megpróbálom :) kijelző bal alsó sarka végig repedt, kijelző csere 55 ropi. Van értelme nem gyári szervízbe csináltatni? Vagy bármi ötlet olcsóbb megoldásra :)

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.