Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#54601) RAYBOMB válasza RAYBOMB (#54564) üzenetére

RAYBOMB
(tag)

Erre valaki?

(#54602) tarakos válasza Mike81 (#54581) üzenetére

tarakos
(tag)

Én meg S5 és a G2 között hezitáltam aztán G2 lett belőle.
Nem mondhatom, hogy nagyon megbántam, de a kamera az botrányosan szar fotókat készít!

Ha kicsit is félhomály van akkor vaku ide vagy oda semmi sem számít.
Előtte S3-am volt és az nagyon szép fotókat csinált.

Most egy iphone 4s-t használok és az is remek képeket csinál.

Szóval én csak a kamera miatt csalódtam. (mondjuk az LG 4X is botrányos képeket csinált)

Csak egy lelkes felhasználó...

(#54603) Zsolto válasza Gabor1092 (#54593) üzenetére

Zsolto
(őstag)

A synapticsnak is van appja erre:

Synaptics Touch Explorer

Dexter-2000:
Tök jó, örülök, hogy az M8-en is bevált! :K

Tarakos:
Nem lehet, hogy neked is odavan a kameralencsén a bevonatod? Olvass vissza, volt szó róla korábban.

Meg is van - Lencsepolírozás.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu / www.gpsfrissites.hu

(#54604) tarakos válasza Zsolto (#54603) üzenetére

tarakos
(tag)

Sajnos nem.
Egy karc sincs rajta. Nagyon vigyáztam rá.

Szoftveres gondja lehet, mert láthatóan az élesség állítással vannak gondjai sötétben, meg nagyon nagy a zajossága a képeknek.

Nappal elfogadhatóak a képek, de meg sem közelítik egy samsung vagy sony minőségét. És újként vettem, és első pillanat óta ilyen. (most éppen G3 rom van rajta, ezzel mintha élhetőbb lenne)

(#54605) petipetya válasza w333 (#54599) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

w333 és Quqesz köszi.

Próbálok intézni egy szabadnapot, aztán hívom a B-telt holnap.

Nem marad más bolt, mert a Partneronál egy kóddal akart 4G-t varázsolni a telóra a fickó. Egyből mondtam neki, hogy az restart után megszűnik (itt olvastam valahol a topicban) - ekkor gyorsan hozzátette, hogy igen éppen mondani akarta. Akarta a fenét. :D Szóval ez alapján a 16 GB-os sem kell tőlük.

Úgyhogy marad a B-tel 32 GB-os verzió.

[ Szerkesztve ]

nincs rá lezsóidő

(#54606) Quqesz válasza tarakos (#54604) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Én ilyen képet tudok vele lőni sötétben gyári rommal:
foto1
foto2
[link]
Sztem ezek nem botrányosak.....
Ráadásként egy lg 4x kép [link]

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#54607) FGyula30 válasza petipetya (#54605) üzenetére

FGyula30
(aktív tag)

Én itt vettem: [link]

Megbízható bolt, van üzletük, nincs apróbetűs rész, 2nap alatt itt volt. Felhívtak rendeléskor h milyen színűt kérek.

Amúgy cloudy romnál írják:
I dont have 4G/LTE option in network setting?
- Delete LteConfigs.apk in system\app (D802/5/6 only) then reboot.
Tényleg van utána 4G, kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung S8+ <<< Htc U11 <<< Samsung A5 2017 <<< Htc 10 <<< Htc M9 <<< Lg G3 <<< Htc M8 <<< LG G2 <<< Htc M7<<<Htc One X

(#54608) bgergely válasza tarakos (#54604) üzenetére

bgergely
(senior tag)

Készített egy ALBUMot, melyben lehet pár sötétben készített képet találni. S ezek még csak nem is az eredeti méretű képek, hanem a Facebook Synced Albumomból szedtem most le gyorsan...

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54609) Xmodule

Xmodule
(őstag)

Pár hete leejtettem a telefont pont a sarkára esett egy pocsojába. Természetesen betört a kijelzö viz is ment bele. Elkuldtek szervizbe biztositva volt a telefon. Ha hiszitek ha nem megcsinaltak. Kicsereltek az elölapot(keretet, kijelzöt, aksit). Szoval alaplap maradt gondolom többit cserélték. Nem gondoltam volna hogy beázott készülékeket megjavitanak.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#54610) Den Hadnagy válasza FGyula30 (#54607) üzenetére

Den Hadnagy
(senior tag)

És ez custom romra érvényes, vagy gyárira is? Nekem gyári minden, és nem mutat 4g-t, se a hálózati opcióknál nem engedi kiválasztani :(

A törlés után csinálni kell még valamit, vagy csak reboot?

D802 a készülék, 20h-val.

Köszönöm:
DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#54611) bgergely válasza Xmodule (#54609) üzenetére

bgergely
(senior tag)

Milyen biztosításod volt?

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54612) kocsij válasza Quqesz (#54606) üzenetére

kocsij
(tag)

Miért nem veszel akkor fényképezőgépet? Ha már ennyire a kép minőségre mész rá. Ez a legnagyobb baromság amikor valaki a telefontól olyat vár el amit egy fényképezőnek kell tudnia.

https://hirdes.hu Huawei P30 Pro

(#54613) Xmodule válasza bgergely (#54611) üzenetére

Xmodule
(őstag)

www.solidab.se

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#54614) Indiant válasza Zsolto (#54603) üzenetére

Indiant
(addikt)

Én viszonylag új telón hasonló javulást értem el úgy, h. levettem a fóliát a hátsó kameráról (amit az üveglaphoz kaptam).
De az első kamerával nem tudok mit kezdeni. Az full homály.

Samsung S9+

(#54615) tompyka

tompyka
(csendes tag)

Na egy pár napig szenvedtem de tisztul a kép a 4G témával kapcsolatban.
Bármilyen ROM ot is teszek ré nincs voda 4G, kivéve a gyári Vodás rom-al.
El kell indítani a frissítés appot és az felrak egy LTE update packot, ezután lesz 4G.
A többi romnál sajnos nem jelenik meg ez a pack. :(( :(( :((
Ettől teljesen független az,hogy legtöbbször edge-n áll pedig max hsdpa lefedettség van. Aztán vagy átáll HSDPA-ra vagy nem. :O
Úgy gondolom ez energiatakarékossági okokból van vagy nem tudom de annyira idegesít, hogy lehet megy a levesbe az egész és nézek valami más típust.

(#54616) firemanus82 válasza tompyka (#54615) üzenetére

firemanus82
(senior tag)

Nálam megvolt ez az apk telepítés (eu open v20h) és nem tudom rávenni a 4g-re... :( (eredetileg ázsiai a masina)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro Dual => Huawei P30 Pro (256Gb) - A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#54617) tompyka válasza firemanus82 (#54616) üzenetére

tompyka
(csendes tag)

Vodás vagy?

(#54618) neo_xperia válasza petipetya (#54605) üzenetére

neo_xperia
(aktív tag)

Enyém is partneros, ARE régió,32 gb. 20G EU rom-ot dobtam rá, és van LTE. Csak emiatt hülyeség a boltok közt válogatni.Szerintem.

S9+

(#54619) FGyula30 válasza Den Hadnagy (#54610) üzenetére

FGyula30
(aktív tag)

Előtte: [link]
Utána: [link]

Stock-on nem próbáltam még, de ezt az optimus-cloudy romnál is írja a fejlesztő, ha nincs lte, akkor az lteconfig-ot kell törölni.
Reboot után lennie kell, igen.
Jaa, a sim kártyám minimum 10éves, de vkinél segített a csere.

[ Szerkesztve ]

Samsung S8+ <<< Htc U11 <<< Samsung A5 2017 <<< Htc 10 <<< Htc M9 <<< Lg G3 <<< Htc M8 <<< LG G2 <<< Htc M7<<<Htc One X

(#54620) Azharel válasza laverdadb (#54571) üzenetére

Azharel
(aktív tag)

Én linkeltem be. Dominosok már fel is mehetnek 4g hálóra, viszont egy gond van, mégpedig a dominos sim-ek nagy része nem 4g képes. Le kell cseréltetni őket, de a bibi ott van hogy nincs az üzletekbe ilyen sim. forrás

(#54621) firemanus82 válasza tompyka (#54617) üzenetére

firemanus82
(senior tag)

Igen. Megpróbáltam az lte.apk-t törölni, de az sem segített...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro Dual => Huawei P30 Pro (256Gb) - A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#54622) Becksman

Becksman
(őstag)

Hali! Erre a készülékre jön Lollipop? A legújabb rommal mennyi a szabad ram?

Huawei Mate 20 lite Sapphire Blue (Emui 9.1.)

(#54623) FGyula30 válasza Becksman (#54622) üzenetére

FGyula30
(aktív tag)

Nem, nem jön.
Ki kell dobni azonnal, nincs mit tenni. :-)

(#54624) Becksman válasza FGyula30 (#54623) üzenetére

Becksman
(őstag)

Üdv!

Xperia SP-ről szeretnék váltani( vagy erre vagy egy Z1C-re...)... A frissítés android készülékeknél elég döntő szempont lehet.. Tudom Nexust vegyek akkor.. Na de legalább, ha megveszem legyen 5.0....

(#54625) Mastershifu válasza Becksman (#54624) üzenetére

Mastershifu
(tag)

Szia! A legjobb helyen érdeklődsz. :) Ha visszaolvasol egy kicsit (tényleg nem kell sokat), sok mindenre választ találsz. S magad is jól fogsz szórakozni, szerintem... :))

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#54626) petipetya válasza neo_xperia (#54618) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Köszi. A helyzet az, hogy reggel és kicsit később is beszéltem a B-tellel, akik nagyon segítőkészek. Így mindenképpen őket akarom majd választani.

nincs rá lezsóidő

(#54627) Ferenczi Áko válasza Becksman (#54622) üzenetére

Ferenczi Áko
(őstag)

Amíg ezt leírtad, a Google kereső kiadta volna vagy 309ezer találatban a választ.. Nem jön lollipop, sőt, a következő frissíttés downgrade-elni fogja Ice Cream Sandwich-re..

Samsung Galaxy S9+ coral blue

(#54628) Tüske0614 válasza tompyka (#54617) üzenetére

Tüske0614
(aktív tag)

Vodafone nak nincs 4 G hálózata még szerintem

(#54629) Quqesz válasza kocsij (#54612) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Ezt biztos nekem címezted? Sztem inkább takaros kollégára gondoltál...:K

[ Szerkesztve ]

(#54630) tompyka válasza Tüske0614 (#54628) üzenetére

tompyka
(csendes tag)

De, van. :) Most is azon állok, Pécsen.
Sőt napról napra több helyen. Az év végéig több 4G bázisállomása lesz mint a T-nek és a Telenornak összesen.

(#54631) petipetya válasza Ferenczi Áko (#54627) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Ez fájt. :) De a kitkat előbb a JB van.

[ Szerkesztve ]

nincs rá lezsóidő

(#54632) Quqesz válasza petipetya (#54631) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Sztem a gb-re gondolt...:DD

[ Szerkesztve ]

(#54633) Becksman válasza Ferenczi Áko (#54627) üzenetére

Becksman
(őstag)

Nos.. Tipikusan így voltam az SP-mel a google kidobta hány ezerszer hogy jön kitkat aztán nem lett belőle semmi.. LG-vel nincsennek tapasztalataim... EZÉRT gondoltam, hogy itt rákérdezek...

(#54634) Quqesz válasza Becksman (#54633) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Elvileg Q1 volt megjelölve,de úgy hírlik Q2 lesz csak belőle(még van pár napunk,hogy kiderüljön)
Tüske
De lesz/van már a red csomagosoknak...elvileg a voda is elindította tavaj év végén

[ Szerkesztve ]

(#54635) Becksman válasza Quqesz (#54634) üzenetére

Becksman
(őstag)

Nagyon vaciláláson vagyok. Mert ugye Z1C-n gondolkodok(ebben kapnék bővíthető memót, vízállóság, 20.7es kamera (bár ez nem jobb), meg ugye a kompaktabb méret).. A G2-be egy fokkal szebb, fényesebb kijelző van viszont nincs vízállóság + memóriabővítés + nagyobb maga a készülék is.
Bár még nem tudom lehet T-nél előfizuval hozok ki, de ott G2 már nincs.. G3-at meg sokallom már ...

(#54636) tarakos válasza Quqesz (#54606) üzenetére

tarakos
(tag)

Na, nekem meg ezt tudja.

Vakuval, sötétben (igazából nem is teljesen sötétben, mert én még simán láttam.)

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=25520150204_212233.jpg

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=51520150204_212251.jpg

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=78520150204_212529.jpg

[ Szerkesztve ]

(#54637) Quqesz válasza Becksman (#54635) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

A sony z1c -t most vágta az asszony a kukába(fél éves)! Nem ajánlom. Inkább vett egy G3s-t ez hibátlan. A sony folyamatosan fagy, újraindúl,stb....és az akkuja sem bírja addig mint az lg-é. Neki ugyan olyan használat mellett a sony 2 napot,az lg 3-4 napot elmegy. A frissítés sem gyorsabb rá. Az egyik bérlőnk sony fan és van egy Z2 tabja és egy z3c-je,mind a kettővel gondjai vannak! Eddig kb 5-6 emberrel beszéltünk még,akinek z1c-je van és mindenkinek gondjai vannak vele(pl nincsen híváskor felvevő gomb!). Fotózásnál csak sötétben lő gyorsabban,de zajosabb a kép,viszont kontrasztosabb. Nappal ega a két teló. A vízállóság meg szerencse kérdése,van akinek jó és van akinek simán beázott...

(#54638) Nightman1

Nightman1
(tag)

Segíteni sajna nem tudok a 4G témában csak tapasztalat hogy telenoros vagyok,nincs 4G előfizum,flottás vagyok,és Cloudy rommal nekem mindíg volt-van 4G,már nagyvárosokban ahol elérhető..
Soha nem kellett babrálnom a 4G konfiggal..
Csak felment a rom,volt hogy Optimus,volt hogy gyári kernellel,de nálam működik rendesen.. :o

(#54639) sYs válasza tompyka (#54630) üzenetére

sYs
(tag)

Pécsett hol talált neked 4G-t Vodavál? Egy hónapja használom itt a telót és csak 3G-t láttam eddig csak.

(#54640) Quqesz válasza tarakos (#54636) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Megnéztem a képeket és a kocsis képen pont a vakuzási hibát követted el. Ha nincsen sötét(tehát te is láttál) én nem használnék vakut,mert a közeli pontot veszi fénymérési pontnak és mivel ott nagy a bejövőnfény a távolabbi helyek sötétek lesznek(világosban ennek az ellentetje a beégés). Két dolgot tudnod kell: a fókusz és a fénymérés is középpontos súlyozású,nem matrix v többpontos. Ebből kifolyólag a fénymérésnél mindég a középpontot veszi alapnak míg fókusznál ha ráböksz a kijelzőre,akkor variálhatod. Ha nem élesít be rendesen,akkor használd a manuál fókuszt,de sötétben jobban jársz,ha úgy veszed észre nem éles,akkor kijelzőre böksz gyorsan és jó lesz a kép. Az én képeimen nem használtam vakut. Azt ajánlom még,hogy próbáld meg autó vakuval milyen képeket készít,mert amikor te vakut használsz lehet még nem kellene. Az viszont tény,hogy sötétben lassan készít képeket vakuval és pl mozgó dolgot szinte lehetetlen vele fotózni(ebben pl a sony telók jobbak).

[ Szerkesztve ]

(#54641) Mike81 válasza Becksman (#54633) üzenetére

Mike81
(aktív tag)

Erre mi is akkor kapunk pontos választ. Ha jelez a telefon, hogy van frissítés :-)

[ Szerkesztve ]

(#54642) stefi68

stefi68
(addikt)

Mi ez a sok hsz reggel óta? Tán megjött a Lollipop?

Bocs, ezt nem hagyhattam ki :D

Na, visszaolvasok, mitől pörög így a topik....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#54643) sYs válasza sYs (#54639) üzenetére

sYs
(tag)

Mondjuk most nézem hogy nekem a Hálózatválasztónál nincs is a listában LTE, pedig EU-s D802, gondolom nem tetszik neki az ezeréves SIM.

(#54644) Indiant válasza sYs (#54643) üzenetére

Indiant
(addikt)

Nem SIMpatikus neki. ;]

Samsung S9+

(#54645) petipetya

petipetya
(nagyúr)

B-tel szerzett nekem egy fekete 32 GB-os EU régiós telót (vagy rátették a szoftvert, az már nem érdekel) EU töltővel egyetemben, holnap érkezik. A holnapi szabadnapot megoldottam, így várom majd a telefon érkezését. :C

nincs rá lezsóidő

(#54646) akos727

akos727
(senior tag)

Romolasra adtam a fejemet. Jelenleg gyari 4.4-em van. Ha jol ertelmezema leirtakat: 1. ioroot25-el rootolas
2. TWRP recovery 4.4-hez telepites
3. Zip felmasolasa telefonra, majd a szokasos wipe-ok utan flasheles.
Konnyu brickelni? (win8.1-el csinalnam a dolgokat)
Custom rombol mi az ajanlott? Fontos, hogy stabil, bugmentes, legalabb gyari tempoju legyen, "erosebb" zenevel. (Fontos meg a koppal valo ebresztes, infra, stb, tehat orulnek, ha minden funkcio menne)
Ezt sokan ajanlottak, van egyeb ami szerintetek megfelelne?

[ Szerkesztve ]

(#54647) tompyka válasza sYs (#54643) üzenetére

tompyka
(csendes tag)

A csomagodtól is függ. Simet ingyen cserélnek. A hálózat módnál tudsz LTE-t választani?
Egyébként, belváros, szigeti városrész, kertváros itt kell lennie most.

(#54648) sYs válasza tompyka (#54647) üzenetére

sYs
(tag)

Nincs a listában, 3-4 éves SIM, céges flotta szal nem tudom milyen csomagnak felelhet meg.
Flottában lévő másik 4G képes telefon se megy fel 4G-re szal gondolnám hogy a régebbi SIM miatt nem megy.
Egyébként kolléga múltkor próbált SIMet cseréltetni Vodánál és valami pénzt akartak kérni tőle :D
Lassan szolgáltatót váltunk valszeg szal most már nem cserélem le a SIMet szerintem.
Kemény egyébként hogy a Vodánal nem lehet 4G lefedettségi térképet találni, nem nagyon reklámozzák hogy mit tudnak :D

(#54649) w333 válasza petipetya (#54645) üzenetére

w333
(félisten)

Király ... :C

iPhone X & iPhone 5S

(#54650) xAlten

xAlten
(senior tag)

Sziasztok!

Rendeltem egy tempered glasst. Elég olcsót. Én ezt sima plexilapnak érzem. Az igazinak milyen az érzése? És hőmérséklete? Hajlékony? Ez kb 1 centit hajlik.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.