Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55801) batai15


batai15
félisten

http://m.mobilarena.hu/tema/re_lg_g2_tapogatnivalo_hatso/hsz_55572-55572.html
Nem meg mondtam?

(#55802) hislah


hislah
aktív tag

Valakinek van tapasztalata 9H-s üvegfóliával? Nekem most pl. le kellett vennem, mert nem mindenhol működött az érintője a telefonomnak. Basszus, pont a védő üveg miatt volt...
Nem Nilkin volt, de remek minőségű!

Lehet valahogy állítani az érintő érzékenységén?

(#55803) morneo.it válasza hislah (#55802) üzenetére


morneo.it
senior tag

Ez mint a kínai cipő, és a márkás... Én Nillkint használok, s épp h ráköhögök, már érzékel ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#55804) djzoy


djzoy
tag

Valaki segitsen!! nem jön be a downloader mod! :(

(#55805) b_alazs válasza fery02 (#55800) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Nagyon köszi, a Resurrection Remix jónak tűnik.
Asszem ma nekiállok.

Pár kérdésemvan ezzel kapcsolatosan, kérem, segítsetek választ találni ezekre:

1, Downgrade esetében (ha jól tudom más a pratíciós tábla a LP-ben) mekkora a kockázata annak, hogy téglám lesz? Illetve bonyolult a procedúra? Működik az LG flash tool megoldása LP-ről KK-ra váltáskor?

2, Valaki használja ezt ezt a ROM-ot?

Írtad, hogy stabilan fut, de a leírás szerint nem rég lépett át alpha-ból bétába.

Illetve megköszönném, ha linkelnétek olyan ROM-okat, amiket szívesen használtok/használnátok és LP alapúak.

Nagyon köszönöm előre is,
Balázs

(#55806) gipsztigris válasza Quqesz (#55644) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nos! Múlt hét pénteken beadtuk az LG központi szervizbe a telefont (tudod, nem látta a Telenor 3G hálózatát) és mára már meg is csinálták. Végül is alaplapcserés lett a kicsike.
Így azt mondom, hogy qrvára megérte a készülék. 55 ezerért gyakorlatilag van egy új G2-es, hiszen márc.13-án cseréltek rajta kijelzőt, most meg alaplapot.....és még van egy év garancia rá. :C

A gyorsaságért pedig egy nagy pacsi jár az LG szerviznek! :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55807) djzoy


djzoy
tag

Ugy látom h nincs segitség. :(

(#55808) batai15 válasza djzoy (#55807) üzenetére


batai15
félisten

Mit csináltál hogy csináltad pontosan?

(#55809) noxon válasza Ferenczi Áko (#55785) üzenetére


noxon
őstag

ez csak indiára vonatkozik, nem ránk :U

We live in a simulated world...

(#55810) djzoy válasza batai15 (#55808) üzenetére


djzoy
tag

csak recoweryt cseréltem mert fel akartam tenni a lolipop romot és ahhoz twrp kell nekem meg philz touch recovery volt rajta. aztán csak a logoig jutottam el nem indul tovább. és eltünt a downloader mod is nem jön be. a recowerybe meg ha belépek akkor fagy meg össze vissza ugrál.

(#55811) batai15 válasza djzoy (#55810) üzenetére


batai15
félisten

Lol simán telepitetted zipből? Gépet takarítok utána szetnezek a neten.

(#55812) djzoy válasza batai15 (#55811) üzenetére


djzoy
tag

igen ahogy mondod. ok rendben előre is köszönöm. :)

(#55813) ClioRS


ClioRS
őstag

Sziasztok!

Én is dicsérném a központi LG szervizt, bár nem iszunk előre a medve bőrére, de azért az elég pozitív, hogy adtak egy ugyanolyan G2-t cseretelefonnak :D

[ Szerkesztve ]

(#55814) Sanki válasza jose999 (#55776) üzenetére


Sanki
addikt

Értem, na már mindegy, marad egy darabig. Hátha változik idővel a véleményem. :)

(#55800) fery02: Nekem inkább minőségi problémám van (jobbra számítottam), de majd idővel kiderül, milyen lesz, most rajta hagyom egy darabig.

(#55815) desigo


desigo
senior tag

Üdv !

Egy pár hete indokolatlanul gyorsan lemerül a telefonom.Délután már 20 %-on van a korábban megszokott 50 helyett.Az akkumulátor használatnál a képernyő 38 % a többi 10 % alatt van.
stock 4.4.2
Milyen appal tudom esetleg megnézni,hogy mi meríti le?Esetleg az aksi öregedhet el?

(#55816) Laca0 válasza djzoy (#55804) üzenetére


Laca0
addikt

Nem tudom, hogy ugyanaz-e a bajod, mint nekem volt, de hátha segít ez a leírás, amit csináltam a download módba lépésre és KDZ telepítésre:

Teljesen kikapcsolt telefon állapota mellett:
1. hang le + power gombot hosszan lenyomni, LG logo megjelenésénél felengedve gyorsan hang le + hang fel
(ezzel belépünk a hard reset menübe)
2. USB kábelt most kell csatlakoztatni
3. frissítő program indítása, be kell tölteni a KDZ fájlt és elvégezni a szükséges beállításokat. Elindítani a frissítést, ekkor a program megpróbál kapcsolódni a készülékhez.
A következőket a lehető leggyorsabban kell elvégezni:
4. hang fel folyamatos nyomása mellett, folyamatosan nyomjuk a power-t, amíg újra nem indul a telefon
5. az LG logo megjelenésekor felengedjük a power-t, de a hangerő fel gombot még mindig nyomva tartjuk
Mindaddig nyomva kell tartani a hangerő fel gombot, amíg a program el nem kezd kapcsolódni.
6. ekkor kiírja a program, hogy csatlakozás és kb 1 perc alatt behozza a készülék tipusát.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#55817) tomika9988


tomika9988
tag

Skacok Cloudy G2 2.2 rom van fent illetve optimus 1.3 kernel de kibaszott gyorsan merül miért? eddig csak azt hallotam róla hogy jó párosítás és az aksival sincs semmi gond de nálam nem így működik. illetve olyan gondom van még hogy cloudy romon nekem adatforgalomnál csak H van Se H+ Se Lte megoldás ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#55818) Balazska15 válasza tomika9988 (#55817) üzenetére


Balazska15
senior tag

Egyedi probléma lehet mind a kettő. Szintén ezt a párost használom egy ideje és akku is nagy jó, valamint LTE is van. Nézd meg Battery Monitor-ral mi ébreszti legtöbbet a telefont.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55819) Zsolto válasza desigo (#55815) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem a GSAM Battery monitor van fenn, igaz, a fizetős, de elég jó sok adatot kilistáz, egyből látszik, ha egy app vagy funkció túl torkos lenne.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55820) djzoy válasza Laca0 (#55816) üzenetére


djzoy
tag

sajnos nekem ezt adja be itt a link:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2694530

(#55821) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

Végül enél a ROM-nál maradtam: [link]

Egy órája nyomkodom kb.

Pozitívumok:
-gyorsabb, mint a gyári rendszer
- vannak energiahasználati/teljesítmény sémák (3 opcióban módosítja a proci órajelét, attól függően h mire használod)
-a végtelenségig kosztumizálható
-eddig nem volt FC :D

Amit hiányolni fogok a stockból az a távirányító app (quickremote). Minden nap használtam... Próbálom kideríteni, hogy lehet-e flashelni erre a ROM-ra.

Üdv,
Balázs

(#55822) hard74 válasza b_alazs (#55821) üzenetére


hard74
senior tag

Itt van a quickremote ami működik AOSP romokon.
[link]

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#55823) tomika9988


tomika9988
tag

ezt kaptam ébrentartásra 0%-ot ír

[L:/dl/upc/2015-03/23/324200_h2vhao3pwp5j8sjk_screenshot_2015-03-23-19-08-40.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/23/324200_h2vhao3pwp5j8sjk_screenshot_2015-03-23-19-08-40.thumb.jpg )[L:/dl/upc/2015-03/23/324200_xn1yuom1emrzxdc3_screenshot_2015-03-23-19-08-44.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/23/324200_xn1yuom1emrzxdc3_screenshot_2015-03-23-19-08-44.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#55824) tomika9988 válasza tomika9988 (#55823) üzenetére


tomika9988
tag

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#55825) w333


w333
félisten

Nyugi hamarosan itt lesz a Lollipop ... Link :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55826) tomika9988 válasza w333 (#55825) üzenetére


tomika9988
tag

ez szép és jó csak én hányingert kapok az értesítési sávjától XD

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#55827) tomika9988 válasza tomika9988 (#55826) üzenetére


tomika9988
tag

valahogy a optimus kernelt le lehet törölni vagy éppen valahonnan lelehet szedni a cloudy kernelét ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#55828) b_alazs válasza hard74 (#55822) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Valóban sikerült feltenni az appot és el is indul, de egy televízió vagy más eszköz sem jelenik meg a listában.
Valaki tudna segíteni, hogy a listát hogyan tudom belevarázsolni?

Köszi,
Balázs

(#55829) Quqesz válasza gipsztigris (#55806) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez jó hír! A szervíznek egyre jobb híre van.

batai
Nem olyan bonyi,a nexus s-em óta mindég megcsinálom,mert ezzel lehet letölteni a műhold pozikat és így gyorsabban számol,régi trükk....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#55830) hislah válasza tomika9988 (#55827) üzenetére


hislah
aktív tag

Én ugyanezt dirty flashel oldottam meg.

(#55831) petipetya


petipetya
nagyúr

Van olyan app, amivel a quickwindow-ba lehet tenni a távirányítót?

"nincs rá lezsóidő"

(#55832) vadászcsiga válasza petipetya (#55831) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs. Az a pár dolog a max amit ott látsz.

[ Szerkesztve ]

(#55833) ClioRS


ClioRS
őstag

Akinek jó a GPS a telefonjában, az ránézne a GPS Test programmal?
Ez a cseretelefon, mellette a céges F6-om, látható, hogy van különbség a kettő között. Ennyi hibás van, hogy még a cseretelefon is az? :F
A G Pad 8.3-nál is ugyanezt mutatta a program, mint a G2-n, de ott a programmal volt gond, mert egyébként navigált szépen. G2-n meg csak a jelre vár..... :U

(#55834) petipetya válasza ClioRS (#55833) üzenetére


petipetya
nagyúr

17 műholdat lát, ebből 7 aktív vagy mi a szösz. Csak a GPS lett bekapcsolva itt s panelban, ahol felettem is vannak még emeletek.

"nincs rá lezsóidő"

(#55835) ClioRS válasza petipetya (#55834) üzenetére


ClioRS
őstag

Köszi! Nekem sem a csere, sem a sajátom nem ír ki aktív műholdat, csak csak néha egyet egyet....

Most látom, hogy sikeresen lehagytam a képet az előbb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55836) djzoy


djzoy
tag

sziasztok! valaki tud segiteni hogyan tudom a telot fastbootba inditani recoweryn kivűl?

(#55837) morneo.it


morneo.it
senior tag

Hasznos újdonság érkezik az androidos telefonokra: Az új funkció a készülék gyorsulásmérőjét használja ahhoz, hogy érzékelje, kézben avagy zsebben van-e a telefon, és ilyenkor nem zárolja azt, bármennyi idő is telik el. Viszont ha leteszik valahova, például egy asztalra, akkor életbe lép a szokott zárolás, ami már csak a megfelelő PIN-nel vagy mozdulatokkal oldható fel.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#55838) GTB2260VK válasza desigo (#55815) üzenetére


GTB2260VK
újonc

Nekem ugyanez a probléma...egyik napról a másikra romlott így le az akksi élettartama..az első 3 hónapban 48 órát lazán kihúztam vele vegyes használatban mára ez úgy néz ki hogy reggel leveszem töltőről és 4 órával később kb 70%-on van,használat közben kb 2-3 percenként merül 1%-ot..beszéltem a szervizessel online chat-en az LG oldalán, azt mondta vigyem be,valószínűleg valami meghibásodás lehet a háttérben. Bevittem egyik nap kb. du.1 körül, pár órára rá jött az sms hogy mehetek vissza érte,ELVILEG kicserélték az akksit nos a probléma ugyanúgy megmaradt..szoftvert nem töröltek minden maradt ahogy beadtam,gondoltam akkor itthon csinálok egy gyári beállítás visszaállítását - teljes törlés ugye - probléma szintén megvan akksi szar továbbra is. Ismét felkerestem a szervizest újra be kell vinnem azt mondta kivizsgálják részletesebben vagy lehet kapok helyette majd egy másik készüléket..JA és ma este játék közben ismét besárgult a kijelzőm jobb oldala függőlegesen gondolom elmelegedés miatt..egyszóval amennyire odavoltam ezért a telefonért és ajánlottam mindenkinek egyre jobban kezdek csalódni benne.. :( :((

(#55839) djzoy


djzoy
tag

Valaki tud segiteni?? :O

(#55840) akos727


akos727
senior tag

Cloudy stocknal (2.7) masoknak is folyamatosan force closeol a phone process? Most tettem fel, teljesen clear, minden wipe-ot megcsinaltam, ujra is flasheltem, de ua.....

(#55841) fery02 válasza djzoy (#55839) üzenetére


fery02
addikt

Download mod behozási bill kombinációja ha jól tudom függ attól, hogy milyen bootloader-ed van fent (JB vagy KK).
Tehát ha eddig mondjuk a power + hang fel gombbal próbáltad volna, próbáld a power + hang le kombót vagy fordítva.

Meg írod, hogy van recovery, csak fagy.
Nem tudom pontosan hogyan fagy, de ha csak az érintést nem érzékeli, akkor kipróbálnám, hogy OTG kábellel rádugok egy egeret, hátha recovery-ben is el lehet ilyen módon navigálni és akkor máris tudnál valamit ügyködni benne.

Ha pedig végképp nem bírsz a telóval, nézz be a Mélyvíz topikba és keress rá az "unbrick" szóra!
Találni fogsz egy videót, ami segítségedre lehet majd.

[ Szerkesztve ]

(#55842) fery02 válasza desigo (#55815) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!
Play-ről Gsam battery monitor alkalmazás viszonylag részletesen monitorozza a fogyasztást, bár root igényes cucc.

Ha esetleg nem segítene és nem emlékszel, hogy milyen app-ot/app-okat telepítettél legutóbb (vagy hogy telepítettél-e egyáltalán), akkor sajnos csak egy Hard-reset segíthet, utána pedig ne telepíts fel minden eddig használt app-ot egyszerre, hanem először csak a legfontosabbakat és csak napról napra telepíts újakat.

Így ki tudod szűrni, hogy ha valamelyik alkalmazásod miatt van a merülés, pontosan melyik a hunyó.

@b_alazs:
Örülök, hogy tetszik a Resurrection Remix. :)

Downgrade esetén (LP -> KK) létezik ilyen KK partíciós-tábla-fix zip, amit csak flash-elni kell, miközben visszapakolsz egy előző KK ROM-ot valami úton módon.
Mondjuk nekem ezzel nincsen tapasztalatom, csak a Mélyvíz topikban olvasottak alapján írok vele kapcsolatban és nekem olyan amúgy, mintha csak az LG féle lolli ROM-oknál lennének emlegetve, nem tudom, hogy CM12 alapúak esetében is kell-e ez a partíciós fix.

(#55843) Illusion1010 válasza morneo.it (#55837) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Erre már régóta vannak programok. Bettersleep.

(#55844) Indiant válasza Illusion1010 (#55843) üzenetére


Indiant
addikt

Valóban régóta, mert ez még android 2.1-re való. ;]

(#55845) stefi68 válasza Illusion1010 (#55843) üzenetére


stefi68
addikt

Jó alkalmazás volt. Én sokat használtam, még magyarítottam is.
Csak hát jöttek az új android verziók és nem fejlesztették tovább :(

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55846) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Leaked Lollin(Vodafoneos rom) nem mukodik hivas kozben a kozelaeg erzekelo...es nem kapcsol ki a kepernyo. Mi a baja?

(#55847) stefi68 válasza RAYBOMB (#55846) üzenetére


stefi68
addikt

Nem tapasztaltam, hogy rosszul működne.

Esetleg: 3845#*802# -> Hardwer test ->Proxymity test
Egy próbát megér, legalább kiderül működik-e...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55848) djzoy


djzoy
tag

sziasztok! az img ket kellene felpakolnom a telora de ahhoz fastboot kell. de recowerym nincs .akkor mi a megoldás hogy tudnák belépni a fastboot modba? :(

(#55849) batai15 válasza djzoy (#55848) üzenetére


batai15
félisten

Fast boot pcrol történik. Onnan bootol a recoveryt.flashelni is lehet gépről.
Szóval download módba rakd.

[ Szerkesztve ]

(#55850) b_alazs válasza fery02 (#55842) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Köszi, tetszik a rendszer, 1-2 bug jött elő:

- Nem lehet profilképet állítani (az értesítési sáv jobb odlalán lévő kis basz.:D)
-néha eldobja a wifit/bluettoth eszközt(pebble), de nem vészes a dolog.

Azért kérdeztem a downgrade-et, mert lehet, hogy eladó sorba kerül a jelenlegi telefonom és nem biztos, hogy szerencsés mókolt Rommal eladni.

Apropó, ha esetleg garanciális ügyintézésre kerül a sor az LG szervize S/N vagy IMEI alapján veszi el a telefonokat vagy kérnek papírokat is?

Köszi,
Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.