Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55601) Mike81 válasza firemanus82 (#55566) üzenetére


Mike81
senior tag

Szerintem az sim függő, nem telefon. Nekem nincs 4g-m de a telefonban van lehetőségem kiválasztani. Most is azon van csak hát ugye nem megy.

(#55602) Mike81 válasza Ferenczi Áko (#55580) üzenetére


Mike81
senior tag

Bocsi lejárt a szerkesztési idő

Majd írd meg hogy mi az eredmény. Mert én is így állok :-)

[ Szerkesztve ]

(#55603) Mastershifu válasza Mike81 (#55601) üzenetére


Mastershifu
tag

+1 SIM-függő. Volt egy link egy pár napja, tegnap újra belinkeltem, azon ott van, hogy SIM-et kell cserélni. De nem kell, hogy 4 éves legyen, az enyém két éves, mégsincs LTE.

Ma megyek, kérek, s kapok ingyen újat. Tegnap tök más miatt kellett hívnom Telenort, s erre is rákérdeztem akkor már... Korrektül összefoglalta a koma, hogy mi kell a sikeres LTE kapcsolathoz:

1. eredendően mindenkinek lehetővő tették -- ez ugye adott
2. LTE-képes készülék -- ez is adott
3. olyan helyen kell légy, ahol van ez a lefedettség -- evidens
4. olyan előfizetés kell, hogy legyen, ami 500MB vagy annál nagyobb internet forgalom az előfizetéshez

Nah, ezt az utolsót én nem tudtam. De mákom van, mert pont 500MB-os a csomagom. :) Cheers.

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#55604) mihione


mihione
őstag

Az nem lehet hogy,alapba is eleg gyenge a g2 antennaja tererot illetoen ezert nem fogja latni az lte-t?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#55605) petipetya válasza mihione (#55604) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatív. Megismétlem önmagam, ha már a visszaolvasás nem sikerült: nálam folyamatosan van LTE a tés hálózaton lassan 2 hete, és azóta nem lett ujraindítva a telefon. Úgyhogy nincs semmi baj az antennával.

"nincs rá lezsóidő"

(#55606) Ferenczi Áko válasza Mastershifu (#55603) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Akkor nekem cumi.. 100 mb-os az előfizetésem.. Bár minden hónapban 2 Gb-ot elhasználok :D

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55607) Laca0 válasza Zsolto (#55576) üzenetére


Laca0
addikt

Nálam csak 4G felirat van, LTE feliratot nem láttam.
3G-nél meg H jel van.
Telenor

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#55608) Indiant válasza Laca0 (#55607) üzenetére


Indiant
addikt

"Nálam csak 4G felirat van, LTE feliratot nem láttam."
Tudtommal a két dolog ugyanaz.
Bár az LTE a hivatalos, a 4G a népi megnevezés.

(#55609) gipsztigris válasza mouzrr (#55592) üzenetére


gipsztigris
addikt

Érdekes, hogy ma kipróbáltuk a telefont Pesten és ugyanazzal a kártyával megjött a 4G jel. Viszont itthon CSAK EDGE van! Szerintem akkor inkább sim probléma, mint telefon, ha egyébként ott ahol elérhető az LTE hálózat, simán jön a 4G, csak a 3G hiányzik.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55610) akooos válasza gipsztigris (#55609) üzenetére


akooos
veterán

A Telenor ingyen kell, hogy cseréljen SIM kártyát, úgyhogy először azt javasolnám, hogy próbáljátok meg. Ha ez sem, akkor egy Hard Reset (ha még nem volt persze.. :) )

(#55611) gipsztigris válasza akooos (#55610) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az első volt tegnap a HR! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55612) Zsolto válasza Laca0 (#55607) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem egy lánykorában T-Mobile-os, hivatalosan függetlenített, de továbbra is T-Mobile-os szoftvert futtató példányom van, telenoros kártyával használom. Lehet, hogy emiatt van eltérés, hogy hogy jelzi az LTE-t? :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55613) Mastershifu válasza Ferenczi Áko (#55606) üzenetére


Mastershifu
tag

Az igen, jól nyomod. :D Én az 500-at sem értem el még soha. Bár lehet, hogy csak meg kéne nézni 2 YouTube videót, aztán ennyi. :)

Más és Off és nem LG G2, amiért sorry, de nejem telefonja nem talál szolgáltatást. (Elsőnek az adott fórumban néztem, de az halott kb.) Emiatt hívtam tegnap a Telenort, nem az LTE miatt; azt mondják vagy SIM vagy készülék. Találkozott valaki hasonlóval? Egyik napról a másikra se nem fogad, se nem indít hívást? Még1x is bocs, hogy itt kérdezem, de azt látom, hogy itt van tapasztalat rendesen szerteágazó témákban.

i486 DX2-66MHz

(#55614) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Csúcstelefonhoz képest a G Flex 2 elég baráti áron nyit a Telenornál.. 173990 ft..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55615) Dabaka válasza Mastershifu (#55613) üzenetére


Dabaka
csendes tag

Van olyan, hogy a SIM egyik napról a másikra meghal. Egy másik kártyával nem tudjátok megnézni?

(#55616) Mastershifu válasza Dabaka (#55615) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, sajnos nem, mert más SIM szabvány. De én vagyok a hülye, mert már ezerszer akartam venni adaptert... 306Ft a Tinydeal-en. (Remélem, a SIM rossz, s nem a telefon.)

i486 DX2-66MHz

(#55617) cheguevara76


cheguevara76
csendes tag

hello mindenki. hozzámkerült egy G2 repedt érintövel. érzékel meg minden,viszont a kijelzö egyes pontjain nem illetve pontatlanul. a kérdésem az lenne hogy elég érintöt cseréltetnem ilyenkor vagy a kijelzö a ludas? :U köszi.

(#55618) Mike81 válasza cheguevara76 (#55617) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Csak egyben tudod cseréltetni a kijelzőt. A hivatalos LG szervíz utolsó infó szerint 28 000 - 30 000 cseréli ki.

Mastershifu; Az én kártyám kb 2,5 -3 éves a kártyám. Akkor megjátszok 1 cserét

[ Szerkesztve ]

(#55619) mihione válasza petipetya (#55605) üzenetére


mihione
őstag

Neked van de sokmindenkinek nincs.baratnomnek is eleg gyengus terero nehany helyen ahol mas telok a 1-2 jellel tobbet latnak.lehet lte mar nem latja de 2g van pl...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#55620) petipetya válasza mihione (#55619) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pesten vagy vidéken?

"nincs rá lezsóidő"

(#55621) Mike81 válasza mihione (#55619) üzenetére


Mike81
senior tag

Amúgy szerintem sem a legjobb a G2 antennája. Mert sokszor van olyan hogy nekem 1 -2 csík a térerőm vagy a wifi jelem. Az asszony S2 meg fullos. Az LG sem dobálja a hálózatot, csak látványosan gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#55622) xSide


xSide
őstag

(#55623) mihione válasza petipetya (#55620) üzenetére


mihione
őstag

Pest.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#55624) gipsztigris válasza akooos (#55610) üzenetére


gipsztigris
addikt

Sajnos nem nyert a SIM kártya csere! :(

Ugyanúgy nem látja csak a GSM hálózatot, mint azelőtt! Holnap viszem a szervizbe és meglátjuk mit mondanak. Érdekes az LG ügyfélszolgálatos kisasszony hozzáállása, aki megpróbált meggyőzni, hogy a lakóhelyemen NINCS 3G hálózat, ha nem látja a telefon. :)) Mire mondom neki, hogy a feleségem Telenoros SE Z1 Compactja itt van mellettem és azon ezerrel hasít a 3G, akkor mi legyen? Kis gondolkodás, majd rávágja, hogy akkorszerviz! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55625) akooos válasza gipsztigris (#55624) üzenetére


akooos
veterán

Egy menüvel visszább mi történik, ha a hálózat típusánál átállítjátok "Csak WCDMA" beállításra?
Sajnos ez csak találgatás, nekem soha nem volt ilyen problémám. Bár én telekomos vagyok.

(#55626) Gabman


Gabman
csendes tag

Olyat ti nem tapasztaltatok amúgy, hogy a képernyő széleinél nyomás hatására a kijelző úgy reagál, mint amikor pl a laptop képernyőjét nyomom meg ujjal? A folyadékkirstályok (vagy nem tudom, itt mik "mozognak" ilyenkor) sötétes-lilás foltokban mozognak a nyomás hatására.

Ha erősen megnyomom, nagyon látható, de például egy sima knock code óvatos beütésénél is egyértelműen látszik a kijelző jobb szélén. Ez megszokott jelenség, vagy valami gond lehet? Olyan érzetet kelt, mintha a kijelzőt védő üveg túl vékony lenne, elképzelni se merem, mennyire védhet így a mechanikai hatásokkal szemben...Laptop kijelzőnél oké, azt nem arra tervezték hogy nyomogassák, de egy telefon kijelzőjénél normális dolog ez?

(#55627) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem könnyű képernyőmentést készíteni a fizikai gombokkal, de ez összejött:

"nincs rá lezsóidő"

(#55628) xSide válasza petipetya (#55627) üzenetére


xSide
őstag

Számvadász :)

(#55629) w333 válasza petipetya (#55627) üzenetére


w333
félisten

Home gomb felhúzás + QuckMemo = jobb felül mentés Galéria ! :DD

(#55630) petipetya

Jah már értem, szóval a számok voltak a fontosak :C

Én meg azt gondoltam hogy nem ismered ezt a képernyőmentés megoldást ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55630) petipetya válasza w333 (#55629) üzenetére


petipetya
nagyúr

Próbáltam, de úgy nem láttam a másodpercek váltakozását.

"nincs rá lezsóidő"

(#55631) Ferenczi Áko válasza Gabman (#55626) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ott valami hiba lesz! Kipróbáltam, nekem tökéletes!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55632) balazs.b9311


balazs.b9311
tag

Nekem telekom 200megas net es van LTE.:) az antenna tenyleg gyenge de ez legyen a legnagyobb baj egy csikkal kevesebb tereot mutat mint mas keszulekek 2013.11.27-en vasaroltam meg szervizben nem jart nekem ez fontosabb :)

[ Szerkesztve ]

"LG G2 White & Moto G Black"

(#55633) w333 válasza balazs.b9311 (#55632) üzenetére


w333
félisten

Térerő azért gyengébb mert nincs elég lefedettség ... én pl. visszaállítottam 3G -re mivel itt full térerő van (Bp. 3 kerület), szóval senki se csodálkozzon majd azon ha gyorsabban merült a 4G -el, mivel folyamatosan keresi a hálózatot :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55634) mouzrr válasza gipsztigris (#55609) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem azt mondtak a telenornal hogy biztos nincs lefedettseg. De nem tudom hogy ha regebbi szamlas csomagban volt 3g itthon akkor egy ujabban miert nincs. Azzal a teloval is csekkoltam amivel volt itthon 3g csak a masik elofizetessel. Most mar azon a telon sincs. Az viszont erdekes hogy 4g re csatlakozik itthon is, minimalis tererovel,es kb nem nyit meg semmilyen oldalt. Erre van valami esszeru magyarazat?
Szerk: ha csak 3g re allitom akkor is egy csik a terero, viszont azt ledobja es nincs terero egyaltalan, 4g nel meg egy ido utan levalt fullos 2gre ahol ugyszint lehetetlen hogy barmelyik oldal betoltodjon.

[ Szerkesztve ]

(#55635) Fredy02 válasza Gabman (#55626) üzenetére


Fredy02
tag

Nekem is azt csinálta itt egy videó is:[link] szervizbe vittem vele azt mondták elvált a felső üveg réteg az lcd-től, kicsit be is nyomható volt. Cserélték az egész lcd-t viszont valamennyire így is csinálja, szerintem ez normális. Főleg szürke képnél full fényerőn figyelhető meg.

S23U

(#55636) petipetya válasza mouzrr (#55634) üzenetére


petipetya
nagyúr

A logikus magyarázat az, hogy a 3G rovására tudták bekapcsolni a 4G-t, amit persze hivatalosan sosem fognak megerősíteni.

"nincs rá lezsóidő"

(#55637) gipsztigris válasza mouzrr (#55634) üzenetére


gipsztigris
addikt

Kíváncsi vagyok,hogy erre a képre mit lépnek majd a szervizben! :DD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55638) mouzrr válasza gipsztigris (#55637) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem ez van, plusz egy telekom wcdma meg ezek alatt.

(#55639) kimi02


kimi02
őstag

Nekem is simán müködik a 4g.
Telenoros előfizető vagyok , Székesfehérvár , bár én nem ott lakom de elég gyakran járok ott , és akkor nem gond a 4g.
És ha minden igaz akkor az én telom Ázsiai régiós.
Bár a 20H-s verziót nyomtam rá a G2-re.

(#55640) Mike81 válasza petipetya (#55627) üzenetére


Mike81
senior tag

Miért azzal bajlódsz? A képernyő alján balról jobbra húzd az újjad u alakban. Ott feldobja a Quick memmot. Ott tudod menteni a képernyőt.

Látom már megelőztek :-)

[ Szerkesztve ]

(#55641) Quqesz válasza gipsztigris (#55637) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez így érdekes.....mintha a telefon tiltaná a tnor és tcom wcdma hálózatát. Honnan van a teló? Lehet hülyén hangzik,de mintha voda függő lenne és rosszul kódolták volna ki....

[ Szerkesztve ]

(#55642) gipsztigris válasza Quqesz (#55641) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem tudom! Majd holnap kiderül mit mondanak a szervizben. Rendszervisszaállítás megtörtént.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55643) gipsztigris válasza Quqesz (#55641) üzenetére


gipsztigris
addikt

Gyári telenor függő, full gyári rendszerrel. Egyébként márcus 12-én volt szervizben mert sárgult a kijelzője és az előző tulaj gariba cserëltette a kijelzőt. Lehet, hogy ez a kulcs. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55644) Quqesz válasza gipsztigris (#55643) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Úgy legyen! :) sok szerencsét!

[ Szerkesztve ]

(#55645) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

nem enged feltenni semmit sem a telefon mert azt irja hogy nincs elég helyem. megnéztem, még 22gb szabad helyem van... ez miért lehet?

Szépnapot!

(#55646) Indiant válasza Dexter-2000 (#55645) üzenetére


Indiant
addikt

Úgy, hogy Te máshol nézed. A progiknak szánt hely fogy el, nem a belső tárhely.

(#55647) stefi68 válasza Dexter-2000 (#55645) üzenetére


stefi68
addikt

Ott más gond lehet.

Akkor szokta azt csinálni, ha az adott alkalmazásnak volt feltelepítve egy "nem hivatalos" változata.
Eltávolítása után is még maradnak "nyomok".
Ha rootolt a telefon, kutakodj az alkalmazásadatoknál, keress rá a csomag névre (package).

Pl. Poweramp-nál a "com.maxmpz.audioplayer", de ez csak példa volt!

A "maradványokat" kitörölve fog menni a telepítés :K

Megpróbálhatod az SD Main nevű takarítóval is, hátha talál ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55648) Mastershifu válasza balazs.b9311 (#55632) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia jó Neked! :)

Ez egy újabb példa arra, hogy nem olyan egyértelmű, kinek van LTE, s kinek nincs. Én tegnap nagy boldogan beromboltam a Telenorba, hogy "Csókolom, egy új SIM kártyát kérek, méghozzá ingyé', mert kellene LTE." Mondtam, jó telefon, 500MB Net, lefedettség, minden van, tegnap beszéltem Ügyfélszolgálattal, tudok mindent. :))

Kedvesen felvilágosítottak, hogy olyan kedvezményes flottában vagyok, hogy az mellé egyéb finomság nem jár. 10Ft-ot (nem elírás) fizetek az 500MB netért, elégedjek meg ennyivel.

Amúgy tényleg elégedett vagyok, de a feeling kedvéért azért egy LTE-t is kipróbálnék. :)

i486 DX2-66MHz

(#55649) firemanus82 válasza Mastershifu (#55648) üzenetére


firemanus82
senior tag

A flottásokat mindenhol szeretik a jelek szerint. Vodkánál van 200mb adatforgalmam a csomagban, de ha 500at szeretnék fizessek rá még egy 1000 jó magyar forintot! Az anyukájukat!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55650) Zsolto válasza Mastershifu (#55648) üzenetére


Zsolto
őstag

Ezzel nekem nincs is semmi bajom, de azt nem tudom felfogni, miért nem VEHET az ember plusz szolgáltatást, ha akar. A gyerekeim díjcsomagjához NEM LEHET 1 GB-os adatcsomagot venni, csak 500 megásat. Hogy miért? Mert csak. :(((

De most -- hogy még offabb legyek -- nagyon úgy fest, hogy mindkettőjük előfizetését átviszem a UPC Freedom díjcsomagjába. Azt ugyanis pont a tiniknek találták ki, akik nem akarnak telefonálni, csak sokat netezni és esetleg SMS-ezni. Hallottatok már róla?

És még egy írás róla.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.