Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55251) #84221696 válasza Hungarikum87 (#55246) üzenetére


#84221696
törölt tag

Fagyálló kollégát melegen tudom ajánlani én is. Én egy 4X érintőpanelt cseréltettem vele. Tökéletes munkát végzett.

(#55252) -conrad-


-conrad-
addikt

Hali,

gyors visszajelzés a vodafone kijelzőcseréről, hátha érdekel valakit.
Pénteken délután bevittem a telefonom, hogy sárga, vizsgálják meg és cseréljék ki amennyiben valós a reklamációm. Tegnap vissza is kaptam, a kijelző cserélve lett, illetve a kamera+gombok is gyári fóliázva voltak tehát sztem azt is cserélték. Bónusz, hogy egyszer megkarcoltam az alu csík és a kijelző közötti műanyag keretet, viszont a kijelzővel azt is cserélték így most karcmentes, zsír új kijelzős a telefonom.
Ráadásképpen a telefonért sikerült úgy elmennem, hogy semmi nem volt nálam, sem a papírok amit kaptam de még egy személyi sem, csak az SMS a cseretelefonban amit a szervizelésről kaptam és mégis kiadták nekem gond nélkül.

Várható, hogy intenzív használat mellett az új kijelző is besárgul vagy ez csak egy korai széria problémája volt és az újakban már javítva van?

(#55253) Mastershifu válasza batai15 (#55248) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, OK, köszi, a cikk szerint is ingyen cserélik, remélem, tartani is fogják magukat ahhoz. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#55254) orosmet


orosmet
tag

A tegnap este olvasottak után ma délelőtt benéztem a Telenor üzletbe. Mivel régi kártyám volt, így ingyenesen kicserélték. Utánakérdeztem, és tényleg elérhetővé tették mindenkinek a 4g hálózat használatát, csak csomagtól függően nem lehet kihasználni majd a teljes sebességet.
Továbbá október-novemberig tervezik az országos 98%-os 4g lefedettség kiépítését a Telekommal együtt(jó esetben nyáron is elkészülhet). :)
A hétvégén viszont nem tartózkodok 4g-s hálózat közelében, de majd jövő héten letesztelem, elvileg most már működnie kell.

(#55255) fery02 válasza -conrad- (#55252) üzenetére


fery02
addikt

Mivel az LG még a G3-nál sem tanult a hibáiból (azok is tudnak sárgulni), szerintem semmi garancia sincs arra, hogy a csere kijelző ne sárguljon majd szintén a későbbiekben.

(#55256) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Erről mi a véleményetek? Használ valaki ilyet vagy hasonlót?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55257) w333 válasza Ferenczi Áko (#55256) üzenetére


w333
félisten

Hát ez nagyon ocsmány ... :DDD

Ha valami normálisabb tokot szeretnél aminek jó a fogása akkor S-Line ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55258) fery02 válasza Ferenczi Áko (#55256) üzenetére


fery02
addikt

Na ezt a féle tokot még nem láttam sohasem.
Látszólag védhet rendesen, ahogy a többi TPU tok.

Olyan böszmének néz ki, mint egy SlimArmor, viszont utóbbi minőségibb hatást kelt.
Ami jó, hogy ezen oldalt vannak rücskök hosszan a széleken a stabilabb kézbentartás érdekében, de ezt a tokot a hétköznapokban én tuti nem vállalnám a telefonomon, esetleg szabadidős tevékenységek alkalmával.

(#55259) Aucor válasza w333 (#55257) üzenetére


Aucor
senior tag

Van egy S-line tokom. Nem megy rá a telefonra. D801re való. Létezne, hogy az kisebb mint a D802?

(#55258) fery02: +1 a SlimArmornak, nekem is van.

[ Szerkesztve ]

(#55260) w333 válasza Aucor (#55259) üzenetére


w333
félisten

Biztos hogy nem ... az valami hibás darab lesz :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55261) mouzrr válasza orosmet (#55254) üzenetére


mouzrr
őstag

Erről van valahol valami leírva hogy melyik csomagban mennyi a korlát a sebességgel kapcsolatban?

(#55262) orosmet válasza mouzrr (#55261) üzenetére


orosmet
tag

A szerződében benne van az apróbetűs részben, illetve a szolgáltató oldalán is megtalálható.

(#55263) Ferenczi Áko válasza fery02 (#55258) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ilyesmi?
Ha esetleg valakinek van ilyenje elad, megvenném!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55264) Balazska15 válasza Ferenczi Áko (#55256) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ha már tokokról van szó. Én egy IMAK tokkal vásároltam a telefont, korábban nem használtam ezt a márkát, de megvagyok vele elégedve, nagyon jó a fogása :)

Milyen romot ajánlanátok ami hasonlít a gyárihoz, de jobban testre szabható? Igazából az alappal egyedül az értesítési terület hang/fényerő csuszkája zavar.. Így ha van olyan xposed vagy bármilyen modul amivel azokat ki tudnám iktatni akkor az is elég lenne! Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55265) Ferenczi Áko válasza Balazska15 (#55264) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez nem ilyen matt, picit rücskös hatású? Mert ilyenem van nekem is, csak nincs rajta, hogy Imak.

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55266) batai15


batai15
félisten

nekem spigen neo van. AZ is egy féltégla :D)

(#55267) Balazska15 válasza Ferenczi Áko (#55265) üzenetére


Balazska15
senior tag

De olyan, az ebay-es linken nem látszik rendesen, de van egy archivált hardveraprós hirdetés ahol jól látszik! :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55268) batai15


batai15
félisten

Lol nekem elvielg igazi imak van egy ezresért xD

(#55269) Aucor válasza Ferenczi Áko (#55263) üzenetére


Aucor
senior tag

A helyedben megvenném azt amit linkeltél, ennél olcsóbban nem veszel. Ez egy 25 dolláros (~7000huf) tok.

(#55270) Autley válasza kissoliver (#55213) üzenetére


Autley
csendes tag

Sajnos valószínűleg kelleni fog hard reset. A párom Xiaomi telóján is utánna állt vissza normál működésre.

(#55271) Ferenczi Áko válasza Balazska15 (#55267) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, ez a jó kifejezés rá: homokfúvott!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55272) stefi68 válasza Balazska15 (#55264) üzenetére


stefi68
addikt

Ez az IMAK milyen anyagból van? Úgy néz ki mintha valami plüss borítása lenne...
Ha ilyen "szőrös" felületű, akkor biztos jó fogása van. Mennyire koszolódik? Tisztítható?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55273) Balazska15 válasza stefi68 (#55272) üzenetére


Balazska15
senior tag

Hát nem szőrösnek mondanám, de nem is teljesen sima.. kicsit érdesebbnek mondanám, de nem olyan a tapintása, mint a smirglinek :DD Szerintem egyáltalán nem koszolódik jobban, feketébe meg pláne nem látszódik :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55274) batai15 válasza Balazska15 (#55273) üzenetére


batai15
félisten

elég jó a fogása . nem csuszik . bár szvsz fog karcolódni.

(#55275) banán007 válasza fery02 (#55234) üzenetére


banán007
tag

Kipróbáltam ezt a progit, működik! :C
Ezután flashify is TWRP-t érzékelt, nem stock recoveryt. :D

Köszönöm szépen! :R

(#55276) stefi68 válasza Balazska15 (#55273) üzenetére


stefi68
addikt

De ez olyan gumiszerű anyag, vagy szövetszerű?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55277) snefftamas


snefftamas
aktív tag

Sziasztok
Hol tudok lg g2 lehetőleg 32gb verziót függetlenül venni ahol gyári garanciával?

Hol érdemes?

Köszi!

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#55278) batai15 válasza stefi68 (#55276) üzenetére


batai15
félisten

egyik sem szvs. de elég jó a fogása!

(#55279) batai15


batai15
félisten

Gyerekek valaki tesztelje már le a power ampt. Cm12 alatt. Ha kihuzom a fulest akkor a telefon hangszórón torzul lassítva szól a zene. Ha nálatok is akkor megy fel másik rom. Ha nem akkor reisntall nálam.

(#55280) firemanus82 válasza Ferenczi Áko (#55256) üzenetére


firemanus82
senior tag

Én hasonlót (goospery focus bumper). Nekem bejött, pedig tűzoltóként nem tudok mindig keztyűs kézzel bánni a telefonnal. Jó bumpszli lesz tőle az biztos!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55281) Sanki válasza batai15 (#55274) üzenetére


Sanki
addikt

Nagyon jó tok ez az imak, nekem is van és jó fogása is van. :)
Viszont tényleg tud karcolódni, az enyémen is látszódik, ha úgy fordítom a fény felé. Bár a karcok miattam vannak, mert sokszor raktam a táskámba kulcs mellé, akkor mappa mellé is (aminek van ilyen kis fém kiálló pöcke...). De, ha vigyáz rá az ember, akkor nem lesz olyan. Meg tényleg csak fény felé fordítva látszik, közelről.

(#55282) m_dawe


m_dawe
senior tag

Az normális, hogy az android operációs rendszer vezeti az akkustatisztikát? 1óra 40p kijelzőidőm van és 2óra 25p a felébresztett állapotban az op rendszer :((( Ha ki van kapcsolva a kijelző akkor miért nem megy le deep sleepbe? (Ma jött meg a telefon, egyből ment fel a Cloudy G2 2.2 ROM) btw. NExus 5-ről jöttem és ott nem tapasztaltam ilyet.

(#55283) Sanki válasza m_dawe (#55282) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem 52 órája volt utoljára feltöltve, azóta benne van 5 óra 29 perc kijelző (32%), második helyen meg az android oprendszer 9 óra 48 perces ébresztéssel (elvileg összes CPU meg 33 perc) 12%-ot mutat.
CloudyStock.

Szerk.: és most van a telefon 6%-on. Lassan tölteni kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55284) batai15


batai15
félisten

gyerekek power amp cm12 valaki?

(#55285) fery02 válasza Balazska15 (#55264) üzenetére


fery02
addikt

Gyárihoz hasonló ROM terén, talán a Cloudystock-nál jobbat nem igen találnál (ez konkrétan gyári ROM, módosításokkal, extrákkal).

De ahogy írod, nem is feltétlen kell neked ROM-ot cserélni.
Root-od, Xposed framework-öd van, szóval királyság, ugyanis Play-ről felteszed a G2 Tweaksbox-ot és abban tuti ki tudod kapcsolni azokat a csúszkákat. :)

Többiekhez is szólva az IMAK témához meg:
Ez egy kemény tok (tehát telefon ejtésnél akár el is tud repedni/törni), aminek az érintése érdesebb, talán mint egy nagyon finom smirgli, finoman lisztes felület, valami ilyesmi. :)
Ezekből kifolyólag a fogása jó, nem koszolódik, szerintem sima csapvíz alatt tisztítható is (nem próbáltam még ki).
Hétköznapi használathoz én el sem tudnék képzelni jobbat. Nálam már ez a tok marad ezzel a telefonnal.

banán007:
Szívesen!
Örülök, hogy segíthettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#55286) stefi68 válasza fery02 (#55285) üzenetére


stefi68
addikt

CloudyStock-ban ki lehet kapcsolni a fény és hangerő csúszkákat xposed nélkül is :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55287) batai15 válasza stefi68 (#55286) üzenetére


batai15
félisten

Cloudy g3ba is

(#55288) reap3r válasza batai15 (#55287) üzenetére


reap3r
aktív tag

Valaki tud segíteni esetleg Cloudy G2 telepítésben vagy Viper4Android és a Poweramp f*sza belövésében? Tényleg annyival jobbat ki lehet hozni a telóból?

(#55289) fery02 válasza stefi68 (#55286) üzenetére


fery02
addikt

Viszont ha már eleve van neki Xposed cucca, akkor minek cseréljen komplett ROM-ot, ha csak azt akarja? :)
Amúgy értem, hogy csak tájékoztatólag közölted.

Mondjuk amúgy is érdemes Cloudy ROM-okat telepíteni, legyen az akármelyik félének a friss változata.

(#55290) w333


w333
félisten

Végre ... :C (nem - nem a Lollipopról van szó) :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55291) Balazska15 válasza stefi68 (#55276) üzenetére


Balazska15
senior tag

Kicsit olyan, mintha egy nagyon vékony gumiréteg lenne a kemény műanyagon, kicsit selymes, jó a tapintása, de nem csúszik. Annyira nem érdes egyébként, mint ahogy az a képeket látszik!

fery02, közben akitől a telefont vette ajánlotta, hogy a CloudyG2 2.2 romot tegyem fel, optimus 1.3 kernellel, azt mondta neki ez vált be a legjobban, így egyenlőre most ez van. De nem is baj, hogy kipróbáltam, mert sokkal szebb az UI is :) Minden esetre köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#55292) fery02 válasza Balazska15 (#55291) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen!

Sokak kedvence ám a CloudyG2 2.2 és már csak a G3-as UI miatt is érdemes használni, mert tényleg szebb.
Mondjuk optimus 1.3 kernel-től hallottam olyat, hogy képes jobban melegíteni a telefont (de lehet csak egyes eseteknél).
Igazából semmi baj sincs az alapból a ROM-ban lévő kernellel sem, viszont ha a mostani rendszereddel meg vagy elégedve, kár hozzányúlni.

(#55293) petipetya válasza w333 (#55290) üzenetére


petipetya
nagyúr

Éppen a minap láttam, hogy van egy telekom általi fizetés is a Play Áruházban. Még nem próbáltam, mivel nincs mit megvásárolnom.

Mondjuk számomra ez pont felesleges, mivel ott a netes kártya a rendszerben.

"nincs rá lezsóidő"

(#55294) stefi68


stefi68
addikt

Megpróbáltam beállítani a fizetési módoknál.

"Üzenet a mobilszolgáltatótól: A szolgáltatást, csak a Telekom ügyfelei vehetik igénybe. Üdvözlettel Telekom"

Előfizetéses számról van szó, igaz nem 30-as, hanem 70-es (számhordozás), de vicces lenne, ha ez lenne a gond.

Szerk.: Most olvasom a Telekom topikban, hogy csak Domino-soknak lehet. Hát ez gyönyörű, jól megoldották... :W

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55295) petipetya válasza stefi68 (#55294) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tés előfizetésem van 30-as hívószámmal, és nekem sem enged vele vásárolni.

"nincs rá lezsóidő"

(#55296) Mike81 válasza stefi68 (#55294) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Ez érdekes mert úgy tudom, hogy a Telenornál lehet fizetni így. Nem csak feltöltősöknek. Én is Telenyomoros vagyok. De még nem próbáltam ki.

(#55297) Sanki válasza petipetya (#55295) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem se engedi, rendes 30-as számom van, előfizetéses.
Ugyanazt írja, mint Stefi68 kollégának. Ezek szerint mi akkor nem vagyunk telekom ügyfelek. :D

[ Szerkesztve ]

(#55298) Molk válasza Sanki (#55297) üzenetére


Molk
tag

Nekem működik (dominós vagyok).

(#55299) kasata91


kasata91
tag

1 hetes benyomásaim az új G2mről.

Röviden: Kurv@jó!
Hosszabban: Kúúúúúúrv@jóóóó!!

Nagyon patent, villámgyors, a dupla tapicskolást egyenesen imádom, lassan már a vezetékes telefont is így akarom életre bírni.
A UI testre szabhatósága, variálhatósága kimondottan meglepett. Vetekszik a legtöbb agyon "kusztomizálható" launcherrel. (Bár lehet ez csak nekem hatalmas szó a HTC Sense után ahol nemigen lehetett variálni, amit kaptál az van, más kérdés hogy az úgy tökéletes is volt. )
Akksi időt még 1 hét után sem hiszem el, hogy a telefonmániás fejem, aki teli pakolja mindenféle appal, és nonstop mobilnettel nyomkodja, este 9 kor még 40% töltöttségi szintet talál.
Melegedés minimális, mármár említésre sem méltó.
Egyedül a füles ami kicsit gyengébb, még PowerAMP-vel is. Vagy létezik, hogy korábban a beats audio dobott volna ennyit a hangzáson?

Összességében. IMÁDOM. :C

Trust me I'm an engineer

(#55300) Mastershifu válasza kasata91 (#55299) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, köszi, hogy megosztottad, örülünk az örömödnek! ;) A legtöbben pont így érzünk a G2-esünk iránt, ezúton is üdv a klubban! Cheers. :)

i486 DX2-66MHz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.