Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55351) xSide válasza batai15 (#55350) üzenetére


xSide
őstag

Régifajta körömreszelőről lekaparható dörzsfelület volt amit használtam.
Leszedtem róla és ujheggyel körbe 'dörzsöltem' vele.

link

[ Szerkesztve ]

(#55352) batai15


batai15
félisten

Króm tisztito pasztám van. Ez jó?.
Keresés
Prevent krómtisztító paszta 150 ml

7 993Ft/l
1 199Ft

Törlés
0

Hozzáadás
Termékleírás

Jellemzők
Medikémia Műszaki Innováció
Termék információk
A paszta oxidálódott, rozsdafoltos krómozott, nikkelezett valamint színesfém felületek hatékony polírozására, ápolására alkalmas.
Csiszolóanyagot tartalmaz, eltávolítja a felületről a rozsdát, a kisebb karcolásokat, az oxidáció okozta foltokat.
A visszamaradó vékony filmréteg korrózióvédelmet, magas fényt és vízlepergető hatást biztosít.
Előírt terméknév
Krómtisztító paszta
Biztonsági figyelmeztetés
Használat előtt olvassa el, használat közben pedig tartsa be a termék használati útmutatóját és a figyelmeztetéseket.

Figyelem!
Krómozott műanyag elemek ápolására nem alkalmas! Első használat előtt nem szembetűnő helyen végezzünk próbatisztítást!

[ Szerkesztve ]

(#55353) reap3r válasza VOLTCRAFT(1) (#55327) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én is rájöttem tegnap... Mindig is magam által belőtt poweramppel hallgattam zenét és azt kell, hogy mondjam a viper nem igazán tesz hozzá, nekem valahogy a poweramp equ-ja a legjobb, azzal tudom elérni a legjobb hangzást.... Tudom, hogy a fülhallgatóm hol gyengébb ,hol nem alapból és aszerint is állítgatok. Nekem a Viper4Android nem jött be.

(#55354) Mike81 válasza crzygza87 (#55328) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Ahogy a kolléga is mondta, teljesen kiszámíthatatlan, hogy kinél jön elő a sárgulás. Van akinél már pár hónapos telónál elő jött, van akinél meg 2 év után sem. Az én telóm is elmúlt 1 éves. Majdnem egész nap nyomkodom de nekem még nem sárgult be. Pedig néha bemelegszik bár nem annyira, hogy tojást lehetne rajta sütni, de azért érezhető :DDD

Szóval tényleg logikátlan az egész. De ha szolgáltatótól veszed akkor úgy is lesz 2 év garid :))

(#55355) Zsolto válasza batai15 (#55352) üzenetére


Zsolto
őstag

Tuti jó lesz, a lényeg, hogy nem az autó fényezéséhez használt finom paszta kell, hanem egy szemcsésebb. És a fémtisztítók ilyenek. Ragaszd körbe a lencsét, hogy ne (nagyon) maszatold össze a környezetét. Olvass vissza, írtam részletes leírást, hogy hogy lehet utána kipucolni a kis réseket.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55356) batai15 válasza Zsolto (#55355) üzenetére


batai15
félisten

Ok köszi.

(#55357) zergehell


zergehell
csendes tag

kamera lencs lekopott foncsorra sima fogkrém és egy puha törlőkendő elég.Nem kell Drága pénzeket polirpasztákra kiadni.

(#55353) reap3r
Pedig egy jó bekonfigolt viper agyonveri a sima lineáris powerasmp eq-t

[ Szerkesztve ]

(#55358) fery02 válasza bsanya (#55343) üzenetére


fery02
addikt

Igazán nincs mit! :)

@reap3r: Én arra esküszöm személy szerint, hogy nem sajnálom a pénzt egy normális fülesre és natúran, mindenféle plusz mahina és EQ állítás nélkül hallgatom a zenét, abban az állapotban, ahogyan a zenészek azt megalkották és ahogy gondolták a hangzását.
Van eredeti Poweramp-om nekem is, de mióta Play Music-on meghallgattam egy eredeti albumot, ott megvilágosodtam, hogy nekem bőven elég a Play Music is és nem kell mellé semmi, hangzást befolyásoló cucc.
Ha gyenge fülesem lenne, akkor lehet én is Viper-eskednék.

[ Szerkesztve ]

(#55359) neo_xperia válasza Dexter-2000 (#55148) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Próbáld ki a Viral Pro nevű appot,tökéletesen működik lezárt képernyő mellett, és be is tudsz jelentkezni a youtube fiókodba.
Zergehell: +1

[ Szerkesztve ]

(#55360) racerx válasza reap3r (#55353) üzenetére


racerx
őstag

És kikapcsoltad a Poweramp-nél a direct volume controlt? MErt azzal semmi különbség sincs, de ha igen, akkor egy -még egy alapon is beállított viper, össze se hasonlítható a poweramp-el. , ÉS ezt minden fafülű )mint én is :) ) könnyen észreveszi.

(#55361) Quqesz válasza fery02 (#55358) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Vettem egy normálisabb fejhallgatót és csokolom....aki meg high end hangzást akar,az vegyen rendes hifi cuccot és azon hallgassa(pl B&O)...amúgy én sem értem mi vele a baj....

[ Szerkesztve ]

(#55362) Marquess válasza Mastershifu (#55326) üzenetére


Marquess
tag

Hali
Annak mi értelme lenne?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#55363) fery02 válasza Marquess (#55362) üzenetére


fery02
addikt

Azt akarta sugallni, hogy még manapság sincs nagyon jobb ár/érték arányú telefon...

(#55364) Marquess válasza fery02 (#55363) üzenetére


Marquess
tag

Aham akkor maradok a lg g2 -nél.
Szeretem mert jó telefon,csak mostanság az akksija már nem a legjobb meg mintha halkabb lenne a zenéje....ezért is gondoltam ,hogy lehet lecserélem.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#55365) fery02 válasza Marquess (#55364) üzenetére


fery02
addikt

Az akksi "romlás" lehet akár szoftveres eredetű dolog is.
Pl valamelyik alkalmazás beragad vagy rég volt újrahúzva a rendszered, netán az időközbeni szoftverfrissítéseket simán csak OTA ráfrissítésekkel végezted.

Legtisztább az lenne, hogy két Hard Reset között újrahúzni egy 20H-t kdz-vel és pár napig csak a legszükségesebb app-okat használni és úgy figyelni az akksit.

Jelenleg CM12-n én is úgy vagyok, hogy tucat telefon módjára merül az akksim, sűrűn előfordul, hogy naponta többször is töltöm.
Ha lesz majd valamikor hivatalos lolli (höhö :) ), akkor majd azt tisztán felrakom és ha nem javul az akksi fogyasztásom, akkor nevezek majd be egy új akksira (időszerű is lehet, mert több, mint 1 éves a telefonom, gyötörten eddig orrba szájba és ez a féle akksi a sima lítiumhoz képest állítólag hamarabb gyengül).

Mert ugyanis a telefonnak maradnia kell nálam, imádom. :)

[ Szerkesztve ]

(#55366) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok kipróbáltam a fogrémes kamera lencsés réteg eltávolítást, de még jobban összekarcolta a kamera lencsét meddig kell ilyenkor úgy mond dörzsölni?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55367) fery02 válasza laslie92 (#55366) üzenetére


fery02
addikt

Mert még mindig csak az antireflexiós bevonat rétegnél jársz.

Ha kitartó vagy (márpedig innentől már annak kell lenned. :) ), előbb-utóbb eljutsz egy sík tiszta, karcmentes rétegig.
Fogkrémmel a zafír üveget nem fogod karcolni tudni az tuti. :)

[ Szerkesztve ]

(#55368) laslie92 válasza fery02 (#55367) üzenetére


laslie92
senior tag

Köszönöm akkor kitartóleszek :)

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55369) mouzrr válasza laslie92 (#55368) üzenetére


mouzrr
őstag

Megmutatod majd a végeredményt? Köszi!

(#55370) Mastershifu válasza Marquess (#55362) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, ahogy fery02 mondja, arra utaltam, hogy ritkajó telefon ez. De semmi rosszindulatú megjegyzés, szóval ne vedd annak! Remélem, megoldódik az akksis problémád. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#55371) Marquess válasza fery02 (#55365) üzenetére


Marquess
tag

huh köszi a sok infót!
Én nagyon nem mertem belenyúlni a szoftverbe ,mert féltem,hogy elrontom és elvesztem a garanciát.
nekem naponta egyszer kell tölteni azt is éjjel ,mert addig még bírja,de decemberbe simán ment 2 napig netezéssel...
Igen többen mondták ezt a Beragadt futó apps dolgot,de már mindent leszedtem és ugyan úgy ....

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#55372) Marquess válasza Mastershifu (#55370) üzenetére


Marquess
tag

Igen én is így gondolom,nem szívesen cserélném le mert szerintem ez a legjobb telefonom,ami volt az elmúlt 10 évbe.
köszi

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#55373) batai15


batai15
félisten

Izé htc m8 vagy iPhone 6.

(#55374) Mastershifu válasza Marquess (#55372) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, nekem meg pláne a legjobb... Az első smartphone-om. :)) Kicsit több, mint 3 hónapos már, de még mindig csak kamillázok...

i486 DX2-66MHz

(#55375) Sanki válasza Marquess (#55371) üzenetére


Sanki
addikt

LG flash tool 2014-el tedd újra a legfrissebb 20H romot, azzal többet érsz el, mint hogy letörlöd az appot.
Újra rakod, majd ami fontos azokat felrakod.

(#55376) w333 válasza batai15 (#55373) üzenetére


w333
félisten

Ez most kérdés ? inkább megvárnám az M9 -t :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55377) Mastershifu válasza w333 (#55376) üzenetére


Mastershifu
tag

Mindig lesz (leg)újabb és (leg)jobb. Én azt is megvárnám, hogy az árazások hogy alakulnak. :K

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#55378) batai15 válasza w333 (#55376) üzenetére


batai15
félisten

Nem trollkodas

(#55379) Monyos válasza Mastershifu (#55377) üzenetére


Monyos
aktív tag

Az árazások egyre jobban kezdenek elszállni. :(
Régen még az iPhone volt a "drága" a 110 ezres árával, ma melyik gyártó adja ki az új készülékét 160 alatt? (sőt hamarosan 200 lesz az alsó határ)
Ha jó telefont akar venni az ember akkor meg kell várni, hogy megjelenjen a következő széria. :U

(#55380) Zsolto válasza mouzrr (#55369) üzenetére


Zsolto
őstag

Már többször linkeltem, itt van a végeredmény, ilyen lesz az üveg a sikálás után.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55381) mouzrr válasza Zsolto (#55380) üzenetére


mouzrr
őstag

Igen láttam már, köszi :)csak kíváncsi vagyok neki milyen lesz. Szeretném én is megcsinálni de nem tudom mivel kéne leragasztani hogy a fogkrém ne menjen rossz helyre.

(#55382) batai15


batai15
félisten

Nekem is jobbak lettek a fotók szvsz., minjá töltök fel :)

(#55383) batai15


batai15
félisten


Előtte

utána

(#55384) #84221696 válasza Monyos (#55379) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az LG adja 160 körül az új csúcstelefonját! :)

Vagy pedig az is jó megoldás, hogy ha az ember minden második szériát veszi meg. Pl: X4, G2, G4. :D

[ Szerkesztve ]

(#55385) HaZse


HaZse
őstag

Sziasztok.

Egy kis segítség kellene. Van nálam egy fehér G2-es és újra szerettem volna tenni az SW-t rajta, mert ki lett kérve a fügetlenítés a T-Mobile-től. De hiána próbálom download modba tenni a telefont, sajnos sehogyan se megy.

Már 3 géppel és több különböző USB kábellel próbáltam, de csak a töltés animáció jön be.

4.4.2-es FW van rajta, ami Telekomos.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#55386) Ferenczi Áko válasza batai15 (#55383) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az szép! Nem tudom akkor mi értelme van annak a cuccnak a lencsén, ha nélküle jobbak a képek?

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55387) szebev válasza batai15 (#55383) üzenetére


szebev
senior tag

Gonosz leszek! Itt mit kell nézni? Le mostad az autót? ;]

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#55388) batai15 válasza szebev (#55387) üzenetére


batai15
félisten

Persze! A kicsi kocsimat.

(#55389) Quqesz válasza batai15 (#55388) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Susuki a mi autónk...;) nekem is volt,szerettem. Sose hagyott ott.
Én pl várnék még M9,S6,G4,P8 miatt...

[ Szerkesztve ]

(#55390) Marquess válasza Sanki (#55375) üzenetére


Marquess
tag

köszi,de nem akarok rootolni meg ilyenek

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#55391) Sanki válasza Marquess (#55390) üzenetére


Sanki
addikt

Ebben nincs semmi root. Egy teljesen gyári rendszert raksz fel, mintha a dobozból vennéd ki.

(#55392) fery02 válasza Ferenczi Áko (#55386) üzenetére


fery02
addikt

Tükröződés-csökkentő réteg magyarul nevezve.
Nem véletlenül szokott rajta lenni a lencséken.

Csak hát karcolódik és ha nagyon karcos, akkor már több hátrányt okoz, mintha rajta sem lenne és sajnos védeni sem érdemes pl üvegfóliával sem, mert csúnyán ki tud hatni a fotókra bizonyos esetekben.

(#55393) jani8787


jani8787
tag

három kérdésem lenne, kérlek válaszoljatok ha tudtok :)

1. van-e olyan "youtube" lejátszó, ami a háttérben is megy és menti a telóra a zenét h offline is menjen? nekem a playtube régen a Sony Z-n így működött, de amit erre találtam playtube az semmirevaló...

2. ha Samsung okos TV-mel miracaston(vezeték nélküli kijelző tükrözés) összekapcsolom, mindig megszakad rövid idő után utánna megint jó és megint megszakad...erre vmi megoldás esetleg? itt is a Sony Z-vel jól működött, tablettemmel is jól megy...

3. van akinek van olyan érintőkijelzős kesztyűje amivel működik??? mert nekem van ilyen kesztyűm érintőkijelzős, de épphogy csak működik vele.

előre is köszi a válaszokért :)

(#55394) akos727 válasza jani8787 (#55393) üzenetére


akos727
senior tag

Ez megy kikapcsolt kijelzovel is, illetve le is tudod vele tolteni mp3 formatumban a dolgokat.

(#55395) mouzrr válasza akos727 (#55394) üzenetére


mouzrr
őstag

Kell hozzá root vagy bármi extra? Köszi előre is

(#55396) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Mostanában nektek nem csinál olyat a Quick Memo, hogy rányomtok, és messengeren nem, vagy csak nehezen küldi el a képet? Ez remélem a Messenger baja..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55397) Fredy02 válasza jani8787 (#55393) üzenetére


Fredy02
tag

Nekem is Samsung tvm van és jól működik a miracast. Próbálj egy gyári Vissza állítást hátha segít vagy párosítsd újra. Kapacitív kesztyű nálam is gyengén érzékel mondjuk nekem tempered glass is van, szerintem ez a telefon hibája, kicsit érzéketlen a kijelző.

S23U

(#55398) Mastershifu válasza batai15 (#55383) üzenetére


Mastershifu
tag

Hopp, nekünk is volt ilyenünk, csak sötétkék, 3 ajtós, AWD. Télen verhetetlen volt. :) Subaru slusszkulcsa volt a Justy gyökerek miatt. :DD

i486 DX2-66MHz

(#55399) stefi68 válasza akos727 (#55394) üzenetére


stefi68
addikt

Látom újra fejlesztik. Ezen már megy a bejelentkezés saját fiókba, mert a réginél ez volt a gond.

Amúgy alternatív megoldás is létezik. ITT írtam róla. Tesztelve működik.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55400) neo_xperia válasza jani8787 (#55393) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

#55359hsz.
Válasz az első kérdésedre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.