Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55501) Dexxter182 válasza bwoay (#55498) üzenetére


Dexxter182
tag

HERO!

Képet róla :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#55502) Stimpy001 válasza Sanki (#55439) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Akár hiszitek akár nem, én rendeltem egy ilyet ebayről. Anyámnak nemrég járt le a hűsége, természetesen neki is G2-t vettünk. Csak nem hordhatja csupaszon, mutogatom neki a tokokat ebayen, és ennél lestoppolja a scrollozást. Állj, ez kell! Mondom mivan?!?! :Y Mutattam még neki pár alternativát, de ő ehhez ragaszkodott ... :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#55503) Mastershifu válasza Stimpy001 (#55502) üzenetére


Mastershifu
tag

Ezt most fel kell dolgoznunk... Gondolom, Neked sem volt egyszerű... :N

i486 DX2-66MHz

(#55504) Mike81 válasza akooos (#55470) üzenetére


Mike81
senior tag

Tudod méret fitogtatás. Meg menő kimondani, hogy ezen a "szaron" 5.xxx nyalóka van ;]

(#55505) Pigmeus_1 válasza akooos (#55470) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Szia!

Én a hét végén szórakoztam egy kicsit a ROM-okkal és feltettem pár 5.0.2-es ROM-ot.

Az egyik érezhetően sokkal gyorsabb mint az eddig használt rendszerek!
Antutu 41e pontot ad rá mindig!
Az egész tök gyors, akadásmentes, meg minden.

crDroid 5.0.2

Egy bajom van vele, az az, hogy dobálja a hálózatot.

Szerintem ha ilyen lesz a gyári akkor nagyon megéri várni rá.
(Bár volt olyan 5.0 is ami 34e pontnál többet nem tudott és nem is volt olyan gyors használat közben sem)

Szóval

[ Szerkesztve ]

Csak egy lelkes felhasználó...

(#55506) batai15 válasza Zsolto (#55497) üzenetére


batai15
félisten

Piros =vodas szerintem.
Ja hogy valoban piros. AZTA leborult rezfán fütyülőjét. Képet róla.
Bár ez engem is meg zavart, valoba frappánsan tolta a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#55507) bwoay


bwoay
nagyúr

egy

kettő

teljesen matt felület, jóa fogása, és nem latszódnak meg rajta az ujjlenomyatok.
van hasonló aranyban is, tudtommal ezek mind 32-esek, global verzióban, de mind ázsiai piacra.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#55508) Mastershifu válasza bwoay (#55507) üzenetére


Mastershifu
tag

Bejön. Szerintem jól néz ki. Tudtam, hogy van ilyen, de csak G2 oldalon, fel van sorolva a kapható színek között. Élőben nem láttam még, biztos állat.

i486 DX2-66MHz

(#55509) batai15


batai15
félisten

Hát ez nem csúnya. Én meg fehéret akarok venni fekete előlappal.

(#55510) akooos válasza bwoay (#55507) üzenetére


akooos
veterán

Baromi jól néz ki... Kár, hogy ha vennék egy piros hátlapot (3.000 Ft) akkor nem lenne ilyen, mert a "törésvonal" felett is piros egy kicsit. Az arany / pezsgő nem tetszik annyira, de ez a piros.... nagyon baba :C

(#55511) bwoay


bwoay
nagyúr

szerintem nem igazán adják vissza a képek, de örülök, hogy tetszik eddig mindenkinek, nem is mondhatnám, hogy nagyon hezitáltam a színt illetően, nekem nagy megnyugvás volt, hogy nem fényes. persze sw-esen roppant ázsiai, az ember kezdheti azzal, hogy jól megflasheli egy EU ROM-mal.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#55512) stefi68 válasza Pigmeus_1 (#55505) üzenetére


stefi68
addikt

A ResurrectionRemix-et is próbáltad?
Én azzal szemezgettem a hétvégén, de nem jutottam oda, hogy kipróbáljam.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55513) Pigmeus_1 válasza stefi68 (#55512) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Azt nem.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#55514) FGyula30 válasza stefi68 (#55512) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Kb pont olyan, mint bármelyik cm12 alapú rom. Gyors, semmi baja, témázás működik, testre szabható teljesen.
Rakd fel, 5perc alatt fent van. Másik 5perc visszaállni backup-ra.

(#55515) Dexxter182 válasza FGyula30 (#55514) üzenetére


Dexxter182
tag

Azt írták Knock Wake up, és qRemote nem megy benne :) vagy lehet hogy csak valami régebbi verzióban :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#55516) FGyula30 válasza Dexxter182 (#55515) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Wake up megy, kikapcs pedig a home gombon duplakopp.

(#55517) Zsolto válasza batai15 (#55506) üzenetére


Zsolto
őstag

:D :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55518) fery02 válasza Gabman (#55464) üzenetére


fery02
addikt

Elvileg lennie kéne ezekkel a feltételekkel LTE-nek, szóval most jön a telefonon kívüli gyanú...
Sim kártyád pl hány éves?

Amúgy a telefon nem jelzi ki külön, ha keres LTE kapcsolatot (ha jól emlékszem volt egy ilyen kérdésed is), egyszerűen csak ha be van kapcsolva és elérhető, akkor rácsatlakozik.

(#55519) Quqesz válasza bwoay (#55507) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezzel a matt hátlappal nagyon jól néz ki. Arra vigyáz-ha jók az emlékeim-hogy ez festett piros és nem anyagában szinezett,tehát sérüléskor kivirít a fekete alóla. Használd egészséggel!

(#55520) Mike81 válasza bwoay (#55507) üzenetére


Mike81
senior tag

Azt kell, hogy mondjam. Nagyon jól néz ki 😍

[ Szerkesztve ]

(#55521) Pigmeus_1 válasza Pigmeus_1 (#55513) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Knock code nincs benne. Legalábbis én nem tudtam életre lehelni.

Viszont érdekelne, hogy a gyári LG backup programot le lehet valahonnan szedni? Sajnos az sms-ek azzal lettek lementve és most sehogy sem tudom visszatenni őket. Ami a play áruházban van az csak arra jó, hogy egyik telefonról a másikra mentsek át dolgokat.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#55523) bwoay válasza Quqesz (#55519) üzenetére


bwoay
nagyúr

thx! nem a következő tulajnak őrzöm, szóval egy idő után elkerülhetetlen, hogy kopjon, és valahol ez a dolga. nézegettem amúgy, biztos, hogy nem anyagában színezet, de szerintem nem is fekete anyagra vitték fel ezt a színt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#55524) Gabman válasza fery02 (#55518) üzenetére


Gabman
csendes tag

5 éves a SIM, lehet hogy ez már túl öreg a 4G-hez?
De ettől függetlenül a hálózati beállításoknál alapjáraton benne kéne lennie az LTE-nek, nem?
A preferált hálózattípusnál három lehetőség közül választhatok: csak GSM, csak WCDMA és GSM/WCDMA automatikus.

(#55525) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

Sziasztok!Segítséget vagy ötletet szeretnék kérni..Azt tapasztaltam,hogy gyengélkedik a wifim a telón..A régi lg p970en ugyanazon a helyen max a jelszint amíg a g2n a legkisebb.Nem csak egy routeren csekkoltam úgyhogy nem azzal van a probléma.Hard reset volt de maradt a probléma.Tavaly nyáron vizet kapott de akkor nem jelentkezett semmi probléma.Lehet ez a probléma hátterében?Tippeket előre is köszi!

(#55526) tompyka válasza Gabman (#55524) üzenetére


tompyka
csendes tag

Én is szenvedtem sokat a 4G vel.
Nekem csak a Vodás ROM -al megy.
Ezzel a frisstés app letölt egy LTE config update -t és újraindítás után lesz 4G.
Vodás vagy?
Gondolom az a a baj, hogy a sw kiadásakor még nem volt Voda 4G és kell hogy frissítse az infót.
Egyébként nem értem, miért nincs alapból minden romban, minden kártyával ez a lehetőség?

Nekem még egy gondom volt: Állandóan edge-n állt és alig akart hsdpa-ra vagy 4g-re váltani, ez biztos készülékhiba volt mert minden ROM-al ezt csinálta.
Kicseréltettem az egész telefont és tökéletesen működik.

(#55527) Gabman válasza tompyka (#55526) üzenetére


Gabman
csendes tag

Igen, Vodás vagyok. Még sosem nyúltam bele a ROM-ba, de úgy tűnik, nincs más megoldás. Bár már hozzászoktam a 3G-hez, egy kis hang belül azt mondja hogy jó lesz ez így. :) De csak jó lenne kihasználni az LTE sebességét. Rossz ez így, mert nem akarom új alkalmazásokkal telepakolni a mobilt, ha úgyis új ROM kerül rá. :( Vagy szóljak a boltnak, hogy ez így nem oké és csinálják meg/cseréljék ki? Akkor meg ki tudja hány nap kiesik, mire visszakapom. Nehéz ügy.

(#55528) tompyka válasza Gabman (#55527) üzenetére


tompyka
csendes tag

Hiába cserélik ki, akkor is csak a Vodás ROM-al lesz jó. :(

(#55529) Quqesz válasza Gabman (#55527) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sim csere első körben minimum,aztán kiderül. Lehet kell hogy vodas rom legyen fent,ez v20d jelenleg. Nekem a vodatól van a teló és először nem jelzet 4g-t a rom mint neked,de jött egy sms a vodától,hogy indítsam újra a telót és lett 4g lehetőség(mintha ott lett volna az,csak a voda nem aktiválta)

(#55530) bwoay válasza Gabman (#55527) üzenetére


bwoay
nagyúr

en is vodas vagyok, nalam sincs 4G opcio, de mivel a telefon nem EU regios, nagyon nem lepett meg a dolog. viszont az elofizetesem sem LTE-s, igy max a halozat kijelzeserol maradok le, nem a sebessegrol. van amugy egy angol srac youtube-on, aki hasonlo gondokkal kuzdott, neki egy ROM csere meg nemi tweakeles megoldotta a problemat

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#55531) Hawaii2249 válasza Gabman (#55527) üzenetére


Hawaii2249
tag

Vodás telom van. Nekem se volt 4G, de üzletben mondták, hogy a Frissítési/app központ --> Alkalmazás frissítés --> Lteconfigs fájl letöltése segít. Azóta van 4G opcióm. Remélem segít. :)

(#55532) Fail3D! válasza Hawaii2249 (#55531) üzenetére


Fail3D!
addikt

Biztos hulye kerdes lesz, de a 4g re kulob elokell fizetni a vodanal vagy ingyenes?

(#55533) petipetya


petipetya
nagyúr

Megnéztem ezt az automatikus csendes üzemmódot, mivel írtátok hogy a kijelölt idő után hangosra áll vissza a telefon.

Nálam rezgőre volt állítva és a csendes üzemmód után is rezgőn van a telefon. Emellett nem is halkult le magától, ha be voltak jelölve a napok de inaktív volt a csúszka. Plusz az ébresztés is működik az automatikus csendes üzemmódban.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55534) Hawaii2249 válasza Fail3D! (#55532) üzenetére


Hawaii2249
tag

Ezt nem tudom, telo vodás, függetlenítet.

(#55535) Zsolto


Zsolto
őstag

Kollégák, aki Nillkin 9H üvegfóliát szerelt a készülékére, tapasztalta, hogy kevésbé gyűjti az ujjlenyomatot (vagy csak annyira, mint a teló új korában)?
Én rendeltem egy hasonlót, de más márkát, hibátlan, prímán felment, nagyon jó a mérete, nem lóg le, nem akad bele semmibe, de rettenetesen zsírosodik, pedig direkt úgy hirdették, hogy "oleofób" bevonat van rajta.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55536) zergehell válasza Zsolto (#55535) üzenetére


zergehell
csendes tag

kicsit kevésbé zsírosodik mint a gyári üvegfelület és könyebb takarítani.Csodát ne várj.

(#55537) firemanus82 válasza Hawaii2249 (#55531) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nálam ez sem hozta elő a 4G-t. Sőt sok minden más sem! A korábbi eu open rom-ban még benne volt az lte választási lehetősége. Most nincs. 32Gb ázsiai, ami tudja az itthon használt 4g szabványt is. A sim-em is relatíve új. A Vodánál csak a Red-esek használhatnak 4G-t. (Ezt olvastam valahol)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55538) Mastershifu válasza Gabman (#55524) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Az 5 éves SIM-mel kapcsolatban írok. Nemrég beszéltünk erről ezen hsz. és cikk kapcsán. Abban maradtunk, hogy kb. 2 évnél régebbi SIM már valószínű, hogy nem találja meg az LTE-t. (Erre példa az enyém is -- Telenor)

Ahogy Quqesz is írta, szerintem az első körben a SIM-et néz(es)d meg, mielőtt nekiugrassz a telefonnak. Cheers.

Szerk.: Hát hogy napokat nem kell rá várni, ha ez a baj, az fix. Max. perceket egy új SIM-re.

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#55539) stefi68 válasza petipetya (#55533) üzenetére


stefi68
addikt

Majd ha egyszer átállítod aktívra és vissza inaktívra, na onnan kezdődnek az érdekességek...

Dettó ugyan ez volt Optimus F6-nál is, és a megoldás is hasonló.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55540) Laca0


Laca0
addikt

Ha már 4G-ről van szó:
Több helyen Bp-en és más városban is mértem a Telenor LTE sebességét. Sehol sem ment 8 mega fölé a letöltés.
Mi lehet az oka?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#55541) Indiant válasza Zsolto (#55535) üzenetére


Indiant
addikt

Jobban zsírosodik, mint a gyári felület. Sajnos.

(#55542) Hawaii2249 válasza firemanus82 (#55537) üzenetére


Hawaii2249
tag

Ez ugye nem opció, hogy csak a Red csomagosoknak van 4G. A telefont 4G-el hirdetik, 4G képes, akkor oldják is meg benne, hogy elérhető legyen. Én így mentem be, de rohadtúl nem értettek hozzá. Egyből hoztak egy másikat, de abban se volt, így elkezdték hivogatni az ügyfélszolgálatot. Ott mondták ezt, és azóta van.

Egyébként máshol olvastam olyat, hogy neten akarta regisztrálni a vodás telefont és nem tudta mert nem Magyarországra szánt változat. Akkor kérdés, honnan szerzi be néha a telefonokat.

(#55543) Tatyla válasza Hawaii2249 (#55542) üzenetére


Tatyla
őstag

Vodafonenál még nincs 4G

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#55544) bwoay válasza firemanus82 (#55537) üzenetére


bwoay
nagyúr

na ez mondjuk jo, hogy itt derulnek ki a dolgok: RED-em van (most nem a telefonra ertem :) ), de eddig azt hittem, hogy a Blackberrym azert irja ki a 4G-t, mert latja ugyan a halozatot, de a tarifacsomagom nem teszi lehetove, hogy ki is hasznaljam. a Telenornal volt igy korabban: minden ugyfel telefonja jelzi az LTE halozatot (marmint a 4G-s keszulekek), de ez nem jelenti azt, hogy a szolgaltato engedelyezi is neki a savszelesseget, ez meg talan egy hettel ezelott is felaras, LTE opcios elofizetest igenyelt, jelenleg viszont alapbol mindenki hasznalhatja, prepaid kartyasok is. vodanal alapbol a RED-esek tudnak elni a lehetoseggel, a tobbieknel meg szerintem felaras opcio.

Tatyla:
dehogy nincs

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#55545) batai15 válasza Hawaii2249 (#55542) üzenetére


batai15
félisten

Telenorba meg olyan volt hogy ujkent hasznaltat arultak meg benne maradt az előző tulajnak a fotói..

(#55546) petipetya válasza batai15 (#55545) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gondolom neten rendelték, aztán egy-két nap után visszavitték az elállási jogukkal élve.

"nincs rá lezsóidő"

(#55547) bwoay válasza batai15 (#55545) üzenetére


bwoay
nagyúr

ugy tudom, hogy van valami rendelkezes errol, hogy pl. azokat a keszulekeket, amiket X napon belul (mondjuk weben rendelte, es 8 vagy 14 vagy mittomen hany napja van elallni) vittek vissza, de nem muszaki hibaval, hanem "meggondoltam magam, nem tetszik", a szolgaltato bevizsgalas es elbiralas utan ujkent is ertekesitheti. en futottam bele ilyenbe, nem a Telenornal ugyan, de akkor mondta egy ugyintezo. valahol ertheto, mert marha nagy buko a szolgaltatonak, ha hetente mondjuk 5-6 szeszelyes vevo gondolja meg magat egy het hasznalat utan. a szomoru az egeszben, hogy ez valahol lutri innen, mert azt mi alapjan biralja el barki is, hogy ket vevo kozul, akik teljes arat fizettek, melyik kapja a par napig hasznalt telefont.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#55548) Zsolto válasza Laca0 (#55540) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem is kiírja az LTE-t a telenornál újabban, de a díjcsomagomban nincs benne a hozzá tartozó sebesség, ezért korlátozzák, nekem is 7-8 mega körül van a letöltés. Valahol írtak is erről, hogy használhatja mindenki, de a sebességet csak azok élvezhetik, akik fizetnek is érte.

Indiant, zergehell:
Köszönöm a válaszokat! :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55549) Quqesz válasza Hawaii2249 (#55542) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A vodafonnál csak a red-eseknek van 4g és nagyon kevés helyen. 2 napja néztem meg pesten a Vörösmarty téren és ott fullon volt,de ahol lakom (délpest+15km) ott már nincsen.

(#55550) bwoay válasza Quqesz (#55549) üzenetére


bwoay
nagyúr

Győrben szerintem egész jó a helyzet, én a külvárosban lakom, és itt simán van LTE, a belvárosban meg nyilván, de megvallom, hogy én semmi különbséget nem észleltem a sebességet illetően. igaz, a Voda 4G hálózata messze nem a leggyorsabb. most, hogy ennyit beszéltünk róla, kedvem támadt tesztelgetni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.