Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55851) akooos válasza b_alazs (#55850) üzenetére


akooos
veterán

A legutolsó kérdésedre tudok válaszolni, az LG szervizben nekem összenézte a srác, hogy a garanciapapíron / számlán lévő IMEI megegyezik-e a telefonban lévő kóddal. Tehát kell a papír is ez alapján.

[ Szerkesztve ]

(#55852) DBC válasza b_alazs (#55850) üzenetére


DBC
tag

ez engem is érdekel, kicsit felidegesítettem magam amikor megvettem olx-en, ígért a csaj hozzá garit, van is rajta, de jaj, csak imei kell, nincs papír mégse. azt hittem agyonverem a telefonnal.

(#55853) ClioRS válasza DBC (#55852) üzenetére


ClioRS
őstag

Hivd fel a szervizt és kérdezd meg.

(#55854) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Pár napja böngészőt kerestem a chrome helyett ami 99%-ban tökéletes, egy hibája van eszi az akksit mint a fene.
A napokban kipróbáltam párat de sorra buktak ki. Next, gyári pl nem tud képet feltölteni ide a ph-ra hiába bokodom a feltöltés gombot. Next a swipe miatt nagyon jó lett volna. A többi amit nem említettem nem jött be a nehézkes kezelése miatt. Firefox-ban pl a zoom ami kevés.
Marad a chrome es a kijelzővel próbálok csinálni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#55855) batai15 válasza vadászcsiga (#55854) üzenetére


batai15
félisten

sajnos én is azt mondom hogy még mindíg a chrome..

(#55856) FGyula30 válasza vadászcsiga (#55854) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Cm browser? Nálam eddig bevált.
Pl ez tördel a legjobban eddig amit kipróbáltam. Amit kell, azt tudja.

[ Szerkesztve ]

(#55857) Illusion1010 válasza Indiant (#55844) üzenetére


Illusion1010
senior tag

4.4.2-n még hibátlanul működött, azóta nem használtam :)

Jelentem, most 5.0.2-n is megy :D

[ Szerkesztve ]

(#55858) vadászcsiga válasza FGyula30 (#55856) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Próbálj meg vele képet feltölteni ide a fórumba. Már a file kiválasztásnál elbukik.

[ Szerkesztve ]

(#55859) mouzrr


mouzrr
őstag

Én kipróbáltam ezeket a böngészőket, plusz az UC-t is, és nálam semelyik nem volt gyorsabb a Chrome-nál. A legtöbb tele volt reklámmal meg felesleges dolgokkal amiket nem tudtál eltüntetni. A Chrome-ot ajánlom mindenkinek :C
Persze akinek olyanok az igényei az meg mást használ, ez így természetes.

(#55860) FGyula30 válasza vadászcsiga (#55858) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Ez igaz. Elvérzett. Mondjuk ezen kivül baromi jó. Én még nem találtam benne hibát.

Bár képet amúgy is linkelni szokás itt.

Chrome persze nekem is fent van a pc sync miatt.

[ Szerkesztve ]

(#55861) vadászcsiga válasza FGyula30 (#55860) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A linkeles ok, de ne egy böngésző döntse már el helyettem hogy mit akarok. A telefon van értem, nem fordítva.

(#55862) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

lollipoppal mi a helyzet?

Szépnapot!

(#55863) batai15


batai15
félisten

Most tesztelem.

(#55864) Meggyi001 válasza Dexter-2000 (#55862) üzenetére

Nagyon baba a lollipop...képes mindent produkálni :D :D

https://gamergep.hu/

(#55865) laslie92 válasza Dexter-2000 (#55862) üzenetére


laslie92
senior tag

Szerintem jó és stabil. Videózás közben állandóan fókuszál de de az Xcam megoldotta

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55866) djzoy válasza batai15 (#55849) üzenetére


djzoy
tag

sajna nem tudom download modba rakni mert nem jon be. ami bejön az a logo ujra és ujra aztán meg security error és ennyi. teljesen levan a telefon gyalulva azéert akarom az img fájlokat feltenni h legalább a download mod bejöjjön.

(#55867) Tüske0614 válasza djzoy (#55866) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

10531 hsz. Ezzel próbáld !

(#55868) djzoy válasza Tüske0614 (#55867) üzenetére


djzoy
tag

ez mit takar?? :(

(#55869) Tüske0614 válasza djzoy (#55868) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Igy sem jön be a download mod?

(#55870) djzoy válasza Tüske0614 (#55869) üzenetére


djzoy
tag

csak a logo semmi más

(#55871) Tüske0614 válasza djzoy (#55870) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Teljesen ki tudod kapcsolni?

(#55872) djzoy válasza djzoy (#55870) üzenetére


djzoy
tag

az a baj h csak bin féjlok vannak a telon img meg semmi és szerintem azért nem akarja a downloader modot.ahhoz h fel tudjam tenni az img fájlokat kellene fasboot de azt sem tudom behozni.

(#55873) djzoy válasza djzoy (#55872) üzenetére


djzoy
tag

igen teljesen kikapcsol egyet villa aztán hangerő fel és rádugom a gépre de csak a logo jön meg security eror.

(#55874) Tüske0614 válasza djzoy (#55873) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

szerintem nem kapcsolod ki teljesen. Nekem is minden le volt törölve de csak igy jött be a kis download ikon a többi kombinácioval semmi csak folyamatos led villogás es Lg logo

(#55875) djzoy válasza Tüske0614 (#55874) üzenetére


djzoy
tag

ennél jobban nem tudom kikapcsolni :(

(#55876) Danny365 válasza djzoy (#55873) üzenetére


Danny365
őstag

De mi, miért villan? Full kikapcsolt állapotban nyomod a hangerő fel gombot, és rádugod közben a gépre. Előtte nem kéne, hogy bármi is villanjon, mert hát miért villanna, a bekapcsoló gombot nem kell nyomni.

(#55877) Tüske0614 válasza djzoy (#55875) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Mélyviz ?.. szerintem sem.. tiszta fekete kep.. addig tartsd ugy benyomva a powert ahogy irja

[ Szerkesztve ]

(#55878) kasata91


kasata91
tag

Sziasztok, olyan kérdésem merült fel, hogy OTG-nek mennyi a max kapacitása?
1TB külső HDD-t rádugtam, teló érzékelte, winyó pörgött, de a tartalmát nem jelenítette meg. van valami limit, vagy csak nem voltam elég türelmes, hogy kivárjam amig beolvassa az egészet?

Trust me I'm an engineer

(#55879) Busterftw válasza vadászcsiga (#55858) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem Dolphin van az már töltött fel régen képet ide. Jetpack + Adblockal tökéletes.

(#55880) fery02 válasza kasata91 (#55878) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Kapacitást nem tudok, de azt nem említetted, hogy milyen formátumúra van formázva a cumó, ugyanis alapból pl az általános NTFS-t nem ismeri fel a telefon, csak Play-ről letöltött valamilyen NTFS mount app-al.

Ha tisztán szeretnéd használni a külső vinyót a telefonnal, akkor kénytelen vagy átformázni az egészet exFat-ra (amit egyes TV-k viszont nem ismernek fel :) ).

@vadászcsiga: Chrome-nak lehet csökkenteni a fogyasztását, csak mókolni kell hozzá.
Pl régebben emlékszem divatos volt alulfeszelgetni, meg Per-app kontrol korlátozni az alkalmazások fogyasztását.
Pl Chrome-nak elég, ha folyton csak max 800 MHz-et engedünk neki és ez érezhetően jótékonyan hat a fogyasztásra is.

Persze mindezekhez custom kernel kell és megfelelő app.

[ Szerkesztve ]

(#55881) kovigab


kovigab
csendes tag

Üdv!
Kérlek segítsetek! Szeretnék tagja lenni a csapatnak. Tudnátok megbízható boltot ajánlani, ahonnan rendelhetnék ilyen telefont? 16 GB, kártyafüggetlen érdekelne.
Köszönettel: kovigab

(#55882) gipsztigris válasza kovigab (#55881) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha elég a bolti garancia akkor a PartNero GSM. Itt 80 kHUF a 16Gb-os G2-es.

A bolt korrekt, sok telefont vettem már tőlük. Nem kell megijedni a pult mögött álló egyén látványától! :D Az első benyomással ellentétben full korrekt srácok dolgoznak ott.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55883) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Sziasztok!

UnlockUnit.com oldalon keresztül függetlenítettem a telóm - na most - ha felfrissítem a rendszert, akkor ez a tulajdonsága elvész a cuccnak? Vagy marad független ugyanúgy? Gyári frissítéseket eszközölnék, a KitKat-et mióta kijött nem raktam fel (fel kéne), meg hát jön majd a Lollipop... :U

:R

(#55884) vadászcsiga válasza fery02 (#55880) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehetne belőle egy moddolt verzió amihez nem kell ilyen szinten belenyúlni a rendszerbe. Xda-n annyi mindent megcsinálnak

(#55885) batai15 válasza cezarlacrone (#55883) üzenetére


batai15
félisten

A függetlenítésed független a rom cseretől.

(#55886) cezarlacrone válasza batai15 (#55885) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Köszi! Akkor nekiugrok bátran.

Egyébként érdemi különbségek észlelhetők a Jellybean és a KitKat között, azon kívül, hogy a felső ciánkék állapotikonok a navsávon fehérek lettek? Egyedi háttérnél végre áttetsző marad az értesítősáv? Egyik videón, valami baromira lassított felvételen látszott, hogy gyorsabb a rendszer, erre kis időre kipróbálom, aztán persze Lollipop. De ha nem muszáj, ha annyit nem dob a latba, akkor hagyom így és csak Lollipoppal frissítem.

[ Szerkesztve ]

(#55887) aya


aya
addikt

32gb otg pendriveon gondolkozok. Kingston 32gb microduo 3.0 otg jó lenne a g2 telefonomhoz?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#55888) neo_xperia válasza gipsztigris (#55882) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én még csak telefonon rendeltem tőlük. Milyen a látvány? :)

(#55889) gipsztigris válasza neo_xperia (#55888) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egy nagydarab maffiózó kinézetű fickóval volt dolgom......de az első benyomás ellenére teljesen rendben ment minden. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55890) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Vettem egy Spiegen Slim Armor tokot, viszont a kemény része picit eláll a gumi résztől, és elég könnyen le tudom kapni.. Pillanatragasztóval oda lehet fogatni?

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55891) hard74 válasza Ferenczi Áko (#55890) üzenetére


hard74
senior tag

Simán, én is így csináltam.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#55892) kovigab válasza gipsztigris (#55882) üzenetére


kovigab
csendes tag

Kösz, az árakat elnézve legyen inkább 32 GB. +5000Ft-ot megér.

(#55893) extasymajom válasza kovigab (#55881) üzenetére


extasymajom
tag

Öket ajánlom nagyon. Vip-phone

LG D802 G2 16GB mobiltelefon +MAGYAR NYELV+TARTOZÉKOK.+ 2év garancia
bruttó ár: 73 890 Ft
Boltok:

1138 Budapest, Váci út 136/c
1139 Budapest, Váci út 85. (MASPED irodaház)

Partneroval szemben náluk nem lesz gondod ha valami miatt garanciális ügyintézésre kerülne sor.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#55894) stefi68 válasza extasymajom (#55893) üzenetére


stefi68
addikt

Ahogy elnézem a 16GB és a 32 GB-osból is az olcsóbb változatok Vodafone függők!

Továbbá ezt sem igazán értem (idézet az oldalról):
"Szavatosság időtartama 6 (hat) hónap. Szavatossági igény érvényesítésére 2 (két) év áll a vevő rendelkezésére. Szavatossági igény estén a vevő kérheti a termék javítását, cseréjét, vagy a vételár csökkentését."

Azt utálom csak ezekben a webáruházakban, hogy direkt elrejtik a fontos infókat, ködösen fogalmaznak, így aztán a vevő csak-csak elsiklik a lényeg felett.
De hát ezt a világot éljük. Minden eladó!

Szerk.: Amúgy nem ismerem őket. Ettől függetlenül lehet, hogy nagyon korrektek és megbízhatóak.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55895) gipsztigris válasza extasymajom (#55893) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mondom, hogy a PartNero is jó! Volt náluk ilyen-olyan ügyintézésem.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55896) sYs válasza stefi68 (#55894) üzenetére


sYs
tag

Szerintem itt nem gyári garanciával kapod.

(#55897) Ferenczi Áko válasza hard74 (#55891) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm,most már frankó!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55898) stefi68 válasza sYs (#55896) üzenetére


stefi68
addikt

Nem is gondoltam, hogy gyári a gari.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#55899) extasymajom válasza stefi68 (#55894) üzenetére


extasymajom
tag

Szavatosság és jótállás nem ugyanaz. Bár ez kicsit hülyén van megfogalmazva de én ezt értem alatta:

Az eladó 6 hónap szavatosságot vállal a termékre, ez idő alatt cserél, javít, akármi. A jótállás ettől függetlenül él. A szavatossági igény bejelentését követően 2év áll rendelkezésünkre annak lezárására utána elévül.
Merthát vannak olyan szavatossági ügyek ahol maga az eljárás és annak rendezése túlnyúlhat a szavatossági időn.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#55900) barmar


barmar
aktív tag

Sziasztok
Van valami számottevő különbség a 20f és a jelenlegi legfrissebb gyári rom között?
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.