Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55701) Molk válasza Zsolto (#55700) üzenetére


Molk
tag

Pont erre találták ki a lux auto brightness-t.

(#55702) bigdee888 válasza vadászcsiga (#55699) üzenetére


bigdee888
tag

A gyari nem fogyaszt annyit, mint a Chrome, en is azert hasznalom azt.
Alternativa lehet meg a CM Browser is. Az is gyors, es kicsi az eroforrasigenye.

(#55703) neo_xperia válasza vadászcsiga (#55699) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

CM Browser

[ Szerkesztve ]

(#55704) vadászcsiga válasza Molk (#55701) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez mire jó?

(#55705) extasymajom


extasymajom
tag

Szevasztok.
Az XDA-n pár napja megjelent egy hivatalos 5.0.2 rom LG g2-re, aztán hamar el is tünt. Nekem még sikerült letöltenem és felraknom. Köszöni szépen tökéletesen és stabilan fut.

Vodás bootképernyő de azon kivül semmi voda nem kell megijedni. ;)

Szóval feltöltöttem drive-ba ha esetleg valakinek kellene.

Gyári 4.2.2 romra kell felrakni, Menete: Rom flash-supersu flash- wipe cache data dalvik, reboot. És kész.

[link]

Használjátok egészséggel. :)

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#55706) Molk válasza vadászcsiga (#55704) üzenetére


Molk
tag

Ezzel sokkal lejjebb tudod állítani a fényerőt, mint amennyire alapból lehetne. (Este nagyon hasznos tud lenni).

(#55707) perge666 válasza extasymajom (#55705) üzenetére


perge666
veterán

Ez jól hangzik

(#55708) Spooky


Spooky
tag

Sziasztok kb 1 hete léptem be a "klubba" egy 16 gb verzióval v20h sw vel. Telenornál nem volt 4g-m sim csere oldotta meg a problémám pedig 2 éves volt a simem.Tanulságként jeleztem.

(#55709) snefftamas


snefftamas
aktív tag

Sziasztok
Szemezek egy lg g2 32gb verzióval a btelnél. És itt olvastam hogy van EU és Ázsiai régiós verzió. Mi a különbség közöttük és melyiket kérjem?

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#55710) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Úgy látom, hogy a tok meg a Lolliopop téma már unalmas, most az Eu vs Ázsiai telefont vegyek téma a topp.. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55711) laslie92


laslie92
senior tag

Feltettem én is. Elég furcsa úgy kapcsolbe mint egy hivatalos frissítés után :)) De tényleg stabil a rendszer nem akad nem fagy sőt lehet egy hangya... nyit még gyorsabb is.. nekem bejön addig már kihúzom még megjön a hivatalos

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55712) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#55699) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Adj egy esélyt a Firefoxnak, én telón nagyon szeretem.

Viszont az igaz, hogy a fényerővel tudsz a legtöbbet nyerni akksit tekintve.

Üdv:
DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#55713) Mastershifu válasza neo_xperia (#55703) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, ez nagyon jónak tűnik az értékelések alapján. Én a gyárit használom, arról érdemes erre váltani? Thx. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#55714) Kajt válasza vadászcsiga (#55699) üzenetére


Kajt
tag

Nálam a Dolphin Browser vált be minden téren. Könyvjelzők balra, beállítások (asztali, éjszakai, teljes képernyős mód, stb.) jobbra. AdBlock kiegészítő. Fülek kezelése. Mind mind gyorsan és kényelmesen elérhető. Én nem tapasztaltam, hogy jobban merítené a készüléket mint bármi más.

(#55715) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nos kipróbáltam a cm browsert, ahogy másfél év alatt többször is, tényleg jó meg minden de ahogy ez azelött is volt vannak apróbb hibai. A legnagyobb hogy pl itt a fórumban amikor csippentessel ranagyitanek egy hozzászólásra, felugrik vagy 10 hsz-el feljebb, aztán győzzem megkeresni hol tartottam. Ez a bug chrome-on és operán kívül mindegyiknél meg van. Sajnos ez óriási hibája az androidnak hogy nincs egy jól optimalizált bongeszoje mint ios-en a safari. Tudom hogy itt telotól függ de én másfél éve kérésem a megfelelő böngészőt és még mindig nincs meg. Chrome ideális lenne mert kezreesik de látom az akkuszazalekot lefelé számolni amikor hasznalom, hiába a 3000mA-es akku.

(#55716) Sanki


Sanki
addikt

Akinek van Nekeda tokja, az le tudná írni, hogy mi van a hátuljára írva?
Nekem: NEKEDA, copyright (c)by misozo Co.,LTD. A képeken viszont amiket találtam azokon az van, hogy: (c)2013 Designed by NEKEDA.
Lehetséges, hogy nem eredeti lenne? Valahol esetleg tudom ellenőrizni az eredetiségét, mint a nillkinnél?
Azért érdekelne, mert a fogása nem sokban különbözik a sima TPU tokhoz képest, illetve csúszik is..
Ezt rendeltem, kb. 2 hete.

(#55717) Ferenczi Áko válasza Kajt (#55714) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

+1

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55718) berczy77 válasza extasymajom (#55705) üzenetére


berczy77
csendes tag

Méretes frissítés :)

(#55719) Molk válasza berczy77 (#55718) üzenetére


Molk
tag

Mi az, talán ennyit sem ér meg a lollipop?

[ Szerkesztve ]

(#55720) laslie92 válasza berczy77 (#55718) üzenetére


laslie92
senior tag

Megéri letölteni. Szerintem a kamera jobb lett.

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55721) berczy77 válasza Molk (#55719) üzenetére


berczy77
csendes tag

17 milliárd gigabyte? :D
Letöltöm az internetet. :D

(#55722) SUPREME7 válasza berczy77 (#55721) üzenetére


SUPREME7
őstag

Felcsapod a hátadra a google adatközpontját, problem solved :)

(#55723) barmar válasza extasymajom (#55705) üzenetére


barmar
aktív tag

Szia.
Leirnad részletesen a telepítés menetét? Ugyan úgy kell kdz-vel ahogy az osszefoglaloban le van írva? Bocsi, annyira nem sűrűn romolgtok.
Köszi szépen!

(#55724) vadászcsiga válasza barmar (#55723) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Leírta. Ha nem tudod mit jelentenek inkább ne fogj hozzá mert tégla lesz a telefonodból

(#55725) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#55715) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én ezzel a buggal sem Firefox sem Opera alatt nem találkoztam, pedig felváltva használom őket. :U

A merülés szvsz kevésbé szoftver, mintsem kijelzőfüggő. Mit jelez az akkufigyelő neked legnagyobb fogyasztónak? Mert nekem a képernyőt, szinte mindig az az első (mondjuk nem is vagyok hajlandó az automata fényerőt használni, mert szerintem nagyon agresszíven leveszi, nekem manuálban szokott 80-100% között lenni, kivéve persze este a lakásban).

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#55726) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#55725) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Képernyő természetesen.
Két huvelykujjal belenagyitok, es már feljebb is tálalom magam. Teljesen átlagosan akarok böngészni. Itt ph-n tapasztalom, más weboldalaknal nem figyeltem még még de lehet azoknal is. Most gyárival irom es érdekes módon itt jó. Összes telefonomnál, ipaden így nagyítok

[ Szerkesztve ]

(#55727) Mastershifu válasza Sanki (#55716) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, erre akartalak figyelmeztetni, amikor rendelted, hogy ne lepődj majd meg, a hátulja ez lesz!Uggggyanígy jártam, csak nem a fórumon érdeklődtem, hanem a kománál, akitől vettem. Levél és válasz alább. Cheers. (Amúgy baromijó, minőség pöpec, felirat nem kopik, nem gagyi, a csávó nem linkel.)

Dear Richbud,

I received the item today. Perfect condition and very-very fast shipping, Thank you. My only concern is that this item is Nekeda MISOZO.
Is it the same as the Nekeda Design 2013 case? I like this case, but I want the best quality for my LG G2, so please tell me if I didn't order the right case.

I want the best Nekeda Saffiano, even if I have to pay more.

Thank you for everything. Cheers.

Hello,
It is a new product of 2015.
Do not worry about it.
The same products.
Best regards,

- richbud

i486 DX2-66MHz

(#55728) neo_xperia válasza Sanki (#55716) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én ugyanezt rendeltem kb.fél éve,ugyanettől az eladótól.
Nekem az a felirat van rajta mint a képen. 2013 Designed. ....
Mastershifu: próbáld ki és döntsd el. Nekem bejött.

[ Szerkesztve ]

(#55729) Mastershifu válasza neo_xperia (#55728) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, en Sanyi elott rendeltem 2 hettel. Az mar az uj. Re CM: OK! Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#55730) Sanki válasza Mastershifu (#55727) üzenetére


Sanki
addikt

Akkor azon a részen én valószínűleg átfutottam. :)
Köszi, hogy jelezted, akkor úgy néz ki, hogy eredeti.
Viszont a minősége attól függetlenül nekem nem jön be, az egész hátsó része csúszik, pedig úgy van feltüntetve, hogy az pu leather. Az oldalak tapintása ugyanolyan, mint hátul.

(#55731) barmar válasza vadászcsiga (#55724) üzenetére


barmar
aktív tag

Látom h leirta de szerettem volna kicsit részletesebben. Addig nem is fogom tudni amíg valaki el nem mondja...

(#55732) kimi02 válasza petipetya (#55694) üzenetére


kimi02
őstag

Milyen romolásra gondolsz pontosan ?

(#55733) petipetya válasza kimi02 (#55732) üzenetére


petipetya
nagyúr

Arra, hogy IOS esetén biztosan nem egy kattintás lecserélni a gyári romot EU-s verzióra.

"nincs rá lezsóidő"

(#55734) laslie92 válasza barmar (#55731) üzenetére


laslie92
senior tag

Szia ha kivan rootolva a telefonod és van rajta TWRP akkor. Felmásolod a telefonodra a lollit és a supersut. Ha megvan csinálsz egy wipe data cachet a telefonodon. Aztán fel flasheled a elöször a lollit majd a super su-t .Ha ez is megvan megint wipe data cache és reboot system now

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55735) tomika9988


tomika9988
tag

skacok valaki tud segíteni ? cloudyg2 2.2 rom van fent +optimus 1.3 kernel mikor bekapcsolom a telefont van 1-1.1 gb szabad ramom (betöltés után ) majd ez kb 10-15 perc mulva lemegy 500-ra (ritkán 600) és innentől szokott 280-335 mb lenni miért megy le ennyire ? ha tisztítom a ramot akkor 800-900mb lessz de pár perc mulva megint 300-500

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#55736) kimi02 válasza petipetya (#55733) üzenetére


kimi02
őstag

Nekem ilyet küldtek mikor meg rendeltem.

Ezek után raktam rá az EU-s romot , 20H

(#55737) RAYBOMB válasza laslie92 (#55734) üzenetére


RAYBOMB
tag

Ahany ember annyi fele leiras. Valaki azt irja h nem mindegy a TWRP verzioja...valaki meg azt h reboot kell recovery be flash elott meg egyszer...nem tudom melyiket hasznaljam

(#55738) FGyula30 válasza RAYBOMB (#55737) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Mivel ha updateled bumped recoveryre a twrp-det, akkor szoktak resetet nyomni igen. De akinek az van fent eleve, annak nem kell.
Ez tuti jó:
twrp-2.8.5.1-d802-bump-blastagator-signed.zip

[ Szerkesztve ]

(#55739) Nightman1


Nightman1
tag

Gyerekek,pár napja nem voltam,már rendes hiányérzetem van,szóval ha valaki tudja mikor jön a lolli,ne tartsa magában!
Juppííííííí,ma én voltam az első! :D
Tok? Esetleg? :D

(#55740) alex devil válasza tomika9988 (#55735) üzenetére


alex devil
senior tag

Ez miért baj? Belassul a telefonod?

S23

(#55741) laslie92 válasza Nightman1 (#55739) üzenetére


laslie92
senior tag

Én vártam a 9 es busszal hátha jön de sajnos nem.! Legközelebb már csak holnap jöhet.. mert több nem jön ma..

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55742) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Srácok!

Flasheltem menetrendszerűen a Lollit...minden rendben van...bekapcsol...bugmentes...de nincs hang a telefonon...nem jatszik le egy zenét sem...semmi. SEGITSETEK KÉRLEK!

(#55743) RAYBOMB válasza RAYBOMB (#55742) üzenetére


RAYBOMB
tag

Reflash segitett...

(#55744) laslie92 válasza RAYBOMB (#55743) üzenetére


laslie92
senior tag

Custom ra teszed fel akkor produkál érdekes Én elöször kdz vel újra tettem és úgy fel a lollit. Jeéenleg így tökéletes. Talán az zavaró hogy videózás közben állandóan fókuszál.

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#55745) Mastershifu válasza Sanki (#55730) üzenetére


Mastershifu
tag

Elsőre ugyanez volt a véleményem, aztán elkezdtem használni, megszoktam, majd megszerettem. Azóta ajánlottak mást, kitartottam emellett.
Neked mi volt ez előtt?

i486 DX2-66MHz

(#55746) Sanki válasza Mastershifu (#55745) üzenetére


Sanki
addikt

Egy sima s-line tpu tokot és egy imak tokot használok felváltva. :)
Na majd még egy esélyt kap. :D

[ Szerkesztve ]

(#55747) Laca0 válasza Sanki (#55716) üzenetére


Laca0
addikt

Én tőle vettem és ugyanezt a tokot. 1 hónapig bírta, utána eldeformálódott.
Richbud eladó azíz írta, hogy küldjem vissza és kicseréli... Hogy küldjem vissza Kínába?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#55748) Sanki válasza Laca0 (#55747) üzenetére


Sanki
addikt

Szerintem többe kerül vissza küldeni, mint a tok. Bár még nem küldtem Kínába semmit se. :D
Amúgy hogy tud eldeformálódni, ha rajta van a telefonon? Vagy milyen deformáció?

(#55749) extasymajom válasza snefftamas (#55709) üzenetére


extasymajom
tag

Koreai változat - F320K - levehető hátlap, TV antenna, SD slot, 2610mAh akku
A fényképező modul optikai stabilizátorral ellátott, így a videók minősége nagyon jó, nem rázkódik, ráadásul 1080p-ben 60FPS-t is tud.
Qualcomm WCD9320 audio chipset - 24-bit/192kHz-et tud a tökéletes hangminőség érdekében.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#55750) extasymajom válasza berczy77 (#55718) üzenetére


extasymajom
tag

Csak 1,7gb bár szerintem ez még igy is sok.. nekem is vagy 6 óra volt mig lejött és csak harmadszor sikerült. ezért raktam fel driveba hátha onnan stabilabb a letöltés.

+barmar: ha dobsz egy privátot akkor leirom részletesen, hogy ne legyen gond.

+RAYBOMB igen twrp 2 8 5 kellene hozzá de ez csak tanács mert én régebbivel csináltam és nem volt semmi gond. Flasheled a romot, majd reboot nélkül a SuperSU-t utána Wipe, data,dalvik, cache és csak utána rebbot. közben megvan látom. :)

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.