Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54951) laverdadb válasza Dexter-2000 (#54948) üzenetére


laverdadb
tag

Oh, eszben tartom. Amugy az Olx-en es a jofogason van valami mas lehetoseg hirdetesre?

Note 4 vagy G3 (3gbos verzio) a cel.

[ Szerkesztve ]

(#54952) Dexter-2000 válasza laverdadb (#54951) üzenetére


Dexter-2000
őstag

olx-et használok még meg a ph-t, de mást nemigazán.
htc m8-on nem gondolkoztál?
(nekem a g3 nagyon nem jön be főleg a mérete miatt, direkt amiatt vettem inkább g2-t)

lollipop ide vagy oda, sajnos meg kell válogatni milyen márkát választunk (oké az egy dolog hogy a htc-n ugrálok) de pl nevettem mikor megtudtam hogy a one m7 megkapta a lollit

ahogy elnézem pl a sony is már csak a Z sorozatos telefonokat fogja támogatni(habár ha kiszáll a mobilpiacról nem tudom mi lesz mind nem vagyok sony-s)

Szépnapot!

(#54953) V.T.


V.T.
aktív tag

Búcsúzom én is tőletek. Vettem egy htc one m8at . Régóta szerettem volna. Elvileg hétfőn el is viszik a 32 gigás G2t.
köszi az eddigieket. :)

(#54954) batai15


batai15
félisten

Mindenki m8r a vált? Hmm na az a másik nagy szerelem..

[ Szerkesztve ]

(#54955) kristof_ válasza laverdadb (#54951) üzenetére


kristof_
tag

EZT nézd meg azért. G3 teszt röviden. Az utolsó mondat mindent elárul:)

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#54956) laverdadb válasza Dexter-2000 (#54952) üzenetére


laverdadb
tag

Ph?

M8 kamera minusz nagyon. En dolgozok is a megapixelekkel igy kiesik.

Igazabol nekem ez a 5,2 kicsi mar..

Kristof_: Csaladban van G3 Lollipoppal, es egyatalan nem tapasztaltam ezeket a problemakat.

[ Szerkesztve ]

(#54957) joshua7


joshua7
veterán

Sikerült elhagyni az egyik gumiharangot, több szettem meg nincs. Hol tudok ilyet venni a füleshez?

Semper Fi

(#54958) Meggyi001 válasza kristof_ (#54955) üzenetére

Ez így igaz :)

https://gamergep.hu/

(#54959) Monyos válasza batai15 (#54954) üzenetére


Monyos
aktív tag

Én egy OnePlus One-ban gondolkodom. Lenne is vevő a G2-re, így alig kellene ráfizetnem az OnePlus-ra.
Egyedül a mérete riaszt, a G2 mérete szinte tökéletes, félek megint nagyobbra váltani. :U

(#54960) laslie92 válasza joshua7 (#54957) üzenetére


laslie92
senior tag

melyik méretből? szívesen küldök neked

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#54961) Ferenczi Áko válasza batai15 (#54954) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Fogtam többször is M8-at a G2 mellett. Jobb az M8..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#54962) Dexter-2000 válasza laverdadb (#54956) üzenetére


Dexter-2000
őstag

prohardver vagy hardverapro
fura en most a kicsi telok fele hajlom

Szépnapot!

(#54963) Quqesz válasza Ferenczi Áko (#54961) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem is tetszik az M8,de az a hatalmas üres felület a kijelző körül.....pl a HTC feliratnál.....majd a G4-re leszek kiváncsi, de bejön a Lenovo Vibe Z2 pro is. Apropó BB Passport?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54964) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Én is a G4et várom hogy milyen lesz. Remélem jó.
A HTC-nél Nekem is az a nagy üres sáv nem tetszik. Szerintem borzasztó. Az M9 se lett nagy durranás szerintem.
A passport nekem valamiért tetszik, de os-hez nemtudom hogy tudnék hozzászokni.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#54965) batai15 válasza Ferenczi Áko (#54961) üzenetére


batai15
félisten

1 értelmű... Nálam is best az m8.

(#54966) FGyula30 válasza kiezTe90 (#54964) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Batai: M8 szintén, csakhát használtan 100e...

Kölyök: A G4-nek muszáj lesz fémet kapni, mert különben lemarad. Prémium szegmensben már nem lehet kihagyni. Hardveresen úgyis snapi 810 + 3gb ram lesz mint a többinek. Itt már csak a design+ár dönt jóformán. Az lg ui már jó, nincs elmaradva a sense-től.

[ Szerkesztve ]

(#54967) kiezTe90 válasza FGyula30 (#54966) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Igen az alapok adottak. Ugye a snapi processzor stb.
Remélem designe szempontból marad a nagyon vékony káva, plusz a fém külső.
Valamint remélem az akksira is rámennek keményen.
Kíváncsi leszek az új LG UI-ra (nemtudom hol olvastam hogy új lesz de tegyél helyre ha csak álmodtam)
Nálam a HTC sajnos nem játszik, a samsung alapból nem, bár az s6 edge még tetszik is, de az a samsung árazás nem az igazi.
Megszerettem az LG-t szarok a lollipopra, meg hogy "jajjj de lassan frissít". Jó telefonokat gyárt szerintem, szóval a G4-be nagy reményt ölök.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#54968) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Mi történt itt? Ez LG G2 topic akinek ez nem világos húzzon át a HTC hez!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54969) batai15 válasza FGyula30 (#54966) üzenetére


batai15
félisten

Na igen. .

(#54970) batai15 válasza VOLTCRAFT(1) (#54968) üzenetére


batai15
félisten

Nyugi van na. Senki nem szapulja a g2őt.

(#54971) Monyos válasza VOLTCRAFT(1) (#54968) üzenetére


Monyos
aktív tag

G2 alapjáraton is olyan jól össze van rakva, hogy csak a vetélytársak hibáiról lehet beszélgetni, vagy valakinek kell néha egy jó tok. :C

(#54972) VOLTCRAFT(1) válasza batai15 (#54965) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Nem ez lenne a véleményed,ha ugyan olyan használat mellett félnaponként tölthetnéd az M8-at. Az akkuideje büntetően sz@r!Az 5 MB-os használhatatlanul zajos kamerájáról nem is beszélve.Az agyonistenített fém váza pedig a legkisebb mechanikus érintéstől is megsérül!Ergo,ha nem akarod hogy lekopjon az eloxált felület rakhatod tokba. Akkor meg minek a szép külső,ha a szilikontokot bámulod amikor a kezedbe veszed. A súlyát még megsem említettem,ha beletennéd az inged feső zsebébe olyan mintha egy féltéglát cipelnél.Az indokolatlanul megnyúlt előlap "esztétikája" pedig össze sem hasonlítható.Úgyhogy egyétek és vegyétek!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54973) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Egy új rom felrakása után egy csík beégett a kijelzőbe.. hogyan lehet ilyen?

(#54974) VOLTCRAFT(1) válasza Tüske0614 (#54973) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

A romnak semmi köze a kijelzőhöz!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54975) Mastershifu válasza VOLTCRAFT(1) (#54972) üzenetére


Mastershifu
tag

Megjött a hangulatfelelős! :C

Amúgy teljesen jogos. +1

i486 DX2-66MHz

(#54976) batai15 válasza VOLTCRAFT(1) (#54972) üzenetére


batai15
félisten

Azért ez nem teljesen így van. Jó lenne ha nem lenne szar valami csak mert van olyan jó, vagy esetleg jobban bejön mint az adott termék amit használunk jelenleg itt kezdődik a fanboysag ha nem bírja az ember el ismerni a másik telefont, mert csak a g2 az isten. Ez is jó az is. Pont. Ezt már múltkor az iPhone 6 esetében is közöltem mikor szint úgy hit téríteni akartatok. Ezt az alpári egyetek vegyétek hang nemet velem szembe meg hanyagold legyél szíves.
Ja amúgy a g2be is bele lehet kötni bőven.

[ Szerkesztve ]

(#54977) VOLTCRAFT(1) válasza batai15 (#54976) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Az igazság fáj de ne csüggedj! Az M8 akkuja akkor is sz@r és pont ennél már csak a 4MB-os dual kamerája sz@rabb!Ezek tények ez nem fényezése a G2-nek!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54978) Mastershifu válasza batai15 (#54976) üzenetére


Mastershifu
tag

Már bocs, de az "Egyétek és vegyétek", tudod, honnan van? :D :U

i486 DX2-66MHz

(#54979) VOLTCRAFT(1) válasza batai15 (#54976) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Amúgy ez még mindig a G2 topic tehát a HTC-fényezd a HTC topic-ban és ne játszd itt a sértődötet az LG-sek között! És még reklamálsz is a hagnemem miatt ne nevettes.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54980) batai15 válasza VOLTCRAFT(1) (#54977) üzenetére


batai15
félisten

Aha. Bocs de nem teljesen így van . Ne oszd már az eszet.
Herótom van már attól hogy
-ha valami bejön köcsög fanboysag van.
-minden áron be akarjátok bizonyítani hogy nektek van igazatok
-saját véleményetek kész tényként kezelitek amit szint úgy rá akarjátok a másikra erőltetni.
Fogadjátok el a másik szubjektív véleményét és pont.
Kurvára nem vagyok kíváncsi a sok okoska emberre akikkel nem lehet normális keretek közt meg vitatni valamit.
Ott beszélek és annyit a többiekkel amennyit akarok. Ha nem tetszik eredj a modkerbe sírni.

[ Szerkesztve ]

(#54981) VOLTCRAFT(1) válasza batai15 (#54980) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Na,de ember ez a köcsögözés........remélem a topic moderátortol megkapod méltó büntetésed! Szegyellheted magad és húzz a HTC-be!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54982) batai15 válasza VOLTCRAFT(1) (#54981) üzenetére


batai15
félisten

Aha.... Okos vagy.
Nem megyek a HTC be mert nincs is rá pénzem és szándékom se lecserelni a telefonom :P
Ja és értő olvasás. Nem te vagy a köcsög hanem én. :)

[ Szerkesztve ]

(#54983) akooos


akooos
veterán

Kedves Voltcraft, az LG topicban a HTC tabu de te ugathatsz, mintha te szartad volna a spanyol viaszt? :) Ha nem tetszik lépjél túl rajta. Nem értem ezt a fajta felháborodást, azért mert más telefonról van szó. Javasolj egy fórumot, ahol EZ a közösség meg tudja beszélni, hogy kinek melyik telefon tetszik? :) Mit szeretnél látni ebben a topicban? Tokokat, Lollipop hisztit? :)

Mutasd meg azt a szabályt ami megtiltja más téma kitárgyalását, ami nem a témaadó telefonról szól.

Ja és, hogy legyen egy kis ON is: egy elbaxott ROM csere hazavághatja a kijelzőt: [link]
link

[ Szerkesztve ]

(#54984) Mastershifu válasza fery02 (#54833) üzenetére


Mastershifu
tag

Hopp, teszünk egy gyors kísérletet a HTC vita megtörésére. :)

Szia Fery02! Köszönöm az app-ot (Runtastic PRO), amit javasoltál, brutális. Nem mint sportember próbáltam ki, egyelőre, csak reggeli séták közben a 2 vizslámmal. ("Walking" éppúgy van benne, mint ezer sport.) Egyszerűen brutális. Én nem használtam előtte semmi ilyet, szóval leesett az állam.

Azóta is volt erre vonatkozó kérdés is a Fórumon, szóval csak megerősítés annak, aki gyalogolni, futni, tekerni akar: fantasztikusan jó, s 28Ft. Egy vizes zsemle meg 30Ft.

Egy kérdés a tapasztaltabbakhoz, akik ezt meg az Endomondo-t már sporthoz használták. Ekkora bazinagy telefont futáskor, tekeréskor hova raktok?! Köszi. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#54985) akooos válasza Mastershifu (#54984) üzenetére


akooos
veterán

Karpánt! :) [link]

(#54986) Ferenczi Áko válasza VOLTCRAFT(1) (#54977) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Sajnos vagy nem sajnos, a Htc kamerája gyorsabban lövi a képeket és jobbakat mint a G2.. Ez van. Elfogult lehetnék a G2-vel kapcsolatban, de nem vagyok az. A Sense viszont nem jött be soha.. Az anyaghasználata is prémium, a kijelzője szebb. Újabb telefon, jobb, el kell fogadni. Ennek ellenére ár - értékben még mindig a G2 a legjobb választás, és egyáltalán nem, vagy csak egynnagyon picit van lemaradva a frissebb telefonoktól. Egyébként 2 M8 tulaj barátom is mondta, hogy nem cserélik le M9-re,mert annyival nem ad többet nekik. Én sem cserélem le a G2-t G3-ra,hanem majd kb 1 év múlva G4-re..
Arra pedig tényleg nem tudom mi szükség, hogy önkéntes hero-ként jössz, és nekiállsz itt okos lenni.. Örül az ember, hogy van más téma is, nem csak a tokok meg a Lolliopop.. És emellett akinek kell, segítünk is, nem csak a saját m8 témánkat fújjuk.. Ha nem tetszik ne olvasd el, vagy ha már elolvasod és nem tetszik, ne állj neki trollkodni.. :R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#54987) Tsebacsi válasza Mastershifu (#54984) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én pl. erre vettem elő újra a régen fiókban porosodó övtáskámat, pont jól elér a telefon fülese a táskától a fülemig. Bicajozás közben meg nem zavar, ha a hátad felé fordítod.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#54988) Mastershifu válasza akooos (#54985) üzenetére


Mastershifu
tag

Ez deq***jó, ez kell nekem! Köszi! Egyszer kaptam egy ilyesmit, csak akkor még nem volt okostelefonom. :) Most van okostelefonom, de a G2 abba nem fér bele. Ez tökéletes. Vajon az érintőképernyő működik benne? Úgy értem, amikor a tokban van a teló. :U

i486 DX2-66MHz

(#54989) Mastershifu válasza Tsebacsi (#54987) üzenetére


Mastershifu
tag

Bocsánat, nincs szerk.

Szia, köszönöm, az is jó ötlet. Régen, amikor rendesen tekertem, mindig övtáskát vittem magammal. Pótbelső, banán, kispumpa, gumileszedő... nem gondoltam, hogy egyszer telefont is viszek. :D Tökéletes megoldás, zenét is lehet hallgatni tekerés közben szó szerint fél füllel. :) Cheers, thx.

i486 DX2-66MHz

(#54990) akooos válasza Mastershifu (#54988) üzenetére


akooos
veterán

Érzékeli a tokon keresztül az érintést, úgyhogy minden igényt kielégít :) Bár kicsit néha nehézkes úgy fordítani a karom, hogy lássam is ami rajta van és nyomkodni is tudjam :D Zenehallgatásra pedig BT fülest használok futáshoz :)

(#54991) Mastershifu válasza akooos (#54990) üzenetére


Mastershifu
tag

Egy hete rendeltem egy Xiaomi Piston 2-t. :( Előbb gondolva BT-t kellett volna... Tudsz adni linket, please? Thx,

Szerk.: Közben gyors megnéztem eBay-en, 2-5-7k Ft körül vannak. De van ezer féle.

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#54992) batai15 válasza Mastershifu (#54991) üzenetére


batai15
félisten

Csak bt fulesbol minőségibb kell ha nem akarod hogy olyan legyen mint egy szokol rádió. Jó bt 15 körül van.

(#54993) akooos válasza Mastershifu (#54991) üzenetére


akooos
veterán

Nekem ilyen van: [link]

Nem olcsó, de baromi jó minősége van. NFC-vel érintem, BT-n már csatlakozik is. Akkuja kb 4-5 óra folyamatos zenét bír ki, a hozzá kapott fülhallgató minősége sem rossz, de ebbe akár a Xiaomi Pistont is bedughatod. Egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt vettem meg :)

(#54994) Mastershifu válasza batai15 (#54992) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, köszi, ezt nem tudtam. Az egy kicsit sok már, a 15k, akkor marad a madzag. :)

Akooos

Köszi a linket, akkor látom, ez a jobbik fajtából való... Az mit jelent, hogy "NFC"-vel érintem? Az NFC jelentését kb. vágom, de azt hittem, hogy fizetésre használják. :U

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#54995) reap3r válasza Tsebacsi (#54987) üzenetére


reap3r
aktív tag

Elég sokat futok és bringázok ,mindig a zsebemben van a G2,de egy-két gatyámat igen csúnyán lehúzza egy idő után... :D Sosem volt övtáskám, de úgy érzem, hogy most beszerzek egyet, köszönöm én is az ötletet :D :C :R

(#54996) batai15 válasza Mastershifu (#54994) üzenetére


batai15
félisten

Fulesbol van olyan ami direktbe olyan kialakitasu hogy sportolni való és nem jön ki a fuledbol.
Próbáltam Énis már az úgy nevezett arm bandot de, féltem h kiesik, na meg a fulelmbol is kijon mindig.

[ Szerkesztve ]

(#54997) Dexter-2000 válasza reap3r (#54995) üzenetére


Dexter-2000
őstag

en is igy vagyok vele sporthoz nekem nagy a g2 meg nehez is. (vagy teszek ovet de az felejtos :D)
most ugy nez ki beujitok egy ipod shuffle re.
meg atgondolom a dolgot. de szerintem jo lesz

Szépnapot!

(#54998) Mastershifu válasza Dexter-2000 (#54997) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, nekem egy első! generációs Shuffle van. Nem tudom, hány éves, de könnyen lehet, hogy 8+. Működik, pedig bicajon sikerült párszor megáznom vele. (Jah, s 512MB-os!)

Szuper az, csak akkor az appokról kell lemondanod, amik szerintem tök sokat hozzátesznek az élményhez. Ha meg valaki edz, akkor meg pláne.

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#54999) akooos válasza Mastershifu (#54994) üzenetére


akooos
veterán

Az NFC elég sok mindenre használható. Maga a betűszó azt jelenti, hogy Near Field Communication. Igazából ez egy trigger sok dolognál. Ennél a fülesnél pl úgy működik, hogy hozzáérintem a telefonhoz és a telefon bekapcsolja a BT-t és össze is kapcsolódik vele 5 mp belül. Nem kell külön kiválasztani, összetanítani, bármi :)

(#55000) Mastershifu válasza akooos (#54999) üzenetére


Mastershifu
tag

Köszi a helpet és a türelmet. :) :R

Igazából okt. eleje óta olvasom a fórumot, 2 hónapig csak tanultam, mielőtt megvettem a G2-t. De még mindig csak ámulok, hogy egy ilyen okostelefon miket tud. Az ilyen kdz-apk-wipe-root-kernel-rom-hardreset (most hirtelen ennyi ugrik be) meg olyan szinten kínai nekem, hogy csak kamillázok. :F

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.