Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54151) zoff76 válasza batai15 (#54150) üzenetére


zoff76
csendes tag

Vatera, GSM üzlettől.

Most beírtam, a dobozon lévő IMEI-t (persze nem stimmel a telefonéval), aszerint Vodás.
:(

[ Szerkesztve ]

(#54152) batai15 válasza zoff76 (#54151) üzenetére


batai15
félisten

Az szép- mi az imei?
Még esetleg lehet letiltott majd függetlenített és változtatott imeivel rendelkező telefon is .
AZt hiszem imei alapon tiltanak szolgáltatók le telefont.
Gnexel mikor mókoltam meg jártam így mentettem onnan tudom .

[ Szerkesztve ]

(#54153) zoff76 válasza batai15 (#54152) üzenetére


zoff76
csendes tag

Megy vissza az eladónak, így nem merem megtartani :(

(#54154) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Megjelent nálam az a hiba, hogy hiába 32Gb-os a telefonom...16-osnak irja a telefon. Ez befolyásol valamit? Tehát hogy valami látszak bug...és nyugodtan mehetek e fölé...vagy valahogy ezt meg kell oldani.

Most Cloudy G3 2.1-en vagyok.

Ha nem csak látszat bug...kérlek segítsetek :F

(#54155) batai15 válasza zoff76 (#54153) üzenetére


batai15
félisten

Doboza meg van? ott tudod ellenőrizni hogy eredeti e az imei.
D802 tuti ? jó lenne tudni több infót is még , nem akartam neked az ördögöt a falra festeni .

(#54156) zoff76 válasza batai15 (#54155) üzenetére


zoff76
csendes tag

Igen D802. Van egy doboza, ahogy írtam, arról beírtam az IMEI-t, aszerint Vodás, de én függetlenül vettem és nem stimmel a dobozon lévő szám a telefonon lévővel.

(#54157) batai15 válasza zoff76 (#54156) üzenetére


batai15
félisten

Akkor az coki mert elvileg utólag függetlenített telefon volt amit valszeg anno letiltottak.
Nem hinném h bajod lesz belőle, de mondjuk énis vissza vinném és bele tolnám az eladó arcába.

Nem szeretnék senkit se meg sérteni, de kb az eddigi telefonjaim 90% használt volt, abból egy darab volt amivel kicsit bakot lőttem. Ilyen vatera stb helyekről ha már vásároltok akkor kicsit legyetek körültekintőbbek.

[ Szerkesztve ]

(#54158) zoff76 válasza batai15 (#54157) üzenetére


zoff76
csendes tag

Köszi mindenkinek a segítséget!

Jó lecke volt. Úgy néz ki egyelőre nem fogok közétek tartozni, mert új telóra perpillanat nem telik. :(

Marad a 4X HD :)

Apropó, ha mégis használtat vennék, ki lehet deríteni, hogy előfizuval vették, vagy esetleg kártyás/prepaid? Ezek után nem bízok az eladókban.

(#54159) Azharel


Azharel
aktív tag

Sőt, az ilyen mókolt imei számok könnyen ki is nullázódnak szoftver frissítés után lg telefonokon. Saját káromon tapasztaltam. Arról nem is beszélve hogy mivel nem hivatalos imei így csak kdz-vel tudsz rá új romokat tenni. "hivatalos" úton soha nem fog frissítés jönni rá.

[ Szerkesztve ]

(#54160) batai15 válasza zoff76 (#54158) üzenetére


batai15
félisten

Persze. Ha elő fizus volt akkor kérjed a számlát .FÜggetlen esetébe ilyen nem nagyon kell, de jó ha van.
Ha előfizus és szolgáltatós akkor általába szolgáltatós gari papir van, és a számla kérelmedre aszondják ha vaj van a füle mögött hogy bocs de már nincs meg stb.
ha elmult 1 éves akkor kevésbé rizikós elvileg.
Telekomosok főleg ilyenek, ott sokat tiltanak le .
Állapotot képek alapján tudsz ítélni és az eladó szavaiból.
Az se mindegy hogy az eladó h áll hozzád, és ne legyél rest telefonon felkeresni.
Az se utolsó dolog ha innen nézel és nem egy ujonctól veszel hanem akinek sok pozitív értékelése van, vagy valami öregebb ismertebb motoros .

AZ adott eladót nyugiba le lehet követni a termékkel kapcsolatba az adott topikba is. (énis midíg így teszek)
Ezek tudtabába minden tőled telhetőt meg tettél, kicsi az esélye h átvernek.
Személyes átvétellel meg minden le ellenőrizni. GSM hívás wifi stb.

[ Szerkesztve ]

(#54161) reap3r válasza zoff76 (#54158) üzenetére


reap3r
aktív tag

A szolgáltatósaknak kell hogy legyen garanciapapírja, amivel érvényesíteni tudod majd a garanciát. Ha prepaid vagy előfizura lett véve a számláján ezt látnod kell, számla nélkül ne hidd el, hogy prepaid. Ha azt mondja, hogy nincs meg a számla, de előfizus, akkor szépen hagyjad, akkor is ha jól hangzik, mert ha később letiltják tök mindegy mennyivel olcsóbban szerezted meg, akkor bukod mindet... Mindenre kérdezz rá, ne ugorj bele az üzletbe, főleg ha kérdezgetsz és hirtelen enged az árból. Tapasztalatból beszélek, egyszer akartam venni egy telefont, a csávó mondta, hogy dominora lett véve, minden oké, van garancia. Találkozunk és persze a számla otthon maradt, ja és valamiért adásvételit sem akart írni. Szépen megmondtam neki, hogy köszönöm, hogy idefáradt, de én ezt nem veszem meg. Valószínű ezért lett volna ennyire jó áron. Az emberek rohadt nagy része át akarja b*szni a másikat, ezt is tapasztalatból mondom. Eddig 2 üzletet kötöttem, ami hihetetlen volt de igaz, a többi pedig átb*szás lett volna, amikbe nem ugrottam bele. Legyél nagyon körültekintő és ne feledd, te vagy a vásárló, aki PÉNZT veszíthet. Azt se felejtsd el, hogy ezt a telefont 130-140-ért vették még anno, és van oka annak, hogy néhányan nagyon olcsón ( gondolok itt 40-50e-ért) árulják, ne hidd, hogy vannak olyan hülye emberek, akik csak úgy eldobják a drágán vett telefont a töredék árért, tudják ők is hogy mennyit ér...
Én személy szerint elég olcsón jutottam ehhez a készülékhez, egy csávótól vettem, akinek rengeteg telefonja volt, és ő pl. azt hitte, hogy pixelhibás ( amúgy sárga foltos volt a bal felső sarokban ) és úgy gondolta, hogy erre nem vonatkozik a garancia... Hát én meg szemfüles voltam és bekérdeztem ide, itt pedig mondták, hogy lazán cserélik és megvettem... Ki lehet fogni, de nagyon vigyázni kell!

(#54162) Den Hadnagy válasza Nightman1 (#54103) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nem célom cáfolni, csak abszolút érdekesnek tartom a kérdést... Valaki pont az írta itt, hogy gyengébb akkuidőt kapott, amikor nem a gyári fejet (ill. annál gyengébbet) használt. Én magam is szeretem inkább éjszaka gyenge töltőárrammal etetni a telefont... Ennek ellenére napi szinten egy 2 amperes Samsung fejet használok.
Ma kipróbálom egy 800 mAh-s Motorola töltővel :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#54163) Den Hadnagy válasza petipetya (#54120) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én a terero.com oldalon vettem egy 32 gigás feketét, kilencvenegynéhányezerért, papírok és kellékek rendben voltak, udvarias ügyintézés volt, gariztatni hála istennek nem kellett, de rám jó benyomást tettek.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#54164) w333 válasza RAYBOMB (#54154) üzenetére


w333
félisten

TWRP + "format data" és meglesz a többi 16GB is ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54165) Den Hadnagy válasza Den Hadnagy (#54163) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy IMEI szám alapján ADEUBK-s, azaz német régiókódú telefont kaptam, de amúgy hibátlanul megy.

Egyedül a 4g nem alapértelmezett egyelőre, de majd meglátjuk mit hoz a nyalóka.

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#54166) w333 válasza Den Hadnagy (#54165) üzenetére


w333
félisten

Én a B-tel -től 88k vettem (gyári LG garanciával) és "HU" régiókódosat kaptam ! :D

Jah és nálam tökéletesen működik a 4G, menüben is benne van !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54167) Den Hadnagy válasza w333 (#54166) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Akkor azt kell mondjam, hogy jól jártál. Nem tudom, mikor vetted, én most januárban.

4g előfizum nincs, nem is vagyok túl sokat Magyarországon, majd max mókolok valamit, de egyelőre megfelel a gyári állapot. A német régiókód nekem nem para, valami egzotikus már jobban kiakasztana :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#54168) w333 válasza Den Hadnagy (#54167) üzenetére


w333
félisten

December 10-15 között vettem ... :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54169) PplanterP


PplanterP
csendes tag

Üdv!
Van egy problémám nemrég vettem egy ilyen telefont és egy csíkban nem érzékelt aztán frissítettem és utána jó volt. Pár nap múlva az a probléma jött elő, hogy random időközönként, random pontokon úgy érzékel mintha nyomva tartanám vagy nyomkodnám. Már volt cserélve benne alaplap és utána megint előjött. Mi okozhatja és mit lehet vele csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#54170) Den Hadnagy válasza w333 (#54168) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Akkor az általad említett üzletet felveszem a listámra, következő cserekor jól jöhet. Köszönöm az infót! Ritka kincs manapság a normálisan viselkedő gsm bolt.

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#54171) w333 válasza Den Hadnagy (#54170) üzenetére


w333
félisten

:K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54172) Dabaka


Dabaka
csendes tag

Sziasztok! A Meenovám sajnos meghalt, ezért új alternatíva után kell néznem. Hosszú Google-party után se sikerült döntést hoznom...
Tudtok olyan kártyaolvasót ajánlani, ami nem melegszik vészesen, nem villog, és tudnék róla 1080p-s filmet nézni? Az se baj, ha csak OTG - kábellel megy. Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#54173) Jonny99 válasza PplanterP (#54169) üzenetére


Jonny99
tag

Hali.

Nekem ugyan ez a probléma jelentkezett decemberben random érintések és egy sávban nem érzékelt a kijelző. Sajnos meghalt az érintőpaneled, viszont jó hír hogy váci úti LG szervízbe 1 nap alatt cserélik a kijelzőt. Remélem tudtam segíteni.

Üdv
T

(#54174) RAYBOMB válasza RAYBOMB (#54154) üzenetére


RAYBOMB
tag

Erre valaki tud segítséget? :O :O :O

(#54175) w333 válasza RAYBOMB (#54174) üzenetére


w333
félisten

Már írtam választ ... Link :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54176) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Igen láttam...de ugyanugy 10.6Gb-t ír

(#54177) Illusion1010 válasza RAYBOMB (#54174) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem olyan egyszerű visszanyerni azt a 16GB-ot. Nekem is megvolt ez, úgy fél éve. Az LG G2 Mélyvíz topikban az 1949. hozzászólástól kezdd el olvasni, ott leírtam az egész műveletet valakinek. Neki is sikerült vele helyretenni.

[ Szerkesztve ]

(#54178) batai15


batai15
félisten

Segitek. http://mobilarena.hu/tema/lg_g2_melyviz/hsz_1954-1954.html

(#54179) zoff76


zoff76
csendes tag

#head1shot:
Ahh, KDZ a barátom, az átírt IMEI már nem annyira :)

#batai15, #reap3r:
Van még egy jelölt, kikérdezem rendesen, kérek fotót, számlát, esetleg IMEI számot (nem biztos, hogy ad, ugye...)

Köszönöm még egyszer a segítségeteket, szerintem jelentkezek még :)

(#54180) Szkipi


Szkipi
tag

Sziasztok.
A G2-en szeretném a gyári Tré mobilos szoftot lecserélni, független szoftra de nem tudom download módba tenni, hiába nyomom a hangerő fel gombot, rádugom az USB-t és elindul a töltés :F
Tudnátok segíteni ebben?

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#54181) Sanki válasza Szkipi (#54180) üzenetére


Sanki
addikt

Szerintem a hangerő le gombot kell nyomni.
Ja mégse, tényleg hangerő fel, összekevertem az előző telefonommal.
Próbáld meg másik USB portba, illetve rakj fel minden drivert.

[ Szerkesztve ]

(#54182) vika1010


vika1010
tag

Sziasztok, olvasva itt ezt az IMEI mizériát, kicsit én is utána néztem az én készülékemnek és kicsit szomorúan tapasztalom, hogy az én készülékem elvileg T-mobile-os de én függetlenként vettem, nálam van már majd 2 hónapja a telefon 2013.10 havi, gondolom függetlenítve lett, mert minden kártyát bevesz a kérdésem az lenne, hogy a telefon bőven több mint 1 éves és az elmúlt 2 hónapban mióta nálam van nem lett letiltva, van okom aggódni, vagy teljesen felesleges? :Y :Y :F :F

(#54183) Mastershifu válasza Ferenczi Áko (#54117) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, köszönöm a válaszaitokat (Hyoora thx)!
Nem tudom, addig állítgattam a telefonon és a widget-en belül is, míg ma reggel jó volt. Ha jelentkezik, írok. Talán az "Automatic Date & Time" oldotta meg. :) Meglátjuk.

i486 DX2-66MHz

(#54184) Mastershifu válasza Danny365 (#54148) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, felhasználtam a linket, amit írtál, de nekem egy kicsit kínai, amit kilistáz. Azon túl, hogy meg tudom fejteni, hogy "status OK", meg D802 20H, meg még 1-2 apróságon, amit itt megtanultam, nem sokat értek belőle. Hogy lehet ebből kiolvasni a country code-ot? Köszi előre is.

Azt hiszem, ennek segítségével megfejtettem. Made for NLD. És ha az nem Non-verbal Learning Disorder, akkor Hollandia lesz. :)

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#54185) VOLTCRAFT(1) válasza Ferenczi Áko (#54115) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Nem rémísztgetni akarok, de a LG G3 telók is sárgásodnak. A kolegám G3 ja 2 hónapos és besárgult a bal alsó sarokban(az előző G2-je is).Meggondolandó ujabb LG telefon vétele.Személy szerint én nem veszem többé ezt a márkát.Amelyik gyártó nem tanul a hibályából és ujabb hulladékokat termel az nem érdemli az ujabb bizalmat ennyi!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54186) mihione válasza vika1010 (#54182) üzenetére


mihione
őstag

Ha alaplapot csereltek benne gariba akkor mar lehet hogy fuggetlen.volt mar erre pelda a tnel.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#54187) vika1010 válasza mihione (#54186) üzenetére


vika1010
tag

Annyi, hogy a dobozon és a készüléken az IMEI egyezik, ezt elfelejtettem leírni, így az alaplap cserét ki is zártam (mert ha jól tudom az IMEI-t az alaplap határozza meg, de javítsatok ki)

(#54188) VOLTCRAFT(1) válasza vika1010 (#54187) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Az IMEI számnak semmi köze az alaplaphoz.Az IMEI a teló identitását határozza meg kis ügyeskedéssel bármikor megváltoztatható.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54189) vika1010 válasza VOLTCRAFT(1) (#54188) üzenetére


vika1010
tag

akkor azt feltételezed, hogy kicserélték az alaplapot majd átírták az IMEI-t a dobozon lévőre?

(#54190) VOLTCRAFT(1) válasza vika1010 (#54189) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Simán előfordulhat akár az is hiszen ,ha mondjuk hivatalosan cserélik az alaplapod valahogy legalizálni kell a telefont!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54191) VOLTCRAFT(1) válasza VOLTCRAFT(1) (#54185) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

hibájából bocs

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54192) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Hello!

Milyen programmal, és mit kéne kitörölnöm ahhoz, hogy több szabad tárhelyem legyen a 10,6 Gb helyett? Titanium back uppal kéne próbálkozni?

(#54193) Sanki válasza ad4m1337 (#54192) üzenetére


Sanki
addikt

16Gb-os telefon esetében ez az összes felhasználható terület, semmivel se tudod növelni. Mivel a rendszer számára is kell hely,
ezért ennyi a felhasználható terület. (32Gb esetén is valami 26Gb körül van a tárhely)

(#54194) morneo.it


morneo.it
senior tag

EZEN cikk szerint március/áprilisban lesz nyalóka.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54195) Smuky23


Smuky23
csendes tag

Sziasztok!

A héten elvihető 48 ezerért a Watch R okos órám!

(#54196) vika1010 válasza Sanki (#54193) üzenetére


vika1010
tag

Akkor szerinted nem kell tartanom a letiltástól?

(#54197) Ricsko :D


Ricsko :D
aktív tag

Sziasztok!
Körülbelül 1 hónapja vettem a telefont, és arra lettem figyelmes, hogy ha be van dugval a fülhallgató ( 3mal próbáltam ki ) akkor ha mondjuk nem megy semmi zene semmi magyarul csönd van akkor ha telefonozok pl chatelek hallatszódik egy kis zúgás minden érintésnél. Kicsit zavar, és a régi telefonom nem csinált ilyent. Remélem értitek mire gondolok nem tudom jobban megfogalmazni,és remélem tudtok segíteni, tippeket adni.

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#54198) GEPESZ66 válasza morneo.it (#54194) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Azt olvastam,hogy az LG F60 megkapta az 5-ös droidot,ezért ez érekes.

(#54199) Sanki válasza vika1010 (#54196) üzenetére


Sanki
addikt

Ezt biztos nekem akartad címezni? :F

(#54197) Ricsko :D: Ilyet már én is tapasztaltam gyári 20H rom alatt, amikor nem a gyári fülhallgatóval hallgattam zenét. Viszont most kipróbáltam és nem hallom, igaz már a CloudyStock van fent.

(#54200) vika1010 válasza Sanki (#54199) üzenetére


vika1010
tag

Jaj, bocsi nem, :D hanem VOLTCRAFT(1)-nek, csak az avatarotok összezavart :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.