Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#54351) Tüske0614

Tüske0614
(aktív tag)

sziasztok nagyon off segitsetek miért nem engedi felmásolni a cloudy g2 -t a telefonra ? a stock sokkal nagyobb és minden gond nélkül megy , a g2 t el sem kezdi ... :O

(#54352) Quqesz válasza laverdadb (#54332) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Megkapta a 5.0.2-t mikor már az 5.2-t tesztelik....ha meg ennyire számít a frissítés,akkor vegyél nexus-t,arra mindég frissen jön(és bugosan)

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#54353) firemanus82 válasza Quqesz (#54352) üzenetére

firemanus82
(senior tag)

Már meg sem szólalok. Ez az a nagybetűs lg... minden zászlóshajója így végzi... :(

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro Dual => Huawei P30 Pro (256Gb) - A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#54354) Molk válasza Tüske0614 (#54351) üzenetére

Molk
(tag)

Nekem is ez volt.
Várj türelemmel, valamiért tényleg nagyon sokáig tart.

(#54355) dannyl

dannyl
(őstag)

Sziasztok!
Mennyiért lehetne egy fekete G2-t fehérré "varázsolni"? És hol érdemes próbálkozni?

(#54356) mateus válasza laverdadb (#54335) üzenetére

mateus
(senior tag)

Én meg a napokban adtam el a Nexus-om, amin 5.0.1 volt, és nem bánom h ezen csak 4.4.2 van, sőt örülök is:) Semmivel se lesz jobb a teló, a Nexus-on is visszaváltottam volna, csak nem akartam rom-olni eladás előtt.

(#54357) Mastershifu

Mastershifu
(tag)

Sziasztok! Tudja valaki, hogyan lehet telefonhivast felvenni? Ismer ra valaki megbizhato appot? Koszi elore is. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#54358) Tonimcfish válasza Mastershifu (#54357) üzenetére

Tonimcfish
(tag)

recorder

[ Szerkesztve ]

P20 PRO Black

(#54359) Fredy02 válasza dannyl (#54355) üzenetére

Fredy02
(tag)

Több lehetőséged van.
Teljes body matricázás kb 1000ft-tól: olcsó, viszont nem tudom mennyire lehet jól megcsinálni, még nem láttam élőben.
Fehér tok: ugyan ettől nem lesz fehér a telefon, de ez is olcsó.
Fehér hátlap plusz, előlap na itt a probléma: mivel ragasztva van az lcd az előlapi üveghez így ezt csak egyben lehet rendesen kicserélni ezért drága. 20k-tól kb, viszont nem hiszem hogy eredeti alkatrésszel (ebayen néztem).

Xiaomi Mi A1

(#54360) dannyl válasza Fredy02 (#54359) üzenetére

dannyl
(őstag)

hmm... Köszi, akkor marad fekete azt hiszem :DDD

(#54361) Mastershifu válasza Tonimcfish (#54358) üzenetére

Mastershifu
(tag)

Szia, koszi, ez gyors volt. Jofele? Mukodik? Probaltad?

i486 DX2-66MHz

(#54362) Hyoora válasza Tsebacsi (#54341) üzenetére

Hyoora
(csendes tag)

Nem tudom! Arra nem panaszkodtam mikor beadtam! De a hard reset lehet jöt tett neki! De nem tünt el teljesen! :/
Ma 1x leállt! De nem is kellett 2percet várni hogy vissza induljon! :)) És nekem az már javulás hogy egy nap nem 20x áll le. :DD

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#54363) Mike81 válasza firemanus82 (#54353) üzenetére

Mike81
(aktív tag)

Akkor a következő telód nem LG lesz? ;]

(#54364) merlin201 válasza dannyl (#54355) üzenetére

merlin201
(tag)

Szia
Így egy kicsit olcsóbb az ügy:
Hátlap használt
Hátlap új
És teljes felületű Kijelző védő
Így talán megvagy max. 5700-6000Ft-ból

(#54365) Dexter-2000 válasza laverdadb (#54335) üzenetére

Dexter-2000
(őstag)

beállunk majd a sorba az m9-ért? :DDD

"It's not enough that I should succeed - others should fail"

(#54366) Hyoora válasza laverdadb (#54335) üzenetére

Hyoora
(csendes tag)

[Lollipoppy]
Olvasd el! :D És találd ki a megoldást! De inkább várok mint hogy s*@*t kapjak! :))

[ Szerkesztve ]

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#54367) w333 válasza Hyoora (#54366) üzenetére

w333
(félisten)

Link :)

iPhone X & iPhone 5S

(#54368) Hyoora válasza w333 (#54367) üzenetére

Hyoora
(csendes tag)

Kösi! Elcsesztem a linket! :D El vagyok szokva a bb kódoktól! :DD

(#54369) fery02 válasza pandor (#54329) üzenetére

fery02
(addikt)

Fülhallgató recsegés már réges régóta javítva lett, azzal tuti nem lesz problémád 20H-n (de már azt néhány korábbi szoftver óta javították).

hard74:
Köszi!
Ez a CPU-Z már máskor is lett nekem ajánlva, akkor azt néztem milyen governor-on megy épp az akkori rendszerem.
Ez ilyen joker app lesz nálam a későbbiekben. :)

(#54370) akooos válasza firemanus82 (#54353) üzenetére

akooos
(veterán)

Szerintem a 2X nem volt zászlóshajó, sem a Black. A 4X-et talán annak lehet mondani, de akkor sem értem ezt a nagy frissítés mániát :D Amikor a 4X frissült, krva bugos lett, szinte használhatatlan. Ez jó lenne most? Hogy a tökéletesen működő rendszer elbaxódjon? Csak azért, hogy elmondhasd, hogy 5.0-d van? :D Már most is tudsz egyébként rátenni 5.0-t, nem bonyolult a ROM-olás folyamata.

Ja és mind a 2x mind a 4x tegrás volt, nem venném egy kalap alá az "univerzális" Snapdragonnal.

(#54371) Meggyi001 válasza akooos (#54370) üzenetére

Hát talán abban az értelemben volt zászlós hajó, hogy az első kétmagos volt. Bár a rendszer nem volt tökéletesen optimalizálva, azért szerettem :)

»» Huawei • P Smart Z 4/64 «« »» Huawei • P20 Pro 6/128 «« »» LG • G2 2/32­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#54372) iceQ! válasza Quqesz (#54352) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Nem kell oda Nexus! Elég a Motorola Moto G 2ndGen :D Jött a Lilipop majd vissza is a KitKat...! :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 9 Dual SIM & LG G6 | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#54373) Valaki1234 válasza w333 (#54367) üzenetére

Valaki1234
(tag)

Nekem lenne egy kérdésem a cikkben szereplő dolgokról: Mindig azt hallani hogy a szolgáltatók még hónapokat ülnek a szoftveren miután a gyártó már kiadta. Ez az Apple-nél miért nincs igy? Még sose hallottam egy ismerősömtől se hogy nem tudja frissíteni az iPhonját mert a szolgáltatója nem adja ki a frissítést... Illetve ott ezek szerint a szolgáltatós telefonokba nem is kerül bele a sok "szemét"?

(#54374) viccaa

viccaa
(csendes tag)

Sziasztok! Kérhetném valakitől hogy akkor foglalja már össze nekem mi is a helyzet a Lollipoppal és az LG G2 vel?
1. Nem értem hogy most akkor lesz LG G2re vagy sem mert valahol azt olvastam már nem egyszer hogy valakik már megkapták de itt azt irtátok hogy majd sokára jön még meg mert nem új a telefon ( Bár megjegyzem ez után már csak a g3 van tehát nem értem).
2. Több helyen olvasni hogy stabilabb a Lollipop mint az IOS8 ,gyorsabb ,akku takarékos,nem omlik össze,idáig a legjobb.....itt meg azt olvasom hogy belassul a telefon tőle. Akkor most hogy is van?
3. Most akkor mi a különbség a 5.0 és a 5.1 .5.2 között ???

Nagyon megköszönném ha valaki válaszolna a fentiekre!
Puszi neki! :)) :)) ;) :B :)

(#54375) akooos válasza viccaa (#54374) üzenetére

akooos
(veterán)

Szia!

1.) Lesz majd a G2-re hivatalosan, *VALAMIKOR*. Pontos információja senkinek nincs :)
2.) IOS 8-al nem hasonlítható össze, hiszen teljesen máshogy működik az Android és az Apple rendszere. Gyors lesz, hiszen más futtatási környezete lesz, mint a korábbi verziójú Droidoknak. Az optimalizáció lesz a kérdéses, bár az is meg fog történni, ha egyszer kiadja az LG.
Ami itt van tapasztalat, az nem hivatalos verzióról szól, úgyhogy nem mondanám mérvadónak (még akkor sem, ha a Koreai G2-re kiadott 5.0 lett átportolva).
3.) Ezek verziószámok. Minél magasabb, annál több hibajavítás történt. Vagy bármilyen más fejlesztés/kiegészítés/patchelés. 5.1 még nincs kiadva, 5.0.2 a legfrissebb ha jól tudom, majd márciusban érkezik az 5.1.

(#54376) viccaa válasza akooos (#54375) üzenetére

viccaa
(csendes tag)

Akkor márciusba lehet hogy a G2m megkapja az 5.1 et? :))

(#54377) iceQ! válasza Valaki1234 (#54373) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Azért mert az Apple termékek azok egy sémára épülnek: Ott minden megegyező(processzor, gpu, billentyűzet de még a mikrofon is)

Míg nézd meg az androidot: hány gyártó, hány processzor és hány féle fajta gpu van egy telefonban. Na azért kell minden egyes telefonra külön-külön ráépíteni egy oprendszert.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 9 Dual SIM & LG G6 | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#54378) stefi68

stefi68
(addikt)

A sok lollipop, meg frissítésről szóló hsz. közé beszúrnék egy átlagos kérdést...

A kedvenc Hi-Q MP3 Voice Recorder alkalmazásom CloudyStock 2.7-el (alap kernellel) elég vacak módon vesz fel.
Pontosabban szaggat a felvétel, nem folyamatos a hang. kipróbáltam már elég sok beállítás kombót, de a helyzet nem változott. :(

Valami ötlet esetleg, miért szakadozik?

Esetleg más felvevő tipp, ami tud valami tömörített formátumot (mp3, mp4, ogg,..), tud háttérbeni felvételt és mikrofon erősítést (gain)?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#54379) akooos válasza viccaa (#54376) üzenetére

akooos
(veterán)

Ezt nem mondtam :)
Nincs hivatalos információ arról, hogy mikor és mi jön a G2-re. Van rá esély persze, hogy egyből 5.1, de elég csekély:)

(#54378) stefi68: Volt itt olyan fórumtag, aki hangfelvevés miatt nagyon-nagyon sok viszontagságon ment keresztül. A lényeg, hogy hardver hiba volt és csereutalványt kapott a végén. Én is tapasztaltam, hogy szervizelés előtt, nem annyira működött a hangrögzítő/diktafon. A mikrofonnál volt valami fólia, ami kaka volt. Alaplapcserénél azt a részt is kicserélték, azóta hibátlan.

Másik dolog ehhez: volt aki kísérletezett a zajszűrés kikapcsolásával, akkor jobb lett, de még mindig pont elég szar. Szerintem ha van garanciád vidd be, hátha tudnak megoldást nyújtani rá.

(#54380) Indiant válasza akooos (#54379) üzenetére

Indiant
(addikt)

5.1?! az már tök régi ;]
5.2 update jön szerdán

Samsung S9+

(#54381) Matada2.3 válasza akooos (#54379) üzenetére

Matada2.3
(veterán)

Volt valami táblázat ami március/áprilist írta, és én a legvalószínűbbnek az 5.0.2-t tartom. Tegnap kijött az m7-re és nagyon adta, most már kezdek nagyon izgatott lenni :D

Finn the human

(#54382) Valaki1234 válasza iceQ! (#54377) üzenetére

Valaki1234
(tag)

Én ezt értem, de attól függetlenül a szolgáltató ott is mondhatná, hogy nem engedi a frissítést az általa forgalmazott telefonokra amíg le nem ellenőrizte, ugyanúgy ahogy az Androidnál, illetve rá nem pakolta a sok szemetét.

(#54383) batai15

batai15
(veterán)

Balfasz munka társam leejtette a telómat. Eddig patent telefonon keret egy helyen kapott meg a hátlap egy két pici helyen. Persze ilyenkor nem volt rajta a tok... Nem vészes de a sírás kerülgetett.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#54384) Ferenczi Áko válasza batai15 (#54383) üzenetére

Ferenczi Áko
(őstag)

Egy hét és fel sem fog tűnni! Tapasztalatból mondon..

Samsung Galaxy S9+ coral blue

(#54385) w333 válasza batai15 (#54383) üzenetére

w333
(félisten)

Az igen ... :(

iPhone X & iPhone 5S

(#54386) batai15

batai15
(veterán)

Igazából mindig az jár a fejemben ha elkel adni ne bagoert menjen. Ezért is vigyázok minden cuccomra

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#54387) Danny365 válasza batai15 (#54386) üzenetére

Danny365
(őstag)

Ezt így is úgy is bagóért fogod eladni, úgyhogy emiatt én nem aggódnék.

(#54388) mihione

mihione
(őstag)

En nexuson megjelenes ota hasznalom a lollit es teljesen jo azota custom lollin nyomom ezzel sincs semmi gond.gondolj bele hogy altalaban azok az emberek irnak a forumra akiknek valami gondjuk van tehat kb a felhasznalok 25%-a latogathat ilyen forumokat abbol mondjuk 5%nak van gondja vele 95% pedig orul szep csendben.ez csak az en velemenyem...

Zte Axon 7 128 GB,NZXT S340,Asus B450-F Gaming,Ryzen 5 2600@4,1Ghz,CM Masterliquid ML240L RGB,Evga Gtx 1080 ti SC2,Corsair Vengeance RGB Pro 16 Gb 3000 mhz DDR4,FSP HEXA+ 500W,LG 22EA53 IPS

(#54389) stefi68 válasza akooos (#54379) üzenetére

stefi68
(addikt)

Más hangrögzítővel jól vesz fel, csak hát egyikből ez hiányzik a másikból meg az.
A Hi-Q Mp3-at már megszoktam, hogy minden benne van ami nekem kell.

De még körülnézek mik vannak a piacon...

Szerk.1: Ja és az LG F6-omnál is ha jól emlékszem ugyanez volt a helyzet, csak akkor nem kellett, így nem is foglalkoztam ezzel.
Úgy tűnik, az LG-ket nem szereti

Szerk.2: (#54386) batai15: Én is ettől rettegek. Ki van téve elém az asztalra (monitortartóra) és adja magát, hogy "vegyél fel, nézz meg". Ráadásul elég mutatós darab, úgyhogy vonzza a tekintetet.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#54390) iceQ! válasza mihione (#54388) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Jó neked :(((

Nekem a Motorolan a Lollipop egy-két helyen bugos és ezért nem akarom használni.

Egy kérdés: OTA-n frissítetted a Nexus-t? Ha igen frissítés után nyomtal HR-t vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#54391) BeastMode válasza iceQ! (#54390) üzenetére

BeastMode
(őstag)

Volt Nexus tulajként (meg amúgy is) azt mondom, hogy főverziók közti váltáskor szigorúan ajánlott a tiszta telepítés.

(#54392) Indiant válasza batai15 (#54383) üzenetére

Indiant
(addikt)

Megértelek. Én is vigyázok a cuccaimra, bár nem az eladás miatt, hanem magamért.

Samsung S9+

(#54393) batai15

batai15
(veterán)

Tudom h bagoert fog elmenni, de akkor se mindegy h 50 helyett 40 a 10k az 10k..
Sajnos 80 k fizu mellett ami lerakunk havi 25 ezert ha ne adj isten a sporolt pénz nem elég a lég ésszerűbb és egyszerűbb megoldás a telefon eladása. Ne legyen ilyen de elő fordulhat.

(#54394) kimi02

kimi02
(őstag)

Sziasztok !
Hogy érdemes tölteni a G2 aksit ?
Mikor feltölt akkor egyből levenni , vagy este rá rakni és mehet reggelig ?
:R

(#54395) iceQ! válasza kimi02 (#54394) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Toljad reggelig mert túltölti és tovább fogja bírni.(110%-ra húzza fel)

(#54396) FGyula30

FGyula30
(aktív tag)

Az előbbi témához szólnék hozzá:
ios verzió frissítésnél igencsak szoktak lenni problémák, nem is kevés. Almáéknál se tökéletes minden, nehogy azt higgyük! 1év garival kitörölheti mindenki, az iszonyatos értékvesztést meg le kell nyelni. Arról meg ne is beszéljünk h nem tudom testre szabni, ahogy én akarom. Hu, ez már nagyon 'off' lett...

[ Szerkesztve ]

Samsung S8+ <<< Htc U11 <<< Samsung A5 2017 <<< Htc 10 <<< Htc M9 <<< Lg G3 <<< Htc M8 <<< LG G2 <<< Htc M7<<<Htc One X

(#54397) ClioRS válasza iceQ! (#54395) üzenetére

ClioRS
(őstag)

Nem fogja. :N

(#54398) kimi02

kimi02
(őstag)

Az nem tesz kárt az aksiba ha reggelig hagyom tölteni ?

(#54399) Kölyök1990

Kölyök1990
(aktív tag)
LOGOUT blog

Lehet idióta kérdés, de valaki tudja a módját hogyan a legegyszerűbb levenni a telefonról a hátlapot?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#54400) csiziktomi válasza kimi02 (#54398) üzenetére

csiziktomi
(senior tag)

Nem, mivel nem tudod túltölteni.

Kölyök1990 :beírod a googléba, lg g2 dissasembly és kiadója miként lehet szétszedni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.