Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43301) schferenc77 válasza jozsef_pecs (#43289) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Nekem is levegős lett a széle, mintha nem egyenes lenne alatta a kijelző. Ettől eltekintve, nagyon jó és kényelmes a használat, szépek a színek és jól csúszik :-) Nekem marad, megbarátkozom a körbecsíkkal (kb. 1.5mm oldalanként). :)

(#43302) Disla87


Disla87
csendes tag

Mit foglal magába az egyes G3 romokban fellelhető "intelligens töltés"?

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#43303) Qukac


Qukac
tag

Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen telefon beszerzésében, és egy dolog érdekelnen. Volt ha jól tudom egy kis kameraszoftver hiba, ami egy ismerősöm G2-jén is jelentkezett, ugyanis videózásnál a hang elég érdekesre sikerült. Megoldódott már ez a probléma, esetleg csak egyes daraboknál fordult elő?

(#43304) Danny365 válasza Disla87 (#43302) üzenetére


Danny365
őstag

Ha abban a menüben rámész legalul a helpre, akkor leirja, hogy mi is pontosan.

(#43305) david_97 válasza BigSlim (#43297) üzenetére


david_97
senior tag

Időjárás animáció? Vagy olyan rendes vidget mint amit a launcherben is ki tudsz tenni?

(#43306) kerpok válasza BigSlim (#43297) üzenetére


kerpok
tag

Időjárás animációt lehet beállítani!
Beállítás,Kijelző,Képernyő zárolás,időjárás anim -> pipa! ;)

(#43307) Quqesz válasza BigSlim (#43278) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát itt van mellettem az asszony Z1c-je és nagyon tetszik a sony kinézete,de nem cserélném el....sokkal többet kell újraindítani vmi hiba miatt mint a g2-t(pl tegnap nem tudta felvenni a hívásokat,mert a kijelzőre nem rakta ki a felvevő/lerakó gombokat,csak a számot és a képet...ilyet én még nem tapasztaltam) és a G2 ui-ban sok olyan funkció van,amiről a sony nem is hallott még(csendes mód,kezdőlap forgatás,stb) szóval részemről LG(pedig nagyon Z1-et akartam annó,de már nem)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#43308) Thauxeeb válasza Quqesz (#43307) üzenetére


Thauxeeb
tag

Plusz mi teljesen új felületet kapunk (a G3-ét) frissítéskor. :))

[ Szerkesztve ]

(#43309) iceQ! válasza Thauxeeb (#43308) üzenetére


iceQ!
addikt

Mikor?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43310) Musaka válasza Thauxeeb (#43308) üzenetére


Musaka
senior tag

Hát ha úgy ahogy az LG G kapott Knock Code ot és normális 4.4 et akkor soha nem lesz G3 UI G2 re :)

(#43311) korcsillio


korcsillio
őstag

Mától én is g2 tulaj vagyok :)

(#43312) Magnat


Magnat
veterán

Az elmúlt napokban nem sokat nyúltam a telefonhoz (vmivel több mint egy óra kijelzőidő), de a wifi, mobilnet, 4 email, Whatsapp, Viber meg a szokásos dolgok mind futottak:

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#43313) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Valahogyan nem tudom beallitani,hogy az egyik virtualis gomb a futo alkalmazasok legyenek root nelkul ?

(#43314) boken


boken
senior tag

Pár mondattal kiegészítettem a G2 VS Z30 bejegyzésem.
Ha valaki szeretne hozzáfűzni valamit az írjon nyugodtan pm-et és a neve megjelölésével beteszem a bejegyzésbe,amennyiben valós észrevétel,akár pozitív akár negatív. :R

G2 VS Z30

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#43315) korcsillio


korcsillio
őstag

Mi annak az appnak a neve amivel el lehet tüntetni a "gombokat"?

[ Szerkesztve ]

(#43316) neo_xperia válasza korcsillio (#43315) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Van több is, én ezt használom.
Googleplay keresőbe írd be hogy "immersive", kidob pár lehetőséget.

(#43317) korcsillio válasza neo_xperia (#43316) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszönöm!:R

(#43318) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

~4 óra kijelzőidő az normális? Átlagba annyit tudok kihozni belőle, ennyit bír, vagy csak nekem ilyen kevés? (vagy csak tűnik kevésnek, mert ugye mindig piszkálgatom, mert nem lassú) :F

(#43319) HUTCHDB válasza Thauxeeb (#43318) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Inkabb az 5 ora lenne az elfogadhato.
Annyit tudnia kellene.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43320) HarryDEC válasza HUTCHDB (#43319) üzenetére


HarryDEC
tag

Nem csak a kijelző fogyasztja az aksit, gondolom Ti sem csak azt nézegetitek.

Korán keltem, hol az arany?

(#43321) csatakacsa válasza Thauxeeb (#43318) üzenetére


csatakacsa
tag

Semmi gond nincs vele, nyugodj meg. Sokmindentől függ. Nálam is általában 4 óra körül szokott lenne , de folyamatos wifi/3g, viber, emailszinkron, telefonálás mellett bőven jó az, hidd el. Attól is függ h milyen erős a wifi jel vagy a térerő stb. Ha távol van a wifitől órák alatt tud 10% ot merülni a semmitől.

Most h nem kapcsoltam be a wifit, csak ha kellett nethez, youtubehoz 5óra 50 perc jött ki 2és fél nap alatt de akkor meg minek az okosteló...

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#43322) Danny365 válasza Thauxeeb (#43318) üzenetére


Danny365
őstag

Normális; viszont x óra kijelző idő szinte 0, azaz semmi információt nem tartalmaz, úgyhogy ezért felesleges is egymás idejéhez hasonlitgatni. Ha úgy gondolod, hogy a te használatodhoz képest korrekt, akkor jó, ha nem, akkor meg talán érdemes kicsit állitgatni ezt-azt.

Én tudnék 9 óra kijelző időt is csinálni, meg másfél óra alatt is le tudnám meriteni, szóval...

(#43323) tepenzed válasza Thauxeeb (#43318) üzenetére


tepenzed
őstag

ezt hol írja amúgy? vagy csak gyári romon van? CLoudyn?

(#43324) neo_xperia válasza Thauxeeb (#43318) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ahogyan előttem is írták, nagyon sok mindentől függ.
Pl. attól is hány %-ra állitod a fényerősséget.
Nekem is volt már 6 óra, de ma pl. 3óra 50 percnél tettem töltőre 2%-nál. Igaz 65 óra merítés mellet..
De az átlag 4-5 óra között, fix 65% fényerőn.

(#43325) Thauxeeb válasza tepenzed (#43323) üzenetére


Thauxeeb
tag

Beállítások -> Akkumulátor -> Itt látsz egy akksi ikont, arra ráböksz, bejön egy lista -> Kijelző

Egyébként volt már 3 óra meg 5 és fél is, de akkor úgy néz ki korrekt a 4. Tudom, hogy ez nem jelent semmit, de azért átlagos használatnál valamennyire mégiscsak mérvadó. Persze Wi-Fi, ha nincs mobilnet, GPS, Sync, minden on, szóval annyira nem lep meg, csak itt sokan 2 napokról beszélnek, de akkor nyilván nem így. :)

Köszönöm mindenkinek! :))

Egyébként ezt a több napos akksi mizériát sosem értettem, mintha nagy nehézség lenne a max. 3 wattot zabáló töltőre tenni minden este. :U

[ Szerkesztve ]

(#43326) neo_xperia válasza Thauxeeb (#43325) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát azért akárhogy használom a két nap átlagot hozza.
Felüdülés az Optimus G után, ott ugyanilyen használat mellett egy napot bírt.

(#43327) Quqesz válasza Musaka (#43310) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Őszintén szólva nekem nem hiányzik a frissítés,ez most jó így,ha meg vki g3 témát (nekem is volt)akar v launchert,akkor ezer meg egy lehetőség van rá....ez meg amúgy is g2,legyen akkor az is....;)

Üzemidő:múltkor 54h ebből 5:17h a kijelző...ez sztem egész jó(50% fényerő+auto,5 gmail,3 mail,2 időjárás szinkron,2g háló)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#43328) iceQ!


iceQ!
addikt

Problémák :
1. SwiftKey-t használok és mikor gépelek van mikor ledobja az alkalmazást mint mikor megnyomom a HOME gombot. Eleinte azt hittem hogy megnyomom, de ma biztosra veszem hogy nem így van.

2. Facebook-om, gmail, WhatsApp...stb nem frissül időben. Be van kapcsolva a szinkronizálás. Többször raktam újra gyári romot, de mindig volt előtte is és utána is hard reset.

Mik lehetnek a gondok?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43329) szabyka95 válasza iceQ! (#43328) üzenetére


szabyka95
őstag

2. wifi beallitasoknal van, valami energiatakarekos cucc, amikor a telefon alszik, akkor energiat sporol. gondolom emiatt kesik.

(#43330) iceQ! válasza szabyka95 (#43329) üzenetére


iceQ!
addikt

Akkumulátor kímélése Wifi segítségével?? Ez elől vegyem ki a pipát? Eddig ez előtt benne volt és tökéletesen működött minden. (amúgy mobilnet kapcsolatban is ugyan ezt csinálja)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43331) mouzrr válasza iceQ! (#43328) üzenetére


mouzrr
őstag

A swiftkey-es dolog nálam is volt, soha nem jöttem rá, hogy megnyomom-e a home gombot, aztán letöröltem és a gyárival nem fordult még elő.

(#43332) iceQ! válasza mouzrr (#43331) üzenetére


iceQ!
addikt

Kipróbálom a gyári billentyűzet...Hát ha jobb lesz :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43333) korcsillio


korcsillio
őstag

Qslide-ba telepített app-ot nem lehet berakni :F

(#43334) iceQ!


iceQ!
addikt

Egyre nagyobb a baj. 941es hiba Playben. Töröltem a chache-t leallítva... Nem tudom mi lett ezzel a telefonnal.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43335) szabyka95 válasza iceQ! (#43334) üzenetére


szabyka95
őstag

Play szarxik. 2.ra megy

(#43336) iceQ! válasza szabyka95 (#43335) üzenetére


iceQ!
addikt

:D tényleg. Ilyenkor sz infarktus vesz elő. Mindig azt hiszem a telefonnal van baj.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43337) racerx válasza iceQ! (#43328) üzenetére


racerx
őstag

Ezek szerint én se a home gombot nyomom meg. :-D Szar sajnos a SwiftKey. Amióta ingyenes lett, azóta vannak furcsa dolgai. Előző telómon sokszor ugy belassult, hogy használhatatlan lett. Itt azt hittem jó lesz, az is volt egy darabig. De most már csomoszor előfordult hogy gépelek ide egy hozzászólást, és leáll a képernyőn (most is csinálta :-( ), de írok tivább, naj az egészet kidobja egyszerre...
Bosszantó nagyon. Az a baj, hogy a SwiftKey (így pár év után) szinte már a gondolataimat is ismeri, ezért nem cserélem le szívesen. De ha igy folytatódik akkor kénytelen leszek. Pl. A smart keyboard is jó nagyon.

(#43338) alex devil válasza racerx (#43337) üzenetére


alex devil
senior tag

Nekem a swipe jött be.

S23

(#43339) k5.20 válasza szabyka95 (#43335) üzenetére


k5.20
senior tag

+1
Nálam az utóbbi időben minden csak másodszorra kezd letöltődni...

(#43340) kiskacz


kiskacz
senior tag

Az LG smart world - ben a TV-m miatt regisztrálva vagyok, de miután a telefon nem kínál fel magyar o-t, nem tudok belépni. Itt rákerestem a téma kifejezésre - van egy pár :K

Van kedvenc témátok? Érdemes ezzel foglalkozni? A gyári 2 elég szegényes - a 2.-kat biztos nem raknám fel, letölteni ott meg nem lehet...

Huawei Mate 8

(#43341) jeszi válasza jeszi (#43241) üzenetére


jeszi
tag

Erre valaki valaszol? Koszi!

Nem félek a haláltól, majdcsak túlélem valahogy!

(#43342) kiskacz válasza jeszi (#43241) üzenetére


kiskacz
senior tag

Szia!

(csak pár napja jöttem Note 2-ről,) Nekem nem recseg, sőt kifejezetten HALK az elődhöz képest, a navit nagy sebességnél szinte nem is hallom, sőt a kihangosításnál is fülelni kell...

Van valami KÓDOS beállítási lehetősége? (Neked mínusz kellene, nekem plusz... :DD )

Huawei Mate 8

(#43343) david_97 válasza racerx (#43337) üzenetére


david_97
senior tag

A smart nekem a legjobb,2éve használom,dettó már a gondolatomat is ismeri,csak ajánlani tudom :K

(#43344) korcsillio válasza kiskacz (#43340) üzenetére


korcsillio
őstag

Én is note2-röl jöttem...
Van az összefoglalóban egy téma pakk,töltsd le van benne pár,tudsz válogatni.

(#43345) iceQ! válasza david_97 (#43343) üzenetére


iceQ!
addikt

Swift is jó nagyon de akkor elkezdem próbálni a smart mertrez nem állapot

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43346) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok
LG G2 vagy S4 vásárlás mellett állok.
Kijelző dönt.Melyik a jobb,színesebb,minőségesebb?
Továbbá az LS 980 verzió eltér valamiben a standard helyett?(minőségben)

[ Szerkesztve ]

(#43347) iceQ!


iceQ!
addikt

Most olvasom: "3.1-enk van a legjobb Low Light minősége!! Valódi színekkel dolgozik, nem fakó vagy túlszaturált."
Na már most! Nézem a fényképeket és fakók.. Látom hogy ezt lehetne orvosolni, de hogyan is?
Valaki segítene? :)

Más :

Google Play szarakodik. Leall, nem tölti le amit kell 941es hibát dob. Ez miért van??

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43348) #84221696 válasza iceQ! (#43347) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szar a play. Nekem is ezt csinálja. Nyomj rá még egyszer, úgy már jó lesz.

(#43349) Busterftw válasza fcbarca (#43346) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha színesebb kell akkor S4. Ha minőségi kell élethű színekkel, akkor G2.

(#43350) iceQ! válasza #84221696 (#43348) üzenetére


iceQ!
addikt

Ennyire hogy leáll és ujraindul a Play?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.