Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) Gaberking válasza iceQ! (#43246) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nálunk (asszonynál és nálam) telefonáláskor is jelentkezett a hang hibája. Nálunk. Másnál lehet, hogy jó.

(#43252) Gaberking válasza drmotto (#43248) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nem kell ez a fellengzős stílus, azt hiszem normális hangnemben írtam én is!

(#43253) rayoliviero válasza tutaj01 (#43250) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam mindig rossz volt a hang CloudyG3 alatt, sőt az akkuidő is. Pont, hogy az Optimusban jó mindkettő, az akku és hang is.

(#43254) pusihusi válasza Bolond^^ (#43247) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia pl.aicp_d802_kitkat-5.0-NIGHTLY-20140810.zip - ZIP archívum, kibontott méret 363 916 179 byte vagydeviant-d802-4.4.4.Beta.1.1-OFFICIAL.zip - ZIP archívum, kibontott méret 308 280 902 byte vagy ezSlim-d802-4.4.4.build.7.4-WEEKLY-6146.zip - ZIP archívum, kibontott méret 296 450 616 byte vagy 7_ROM_G3_1.9.1_NS_signed.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 207 676 710 byte nagyon klassz romok :K :C Az antutuk 40-ven körül, de ettől függetlenül gyorsak! Stabilak!

Üdv. Feri!!

(#43255) drmotto válasza Gaberking (#43252) üzenetére


drmotto
őstag

Nem fellengzős. Úgy tűnik van akinek lehet kijelenteni dolgokat, és az szentírás, van akinek meg nem lehet ezt cáfolni. Ezért kértem elnézést, még összezavarom itt a híveket.

(#43256) tutaj01 válasza rayoliviero (#43253) üzenetére


tutaj01
tag

Optimuson van már ECO mód? Illetve ha van, működőképes? :)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#43257) rayoliviero válasza tutaj01 (#43256) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nincs, sem intelligens töltés. Én az eco mód előnyét amúgy nem vettem észre Cloudynál, semmit nem dobott nálam az akkun.

(#43258) Gaberking válasza drmotto (#43255) üzenetére


Gaberking
senior tag

:W

(#43259) tutaj01 válasza rayoliviero (#43257) üzenetére


tutaj01
tag

Az intelligens töltést itt sem használom, az nem izgat, de szerintem az eco mód az dob egy kicsit az aksiidőn. No de mindegy. Felteszem az Optimus-t, aztán majd elválik :)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#43260) rayoliviero válasza tutaj01 (#43259) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az Optimusban eco nélkül is jobb az akku, mint Cloudyban ecoval.

(#43261) racerx válasza Bolond^^ (#43247) üzenetére


racerx
őstag

Sms mentésre én az sms backup appot használom :-) mily meglepő :-) de tudj titanium backup meg ezer más is. Gyári lg backup is asszem.

(#43262) racerx


racerx
őstag

Más: használ vki xposed-et? Mennyire stabil? Nem csesz szét semmit? Ha nem kell, normálisan lehet uninstallálni?
Azért kérdem mert az előző telón ( P6- igaz nem ennyire támogatott, a soc is egyedi stb stb) nem igazán volt korrektül működő.
Greenfyhez jól jönne, meg toolbox secrosdu, ahogy nézem :-)

(#43263) Tatyla


Tatyla
őstag

4.4.2 20f-re lehet teni recoveryt root nélkül?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#43264) Kajt


Kajt
tag

Az normális ha LG PC Suite-on feldobta az új frissítést (T-s 20C-volt és írta, hogy 20D is van), Minden oké, de 10%-nél leállt már vagy 10-15 perce... lehet valamit tenni, vagy csak várni kell?

(#43265) Corgan82 válasza racerx (#43262) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én használom és normálisan működik hiba nélkül. Rendszerben nálam nem okoz/okozott hibát. Lehet a programon belül törölni, már nem kell a recovery-s eltávolító zip-et futtatni, vagyis már nem is hoz létre ilyet telepítést követően. Én is greenify miatt használom.

(#43266) Kajt válasza Kajt (#43264) üzenetére


Kajt
tag

A kijelzőn a "Firmware Update, COM 4, Do not uplug... stb. felirat" alatta a csík viszont 0 %

U User S0.0 AS0.0 B58 UHS
S U LG-D802 04.4.2 Hrev_10
D80220c
IDT Download
Rooted

A telefon gyári állapotú, pár napos, nem volt rootolva, de ha jól emlékszem már volt itt fúrumon, hogy másnak is ezt írta ki, ezért nem ijedtem meg. De ez a 10%-on maradás idegesít. Előtte rányomtam, hogy készítsen Back Up-ot.

(#43267) Kajt válasza Kajt (#43266) üzenetére


Kajt
tag

Legvégső esetben melyik a jobb megoldás? Kihúzni a kábelt, vagy a PC Suite-ot kilőni? Nem akarom egyenlőre, de 1-2 óra múlva el kell mennem.

(#43268) Kajt válasza Kajt (#43267) üzenetére


Kajt
tag

Nem bírtam tovább idegekkel. Kilőtttem a Pc Suite-ot, lehúztam a kábelről és hosszan nyomva a bekapcs gombot, simán újraindult... azt hittem legalább download mód kell neki majd, de nem.

Lehet kicsit túlreagáltam a dolgot, bocsi :)
Ha legközelebb lesz több időm, újra megpróbálom. Mitől lehetett, hogy 10%-nál megállt?

(#43269) akooos válasza Gaberking (#43245) üzenetére


akooos
veterán

Nekem CloudyPro II van fent jelenleg (már több hónapja) és a telefonálás részével nincs baj szerencsére. Korábban volt, valamint az Optimus G PRO 2 ROM-mal is volt telefonálás baj, de azzal nagyon.

(#43270) Gaberking válasza akooos (#43269) üzenetére


Gaberking
senior tag

:) Igen, van akinél jó.

(#43271) Zoja™


Zoja™
őstag

Srácok, csak egy kérdés...
Vissza állítottam stock-ra a telefont, még root sincs. Az apk-s ,,xdablabla" kamera így is működhet?

(#43272) iceQ! válasza Bolond^^ (#43247) üzenetére


iceQ!
addikt

SMS Backup. Gmailba ment majd ha szeretnéd vissza! A legegyszerűbb!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43273) iceQ! válasza Gaberking (#43251) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem hibátlan. Egyszer volt hogy feküdtem és nem hallottak viszont mikor felkeltem jól értettek...

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43274) Gaberking válasza iceQ! (#43273) üzenetére


Gaberking
senior tag

Akkor csak volt egy kis hiba! :)

(#43275) iceQ! válasza Gaberking (#43274) üzenetére


iceQ!
addikt

Egyszer! De utána nem jelentkezett... MÉG :D

Remélem nem is fog mert a földhöz vágom és kicseréltetem!

Level up: Fanatikus tag :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43276) HUTCHDB válasza iceQ! (#43272) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez a visszaallitas mukodik mar kk-n is?
Eddig csak jb-ig tette a dolgat...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43277) iceQ! válasza HUTCHDB (#43276) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem tudom. Szerintem igen!

Van ez: SMS Backup & Restore (Kitkat)
Viszont én ezt ismerem, igaz csak JB-en használtam: SMS Backup +

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43278) BigSlim


BigSlim
csendes tag

Hali! Ebben a készülékben is van olyan progi mint a G3-ban hogy a lezárt képernyőn lehet látni az időjárást? Engem nagyon megfogott az a G3-ban csak a pénztárcámnak elég drága még :) Most készülök váltani Sony Xperia P-met és vagy ezt a G2-őt választanám vagy az Xperia T3-at! Igaz Tré mobilnál lenne flottás előfizuba és ott még a T3 nem kapható, a G2 meg 30 ezerét elvihető plusz 9 ezer 10 hónapig, kicsit még elég sok így, de talán jövő hónapba lejjebb viszik az árat. nagyon gondolkozok melyik legyen, ha a frissítésesket nézem akkor a T3-at választanám meg nagyobb kijelzős, de a G2 mindenben többet tud, csak az ár ami még tényező! Szerintetek melyik lenne jobb?

Note 8, Mate 20 Pro, Note 10+

(#43279) blt.62 válasza killzone1987 (#43224) üzenetére


blt.62
őstag

Hol találtad meg? Az időjárást belehet állítani mozgó-élő háttérként?

MegtorloXp

(#43280) blt.62


blt.62
őstag

Mitől lehet az,hogy ugrál a térerőm? Legtöbbször 2-3 asu van,aztán felugrik 12-15-re. Vagy ez a G2 hibája?

MegtorloXp

(#43281) HUTCHDB válasza iceQ! (#43277) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most kiprobaltam a sms backup + -ot. Sajnos kk-n nem mukodik a visszaallitas tovabbra sem.
A masik sms mento/visszaallito program (sms backup) sd-re ment, nem a gmail-be, de az mukodik kk-n is.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43282) MFalcon


MFalcon
tag

Sziasztok!

Ilyen tokot próbált már valaki? Mennyire passzentos, ilyenek...? Nekem nagyon masszívnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#43283) SztiviVander


SztiviVander
őstag

aki rakott már fel nillkin 9h üveget attól kérdezném hogy próbálta-e már felszedni és visszarakni? merthogy elsőre kicsit közelebb volt a jobb oldalához, körömmel alányúltam picit (a hozzá adott felszedő öntapadós fül baromira meg se mozdította), felvettem megigazítottam de onnantól az a sarok ahol felemeltem nem tapad a kijelzőhöz. próbáltam hátha por ment alá és azzal a kék szarral portalanítani, de semmi eredmény. vagy próbáljam meg lemosni az üveget vmi mosószeres vagy sima vízzel hátha zsíros lett? és az a ragacs ami a telefon felőli oldalán van az nem jön le? mondjuk gyanítom hogy ez a 2e ft a végén megy a kukába...

(#43284) tepenzed válasza MFalcon (#43282) üzenetére


tepenzed
őstag

fú de ronda :D

(#43285) Bolond^^ válasza BigSlim (#43278) üzenetére


Bolond^^
tag

QuickWindoW tokra gondolsz? Mert akkor igen van olyan funkció. :)

(#43286) Corgan82 válasza HUTCHDB (#43281) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Ezt nézted már ?

(#43287) david_97 válasza HUTCHDB (#43281) üzenetére


david_97
senior tag

Titanium backuppal lehet hiváslistát és sms-t is menteni xml-be :K

(#43288) szabyka95 válasza SztiviVander (#43283) üzenetére


szabyka95
őstag

zsiros lett ott, ha felszeded s lemosod tobbet nem marad meg a telon

(#43289) jozsef_pecs válasza SztiviVander (#43283) üzenetére


jozsef_pecs
csendes tag

Én is így jártam, nekem a szélei is levegősek maradtak. Kukában végezte. Valaki írta itt hogy neki tökéletes lett sajnos nekem nem vált be.

(#43290) Tonimcfish válasza tepenzed (#43284) üzenetére


Tonimcfish
tag

akkora lesz tőle, mint egy nokia communicator :))))

mi 11 lite 5g

(#43291) szabyka95 válasza jozsef_pecs (#43289) üzenetére


szabyka95
őstag

lassan 1 honapja van meg, QW tokkal hasznalom, meg nincs karc rajta, semmi baja. felhelyezesnel kerult ala egy kis porszem, de egyutt tudok elni vele

(#43292) HUTCHDB válasza Corgan82 (#43286) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megnezem, koszi.
A korabbi sms backup + volt szamomra az idealis.
Romcserekor nem kellett mentegetni, meg figyelni meg arra is, hogy a hivaslista, meg az sms-eim megmaradjanak, mivel a gmail-be mentette automatikusan.
Az osszes tobbivel (ha lehet igy fogalmazni) foglalkozni kell...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43293) Lacika1971 válasza Lacika1971 (#43179) üzenetére


Lacika1971
csendes tag

Sziasztok,
szeretnék 1kis segítséget kérni. LG G2 nem rootolt.
Szeretném szinkronizálni az LG PC suit-tal, de nem ismeri fel a program a telót. A win simán felismeri és csatlakoztatja-viszont a PC suit nem, hiába telepítem a meghajtót, illetve keresi a progi a telót media átvitel vagy LG software módban.
Szóval ez nem akar működni, van valami ötletetetk, hogy mi lehet a gond?
Kösz,
L

Sziasztok, erre van valami ötletetek?

Kösz,.
L

(#43294) szabyka95 válasza HUTCHDB (#43292) üzenetére


szabyka95
őstag

titanium backup proval lehet felhobe is menteni, bar meg sose probaltam

[ Szerkesztve ]

(#43295) Corgan82 válasza HUTCHDB (#43292) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Remélem jó lesz.

Én a Go Backup-ot használom és az tud mindenfélét lementeni, nekem nagyon tetszik. Bár a pro változata fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#43296) takika258


takika258
tag

Melyik QW tok a jó,az eredeti LG-is vagy egy utángyartott?Vagy nincsis olyan nagykulombseg a ketto kozzot(itt a tok kemenysegere gondolok pl vagy az anyag hasznalatra)

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#43297) BigSlim válasza Bolond^^ (#43285) üzenetére


BigSlim
csendes tag

Hali! Nem tokra gondoltam bér ez is kell majd ha ezt a telót veszem! De igazából a lezárt képernyőn mikor rákoppint az ember akkor látszik az idő járás widget vagy miaz, legalábbis G3-nál így van és az lenne a kérdésem hogy ez a G2-ben is lehetséges e? Amúgy mennyi android frissítés várható még a készülékre?

Note 8, Mate 20 Pro, Note 10+

(#43298) mouzrr válasza BigSlim (#43297) üzenetére


mouzrr
őstag

Ki lehet tenni widgetet a zárképernyőre. A nagy időjelző is egy widget, itt tudsz jobbra-balra is haladni. Olvastam hogy a G2 megkapja majd az új androidot.

(#43293) Lacika1971
Próbáld másik USB-be dugni a telefont, nekem is volt ilyen, volt hogy ez sem segített, váltogattam az összes mód között.. aztán nem ismerte fel a Suite, felajánlott egy olyat hogy Meghajtó újratelepítése (suite-n belül egy gomb lesz) és erre rányomtam, újra érzékelte a Windows a készüléket, és utána jó is volt.

[ Szerkesztve ]

(#43299) Lacika1971 válasza mouzrr (#43298) üzenetére


Lacika1971
csendes tag

Köszi,

ezeket már megcsináltam a Win simán felismeri, csak a suite nem.:(

L

(#43300) iceQ! válasza HUTCHDB (#43281) üzenetére


iceQ!
addikt

De működik és legalább visszatudod backup-onlni! :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.