Hirdetés

2019. december 9., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43151) Laca0 válasza Quqesz (#43147) üzenetére

Laca0
(Topikgazda)

Az sajnos nem az, amire én gondolok. Az csak annyit csinál, hogy ha van egy bejövő hívás és lefordítod a telefont, akkor elhalkítja.
Én arra gondolok, hogy eleve lefordítva teszem az asztalra és minden hangot némít, csak a led villog hátul, ha bejövő hívás van. (a Motorola RAZR így működik)

Redmi Note 8 4/64 | Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#43152) Tatyla

Tatyla
(őstag)

nem rootolt telefonra melyik kamera appott ajánljátok?hdr camera fenn van

más :e-bayröl milyen üvegfóliát ajánlotok?

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#43153) bengerzsó

bengerzsó
(újonc)

Megvettük a telefont, nagyon gyors, szép, a kamera is szép képeket lő, nagyon lassan merül, egyszóval: KIRÁLY :R

(#43154) Tatyla

Tatyla
(őstag)

erről vélemény?

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#43155) Gaberking válasza bengerzsó (#43153) üzenetére

Gaberking
(senior tag)

Sok sikert hozzá! :)

(#43156) szabyka95 válasza Tatyla (#43154) üzenetére

szabyka95
(őstag)

keress ra a posztjaimra, irtam mar rola

(#43157) k0c2k4

k0c2k4
(tag)

Hali!

Gondolkodok hogy lecsereljem a Nexus 4-esemet, es a kovetkezo valasztottam ugy tunik a G2 lesz.
Azt szeretnem megkerdezni hogy:
- Tobb helyen is olvastam hogy baj van a 4.4-el, ez mennyire igaz, illetve hogy van ugymond bugmentes verzio?
- Rom-okkal mi a helyzet? (kezdek kinoni mar a romolgatasbol, de azert megis :P)
- HW meg ma is a legjobbak kozott van, szoval ez nem kene baj legyen -> az optimalizacio szamit mennyire sikerult az LG-nek?
- Nexus 4 en szepen elfertem a 16GB-n, mondjuk ott maradt majdnem 13GB szabad, itt korulbelul mennyi van szabadon?
- Ti mint felhasznalok mennyire vagytok megelegedve vele?
Valaszotokat elore is koszonom :)

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#43158) Magnat válasza k0c2k4 (#43157) üzenetére

Magnat
(veterán)

Szia,

Stock 4.4.2-vel használom, nekem tökéletes. Leginkább azt élvezem benne, h az eddigi telefonjaimnál ha mondjuk hosszú a nap és van fél óra holtidő, nem volt érdemes nagyon gyepálni őket, mert vagy kibírja a nap maradékát vagy nem - de egy hosszú napon inkább nem. Na, ez a G2-nél erősen sanszos, h igen.

Kiépítettem magamnak egy rendszert amivel tv-t tudok nézni (csak bírja a net meg az adatkorlát :) ), azt előtte pont arra nem tudtam használni amire kitaláltam, most már nincs ilyen gond, főleg ha wifi is van a közelben.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#43159) Tonimcfish válasza Tatyla (#43154) üzenetére

Tonimcfish
(tag)

nekem is ez van, megjött, kibontottam és nézegetem csak, mert annyi szir-szar kis pakk van benne, amit nem tudok hogy mire jó, hogy egyedül az üveg fóliát tudtam hogy mire való :) igy meg nem akarom összegányolni a telefont :) a sima fólia kicsit egyszerübb, ha esetleg valakinek van tapasztalata leirhatná a laikusoknak is a felhelyezését az üvegnek :)))

P20 PRO Black

(#43160) racerx válasza Tonimcfish (#43159) üzenetére

racerx
(őstag)

Van róla kismillió video a YouTube - on. Egyébként egyszerűbb es szebben fel lehet tenni. Röviden : áttörlés nwdvessel, majd mikroszálassal, ragaszóssal esezleg szöszök le, végül üveg.

(#43161) szoja válasza Zoja™ (#43132) üzenetére

szoja
(tag)

A koreai változat miatt van ott kivágva, a mobile tv antennáját lehet ott kihúzni a készülélekből.

(most látom volt már válasz, bocs a duplázásért)

[ Szerkesztve ]

(#43162) bunddog válasza jose999 (#43149) üzenetére

bunddog
(tag)

Én is számtalan flac-ot raktam már rá és egészen eddig nem is volt ilyen.

Rá mernéd másolni azt az 1 fájlt amitől nekem fixen kifagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#43163) blt.62

blt.62
(őstag)

Mitől lehet az,hogy ugrál a térerőm? Legtöbbször 2-3 asu van,aztán felugrik 12-15-re. Vagy ez a G2 hibája?

MegtorloXp

(#43164) FrankMonzano

FrankMonzano
(őstag)

A gps a varosban elegge dobalja a jelet.
Van erre valami megoldas/trukk?

Telenor 20f szoft van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#43165) SzlobiG

SzlobiG
(félisten)

Volt már valakinek olyan problémája, hogy nem megy az LTE?

Be van kapcsolva lenne is hálózat és csak 3G van.

Bementem T-hez és azt mondta a nő, hogy lehet nem támogatja mert gsm boltos a teló. Ezt erősen kétlem mert ott van a hálózatoknál az lte, de nem vált át egyszerűen.

(#43166) HUTCHDB válasza SzlobiG (#43165) üzenetére

HUTCHDB
(nagyúr)

Gyari romod van?
Nekem fozotteken mindegyiken mukodik, vagyis legalabbis kijelzi a 4g halozatot.

(#43167) SzlobiG válasza HUTCHDB (#43166) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Igen gyári, de sose működött nekem. :(

20f.

(#43168) takika258 válasza iceQ! (#42779) üzenetére

takika258
(tag)

Es mi a program neve?

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#43169) ates2

ates2
(senior tag)

Sziasztok!

Van egy G2-m még 4.2.2-vel és D80210b-HKG-XX verziós erre rá tudom pakolni a D80220D_00 EU open-es Kitkat-et ? Illetve olvastam,hogy voltak gondok hang terén és a bluetooth terén azok javítva vannak már ebben?

(#43170) Cobb

Cobb
(tag)

Sziasztok,

Úgy néz ki, hogy hazavágtam a telefont sajnos. LG G2 D802 16GB

Optimus G3 v1.31v ROM-ra akartam xdabebb's 3.1-es kameraprogramot telepíteni TWRP recovery-n keresztül.
Amint ezt megtettem LG logo --> utána Kisebb LG logo és alatta security error. Néhány próbálkozás után nyomtam egy Factory Resetet TWRP recoveryben. Sokat nem segített a problémámon...!

A download mod működik, de a számítógép nem látja a telefont így nem tudok új KDZ-t telepíteni. TWRP-m is van, viszont a telefonon semmilyen fájl nincs amivel tudnék mit kezdeni.

Újra tudom valahogyan éleszteni a Telefont? Olvastam az Ubuntus módszert, de nekem van recovery és download mod is....! Szóval nem igazán tudom mit kéne tennem....! :(

[ Szerkesztve ]

performance, cool and quiet

(#43171) pusihusi válasza Cobb (#43170) üzenetére

pusihusi
(addikt)

Szia offline telepítővel telepítsd, az 1 hsz. le van írva pontosan, semmi baja nincs a telónak! DM telepítője, s alatta van egy másik is. Olvasgasd!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#43172) david_97 válasza Cobb (#43170) üzenetére

david_97
(senior tag)

Ha recovery-ben rádugod a telót és mountolod az sd kártyát úgy sem látja?

(#43173) r3dwo0d válasza Cobb (#43170) üzenetére

r3dwo0d
(tag)

Ha gépen van a TWRP mentés akkor egy otg kábel és egy pendrive segítségével vissza tudod rakni a biztonsági mentésed.

(#43174) Danny365 válasza Cobb (#43170) üzenetére

Danny365
(őstag)

Sima ügy, belépsz TWRP-be, majd radugod a pc-re a telefont, majd adb-vel atmasolsz egy ROM-ot, wipeolod a rendszert, ahogy kell és felteszed a frissen atmasolt ROM-ot.

(#43175) pusihusi válasza Danny365 (#43174) üzenetére

pusihusi
(addikt)

Ügyes :C erre nem is gondoltam :R S ha valamilyen módon az Internál Storaget is törölte, akkor nincsenTWRP!?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#43176) Cobb válasza david_97 (#43172) üzenetére

Cobb
(tag)

Ha USB-re kötöm a telefont, magától bekapcsol és próbál be bootolni, de nem tud mit...! TWRP-n keresztül sem látja a gépem a telefont.

Backup-om nincsen.

adb-t elindítom, de nem történik semmi, a telefon rá van dugva a gépre...!
Ezt írja ki a: Starting ADB sideload feature.....

43177: Olvastam, de nem látja a telefont a program. Azt írja nincs csatlakoztatva.

[ Szerkesztve ]

(#43177) pusihusi válasza Cobb (#43176) üzenetére

pusihusi
(addikt)

Az 1 sz hozzászólást olvastad, az szerint sem megy?

Üdv. Feri!!

(#43178) Danny365 válasza Cobb (#43176) üzenetére

Danny365
(őstag)

Nem is kell, hogy történjen bármi, most dolgozok, úgyhogy nem nagyon tudok itt pötyögni, de írd be gugliba: how to adb push.

(#43179) Lacika1971

Lacika1971
(csendes tag)

Sziasztok,

szeretnék 1kis segítséget kérni. LG G2 nem rootolt.
Szeretném szinkronizálni az LG PC suit-tal, de nem ismeri fel a program a telót. A win simán felismeri és csatlakoztatja-viszont a PC suit nem, hiába telepítem a meghajtót, illetve keresi a progi a telót media átvitel vagy LG software módban.
Szóval ez nem akar működni, van valami ötletetetk, hogy mi lehet a gond?

Kösz,
L

(#43180) Gaberking válasza Cobb (#43176) üzenetére

Gaberking
(senior tag)

Szia!
A legegyszerűbb az lesz, ha veszel egy USB OTG pendrive -ot, ha nincs, arra felmásolsz egy zip -es romot és feltelepíted.

(#43181) zolka1977 válasza Cobb (#43176) üzenetére

zolka1977
(tag)

Kellene egy OTG-t szerezned, pedrive-ot TWRP keresztül megmutatod neki hogy lássa, ha eddig eljutottál már csak annyi dolgod van hogy betallózod romot.Találtam is neked egy gyárit amit azt hiszem droidmester készített.Közben látom megelőztek....mindegy, ha kéred feltolom neked valahova.

[ Szerkesztve ]

(#43182) HarryDEC

HarryDEC
(tag)

És még valaki azt mondja, hogy nem segítik egymást a fórumozók!? :DD
Na ezen felbuzdulva megyek és készítek egy TWRP -s mentést.

[ Szerkesztve ]

Korán keltem, hol az arany?

(#43183) methos3575

methos3575
(újonc)

Jó volna olyan program is ami felismerné a telom lg g2 és újra tudnám írni a patriciót :(

(#43184) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Erre valaki? :R

Huawei P20 pro

(#43185) methos3575 válasza Gaberking (#43180) üzenetére

methos3575
(újonc)

Tölts le egy másikat,vagy tedd újra

(#43186) Gaberking válasza SoulReaver (#43184) üzenetére

Gaberking
(senior tag)

(#43187) Gaberking válasza methos3575 (#43185) üzenetére

Gaberking
(senior tag)

Ezt mire írtad és miért? :Y

(#43188) methos3575 válasza Gaberking (#43187) üzenetére

methos3575
(újonc)

Ha újra teszed a telód akkor minden jó lesz

(#43189) SoulReaver válasza Gaberking (#43186) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Köszi szépen! :R

Nem használod véletlenül?

Az ultraHD videó felvételeinek a hangja ebben már nem recseg, nem tudod véletlenül? :F

Huawei P20 pro

(#43190) Cobb válasza SoulReaver (#43119) üzenetére

Cobb
(tag)

3.1-es verzió a legjobb saját tapasztalatom szerint...! ;)

(#43191) SoulReaver válasza Cobb (#43190) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Az újabbal mi a gond?

Írja ezt a XCamLG binary/driver package cuccot, ez kell feltétlenül?

Huawei P20 pro

(#43192) Gaberking válasza methos3575 (#43188) üzenetére

Gaberking
(senior tag)

:DDD A 2-est nézed?
Megtaláltál magadnak, hogy telepítsem újra a telefonom?
Áruld el kérlek! Mi alapján választottál ki engem?
Pont engem... :F Boldogulok a telefonommal magam is, de azért köszi! Szerintem igyál meg egy pár sört és akkor minden jó lesz! Ha már ilyen "tanácsadós" napot tartunk...

(#43193) Gaberking válasza SoulReaver (#43189) üzenetére

Gaberking
(senior tag)

Nincs mit!
Használom, de nem véletlenül. :DDD
DroiDMester G3 v1.2 romja van fent jelenleg, ezzel tökéletes a felvett videó hangja. Előtte a 4.3 -as romja volt fent, azzal is tökéletes volt a felvett videó hangja.

(#43194) SoulReaver válasza Cobb (#43190) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Jah, meg nekem nincs fent recovery.. Akkor ezt nem tudom felrakni?

4.4.2 rendszerem van, rakjak fel hozzá egy recovery-t?

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro

(#43195) methos3575 válasza SoulReaver (#43194) üzenetére

methos3575
(újonc)

Ha boldogulsz a a teloddal akkor olvasd el az én problémám ás adj tanácsot.Jó volna valami meg oldás

(#43196) methos3575 válasza Gaberking (#43192) üzenetére

methos3575
(újonc)

Ha boldogulsz a a teloddal akkor olvasd el az én problémám ás adj tanácsot.Jó volna valami meg oldás

(#43197) Tonimcfish

Tonimcfish
(tag)

hy all.

tud valaki olyan "működő " progit, amibe ha beállítok egy nevet akkor a hivás után kitörli a hívásnaplóból a névhet tartozó hivást? egyet találtam, de annak nem ez a fő profilja, és kb akkor rejtette el a hívást , amikor kedve volt.

előre is thx.

P20 PRO Black

(#43198) Meggyi001 válasza Tonimcfish (#43197) üzenetére

Egy ilyet tudok egyenlőre.... a csajom...úgy kitörölte a nem kívánt hívásaimat, hogy csak úgy zörögtem :).... piszok gyors is amúgy a csajom, mondhatni: real time :) ....félretéve a viccet, nem tudok ilyet :)

»» Huawei • P Smart Z 4/64 «« »» Huawei • P20 Pro 6/128 «« »» LG • G2 2/32­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#43199) SzlobiG válasza SzlobiG (#43167) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Szerintem simán hibás lehet az lte része.

Megnézem másik simmel hátha. :(

(#43200) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Felraktam a twrp recovery-t, de szeretném azt a progit is felrakni, ami rendszerből is be tud vinni recoverybe...

"- Ha ezt a programot letöltöd, akkor rendszeren belül újra tudod indítani a telefont Recovery módban;"

Ja és sztem rosszul van írva, hogy 2x power gombot kell nyomni és akkor nem csinál factory resetet... Nem a fenét.. :) újra indulás után "android frissítése folyamatban....

Mert a link ben nincs semmi... :/

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.