Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43851) Danny365 válasza blt.62 (#43850) üzenetére


Danny365
őstag

Nézz meg pár sample képet, sajnos elég retek kamerát rakott bele a HTC. Ez a leggyengébb pontja a telefonnak IMO, pedig nagyon jó lenne egyébként.

(#43852) SztiviVander válasza sgery (#43849) üzenetére


SztiviVander
őstag

én akkor is inkább dugdosnám mint hogy fél év múlva úgy nézzen ki a telefon (a szoros műanyagban ki be huzogatástól, meg hogy nem lehet rá fóliát tenni mert leszedi a tartó - én erre értem hogy igénytelen kivitelű) mint normál tartóval 5 év múlva. azért az n8-am tartójának (amit használtam az exogear előtt a g2-höz) semmiféle ilyen mellékhatása nincs. na de mindegy, nem vagyunk egyformák :)

[ Szerkesztve ]

(#43853) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Az új chrome és az új swype aki használja együtt. Még mindig van a fagyas írás közben? Most lefrissitettem mindkettőt de rittig nem fog előjönni a következő 2-3 napban.

[ Szerkesztve ]

(#43854) #84221696 válasza SztiviVander (#43852) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1 az exogear-nek! Kurva jól végzi a dolgát! Nagyon állat szerkezet. :)

(#43855) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég lettem G2 tulajdonos. A készülék nagyon szép és jó, S3-as után megváltás :)
Egy apróbb gondom van vele, hogy beállítottam (régóta használom más telefonokon ezt a funkciót) hogy a bekapcsoló gombot megnyomva megszakítsa a vonalat. Szuperül el is fogadta, de nem működik. Azóta kikapcsoltam, bekapcsoltam, volt gyári beállítás visszaállítása de ugyan úgy csak a kijelzőn keresztül tudom letenni :(

Valakinek ötlet mi lehet a gond?! A legfrissebb android van rajta.

(#43856) istnag válasza sgery (#43827) üzenetére


istnag
addikt

Ha valaki ennyi pénzt szán egy töltőre és egy tartóra,annak érdemes megnézni a Dension car dock 2 t .
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43857) RomiJosy válasza Icetee (#43855) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Tartsd távolabb a füledtől közben.
Első nyomásra leteszi,második nyomásra lezár a képernyő.

(#43858) istnag válasza blt.62 (#43850) üzenetére


istnag
addikt

Mindenben jobb a htc. Kamera téren vérzik el,ott us csak azoknál a képeknél,ahol szükség lenne a nagyobb felbontásra. Én azt hittem akksiban is rosszabb,de pont itt írták,hogy nagyjából egy szinten vannak.

43853:
Chrome Beta n még igen.

[ Szerkesztve ]

(#43859) Tatyla


Tatyla
őstag

Engem is érdekelne hol lehet itthonról rendelni spigen slim armort?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#43860) rayoliviero válasza Tatyla (#43859) üzenetére


rayoliviero
veterán

Speedshopban nézted?

(#43861) Thauxeeb válasza Tatyla (#43859) üzenetére


Thauxeeb
tag

Én a Speedshopban vettem, 6 darab igazságos Mátyás volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#43862) mouzrr


mouzrr
őstag

Visszaérkezett a Telenorhoz a telefonom 15 nap után (max másfél hetet mondtak). Cseréltek valami alkatrészt, ami nem látszott a garanciapapíron mert pont rá kellett pecsételni... Új töltőfejet és kábelt kaptam. Kimentem a boltból, elkezdtem nézegetni a telefont. Rajta volt a fóliám sértetlenül.
A hátlap 4(!) helyen fel volt pattanva, 3 helyen sikerült visszapattintani, a sarkában viszont nem,elég szépen le volt válva. Vissza kellett vinnem, így megint várhatok LEGALÁBB jövőhét péntekig, hogy megcsinálják, viszont a papírra megint 15 nap van írva pontosan, azaz 21-edikén várható hogy visszakapom. Remélem egy hátlap visszarakása nem fogja megerőltetni az LG szakembereit, ha már alkatrészt tudtak benne cserélni, nem értem hogy miért ilyen figyelmetlenek, hogy egy hátlapot nem tudnak visszarakni ésszerűen. :(

(#43863) SUPREME7 válasza mouzrr (#43862) üzenetére


SUPREME7
őstag

Gondolom a telemax "javította" a tőlük megszokott minőségben. Az LG-nek ehhez nem sok köze volt ...

(#43864) mouzrr válasza SUPREME7 (#43863) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem tudom, hogy ki javította.

(#43865) SUPREME7 válasza mouzrr (#43864) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szolgáltatótól tuti, hogy a Telemaxban köt ki. Még ha az LG szervizbe viszed, akkor is meg van rá az esély.

(#43866) Azharel válasza mouzrr (#43862) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nekem is ugyan így szétbarmolták a hátlapot, teljes hátlap csere lett a vége az lg központban. Azok is megérnek egy misét... náluk a szoftver frissítés egyenlő a hard resettel.
Nem ez az első LG telefonom, de azt garantálom hogy az utolsó az is biztos ! Hiába csinál ár érték arányba szuper készüléket, a support egy nulla.

(#43867) SztiviVander válasza Azharel (#43866) üzenetére


SztiviVander
őstag

és akkor mit veszel? abakuszt? csak mert Mo-on kb két szervíz van szerződve az összes nagyobb gyártóval. és ha a telemax trehány akkor még valszeg nem volt "szerencséd" a cordon alias cirma kft -hez (asus, samu, se, motorola). bár igaz ők nem mindig cseszik szét a telefont, sokszor inkább visszaküldik hogy beázás/szétszedés nyomai vannak a telefonban, garancia innentől megszűnt és mehetsz a sóhivatalba.

[ Szerkesztve ]

(#43868) mouzrr válasza Azharel (#43866) üzenetére


mouzrr
őstag

Kivittem az üzletből, bekapcsoltam, megnézegettem és utána vettem észre hogy ezeknek nem így kéne kifelé állnia. Visszavittem, aláírtam a dolgokat és hazamentem szomorúan, reménykedve hogy most nem 15 napot kell várni, és meg is csinálják. Szörnyű hogy egy ilyen drága telefonnál ennyit várhat el az ember. Azt hiszem a következő nekem is mástól lesz.

(#43869) danee992


danee992
tag

felraktam a cloudy g3 1.3-mat de a kamara appal nemvagyok kibékülve. gyári kamera appot vissza lehet tenni? ha igen vki dobjon linket rá légyszi, vagy bármilyen olyat aminél van manuális fókusz. (lencse miatt kell)

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#43870) gretzky77 válasza mouzrr (#43868) üzenetére


gretzky77
veterán

Az a baj,hogy szerintem hiába veszel más gyártótól telefont sztem egyik szerviz sincs a helyzet magaslatán! Nem gondolom hogy ezért más gyártóra megéri váltani?

danee mit értesz manuális fókusz alatt mert én ahova bökök a kijelzőn oda fokuszál!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#43871) SUPREME7 válasza mouzrr (#43868) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha szolgáltatótól veszed a telefont, akkor szinte mindegy milyen márkát veszel, a 90%-át a telemax szervizeli. Az a baj, hogy hiába van az LG-nek saját szervize a budapesti márkaképviseletben, nagyon kis kapacitásúak, és inkább lepasszolják a telemaxnak ők is. Tehát kb kikerülhetetlen az a sufniszerviz. Borzasztó kíváncsi lennék egyébként milyen körülmények között javítják ott a telefonokat.

(#43872) jolti05 válasza akooos (#43847) üzenetére


jolti05
őstag

Köszi. Így teljesen tiszta a kivágás. Lehet nem bánnám, ha itthon is lenne valamire való, de így nyilván mindegy.
Amit linkeltél, slimportot, "watchingolom" ebay-en, szóval ügyes vagyok, hogy nem vettem észre.

A nemigazán üzemelő gps kapcsán meg még biztos fogok firkálni, hátha egyszer valaki mond valami okosat :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#43873) tepenzed válasza danee992 (#43869) üzenetére


tepenzed
őstag

A cloudyhoz meg kulon fel kell recoverybol rakni egy cam kieget,gorgess lejebb xdan ott van a radio mellett

(#43874) danee992 válasza tepenzed (#43873) üzenetére


danee992
tag

Feltettem. A kamera ugyan az maradt

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#43875) katalin888


katalin888
aktív tag

Szetneztem a forumokon, de ugy latom, hogy masoknal sem kiemelkedo a G2 GPS teljesitmenye.
Valaki meg tudja mondani, hogy pontosan milyen chip van benne?
Szerintem a G2 GPS elso beallasi ideje gyengebb az atlagnal :(

(#43876) Exelsior válasza SUPREME7 (#43871) üzenetére


Exelsior
senior tag

Én ilyet nem tapasztaltam. Személyesen voltam bent G2 sárga kijelzővel és hátlap embléma leesésével.

2 nap alatt tejesen burkolás és kijelző csere. Utána felhívtak hogy véleményezzem a szervizt. 5/5.

Korrektek voltak és mondtam lehetőleg minél hamarabb.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#43877) FrankMonzano válasza SztiviVander (#43867) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Egyet ertek.
A samu hazhoz megyunk garija kivalo,csak kar,hogy a telefonjaik egy forintot nem ernek.
Az elso s4em 4.2.2 vel hasitott,a 2. keszuleken mar 4.4 volt,olyan szinten hasznalhatatlan volt,hogy akarmit csinaltam vele,ujrahuztam,hr,semmi sem segitett,a vegen eladtam.
Most g2 van(volt mar ez is).
Ezt meg nem garanciaztattam szerencsere,de mas gyartok szervizeirol se lehet sok jot hallani.
Szamora ez tokeletes telefon,egyedul ez a hihetetlenul gyenge gps vetel,ami zavar.
Probalkozott mar valaki azzal a mmodszerrel,mint a youtube-os videoban,hogy kis lapokat helyez el a telefon hatuljaban?
En nem merem szetszedni a garancia miatt.

Szerk.: Réparer en 5 minutes le GPS LG g2: http://youtu.be/UdDJqFxpRy8

Konkretan erre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#43878) SUPREME7 válasza Exelsior (#43876) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha ők csinálják helyben, akkor persze, csak azt mondtam, hogy kis kapacitásúak, ha sok a meló akkor lepasszolnak a telemaxnak.

(#43879) mouzrr válasza SUPREME7 (#43871) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi az infókat srácok, akkor úgy látszik nem érné meg leváltani a kedvenc mobil márkámat. :DDD

(#43880) rolixxx


rolixxx
csendes tag

Sziasztok!
Kinéztem a gyári QW tokot a telefonomhoz, ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem azokhoz, akik ilyet használnak.
Ha két kézzel akarom használni a telefont, és hátrahajtom az előlapot, mennyire kényelmes és biztos a fogása a telefonnak?
Valamint sokat hallgatok zenét, és láttam hogy az ablakból lehet irányítani a zenelejátszót. A kérdésem az lenne h csak a gyári lejátszót lehet-e irányíttani innen? Másik lejátszót használok jelenleg, mert a gyári nem tudja letölteni az albumboríttókat, hanem vmi ronda lila kép van az összes számnál, + be sem lehet állítani, hogy hozzáadás dátuma szerint rakja sorba a zenéimet. Mit tudnék ezzel kezdeni?
Köszi

(#43881) Magnat


Magnat
veterán

Szerviz témához: az Oktogonhoz ([link]) nem érdemes vinni? Az is hivatalos LG...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#43882) gzbotii válasza Magnat (#43881) üzenetére


gzbotii
veterán

Szép nagy Samsung reklámok vannak ott

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#43883) sgery válasza SUPREME7 (#43871) üzenetére


sgery
őstag

Szerintem írjunk peticiót, hogy a telemax szünjön meg vagy rúgják ki a vezetést. Írtó lassúak és ha magánemberként javíttatnál náluk bármit is, hihetetlenül drágák.
Egy példa: a samu táblapc dokkolóján eltört a rögzítö fül. Két csavar fogja, 2 perc egy laikusnak a csere, hiba kizárva olyan primitív szerkezet. Emailben kerestem fel a telemaxot pontos típussal, leírással, képekkel szétszedve, erre a válaszuk: árat kizárólag bevizsgálás után tudnak adni, a bevizsgálás pár ezer forint. Leveleztem még velük, végül annyit elmondott hogy kb 15-20e körül lenne a vége, ennek nagyrésze a munkadíj. Átadtam üdvözletemet a vezetöjüknek. Szerintem csoda, hogy még üzemel ez a cég, a nagyvilágban szelektálódni szokott a hulladék, ezek mégis élnek.

Néhány infó a cégröl amúgy: dolgozók száma 20 és 49 fö között, 2013-as adózott profit 100-200 millió között. Szóval a cég dübörög de létszámot az istenért sem növelnének...

Egyébként én így képzelem el a tökéletes szervízellátást: Beviszem a G2-öt, rádugják a gépre ahol teljes mentést végeznek róla. Rádugják a kölcsön G2-öt, arra rátöltenek mindent, majd ha kész a készülék ugyan ezt fordítva. Így igazából csak annyi marad a kellemetlenség, hogy 2x be kell menni a szervízbe.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43884) Magnat válasza gzbotii (#43882) üzenetére


Magnat
veterán

És? Hivatalos Samsung, LG meg talán Pana is.
Legalábbis amikor p990-em volt még az volt, lehet, h már nem hivatalos?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#43885) Icetee válasza RomiJosy (#43857) üzenetére


Icetee
aktív tag

Köszönöm, működik! :)
Akkor ez volt a "titok". A Samsungnál úgy is működött, ha a fülednél volt a telefon. Én megvártam mindig hogy letegye és utána vettem el csak a fülemtől. De itt úgy néz ki csak akkor teszi le, ha elemeled a füledtől kicsit.

(#43886) Tomi487 válasza SUPREME7 (#43878) üzenetére


Tomi487
csendes tag

De ha a telemax ilyen szar, és ezt nyilván a márkaboltok is tudják, akkor mért oda szállítanak? Milyen szervizek vannak még rajtuk kívül?

(#43887) istnag válasza jolti05 (#43872) üzenetére


istnag
addikt

Mit fabrikálsz egy nem üzemelő gps en? Nyilvánvalóan hibás. Szerviz.

(#43888) Icetee


Icetee
aktív tag

A Samsung messze a legjobb supportot adja országos szinten. Igaz az Alma meg cseréli a komplett készüléket, de nem jönnek házhoz.

Nekem az S3-as elődöm 4x volt javítva gariba 1,5 év alatt és nem sok gondom volt velük.

1. Samsung szerviz pont (Campona): töltőkábel csere (1 óra)
2. Prémium Szerviz: töltőkábel + aksi (pár perc)
3. Prémium Szerviz: komplett kijelző érintővel, keretestül
4. Telemax: Komplett panelcsere (1,5 hét)

A 4. javításnál már nem jöttek ki házhoz, mert azt mondták be kell vizsgálni a telefont, mert lehet más baja is lehet. Nem volt nagy gond, annyi hogy néha fagyott a készülék és már a végén le volt szedve róla minden....
Leadtam kedden és pénteken hívtak a Telemaxtól, mondván ha be tudom mutatni a számlát a vásárlásról, akkor kapok egy ÚJ készüléket. De mivel nem kértem számlát a blokk meg már ki tudja hova keveredett 1,5 év alatt így maradt a javítás... ami még pár napot vett igénybe, de cserélték a komplett panelt. Szóval egy rossz szavam nem lehet.
Az hogy 1-2 hét a javítás idő arról nem a Telemax tehet, minden műszaki cikk szervize ennyi idős átfutással javít. Vegyél egy Overmax tabletet és nézd meg mennyi idő múlva kapod vissza :) Lesz 1,5 hónap :D

(#43889) jolti05 válasza rolixxx (#43880) üzenetére


jolti05
őstag

Csak a gyári lejátszó jelenik meg a quickwindowban.

istnag: Nem terveztem semmit sem "fabrikálni", leginkább arra lettem volna kíváncsi, hogy egy szoftvercsere meg tudja-e oldani a problémát.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#43890) blt.62


blt.62
őstag

A G2-nek nagyobb a kijelzője mint a HTC ONE M8-nak?

MegtorloXp

(#43891) migabi24 válasza blt.62 (#43890) üzenetére


migabi24
nagyúr

Persze G2 5.2" M8 5"

(#43892) jolti05 válasza blt.62 (#43890) üzenetére


jolti05
őstag

Igen.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#43893) FrankMonzano válasza blt.62 (#43890) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Az m8 5",a g2 pedig 5,2".

Szerk : van,aki gyorsabb volt :).

[ Szerkesztve ]

(#43894) blt.62


blt.62
őstag

Ez látványosan nagyobbat jelent?

MegtorloXp

(#43895) Danny365 válasza blt.62 (#43894) üzenetére


Danny365
őstag

Fél centi átmérő. Látható a különbség, de nem drasztikus. Mindkettő nagy.

szerk.: múltkor véletlen küldtem privátot, ide akartam választ irni, csak úgy tűnik telón félrenyomtam, sry.

[ Szerkesztve ]

(#43896) w333 válasza blt.62 (#43894) üzenetére


w333
félisten

Htc m8 fizikailag mégis nagyobb telefon ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43897) gzbotii válasza blt.62 (#43894) üzenetére


gzbotii
veterán

M8 nagyobb. Nagy a kihasznalatlan resz lent es fent.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#43898) migabi24 válasza gzbotii (#43897) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az a kihasználatlan rész viszont olyat szól, hogy lefosod a bokádat

[ Szerkesztve ]

(#43899) w333 válasza gzbotii (#43897) üzenetére


w333
félisten

Igen ... ezt mondtam én is: )

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43900) takika258


takika258
tag

ez kompatibilis a G2 vel? [link]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.