Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44021) sefan67 válasza katalin888 (#44010) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hát akkor engedd meg hogy ellentmondjak.

Tegnap visszavittem mind a 2db G2 -t, mindkettőt harmadszorra különböző hibákkal, de most a 3. szervizelésnél mind2-nek a GPS volt rossz. Egyiknek konkrétan elgyengült a GPS jel érzékelése, másiknak már nem is fogta a műholdakat csak néha néha... Erről videóm is van.
10 hónapos telefonok voltak, ha minden jól megy akkor kapok csereutalványt... és nem másik G2-t veszek belőle sajnos.

És ezennel akkor be is jelentem (mintha érdekelne bárkit is :DDD ) hogy kilépek a G2 klubból :(

Összesítve: Már most nagyon hiányzik a telefon, rendkívül álomszép a kijelzője, a szoftver meg isteni, nagyon elégedetten használtuk, imádtuk.
Viszont minőségileg még van hova fejlődnie az LG-nek, silány vagy hibás minden termékük amivel !nekem! dolgom volt eddig.

-Pixelhiba 2X is
-Mikrofonhiba (gyenge és rosszminőségűek a felvételek, hívásnál sokszor nem értettek.)
-IPS sárgulás
-GPS vevő 'elfáradása' (?) vagy nem tudom mi baja lehetett de használhatatlan lett 10 hónap alatt. (az mindig is baj volt hogy késett a jel.)
-hálózat ledobása, jelnélkül töltött órák!! száma (mintha ki lett volna kapcsolva.

Ami viszont dícséretet érdemel az az Ügyfélszolgálatuk, és a szervizeléshez való hozzáállásuk, illetve a szervízes emberkék akik készségesek és segítőkészek. Garancia ügyintézéssel nem volt gondom soha :)

Szóval röviden ennyi, ha valakit még érdekel még probléma, javaslat, tapasztalat: írjon :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.