Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43601) Weeman1 válasza Weeman1 (#43581) üzenetére


Weeman1
veterán

Használ valaki Miui-t G2-n?

Xiaomi 11T Pro

(#43602) neo_xperia válasza FrankMonzano (#43600) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Dehogy nem. Ha a home gombot kissé hosszabban nyomva tartod,egyből felhozza a futó alkalmazásokat.
Vagy nem erre gondoltál?

(#43603) mouzrr válasza neo_xperia (#43602) üzenetére


mouzrr
őstag

Szerintem arra gondol, hogy pl. a samunál az "extra opciók" gombot megnyomva egyből a feladatokat hozza elő.

(#43604) renee7 válasza tepenzed (#43597) üzenetére


renee7
tag

Ha nem csak játszadozol a telefonnal, hanem komolyabb feladatokra, munkára is használod, mindenképpen érdemes, jobb a kellemetlen meglepetéseket megelőzni. Alternatív marketekből nagyon csúnya dolgok kerülhetnek elő. Azonkívül némely - itt örömpisikkel tisztelt - főzött romban is jelzett nekem problémás appokat. A hozzáállás a kérdéshez személyfüggő, ami engem illet, nem óhajtok semmilyen kockázatot vállalni. Vannak persze, akik kevésbé hangsúlyozzák a jelenséget.

Más kérdés, hogy miféle víruskeresőt kell feltenni. Ne olyat, ami 100 alkalmazást 10 mp alatt vizsgál meg. :) Legjobb maradni a PC világból ismertebbek mellett. Szvsz az AVG és a Lookout jól használható.

Azt kell figyelembe venni, hogy az Android, mint platform, a vírusok elterjedésének összes feltételét adja. :(

[ Szerkesztve ]

(#43605) renee7 válasza FrankMonzano (#43600) üzenetére


renee7
tag

Alapvetően nem érdemes romolni ezt a telefont, a gyári rom is bőven jobb az átlagnál.

Ha belefutsz valami olyan igénybe, ami miatt szükségét érzed, akkor érdemes. :)

Én is így cselekedtem, pl. éppen a GPS miatt.

(#43606) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Igen érdekes dologgal találkoztam az elmúlt 3 napban.
A telefon nagyon elkezdett merül magátol. Reggel leveszem a töltőről 100%on van. Beérek a melohelyre útközben megnézem a híreket (eddig olyan 1%ot merült) már 92%on van. Estére olyan 30%ig lemegy, ugy hogy alig használom. Megnéztem az akkumlátorhasználatot, de nem szívja semmi, vagy legalábbis nem mutatja.
A telefont zsír újjonan vettem.
Szerintetek mi lehet a baj? Az aksi már kezdené megadni magát?

István

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#43607) Kajt


Kajt
tag

Ti milyen netes adatmennyiség számoló app-ot használtok?
Eddig 3G Watchdog-ot használtam, de eléggé szórt... 20%-al is eltért néha a szolgáltatói adatforgalomtól, ennek ellenére megszoktam és szeretem, de hátha van jobb alternatíva.

(#43608) Corgan82 válasza Kajt (#43607) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én a Network Connections app-ot használom, bár az unlock key hozzá fizetős. Én még akciósan vettem meg, és jól működik.

(#43609) racerx válasza Kajt (#43607) üzenetére


racerx
őstag

Gyári beépített mért nem jó? Tök pontos nálam.

(#43610) korcsillio válasza Weeman1 (#43601) üzenetére


korcsillio
őstag

Nem :DDD

(#43611) Weeman1 válasza korcsillio (#43610) üzenetére


Weeman1
veterán

De miért nem?

Xiaomi 11T Pro

(#43612) FrankMonzano válasza kiezTe90 (#43606) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Mennyi es milyen appok vannak telepitve?
Lehet,hogy valamelyik app csinalja,vagy beragadt valamelyik alkalmazas.
Tegnap volt errol szo,egy gyari visszaallitassal kezdjel mindenkeppen!

[ Szerkesztve ]

(#43613) adyz.


adyz.
aktív tag

üdv.

a wifi direct funkció nektek működik rendesen? sem fogadni, sem küldeni nem tudok. :F

alapból ott kezdődik a probléma, hogy megosztásnál nincs olyan lehetőség, hogy wifidirect.

[ Szerkesztve ]

(#43614) hard74 válasza Weeman1 (#43601) üzenetére


hard74
senior tag

Tegnaptól igen.Eddig hibátlan.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#43615) killzone1987 válasza Kajt (#43607) üzenetére


killzone1987
senior tag

Call Meter NG

Nekem ez vált be a legjobban,szerintem egész pontosan mér...

[ Szerkesztve ]

(#43616) FrankMonzano válasza renee7 (#43605) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Szia!
A GPS a CM romban milyen?
Gondolom jobb,ha neked is hasonló problémád volt..

NEO_XPERIA :
Azzal tisztában vagyok,hogy hosszan nyomva bejönnek a futó alkalmazások,de én arra gondoltam,hogy 1 olyan gomb legyen a 3 közül vagy a 3 gomb mellé még egy,ami csak a futó alkalmazásokat nyitja meg egyből,ergó nem kell nyomva tartanom a gombot.

[ Szerkesztve ]

(#43617) kklausz


kklausz
tag

Sziasztok.
Nem rég óta vagyok én is G2 tulaj, (s4-et cseréltem és egyáltalán nem bántam meg), egy dologra nem tudok rájönni (samsungnál így működött).
Gépelésnél, ha mondjuk ékezetek nélkül beírok egy szót, akkor a felajánlások közül kiválasztom a helyes szót, vagy valami ahhoz hasonlót, de ha visszaakarok törölni, mert mondjuk az utolsó 1-2 betű nem kell vagy ilyesmi akkor eltünteti a javított kiválasztott szót, és az eredetileg általam bepötyögött marad ott (mondjuk ékezetek nélkül), ezt ki lehet valahogy kapcsolni?
pl. be akarom írni azt, hogy "építeni" bepötyögöm, hogy epit -> erre ki tudom választani hogy "épített" itt vissza törölnék az "épít"-ig, de ha beletörlök akkor visszaírja epit-re.
Nem tudom érthető-e :)
Köszi előre is a segítséget.

(#43618) Kajt válasza racerx (#43609) üzenetére


Kajt
tag

Jónak jó, csak nem tudok ciklust beállítani. 3G Watchdog-ban az tetszik, hogy egy kis ikon a főképernyőn és abban mutatja az elfogyasztott adatmennyiséget, hóforduló beállítható, százalékosan is kiírja és pirosra vált a csík ha X menyniséget elér... tehát informatív kis widget van hozzá :)

(#43619) kekkola válasza kklausz (#43617) üzenetére


kekkola
senior tag

4.2 gyárin vagy?
nekem ez a 4.4-es frissítéssel megváltozott, olyan lett mint amilyet szeretnél. Én is olyat szerettem volna, JB-n még ilyen volt amit most vázoltál.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#43620) racerx válasza Kajt (#43618) üzenetére


racerx
őstag

Hát widget az nincs hozzá, de a többit nagyjából tudja. Ciklust lehet állítani, figyelmeztet is.

(#43621) kklausz válasza kekkola (#43619) üzenetére


kklausz
tag

Szia.
4.4.2, teljesen gyári. mégis ilyen. talán valami rejtett beállítást nem találok...

(#43622) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Hali!Ki foglalkozott már valaki azzal hogy a képernyő oldalra csusztatása állandóan fut!Hiába tiltom le a beállításoknál újra és újra elindul a háttérben.A battery saver progiban a program killer részben is beállítottam hogy lőjje ki és mégis állandóan elindul a háttérben(tehát valójában nem fut nem műkodik a háromujjas).Megnéztem az akkuhasználatnál mi szívja le az akksit és ez az átkozott sz@rdarab a top 7 ben van.Ez nem ujkeletű dolog már a szoftver frissítés elött is jelen volt.A telómon nincs root. Ha valaki tud megoldást arra,hogy va-e olyan progi ami véglegesen letilt minden nem kívánatos háttérben futó progit (olyat ami ténylegesen is teszi a dolgát !) megköszönném.Érthetetlen számomra az android ezirányú tökéletlen működése.Ha bezárok egy progit mi a sz@rért fut még mindig a háttérben felemésztve a telcsi memóriáját ?Üdv

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#43623) cbdevil84 válasza hard74 (#43614) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

XDA-ról szedted le? Van benne magyar nyelv?

(#43624) hard74 válasza cbdevil84 (#43623) üzenetére


hard74
senior tag

Nem.A romot innen(4.8.29)
http://xiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/
A gapps-ot innen
https://goo.im/gapps/gapps-kk-20140105-signed.zip/
Van benne magyar nyelv.Telepítéshez philz recovery ajánlott.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#43625) cbdevil84 válasza hard74 (#43624) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Köszönöm! :)

(#43626) schumi


schumi
aktív tag

Hali

A menugomboktol folfele huzos menut ahol alapbol a quick memo es a google van lehet customizalni ? Root meg nincs

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#43627) cbdevil84 válasza hard74 (#43624) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Tudom hogy csak egy napja használod, és hogy eddig rendben működik neked de lagg plusz az akksi idő terén milyen?
Most 1+1 rom van fennt nekem, nincs gyári akksi időm és nem is ez a cél csak hogy vállalható legyen. Olvastam régen 1-2 tesztelőtöl hogy laggol kicsit a miui, de ez már régebben volt. Már leszedtem a hozzávalókat és fel is tenném ha mindennapos használatra oké! :D

(#43628) mouzrr válasza schumi (#43626) üzenetére


mouzrr
őstag

Anélkül nem, azzal meg nem tudom hogy lehet-e :DDD

(#43629) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Gyari romon van valami megoldas a gps problemara? Csak emiatt nem szivesen rootolnam illetve cserelgetnem a romot.

(#43630) schumi


schumi
aktív tag

Milyen gps problema ? En sokat hasznalom gyari rommal gpst, waset sygicet de hibatlanul mukodik, es gyors, nem talalkoztam meg gps gondal

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#43631) hard74 válasza cbdevil84 (#43627) üzenetére


hard74
senior tag

Volt már pár főzött rom a telón,de ilyen sima még egyik sem volt.Aksi most 35%-on,és 4h 35min képernyőidő,28min telefonálás,kb 40min zene.Nem rossz az akkuhasználat,igaz a jobb romokkal volt már 8h kijelzőidőm is(hozzáteszem az én használati szokásaimmal).

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#43632) Tomi487


Tomi487
csendes tag

Nem rég csináltam egy factory resetet, és most érezhetően jobban bírja az aksi, valószínűleg valami a háttérben szívta. Én a google now-ra, egy időjárás alkalmazásra vagy a bbc widget-re, vagy esetleg a skypera, Sygic-re tippelek. De tudtommal egyik sem futott háttérben.
Most csak a facebook, messenger, időkép meg még néhány alkalmazás van fent.
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#43633) tepenzed válasza Tomi487 (#43632) üzenetére


tepenzed
őstag

facebook appnál nincs gyilkosabb :D

(#43634) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!

Van egy LG G2-m amely vízkáros lett. 16GB-os verzió. Most találtam hozzá egy donort törött kijelzővel, de az 32 gigás verzió.
Kérdésem: Mennyire egyforma a 16 és 32 gigás felépítése? Megoldható az én házam, és kijelzőm a 32 gigás belsővel való összeépítése?

Üdv: Laci

Aláírás

(#43635) Tomi487 válasza Laci.M (#43634) üzenetére


Tomi487
csendes tag

Megkérdezhetem hogy mi történt pontosan? működik valamennyire a teló?

(#43636) Laci.M válasza Tomi487 (#43635) üzenetére


Laci.M
senior tag

Pü!

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#43637) FrankMonzano válasza schumi (#43630) üzenetére


FrankMonzano
őstag

En a google mapsel hasznalom,sokszor pontatlan a varosban,eldobja a jelet meg ha megallok ra 20masodpercre erzekeli,hogy elindultam.

(#43638) racerx


racerx
őstag

Basszus az Z2 re való nillkin temperded glass-t küldtek az ebay-ről a G2 helyett :( Most várhatok megint 2 hetet :(

(#43639) racerx válasza racerx (#43638) üzenetére


racerx
őstag

Illetve , tényleg nem lehet rendesen felrakni, mert a szélén nem tapad fel pár milit?? Mert akkor rendelek más fajtát.

(#43640) cbdevil84 válasza hard74 (#43631) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Köszi. Szuper! :D

Most akkor megetetem a telót mert éhes, aztán megy is fel! :DD

[ Szerkesztve ]

(#43641) blt.62


blt.62
őstag

Azt mondjàk,hogy azêrt ugrál a térerőm mert "LTE"-re van állítva. Hol találom ezt meg, hogy megtudjam nézni?

MegtorloXp

(#43642) Weeman1 válasza hard74 (#43614) üzenetére


Weeman1
veterán

Linkeket kérhetek?
Multilanguage?

Xiaomi 11T Pro

(#43643) iceQ! válasza blt.62 (#43641) üzenetére


iceQ!
addikt

Itt még mutatja is az ábra

Ez az oldal linkje :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43644) alex devil válasza blt.62 (#43641) üzenetére


alex devil
senior tag

Az értesítési sávon tartsd az ujjad az adat ikonon akkor belép a hálózati beállítások menübe. Ott lesz, hogy "hálózat típus".
Megelőztek:)

[ Szerkesztve ]

S23

(#43645) hard74 válasza Weeman1 (#43642) üzenetére


hard74
senior tag

#43624

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#43646) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Erre vakaki?

Illetve van olyan rom,ami jó akksi időben (legalább annyira,mint a gyári), és jó rajta és smooth ?

(#43647) blt.62 válasza alex devil (#43644) üzenetére


blt.62
őstag

Mire állítsam,mert automatikuson van.

MegtorloXp

(#43648) blt.62 válasza alex devil (#43644) üzenetére


blt.62
őstag

Mire állítsam,mert automatikuson van. Viszont az LTE nincs kiírva mint a képen.

MegtorloXp

(#43649) alex devil válasza blt.62 (#43648) üzenetére


alex devil
senior tag

Sajnos akkor nem tudom, nekem automatikus gsm/wcdma/lte van beállítva. Milyen romod van?

S23

(#43650) blt.62 válasza alex devil (#43649) üzenetére


blt.62
őstag

Android 4.4.2
Kernel 3.4.0
Szoftver D80220c-466-92
A Romot hol tudom megnézni? Nekem nincs LTE.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.