Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) SUPREME7 válasza FrankMonzano (#43700) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ugyanilyenem van, tökéletes a GPS jelem.

(#43702) xSide válasza FrankMonzano (#43700) üzenetére


xSide
őstag

Imak csúszás ellen, vékony, jó tapintású, nincs árnyékolás.
Nagy magasságból ejtés után (erkélyről szikkadt földes területre) csak a 'tok' tört / repedt több helyen.

Más:
Segítség kellene, flash böngésző vadászat közben kicseréltem a gyárit és nem tudom a sok mentésem közül melyik volt alapból fent.
Kellene gyári 20f-es böngésző apk + odex fájl.
Kimenthető root nélkül is pl. ES Explorer / rendszer alkalmazás 'fül' alatt.

[ Szerkesztve ]

(#43703) TayRol válasza FrankMonzano (#43700) üzenetére


TayRol
veterán

nekem IMAK van, kb. ugyan ilyen, nagyon sokat kibír.:)

szerk: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#43704) FrankMonzano válasza SUPREME7 (#43701) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Érdekes,tok nélkül meg egyből talál holdakat.
Milyen szoftververzió van fent neked?

Kérdésem még az lenne,hogy vissza tudok térni 20f-ről mondjuk 20b-re?
Megnézném,hogy azzal is ilyen-e a GPS.
Nagyon érzékeny ezzel a ROM-mal lehet.

TayRol,xSide köszi a válaszokat!

Nem szívesen cserélném le ezt a tokot,mert amúgy nagyon bejön.
Jó tapintású,kellemes.

[ Szerkesztve ]

(#43705) SztiviVander válasza FrankMonzano (#43693) üzenetére


SztiviVander
őstag

lehet hogy valami radioaktiv hulladékból készült :)

(#43706) FrankMonzano válasza SztiviVander (#43705) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Jó válasz lenne ha a kolléga ugyan ezen tokjával is produkálná ezt a jelenséget :).
Tok nélkül fullos a téma,szóval nem HW-es a probléma.
Lehet a 20f ilyen,mert 20b-nél még nem volt meg ez a tok.
Megpróbálom visszarakni,ha egyáltalán lehetséges,hogy visszafele megyek a verziószámokban.

(#43707) FrankMonzano válasza gretzky77 (#43697) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Egyértelműen mindig NAGY PONTOSSÁG-ra van állítva a gps,és ezzel együtt is produkálja ezt a jelenséget.

(#43708) xSide válasza FrankMonzano (#43706) üzenetére


xSide
őstag

Lehet valami rossz helyen nyom valamit a házon és ez okozza?

(#43709) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok.lg g2 teló vásárlásán gondolkozom.kék szolgáltatónál vagyok.lenne pár kérdésem :R ennél a szolgáltatói tekóknál melyik a legfrisebb gyári rom ami fenn ven a telón?a 4.4.4?ill hogy várható e hogy a g2 megkapja majd az android l-elt gyárilag.előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#43710) FrankMonzano válasza xSide (#43708) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Passz,bár az előbb próbáltam tok nélkül a lakáson belül és szürke volt végig a helymeghatározó ikon.
Megpróbálok feltenni egy 20b romot,hogy azzal mit produkál.

(#43711) tomtom222


tomtom222
csendes tag

sziasztok
Azok velemenyere lennek kivancsi, akik hasznaljak a miuit a g2 telefonjukon. Az alap romhoz kepest mennyire eltero a miui? Megtetszett es erosen gondolkozom rajta, hogy feltegyem en is
Mennyire megbizhato, szokott e ujraindulni, vannak e furcsasagok ami miatt nem az igazi ez a rom
A valaszokat elore is koszonom!

(#43712) rento


rento
őstag

sziasztok
van olyan gyári rom, tehát stock 20f-s rom ami twrp alól telepítehető és visszaállít mindent a gyári állapotra? mintha valahol olvastam volna, hogy lenne. nem tudom a gyári lg oldalról letölteni a 20f-s kdz-t, pedig a host fájlba nincs semmilyen lg-s bejegyzés. tudom hogy a másik topic foglalkozik ezzel, csak ez jobban pörög, nekem pedig elég gyorsan kéne.

(#43713) Dashes


Dashes
őstag

Hol lehet meg kapni 32eset gyari garival?(akar hasznaltan)

(#43714) rento válasza rento (#43712) üzenetére


rento
őstag

megvan, tárgytalan

(#43715) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Na felraktam a 20b-t.
Lakason belul nem pozicional,szabad eg alatt egybol...
Nektek hany holdat lat,illetve lakason belul feher lesz a helymeghatarozo ikon?

Szerk: ha nem kezben tartom,lakason belul is talal jelet.... fura ez a gps :)

[ Szerkesztve ]

(#43716) FrankMonzano válasza FrankMonzano (#43715) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Xda-n hardveres problemarol beszelnek,rossz helyen van a gps modul a g2 eseteben...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=f930d343fc50402bca6dd0e01204afa6&t=2656187

[ Szerkesztve ]

(#43717) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Sziasztok!

Tervezek egy G2 vásárlást. Annyi kérdésem lenne, hogy itt Made for: T-mobile-t ír, de a telefon az milyen régiókódos akkor? (Koreában gyártották, ha számít)
Illetve bootnál van T-mobile logó, ha másik gyári régiókódos ROM-t tennék fel, akkor az eltűnne, ugye?
Annyi még, hogy itt Mo.-n a T-mobile-ban lett vásárolva a készülék.

(#43718) DroiDMester válasza FrankMonzano (#43715) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Minek neked lakáson belül a gps? Kinavigálsz vele a budira? Vagy esetleg a fürdőbe?

Nem értem mit rugóztok ezen! Nagyon kevés olyan teló van(vagy talán nincs is) ami lakáson belül normálisan látja a holdakat!

De mivel nem lakáson belül kell navigálnod vele, és szabad ég alatt meg működik rendesen ahogy kell semmi okát nem látom hogy napokon keresztül ezen hisztizzetek meg, romokat csere-beréljetek ez végett! :W

Meg jöttök a fórumba siránkozni hogy ilyen meg olyan szar a G2, mikor egy S5 vagy Z2, vagy bármelyik másik rivális ugyan ilyen!

[ Szerkesztve ]

(#43719) Gaberking válasza FrankMonzano (#43715) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nekem DroiDMester legújabb romja van fent és lakáson belül (3 szintes házban, földszinti lakás), kb 5 másodperc alatt csatlakozik, a pincében kb.8-10 másodperc kell neki!

(#43720) FrankMonzano válasza DroiDMester (#43718) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Ebben igazad van de 20f rom alatt szabad eg alatt is dobalta/nem talalta a jelet.
Tegnap megnezetem a haverom g2et az lakason belul is hamar pozicionalt,az enyem nem.
Most visszaraktam a 20b romot,meglatom ezzel milyen.

(#43721) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Másnak történik olyan, hogy beragad egy folyamat (Swarm, Android OS) és iszonyatosan tekerve lemeríti a készüléket egy nap alatt?
Mostani feltöltés előtt 3 napot ment a készülék, 5:45p kijelzőidővel, most meg 14 órát 2 óra kijelzőidővel.

Most is a Swarm és Androd OS ragadt be. Előbbi 20+, Android OS meg 49% fogyasztott.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#43722) istnag válasza gzbotii (#43721) üzenetére


istnag
addikt

Töltsd le a Wakelock Detectort, az nagyon jól mutatja mi szívja az akksid, mi ébreszgeti a telefont, mi pörgeti a cpu-t.

(#43723) VOLTCRAFT(1) válasza racerx (#43663) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Szia!Ha nem szeretnél izgulni a méret probléma miatt csak és kizárólag nillkint rendelj!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#43724) VOLTCRAFT(1) válasza Gaberking (#43719) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

:) jajj a májam XD !

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#43725) Gaberking válasza VOLTCRAFT(1) (#43724) üzenetére


Gaberking
senior tag

Ezt hogyan értsem?

(#43726) FrankMonzano válasza istnag (#43722) üzenetére


FrankMonzano
őstag

4.4 alatt nem mukodik a wakelock detector.

(#43727) Danny365 válasza FrankMonzano (#43726) üzenetére


Danny365
őstag

Miért ne működne? :F

(#43728) szabadgy


szabadgy
tag

Sziasztok!

Új telefon vásárlása előtt állok. Tudom, hogy nem lehet a kettőt összehasonlítani, de LG G2 vs. Oneplus One.

Olvasom a fórumokat. Tucatnyi előnye és hátránya van/lehet mindegyiknek. Valaki tud olyat mondani, ami átbillentené a mérleg nyelvét? :)

(#43729) Weeman1 válasza HUTCHDB (#43664) üzenetére


Weeman1
veterán

Szia
De jó látni régi ismerős arcokat. :B
Még rootolni sem volt időm,meg CWM-et felrakni.
Majd hétvégén lesz. :D
Viszont már felmásoltam a romot és a gapps-t. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43730) david_97 válasza Gaberking (#43725) üzenetére


david_97
senior tag

Máj miatti sárgulás,azaz irigység :DDD
vagy másnapos :))

[ Szerkesztve ]

(#43731) FrankMonzano válasza Danny365 (#43727) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Root kell hozza.

(#43732) Danny365 válasza FrankMonzano (#43731) üzenetére


Danny365
őstag

És az mióta probléma? Nem értem. No mindegy.

(#43733) #09819904


#09819904
törölt tag

Sziasztok!

Paraművek opció van.
Feldobtam a Towelrootot, lefutattam. Látszólag nem történt semmi...
Ezután feldobtam az AutoRec-et, lefutattam. Restartolt Recoverybe a telefon, majd kapott egy full Wipe-ot. Ezután gondoltam restartolok... Azóta LG logo van, a led zölden villog, de semmi nem történik az ég egy adta világon...
Valakinek valami megoldása? (Windows alatt nyomom)

(#43734) Danny365 válasza #09819904 (#43733) üzenetére


Danny365
őstag

Egyáltalán mire sszámítottál? Ha formázod a winyód, valószínűleg a Windows se fog bebootolni.
Kapcsold ki a telót, lépj be recoverybe, aztán adb-vel tolj át valami ROM-ot. Rakeresel itt az adb-re, biztos kiadja, hogy kell, mert én magam is leírtam már párszor szerintem.

(#43735) #09819904 válasza Danny365 (#43734) üzenetére


#09819904
törölt tag

Jelenleg a "Firmware Update" helyen vagyok.
Ennyit ír:
Do not unplug the USB connection until the process is complete.
0%
(Ez oké...)
B82

UNROOTED
(Ez is oké!)

Ezután? :S
Recoverybe valahogy nem akar belépni. Vagy rosszul nyomkodok valamit? Mert a Nexus 5 hangerő le + power gombbal simán belépett. A G2 nem.

(#43736) Danny365 válasza #09819904 (#43735) üzenetére


Danny365
őstag

Hát ha ezt a módszert kezdted el inkább, akkor csináld így.
Nyisd le az összefoglalót és olvasd el a telefon újrahúzása (vagy valami ilyesmi) részt, az kell neked. Ez a kdz-s módszer. Fent minden le van pontosan írva.

[ Szerkesztve ]

(#43737) #09819904 válasza Danny365 (#43736) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nem ezt szerettem volna! :) Csak a Recoverybe nekem valahogy az Istenért nem akar belépni!

Lesem akkor a KDZ-s akármit, aztán max mégtéglább lesz.

(#43738) iceQ! válasza FrankMonzano (#43716) üzenetére


iceQ!
addikt

ROM: 20F

Kimegyek az udvarra. Beótom a dzsípíeszt és mit látok a teremburáját: 10mp és talált jelet :D

Vísítottam egyet, kikapcsoltam a dzsípíeszt és bejöttem. Ja és se mobil net se wifi nem volt kint :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43739) #09819904 válasza #09819904 (#43737) üzenetére


#09819904
törölt tag

Helyreállt!

Na, most már csak valami ügyes módszerrel kellene rádobnom a Cyanogent.

(#43740) Danny365 válasza #09819904 (#43737) üzenetére


Danny365
őstag

Recovery:
Teló kikapcs > power + hangero le nyomvatart amíg az LG logo megjelenik > elenged egy pillanatra > majd megint nyomvatartod azt a 2 gombot.
Bejon a factory reset menu, itt nyomd meg a power gombot párszor és bejon a recovery.

(#43741) danee992 válasza xSide (#43661) üzenetére


danee992
tag

ROM-ot akarok cserélni, és szeretném ha az összes app/játékom beállítása megmaradna

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#43742) akooos


akooos
veterán

Hi!

Beadtam ma a telefonomat szervízbe képernyősárgulással. Nem kérdeztek semmit, csak, hogy kivettem-e a SIM kártyát, felvette a jegyzőkönyvet, ráírta, hogy 09.19 a javítás várható elvégzése és ennyi. IMEI-t ellenőrizte és elvitte.

Most 2 hétig várhatok, addig egy SE Xperia Arc S-el nyomulok :)

(#43740) Danny365: Ez biztos mindig működik?! Nekem nem nagyon akart ma sikerülni, sem a Power+VolDown sem a Volup+Voldown. Stock V20D-t tettem rá, de a hard reset menü nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#43743) FrankMonzano válasza iceQ! (#43738) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Humor bugyorkam nekem is talal jelet :D.
A problema,hogy menet kozben a nyil (google mapsben) le-lemarad,mintha nem tartana a tempot,es sokszor a nyil lemegy az utrol,aztan visszajon.
Ez akkor idegesito amikor pl. bekanyarodnal valahova ,de a nyil lemarad,aztan azt latod,hogy mar elhagytad azt az utcat,ahol le kellett volna menned.

(#43744) sanyika987


sanyika987
aktív tag

egy buta kérdésem lenne
elvileg nem ugyan azok a kameréák vannak a g3 ban mint a g2 ben voltak csak feljavítva szoftveresen???
ha igen akkor van olyan ami vissza adná a g3 kamera élményt?? mert azt nagyon eltalálták a g3 ban abba szerelmes lettem

iphone 14

(#43745) Danny365 válasza sanyika987 (#43744) üzenetére


Danny365
őstag

Ha találsz flashelhető lézer fókuszt, szólj nekem is. Amúgy a G3 ROMokban ugyanaz a kamera app van, mint a G3 telefonokon.

(#43746) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdv nektek!

Beállnék én is a sorba, G2 vásárlásán töröm a fejem. Eredetileg Z1 compact-ot nézegettem (Xperia T-ről váltok egyébként), de kicsit csalódtam a Sony-ban. Főleg miután kipróbáltam a MM-ban egy G2-t. :S Gyötrődöm kegyetlenül. :D Próbáltam kicsit tájékozódni a tudásáról kisebb-nagyobb sikerrel, de nyitott maradt bennem pár kérdés a "felhasználói élményről".
Ha telekomnál venném a készüléket, akkor mennyire van a szolgáltató általi appokkal teleszemetelve? Ki lehet ezeket törölni? Boot képernyő maradt a gyári, vagy ilyen Telekomos nyavaja van rajta? :D A szoft. frissítésekkel mennyire van lemaradva a szolgáltató... vagy kb. egy szinten van a független rommal?
Xperián viszonylag könnyedén sikerült független romot ráhúzni a telóra, de nem vagyok egy droid bűvész, félnék, hogy eltolok egy új telót :D De ha muszáj, akkor erre is felrakok egy függetlent, max majd kérek segítséget tőletek :)
Függetlent nem akarok venni, mert "nincs kedvem" egyszerre kifizetni 100 rugót, 16GB elég nekem + jó az a biztos 2 év gari. Könnyebb leadni egy T-ponton, mint postázgatni meg ide-oda utazni vele.
Na aztán... a 4.4.2-nél alapból eltüntethető az alsó gombsor pl. játékok alatt, vagy csak mókolással lehet?
A kamerára még a kezdet kezdetén volt néhány panasz, a frissebb szoftok javítottak azért a minőségen?
Újraindulások, fagyások stb. nincsenek? A wifi átlagban erős? Tartja a jelet? (Nekem a T örökké eldobálja és ingadozik a jelerősség romtól függetlenül)
Telefonálás közben a másik fél jól hall "minket", azaz a mikrofon elég erős? (Sajnos a T-nél elég harmatos, sokan panaszkodnak, hogy halk.) Bejövő hívásnál milyen módon van lehetőség SMS-ben elutasítani a hívást?
Xperia-n szvsz. a lehető legidiótább módszert találták ki, és ki sem lehet kapcsolni... a képernyő alját felhúzva kell rábökni az épp megfelelő válasz sms-re. Na itt 10-ből minimum 7x elküldöm, hogy épp kajálok, vezetek stb. amikor húzom ki a zsebemből a telót, és peeerszehogy ilyenkor már aktív a kijelző, hiába takarja a távolságérzékelőt még a zsebem. Sőt, ha izzadok, a nedvesség még rátesz egy lapáttal, néha nem is csörren, már küldi az sms-t magától :D gyűlölöm.

Kicsit bő lére engedtem, és bocsi a sok offolásért. Szóval győzzetek meg, hogy ezzel járok jól! :)

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#43747) tutaj01 válasza Danny365 (#43745) üzenetére


tutaj01
tag

A következő CloudyG3-ban úgy tudom hogy már lesz!

Changelog:
-Update Camera
-NEW! G3 Laser focus integrated into the G2.
-NEW! QHD display integrated into the G2.

:D :D :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#43748) szabyka95 válasza tutaj01 (#43747) üzenetére


szabyka95
őstag

+waterproof

(#43749) sanyika987 válasza Danny365 (#43745) üzenetére


sanyika987
aktív tag

én csak a szoftvert kérdeztem nem a lézer fókuszt de a képminőségen nem hiszem h túl sokat javítana de lehet tévedek de köszi a választ mester
egyébként tényleg jó dolog az a lézer fókusz

iphone 14

(#43750) david_97 válasza Danny365 (#43745) üzenetére


david_97
senior tag

Portolt appra gondolt ti is tudjátok! Ez azért már sok,mindenből csak a trollkodás megy mind2 forumban :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.