Hirdetés

2019. december 12., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43501) Weah

Weah
(csendes tag)

erre gondoltam én is, de létezik h emiatt a négyzetek nem lesznek zöldek? mert az egyik szoftveres hibának tűnik, a másik nem.

(#43502) tutaj01 válasza Weah (#43501) üzenetére

tutaj01
(tag)

Igen. Ha homályos, nem tudja belőni a fókuszt, amiatt nem zöldül be!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro

(#43503) Weah válasza tutaj01 (#43502) üzenetére

Weah
(csendes tag)

ok, köszi, megnézetem akkor.

(#43504) renee7 válasza w333 (#43499) üzenetére

renee7
(tag)

Vagy ami sokkal valószínűbb, amikor tört az LCD, megsérülhetett a kamera is. És nem vették észre a szervizben a teszten..

Egyébként az én három hónapos, vadi új G2-ben is van egy pici porszem a kamera külső üvegének belső felén, de a legkisebb mértékben sem zavarja a fotózást. Lehet, hogy belülről porosodó G2 kameraüveg típushiba? Volt már pár ilyen hozzászólás...

(#43505) w333 válasza renee7 (#43504) üzenetére

w333
(félisten)

Igen ez is egy lehetőség ... (ezért is kértsztem hogy kattog a fókusz) :K

[ Szerkesztve ]

iPhone X & iPhone 5S

(#43506) FR33

FR33
(aktív tag)

Sziasztok!
Előfizuban vodafone fix 5000-es üzleti csomaggal ez a készülék 70.000 magyar korona.
Megéri vagy várjak még és csökken ára ? esetleg más ajánlás?

(#43507) w333 válasza FR33 (#43506) üzenetére

w333
(félisten)

Vodánál én nem hinném hogy egyhamar csökkenni fog az ára :N

iPhone X & iPhone 5S

(#43508) Quqesz válasza FrankMonzano (#43495) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Sztem alapból on,próbálgattam és ha belépsz a menübe,akkor először az aktuális állapotot mutatja tehát on + ha offba rakod,akkor a kijelző tétlenségi időt viszarakja alapra(30s)

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#43509) vadászcsiga

vadászcsiga
(nagyúr)

Pár hete iszonyatosan belassult a telefonom, homescreenre lépéskor 1-2mp-et is várni kell mire betöltődnek a kirakott appok ami így leírva nevetséges.
Mivel lehetne utánanézni mi fogja a rendszert? Ugyanazokat az appokat használom régóta, semmi új.

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#43510) tepenzed

tepenzed
(őstag)

g2 tulajok,ti melyik navi appot használjátok? Én eddig csak Sygicet próbáltam,ingyenes 1 hét prémiummal,a műholdakat instant megalálja,viszont nem tudom,szerintem Budapesten nem az igazi,nem mindig egyértelmű számomra melyik sávra gondol,hiába vagyok rázoomolva és a 3D is elég hiányos. Melyiket lenne még érdemes kipróbálnom ezen a készüléken?

(#43511) fcbarca

fcbarca
(senior tag)

HI!
LS980-ra(Sprint) mehet mondjuk az international stock rom?vagy csak egy halott gyilkolóeszközt csinálnék belőle? :F

(#43512) iceQ! válasza tepenzed (#43510) üzenetére

iceQ!
(őstag)

iGO

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#43513) Danny365 válasza fcbarca (#43511) üzenetére

Danny365
(őstag)

Nem fog működni d802 ROM-mal.

(#43514) Magnat válasza iceQ! (#43512) üzenetére

Magnat
(veterán)

Nálam elég fura dolgokat csinált (kilépett az alkalmazásból v elvesztette az útvonalat), plusz iszonyatosan melexik is a telefon a használata közben.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#43515) adyz.

adyz.
(aktív tag)

sziasztok

immáron én is g2 tag lettem, kb. 3órája vagyok tulaja egy feketének a vodafone jóvoltából.

első benyomásom az, hogy durva gyors az l7-em után és hihetetlenül szép a képe. :R

remélem két évig jól elleszünk.

(#43516) Meggyi001 válasza adyz. (#43515) üzenetére

Üdv a csapatban :)

»» Huawei • P Smart Z 4/64 «« »» Huawei • P20 Pro 6/128 «« »» LG • G2 2/32­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#43517) rayoliviero válasza tepenzed (#43510) üzenetére

rayoliviero
(veterán)

Navigon.

(#43518) iceQ! válasza Magnat (#43514) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Melyiket raktad fel?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#43519) iceQ! válasza adyz. (#43515) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Én 2 héte vagyok tulaja, de egész nap nyomkodom :D

(#43520) racerx

racerx
(őstag)

Használja valaki az LG2 Tweaksboxot? Érdemes megvenni, vagy kb ugyanaz mint a gravitybox vagy az xblast?

(#43521) iceQ!

iceQ!
(őstag)

Call record-ert keresek, olyat ami nem csipog felvétel közben! (Rootolt a teló, így root access-es is jöhet)

(#43522) Danny365 válasza iceQ! (#43521) üzenetére

Danny365
(őstag)

A fentebb emlitett G2 Tweaksbox-szal lehet felvenni hivást.

(#43523) Quqesz válasza rayoliviero (#43517) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

+1
Nekem eddig megfelelt teljesen...

vadászcsiga
Mikor csináltál utoljára hr-t?lehet kellene....én most csináltam és van változás(pl sokszor feldobta,hogy ez meg az leállt,most nem)

FrankMonzano
Nemtoom......kdz? Én is most csináltam gyári visszát...

[ Szerkesztve ]

(#43524) FrankMonzano válasza Quqesz (#43508) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Értem,köszi!
Nézegettem külföldi oldalakat,de konkrét választ sehol sem kaptam.
Újra raktam a telót,de a hidden menü beállításai maradtak.
Hogyan lehet a hidden menüt alapértelmezett állapotra hozni ?

(#43525) korcsillio válasza Quqesz (#43523) üzenetére

korcsillio
(őstag)

Nekem is feldobja hogy abillentyüzet leállt...Pedig 3 napja volt teljes visszaállítás.

(#43526) Mozart62 válasza tepenzed (#43510) üzenetére

Mozart62
(csendes tag)

Sygic, és Navigon, nekem mindkettő bevált. felváltva használom.

(#43527) tutaj01

tutaj01
(tag)

Ugyebár nem rég estem át egy kijelző cserén, és megkaptam emlékbe a régi panelt.
No amire most figyelmes lettem az gyártási dátum.
Ez létezhet hogy már tavaly MÁRCIUSBAN!!! kész volt sunyiban??? :D :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro

(#43528) racerx válasza Danny365 (#43522) üzenetére

racerx
(őstag)

Pl. többekközt. Azt még az ingyenes is tudja.

(#43529) Quqesz válasza tutaj01 (#43527) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Az inkább tervezés dátum....

(#43530) tutaj01 válasza Quqesz (#43529) üzenetére

tutaj01
(tag)

Ott a pont :)
Csak a dátumot figyeltem... A designed feliratra nem fókuszáltam :D

(#43531) jose999 válasza tutaj01 (#43530) üzenetére

jose999
(senior tag)

Bocs, nem válasz akart lenni!
Az mitől lehet, hogy random olyat csinál a telefon, hogy "a ... Wifi nem kap választ az internettől"... Facebook frissít, de semmi más nem (böngésző, Play stb) wifi routert újraindítom, semmi, a telefont újraindítom újra jó. Rootolt gyári f20 van fenn.

[ Szerkesztve ]

„Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#43532) szoja válasza iceQ! (#43521) üzenetére

szoja
(tag)

Nekem a Call Recorder bevált. Nem csipog, nem kell hozzá root.

[ Szerkesztve ]

(#43533) Quqesz válasza jose999 (#43531) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Azt nekem is szokta ritkán...lehet a sok esőtől beázott a vonal :D
Sztem a szolgáltatónál van a hiba,de figyelmen kívül szoktam hagyni a figyelmeztetést,mert megy a net(esetleg időtúllépés miatt is lehet a jelzés..)

(#43534) jose999 válasza Quqesz (#43533) üzenetére

jose999
(senior tag)

Nem tudom... A tabomon, a fiam és a feleségem telefonján simán ment... Eddig ez 3x fordult elő kb 1 hónapos megléte alatt. Az előbb, mikor csinálta, akkor mobilnettel sem ment semmi, csak a Facebook. Meg mondom, a router újraindítása sem oldotta meg, csak a telefoné

[ Szerkesztve ]

„Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#43535) vadászcsiga válasza szoja (#43532) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Nekem is. Stabilan felvesz minden beszélgetést.

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#43536) jose999 válasza vadászcsiga (#43535) üzenetére

jose999
(senior tag)

Nekem is az vált be

(#43537) iceQ!

iceQ!
(őstag)

VPN-re G2-vel hogyan tudok csatlakozni?

(#43538) iceQ! válasza iceQ! (#43537) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Tárgytalan már! :)

(#43539) blt.62

blt.62
(őstag)

Mitől lehet az,hogy ugrál a térerőm? Legtöbbször 2-3 asu van,aztán felugrik 12-15-re. Vagy ez a G2 hibája?

MegtorloXp

(#43540) katalin888 válasza racerx (#43520) üzenetére

katalin888
(aktív tag)

Engem is erdekelne, hogy melyik a legstabilabb es legnagyobb tweeak app az LG G2-hoz?
LG" Tweakbox
GravityBox
XblastTools (Xposed mod)
Xposed

Kinek mi a tapasztalata?

(#43541) FrankMonzano

FrankMonzano
(őstag)

Van lehetoseg olyan backup-ra,ami teljes mentest csinal es visszaallitaskor minden beallitas/program teljesen mertekben visszaall?
Letezik ilyen app,ami ezt ilyen formaban megcsinalja?:)

(#43542) iceQ!

iceQ!
(őstag)

Sajnáljuk com.google.process.gapps folyamat leállt!

Újraindítás után ez fogad mindig.

Mindent elkövettem, amit olvastam a neten...ROM újrahúzás maradt már csak?

[ Szerkesztve ]

(#43543) szabyka95 válasza katalin888 (#43540) üzenetére

szabyka95
(őstag)

Tweaksbox

(#43544) gretzky77 válasza FrankMonzano (#43541) üzenetére

gretzky77
(addikt)

Root ilyesmi van a telódon? Ha igen akkor twrp és az megcsinál mindent!

LG V50 Dual screen & Marshall Major II Bluetooth

(#43545) sgery

sgery
(őstag)

Szervíz tapasztalatok
Kezdjük az elejéröl. Értelemszerüen egy G2-öm van. Ezen egyszercsak elment az érintés a kijelzö egy csíjkában, ezért beadtam javításra a váci úton lévö központba. 2 nap alatt kész is lett, gyorsak voltak. Sajnos cseretelefont nem tudtak adni, további fájó pont, hogy a javítás alatt a kijelzöfóliát eltávolították de újat nem raktak a helyére.
Ment kb 1-2 hónapig, majd újra elöjött a hiba, ekkor már a gps-el is voltak gondok. Beadtam megint, a gps gondot sajnos elfelejtettem mondani nekik. Ekkor is rákérdeztem ,hogy van-e cseretelefon, most más szolgált ki azt mondta hogy amúgy van, de csak régi telefon, még microsim-et sem fogad. Nem kérem, ekkora már inkább vettem egy másik telefont a javítás idejére. (hozzátenném még, hogy a központi ügyfélszolgálat mindig azt mondta, nincs cseretelefon). Megint 2 nap és kész. Fólia megint eltávolítva új pedig sehol.
Újabb 1-2 hónap eltelt mire annyira zavart a gps gyengesége (városban már jel sem volt, egy élmény volt vele az olasz nyaralás) hogy beadtam javításra. A gps hibán kívül kértem, hogy a hátsó kamera plexijét cseréljék mert annyira karcos, hogy már élvezhetetlen a fényképek minösége. Mondtam, hogy ok ha ez fizetös lesz, csak csinálják meg. A csávó nézte bent, hogy ez a 3. nagy javítás lesz, így szolidaritásból ilyenkor új telefont szoktak adni és nem javítanak, de mondta ez nem tuti csak szinte tuti, beszélniük kell a központtal. Eltelt 3! hét, most szóltak hogy elkészült a javítás. Alaplapot cseréltek a telemax-nál. Néztem, hogy a kamera lencse még mindig ugyan az a karcos, így szóltam, hogy ez így nem oké. Utánanéztek gyorsan, volt hátul készleten, így rögtön kicserélték pár perc alatt. Mondták hogy kb. 8-10e körül van a csere díja, mondtam oké. Végül mikor látta a csávó, hogy már 3 nagy javítás volt rajta azt mondta hogy a kamera csere garanciális volt, nem kell fizetnem. Valószínüleg Ö sem értette, hogy nem kaptam újat. (amúgy a teljes gomb/kamera/lencse kombót kicserélte). Végülis lassan új telefonom van annyi mindent cseréltek rajta.
Alapvetöen nem az LG szervízt hibáztatom, a lassúság a telemax-nak róható fel, akiket szerintem senki sem szeret, ami biztos, én utálom a céget. Az, hogy ingyen cserélték az amúgy nem garanciális részt az korrekt hozzáállás a részükröl. Amit viszont nem értek, ha az a bevett szokás a szervizes szerint, hogy a 3. javításnál cserélik a telefont, akkor mi alapján döntik el, hogy ki kap újat és kinek javítják? Föleg úgy, hogy egy alaplapcsere majdnem egy új telefont jelent, új imei is van és szinte minden az alaplapra van integrálva, tehát egy kijelzöt és egy akkut spóroltak meg.
Még egy érdekes kérdés, ha bent töltött 1 hónapot a szervízben a telefon, akkor miért nem hosszabbítják ennyivel a gariidöt?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43546) VOLTCRAFT(1)

VOLTCRAFT(1)
(tag)

Sziasztok! A 220b-t frissítíttem 220c-re . Azt vettem észre,hogy azóta kb.20%-os akku idő veszteség lett a "jutalmam".Hogyan oldhatnám meg,az előző verzió vissza rakását? 4.4.2 Kitkat és D80220c-HKG-XX van a telón root nélküli. A trollkodást kérném mellőzni! Előre is köszönöm az érdemleges hozzászólást :)

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#43547) fecs válasza FrankMonzano (#43541) üzenetére

fecs
(senior tag)

LG backup, Titanium backup. Előbbi gyárilag benne van a stock romokban, utóbbi play-ről fizetős. Mindkettő ajánlatos, bár JB-ről KK-ra tudnak zavart okozni.

Hunor 8

(#43548) FrankMonzano válasza fecs (#43547) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Köszi a választ.

MÁS : Telenoros G2 készülékem van.
Ha újra akarom húzni a gyári ROM-ot,melyiket kell leszedjem az első hsz.-ben letölthetők közül,avagy melyik rom van alapértelmezetten a Telenoros készülékeken?

VOLTCRAFT(1) : Csináltál gyári visszaállítást a frissítés után?
A 20%-os adat azért elég meredek.

[ Szerkesztve ]

(#43549) VOLTCRAFT(1) válasza FrankMonzano (#43548) üzenetére

VOLTCRAFT(1)
(tag)

Nem csináltam,mert most végre belaktam a telefont ezért nem is gondoltam rá. Szóval,ha rábólintasz hogy az segíthet rajta kénytelen kelletlen megcsinálom.Bizony meredek már a földhöz b@szkodásán is elgondolkodtam emiatt,mert eddig másfél kétnaponta kellett töltenem most naponta(ez már nem is 20% ugye inkább 40-50%).A telefon használatom pedig nem változott semmit. Ha mégsem oldaná meg a problémát jelezni fogom . Továbbra is várom a 220b ujrarakásának menetét. Üdv

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#43550) FrankMonzano válasza VOLTCRAFT(1) (#43549) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Ez az első lépés,mindenképpen egy gyári visszaállítást csinálj.
Szokott problémát okozni a rendszerfrissítés,ha nincs utána factory reset.
Csináld meg,ha ezek után sem jó,akkor más megoldást keresünk.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.