Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43401) korcsillio válasza akooos (#43400) üzenetére


korcsillio
őstag

Ha szervizeltetem valami miatt cserélnek hátlapot? :F

(#43402) Laca0 válasza jeszi (#43365) üzenetére


Laca0
addikt

Én 70%-van kihangosítva használom. Kb. 3/4 hangerőn. Nem torzít, sőt! Érthetőbb mint a fülemhez tartva!
F-es gyári rom-om van.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#43403) iceQ! válasza Laca0 (#43402) üzenetére


iceQ!
addikt

Nálam is tökéletes a telefon kihangosítva. Fülemhez tartva is. 20F gyári rom van rajta!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43404) iceQ! válasza iceQ! (#43403) üzenetére


iceQ!
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43405) alex devil


alex devil
senior tag

Valami fasza üvegfóliát tudtok ajánlani? Megéri egy drágább vagy elég egy olcsóbb is?

S23

(#43406) korcsillio


korcsillio
őstag

Én búcsúzok is innen,rövid pályafutásom volt,sajnos nem vált be a g2.

(#43407) Zoja™ válasza korcsillio (#43406) üzenetére


Zoja™
őstag

Mi lesz az utódja, ha szabad kérdezni? :)

(#43408) korcsillio válasza Zoja™ (#43407) üzenetére


korcsillio
őstag

Note 2 :)
Elötte is az volt,most megint vettem egyet.

(#43409) Zoja™ válasza korcsillio (#43408) üzenetére


Zoja™
őstag

Pfújjj, soha többé Samsung... ;]
Na jó, csak vicceltem, ha neked az jobban bejön, akkor használd egészséggel. :R

(#43410) killzone1987 válasza Gaberking (#43386) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszönöm! :R

(#43411) tutaj01 válasza tutaj01 (#43383) üzenetére


tutaj01
tag

Nos, tegnap egész délután romolgattam ész nélkül :D
Lényeg az hogy visszatettem a CloudyG3 1.2-őt, és láss csodát, Tökéletes a hangminőség!
Kipróbáltam a Seven G3 romot is, és ott is működött a GSM!

(#43391) zeusz1204: Köszönöm a linket!

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#43412) Gaberking válasza killzone1987 (#43410) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szívesen! :)

(#43413) takika258


takika258
tag

Valaki használja már a Durovis Dive-ot?(A G2 -höz) :Y

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#43414) TayRol


TayRol
veterán

autós tartó terén mi most az etalon? exogear exomount 2-t kerestem, de már sehol nincs.

(#43415) drmotto válasza TayRol (#43414) üzenetére


drmotto
őstag

Van csak már Exogear Exomount Touch-nak hívják.

(#43416) TayRol válasza drmotto (#43415) üzenetére


TayRol
veterán

a csipeszes verzió valahogy bizalomgerjesztőbbnek tűnt...

(#43417) fcbarca


fcbarca
őstag

Szevasztok LG-sek!
Azt szeretném kérdezni,a G2 a GGlass 2 miatt nagyon karcolódik?sokkal gyengébb mint a GG3?

(#43418) tepenzed válasza tutaj01 (#43411) üzenetére


tepenzed
őstag

1.3-on neked rossz volt a hangminőség? Fura direkt megnéztem a kamerafelvételt meg telefonálást is,de semmit nem érzékelek,lehet akkor a cloudyval jövő stock kernellel volt gond

(#43419) Gaberking válasza fcbarca (#43417) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szevasz!
A G2 -mnek nincs karc a kijelzőjén, de vigyázok is rá. Azt, hogy milyen lehet a GG3 nem tudom.

(#43420) tutaj01 válasza tepenzed (#43418) üzenetére


tutaj01
tag

Fogalmam sincs mi lehetett az oka, mert nekem eddig ilyen gondom nem volt, csak most! Megvárom az 1.4-et, majd azt teszem fel. De szerintem is az új kernel bohóckodott :D
Másrészt meg az 1.3 telepítőből pár dolgot átpakoltam az 1.2-be, így meg gyakorlatilag majdnem 1.3 :)
Nevezzük 1.2.5-nek :D :D

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#43421) sanyika987


sanyika987
aktív tag

Üdv
Ismételten lg g2 tulaj lettem de sajna rég volt g2 nállam és nemtudom most mi a legjobb főzött rom a piacon ill. Legjobb gyári rom
Segitenétek ebben nekem pls linkekkel is ha kérhetem
Kernelt érdemes cserélni? Jobb a főzött rom ???
Köszi mesterek elörre is

iphone 14

(#43422) neo_xperia válasza sanyika987 (#43421) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Miért jöttél vissza G3-ról, ha nem titok ?

(#43423) sanyika987 válasza neo_xperia (#43422) üzenetére


sanyika987
aktív tag

Felvált a kijelző meg az aksi idő nem tetszett egyébként korrekt teló csak nem felel meg igy az igényeimnek sajna
De a kamerát .kijelzőt nagyon sajnálom meg a bővithetőséget de nem akarom 2 havonta szervízbe hordani vagy kijelzőt cseréltetni

iphone 14

(#43424) mouzrr válasza racerx (#43337) üzenetére


mouzrr
őstag

Az a megállás nekem csak itt Hardverapró hozzászólás közben volt, akkor is csak Google Chrome böngészőben.

(#43425) #84221696 válasza drmotto (#43415) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bizony! És kurva jó minőségű! :C

(#43426) racerx válasza mouzrr (#43424) üzenetére


racerx
őstag

Úgy néz ki nekem id dettó. A smartkeyboard is csinálta, úgyhogy vmi más a gixer.

(#43427) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok!

Esetleg valaki "bicikli" tartozékot használ? Kéne egy kis felvilágosítás arról, hogy melyik lenne a legjobb tartó hozzá??!

thx

(#43428) redbiro válasza Herpike (#43427) üzenetére


redbiro
őstag

én ezt használom, nekem bevált:
FINN

it never gets easier, you just go faster

(#43429) vadászcsiga válasza redbiro (#43428) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:C De állat, kár hogy nem használok bicajon telefont. Ha fogok, mindenképpen rendelek egyet

(#43430) mouzrr válasza racerx (#43426) üzenetére


mouzrr
őstag

Régebbi chrome verziókban nem csinálta, a böngésző a hibás :) a beta is ilyen.

(#43431) vadászcsiga válasza racerx (#43426) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#43432) racerx válasza vadászcsiga (#43431) üzenetére


racerx
őstag

Köszi, akkor majd megnézem, a régebbit.
(majdnem a bétát akartam, de ezekszerint az se..)

(#43433) iceQ!


iceQ!
addikt

Swiftkey

Hiba:

Elkezdek gépelni, és lerakja a az egész programot mint ha megnyomtam volna a HOME gombot. Mivel friss G2 tulaj vagyok ezért azt hittem rányomok, de mikor írni akartam és feljött a billentyű megnyomás nélkül ugyan ezt csinálta. Tök mindegy, hogy böngészőben vagy más alkalmazásban akartam írni mindenhol ugyan ezt csinálta. Semmi megoldást nem találtam hibára.

Amit kipróbáltam:

Az összes billentyűzetet wipe-oltam.
Nem segített, Fórumokon ezt ajánlották, de nem segített(gyanús is volt nekem mikor egy frissen gyári romolt telón már ezt csinálja).

Ami most fogok kipróbálni:

Downgrade! Visszafrissítem a programot 4.x-ra és kíváncsi leszek akkor mit fog csinálni. Lehet az upgrade nem tett neki jót.

U.i.: nekem ez a keyboard ami a legjobban bejött illetve évek óta ezt használom. Nem tudok és nem is akarok átszokni másikra :K ;)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43434) Danny365 válasza iceQ! (#43433) üzenetére


Danny365
őstag

Amúgy ez fura, mert nekem még egyszer nem csinált ilyet egyetlen alkalmazásnál sem.

(#43435) iceQ! válasza Danny365 (#43434) üzenetére


iceQ!
addikt

5-ös van fent neked?

Itt több user is jelezte, hogy ugyan ilyen hiba jelentkezett nála!

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43436) korcsillio válasza korcsillio (#43406) üzenetére


korcsillio
őstag

Megmaradt a g2 (is) egyenlõre.Azt honnan tudom hogy gyári,rootmentes a telefon vagy sem?

(#43437) Danny365 válasza iceQ! (#43435) üzenetére


Danny365
őstag

Ahha, én mindig a legújabbat használom. Mondjuk az is tény, hogy legtöbbet bongeszoben gépelek, az pedig Dolphin.

De miért nem készítesz róla egy logot? Catlog a Play Store-on kilistázza, hogy mi is történik a telefonon.

(#43438) renee7 válasza jeszi (#43365) üzenetére


renee7
tag

A kihangosítója nagyon jó a G2-nek, csak a gyári rommal vagy nagyon elqrták, vagy szándékosan lebutították.

Az összefoglaló végén van egy rész erről, le lehet tölteni egy konfig file-t a hang chiphez, amit átnevezve be kell dobni a system partíció etc mappájának megfelelő almappájába. Rootolás után persze. Az valamennyit segít. Hangosabb, tisztább lesz a kihangosító. Cyanogenmod rom alatt meg rá sem ismersz a kihangosítóra. Hihetetlen hangos lesz, rezonálás nélkül.

(#43439) iceQ! válasza Danny365 (#43437) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem rossz a gondolat. Most írkálok mindenkinek róla agyba főbe és meglátom. Jelzek hogy mi a történet vége.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43440) iceQ! válasza renee7 (#43438) üzenetére


iceQ!
addikt

És a mikrofonon is ugyan úgy segít? Valaki ezt buherálta és téglát csinált a telefonból...Nem merek hozzányúlni! :N

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43441) renee7 válasza iceQ! (#43440) üzenetére


renee7
tag

A letölthető file amennyire én látom nincs nagy hatással a mikrofonhangerőre sajnos. CM alatt viszont az is sokkal jobb, Zellon és Echolinken jelezték, amikor használni kezdtem, hogy +10,15 dB-t javult a hangerőm náluk. Nyugodtan kezdheted a kísérletezést azzal, hogy letöltöd azt a konfig file-t és a leírás alapján a helyére másolod, majd a jogosultságokat beállítod, reboot és kész, ezzel nem rontod el a telefont, de még ha be is ütne a kiszámíthatatlan, akkor is KDZ frissítéssel minden visszaállítható. Persze mentsed le az eredeti konfig állományt.

(#43442) iceQ! válasza renee7 (#43441) üzenetére


iceQ!
addikt

Akkor mit is szedjek le pontosan? :U

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43443) korcsillio


korcsillio
őstag

Fotózáskor 13M 4:3 vagy 10M 16:9 a jobb?

(#43444) dSERiES


dSERiES
senior tag

Sziasztok!
Ilyen telefon vásárlásán töröm a fejem, és az összefoglaló elolvasása után felmerült bennem 1 kérdés.
A fent leírt bug-ok (leginkább a füles recsegése, mivel zenehallgatásra sokszor használok telefont) a v20d-vel javítva lettek?
Illetve még 1 valami, amit csak 'hallottam'. A kijelző hajlamos a sárgulásra a fenti 2 sarkában, ez mennyire jellemző? (gondolom ezt gariban javítják, csak azon filózok hogy új garis legyen, vagy valami használt vagy gsm-boltos fél év vagy kevesebb garival...) Vagy ez valami gyári hiba és már kijön rögtön a telefonon (úgy értem ha pl. egy 1 éves készüléken nem jelentkezik, akkor már nem is fog?)

Előre is köszi, és bocsi a 'fárasztásért'. :))

Szabi

⊿sff⊿

(#43445) akooos válasza dSERiES (#43444) üzenetére


akooos
veterán

Szia!

Nekem soha nem recsegett a fülhallgató speciel :) Egy ROM-mal sem.

Amit csak hallottál :)

Itt a fórumon ha rákeresel arra a szóra, hogy sárga, akkor fogod látni, hogy mi a helyzet. Sokan áldozatul estünk a sárgulásnak, amit az LG garanciában javít. Van pár GSM bolt ami szintén, de nem tudom, hogy milyen módon, hogyan, milyen alkatrésszel. Nekem 8 hónap után jött elő, úgy, hogy amikor először itt írtak róla, akkor el sem hittem, hogy ilyen lehet. Mégis nálam is ez történt :) Én mindenképpen az új garisat ajánlanám, nehogy a garancia lejárta után jöjjön elő pár nappal, mert 30+ a kijelzőcsere.

(#43446) korcsillio válasza akooos (#43445) üzenetére


korcsillio
őstag

Nyomtam gyorsan egy lcd tesztet(eddig nem is hallottam a sárgulásról).Szürkénél főképp,de fehérnél is látszik kb.1cm sárga rész a bal felső sarokban. :(

(#43447) dSERiES válasza korcsillio (#43446) üzenetére


dSERiES
senior tag

Aztaq :Y :(

Köszi a válaszokat. :R Ez mitől lehet? Ha nagyon meghajtja az ember, hajlamos a melegedésre? Lehet hogy attól?

A lényeg akkor hogy minél több gari + hivatalos gari legyen (ne sarki gsm-boltos), köszi :R

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#43448) akooos válasza dSERiES (#43447) üzenetére


akooos
veterán

Nem csak ha nagyon meghajtja. Szar minőségű a ragasztó és a melegtől ilyen lesz sajnos.

(#43449) w333 válasza dSERiES (#43447) üzenetére


w333
félisten

Melegedés miatt ... a kijelző + érintő közötti ragasztó megsárgul ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43450) tepenzed válasza korcsillio (#43446) üzenetére


tepenzed
őstag

sokat játszol a telón?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.