Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) t-bali3 válasza DM-Fan (#13150) üzenetére


t-bali3
senior tag

Nekem 42"-os TV-m van és szintúgy irtóan érzékeny. Bár az S30.

(#13152) DM-Fan válasza t-bali3 (#13151) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Igen, emlékszem és rajtad kívül még 2-3 más topictárs 42"-osára is. Plusz az S30-ak esete azt is igazolja, hogy a nem-NeoPDP modelleket is ugyanúgy érinti a probléma. Figyeljetek oda és bízzunk benne, hogy hátha halványítanak az új logókon a sok levél hatására, amit kaptak!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13153) nebulo5 válasza t-bali3 (#13151) üzenetére


nebulo5
senior tag

1,5 hónapja "nyúzom" a 42" S30-as tv-t! Mielőtt a plazma mellett döntöttem, több ezer hozzászólást visszaolvastam a topic-ban, azóta napi rendszerességgel továbbra is olvasom.
Erős dilemmám volt a plazma vs. lcd technológiát illetően, ismerve az asszony tv nézési szokásait. Az első 1 - 2 hétben már - már betegesen figyeltem, figyelmeztettem a logókat illetően. Árgus szemmel lestem/lesem az esetleges ghost-ot, mert legtöbbet az Euro sport van nézve, illetve mostanság az M1, az olimpia végett. Amilyen gyakran olvasok itt a ghost-olásról, már - már azt kell higyjem, hogy nálam is biztos van, csak nem látom... :DD
Akár, egy kis "önelégült cinizmus" is feltételezhető rólam, de valóban nem vettem észre ezidáig, semmilyen szellemképet a logók helyén. Elmondhatom (és remélem, "nem kiabálom el", de) szerencsésnek érzem magam a tv képernyőt illetően! :))
És köszönöm, hogy "utat mutattatok" a plazma technológia előnyeire!
Ma, vendégségben voltunk egy helyen, ahol háttérzajként az olimpia közvetítés ment egy lcd tv-ről. Hazafelé jól kitárgyaltuk a látottakat, és itthon elégedett vigyorral kapcsoltam be a tv-! :DDD

Üdv: nebulo

(#13154) Mezga Aladár válasza creatorium (#13142) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Annyi megjegyzés normál módban bekapcsolt öko mod világos környezetben nagyon magasra felhúzza a fényerőt

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13155) kasee válasza Socket A (#13135) üzenetére


kasee
aktív tag

köszi

(#13156) junkpod válasza creatorium (#13142) üzenetére


junkpod
nagyúr

a normal az szerintem tul kontrasztos. mozi mòdok valamelyikében hasznàld.
persze MTV logòk gyilkosak...

Box's don't touch!

(#13157) Khelben válasza DM-Fan (#13152) üzenetére


Khelben
nagyúr

42S30-am van nekem is, 3 napja megy rajta az olimpia és semmi, még ghost sem volt (legalábbis nem tv nézési távolságból látható). Nálam is normál beállításon van.

(#13158) vMk^ válasza NoOne1976 (#13139) üzenetére


vMk^
csendes tag

Szerintem egy próbát megér, hogy megblankolod egy darab koax végét pár centi hosszan.
Ez a legolcsóbb próba lehetőség. Ha nem akkor jöhet az antenna.

(#13159) Gabor970


Gabor970
addikt

SZiasztok!

Visszatértem kéthetes nyaralásból. Tegnap este bekapcs a TV, nézzünk egy kis olimpia... Hát be vagyok kissé tojva a királyi tv logói miatt. Ráadásul sokat nézzünk az M1/M2/Duna/Duna Wolrd adókat. A karika ha jól érzem mind a négyen ugyanott. Egy kollégám azt mondja, váltogatják, hol a jobb felső, hol a bal felső sarokban van, hát tegnap kb 3 órányi nézés alatt csak a bal felsőben láttam. Én nem zoomolok az tuti, majd meglátjuk mi lészen. Tegnapi 3 órás olimpia nézés végeztével egész halvány ghost látható volt, benyomtam a samsung beépített "képernyőmosás" funkcióját, kb 5 perc alatt teljesen eltűnt. Ezentúl minden este úgy megyek aludni, hogy elalváskacsoló bekapcs 15perc + képernyőmosás? Hát, megeshet, ha ez kell a boldogsághoz. Annyiban szerencsésnek érzem a PS50C430-as masinát, hogy egész gyenge ghost van, F1, vagy két focimeccs, végignézett olimpiai megnyitó (családtag volt odahaza) nem csinál nagy galibát, csak egy kis ghostot.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#13160) BaLee válasza Gabor970 (#13159) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem nem váltogatják, hogy melyik sarokban van a logó, csak a Forma1 alatt van előírva, hogy a jobb felsőben kell lennie (RTL klubnál is így volt) mivel úgy vannak alakítva az időeredmény kijelzések meg egyebek. Szóval annál volt egyedül a másik oldalon ahogy láttam.

(#13161) DM-Fan válasza Gabor970 (#13159) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nem váltogatják a helyét sajnos, csak a Forma-1 alatt tették át a jobb felső sarokba, ahogy korábban az RTL-Klub is tette - gondolom a FIA megköveteli az eredményjelzők miatt. Gondolom állandóan itt lesz a helye a bal felső sarokban. Érdekes, mert a korábbi logójuk a jobb felsőben volt.

Szerk.: BaLee kolléga megelőzött, szinte ugyanazt írtuk. :)

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13162) M_AND_Ms válasza Gabor970 (#13159) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A gond az, hogy semmi se indokolja az erőteljes logókat, mégis előszeretettel használják. Ez valami beteges szokás, hogy minél több marhaságot kirakjunk a képernyő mind a 4 sarkába (még jó, hogy nem nyolcszögletű a képernyő!)
Sajnos ez van mindenhol a világban, eltekintve egy-két kivételtől (rossz példa, hogy pár hónapja a Natgeo Wild szép halovány logója is bekeményített és hófehér lett, 0% áttetszőséggel.)

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13163) norral válasza M_AND_Ms (#13162) üzenetére


norral
aktív tag

Hoppáá, hoppááá. :)
Válaszolt az MTVA.

"Kedves xy Úr,

köszönjük észrevételét, melyet továbbítottunk a kollégáknak, akik már tudtak erről a hibáról, bizonyára korrigálják .
Reméljük a kezdeti nehézségek után az egységes lógok elnyerik nézőink tetszését.
Üdvözlettel
Közönségszolgálat

Kommunikációs Igazgatóság"

@Mezga:
A korábban ide is berakott BBC One logót hoztam fel nekik példaként.

[ Szerkesztve ]

(#13164) Mezga Aladár válasza norral (#13163) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Kíváncsi vagyok a korrekcióra???
Egy 90%-os átlátszóság jó lenne. :D

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13165) DM-Fan válasza norral (#13163) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Legalább válaszoltak. Mindazonáltal nagyon kíváncsi leszek, hogy korrigálják-e és ha igen, milyen mértékben, mert egy pár százalékos áttetszőség még nem sokat segít a dolgon. A BBC-szint kiváló lenne, de kizártnak tartom, hogy arra hajlandóak lennének.

Get Moded!

(#13166) erdoke válasza DM-Fan (#13165) üzenetére


erdoke
titán

Mindenesetre kellemes kiindulási pont, és egy esetleges kompromisszum félúton még elfogadható.

A legjobb aláírás a héten

(#13167) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

MTV válasza a beégésről írt levelemre:

Tisztelt Hajtömeg Úr! :C

Köszönjük észrevételét, melyet továbbítottunk a kollégáknak, akik már tudtak erről a hibáról, bizonyára korrigálják .
Reméljük a kezdeti nehézségek után az egységes lógok elnyerik nézőink tetszését.
Üdvözlettel
Közönségszolgálat

Kommunikációs Igazgatóság

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#13168) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Most olvastam vissza,asszem sablon levelet kaptunk :))

Alias: Júzer error

(#13169) spiky03 válasza -HajTömeg- (#13167) üzenetére


spiky03
veterán

Mintha valahol olvastam volna már ezt a szöveget. :P :)

De reméljük meg lesz az eredmény! :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#13170) Mezga Aladár válasza -HajTömeg- (#13168) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Nem baj, legalább látják a tiltakozást!!

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13171) M_AND_Ms válasza -HajTömeg- (#13168) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mivel egyszer írják meg a választ és azt kiküldik mindenkinek. Gondolom nem vártad azt, hogy egy személyes hangvételű levélben még a nagymamád hogyléte felől is érdeklődnek... ;)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13172) -HajTömeg- válasza M_AND_Ms (#13171) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Deigen,ez lett volna a minimum!
Egyébként jól van , köszöni! :P

Alias: Júzer error

(#13173) Rekro válasza creatorium (#13142) üzenetére


Rekro
aktív tag

Sziasztok!

Egy jó 2 hónapja olvasom a fórumot, tv vásárlás elött állok meggyőztek itt a fórumtársak, hogy a plazma az jó választás arra amire nekem kell így egy 50st50 mellett döntöttem aminek megvételével kivárok javaslatotokra(5éves gari/árcsökkenés) az 5 éves gari akció ugye elmaradt végül, de az ilyen hozzászólásokat olvasva kicsit elbizonytalanodom.
Elolvastam az elsőhozzászólást meg azt írtátok is, hogy figyelni kell és kisebb kompromisszumok vannak, de egy ilyen hozzászólás után az jön le nekem, hogy lehet megveszem az új tv-t és, ha nincs szerencsém a panellel akkor nem tudok egy 1-1,5 órás sportműsort kapcsolgatás/zoomolgatás nélkül végignézni az m1-en anélkül, hogy egy erős ghostot kapjak? (ez még úgy is elég zavaró, hogy az elsödleges használad hd/fullhd filmek/sorozatok lesz)

köszi

(#13174) norral válasza -HajTömeg- (#13167) üzenetére


norral
aktív tag

Nincs ezzel semmi gond. Csak csináljanak is valamit vele. :)

@Rekro:
Sajnos nagyon panelfüggő. Az én 50 colos g30am 1 óra forma1 után is napokat tud ghostolni, de van akinek 2-3 EB meccs sem okozott gondot. A plazma kompromisszummal jár, de megéri, főleg, ha a fő felhasználási terület a HD filmnézés.

[ Szerkesztve ]

(#13175) Ijk


Ijk
nagyúr

Ismer valaki olyan weboldalt, ahol folyamatosan összeírják mikor érdemes nézni az olimpiát, ugyebár magyar érdekeltséggel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13176) Khelben válasza norral (#13174) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én mindig azt mondom erre, hogy egy teljesen beégett plazma is jobb képet ad egy lcd-nél. Inkább nézném M1 logóval az összes filmet. Lekopogom, nekem a forma1 és az olimpia (kb 6 óra folyamatosan) sem okozott semmit.

(#13177) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Sziasztok,

TV vásárlás elött állok és szeretném véleményeteket kérni ki mit halott a következő készülékről.

Igazából eddig LCD készülékem volt 42" de kinőttük és most már a 60" is olyan árban van mint annó a 42" (sőt ... de ez már az én bajom :)) Szóval a következő két készülék akadt fent a szűrőmön ....

LG Electronics 60PZ250 Plazma tv és Sharp LC-60LE635E LCD .... tudom hogy ez egy Plazma TV fórum de itt csak azért említem meg az LCD megfelelőt mert biztos tudtok pro kontrát mondani .

Igazából a 60" lenne a cél és nem igazán érdekel a 3D képesség de hát olyan már nem igazán van hogy csak kép ... meg hát nem is érdekel a "smartTV" sem médialejátszóm van internetet meg lehet okosabban is elérni mint TV elött gubbasztani ...

Szóval nem akarok flamet LCD vs. Plazma de érdekel minden vélemény, hiszen nem akarok TVt váltani az elkövetkezendő 5 éves ciklusban. Szóval amit most veszek annak bírni kell min 5 évet. JA és most nem akarok kifizetni egy vagyont (persze ez sem lesz olcsó de) max 390k van erre a célra .... de nem baj ha kevesebb ...

Üdv,

Same shit, different day!

(#13178) fokukac válasza Khelben (#13176) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nálam sincs nyoma a logónak az S20-ason (sőt, még sosem volt ghostom se a tévén)

mondjuk én azt találtam ki, hogy időnként váltogatom a logó helyét, a 16:9 túlpásztázás ki-be kapcsolgatásával. SZerencsére vékony vonalakból áll az új logó, így alig van átfedés, szerintem ez jó módszer.
:)
Amúgy pedig nonszensz, hogy a 4 közszolgálatin mind ugyanott van a karika...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13179) fokukac válasza norral (#13174) üzenetére


fokukac
nagyúr

hm. az S20 sokkal lejjebb pozícionált tévé, de még sosem láttam rajta ghost-ot se.
IGaz, nem nézek tévét, csak a foci EB-t, olimpiát, forma-1-et...
de sosem láttam nyomát még se az F1 logónak, se a focimeccseknél a számlálónak.

Lehet, hogy tényleg számítanak a beállítások (nálam mindig be van sötétítve a szobában, ha tévézek, relatíve kicsi a fényerő meg a kontraszt), és a bejáratás is (én eléggé kíméltem, hónapokig, sőt, azóta is)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13180) fokukac válasza DM-Fan (#13024) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi!
tegnap láttam, hogy az "élő" feliratnál sokkal durvább is van, este a Forma-1 alatt egy háromszor akkora, kb. 15 centis, nagybetűs, kiemelt "ISMÉTLÉS" felirat díszelgett...
Azért vannak ám jó szakemberek a köztévénél. :( :F

Aki azt reklamálta, hogy miért van kint az olimpiai közvetítéskor az "élő felirat" akkor is, ha ismételnek, annak üzenem, hogy inkább ez legyen, mint ez az "ismétlés"-felirat... :DDD

------------------

Valaki írta azt is, hogy a hangok rosszak.
Valóban, ez így van.
Én úgy szoktam védekezni ellene, hogy az "options" gomb megnyomásával a DVB-T opciók között átkapcsolok az 5.1-es hangról a síma sztereó hangra, és voálá, egyből elhalkul a közönség, és jobban hallom a kommentátort.
Ugyanez a Forma-1 alatt is működött, szerintem próbáljátok ki.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13181) M_AND_Ms válasza fokukac (#13180) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én írtam az "élő"-ről és a hangról. Ez ügyben az mtva-nak is dobtam egy mailt.
Este már úgy tűnt, hogy figyelnek az "élő" feliratra és mintha nem lett volna zavaróan halk a kommentátor (a vízilabda alatt botrányos volt - akárcsak a magyar csapat teljesítménye )

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13182) erdoke válasza Orcsi (#13177) üzenetére


erdoke
titán

Nemrég beszélgettünk itt egy teszt kapcsán a Samsung 60E6500-ról. Inkább 470-480e-be kerül, viszont minden szempontból lényegesen jobb választás, mint az LG, amit megadtál. Ráadásul most hallottam, hogy 5 év garanciát adnak a drágább Samsung tévékre, ami kiválóan passzol az általad említett időtávra. Ghost/beégés szempontjából is az egyik legkevésbé érzékeny típusnak találták, LCD után nem kell különösebben figyelni.
A Sharp LCD nem igazán rúg labdába mellette.

A legjobb aláírás a héten

(#13183) Gabor970 válasza norral (#13174) üzenetére


Gabor970
addikt

no ezen azért morcos tudnék lenni....

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#13184) Arwald válasza erdoke (#13182) üzenetére


Arwald
csendes tag

Ez azt 5 évet hol hallottad?

(#13185) norral válasza Gabor970 (#13183) üzenetére


norral
aktív tag

A ghostra vagy a sablon válaszra célzol? Engem egyik sem zavar. A forma1-ből különben is a legjobb a Bukótér című "rádióműsor". :D

[ Szerkesztve ]

(#13186) Orcsi válasza erdoke (#13182) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Köszönöm, a hozzászólást. Igen én is éreztem hogy Plazmából nagyobb képátlót kapok jobb minőségban hasonló áron egy LCDhez képest. Ahogy nézem ez a 60E6500 egy komolyabb darab. Esetleg 60E550 vagy méginkább egy 60E530 (no3d no okostv) ?!

Mint mondtam 3D/okostv nem cél ... van értelme ebbe fektetni most ?!

Üdv,

Same shit, different day!

(#13187) Mezga Aladár válasza Ijk (#13175) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

http://port.hu/olimpia2012/

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13188) Arwald válasza Orcsi (#13186) üzenetére


Arwald
csendes tag

Az E6500 legfőbb előnyei a az E550-nel szemben a jobb kalibrálhatóság, valamint a nagyon jó tükröződést csökkentő bevonat. Utóbbi a hdtv.co.uk tesztje szerint a Pana VT50-nel vetekszik. Persze van még sok minden egyéb, amiben jobb, mint az E550 (sat tuner, wifi, stb.), de ezek inkább már mellékes dolgok.

(#13189) DM-Fan válasza Ijk (#13175) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ha van Apple eszközöd, akkor ajánlom az AppStore-ból ingyenesen letölthető, hivatalos olimpiai applikációt. Nagyon jól működik, gyönyörűen fest a retina kijelzőn, szűrhetsz országra, sportágra, nemzetiségre, így bejelöli neked a naptárban és az idővonalon, hogy mikor mit nézz. Rögtön nézheted az eredményeket is, az aznapi érmeseket, az összesített éremtáblázatot, részletesen megnézheted az egyes sportolók adatait. Komoly adatbázis tehát és folyamatosan up-to-date. Én iPad3-on használom, nagyon jó App, hozzá van igazítva a nagy felbontású kijelzőhöz.

Get Moded!

(#13190) erdoke válasza Orcsi (#13186) üzenetére


erdoke
titán

Megvárnék egy E550/530 tesztet azonos oldalon, mielőtt kijelentem, hogy a bevonaton kívül az általános képminőség is érezhetően gyengébb ezeken az E655-hoz képest. Ha meg tudod nézni őket egymás mellett (akár kisebb méretben, pl. 51-eseket), és nem vészes a különbség, jó választás lehet a kevesebb extrával kitömött verzió. Attól tartok, hogy ha a panel nem is igen különbözik, az elektronika jobb lehet a 6500-ban, és a minőségibb bevonattal együtt nem csak extrák terén, de képminőségben is kellene kompromisszumot kötni.

A legjobb aláírás a héten

(#13191) Orcsi válasza erdoke (#13190) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Ok próbálok túrni a neten valamit. Az LG tévék alapból nem ajánlottak ?! ahogy nézem rendre olcsóbbak mint a Samsung vagy Panasonic készülékek ... a PZ 525 melett egy LG 60PK550 esetleg ?!

Üdv,

Same shit, different day!

(#13192) madgie válasza DM-Fan (#13189) üzenetére


madgie
titán

Köszi a tippet! Nekem ugyan nem retinás az iPad-em, de leszedem otthon :)

Orcsi: az LG a plazma LCD-je, hogy egy képzavarral éljek :D Általában gyengébb fekete, tehát soványabb kontraszt, mégis ghostra való hajlam jellemzi. Megvan bennük minden, amiért megéri a két másiktól venni (ha van rájuk zseton persze). Üdv: egy LG plazma tulaj :D

[ Szerkesztve ]

(#13193) Gabor970 válasza norral (#13185) üzenetére


Gabor970
addikt

természetesen a ghostra.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#13194) Orcsi válasza madgie (#13192) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Ok értem ... most is LG LCD tévém van ... nem egy csúcs kategória de full hd és biztos van szebb képü 42"os de akkor az volt a még megfizethető full hd tv .... Te mint LG tulaj ezek szerint most biztos mást vennél ?! egy kolléga árul LG 60PK550-et 290e-ért az elég jutányos ár ... de tényleg annyira "rosszabb" az LG képe ?! .... érdemes egy Media Marktban ezt megnézni ... ott nem igazán jók a feltételek (rossz világítás stb ..)
Üdv,

Same shit, different day!

(#13195) madgie válasza Orcsi (#13194) üzenetére


madgie
titán

MM-ban nem látszik annyira a különbség, ott túl világos van. Nekem ugyan belépő modellem van, de láttam már elég jó 3D-s LG-t is, annak sem sokkal jobb a feketéje. Ha mindenképp a méret a fontos, akkor nézd meg azt a tévét, de az biztos, hogy nem véletlenül szokták a képzeletbeli plazma-minőségi listán leghátulra sorolni az LG-t.

szerk: ja igen, LG tulajként mást vennék most. Hogy Samsungot, vagy Panát ,az az épp aktuális áraktól függ (cimborám apjának Samsungot ajánlottam nemrég, nem bánta meg a vételt, az egész család rászokott a 3D-re)

[ Szerkesztve ]

(#13196) erdoke válasza Arwald (#13184) üzenetére


erdoke
titán

Azt hiszem, rádióban, ezért is nem írtam róla többet.

A legjobb aláírás a héten

(#13197) norral válasza Gabor970 (#13193) üzenetére


norral
aktív tag

Ez van. Filmeknél nem gond. TV-t meg alig nézek. Ha valaki megszállott sportrajongó, vagy csak szimplán szeret TV-zni, akkor szívás. Az olimpiából még egy percet sem láttam. Nem azért, mert kerülöm a ghostot, hanem mert inkább zenét hallgattok mostanság, meg dibalo III-mal játszogatok, és mivel ma jön meg az ekönyv olvasóm, este már Terry Pratchett-et fogok olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#13198) pkaresz válasza creatorium (#13142) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia.

Szerencsére én ezt nem tudom megerősíteni.
Sajnálom, hogy többeknek ez problémát jelent, de ezért nem ajánlani azért szerintem épp oly lenne, mintha én azért ajánlanám mindenkinek a G30-at , mert nálam nem ghostol.
Mondom szerencsémre, én nem látom , pedíg semmi zoom. Úgy nem lehet tvzni szerintem sem.
Üdv: Karesz

Jahh: normál mód, napközben öko be, este:ki. 50" a panel

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#13199) Orcsi válasza madgie (#13195) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Szerintetetek melyik műszaki boltban lehet tévéket összehasonlítani a legjobban MM/Saturn/egyéb vagy van pl Samsung/LG márkabolt ?!

Same shit, different day!

(#13200) madgie válasza Orcsi (#13199) üzenetére


madgie
titán

Passz, nem pesti vagyok, de szerintem a túlvilágított, MM-szerű helyek nem alkalmasak ilyesmire. Az adott márkaboltokban meg ugye csak adott gyártótól találsz tévét.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.