Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) Duree válasza DM-Fan (#13950) üzenetére


Duree
veterán

Köszönöm a tippet azt fogom tenni.Inkább spórolok még.

duree54

(#13952) DM-Fan


DM-Fan
Topikgazda

Akit érint: a Popcorn A-2x0 szériához ismét jött új firmware. Ebben kijavították a múltkor általam itt jelzett DNS-problémát, ami gondot okozott az internet-elérés során. Frissítsetek és minden frankó lesz ismét!

Get Moded!

(#13953) Andreas04 válasza BBéci (#13907) üzenetére


Andreas04
csendes tag

Írtam, hogy kint volt a falon, vagyis bemutató darab. Ezért adták féláron...

(#13954) Toobee válasza Andreas04 (#13953) üzenetére


Toobee
veterán

Na, hány óra van benne? Gondolom már megnézted?!

https://barbieripnk.hu/

(#13955) szacsee válasza Möhe (#13922) üzenetére


szacsee
nagyúr

Pofon egyszerű az antenna tájolása.
DVB-T map honlapján megnézed a Distance and Terrain profil almenüt.
Jobb oldalt kiválasztod a megyédet, vagy a szomszédos megyét és megnézed, hogy melyik adótorony van a legközelebb, illetve a mindigtv oldalán le van írva, hogy melyik torony mit sugároz milyen erős jellel. Ezután, ha megvan a kiválasztott antenna, akkor a lakhelyedre rázoomolsz és átváltasz műholdas nézetre, hogy pontosabb légy... így a házat is lehet látni nagy eséllyel. Ha ez megvan dupla klikk és meg is van a pozíciód. Ezután egyszer rákattintassz a pozíciód zöld ikonjára és megjelenik egy szövegbuborék, amin a Terrain profile-t kell választani. A kis állapotjelzőről le lehet olvasni a távolságot, a domborzati viszonyokat meg lehet nézni... van-e betakaró domb, hegy, illetve az adótorony és a Te tengerszint feletti magasságodat. A kapott eredmény pedig kb így néz ki.
Bal oldalt fent még lehet átváltani, osztani szorozni stb, ha nem vagy biztos a dolgodban.
Nálam a fenti ábrán látható viszonyok mellett egy szobaantenna a padláson 3/4 és teljes erősítés között 89%-os jelerősséget mért 90%-os minőséggel egy Alcor set top boxal.
Az antennát lecseréltem egy passzív nagyobb dipólra és így igaz, hogy 79%-os a jel erőssége, viszont a minőségre ugyanazt írja és nem kell félnem, hogy 40°C-os padlástérben felgyullad a kecó. Műholdas térkép alapján pedig be tudod tájolni az antennát könnyedén, csak keresni kell a környéken olyan pontot, amin a jel áthalad a mapon műholdas nézetben.

(#13956) Andreas04 válasza Toobee (#13954) üzenetére


Andreas04
csendes tag

Van benne közel 10-ezer. Ettől függetlenül 2-év gari van rá, de remélem annál többet elmegy azért.

(#13957) salapp válasza DM-Fan (#13950) üzenetére


salapp
addikt

Ha így vélekedsz a 48p-ről, akkor yippi-ka-yee, mert Jackson bácsi munkáit nagyon szeret(jük)em, és épp most olvasom a Hobbitot. Én bízom Éjszakáll Mesterben, hogy nem vállalta volna be ezt, ha nem lenne biztos a végeredményben. Biztosan csináltak próbafelvételeket, és volt screening, ami után megvitatták a látottakat.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13958) Toobee válasza Andreas04 (#13956) üzenetére


Toobee
veterán

12 órás napi használattal számolva, az több, mint 2 év. Hát...őszintén kívánom, hogy ne legyen bajod vele, de az rettentő sok! Beégést nézted? De, ha nincs is, szerintem a panel már elvesztette a homogenitását. Nem volt a legszerencsésebb vétel, mondhatnám úgy is, hogy mellényúltál, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#13959) Möhe válasza szacsee (#13955) üzenetére


Möhe
addikt

Köszi.

2KM-re van tőlem a torony.Tiszta rálátásom van.Csak a szomszédos lakás erkélye lóg be a képbe. De próbáltam dróttal,erősítős szobaantennával is,eredménytelenül.
Amúgy nálam ez a jel erőssége.

(#13960) salapp válasza Möhe (#13959) üzenetére


salapp
addikt

Az erősítős antennákban nem bíznék, nálunk is, havernál is próbáltuk, és egy ratyiság volt az egész, ha be is jött a jel, akkor is befolyásolta még az is, ha átültünk a szobában máshova.
Nekünk ez vált be, ár/teljesítmény arányban még most is nagyjából a legjobbak között van, már ha tudod rögzíteni valahogyan és irányba állítani (és persze nem műemlék az épület függőleges fali szerelés esetén, satöbbi-satöbbi)[link]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13961) Möhe válasza salapp (#13960) üzenetére


Möhe
addikt

Jjjah,nem túl esztétikus.Rögzítésével is lenne gondom.Szobaablak van,az erkély a másik szobához van (keleti oldalon,én a nyugatin vagyok). A jel az meg nem is ez volt az előbb amikor linkeltem. Ez amúgy folyton változik?

(#13962) salapp válasza Möhe (#13961) üzenetére


salapp
addikt

Megértem. Nálunk családi házon van, mindenki nézegeti, hű meg ha, hátemmegmiféle szerzet? Szóval lehet róla beszélgetni.
A digitális adásra az a jellemző, hogy ha megvan a megfelelő mennyiségű adat, akkor van jel, tökéletes képpel, ha nincs, akkor nincs. Olyan, mint az analógnál, hogy "szellemképes" és hasonlók, nem fordul elő.
A vételt természetesen befolyásolja a szél, pára, ömlő eső, szakadó hó, ha az időjárási körülmények nem drasztikusak, akkor a jel is viszonylag stabil.
A panáknak nagyon jó szokott lenni a tunerje, bizonyos tartományokat egy 30 centis antennakábel-cafattal is simán és stabilan hozott.
Ha gond a külső elhelyezés, akkor is valami többtagú, esztétikus beltéri antennát javasolnék, az erősítőseket inkább felejtsd el, ha lehet!

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13963) Gabor970 válasza DM-Fan (#13949) üzenetére


Gabor970
addikt

de azért nem lenne rosszabb, mint a TV beépített playere? Mert az az esetek 90%-ában jól szolgál, csak már annyira olcsó a player, gondoltam az FLAC is meg lenne oldva, és a DVD-k "empegesítésével" sem bajlódnék tovább.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#13964) gyiku


gyiku
nagyúr

50st50 a kiszemelt aldozat, de megvarom az 5 ev gar akciot, ill megnezem milyen aron adjak a gt/vt-t. viszont kellene valami 'mediatarolo' amirol a teve jatszana az avi,mkv,m2ts fileokat a pc/laptop nelkul is. gigabites router van, miben gondolkodjak? ar/ertek alapjan persze. nem feltetlenul kell nekem nas, ha pl egy mybook live is megteszi, de olyan megoldas kell, amit mind az st50, ill a masik tevenel a br player is lat es jatsza a tartalmakat.

hüllő

(#13965) BBéci válasza gyiku (#13964) üzenetére


BBéci
titán

Mindenekelőtt azon gondolkozz, hogy a tévék beépített médialejátszójának használatát gyorsan verd ki a fejedből! Napok óta erről folyik a társalgás, azzal nem lehet igazán jó kép- és hangminőséget elérni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13966) szacsee válasza BBéci (#13965) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ezeket a média lejátszókat be lehet állítani NAS-ként, vagy ezt nem tudják még?

Más: Létezik egyáltalán ilyen TV amit a srác keres, vagy orbitális hülyeséget írtam a válaszban? :B

(#13967) BBéci válasza szacsee (#13966) üzenetére


BBéci
titán

Médialejátszók mellé szokás NAS-t csatlakoztatni.
Már írtam Terminek privátban, hogy ne b@ssza el a pénzét valami szutyok LCD-re!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13968) M_AND_Ms válasza szacsee (#13966) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az lcd és a hiperszuper képminőség eleve teljesíthetetlen kitétel így együtt. ;-)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13969) #03969024 válasza salapp (#13960) üzenetére


#03969024
törölt tag

"Full HD antenna". Nem semmi vakítás, persze jó drágán!

(#13970) BBéci válasza #03969024 (#13969) üzenetére


BBéci
titán

Az egy kiváló antenna, ha nekem nem lenne egy 30 éves lepkém, biztosan olyat vennék.
A digitális átállás során, államilag megsegített családoknak is ugyanolyat szerelnek fel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13971) nebulo5 válasza #03969024 (#13969) üzenetére


nebulo5
senior tag

Ez valami olyasmi lehet, mint pl.: hangtompítós riasztó pisztoly, vagy a napelemes éjjeli lámpa....ami a full HD-s jelzőt illet

[ Szerkesztve ]

Üdv: nebulo

(#13972) Ijk válasza szacsee (#13966) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól függ mennyire terheled. Nekem a popcornhour a210 elég mint otthoni NAS, hálózaton is jól lejátszhatók a filmek, és a torrentre is kiváló. De ha sokszor mozgatsz nagy adatmennyiséget, ahhoz egy komolyabb NAS-t javaslok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13973) M_AND_Ms válasza BBéci (#13970) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Államilag megsegített? A digitális átállásban???

Jóléti állam lettünk?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13974) Topanka válasza BBéci (#13967) üzenetére


Topanka
aktív tag

BBéci

Igaz, nem erre reagálva, de korábban írtad, hogy volt nálad az LG PM6800-a.
Én idáig a Pana 50ST50-t néztem ki, de passzív 3D-ben talán felvetném az LG-t is, főleg ha 60" méretben is elérhető az ára.
Tudnál valamit írni róla?
Mi a véleményed?
Pana-hoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#13975) BBéci válasza Topanka (#13974) üzenetére


BBéci
titán

Panával ne hasonlítsuk össze egyik elgét se!
Még mindig nálam van, ahhoz képest, hogy LG, meglepően jó, viszont plazmából nem létezik passzív szemüveges, ami kifejezetten előny, mert legalább nem felezi a felbontást.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13976) Topanka válasza BBéci (#13975) üzenetére


Topanka
aktív tag

Akkor ahogy felhoztam, úgy ejtettem is a témát.
A Pana meg nagyon jó, legalábbis én nem láttam a kiállítottak között még hasonlót sem.

(#13977) gyiku válasza BBéci (#13965) üzenetére


gyiku
nagyúr

most volt itt a 42st50 teszt, ott azt irtak nincs gond ezekkel. nincsenek nagy igenyek, mint emiltettem is, kulon hangrendszer pl egyaltalan nem is lesz, csak a tv hangszoroi. a kerdes tovabbra is az, hogy milyen eszkozt lat/szeret a teve.

illetve szacsee otlete is erdekes lehet, amennyiben egy built in hdd-s mediaplayer is kepes nas-kent egy masik tevere streamelni. van ilyen?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#13978) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!

Kis segítség kellene.
Már a 5. Plazmát vennénk, és pár sikertelen kísérlet után (LED -es LCD...ja persze) ismét Plazma került a képbe. Az első egy PX8-as Pana volt, majd egy PZ80, Egy LG; Samsung, és most megint Pana lenne. Erre azt mondja a szaki, hogy az alsó ár szegmensben (200 alatt, és főleg 50-es méretben) inkább LG mint a Panasonic. Mind minőségben, mind megbízhatóságban. Az LG-vel rossz tapasztalatom volt, mert csúnyán beégett (még nem volt egy hónapos sem) Szinte csak film nézésre volna használva. TV-re ritkán. De háklis vagyok a fekete valós szintjére, a sötét tónusok részletgazdagságára. Ezért is bukik meg nálam az LCD.
LG vs Panasonic-hoz valaki esetleg??

Köszönöm. :R

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#13979) salapp válasza M_AND_Ms (#13968) üzenetére


salapp
addikt

Nem értek egyet.
Állóképeket hiperszuper minőségben jelenít meg az lcd.
A mozgóképeknél kezdődik a gond, mosott maszat.
Abban már szignifikánsan jobb a plazma. :))

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13980) Kikike


Kikike
tag

Kedves fórumozók!

Ha vennék 3D TV-t az csak BluRay lemezről képes 3D képet előállítani? Van valamiféle szabvány? Ha filmet vásárolok honnan tudom, hogy az én TV-m képes -e a megjelenítésére?

(#13981) salapp válasza #03969024 (#13969) üzenetére


salapp
addikt

Én nem a nevét néztem, hanem a képességeit, színtiszta fizika. Nyolcfélért meg pont hogy nem drága. A jelnyereséget nézd, és az azonos képességű antennák áraival hasonlítsd össze!

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13982) gyiku válasza oncsi (#13978) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak 3db hszt olvass vissza.

hüllő

(#13983) krx21 válasza oncsi (#13978) üzenetére


krx21
nagyúr

"LG vs Panasonic-hoz valaki esetleg??"

Egyértelmű! Panasonic! Kevesebb ghost, jobb fekete, jobb általános képminőség...
Talán kicsit drágább, de bőven megéri a többletet.

(#13984) oncsi válasza gyiku (#13982) üzenetére


oncsi
őstag

Olvasom. Bocsi, de mikor el kezdtem írni, még nem volt ott
De úgy látom nem változott akkorát a világ az elmúlt 4 évben. Plazma=Pana. Köszönöm :)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#13985) BBéci válasza oncsi (#13984) üzenetére


BBéci
titán

20 percig írtad azt a pár sort? ;]

(#13980) Kikike
Sokféle szabvány létezik, de az most lényegtelen.
A legjobb 3D térézetet és képminőséget Blu-ray lemezekkel kapod. A róluk készült különféle másolatok is lehetnek jók,(3D BD ISO), de jelenleg igazán jó lejátszó nincs, amivel tévére küldhetnéd őket. Talán egyes PC-s videokártyák tudnak ilyesmit, azokkal nincs tapasztalatom. Megjelentek olcsó, 20-25000 forintos kínai 3D-képes médialejátszók, rövidesen nagyobb lesz a választék és a nagy gyártók (HDI Dune, PopconHour) is kiadnak hasonló tudású gépeket.
A mindenféle fisfos SBS 3D mkv-kat nem ajánlom, az guminő (silány pótlék) kategória.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13986) Kikike válasza Kikike (#13980) üzenetére


Kikike
tag

:F

(#13987) BBéci válasza Kikike (#13986) üzenetére


BBéci
titán

Türelmetlenségedet látva, legszívesebben kitörölném a válaszomat, de már lejárt a szerkesztési idő.
Ha holnap délig nem kapnál választ, akkor reklamálhatnál, de negyed vagy fél óra után, súlyos tiszteletlenség a többiekkel szemben.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13988) Kikike válasza BBéci (#13987) üzenetére


Kikike
tag

A türelmetlenség nem erény ez igaz, elnézésed kérem. :B De miért tiszteletlenség?

Tehát az azzal, hogy veszek 3D TV-t nem megyek semmire, kell egy céleszköz ami olyan formátumba adja a 3D filmet a TV-nek amit az értelmezni tud?

(#13989) BBéci válasza Kikike (#13988) üzenetére


BBéci
titán

Olyan, mintha követelnéd a választ, mintha jól letolnál mindenkit, amiért még nem válaszoltak. Mit képzelünk, hogy már 27 perce kérdeztél valamit és még nem adtunk rá választ.
Én ma ismételtem meg az Index Fórumban egy 8-án feltett kérdésemet, ami sokkal fontosabb a 3D-nél, ugyanis az egyik itthoni klímám nem reagál a távirányítójára. Pedig abba a topikba 8 éve írok.

Igen, kell egy 3D-s lejátszó, hacsak nem elégszel meg a vacak, felezett felbontású SBS-sel, azt le tudja játszani a tévé beépítettje is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13990) Kikike válasza BBéci (#13989) üzenetére


Kikike
tag

Értem. Akkor ma is tanultam valamit. Még egyszer elnézést a türelmetlenségemért.
Klíma miatt ne aggódj, hűvösebb éjszakák jönnek ;)

Úgy látom ezt a 3D témát még kicsit körül kell nyálaznom, mert bonyolultabb mint gondoltam....

(#13991) BBéci válasza Kikike (#13990) üzenetére


BBéci
titán

Még a sürgetésed előtt hozzákezdtem a válasz megírásához, tehát megvolt bennem a jószándék, de akad az embernek más dolga is, mint fórumozni.
A beltérin lévő gombbal be tudom kapcsolni a klímát, ami kell is, mert a jövő hét végétől ötnapos kánikula várható, 32-33 fokos hőmérséklettel. A másik szerencsére hibátlan.

Akkor jársz legjobban, ha vársz legalább egy évet a "háromdézéssel", messze nem akkora durranás, mint sokan képzelik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13992) Kikike válasza BBéci (#13991) üzenetére


Kikike
tag

Távirányító működik? Egy kamerával, fényképezőgéppel ellenőrizheted, láthatóvá teszi az infra működését

CRT TV-m van nagyon rég óta, most tervezek új TV-t venni és hosszú évekig nem tervezek cserét. Üzletben láttam 3D promo videót, döbbenetesen jó volt.

(#13993) Socket A


Socket A
aktív tag

webaruhazak kozul melyiket ajanljatok?

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#13994) szacsee válasza BBéci (#13967) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi!
NAS-ra nincs amúgy igényem, de Ijk válaszát látva némi adattárolás / mozgatásra foghatók az eszközök (gondolom nem mind).
Merevlemezes lejátszásból max 1-2 ha szóba fog jönni, az is max házi videó. ( mire egy BD 50-es anyagot letöltenék meg is őszülnék...
Normális BD lejátszót szeretnék venni, vagy egy olyan média lejátszót, amiben elfogadható BD lejátszó van. NAS csak azért esik ki, mert amúgy is 2 helyre archiválom a dolgaimat, ezen felül feleslegesnek tartanám, ha úgy sem a TV médialejátszója szöszölne a dolgokkal.
Inkább veszek egy médialejátszót, ha tényleg minőségre többet tud, mint egy TV beépített ketyeréje.
Persze még hátravan a főpróba, amikor is megnézem a plazmát élőben, hogy zavarja-e a szemem, de remélem nem fogja.

(#13995) BBéci válasza Kikike (#13992) üzenetére


BBéci
titán

Mint említettem, kettő egyforma beltérim van, tehát az első dolgom volt a távirányító hibáját kizárni.
Vagy az infraérzékelő döglött be, vagy az egész vezérlőpanel, aminek a cseréje 30e Ft.

A demó videók becsapósak, direkt arra vannak kihegyezve, hogy a jónép lefossa tőlük a bokáját. A jelenlegi filmek közül talán az Avatar az egyetlen, ami hasonló hatású, azért nem erőltetném a 3D-t.
Az olimpiai közvetítések is érdekességnek jók, minap néztem valamit, az M3D logó is recés volt a felezett felbontás miatt. Na, ja, az is csak SBS.

(#13994) szacsee
Nem kötelező BD50-eket nézni, már a 15 giga körüli mkv-k is szuperül mutatnak egy 50 colos plazmán.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13996) M_AND_Ms válasza salapp (#13979) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

1. Az állóképek sem jelennek meg hiperszuper minőségben az lcd-n (pl csak említeném feketét)

2. Tv-ről van szó, nem digitális képkeretről. Tehát az állóképnél fontosabb a mozgókép.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13997) gyiku válasza gyiku (#13977) üzenetére


gyiku
nagyúr

megkerdezem mashogy: 50st50 sajat playere latja es le is jatsza lanon a fileokat? kinek van tapasztalata?

hüllő

(#13998) Chrys_ válasza zsigus (#7907) üzenetére


Chrys_
addikt

Helló!

A probléma abban lehet, hogy nem kezeli a TV a téli-nyári időszámítást? Nekem is ilyen gondom van a vele. GMT+1 van beállítva, de nincs külön nyári időszámítás beállítási lehetőség. Újabb FW-t sem találtam hozzá, amiben esetleg már javították volna, ezért lehet, én is átállítom úgy az órát, ahogy te is tetted.

(#13999) DM-Fan válasza Gabor970 (#13963) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nem gondolnám, hogy rosszabb lenne, sőt! Szerintem képminőségben is jobbat kapsz egy külső lejátszóval, illetve hogyha nem tetszene, amit a TV a 3:2 pulldown-nal csinál a 24p-ből, akkor még mindig megteheted, hogy a médialejátszó kadenciáját ugyanúgy 1080p60Hz-re lock-olod, mint ahogy a TV-d beépített lejátszója teszi. A FLAC-jaid is mennének és a DVD-ket is elég lenne ISO-ba rántanod.

Get Moded!

(#14000) DM-Fan válasza szacsee (#13994) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Az optikai meghajtóval ellátott médialejátszók kevéssé ajánlhatók, még a Dune-re is panaszkodnak, hogy nem igazán jó a BD-meghajtója, ahogy a Popcorn-okba illeszthetőké sem túlzottan. Sokkal inkább ajánlható egy dedikált BD-lejátszó. Ezek médialejátszási képességei viszont korlátozottak, de azért lehet találni olyat, ami a legtöbb közkeletű formátummal elboldogul.

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.