Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) rgeorge válasza spiky03 (#13289) üzenetére


rgeorge
addikt

Ez zsír, de én pl. a több, mint 60 kilós Sony CRT-met nem fogom becipelni egyik boltjukba sem, hogy aztán adjanak érte mondjuk 5.000 forintot. Még akkor is be kell vinned, ha az újat kihozzák. Tehát becígölöd a tévédet egy boltjukba, felbecsülik, majd kiviszik az újat.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#13302) blakey válasza M_AND_Ms (#13298) üzenetére


blakey
titán

A belső hálózatban a dns-szerver a router, ő osztja az ip-címeket, nem kell külső dns-szerver. Idézőjel volt, ennek funkciója, hogy "kvázi". Belső hálózaton nem sokat ér a szolgáltató dns-szervere, régen azokat vette át automatikusan a gép is, de pár éve már a router ip-t használja dns-szervernek és az is van beállítva a belső hálózaton.

(#13300) Mezga Aladár
A szolgáltatódnak 2 dns címe van (elsődleges, másodlagos), melyiket írod be?
Nekem eddig minden eszkőznél bőven elég volt a router, mint dns-szerver, de mondom automatikusra állítva csak a routerét írja be a gép.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13303) Mezga Aladár válasza blakey (#13302) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"A szolgáltatódnak 2 dns címe van (elsődleges, másodlagos), melyiket írod be?
Nekem eddig minden eszkőznél bőven elég volt a router, mint dns-szerver, de mondom automatikusra állítva csak a routerét írja be a gép."

Megvárom hogy automatikus konfigban megkapja a popi az ip értékeket. Átkapcsolom a popit fix ip-re. Ilyenkor a popi az aktuális ip konfigot menti el. A routerben fixálva van az ip-cim a popihoz.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13304) -HajTömeg- válasza kisband10 (#13129) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Kb egy hete láttam árkád MM-ban kiállított UX 30 E-t, 119999- ért.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#13305) Grawens válasza DM-Fan (#13066) üzenetére


Grawens
senior tag

Szia!

Garanciális... volt mostanáig. Gondolkodtam, szervizbe nem adom főleg 2-3 hétre. Tudom mi folyik egy szervizben (lehet az márka, vagy sufni) volt benne részem 2évig. Szóval a helyzet a következő. Tegnap délelőtt volt egy kis időm és nekiálltam a műveletnek, így kb. 45Ft ba került a javítás na és persze amennyi áramot elhasznált a Wellerem. :D Bár nem sok időm volt, így csak olcsóbb axiális huzalellenállást tudtam beszerezni gyorsba. Csak simán kicseréltem, persze csere előtt mindent kimértem az alkatrész előtt és után és beiktattam egy portalanítást is. Tegnap egész nap ment és most is, működése mit azelőtt. :)) Külföldin olvasva sokan cumiznak ezzel a hibával ennél a modellnél és kivétel nélkül mindenkinél vásárlást követően 1év elteltével jelentkezik.
Pár kép: Kép1 Kép2 Kép3

[ Szerkesztve ]

(#13306) Mezga Aladár válasza blakey (#13302) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A belső hálózatban a gépek azonosítására a wins szolgál, widows esetén.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13307) Mezga Aladár válasza Grawens (#13305) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

:C :C :C :C :C

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13308) Hsanyika1 válasza Grawens (#13305) üzenetére


Hsanyika1
senior tag

köszönjük :R

(#13309) Hsanyika1


Hsanyika1
senior tag

(#13310) M_AND_Ms válasza blakey (#13302) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Bocsánat, de a DNS szerver nem oszt ip címeket, hanem egy domain név és ip cím adatbázist tartalmaz (DNS - Domain Name System) és a kliensek domain név kéréseit fordítja ip címekre

Ami ip-ket oszt az a DHCP szerver (DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol). Ezen kívül a DHCP, mint neve is mutatja ellát más feladatokat is, pl.: a kapcsolódó hostokon beállítja a gateway-t, vagy a DNS szervert, stb.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13311) M_AND_Ms válasza Mezga Aladár (#13306) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Popcorn esetén nincs wins, mert azon egy linux klón fut.

Meg egyáltalán itt hálózatról beszélünk, nem pedig a Microsoft saját gányolásairól ;]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13312) Mezga Aladár válasza M_AND_Ms (#13311) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Jó akkor ezt megmondom a windows-nak. :))

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13313) blakey válasza M_AND_Ms (#13310) üzenetére


blakey
titán

Valószínűleg félreérthető volt amit írtam, sorry, a router osztja az ip-címeket (dhcp) és ő a dns szerver is.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13314) Mezga Aladár válasza M_AND_Ms (#13311) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Most komolyan szerinted a popi egy alapvetően win hálózatban hogyan találja meg az adott gépnevekhez az ip-t

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13315) mrpolgar


mrpolgar
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata ezzel a tv-vel kapcsolatban: Samsung PS51E450?

(#13316) M_AND_Ms válasza Mezga Aladár (#13314) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Úgy, hogy a popi nem használja a wins-et, mert nem netbios neveket használ, hanem domain neveket.
A wins tipikusan windowsos kreálmány.

Viszont Windows alatt is működik a DNS.

De ez már nem a topik témája. Ha érdekel a téma, akkor olvass utána! [link]

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13317) Mezga Aladár válasza M_AND_Ms (#13316) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Csillagom a dns nem müxik belső hálózatban.
Kizárólag a routrt tudod regisztrálni valamilyen free dns szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13318) M_AND_Ms válasza Mezga Aladár (#13317) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Csillagom??? Nem emlékszem, hogy ennyire bizalmas és meghitt viszonyban lennénk.

A router a DHCP-n keresztül szépen beállítja azt a DNS-t, amit ő kapott a attól a hálózatól, amelyik irányban 'routól', ez legtöbbször a szolgáltatótól. De ettől eltérőt is beállíthatsz neki.
Továbbá nem csak a routernek adhatsz meg DNS kiszolgálót, hanem minden TCP/IP hálózati kliensnek. Pl.: a Popcorn médialejátszó! (ha nem tűnt volna fel, pont ennek az eszköznek a DNS beállításairól beszlgettünk) De lehet az még windowsos kliens, okostelefon, net funkciókkal ellátott tv, erősítő stb., stb.

Kérlek, az ebben a témában fejezzük itt be, de minimum rakd már off-ba az ez irányú hozzászólásaidat a többi topiktársat megtisztelésképp! Köszönöm!

Maradtam tisztelettel!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13319) Mezga Aladár válasza M_AND_Ms (#13318) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

OFF

Bocsánat URAM :))
A hálózati beállításoknál a dns szolgáltató megadása azért kell hogy az eszköz az interneten (WAN) megtalálja az adott címet (IP és név társítása). A belső hálon (LAN) ez nem használatos.
Majd ha nem müxik a belső hálod jusson eszedbe :D

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#13320) baboss


baboss
őstag

Sziasztok valaki erről a tévéről tud valamit mondani . SAMSUNG PS63C7705YS
Az interneten nem sokat találtam róla.
Gyártó SAMSUNG
Típus 3D Plazma TV
Képátló 160CM
Felbontás 1920x1080
Képarány 16:9
Kontrasztarány 1.000.000:1
Képfrissítés 600 Hz
Támogatott szabvány MPEG-4
Tuner típusa DVB-t, DVB-C, DVB-S
Többablakos üzemmód 1 tuneres PIP
Hangsugárzók teljesítménye 2x10 W
Hangrendszer Dolby Digital Plus
Egyéb jellemzők OSD, USB plus (MPEG4/MP3/JPEG lejátszás), beégésvédelem, előreprogramozott hangmódok, előreprogramozott képmódok, gyerekzár, időzíthető kikapcsolás, teletext, többnyelvű menürendszer (magyar is)
Csatlakozások 3,5mm Jack , Digitális optikai, Euro-SCART, HDMI, USB, UTP, VGA (D-Sub), komponens video, kompozit video
Tartozékok hálózati kábel,távirányító
Méret
Súly
Garancia 2 éves garancia!

[ Szerkesztve ]

(#13321) DM-Fan válasza Grawens (#13305) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Na, az a lényeg, hogy tényleg ez volt a hiba oka, pláne, hogy otthon is meg tudtad oldani!

Get Moded!

(#13322) DM-Fan válasza mrpolgar (#13315) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nem sok tapasztalat/teszt van még az E450-nel kapcsolatban, de túl sokat ne is várj a készüléktől: abszolút belépő szintű HD-Ready modellre kell gondolni minimális szolgáltatással és kevés csatlakozóval, cserébe alacsony áron. Ha megelégszel azzal a minőséggel, amit nyújt, akkor vállalható.

Alternatívanként jaasolnám a Panasonic 50X50-et is megnézni, ami ugyan picit drágább, de képminőséget tekintve jobb is.

Get Moded!

(#13323) salapp válasza baboss (#13320) üzenetére


salapp
addikt

De hát ez hány éves típus? Két év garancia? Kitől? A shop-tól, aki esetleg Németből "kukázta" és aki bármikor eltűnhet, vagy a magánszemélytől, aki 3 évesen eladja, és még két év van rá, mert annak idején 5 év garival vette? Én plazmából használtat nem vennék, az biztos. És ezek a szériák a samuból még nagyon "szerettek" ghostolni és beégni, nem? Inkább 0% thm-re egy új 60e6500, mondjuk 15 hónapra. Volt és lesz is ilyen még az évben, az tuti. Én is arra a kombira várok, hogy 0% thm+ 5 év garis időszak, és akkor jöhet a 60 coll is akár.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13324) Gabor970 válasza baboss (#13320) üzenetére


Gabor970
addikt

sztem ez valami noname webshop kinálata, 2 évvel ezelőtti, nem magyar lokalizációs darab, saját maga által vállalt garanciával. Sokkal olcsóbb, mint mondjuk a PS60E6500? Lehet gariban visszavett javitott darab. Látom a hirdetést, saját csomagolásban. Ez tuti ilyesmi. Én bele nem vágnék 400e Ft áron.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#13325) salapp válasza Gabor970 (#13324) üzenetére


salapp
addikt

400K???!!! Jesszus!!!
Menekülnék, mint Predator a hűtőházból.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13326) BBéci válasza baboss (#13320) üzenetére


BBéci
titán

A maga idejében jó tévének számított, de egyetértek a többiekkel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13327) baboss


baboss
őstag

Köszönöm az infókat akkor maradok ennél LG55lw659 egyenlőre.Erről a típusról már jobb dolgokat hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#13328) BBéci válasza baboss (#13327) üzenetére


BBéci
titán

Kifutott, régebbi modell, ne ugorj bele megint valami őrültségbe!

Egy 50 colos PM6800 van nálam, azt merem ajánlani, létezik 60-as méretben is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13329) baboss válasza BBéci (#13328) üzenetére


baboss
őstag

Az Euronics-nál ajánlotta az eladó amikor az LG55LM620s felől érdeklődtem.
Konkrétan a 620-asról olvasni különböző gondokat. A 620-asról még nem tuti a 100Hz, teszt alapján nem az, LG szerint az, tulajdonosok azt is írják, hogy a 24p megjelenítés nem frankó ill. az sd adások sem az igaziak.

(#13330) BBéci válasza baboss (#13329) üzenetére


BBéci
titán

A 620 LCD, felejtsd el, abból minimum 660-at kell választani. Viszont az általam előbb említett plazma meglepően jó.
Ma 4 óra hosszan ment rajta az olimpiai közvetítés és 30 centiről sem láttam képvisszamaradást. Igaz, csak fehér és szürke háttérrel vizsgáltam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13331) baboss válasza BBéci (#13330) üzenetére


baboss
őstag

Megadnád a 60"-os pontos típusát,hogy utánanézzek hol és mennyiért lehet venni?

(#13332) salapp válasza baboss (#13329) üzenetére


salapp
addikt

Csak úgy, "sportból" pár hete kettő kérdéssel önellentmondásba tudtam kergetni egy ilyen euro-nix-es "szakértőt", inkább ezt a fórumot javaslom infógyűjtésre, én is így tettem annak idején és nagyon nem bántam meg a választást.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13333) baboss válasza salapp (#13332) üzenetére


baboss
őstag

lw659s az LG LED-LCD TV-k fórumán már érdeklődtem és azt mondták.hogy a LM620-nál jobb hiába tavalyi modell.

(#13334) baboss válasza BBéci (#13330) üzenetére


baboss
őstag

Megtaláltam köszi :R

(#13335) DjKoxi válasza BBéci (#13330) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Nocsak-nocsak:)) Ilyet is ritkán hallani Tőled!

Az enyém meg (LG50PX950) kezd vacakolni. Néha-néha magától kikapcsol. Már volt garos, helyszíni tápmodul csere ( kondik enyhén púposak voltak ), de már aznap délután is ugyanazt csinálta.
Kb 1 hét múlva jött megint a szerelő, bezzeg akkor 2 órán keresztül egyszer sem kapcsolt ki.
Cserélgettem kábeleket, 230-at más körről vittem, akkor is elő-előjön a hiba.
Nagy nehezen rájöttem, hogy a WIFI dongle nélkül jól működik. Holnap felhívom a szerelőt, és elmondom neki. Az LG központ, és a szerelő is nagyon korrekt volt :R
Megnézte szerviztávval az üzemidőt, 1300 óra tavaly júliustól kb.

[ Szerkesztve ]

(#13336) salapp válasza DjKoxi (#13335) üzenetére


salapp
addikt

Mindig hozzá kell gondolni, hogy "lcd-khez képest"

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13337) -HajTömeg- válasza Grawens (#13305) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

MI folyik a szervizekben?
Érdekelne :D

Alias: Júzer error

(#13338) blakey válasza BBéci (#13328) üzenetére


blakey
titán

A 659-es nem olyan régi modell, tavaly nyáron jelent meg, az hogy kifutott csak azért van, mert a gyártók nem tudják megállni, hogy ne adjanak ki egy újabb sorozatot. A 659-es egy jó készülék, nem nyúl mellé, jobb, mint a 620-as, de megkockáztatom, hogy az idei 6osoknál is jobb, a 7-es sorozat az útódja, valós 200Hz-es. Nem egyezik meg teljesen a 650-essel.

(#13337) -HajTömeg-
Gépolaj. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13339) BBéci válasza DjKoxi (#13335) üzenetére


BBéci
titán

Csak a tévén múlik, amit produkál, annak alapján véleményezem. Például a PK760 dermesztően vacaknak tűnt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13340) Toobee


Toobee
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy mikor látom indexen az első hírt: Egy lelkes Olimpia néző felkötötte magát a fészerben, csak ennyit írt a búcsúlevelében: "A közvetítés támogatója a MindigTV pípípiripiripí"

https://barbieripnk.hu/

(#13341) Socket A


Socket A
aktív tag

hali
én nem tudok a upc féle beállításokkal a következőre kapcsolni csak ha az egyébre kattintva cisnálom a keresést
erre valami gyógymód?
(mediacardos topicban nem válaszoltak :P )

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#13342) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Ez gyönyörű volt :R

"in medias res"

(#13343) DM-Fan válasza Csabroncka (#13342) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Én is néztem, a vége nem kicsit volt idegtépő! De megvan és ez a lényeg, ráadásul világcsúcsot úszott! Gratulálok neki! Épp most kapja az érmet. Fel is jöttünk 16. helyről a 12-re az éremtáblán.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13344) rigo88


rigo88
aktív tag

üdv
bár szerintem a ghost-égés csak parasztvakítás, magyarországon sajnos divat lett mindentől félni, mégis tartok tőle, hogy ha véletlenül úgyfelejtem a tévét a htpcvel akkor beleéghet a tartalom, nem ritkán hagyom úgy órákra... (mego.: képernyővédő bekapcsolása. :D)
ennek ellenére, és annak ellenére, hogy pl a ssd meghajtóm teljesen hétköznapi hdd-ként használom döntöttem a minőség javára a plazma mellett. (még nem 100%, függ h mit kapok és mennyiért..)
a választott egy pana TX-P50X50E avagy egy lg 50pa6500 van róluk bármi tapasztalatotok?
előnyük, hátrányuk? melyiket javasolnátok inkább?
tv, film, hd, néha sport, játékkonzol de inkább a régiek emu-val snes, sega ilyesmi. viszont mivel nagyjából semmire sincs időm, így mindösszesen néhány órát nézem/használom naponta így a ghostos ökörség kizárt... tehát ne ez legyen a szempont :)
köszi a véleményeket!
r

ja igen és mi ez a plazma "vibrálás"? érzékeny a szemem, 60 hz monitortól percek alatt piros lett a szemem. de még 100hztől is huzamosabb idő után.

és van még egy tv de ez "csak" ldc úgyhogy félve írom ide csak offba: philips 47 pfl 4606 h ja és ez csak 47" pföjj :))

[ Szerkesztve ]

Dirr

(#13345) M_AND_Ms válasza Toobee (#13340) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én már közel vagyok hozzá.
pipipiripiii....

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13346) Khelben válasza rigo88 (#13344) üzenetére


Khelben
nagyúr

A plazma panelok alapjaban veve 60 hz-esek. En csak akkor latom a villogast, ha teljesen feher kep van rajta es a szemem sarkabol nezem. De gondolom van, aki ennel jobban latja. Akit zavar, az kenytelen lcd tv-t venni. Probald ki es meglatod. De mondjuk ne a bolti tulvilagositott kepen.

(#13347) DM-Fan válasza rigo88 (#13344) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"bár szerintem a ghost-égés csak parasztvakítás, magyarországon sajnos divat lett mindentől félni"

Ha tudnád, hogy mekkorát tévedsz! Sok év tapasztalatával, sok esettel, sok TV-vel a hátunk mögött írjuk ezt, nem azért, hogy parasztot vakítsunk! Nem is értem ebben a kontextusban ezt a kifejezést, a parasztvakítást nem erre használjuk, hanem arra, ha valami jelentéktelen tulajdonságot állítunk be hatalmas előnyként, márpedig ez egyértelműen hátrány, konkrétan a plazmatechnológia legnagyobb hátránya. Ha ez nem volna, sokkal nagyobb teret tudna hódítani.

"a választott egy pana TX-P50X50E avagy egy lg 50pa6500 van róluk bármi tapasztalatotok?"

Egyik HD-Ready, a másik fullHD, ettől függetlenül az LG nem focizik egy ligában a Panasonic-kal képminőség terén, ezt már leszűrhetted a topicból. Nem írtad, hogy mi a nézési távolságod, enélkül viszont nehéz tanácsot adni, hogy melyik felbontás az előnyösebb számodra.

"így mindösszesen néhány órát nézem/használom naponta így a ghostos ökörség kizárt..."

Emiatt egyáltalán nem kizárt, pár óra alatt is kialakul, ráadásul kikapcsolva nem tűnik el a ghost, ahhoz pont az kell, hogy sokat menjen változó képtartalommal.

"ja igen és mi ez a plazma "vibrálás"? érzékeny a szemem, 60 hz monitortól percek alatt piros lett a szemem. de még 100hztől is huzamosabb idő után."

A vibrálással kapcsolatban a legokosabb tanács, amit lehet adni az, hogy nézd meg személyesen és megtudod, hogy érzékeny-e rá a szemed. Ez a 60 Hz a technológiából adódóan teljesen más, mint az LCD 60 Hz-e, annál jobban bántja a szemet a plazma.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13348) rigo88 válasza DM-Fan (#13347) üzenetére


rigo88
aktív tag

köszi a kielégítő választ a p.vakítást persze hibásan használtam. úgy értettem, hogy féjjé de nincs mitől. viszont ezek szerint van.
vibrálás, ghostolás, lehet h lcd marad így. az off-ban írt 47"-val kapcsolatban megragadt bennem, hogy mondtam a páromnak: "még úgy is tetszik, hogy nem akkora mint a többi.."
nézni pedig kb 2-4m.
most inkább 2-3 mint 3-4m. viszont költözni fogunk akkor nagyobb lesz a szoba.

köszi mégegyszer!
r

Dirr

(#13349) salapp válasza rigo88 (#13348) üzenetére


salapp
addikt

Nálunk éppen asszony volt az első, aki felismerte, mekkora ugrás a plazma az lcd-nk után.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13350) DM-Fan válasza rigo88 (#13348) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ha 50"-t választasz, akkor 2 méteres nézési távolsághoz már ajánlható a fullHD, általános képminőség terén is jobb, de nem az LG-t javasolnám. A jelenlegi modellkínálatból az ST50 alá nem szabad menni fullHD terén, de az meg árban közel a duplája az LG-nek, mondjuk minőségben is nagyon más kategória. Az LCD-hez képest is!

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.