Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) KTTech válasza < CyberBob > (#12399) üzenetére


KTTech
veterán

Az külső cég, nem a Panasonic Mo-hoz tartozik, csak a legnagyobb forgalmazója, illetve központi szervizpartnere (de van neki több ország szerte).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12402) Rekro válasza erdoke (#12395) üzenetére


Rekro
aktív tag

Köszi a válaszokat.

Remélem így lesz ahogy saccolod, augusztus elején 5 éves garival 290-300 körüli árral én kiegyeznék!

(#12403) Gabor970


Gabor970
addikt

Sziasztok!

Nagykanizsa TESCO 42UT30 160e Ft, 50UT30 227000Ft. Boglári TESCO 42U30 104000Ft, nem bemutató készülék, van dobozolt.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#12404) hl225 válasza Gabor970 (#12403) üzenetére


hl225
tag

Szia!

Balatonbogláron melyik nap láttád a bontatlan 42u30-at? Ki volt rakva az eladó térbe?

(#12405) gomzol válasza DM-Fan (#12393) üzenetére


gomzol
tag

Nekem az egyik márkaboltban azt mondták, hogy nem valószínű most az olimpiához kötődő garanciaakció, meg hát a jövő héten már kezdődnek is a játékok, úgyhogy ha lenne akció, akkor szerintem már most is lenne...

(#12406) Gabor970 válasza hl225 (#12404) üzenetére


Gabor970
addikt

vasárnap. Nem volt kirakva, megkérdeztem egy eladót, hogy van-e a kirakotton kívül dobozolt darab is? Azt mondta, igen van. Édesanyámnak is TV-t nézegetünk, úgysem engedem, hogy ne plazma legyen :)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#12407) Arwald


Arwald
csendes tag

Sziasztok!

A mozgóképfelbontásokat nézegettem és felmerült bennem néhány kérdés. Van-e látható különbség a 800, 900, 1000, stb soros mozgóképfelbontások között (aki esetleg már cserélt ilyen tévék között)? Hogyan viszonyul ez a váltott soros HD tévéadásokhoz? Valamint ha egy film 1:2,35 képarányú, akkor szüksége-e egyáltalán a nagyobb mozgóképfelbontás, mivel alul-felül lévő fekete sávokat elméletileg nem kell frissítenie a panelnak?

Előre is köszi a válaszokat.

(#12408) spiky03


spiky03
veterán

Tegnap néztem meg a VT50-et meg az ST50-et egymás mellett a westendi Pana boltban. És valóban nem volt akkor különbség, legalábbis mi haverral nem láttunk, mint az ST50 és az UT50 között, ami szintén ki volt ott állítva. Igaz a fényviszonyok nem voltak túl ideálisak, mert nagyon besütött oda a nap fentről. Talán a VT50-en kicsit élénkebbek voltak a színek, mint az ST50-en. A zöld zöldebb volt, vagy, hogy is mondjam. :)
Úgyhogy úgy érzem, hogy ideális lesz nekem az ST50-n majd, mert úgy sem lesz mellette otthon a VT50-n :D A fekete színek szerintem teljesen rendben voltak. MAx akkor veszek GT50-et ha 240 körülre lemegy decemberre, amire ugye nem sok esély van.
Persze én a 42"-os modellekre gondolok, mert olyat szeretnék venni.
Pl az AVPlanet-nél most 220-ért adják a 42-es ST50-et, míg a Panánál 240.
Szerintetek az megbízható bolt? Mert azért 20ezer az csak 20ezer. Abból már kijönne egy szemüveg is. :) Vagy ha után gyártott (Hama) vagy milyen akkor kettő is. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12409) BBéci válasza spiky03 (#12408) üzenetére


BBéci
titán

Nincs velük baj, de a garanciájuk lehet, hogy csak bolti és nem márkaszervizes.
Ezzel ráérsz akkor foglalkozni, ha kezedben a tévé ára.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12410) BaLee válasza spiky03 (#12408) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ne nagyon vegyél AVPlanettől tv-t, garinál szívás lehet vele.

(#12411) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.

Remélem jó helyen kérdezem.
Milyen 3D-s formát lehet lejátszani egy G20as plazmán? AC-Ryan+Onkyo 508 a szett többi tagja. Tudom hogy egyik sem 3D-s ,de zöld-piros szemüveggel sem lehet?
Marhára nem vagyok otthon a 3D-s világban. :U

(#12412) BBéci válasza Möhe (#12411) üzenetére


BBéci
titán

Anaglifet bármilyen tévén, akár régi CRT-n is meg lehet jeleníteni, csak éppen semmi értelmét nem látom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12413) spiky03 válasza BaLee (#12410) üzenetére


spiky03
veterán

Thx a választ neked is meg BBéci-nek is.
:R

Remélem decemberre a kezemben lesz a tv ára. :C És lesz valami jó akció akkor is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12414) t256


t256
őstag

Az egyik hipermarketben ma láttam egy Panasonic TX42-U30-as plazma tévét 102000 forintért.
Gondolom nem kérdés, hogy ennyit megér-e. Hány éves modell lehet?

Az miért van, hogy egymás mellett nézve egy plazmát és egy LCD-t Én az utóbbit élesebbnek és szebbnek látom. Beállítás kérdése lehet? Vagy az Én szememnek egyszerűen szebb az LCD?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#12415) BBéci válasza t256 (#12414) üzenetére


BBéci
titán

Elolvashatnád az első hozzászólást! :((
Valamint még egy pár oldalnyit, mert százszor leírtuk a második kérdésedre a választ.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12416) FefeeX válasza BaLee (#12410) üzenetére


FefeeX
veterán

Én 5 éve a 37PV70-em az AVPlanettől vettem, és gyári Panasonic garanciát adtak hozzá, gyári garilevéllel... Samsung K3 mp3 lejátszó szintén gyári Samsung gari. Azóta mondjuk nem vettem tőlük semmit.

t256: U30 az 2011-es modell. Most az 50-es széria van, de a 40est kihagyták. A kirakott beállítások mellett meg nem az 5milliárd lumenes külső megvilágítás, és a brutál háttérvilágítás a legjobb összehasonlítási alap, ti. többek között annyi, hogy az LCD előtt fólia van, a plazma előtt meg üveg, ez már sokat jelent, pl tükröződésben. (de legalább a wii távirányítója nem viszi be az üveget olyan könnyen, mint az LCD fóliáját :) )

[ Szerkesztve ]

(#12417) t256 válasza BBéci (#12415) üzenetére


t256
őstag

Már elolvastam köszi, de nem ma volt! Hirtelen nem emlékeztem, hogy erre is kitért az első hsz.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#12418) BaLee válasza FefeeX (#12416) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én 2.5 éve mikor a tv-t vettük itt sokan kérdeztem, hogy milyen garanciát adnak. Akkor mondták, hogy külföldről szerzik be a tv-ket így EU garipapírt adnak aminek ugye jónak kellene itthon is lennie sőt jó is.

Furcsa módon mikor nekem gond volt a tv-vel a szervizes a magyar viszonteladó kis matricáját kereste mindenáron az a kék matrica amit sokszor a külső dobozra szoktak ragasztani meg bizonygatta, hogy az kell a gariztatáshoz.

Mivel magyarisztánban élünk pár 1000Ft különbségért nem vállalnám be azt, hogy esetleg nekiálljanak szarakodni velem a szerviznél. Nem véletlen, hogy az ilyen szürkeimportos cégek is maguk küldik a külföldi nagykernek vissza a készüléket és nem azt mondják hogy fogd és vidd bármelyik szervizbe.
És ugye egy webshopnak külföldre küldeni egy ilyen tv-t javíttatni vagy cseréltetni az pénz, nem is kevés. Míg a szervizhálózatnak szólva a bolt bele sem keveredik a körforgásba max akkor ha cserélni kell a készüléket és a szerviz kiállít erről egy papírt.

(#12419) DM-Fan válasza Arwald (#12407) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Már a 900 soros mozgóképfelbontás is nagyon jónak számít, sőt, igazából az 1080 soros mozgóképfelbontásokat a plazmák is csak az IFC interpolációs elektronika bekapcsolásával tudják produkálni, amitől viszont művi lesz a mozgás, úgyhogy ezt érdemes kikapcsolni. Az átlag LCD-k jó, ha 500-600 soros mozgóképfelbontást tudnak produkálni, úgyhogy ahhoz képest a 900 már maga az álom. Nem lesz rá panaszod!

spiky03: ha rám hallgatsz, csak hivatalos viszonteladótól vásárolsz. Nem érdemes 10-20 eFt miatt kockáztatni, hogy aztán nem javítják a TV-det, mert úgy 200 eFt fölötti összeget buksz ezzel a pár ezerrel szemben. Sajnos az ST50 és VT50 közötti különbséget nem fogod látni teljes egészében olyan körülmények között, amit az üzletben tapasztalsz. Mondjuk az is tény, hogy hatalmas az árbeli különbség, kevesen adnak annyit TV-ért, amennyibe a VT50 kerül. A 42GT50-et kis eséllyel fogod megkapni 240 eFt-ért, de a remény hal meg utoljára, december még messze van.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12420) Habsteve


Habsteve
tag

Vmi házimozi szerűséget szeretnék 42G30 alá. Kinéztem magamnak Logi Z906-ot. Filmezni notiról szoktam hdmivel. A DTS hang kijön ezzel a szettel?

(#12421) BBéci válasza Habsteve (#12420) üzenetére


BBéci
titán

Ebben a topikban érdeklődj: Házimozi erősítő...

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12422) spiky03 válasza DM-Fan (#12419) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi neked is az infót. ;)
Úgyis jelzem majd itt ha elérkezik a nagy nap. :D
Hát igen a VT az elég borsos áron mérik. Nekem a lélektani határ a 220, de ez is már a nagyon max. De mondjuk attól is függ, hogy decemberig mennyit tudok összespórolni. Max reméljük lesz jó 0%Thm, és még esnek is addig az árak. :)
De úgy gondolom, hogy az ST tökéletes lesz számomra, főleg majd bekalibrálva. :C

A 3D.s szemüvegről tudnál mondani pár infót? Hogy ezekhez a tv-hez miket lehet venni? Itt most nem a gyárira gondolok, mert azt láttam, hogy fentebb már leírtátok. Olyan érdekel, ami nem Pana és olcsóbb. :D Meg elvileg ezekhez már jó más tv szemüvege is, amiket ebben az évben adtak ki, ugye? Pl Samsung

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12423) hl225


hl225
tag

Mivel engem is érdekel milyen áresésre lehet számítani egy kis kigyűjtés a tavalyi modellekre, arukereso grafikonja alapján (legalacsonyabb árakat figyelembe véve - persze azt nem tudom, hogy ténylegesen meg is lehetett-e annyiért venni)

Modell; ;Nyitó ár; ; 2011 július; ;2011 december
42U30; ;175e; ;152e; ;130e
50U30; ;260e; ;225e; ;162e
42G30; ;259e; ;220e; ;190e
42S30; ;200e; ;170e; ;140e
42GT30; ;400e; ;312e; ;230e

[ Szerkesztve ]

(#12424) hl225 válasza FefeeX (#12416) üzenetére


hl225
tag

Céges beszerzésként vettünk 2 db Samsung LCD tévét, AV-Planetes garancialevelet adtak hozzá és az is volt benne, hogy hozzájuk kell visszavinni ha hibás.
Bár weboldaluk szerint a 10kg-nál nehezebb áruk esetén jogszabályi előírás szerint ők állják a szállítás költségét.
És egyértelműen leírják, hogy AV Planetes garancialevelet adnák, illetve a termékjellemzőknél meg hogy európai garancia.
Na ez nekem nem ép azt jelenti, hanem ha európán belül vettem akkor a márkaszervizbe vihetem.
Mindenképpen érdemes rákérdezni vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#12425) BBéci válasza hl225 (#12423) üzenetére


BBéci
titán

A 42G30 több helyen volt 160-ért is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12426) potyi23


potyi23
senior tag

hi.Nemtalálom sehol hogy tudhassa e a TV m Panasonic Viera 107 cm -s Plazma a 24 p-t . Használ valaki ilyen tv t ? Panasonic Viera TX-P42UE 107cm ,1920*1080 HDMI- n szoktam osszekotni a géppel

(#12427) DM-Fan válasza potyi23 (#12426) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ilyen típus nincs, valami még hiányzik a végéről. Amúgy 99%, hogy tudja a 24p-t.

Get Moded!

(#12428) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ma unalmamban megmértem egy Samsung Galaxy SII AM-OLED-Plus kijelző kontrasztját:
Black luminance: ~0.0022 cd/m^2 (0.021)
White luminance: ~302 cd/m^2 (85)
Contrast ratio: ~137000:1 (4000:1)
(A teljes mini-teszt)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12429) madgie válasza janos666 (#12428) üzenetére


madgie
titán

Állat :D

szerk: én azon sz*rtam be, mikor az iPad 2-nél néztem, hogy a WB mennyire mászik el... nos, szinte semennyire, 5800K körül van végig :D

[ Szerkesztve ]

(#12430) DM-Fan válasza janos666 (#12428) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Bizony, már korábban is említettem, hogy sehol nem láttam még olyan feketét, mint amit a Galaxy S mobilok tolnak, már az első is. A múlt héten volt alkalmam hosszasabban nyomkodni egy kedves ismerősöm vadiúj Galaxy SIII-asát, hát, elég korrektül összerakott vas lett az is.

Get Moded!

(#12431) madgie válasza DM-Fan (#12430) üzenetére


madgie
titán

Hozzám holnap jön egy Omnia 7, most kíváncsi lettem ám :D

(#12432) ZEN1TH válasza DM-Fan (#12430) üzenetére


ZEN1TH
őstag

Galaxy S-emen pont a napokban lattam egy kellemes kis ghost-ot :D Imadom amugy a kepet, persze nem gyari rommal hasznalom, igy van lehetoseg a kalibralasra is. Persze nincs muszerem igy a szememre hagyatkozom.

S3-al egy bajom van. Az anyaghasznalat.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#12433) janos666 válasza DM-Fan (#12430) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt az SII-t nem magamnak vettem, de kezd annyira hozzám nőni az OLED kijelzője (is, meg persze a gyors C/GPU), mióta nyomkorászom, hogy kezd bennem felpuhulni a zsebben hordás kapcsán állított [max 3.7", az is csak keskeny kávával] elv (aminek most kb. csak a Motorola Defy+ és HTC Desire S felel meg, ami még telefon is...) és hirtelen akarok egy saját SII-t. :DDD

Mondjuk van egy kis motion blur, de ez semmi a Pana PDP-k false countouring effektjéhez, vagy akár a legtöbb LCD maszatolásához képest...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12434) DM-Fan válasza janos666 (#12433) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Az SII még pont az elfogadható méret határán van szerintem, az SIII-at már kicsit nagynak érzem, de biztos megszokható lenne. Igazából a legoptimálisabb mérete szerintem még mindig az iPhone 4 kijelzőjének van, nem véletlenül pöcsöltek vele annyit Jobs-ék, kíváncsi leszek, hogy az 5-össel hozzá mernek-e nyúlni szignifikánsan. Amúgy már vagy 2 hónapja az iPad 3-mam kijelzőjébe vagyok beleszerelmesedve. Ez ugyan nem OLED, csak IPS, viszont a 2048x1536-os felbontás a 9,7"-on valami frenetikus. Durva ez a retinakijelző, na.

Get Moded!

(#12435) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Ma láttam élőben először a Pana zászlóshajóját a 65VT50E-t... Leesett az állam... Igazából messziről vettem észre, hogy a kiállított TV-k között valami eszméletlen feketét és élethű színeket látok :) Közelebb mentem és Ő volt az :) Teljesen lenyűgözött.. Az ára is : kerek 10.000TL (török líra, azaz 1.300.000 huf, legalábbis itt Törökországban)

Majd talán...egyszer... :)

Üdv:Jim

A játék az nem játék!

(#12436) Gergőke88 válasza BBéci (#12425) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ő a nyító-julius-decemberi árakat hasonlította össze.

(#12437) DM-Fan válasza Jim-X (#12435) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Itthon már megáll az 1.200.000 Ft-ból is. :B Jelenleg nincs jobb TV a piacon.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12438) ZEN1TH válasza DM-Fan (#12437) üzenetére


ZEN1TH
őstag

1,15M most csökkent ;]

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#12439) Jim-X válasza DM-Fan (#12437) üzenetére


Jim-X
őstag

Még ennyiért sem rohanok és cserélem le a G30-at...pedig megtenném...ha lenne "kedvem" hozzá :D

Amúgy meg el is hiszem, hogy a legjobb, mert ezt még a kollégám is mondta (akivel mellesleg egy cd-ért mentünk be ebbe az elektronikai boltba) hogy nem látott még ilyen színeket és feketét TV-n.

Üdv:Jim

A játék az nem játék!

(#12440) RandomPJ


RandomPJ
csendes tag

Úgy tűnik az Olimpia akció elkezdődőtt:
http://www.amazon.com/gp/product/B00752VKU0?ie=UTF8&tag=ayodya-20&linkCode=xm2&camp=1789&creativeASIN=B00752VKU0
Watch the 2012 Olympic Games in 3D this Summer - Brought to you by Panasonic
As an Official Worldwide Olympic Partner, Panasonic will deliver the excitement of sports all over the world. Check out all Panasonic home entertainment products including 3D TVs and experience the thrill of The Olympics in 3D today.

(#12441) BBéci válasza Gergőke88 (#12436) üzenetére


BBéci
titán

Igen, én meg kiegészítettem egy kis plusz adattal. Baj?

DM-Fan!
Annyi pénzből kijön egy Epson TW9000, 240-es motoros vászonnal, mögé a falra egy 50 colos belépő plazmatévé.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12442) DM-Fan válasza BBéci (#12441) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Annyi pénzből kijön egy Epson TW9000, 240-es motoros vászonnal, mögé a falra egy 50 colos belépő plazmatévé."

Ez tény és való, de nem változtat azon a tényen, hogy a piac legjobb TV-je a 65VT50 és mint ilyennek, van ára. Más kérdés, hogy magam is inkább projektort vennék, de ugye ott már a készülék környezetére is nagy hangsúlyt kell fektetni, ami nem minden lakókörnyezetben oldható meg. Mondjuk aki ilyen árú TV-t vesz, annak gyaníthatóan nem lenne gond azt sem megoldani.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12443) Gergőke88 válasza BBéci (#12441) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem dehogyis. Nem lezgatasnak szantam. :B

(#12444) potyi23 válasza DM-Fan (#12427) üzenetére


potyi23
senior tag

Hat pedig nekem ilyen tipusom van TX -P42U20E :D .Attneztem a papirjait,mar azt hittem rosszul van a dobozra rairva...

[ Szerkesztve ]

(#12445) FefeeX válasza potyi23 (#12444) üzenetére


FefeeX
veterán

csakhogy elsőre nem ezt írtad :P

(#12446) BBéci válasza DM-Fan (#12442) üzenetére


BBéci
titán

Azt nem tudom, mennyivel jobb az 55 colosnál, de a szoba vetítéshez igazításához mindössze egy vödör festék és egy teddyhenger szükséges. :K
A 65 colos tévé brutálisan uralja, agyonvágja a szobát és cirka 2,7 m az ideális nézési távolsága.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12447) DM-Fan válasza potyi23 (#12444) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ja, csak elsőre ezt írtad: "Panasonic Viera TX-P42UE 107cm".

Ennek se füle, se farka. A 42U20E-at már tudom értelmezni. Ahogy írtam: tudja a 24p-t.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12448) DM-Fan válasza BBéci (#12446) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Azt nem tudom, mennyivel jobb az 55 colosnál"

Mi, a 65"-os? Pont 10"-lal! :B

"de a szoba vetítéshez igazításához mindössze egy vödör festék és egy teddyhenger szükséges."

Hát, már aki hajlandó a nappaliját sötétre festeni, mert én pl. nem volnék hajlandó. Meg ugye sok helyen sötétítésre alkalmas berendezés sem feltétlen van az ablakokon, vagy eleve a bútorok olyanok, amelyek tükröződnek. Ráadásul akkor még nem beszéltünk a projektor felszereléséről (pl. plafonkonzol) és bekábelezéséről, a vászonnál ugyanez. Szóval maradjunk annyiban, hogy abszolút nem feltétlenül problémamentes és/vagy olcsó a vetítési környezet kialakítása, pláne nem egy átlagos élettérben. Ezért célszerű ilyen célra inkább a dedikált helyiség.

"A 65 colos tévé brutálisan uralja, agyonvágja a szobát és cirka 2,7 m az ideális nézési távolsága."

A leengedett vászon is (adott esetben a felhúzott is) uralja és a besötétített szoba sem nevezhető épp idilli nappalinak, pláne nappal. :U Plusz ugye világosban a projektort elfelejtheted, tehát nem feltétlen 100%-os alternatívája a TV-nek. Tudom, erre van ott az említett, vászon mögötti belépő plazma, de az csak kisebb és csak belépő. Szóval én megértem azokat is, aki VT50-et vesznek, csak sajnos nem leszek köztük. :(

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12449) Ijk válasza DM-Fan (#12448) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha lenne rá pénzem és nem sajnálnám előbb vennék vt50-et. Az meg nem érdekel mennyire uralja a szobát, átrendezem megint a kedvéért. ;]
Brutális lenne a 42" után, ráadásul olyan képminőséggel, aminél nincs jobb az egész bolygón.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12450) ZEN1TH válasza Ijk (#12449) üzenetére


ZEN1TH
őstag

Egyetértek. Egyébként ritkán látni téged mostanában errefelé. Követed még a topicot? :) Hogy van az X20? :)

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.