Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) bucsher


bucsher
őstag

a szerviz menüben a fehér képernyőtől nem kell megijedni, az is csak egy menüpont. 1-es 2-es gombokkal lehet mászkálni a menüben oda-vissza.

In the pipe - five by five!

(#12852) BBéci válasza < CyberBob > (#12850) üzenetére


BBéci
titán

Attól még nem hulladék, ha háromévesből kevesebb romlik el, mint 4-5 évesekből.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12853) Kaka123456


Kaka123456
csendes tag

Sziasztok!
Sajna nem igazán értek a témához, ezért egy kis segítséget/tanácsot szeretnék kérni Plazma TV vásárlással kapcsolatban. Amit szeretnék: 127cm és full HD. A keret rá kb. 165e. Amire használnám: elsősorban USB tárolóról filmnézés, majd később játékra is. A következő típusokra gondoltam eddig:
LG Electronics 50PA5500
Samsung PS51D530
Panasonic TX-P50U30E
Mi a véleményetek ezekről -melyik lenne jó választás?
Vagy esetleg más modell(ek)?
Illetve fentebb olvastam, h érdemesebb lehet pár hónappal később vásárolni. (?)
Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Haverom picit megtréfált a névvel :)

(#12854) BBéci válasza Kaka123456 (#12853) üzenetére


BBéci
titán

Tavalyi modelleket már most is csak óriási szerencsével találni, pár hónap múlva tutira nem marad belőlük.
Az U30 nem tud USB-ről filmet lejátszani.
Egyébként is nagyon kicsi összeget szánsz tévére, annyiból jó 50 colost talán jövő márciusban tudnál venni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12855) DM-Fan válasza lemmy9 (#12680) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Na, most jöttem a Batman-ről. Röviden, spoilermentesen: tökéletesen illeszkedik az előző két rész által megalapozott történetbe, a színvonal és a hangulat is ugyanaz. Aki kedveli a szériát, az nem fog csalódni. Abszolút helyén volt minden: színészi játék, trükkök, hangok, zenék. Tipikus A+ kategóriás popcorn mozi, amit az is mutat, hogy a 160 perc alatt egyszer sem néztem az órámra.

Most viszont nézek és nem örülök, mert reggel meló. :(((

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12856) DM-Fan válasza norral (#12848) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Értem és megértem, ha nem vagy gyűjtő, de kedveled a minőséget, akkor ez lenne a helyes út. Kár, hogy ez még annyira sem valósult még meg kishazánkban, mint a normális BD-piac, sehol egy Netflix, vagy hasonló szolgáltatás, pedig az infrastruktúra már sok helyen alkalmas lenne rá. Pedig abszolút ebben látom a jövőt magam is. Kivéve, ha valakinek elgurul a gyógyszere és mégis fellövik konzumerbe a 4k-t, mert akkor a több száz gigás méretű anyagokat már nehéz lesz online stream-elni, vagy akár megvételt követően akár csak ideiglenesen tárolni is. Mondjuk szerintem ez a veszély egyelőre nem fenyeget. Meglátjuk.

Get Moded!

(#12857) spiky03 válasza DM-Fan (#12855) üzenetére


spiky03
veterán

ezek jó hírek.
Sajnos én a hétvégén nem tudom megnézni, mert minden jó helyet már lefoglaltak az IMAX-ben. :(
Remélem jövőhétre tudok foglalni!
Mert már nézném. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12858) salapp válasza norral (#12848) üzenetére


salapp
addikt

Sőt, inkább ne legyen egy halom trailer egy film előtt, költsék csak a tizedét marketingre, mindjárt jobban járnak, viszont a moziban premier vetítés+4 napig a film 30. percéig eldönthesd, hogy inkább kijössz, és a pénzt utalják vissza legalább egy mozikártyára, amit a következő alkalommal "lenézhetsz".
Na, ötleteljünk még?
Mert mondjuk Bbécihez hasonlóan évek óta pocsék élmény, ha néha bemerészkedek egy filmre. Az utolsó jó élményem a LOTR befejező része volt. De az nagyon!!! Mondjuk azt meg is akarom venni bővített BD-csomagban.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#12859) < CyberBob > válasza BBéci (#12852) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Lehet ezt ragozni, de 4-5 év hibamentes működés (persze nem extrém használat) az alap és utána még 2-3 év kisebb hibákkal lenne a normális.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#12860) salapp válasza DM-Fan (#12856) üzenetére


salapp
addikt

Köszi! Adunk a véleményedre. Akkor szervezünk egy csapatot IMAX-re, mindegy, mikor jutunk be rá.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#12861) Gabor970 válasza Kaka123456 (#12853) üzenetére


Gabor970
addikt

a samsung lesz jó arra, amire szeretnéd. Meglep, ha 165e ft-ból kihozod nem bemutató darabként illetve hivatalos samsung partnertől vásárolva.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#12862) lemmy9 válasza DM-Fan (#12855) üzenetére


lemmy9
őstag

Köszi, akkor rágerjedek.
Nekem nagyon bejöttek a Nolan-féle verziók. :C

Szerintem!

(#12863) BBéci válasza < CyberBob > (#12859) üzenetére


BBéci
titán

Egyértelmű, hogy az a normális, de sajnos a műszaki cikkek valamikor elromlanak. Ha garanciaidőn belül, az a gyártónak okoz plusz költséget. Azt sem lehet vitatni, hogy az 5 éves többe kerül nekik, mint a 3.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12864) FefeeX válasza salapp (#12858) üzenetére


FefeeX
veterán

Én azért láttam jó filmeket az elmúlt években is. A 3D-ről már kevésbé nyilatkozom pozitívan... Azért az elmúlt két évben átlag 2 heti gyakorisággal befigyelt 1-1 mozi, és ebből mondjuk jónéhány 3D volt, már legalábbis papíron...
Olyan hulladékra nem nagyon emlékszem (kivéve a Titánok Haragja IMAX3D) amiről kijöttem volna, ha visszafizetik az árát, mondjuk elég magas a tűréshatárom, plusz ha már egyszer rágerjedtem a mozira, akkor már nem hagynám csak úgy ott :)

Az IMAX-ban meg még mindig azért nincs hely, mert a sok legalja random foglalgatja magának egyszerre 8-10 előadásra a helyet, hogy majd az egyikre elmegy. Fizetni meg úgysem kell a foglalásért. Meg olyan is volt, hogy hallottam, hogy beszélget, és büszkén mondja, hogy van még 10 szabad helye, és ajánlgatja telefonon a haverjának, hogy mert ő jófej volt, és lefoglalta.
Száz szónak is egy a vége, akár kezdőnap is kaphatsz nagyon jó helyet IMAX-ben, csak ott kell lenned fél órával a kezdés előtt épp a pénztárnál, mikor felszabadítják az aljanép által szénné foglalt helyeket. Nem egyszer lett így közép-közép helyünk.

(#12865) < CyberBob > válasza BBéci (#12863) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Amikor én tavaly vettem tv-t az egyik legnagyobb érv a Pana mellett az 5 év garancia volt. Ha most kellene tv-t vennem már sokkal jobban beleolvadna a mezőnybe így komolyabban megnézném az lcd-ket. Ezzel vissza is jutottunk a kevesebb plazma fogy és eltűnhet a piacról témához. Persze ha már a Pana sem bízik a saját fejlesztéseben, hogy 5 évig kibírja a többség főalkatrész csere nélkül akkor nincs miről beszélni.De továbbra is úgy gondolom, hogy csak egy szűk látókörű döntés volt egy helyi vezetőtől hiszen ahogy fentebb írták Angliában most is van 5 év garancia.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#12866) BBéci válasza < CyberBob > (#12865) üzenetére


BBéci
titán

Én is komolyabban nézem az LCD-ket, utána úgy hagyom ott őket, mint eb a sza(ha)rát.
Az elég gáz, ha nem a képminőség dönt, hanem a garancia hossza.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12867) < CyberBob > válasza BBéci (#12866) üzenetére


< CyberBob >
őstag

"Amikor én tavaly vettem tv-t az egyik legnagyobb érv a Pana mellett az 5 év garancia volt."

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#12868) BBéci válasza < CyberBob > (#12867) üzenetére


BBéci
titán

Amit idéztél, abban szó sincs LCD-ről, gondolhattál más plazmára, Samsungra is, de a következő mondatod így szólt, arra válaszoltam: "Ha most kellene tv-t vennem már sokkal jobban beleolvadna a mezőnybe így komolyabban megnézném az lcd-ket"
Akkor sem vennék LCD-t, ha plazmákra egyáltalán nem lenne garancia.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12869) nightshadow


nightshadow
veterán

Panasonic GT50 review: [link]

(#12870) gyiku válasza < CyberBob > (#12865) üzenetére


gyiku
nagyúr

oktoberben lesz 5 eves a pana plazmam, es csak 2 ev garival vettem. uzemorat egyszer majd megnezem kivancsisagbol, de az eg vilagon semmi baja.
lcd-t meg csak azert vettem a haloszobaba, mert nem volt 32"-es plazma. bar ezt a hibat hamarosan orvoslom ;)

hüllő

(#12871) salapp válasza FefeeX (#12864) üzenetére


salapp
addikt

Ezt akkor kipróbáljuk, talán lesz kezdés előtt fél órával 4-6 így felszabadult hely.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#12872) salapp válasza gyiku (#12870) üzenetére


salapp
addikt

Nálunk egy éven belül biztos jön a nappaliba az 50+-os plazma és megy a hálóba a 42-es.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#12873) salapp válasza gyiku (#12870) üzenetére


salapp
addikt

Nálunk egy éven belül biztos jön a nappaliba az 50+-os plazma és megy a hálóba a 42-es.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#12874) < CyberBob > válasza BBéci (#12868) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Az hogy te vagy más itt a plazmás fórumon mit vesz vagy nem vesz teljesen lényegtelen abszolút a kisebbséghez tartoztok (mint a tudatos vásárlók). Az lcd-s oldal nagyon sikeresen beleverte az egyszeri vásárló fejébe a plazma hátrányait amire egy-két gyenge próbálkozáson kívül nem érkezett válasz. A Panasonic mint a legnagyobb plazma gyártó vagy megoldja ezt a kommunikációs problémát vagy feladja mint a Pioneer. Viszont a megnövelt garancia vagy a multikban lévő márkaboltok rendes bemutatóteremmé alakítása nem egy nagy összeg még sem lépik meg de még sorolhatnék egy rakás vevőcsalogató dolgot.

gyiku: erről beszéltem, ha egy termék jó akkor semmit nem vesztenek az "ingyen" garanciával.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#12875) Ijk válasza < CyberBob > (#12865) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nézd csak meg komolyabban az lcd-ket, mert akkor ismét plazmát vennél. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12876) BBéci válasza < CyberBob > (#12874) üzenetére


BBéci
titán

Valóban vannak a plazmáknak hátrányai, amit a jobb képminőség bőven ellensúlyoz, de az SD adásokkal háttértévéző, avit, divikszet néző többséget az nem érdekli, fogalmuk sincs, mi az.
Bárhogy csűröd-csavarod, a jelenlegi helyzetben a Panasonic nem engedheti meg magának, hogy még többet bukjon a TV üzletágon. Így viszont, a garancia akció elmaradása miatt kevesebb tévét adnak el, tehát farkába harapott a kelgyó. Erre már régóta készülnek, nincs raktárkészlet, még tesztkészülékeket sem tudnak adni úgy, mint éveken át, egészen tavalyig.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12877) < CyberBob > válasza Ijk (#12875) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Rám aztán nem lehet azt mondani, hogy lcd párti lennék, mert látom a plazmán a vibrálást és a foszfor lagot még is az idei szériában (st/gt) gondolkozok. Kivétel lehet egy Sony lcd ha látok 50 colosat 300e magasságában ami tetszik. :)

BBéci: akkor ezt kibeszéltük. :)

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#12878) FefeeX válasza salapp (#12871) üzenetére


FefeeX
veterán

Tuti lesz, de egy órával előtte már jó ha ott vagy, mert elég hosszú szokott lenni a sor, ha túl korán sorrakerülnél, akkor megmondod, mit akarsz, és megmondják, hogy akkor oda a szélre állj félre :) És akkor megint mehetsz mikor épp elüti a félórát a vekker ;]

Nálunk amúgy a 37" plazma megy a hálóba :) Nekem is öt éves, 7000 órával, és teljesen tiptop állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#12879) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék. Korábban már nézegettem főnökömnek nagy képátlójú TV-t, és úgy tűnik, hogy végre fnishbe ér a dolog, mivel 60+ collban a Pana horror áron van, így az alábbi Samura esett a választása:
PS-60E6500 (~475 eFt).
Van ennek a TV-nek ebben az árkategóriában és méretben alternatívája?

3D Blu-ray lejátszó (lemezes) kellene hozzá ajánlanom, de ezekkel nekem nincs tapasztalatom, a Samu lejátszókat nézegettem (E6100 vagy ES6000 jöhet szóba max).
De ha tudnátok olyan médialejátszót ajánlani, ami 3D, lemezt is kezel, de alternatíva lehet, akkor azt örömmel venném.

Hangtechnika megvan neki hozzá, valami félmillás Marantz rendszere van.

Nagyon köszönném, ha segítenétek!
:R

;) - The Power of the Light Side

(#12880) BBéci válasza < CyberBob > (#12877) üzenetére


BBéci
titán

A Sony HX850 nagyon meggyőzött, amikor kollégám (főszerkesztőm) meglátta, "hú, de jó a képe" felkiáltás szakadt ki belőle. A műszeres vizsgálat is igazolta ezt a megállapítást. Ha nálam hagyták volna referencia készüléknek, boldogan és lelkesen nézném, használnám, de egy VT50 helyett, amivel egy nagyjából árban van, nem választanám.

(#12879) Anonymus23
Ha a Marantz erősítő fél milla, akkor rendben van.
Olcsóbban nem tudok olyan tévét ajánlani, ami ekkora és legalább ugyanolyan a képminősége.
Jók a Samsung 3D Blu-ray lejátszók.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12881) ZEN1TH válasza Anonymus23 (#12879) üzenetére


ZEN1TH
őstag

Esetleg még az 55ST50-t is érdemes megnézni, igaz nem 60" de képminőségben biztosan jobb a Samsung-nál.

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#12882) erdoke válasza BBéci (#12880) üzenetére


erdoke
titán

Én 190-ért vettem lassan egy éve az SR6006-ot, és szerintem rendben van. Hát ha még lennének hangfalaim, amiken valójában meg is mutathatná, mit tud. :K

A legjobb aláírás a héten

(#12883) Anonymus23 válasza BBéci (#12880) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szia,

Köszönöm a megerősítést! Akkor majd ezek közül választ valamit...

;) - The Power of the Light Side

(#12884) vilga


vilga
tag

Jó ideje olvasom rendszeresen a fórumot és ebben a fene nagy plazma-lcd, adok-kapokban feltűnt, -mivel hogy egy tv-nek legfőbb vagy legfontosabb tulajdonsága a mutatott kép minősége-
és ezen még nem sikerült fogást találni a plazmán az LCD hívőknek, fordítva viszont már ez nem jelenthető ki.
Tény hogy egy plazmának ezen kívül vannak gyengéi, de a látott kép szerintem ezt bőven fölülmúlja

(#12885) Anonymus23 válasza ZEN1TH (#12881) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, árban olcsóbb, de kisebb is, így is kb 3,5-4 méterről fogják nézni.
Abban nem vagyok biztos, hogy a különbséget észrevenné.

A 65-ös ST50 meg kb 230 eFt-al hosszabb, azt meg sokallja egy TV-ért.
Mondjuk azt nem értem, hogy a magyar honlapon miért nincs se a 65ST50, se az 55ST50...

;) - The Power of the Light Side

(#12886) FefeeX válasza Anonymus23 (#12885) üzenetére


FefeeX
veterán

55ST50 vagy panasonic.hu-n
65ST50 vagy panasonic.hu-n

[ Szerkesztve ]

(#12887) DM-Fan válasza < CyberBob > (#12865) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Alapvetően szerintem nincs szignifikáns különbség a plazma és LCD technológia között a meghibásodások tekintetében. Mindkét esetben találhatunk koros, ámde hibátlanul üzemelő készülékeket és hamar tönkremenőket is. Emlékszem még a hibás szériás Pana PV70-ekre 2007-ből, de ugyanígy tudom azt is mondani, hogy az 5 éves Pana plazmám is hibátlan mai napig, pedig ott is csak 2 év volt a garancia. A mostanira meg 5, lassan az is 2 éves lesz, hibátlan. Ugyanakkor ismerős horror árú Sony LCD-je is tönkrement fél év alatt: vezérlőpanel-csere. Mindenhol bele lehet nyúlni a selejtbe, nem gondolnám, hogy most azért nincs 5 éves aranca-akció, mert mondjuk a tavalyihoz képest drasztiusan romlott volna a termékek minősége én is inkább regionális döntésre gondolnék, amivel azért természetszerűeg tud spórolni a gyártó, hiszen a fent leírtak szerint is óhatatlan, hogy ne menjen tönkre néhány százaléknyi termék 5 év előtt.

Biztos, hogy emiatt én sem választanék LCD-t, elég kevés a normális minőségű alternatíva ott is, az ár ellenben annál magasabb.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12888) ZEN1TH válasza Anonymus23 (#12879) üzenetére


ZEN1TH
őstag

60E6500 teszt by hdtvtest.co.uk :)

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#12889) Anonymus23 válasza FefeeX (#12886) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát ez jó :)
Ha felül meg bírod a keresőbe, akkor csak néz, hogy mit akarok :D

;) - The Power of the Light Side

(#12890) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Barátomnak 2 db Samsung plazmája volt. Az egyik 6 évesen adta meg magát, vélhetően azért, mert a kislánya azt gyakorolta a főkapcsolóval, hogy milyen gyorsan lehet egy plazmát ki-be kapcsolni a legrövidebb időn belül. Kb. egy éven át játszotta ezt, miután a plazma tápja megadta magát. A másik most 10 éves és ő is beállt a sorba és becsíkozódott a képe. Szervíz szerint kuka.
Szerintem a szerencsén múlik leginkább, hogy milyen darabot sikerül kifogni.

Most Panasonicja van!!!

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#12891) Horvee


Horvee
tag

Sziasztok!

Jelenleg Samsung PS51D550-en van, és úgy néz ki eltudom adni elég jó árban.
Olyan kérdésem lenne h szerintetek az alábbiak közül melyik lenne a jobb választás:

[link]
[link]

A plazma mellett szól az ára és a képátló, az LCD mellett meg a LAN, illetve USBről viszi a filmeket.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#12892) Arwald válasza DM-Fan (#12887) üzenetére


Arwald
csendes tag

...nem gondolnám, hogy most azért nincs 5 éves aranca-akció, mert mondjuk a tavalyihoz képest drasztiusan romlott volna a termékek minősége én is inkább regionális döntésre gondolnék, amivel azért természetszerűeg tud spórolni a gyártó, hiszen a fent leírtak szerint is óhatatlan, hogy ne menjen tönkre néhány százaléknyi termék 5 év előtt.

Én is inkább erre gondolnék. Számviteli törvényünk szerint (és gondolom a más országokéban is) céltartalékot kell képezni a garanciális kötelezettségkere, azaz törvényileg kötelezik őket, hogy pénzt rakjanak félre ilyenekre. Ez értelemszerűen máshonnan veszi el a forrásokat (marketing, fejlesztés, árengedmény, stb.) a gyártó-fejlesztő cégnél.

[ Szerkesztve ]

(#12893) BBéci válasza erdoke (#12882) üzenetére


BBéci
titán

Volt nálam, szerettem, az AVO-n olvasható a róla szóló cikk. Annyiért ajándék.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12894) erdoke válasza ZEN1TH (#12888) üzenetére


erdoke
titán

Kifejezetten nem rossz, főleg az áráért.
Az örökös "leeszi a gatyádat" trolloknak pedig:

Power Consumption

Calibrated [Movie] mode (2D): 205 Watts

Egy 60-as tévétől ez igencsak barátságos adat.

A ghostingra/beégésre pedig:
"We simply couldn’t get the PS60E6500 to show any obvious retention. Even after hours of displaying the BBC News channel – which features a permanent logo featuring a frankly irresponsible mix of white on solid red – the E6500 didn’t show a trace of retention, not even after we displayed low-brightness flat test screens and scrutinised every inch of the panel in a darkened room."

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12895) ZEN1TH válasza erdoke (#12894) üzenetére


ZEN1TH
őstag

Elég korrekt készülék valóban, főleg amennyiért adják.

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#12896) BBéci válasza Horvee (#12891) üzenetére


BBéci
titán

Az LCD 2010-es, C jelzésű modell, azok közül is az egyik legszarabb, jelentős visszalépés lenne a mostani tévédhez képest.
Médialejátszó tekintetében a plazma, mivel tavalyi, egy fokkal jobb, fejlettebb, több mindent lejátszik, ugyanazt tudja, mint a D550. Képminőségben az sem lenne előrelépés. A LAN dolgot meg felejtsd el!
Ami a legfontosabb, outlet garanciával kenyérpirítót sem szabad venni!!! :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12897) Horvee válasza BBéci (#12896) üzenetére


Horvee
tag

Köszönöm a gyors választ, még ezzel a kiterjesztett garanciával sem éri meg? Vagy arról sincsenek éppen jó tapasztalatok...

(#12898) BBéci válasza Horvee (#12897) üzenetére


BBéci
titán

Könyörgöm, már hogy a fenébe érné meg, amikor régebbi, mint a meglévő, a képminőségük is szarabb, valamint bizonytalan a garancia, mert nem gyártói, hanem mekkmester-féle.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12899) gyiku válasza salapp (#12872) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez a terv, de 50ben megall es meg iden.

hüllő

(#12900) erdoke válasza gyiku (#12899) üzenetére


erdoke
titán

Az előbb linkelt teszt alapján érdemes megfontolni az 51ES6500-at is, és az már 50+. ;)

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.