Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#76251) Blaze_ válasza BusinessGuy (#76243) üzenetére


Blaze_
aktív tag

2 méterről 55 colos tévével simán meg lehet mondani, hogy az adott Netflixes film fullHD vagy 4k...
Nálam legalábbis az XH90-en nagyon látszik a különbség.

(#76252) Ronam válasza Fernet (#76248) üzenetére


Ronam
addikt

Sikerült valakinek megrendelni otthoni szolgáltatással? Nekem ezt a hibát dobja: Hiba azonosító: 03de260c-5e36-4472-b650-fead8ae651f5

(#76253) Geradossz válasza Fernet (#76248) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Azt honnan tudod, hogy hány darab van?

(#76254) tboy93 válasza Fernet (#76245) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem hülye kérdés. Legutóbb az volt a sony support válasza, hogy sehogy. Ez volt kb egy éve, amikor talán a Sims vagy valami más EA játék volt porondon. Nekem mákom volt, mert lejárt az Ea Accessem és még pont be tudtam húzni a Plusos játékot.

(#76255) Fernet válasza Geradossz (#76253) üzenetére


Fernet
senior tag

Jobb gomb a weboldalon, oldal forrásának megtekintése és rákeresel, hogy "stockInCentralWarehouse"

(#76256) Geradossz válasza Fernet (#76255) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Köszi! Sztem rohanok a telecomba munka után :D Hátha még lesz.

[ Szerkesztve ]

(#76257) Frod


Frod
addikt

Elég érdekes egy kísérleti ló ez az új havi Plus-os játék.
Olyan mintha egy basic, random ázsiai mmo-t házasítottak volna azzal a lehengerlő újítással, hogy "szűkül a kör".

Do you see the white shadow?

(#76258) Ronam válasza Ronam (#76252) üzenetére


Ronam
addikt

Nevetséges ez a Telekom, mobil előfizuval nem lehet megvenni, otthoni szolgáltatással hibát dob, hatalmas gratula nekik!

(#76259) Chris1983107 válasza Ronam (#76258) üzenetére


Chris1983107
tag

Én is próbáltam. Ugyanaz a hibakód. Gondolom nem véletlen... Persze 240-ért egyben meg tudnánk venni. :((( Lehet most osztják egymás között a belsősök :D

(#76260) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Telekom chat válasza:

Sajnos jelenleg listaáron egy összegben 240 900 Ft-ért tudod megvásárolni a játékot. Részletre történő vásárlás esetén hibát ír ki a felület (felkiáltó jel sárga háromszögben) ennek a hibának a javítása folyamatban van, de nem tudjuk megmondani mikorra, hárítják el. Utána olyan mobil számra tudsz vásárolni amin max 90 nap hűség van vagy nincs rajta hűség, vagy új előfizetésre.

(#76261) Ronam válasza Geradossz (#76260) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam új mobil előfizura sem engedi, na mind1, remélhetőleg ma még javítják.

#b.daniel: igaz, félreolvastam. ;)

[ Szerkesztve ]

(#76262) b.daniel válasza Ronam (#76261) üzenetére


b.daniel
senior tag

Semmilyen előfizetés mellé nem lehet jelenleg,mert úgy érzékeli hogy nem felel meg a jogszabálynak,és nem enged vele 2 év hűséget kötni. Javítás alatt van

(#76263) Geradossz válasza Ronam (#76261) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Addigra megveszik az összeset :D

(#76264) Mike válasza Fernet (#76245) üzenetére


Mike
veterán

simán töröltesd a meglévőt a supporttal.

(#76265) Ronam válasza Geradossz (#76263) üzenetére


Ronam
addikt

Igen, én is ettől félek :D

(#76266) Geradossz válasza Ronam (#76265) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Már rohamosan fogy egy perc alatt vagy 15 darab....

(#76267) b.daniel válasza Ronam (#76261) üzenetére


b.daniel
senior tag

Elvileg javítva;)

(#76268) Geradossz válasza b.daniel (#76267) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Javíva a f*** sajna:S

(#76269) Wolfy33 válasza Geradossz (#76256) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Ha nem marad, egy kitérő egy Euronicsba is mehet, most hívtak, hogy vmi előrendelői listán rajta voltam és küldik a gépet, mert kaptak. Nem tudtam másnak most kihozni, azonnal akart választ.

(#76270) flake


flake
csendes tag

Ma hívott Euronics egy általam már teljesen elfelejtett előrendelésem miatt. Ha valaki szeretné, átadom neki az előrendelést. Nem bundle, nem digital. Nulla napos reggel azért lehetőleg ne írjon senki :)

creating rivers in the desert

(#76271) kona005


kona005
senior tag

Na most vési a Returnalt felfelé, félek h nagyon nehéz lesz:DD

[ Szerkesztve ]

(#76272) totalwarrior válasza flake (#76270) üzenetére


totalwarrior
tag

Mostmár szerencsére lassan tényleg csak az nem jut géphez, aki nem akar :D Konzolvilágnál van brutál várakozás még mindig, okos döntés volt tőlük hogy továbbra is 185-ért adják a gépet, különben megvennék máshol az emberek, ahol 2-3 héten belül van gép valamilyen csomagban, gépre vetítve nagyjából 195 körül.

(#76273) Bilux


Bilux
veterán

Detroit: Become Human
Nekem az év játéka :Y egyszerűen magával ragadó gyönyörű grafika. Csak a kamera kezelés ami nagyon rossz számomra :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#76274) totalwarrior válasza Bilux (#76273) üzenetére


totalwarrior
tag

Én is pont tegnap értem a végére, valóban lenyűgöző játék. Brutális hogy mennyire sok befejezése lehet a döntéseidtől fuggően. Mostmár jöhetnek az eddigi PS5 exkluzívok szépen sorban :C

(#76275) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Azért a Telekom bekaphatja. 10 éve előfizető vagyok, minden jöttment meg tudja venni rendes áron, vagy akár én is, de se telefonon se chaten nem tudják elrakni.... AMugy jogosult lennék a kedvezményes kamatmentes részletes verzióra.... Nagyon szuper... Váltok is szolgáltatót.

(#76276) BaLee válasza Geradossz (#76275) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nyugi, mindegyik szolgáltató ilyen lesz. :K
Ha az érdekedben kellene bármit tenniük, hogy neked jó legyen (még úgy is, hogy nekik nem kerülne többe) a kisujjukat sem mozdítják. Vodafone ugyanez. Én is váltani akartam hasonló téma miatt de csak magamnak csinálnék plusz problémát. Inkább mostantól kapásból lepattintom őket ahányszor hívnak bármilyen csodálatos ajánlattal.

(#76277) Prime110 válasza Bilux (#76273) üzenetére


Prime110
aktív tag

Számomra a PS4 éra legjobb játéka volt, nagyon fájó éppen ezért, hogy a Quantic Dreams kivált a Sony alol és külön folytatják. Sok jó csapat van a PlayStation Familyben, de a QD előkelő volt, azért bízom benne, hogy nem felejtik el a platformot.

(#76278) Rony949


Rony949
őstag

Nekem is jött az értesítés a Platinum Shop-tól hogy csütörtökön már át is vehetem a gépet. Május 30-án rendeltem. :)

(#76279) Fernet válasza Geradossz (#76275) üzenetére


Fernet
senior tag

Telekom szolgáltatásával abszolút semmi bajom, gőzöm sincs mikor volt utoljára hiba.
Csak ügyet ne kelljen intézni, mert az nagyon nem az erősségük. Egy sima csomagváltás még hagyján, csak komolyabbat ne akarj. Illetve a honlapjukon rendszeresen futok bele hibákba és ez már hosszú évek óta így van.

Most éppen 404-es hibát dob nálam erre a PS5-ös csomagra.

[ Szerkesztve ]

(#76280) Scholes9 válasza Fernet (#76220) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Resi 7 :D :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#76281) formula01 válasza Fernet (#76279) üzenetére


formula01
aktív tag

Nem csak arra, még egy sima kontroller is 404.

(#76282) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán


Auguszus 10!
Erkeznek a Codemasters jatekai az EA Play-be.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#76283) Scholes9 válasza kona005 (#76271) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elég kemény. De azért az első boss elsőre lement, most vagyok a 2. előtt azóta 0 halállal, de nem mentem még rá. Felkészülök amennyire tudok :) Az elején azért haltam párszor :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#76284) BaLee válasza Fernet (#76279) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Mikor néztem 15 óra után pár perccel már csak 74db-ot mutatott. El tudom képzelni, hogy elfogyott. Majd holnap tele lesz vele a jófogás meg a hardverapro. :)

Pedig teljes áron nem volt olcsó plusz kontrollerrel meg játékkal, mivel kb. 33-34k közt volt így a játék ára ha jól számolom.
Mondjuk még mindig jobb, mint nepperől megvenni az alapgépet 220-ért...

(#76285) brumi1024 válasza flake (#76270) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem is lenne egy hasonlo ajanlatom, ha valakit erdekel egy sima lemezes PS5 normal aron at tudom adni a rendelest. :) Alzas.

(#76286) KoNZoLik@ válasza BaLee (#76284) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Gyakorlatilag a Ratchet játékot nem lehet már 14K-nál többért eladni a joy is kb ilyen árban megy, így a gép 210-ben áll meg, tehát aki ennyiért/240-ért/ üzleti megfontolásból vette meg, hát az elég pancser...sőt aki magának veszi meg, szerintem még annak sem éri meg ennyiért nagyon, mivel simán lehet már 200 körül gépet venni vagy normál áron! Lemezes gép mostanra rengeteg lett, digitális ami nagyon kevés még most is!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#76287) rosszcsont88 válasza Fernet (#76248) üzenetére


rosszcsont88
tag

404-ES HIBA, AZ OLDAL NEM TALÁLHATÓ!
ugylátom mindenki azt rendeli :D

(#76288) formula01 válasza brumi1024 (#76285) üzenetére


formula01
aktív tag

Csak kíváncsiságból, mikori volt az Alzás rendelésed?

(#76289) IntelKiller7 válasza formula01 (#76288) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Tavaly december elejenel tartanak.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#76290) Frod válasza KoNZoLik@ (#76286) üzenetére


Frod
addikt

Szerintem elképesztően rossz áron van ez a csomag, meglep, hogy ekkora a pörgés miatta.
Dehát kinek mi...

Do you see the white shadow?

(#76291) KoNZoLik@ válasza Frod (#76290) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#76292) brumi1024 válasza formula01 (#76288) üzenetére


brumi1024
veterán

Tavaly november vegi.

(#76293) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Srácok, ez az Abandoned trailer app elérhető nálunk a Store-ban? Csak mert én nem találtam...

(#76294) ProEvoFan válasza KoNZoLik@ (#76286) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Használt piac szárnyal.
13-14Kért lehet kapni Ratchet & Clank: Rift Apart.
Demon's Souls.12K.
'Miles Morales 8K környékén...
Bezzeg a digitális játékok ára nevetséges kedvezményt kapnak.... :(
Mindjárt feldobom apróra a digitális hangtalan PS5 gépemet, azt megveszem a lemezest, leszarom hogy hangos... :((

[ Szerkesztve ]

(#76295) Lackooo84 válasza KoNZoLik@ (#76286) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát kb... :DDD 3-4 hete amikor pókemberes pakk volt 206-ért az nem kellett senkinek, egész nap ott rohadt a kb. 50dbos készlet... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#76296) kona005 válasza Scholes9 (#76283) üzenetére


kona005
senior tag

Igen, nagyon nehez, meg az elso palyan vagyok, most kezdem megerteni az egeszet..

(#76297) kovsol válasza ProEvoFan (#76294) üzenetére


kovsol
titán

Megmondta volna bárki egy éve is, hogy ez lesz. Sőt ha kitolod a lemezes játékot eladod, és pár ezer volt a kör.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#76298) penge111 válasza ProEvoFan (#76294) üzenetére


penge111
addikt

Én ezért döntöttem a lemezes gép mellett. Március óta van meg a masina Demon's Souls, Miles Morales, Returnal, Resident Evil VIII ezeket pörgettem ki és adtam már el. Jelenleg +1500 forintba vagyok :B Szóval egy fillérembe nem kerültek a játékok. Ratchetet 13k-ért vettem, tuti elmegy ugyan ennyiért. De ha nem akkor is max egy ezres bukó... Tudom, ha mindenki ezt csinálná, akkor viszont nem jönnének szupi játékok :U

Ui: sokan azt mondják, hogy nem szeretnek lemezekkel vacakolni az eladásuk miatt, zömét a lakásomtól 2 percre adtam el, vagy vettem át. Vagy a szintén 5 percre lévő foxpost helyszínen intézem ezeket. Nekem ennyit megér...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#76299) #62435328 válasza ProEvoFan (#76294) üzenetére


#62435328
törölt tag

Szerintem is szívó akinek digije van..
A lemezes verziókat jóval olcsóbban be lehet szerezni, aztán még tovább is lehet adni, vagy beszámítattni. (Pörög a biznisz)

Returnal-t 16-ért vettem, majd szőrében Resi Village-re elcseréltem.
Magyarul 16-ból játszottam mindkét címmel..
Ugyanezt digibe 35-40..

(#76300) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#76294) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen ez miatt éri meg a lemezes, de nekem többet számít, hogy tényleg teljesen néma üzemmódban működik+jobban is néz ki és soha semmi probléma nem volt még vele👍 Tudok várni amíg leárazzák ezeket, ami meg érdekelt már réges rég megvettem és platináztam😅

Lackooo84-igen ez ilyen, eléggé érdekes az emberek gondolkodása😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.