Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#75101) mettek válasza belan (#75100) üzenetére


mettek
addikt

Erre találták ki a hdmi splittert. Csak ne a legolcsóbb leggagyibbat vedd mert gondolom kell a 4k hdr, azt meg csak a drágábbak tudják. Viszont a 4k hdr 60hz-et nem biztos hogy tudja bármilyen splitter.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#75102) belan válasza mettek (#75101) üzenetére


belan
addikt

Erre gondoltam pont hogy nem mindegyik tudja a 4K 60hz gondolom .köszi a infót :R

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75103) bbuffy válasza tboy93 (#75098) üzenetére


bbuffy
senior tag

A gold verzió a két dlc vel 5600. Az viszont jó ár.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#75104) blountex


blountex
senior tag

Hello!

Aki rendelkezik Ps5 konzollal és esetleg nincs Ps+ előfizetése, az megtudja erősíteni azt, hogy az online játékokhoz kötelező a Ps+ előfizetés?
Mintha lett volna olyan pletyka, hogy visszatér a Ps3 rendszer azaz ingyenes lesz a multi rész.

(#75105) 2018 válasza blountex (#75104) üzenetére


2018
aktív tag

Ps+ kell multihoz.

(#75106) Kendek válasza blountex (#75104) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Free To Play játékokhoz nem szükséges, egyébként pedig kötelező a multihoz.

<-ƘƘ->

(#75107) tboy93 válasza blountex (#75104) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem hallottam ilyen pletykarol, hulye lenne a sony :D

Inkabb elvesznek funkciokat, csak fizess elo ra. (pl. ps5 jatekok menteseinek backupja mar csak felhobe megy elofizetessel, pendrivera nem mentheto mint ps4 eseteben)

[ Szerkesztve ]

(#75108) libus


libus
őstag

Vasárnap este 18 óra után írtam az Emag-nak.
Felkérdeztem őket, hogy hol van a 10 hónapja megrendelt és kifizetett Ps5 digitál gépem!?
Ennek már több mint 3 napja, de még mindig nem kaptam választ! :(

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#75109) jeni


jeni
félisten

A KV boltban akciósak az egyes PS4 játékok.
Reklámozva vannak,hogy frissítsd a PS5-re ingyen.

Nem csak tartalmilag lesz kompatibilis utána hanem a PS5-nek megfelelő formátumban is települ majd?
Mennyit vesztek vele ha bontottat veszek és nem originált lemezt?

(#75110) Kendek válasza jeni (#75109) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg a lemez jelenlétében (az mindegy, hogy használt vagy új) be lehet váltani a PS5-ös verziót, és azt külön letöltheted. De így is csak akkor lehet futtatni, ha bent a lemez. [link]
Ugyanakkor ezt már múltkor kibeszéltük, hogy ezen játék esetén ez a beváltás valamiért nem működik, vagyis nem elérhető, nem ajánlja fel. Olyan írta aki PS4-es lemezt szerette volna erre a PS5-ös digit változatra ingyen upgrade-elni, de nem sikerült neki.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#75111) Frod


Frod
addikt

Ez a hír volt már?
Lehet valaki írta, de teljesen átsiklottam felette: egyrészt érkezik a Control valamilyen folytatása, amiről egyelőre annyit közöltek, hogy épp csak elkezdték és nagyobb a büdzsé - valamint egy coop PvE mellékág is.
Erről itt az első art:

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#75112) KRoy19 válasza jeni (#75109) üzenetére


KRoy19
őstag

Csak akkor engedi frissíteni a játékot PS5 verzióra, ha a lemez hátoldálán olvasható régióval megegyező régiójú PS accountod van.(nekem pl. svájci régiójú a lemezem)

[ Szerkesztve ]

(#75113) saelin válasza libus (#75108) üzenetére


saelin
veterán

Nekem maga az eMAG mondta le a tavaly szeptemberi rendelésem egy szó nélkül most januárban azzal a címszóval, hogy nem tudják mikor lesz belőle egyáltalán készletük. Úgyhogy ők valószínűleg a semmire is felvesznek rendelést csak legyen náluk a pénzed. Naívan én is azt hittem ha ott van náluk a pénzem valami prioritást csak élvezek... hát nem! :DDD

Rendeld elő a Konzolvilágtól inkább. Onnan valószínűbb hogy előbb kapsz gépet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#75114) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#75115) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a PS4 lemezes Death Stranding-et is lehet rendezői PS5 verzióvá frissíteni?

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#75116) Kendek válasza bagyulajuve (#75115) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, lehet. De egyelőre csak előrendelés van, és csak a Director's Cut-ra. Megjelenés után elérhető lesz a PS5 upgrade is, amiért még ennek a felét rá kell fizetni.

<-ƘƘ->

(#75117) bagyulajuve válasza Kendek (#75116) üzenetére


bagyulajuve
addikt

köszi, a link a GoT-hoz vezet, ami nekem digitálisan van meg, ezzel gondolom egyszerű lesz az upgrade

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#75118) Kendek válasza bagyulajuve (#75117) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, bocsi, összekevertem őket. Természetesen a Death Stranding esetén is jó lesz hozzá az egyező régiós lemezes változat is, és ez lesz a PS5-ös upgrade. De egyelőre még várni kell, hiszen majd csak két hónap múlva jelenik meg. Előrendelni pedig csak a teljes játékra lehet.

<-ƘƘ->

(#75119) bagyulajuve válasza Kendek (#75118) üzenetére


bagyulajuve
addikt

oksa, akkor mindkettő odébb van még
elvileg ma érkezik a PS5-öm, kérdés, hogy mit próbáljak ki rajta :F

Resistencia eterna

(#75120) balazs025 válasza bagyulajuve (#75119) üzenetére


balazs025
senior tag

Elsőnek is az Astro-t. :D
Amúgy attól függ, hogy maradt e ki nagyobb ps4 exkluzív, ami még érdekelne (leszámítva a Death Stranding - Tsushima párost), mert én akkor azokat venném előre. Ha nem, akkor talán a Miles Morales-t. Könnyed, viszonylag rövid, de jó, plusz lemezesen már elég jó árban hozzá lehet jutni.

(#75121) bagyulajuve válasza balazs025 (#75120) üzenetére


bagyulajuve
addikt

okké, köszi
a kimaradottak közül, talán a Last of Us 2 érdekelne kicsit, igaz az első részt is félbehagytam; Days Gone-ba épp csak belekezdtem
a Spiderman sokszor tetszett, de sokszor fel is bosszantott, de lehet megnézem hátha tudok olcsóért majd egy lemezes MM-et keríteni

a GoW-t lehet megnézem, az nyer a PS5-tel?

Resistencia eterna

(#75122) balazs025 válasza bagyulajuve (#75121) üzenetére


balazs025
senior tag

Annyit, hogy most már 4K/60fps. Tehát nincs olyan változás, mint amennyit a mostani director's cut-okkal fogunk kapni, hanem egy ,,egyszerű" patch, de lagalább ingyenes.

(#75123) mettek válasza bagyulajuve (#75121) üzenetére


mettek
addikt

A Ghost Of Tsushimát ajánlom nagyon

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#75124) bagyulajuve válasza mettek (#75123) üzenetére


bagyulajuve
addikt

megvolt, fő indoka volt annak idején a PS4pro vásárlásomnak ;)
és most a DC változatot várom nagyon :K

#75122 balazs025 - köszi, az is jó, mert azért nem volt vaj sima annak idején PS4-en

Resistencia eterna

(#75125) libus válasza saelin (#75113) üzenetére


libus
őstag

Az érdekes, akkor az enyémet miért nem mondták le? :U
De legalább válaszolhatnának...
Már pár hete megrendeltem a KV-tól is...

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#75126) Xaels válasza libus (#75125) üzenetére


Xaels
félisten

Kicsit nézz utána mi is valójában az emag és akkor rájössz vajon miért...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#75127) polonic


polonic
félisten

Mennyire kellenek a metro exodushoz az előzmények?
És a gold edition megéri a plusz árat?

(#75128) Octi


Octi
aktív tag

Sziasztok!

PS5-ön az megoldható valahogy, hogy a "kezdőképernyőn" minden telepített játék kint legyen (úgy mint PS4-en)?

Köszi

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#75129) tboy93 válasza Octi (#75128) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyenlőre nem.

(#75130) GEIL válasza tboy93 (#75129) üzenetére


GEIL
addikt

Az gáz.... :U :Y :DDD :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#75131) Octi válasza tboy93 (#75129) üzenetére


Octi
aktív tag

Köszi :O

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#75132) Peace válasza polonic (#75127) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem kell. Én azért letoltam a Redux-al a két részt Exodus előtt. ;)

(#75133) Moby válasza saelin (#75113) üzenetére


Moby
addikt

Vagy inkább lemezest kell rendelni. Az megy az emagnak is, meg mindenkinek.

(#75134) F-ECT$


F-ECT$
titán

Azt meg lehet oldani, hogy egy lemezes játék a netről települjön, és ne a lemezről akarja felmásolni azt az adott esetben 100 GB-ot?

Dive ever, work never.

(#75135) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

régi, ps4-es felhőbe mentett God of War állást lehet valahogy folytatni PS5-ön?
letöltöttem a felhő mentést, de így is csak a "new game" opció jön fel, mikor elindítom :F

Resistencia eterna

(#75136) Kendek válasza F-ECT$ (#75134) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindenképpen feltelepül a lemezes adat, közben pedig letölti hozzá a frissítést is. Persze ha PS4-es játéklemezről van szó és te a PS5-ös ingyenes változatot telepítteted fel, akkor csak azt fogja leszedni. Legalábbis elvileg.

<-ƘƘ->

(#75137) Blaze_ válasza libus (#75125) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nem lehet véletlenül, hogy az eMAG-on keresztül a Mobilkonzoltól rendeltél? :U

(#75138) Xaels


Xaels
félisten

Aliens: Fireteam Elite Ultimate preview

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#75139) FollowTheORI válasza bagyulajuve (#75135) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mennie kéne, ha mindent jól csináltál. Vagy régiós/verzió eltérésed van.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75140) bagyulajuve válasza FollowTheORI (#75139) üzenetére


bagyulajuve
addikt

gondolom az lehet a probléma, hogy lemezesen játszottam végig anno, most meg a digitális verziót raktam fel (a lemezes már nincs meg)

Resistencia eterna

(#75141) libus válasza Blaze_ (#75137) üzenetére


libus
őstag

Nem! "A terméket forgalmazza és szállítja a(z) eMAG"

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#75142) blountex válasza tboy93 (#75107) üzenetére


blountex
senior tag

Ez azt jelenti, hogy akkor csak az adott accounton keresztül tudod a mentéseket használni?
Ha egy másikra váltasz ezzel együtt a régió is változik, akkor a kettőt nem lehet összehangolni?

(#75143) saelin válasza Octi (#75128) üzenetére


saelin
veterán

Nézz meg youtube-on egy recap-ot és annyi. Nekem technikailag nagyon elavultnak hatottak a régebbi részek a redux kiadásban, és emiatt nem tudtam őket élvezni sehogy sem. Egy darabig parkolópályára is raktam miatta a Metro Exodus-t, pedig nagyon akartam már vele játszani. Persze mindenki másképp van bekötve, de ettől én még a régebbi részeket nem ajánlom vételre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#75144) saelin válasza libus (#75125) üzenetére


saelin
veterán

Mert lehet te az emag oldalán egy külső kereskedőtől rendelted elő. Mintha itt a topicban is írtak volna velük kapcsolatos átverésekről, hogy fantom készletekre vesznek fel így előrendelést.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#75145) F-ECT$


F-ECT$
titán

Emlékszek, hogy volt már szó róla itt a topicban, csak az nem rémlik, hogy mi lett a konklúzió: meg lehet-e állapítani egy kontrollerről hogy azt a géphez adták vagy külön vetted?

Dive ever, work never.

(#75146) libus válasza saelin (#75144) üzenetére


libus
őstag

Nem külső kereskedőtől vásároltam! :N
Fentebb is bemásoltam.."A terméket forgalmazza és szállítja a(z) eMAG"
Itt akkor a külső cég neve lenne, ha onnét rendeltem volna.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#75147) Peace válasza F-ECT$ (#75145) üzenetére


Peace
nagyúr

Persze. Megnézted és megjegyezted a géphez kapott controller alján az egyedi szériaszámát. :) Vagy ha mázlid van, akkor a külön vásárolt controller dobozán fel van tüntetve a szériaszáma és azt összehasonlítod a controller hasán lévővel.

(#75148) Kendek válasza blountex (#75142) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Account-ok között sem vihetőek át a játékmentések, de akkor sem látja ha eltérnek az egyazon játék kétféle változatának CUSA/PPSA számai.

<-ƘƘ->

(#75149) saelin válasza libus (#75146) üzenetére


saelin
veterán

Ez az infó nekem kimaradt. Akkor passz amúgy. Kíváncsi vagyok mit írnak neked majd.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#75150) kriszpontaz válasza F-ECT$ (#75145) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A gyári kontroller hátulján 3 sor szöveg van asszem a külön vásároltakon csak 2.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.