Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#76901) Kendek válasza vm93hun (#76898) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy teli, 50 GB-os PS4-es lemez telepítése normál esetben kb. 25 percet vesz igénybe. Plusz a frissítés letöltése, ami többek közt függ a szervertől is. Ha ennél lassabban másol a lemezről, akkor nem százas a lemez vagy az olvasó.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#76902) Mike válasza Szabi® (#76887) üzenetére


Mike
veterán

ezt amcsik is csinálták a 90-es években, 1-2 hétig hordtak egy ruhát, aztán becserélték, hogy nem tetszik a szine.

(#76903) zkxdn


zkxdn
őstag

Sony event rumored for 19 August, will be announced tomorrow (mai nap már)
Pont ma...... az Abandoned teaserére :DDD :DDD :DDD
Itt tényleg nagy dolog lesz vagy akkora pofáraesés hogy nemigaz :D
10 óra ugye?
Thx :))

[ Szerkesztve ]

(#76904) oriic válasza zkxdn (#76903) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Abandoned? Az 9 óra.

Live-Die-Respawn

(#76905) assalkah válasza Mike (#76902) üzenetére


assalkah
tag

Most is csinálják, de ott más a rendszer kicsit. Ott se szó, se beszéd azonnal visszatérítik az árát Gift cardon egy blokk ellenében. Legalábbis a Target, Wallmart, Best Buy az csak levásárlási lehetőséget ad, de azt bármikor.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#76906) EnterR válasza zkxdn (#76903) üzenetére


EnterR
veterán

Ugye nem Robertó Szerránó ez is? :DDD

PSN ID: marquuard

(#76907) oriic válasza EnterR (#76906) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#76908) zkxdn válasza EnterR (#76906) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem ezt egy gamesradaros producer/újságíró hallotta :))
Figyelj sokat nem kell várni hogy megtudjuk igaz-e :DDD
Oriic gyorsabb mint mindig :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76909) Frod válasza Peace (#76896) üzenetére


Frod
addikt

0-day, full price kizárt.
Bár ha abból indulok ki, mire jó árba kerül addigra valszeg elhal a support/nincs játékos, stb.
Pedig egyébként imádom az Alien-t.

Do you see the white shadow?

(#76910) Glerikud


Glerikud
csendes tag

Sziasztok!

Hozzáadtam magam én is a feleslegessé vált rendelések várólistájához. Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni egy lemezes PS5 beszerzésében.

(#76911) vm93hun válasza Kendek (#76901) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Annak nem lehet valami köze hozzá, hogy az az egy játék volt ami egy darabban települ nem két részben? Más játékok már akkor indíthatóak, amikor csak a negyede települt, míg a maradék megy a háttérben. A HZD pont nem ilyen volt.

Majd megfigyelem a többinél is, hogy hogyan van ez pontosan. Egyébként a konzol vadonatúj, a játékok nagy részét is én csomagoltam ki a gyári fóliából. (A HZD mondjuk pont használt volt, de újszerű a felülete)

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#76912) Peace válasza Frod (#76909) üzenetére


Peace
nagyúr

14k asszem lemezesen. Elökörködünk vele, aztán max eladom. Nekem nagyon adja a hangulat gameplay videók alapján.

(#76913) WhiteWalker válasza solfilo (#76891) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor az Emag változtasson ezen! ;] Ha lehetséges vissza küldeni akkor miért ne. Ha vissza veszik egyáltalán a bontott szoftver miatt, ami része volt a csomagnak? Vagy külön lett rendelve hozzá?
De mindegy is nekem, csupán a kolléga kihasználta a kiskaput :DD

(#76914) Kendek válasza vm93hun (#76911) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Aminél két részletben települ, annál az első, indíthatósági határ az csak egy része annak az adatmennyiségnek amit a lemezről átmásol. Vagyis mikor először jelzi, hogy kész, az ilyen szempontból becsapós, és utána még ezerrel pörög a lemez tovább. Akkor van kész mikor hallod, hogy megállt a lemez pörgése. Ami egyetlen PS4-es lemez esetén max 25 perc, mert ha teli van, akkor ennyi időbe telik a teljes beolvasás.

<-ƘƘ->

(#76915) LÁZ válasza Glerikud (#76910) üzenetére


LÁZ
addikt

olvass vissza, ma vki már kirakott egyet...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#76916) EnterR válasza zkxdn (#76908) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem ez mára meghiúsult. :D

PSN ID: marquuard

(#76917) EnterR válasza EnterR (#76916) üzenetére


EnterR
veterán

Egyébként mesteri lenne az Abandoned appon belül felvezetni a PS eventet. Kár, hogy ez túl elegáns a Sonynak.

PSN ID: marquuard

(#76918) formula01


formula01
aktív tag

Emag lemezes gép raktáron 200k-ért ha valakit érdekel.

https://www.emag.hu/sony-playstationr5-jatekkonzol-feher-fekete-ps719396406/pd/D22Q72MBM/

Tegnap megérkezett a gépem MM-ből. Ezúton is köszi annak, aki itt jelezte a fórumban, hogy készleten van. :)

[ Szerkesztve ]

(#76919) kecsu10


kecsu10
aktív tag

Feleségem kérdezett egy nagyon erős kérdést, kíváncsi vagyok itt ki hogyan látja. Szóval a két kedvenc játékom a Last of us és a Silent Hill. S azt kérdezte az asszony, hogy a maga korában és kontextusában vizsgálva ti mit gondoltok, melyik a "jobb játék"? Nyilván más a stílus és a műfaj is, de ha lehet ilyet mondani abszolút értékben, a maga korában melyik adott többet? Engem is megfogott a kérdéssel.

(#76920) Kendek válasza kecsu10 (#76919) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Silent Hill nem érhető el PS5-ön, így kicsit nehéz itt nyilatkozni róla.
Habár Now-on keresztül mégis játszható, itthon kicsit trükközve ugye.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#76921) modflow válasza EnterR (#76917) üzenetére


modflow
veterán

Amúgy ez 9 után bármikor nézhető az app-ban, vagy ha nem ülök ott 9-kor, akkor annyi....?

(#76922) EnterR válasza modflow (#76921) üzenetére


EnterR
veterán

Nem tudom, én le se töltöttem az appot, majd keresek egy kommentár nélküli streamet. Ha ilyen nincs, akkor az utolsó percekben leszedem.

PSN ID: marquuard

(#76923) kecsu10 válasza Kendek (#76920) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Igazad van, bocsánat, csak hirtelen nem tudtam hova rakjam be. De beírtam a konzolos általános topikba is, oda talán jobban illik. Töröld nyugodtan, ha úgy érzed nem illik ide. :)
Látom szerkesztetted. Amúgy biztosan sok régi veterán van itt, akik ismerik a Silent Hill-t nagyon jól.

[ Szerkesztve ]

(#76924) Kendek válasza kecsu10 (#76923) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Közben eszembe jutott, hogy ott van a Now játékok között, szóval felhőből stream-elve azért csak végig lehet játszani az összes részét. :)

<-ƘƘ->

(#76925) kecsu10 válasza Kendek (#76924) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Igen láttam köszönöm :) Ha ma este az lesz... Inkább nem is reménykedem, nem szeretnék csalódni. De az biztosan System Seller cím, és akkor az... Lassan egy évtizede ülnek egy olyan címen, és hever parlagon aminél nagyobb legenda nem sok van, ha van egyáltalán. Ráadásul mindig a ps volt a fő platform ugye, szóval stílusos lenne egy exkluzív, mint visszatérés. :) De lehet ehhez képest semmit sem kapunk...

(#76926) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan megadták Diablo II Resurrected béta dátumait.

[link]

Előrendelőknek az open béta augusztus 13-án, magyar idő szerint 19:00-kor indul.

[link]

A rendes open béta, amihez nem kell semmilyen előrendelés és mindenki számára elérhető lesz az összes platformon, az augusztus 20-án, magyar idő szerint 19:00-kor indul.

[link]

A béta vége: Augusztus 23.

Live-Die-Respawn

(#76927) bel19ve


bel19ve
tag

Holnap végre én is kézbe vehetem a gépet :))
PS1 után térek újra vissza a Sonyhoz, úgyhogy már nagyon kíváncsi vagyok.
Abban tudtok segíteni, hogy milyen régiót érdemes beállítani a "fő" accountra? US-re gondoltam, mert ott általában több akció van és nagyobb választék (ha a Nintendo Switch Storeból indulok ki) + PSNow sem elérhető még itthon. Nem tudom ez járhat-e bármilyen kellemetlenséggel, hogy nem magyar az account? Fizetni gondolom csak feltöltő kártyákkal lehet US Storeban. Igazából az is lehet megoldás h a fő account magyar és mellé egy US account, de akkor gondolom a PSNow-s játékok nem elérhetőek a magyarról. Bármilyen jó tanács az ügyben? Köszi szépen!

(#76928) balazs025 válasza modflow (#76921) üzenetére


balazs025
senior tag

(#76929) CptAdamica válasza oriic (#76926) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt hiszem, hogy elő kéne rendelni. :)

Ps store-ban visszakérhető a mani megjelenésig, ha mégsem tetszene?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#76930) RangerFox válasza CptAdamica (#76929) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Supportnak írhatsz ez ügyben, igen.

(#76931) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Igazatok volt, remek ez az új ratchet. Elején furcsáltam lassan ment kevés fps, de nem ment le a frissítés, amint viszont sikerült berakni performance rt módba valami csoda. 2 óráig le se tudtam rakni. Alig várom, hogy folytassam :C

Diablo 2 hír meg remek, remélem addig sikerül végezni vele

[ Szerkesztve ]

(#76932) KaitouP válasza kecsu10 (#76919) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nem igazán értelmezhető a kettő egy lapon. A survival horror rész még úgy ahogy mindkettőben tetten érhető, de a TLOU ezt inkább akció elemekkel vegyíti, míg a SH kőkemény pszichológiai horror. A két játék megszületése között nagyon sok idő telt el, mások voltak régen az elvárások, más volt az ipar... A maga idejében mindkettő kiemelkedő alkotás. Talán a SH a "kora" miatt hangyányit "nagyobb" olyan értelemben, hogy sok mindent adott az iparnak amire a ma alkotásai támaszkodnak. Számomra a SH minden idők egyik legjobb, számomra oly kedves széria, a TLOU hidegen hagy, de a népszerűségét elismerem.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#76933) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Hali! Aki gariztatta már a PS5 kontrollerét annak mennyi idő alatt küldték meg az újat? Itteni kolléga javaslatára felhívtam a Triwarden Kft.-t múlt hét szerdán, még aznap feladtam nekik csomagként a kontrollert hibaleírással, adatokkal a megbeszéltek szerint, csütörtökön jött is az SMS a postától, hogy átadták a csomagot, azóta nincs róla hír. Ez is ilyen több hetes/hónapos folyamat mint a konzol beszerzése volt, vagy azért annyira nem drasztikus a helyzet?

(#76934) KaitouP válasza KillerKollar (#76933) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

[link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#76935) tboy93 válasza KillerKollar (#76933) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem 3 hét volt.

(#76936) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Köszi a válaszokat :R

(#76937) saelin válasza oriic (#76926) üzenetére


saelin
veterán

Péntek estére megvan mit fogok csinálni! :C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#76938) Lackooo84 válasza KillerKollar (#76933) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha nem noszogatod őket, akkor ráérősen csinálnak mindent. Nem is értem, hisz annyi dolguk nem hiszem, hogy van, az ilyeneket insta kéne cserélni, nekik csak a hibát kell reprodukálni és már küldik is tovább külföldre valahova, szóval tökölni sem kell vele semmit, ők nem bontanak, szednek szét semmit, csak továbbítják franciába asszem. De ott, ahol a telefont nem veszik fel, sok jóra nem lehet számítani. Azt hittük ők majd megváltás lesznek a Hireltech után... hát nem... csöbörből vödőrbe...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#76939) saelin válasza oriic (#76926) üzenetére


saelin
veterán

FAQ-ból nem derül ki, de gondolom a teljes játékba nem vihetők át a béta mentései ugye?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#76940) oriic válasza saelin (#76939) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem valószínű.

Live-Die-Respawn

(#76941) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Na lássuk, mi is ez az Abandoned valójában. :D :C

Szerk: egyelőre sehol semmi, 21:02 van.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#76942) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na nézzük ezt a "meglepetést" #abandoned :D

Live-Die-Respawn

(#76943) zkxdn


zkxdn
őstag

Várom a beszámolókat.... :DDD
Végül csak 10 lesz?

[ Szerkesztve ]

(#76944) Banis


Banis
kezdő

Nektek is csak: Check back soon.. van egyelőre?

(#76945) KaitouP válasza Banis (#76944) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Jaja.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#76946) Banis válasza KaitouP (#76945) üzenetére


Banis
kezdő

No hát akkor várunk továbbra is!

(#76947) CptAdamica válasza RangerFox (#76930) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm!

Megyen!

(#76948) rosszcsont88 válasza Glerikud (#76910) üzenetére


rosszcsont88
tag

jofogás vagy hardverapro

(#76949) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Párom azt mondja, lehet azért Abandoned a játék címe, mert cserbenhagytak minket, és nincs is itt semmi látnivaló. ;] Végig mi voltunk a játék! :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#76950) zkxdn válasza KaitouP (#76949) üzenetére


zkxdn
őstag

:DDD :DDD :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.