Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#76101) Kendek válasza Frod (#76100) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, nincs benne semmilyen korlátozás, csak annyi, hogy végig online kell lenni. Kb. 10 óra alatt végig lehet vinni, holnap este hatig még van idő. ;)

<-ƘƘ->

(#76102) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#76099) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Így van, sokkal jobb megoldás bármennyire elavultnak tűnik! Nekem Play and Charge aksi van, és 3-4 napot kibír, ugyan olyan felhasználási szokások mellett, aminél a DualSense 4-5 órát, vicc :(

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#76103) Kendek válasza KoNZoLik@ (#76102) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt sosem értettem. Engem sokkal jobban zavar ha vezetékes a füles, mert macerás ha távolabbra akarok menni. A kontrollerem mellett viszont ott van egy kétméteres szövet kábel, az ülőhely alól jön ki. Ha véletlen lemerül miközben játszom, akkor egyszerűen csak bedugom.

<-ƘƘ->

(#76104) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! PS5 controller helyet van valami más controller amit ugyan úgy lehet vezeték nélkül is használni? Gondolok itt a driftelésre amit be kel küldeni és küldenek egy újat ha él még a garancia. Ha meg nem cumi vegyél újat. Miért nem oldják meg hogy cserélni lehessen a karokat(dzsojsztik).

[ Szerkesztve ]

(#76105) Tegla80 válasza Kendek (#76103) üzenetére


Tegla80
addikt

Tul okos mar ez a vilag az ilyen egyszeru megoldasokhoz,h kabelen logva jatszon. :DDD

Sony® & PlayStation®

(#76106) Xaels válasza nokia123 (#76104) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs igazán olcsó alternatíva a DualSense helyett. A driftelés meg szerencse kérdése, sokaknál a 60k-s is driftel egy idő után.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#76107) Kendek válasza nokia123 (#76104) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A DS4 is használható addig amig vársz a DSe javítására. Annyi, hogy az csak BC játékokkal megy.

<-ƘƘ->

(#76108) saelin válasza Kendek (#76103) üzenetére


saelin
veterán

Nekem macskatartóként elképzelhetetlen a vezetékes fejes/füles. Már akkor is rángatják ki a fülemből ha csak X ideig váltok át a kis agybadugós fülesemre. :U

Nekem egy Steelseries Arctis P valamim van... Mindig elfelejtem hogy P7 vagy más... Én nagyon szeretem, de ilyenkor nyáron hamar belefő a fülem és emiatt sokszor váltok át a kontrollerbe dugós Xiaomi fülesemre, mert az kényelmesebb. Sokszor egy pár órás coop party után azért érzi a fejem hogy a headset-nek van ám súlya is, ráadásul nem is kevés.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#76109) nokia123 válasza Kendek (#76107) üzenetére


nokia123
aktív tag

Mikor vetem a ps5 +vásároltam hozzá még egy controllert. De kicserélték mert nem javítják hanem adnak egy zsír újat, szóval volt mivel játszani csak idegesítő a ps4 controllerekel nem volt semmilyen gondom.

(#76110) nokia123 válasza Xaels (#76106) üzenetére


nokia123
aktív tag

De ott ha jól tudom ki tudod cserélni az alkatrészt ami elkopik.Nem kel újat vended 23.000-Ft ha már nincs garid. Én márciusban vetem a ps5 +1 controllert de nagyon zavaróan driftelt. Durván 1 hét alatt lezajlott mivel vidéken lakom gls elküldtem amit nekem kel állnom az oda utat.

(#76111) BusinessGuy válasza Xaels (#76098) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nyitottat. A maximális élményért. Behallatszik? Mi? Én nem hallok bele semmit hacsak nem ordibálnak mellettem. Kihallatszik? Valóban minimálisan. A kényelem nem tudom hogy j{n a nyitott vagy zárt füles témakörhöz. A hanfgzást tekintve pedig a nyitott jóval tisztább, nagyobb teret és életszerúbb hangot ad mint a zártak. De ez ügyben ki mit preferál, a lényeg hogy egy jó hifi fejes megeszi reggelire a 2-3x áron adott gamer fejeseket...

Lackooo: A hangminőség még a DS-en át is leveri bármelyik gamer fejest, ez már nem a dualshock féle fos. A chat hang pedig megoldható. Egy daccal meg végképp cipóra gyalázod azt a hangzást ami mondjuk egy A50-ből kijön (anélkül is mondjuk az X2HR-el, vagy hasonló képességű fejeyekkel).

[ Szerkesztve ]

(#76112) Iparmágnás


Iparmágnás
tag

Sziasztok!

Tudunk valamit a D2R bétájáról, ami augusztusban startol valamikor? Én személy szerint ezt várom leginkább, + Hades ami majd 13.-án jön.

Üdv

(#76113) KoNZoLik@ válasza Iparmágnás (#76112) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mi ez a D2R :F

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#76114) Jim74 válasza Kendek (#76088) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ! :R
Mi a különbség a kettő között? Soundpeats Truair 2-vel használnám játékra.

(#76115) Aciduzzu válasza Geronion (#76008) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Jövőre majd megkapod. Még a tavaly rendeléseket se szolgálták ki.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#76116) wolf13 válasza KoNZoLik@ (#76113) üzenetére


wolf13
őstag

(#76117) KoNZoLik@ válasza wolf13 (#76116) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Oh köszönöm, azt én is várom :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#76118) ProEvoFan válasza KoNZoLik@ (#76117) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ki nem? :R

(#76119) NdrewSunix válasza Geronion (#76008) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Jobban jársz a KV -val szerintem. Nekem is onnan érkezett csak meg, hiába próbálkoztam jó pár helyről is. Igaz 5 hónap kellett hozzá, de megvan végre!

(#76121) tboy93


tboy93
nagyúr

Hu, egyre jobban tetszik a Mafia. Baromi jo a sztori, kivancsi vagyok a végkifejletre :))

(#76122) Kendek válasza Jim74 (#76114) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A DG80 támogatja az aptX-et, ahogyan a fülesed is. Ugyanakkor Low Latency téren nem biztos, hogy egy nyelvet beszélnek, mert a Soundpeats Truair 2 az újabb aptX Adaptive-et támogatja, míg ez az Avantree meg a régebbi aptX Low Latency-t kezeli.
Szerintem összességében olcsóbb ha az Ugreen CM408-at veszed, és hozzá Haylou GT6-ot. Nekem bevált, a Low Latency módja és a hangzása is jó. Ráadásul kettő pár fülest vettem azon az áron mint egyetlen Razer Hammerhead True Wireless-é, és az sem tud többet. Így pedig nem gond az üzemideje, mert cserélgetem őket.

<-ƘƘ->

(#76123) Jim74 válasza Kendek (#76122) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm szépen a sok infót. :R

(#76124) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#76118) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát azért van aki nincs oda az ilyen stílusú játékokért 😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#76125) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#76118) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát egy D4-nek jobban örülnék, mint egy már unalomig játszott játéknak.

Dive ever, work never.

(#76126) Iparmágnás válasza F-ECT$ (#76125) üzenetére


Iparmágnás
tag

Én őszintén nem. Gyerekkoromban megunhatatlan volt. Igaz, eddig csak videók alapján, de úgy gondolom, hasonlóan fogom élvezni most is.

D3 egy árnyéka a D2-nek. Jó eséllyekkel indul valóban a 4. felvonás, de egyelőre a felújított változatot jobban várom, mert egy teljes kerek játékot kapsz, nagyon brutál végjátékkal. Bizonytalan számomra a D4 milyen is lesz, viszont a Resurrected már egy kiforrot játék lesz modern köntösben.

Én biztos nagyon fogom élvezni a sok száz óra játékot, amit beleteszek. :)

Üdv

(#76127) s1ckness válasza Iparmágnás (#76126) üzenetére


s1ckness
kezdő

Ne legyen igazam, de én a WarCraft 3 Reforged (vagy inkább Refunded) után nem vennék rá mérget, hogy a D2 Resurrected-et nem sikerül elcsesznie a Blizzardnak. :U

(#76128) belan válasza Kendek (#76089) üzenetére


belan
addikt

Hétvégén ingyen volt na :U erről le csúsztam .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#76129) saelin válasza s1ckness (#76127) üzenetére


saelin
veterán

Mit elcseszni? Több száz vagy ezer órányi videó van fent már a játékról a tesztelők jóvoltából. Ez nem olyan zsákbamacska mint amilyen a Warcraft 3 remastere volt. Egyetlen dolog kérdéses még, az pedig hogy a netkódot hogyan sikerül összekalapálni majd mögötte. Ha a vizuális részét nem nézzük a játéknak, akkor ez az a pont ahol a Diablo 2-nek nagyon sokat kell fejlődnie a Resurrected változatával. Értem én hogy sokakban mély nyomott hagyott a kedvenc stratégiai játékuk ilyen minőségű kiadása (vagy csak a játék rossz híre) és a körülötte lévő ígéretek be nem tartása, de ezt egy másik team csinálja! Az alfa alapján szerintem nagyon jó munkát végzett vele a Vicarious Visions csapata és össze sem hasonlítható a W3R-el minőségileg a Diablo 2 remasterelt változata, mert kb mindenben túl tesz rajta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#76130) opr válasza BusinessGuy (#76111) üzenetére


opr
veterán

:K
Miota kiprobaltam kivancsisagbol a b&o h7i-dualsense kombot vezetekkel, azota nem hasznaltam a ps gold fejest, mert egyszeruen nem birom. Pedig vezetekes fejhallgatok kozott a h7i meg csak nem is szamit audiofilnek, csak siman szepen szol.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#76131) KKaresz45 válasza Nayrobi (#76069) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Pulse 3D equalizer és presets? :Y Most feltúrtam a zinternetet erre a hírre, de erről az ég világon semmit nem találtam.

Egyáltalán milyen beta firmware-ről beszélsz PS5 vagy Pulse 3D? Valami forrás vagy link esetleg?

(#76132) Kendek válasza KKaresz45 (#76131) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS5-nél indult a rendszerszoftver béta teszt. De ebből mi most kimaradunk, ide nem osztanak hozzá kulcsokat. A legnagyobb dolog az a belső SSD foglalat engedélyezése.

<-ƘƘ->

(#76133) Adee_91 válasza syler123 (#76073) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Hol van ennyiért 7P? Én is most akarok venni,de 70e alatt nem találtam.

(#76134) Fernet válasza ProEvoFan (#76099) üzenetére


Fernet
senior tag

Nekem sem volt semmi bajom vele, hogy a box kontrollerében cserélni kellett az akksikat. Volt mindig feltöltött tartalék 2450-es, jó sokáig bírta vele. Csere is fél perc max. PS5-nél egy nap alatt le lehet meríteni a kontrollert. Mondjuk amióta megvettem a töltőállomást, azóta ez nem gond.

(#76135) Xaels válasza Adee_91 (#76133) üzenetére


Xaels
félisten

Gyártó oldalán, ha feliratkozol kapsz 10%-os kupont amit el is használhatsz rá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#76136) #72042496 válasza Fernet (#76134) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az XBOX kontrollerhez is lehet akkut venni. Én az XBOX és PS kontrollerét is rádugom egy battery packre amikor merülnek, számomra így kényelmes. (Nekem az a lényeg, hogy ne kelljen a nappalin keresztülhúzni a kábelt.)

(#76137) Peace válasza Xaels (#76135) üzenetére


Peace
nagyúr

Úgy is 66.000 90%-os áron a 200 eurós füles. :))

(#76138) Xaels válasza Peace (#76137) üzenetére


Xaels
félisten

Nem néztem most mennyi, amikor én vettem év elején 179EUR volt ha jól emlékszem. Jah 180EUR volt és kuponnal fizettem 162-t..

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#76139) Peace válasza ProEvoFan (#76099) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem 4 minőségi ceruza akksim is feladta. Töltve lettek 10-12 órát, majd betettem Xbox controllerbe és azt jelezte, hogy kuka. Betettem sima elemet, egyből csatlakozott PC-hez és működött. Szerencsére most már lassan 1 éve nem került elő a box controller a szekrényből. Csak és kizárólag PC-s co-op játékokhoz kellett, mert a PS4-es USB-s kütyü csak egy PS4 controllert volt képes kezelni. :W :(((

(#76140) Peace válasza Xaels (#76138) üzenetére


Peace
nagyúr

Hja, most ennyi. Azért néztem én is, hogy milyen 56-57k-val dobálózik itt az emberünk lentebb. :P

(#76141) tboy93


tboy93
nagyúr

Végigjátszottam a Mafia: Definitive Edition-t. Nekem anno eléggé kimaradt a széria, csak a második résszel játszottam valamennyit.

Szerintem egy baromi jó gengszter-sztori, nekem nagyon tetszett. Külön élveztem, hogy ilyen fél-openworld, A-ból B-be eljutásnál kinyílik a világ, de végig a sztorira koncentrál a játék, ezzel erősítve az immerziót. Az animációk és a karakterek szépek, bár nyilván nem egy TLoU2 színvonal. A hangok is kifejezetten jók, mind a szinkron mind a zenék és maga a hangzás is érezhetően jobb mint a Mafia II PS4-es változatában.

A technikai részén szerintem azért lett volna még mit csiszolni, volt néhány érdekes BUG, de egyik sem akasztotta meg a játékmenetet.

Most belekezdtem a 2. részbe, de nagyon erős visszalépés az első után, minden téren.

(#76142) Peace válasza tboy93 (#76141) üzenetére


Peace
nagyúr

És akkor ezt az élményt szorozd be 10-el kb., na az volt nekünk a nagybetűs játékélmény 2002-ben!!! Nyilván megvettem a felújított változatot és nem volt rossz, de azért bőven elbújhat az eredeti mellett. Mondjuk igen, ezt 19 évvel ezelőtt kellett játszani PC-n, hogy akkorát üssön és olyan maradandó élmény maradjon. Aki most ül le elé Mafia szűzként, az is nagyon jól fog szórakozni szerintem. Bár pár eleme mai szemmel is elavultnak hat játékmechanikában. A második részt hagyjuk is inkább!!! :O Az meg igazából csak egy ránc felvarrt remaster, nem teljes remake.

(#76143) tboy93 válasza Peace (#76142) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elhiszem :K Így is eg ynagoyn kellemes játék volt.

Legyűröm a 2. részt, aztán megnézem hogy miért utálják sokan a 3.-at :D

(#76144) keIdor


keIdor
titán

Nem tudtam mi hiányzik.
Aztán megláttam ezt. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#76145) Peace válasza tboy93 (#76143) üzenetére


Peace
nagyúr

A harmadik egyáltalán nem volt rossz. A második után nekem felüdülés volt!

(#76146) KKaresz45 válasza Kendek (#76132) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Tényleg! Tudtam az új PS5 beta firmware-ről, de ezt a feature-t nem reklámozták agyon.

A részletes leírásban valóban ott van: "If you have PULSE 3D wireless headset, you can now access an audio EQ feature in Sound (menu) in the control centre, with different presets to choose from." Forrás.

(#76147) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Szerintetek van esély a konzolvilágnál, hogy a múlt hét hétfőn leadott rendelés szeptember 20 körül itt legyen?

(#76148) Kanczy válasza Geradossz (#76147) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerintem nincs.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#76149) cyberkind válasza Geradossz (#76147) üzenetére


cyberkind
félisten

Amikor még vannak olyanok, akik várják az előrerendelésüket, aligha.

Paranormal Cocktivity

(#76150) totalwarrior válasza Geradossz (#76147) üzenetére


totalwarrior
tag

Nincs, de a Konzolkirálynál, Konzolstudionál, Sony Központnál leadott rendelésnek igen. Nekem ez a tapasztalatom, 1 hónapon belül mindegyiknél lett volna gép.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.