Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74301) Drp81 válasza VTom (#74299) üzenetére


Drp81
aktív tag

Kb. a 0,01%-át fedték fel a fordulatoknak, ha egyáltalán felfedték. Ne izgulj, inkább játssz ezzel a fantasztikus játékkal ;)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#74303) Mike válasza balazs025 (#74300) üzenetére


Mike
veterán

mitől baromság? mert nem mondtam el mindent? miért kellett volna? ne legyetek már ennyire aspergeresek

(#74305) balazs025 válasza Mike (#74303) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem nem mondtál el mindent, hanem konkrétan olyat állítottál, ami nem valós. És mivel ez valamelyest fontos a karakter fejlődése szempontjából, így teljesen fölösleges is volt ez a kitérő egy olyan ember felé, aki most kezdené el a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#74306) .LnB válasza balazs025 (#74305) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fogalma nem volt róla, hogy a végén mi hangzott el. Csak utólag próbál magyarázkodni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#74307) Deck válasza .LnB (#74306) üzenetére


Deck
titán

Igen. De a stílusa is... :U

PS5

(#74308) KRoy19 válasza Deck (#74255) üzenetére


KRoy19
őstag

Nem is hasonlítottam a PS4 Pro-hoz.... :)

(#74309) .LnB válasza Deck (#74307) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell vele foglalkozni.

A másik "csávó":
Hétvégén rámírt a "közkedvelt" CarlosPadre, PS Chat-en. Ennyit: "LoL".
Fingom sincs, hogy mit akart ezzel, mit jelenthetett ez. Letiltottam a csába. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#74310) Deck válasza KRoy19 (#74308) üzenetére


Deck
titán

Azt, csak azért írtam, mert ott aztán volt hangja... :D

PS5

(#74311) Deck válasza .LnB (#74309) üzenetére


Deck
titán

Biztos fontos lehetett pedig... ;]

PS5

(#74312) VTom válasza Drp81 (#74301) üzenetére


VTom
veterán

Így fogok tenni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74313) .LnB válasza Deck (#74311) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hezitáltam is vagy három másodpercet, hogy visszakérdezzek e, hogy most ez mi? De inkább tiltottam. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#74314) KRoy19 válasza Deck (#74310) üzenetére


KRoy19
őstag

Tudom, volt hozzá szerencsém, viszont a PS5-el is volt olyan, hogy az asszony hátrafordult a forgószékkel, hogy mi ez a zúgás. Mondom melege van a kicsikének.... (Én fülessel játszottam, ő meg olvasott) :K

[ Szerkesztve ]

(#74315) Aciduzzu válasza Mike (#74293) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Akkor csak a lényeget hagytad ki a játékból. :F

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#74316) KRoy19 válasza BusinessGuy (#74258) üzenetére


KRoy19
őstag

Meg kell nézni a másik oldalt. Ott erősebb is a konzol mégis halkabb és ugyan ennyibe kerül.
Ennek az az oka, hogy a Microsoft a hűtést helyezte előtérbe és háttérbe szorult a kinézet, a Sony meg pont fordítva csinálta.

(#74317) VTom válasza KRoy19 (#74316) üzenetére


VTom
veterán

Nekem a box egyszerű designja jobban tetszik.
Meg kellett emésztenem a PS5 kinézetét, de a lemezes verzió pl. szerintem kifejezetten csúnya. A digitális a sizmmetrikus formájával azért szép, de csak állítva.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74318) tboy93 válasza VTom (#74317) üzenetére


tboy93
nagyúr

És nagy. Nem fért be oda ahova a 4 Pro, tolhattam félre a Tv-t, ami most asszimetrikusan áll így... Remélem lesz Pro változat amire lecserélhetem, hátha azt sikerül normálisan designolni :D

(#74319) KRoy19 válasza VTom (#74317) üzenetére


KRoy19
őstag

Jó hát az, hogy kinek mi tetszik az már egy másik kérdés.
Ami ki akartam ebből hozni az az, hogy a PS5-nél tiszán látszik, hogy volt egy erős elképzelése a Sony-nak a kinézettel kapcsolatban és ezt szem előtt tartva tervezték a gép belsejét, míg a Microsoft-nál az az érzésem, hogy ők jó hűtést akartak csinálni és kvázi nem érdekelte őket, hogy hogy fog kinézni.

(#74320) Drp81 válasza tboy93 (#74318) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nekem fordítva volt, a PS4 Pro túl nagy helyet foglalt a TV mellett, nem tudtuk a TV-t középre tenni, el kellett tolni. A PS5-öt felállítva a TV-t visszatolhattuk a helyére, így szimmetrikus lett minden :) (majdnem minden :D)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#74321) KoNZoLik@ válasza KRoy19 (#74316) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor ezek szerint te nem láttad a videómat amit pár napja betettem ide a SeriesX gépemről csináltam Metro Exodus közben [link] 😳 Ps5 gépemnek 1/10-ed ilyen hangja nincs...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#74322) Mike válasza .LnB (#74306) üzenetére


Mike
veterán

Biztos.
Te már csak tudod
Hiszen annyira ismersz, Deckkel együtt

(#74323) BusinessGuy válasza KRoy19 (#74316) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Dehogy halkabb. Cw ugyan úgy befigyel venti meg ha beindul hangosabb mint a ps5...

És még a nagyi terítőjét se lehet rátenni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#74324) vg válasza oriic (#74298) üzenetére


vg
addikt

Izgatottan várom, hogy miként fogják megmagyarázni, hogy miként Kratos unokája félig ló, félig akármi... :C Már biztos dolgoznak rajta szorgos kezek.

(#74325) joeyoung007 válasza Frod (#74288) üzenetére


joeyoung007
csendes tag

És engem is még éppen 😁😁😁10:44-es rendeléssel 🙄

(#74326) EnterR válasza .LnB (#74306) üzenetére


EnterR
veterán

CDPR-nál ezt hívtuk damage control-nak. :D

PSN ID: marquuard

(#74327) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Valaki árulja már el, h a Recsitben hogy a bánatba lehet felvenni a magasban levő zurp köveket, mert mindjárt széttöröm a kontrollert.... :DDD Nem elég, h ennek a sárkánynak ilyen nyomorék az irányítása, de bármit csinálok nem veszi fel a cuccokat.

The Truth is out there...

(#74328) Mike válasza Lackooo84 (#74327) üzenetére


Mike
veterán

45 után mondani fogja, hogy lehet lőni, szóval előszőr a földön lévőket szedd össze
kapcsold be, hogy vizszintesre automatikusan álljon vissza (asszem ez az opció neve) próbálj meg úgy repülni vele

[ Szerkesztve ]

(#74329) KRoy19 válasza BusinessGuy (#74323) üzenetére


KRoy19
őstag

Biztos tud hangos lenni a Box is félreértés ne essék. Én viszont azt tapasztaltam ,hogy számomra nem volt olyan zavaró a hangja magasabb ventifordulaton sem szemben a PS5-el.

[ Szerkesztve ]

(#74330) Lackooo84 válasza Mike (#74328) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De nem is tudok vele lőni... :F

The Truth is out there...

(#74331) Mike válasza Lackooo84 (#74330) üzenetére


Mike
veterán

45 összeszedése után igen

(#74332) hyggelig válasza KRoy19 (#74329) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nálam halkabb a PS5. Miért? mert alig kapcsolom be :DDD

(#74333) Lackooo84 válasza Mike (#74331) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezt a hülyeséget... és ezt honnan kéne kiszopnom, h addig nem lehet felszedni... kösz. :DDD

The Truth is out there...

(#74334) -=Jam=- válasza Lackooo84 (#74333) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem ez az első olyan játék mikor valami képességet később kap meg az ember, amivel utána fel tud venni olyan tárgyakat, amiket korábban nem tudott. :U Ezt egyik játék sem szokta jelezni, szépen játszik tovább az ember, aztán majd később rájön :D

(#74335) pzstm válasza hyggelig (#74332) üzenetére


pzstm
titán

én azt figyeltem meg, hogy sokkal szebb a grafikája annak, amelyik be van kapcsolva ;] :P :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74336) Lackooo84 válasza -=Jam=- (#74334) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát de itt nem erről van szó, megkapod a sárkányt, amivel magasba tudsz menni, és meg ott repkedek meg nyomkodok össze-vissza mindent mint vmi hülyegyerek, hogy fel tudjam venni a cuccot... Azt hittem bugos a játék.

The Truth is out there...

(#74337) KRoy19 válasza Lackooo84 (#74336) üzenetére


KRoy19
őstag

Nyugi nekem is ki kellett guglizni, mert én is majdnem agyfaszt kaptam, hogy sehogy sem tudom felvenni a magasban lévőket. :DDD

(#74338) -=Jam=- válasza Lackooo84 (#74336) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én is köröztem egy keveset, de mondom összeszedem amit tudok, aztán majd visszajövök később ezekért, és hát ugye egyszercsak beadta, hogy lehet ám lőni is a sárkánnyal :D

(#74339) KaitouP válasza Mike (#74303) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Az asperger szindróma, mint olyan, komoly betegség. A másikat degradálás céljából ilyen és ehhez hasonló jelzőkkel való illetése pedig szerintem baromira sértő mind azokra nézve, akik ilyen betegségben szenvednek, illetve azokra is, akiket így akarsz "fogyatékosozni" (utóbbi is egy bunkó dolog).

Tudom Magyarországon még nem divat, de legyünk már annyira szociálisan érzékenyek, illetve egyáltalán tisztelettel mások felé, hogy a szövegalkotásból az ilyen megnyilvánulásokat egyszerűen kihagyjátok. Egy fórumon épp annyira illik a másikkal tisztelettel beszélni, mint a való életben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#74340) F-ECT$ válasza -=Jam=- (#74334) üzenetére


F-ECT$
titán

Van amelyik jelzi, de néhol tényleg idegesítő, hogy nem egyértelmű a dolog, hogy az adott tárgyat már meg lehet szerezni, csak még nem jöttél rá, hogy hogy, vagy csak később fogod tudni megszerezni.
Én mondjuk ha platinázni szeretnék egy játékot, akkor el szoktam olvasni a trophy guide elejét, ahol általában jól le van írva, hogy mire kell figyelni az első végigjátszáskor, van-e missable, stb.

Dive ever, work never.

(#74341) Szatura válasza Szatura (#74214) üzenetére


Szatura
tag

Senki nem találkozott ezzekkel a részletekkel, vagy csak szimplán a szűk kör beszélgetéseire reagáltok!?

(#74342) Mike válasza KaitouP (#74339) üzenetére


Mike
veterán

oké, én csak a Sheldon jelenségre gondoltam, de nem mondok ilyet többet, meg ignorálni fogom azokat akik abban lelik örömüket hogy a véremet szívják

[ Szerkesztve ]

(#74343) Mike válasza Szatura (#74341) üzenetére


Mike
veterán

szerintem nem találkozott, de a Ratchetet megnézem neked

(#74344) KaitouP válasza Mike (#74342) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Okos enged, szamár szenved. Talán kisiskolás korunkban mondták utoljára, meg közhely is, de így van, te se menj bele felesleges vitákba.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#74345) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Jött pár magasító, plusz most már teljes lett a fekete kontroller is. :D

Megyen!

(#74346) Mike válasza Szatura (#74214) üzenetére


Mike
veterán

nem tudtam állítani semmit (igaza német szinkront sem találtam meg)

(#74347) Max_218 válasza CptAdamica (#74345) üzenetére


Max_218
tag

Szia! Honnan rendelted ezeket?
Nem kényelmetlen vagy csúszik jobban?
Már egy ideje gondolkodom rajta de nem volt soha ilyenem a kontrolleren.

(#74348) CptAdamica válasza Max_218 (#74347) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szia! Kényelmetlennek nem érzem és szerintem a sima stick felületnél nem csúszik jobban, de például a Spider-man-esből kicsit kiemelkedik a pók, az úgy jobban tapad, az Amerika Kapitányos viszont simább. Na, meg az utolsó fekete felülete rücskös és nem magasít, viszont a magasító elsőre furának tűnik, de majd csak ma este nézem meg jobban. :)

Tőle rendeltem , akit esetleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#74349) Jackie_Chan válasza CptAdamica (#74348) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Magán a Joy-on nem tud elfordulni ez a joy védő/magasító? Ráfeszül ahogyan kell?Én rendeltem már több félét és mindig az volt a bajom,hogy el tudott mozdulni rajta körbe-körbe.

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#74350) Capricornus válasza Frod (#74288) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Vááááááááá!!!! :Y Mi március 5-én rendeltük a lemezest, úgyhogy remélem, hogy engem is hívnak hamarosan!

Per aspera ad astra!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.