Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#49951) Kendek válasza Sordoran (#49949) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Időnként használom a pihenő üzemmódot, de csak napközben, mikor szünetet tartok. Akkor mikor felmerült, hogy ez problémákat okozhat, akkor még gyakrabban kapcsolgattam, hogy teszteljem, de nálam nem jelentkezett semmi különösebb hiba.

<-ƘƘ->

(#49952) d@vee válasza Sordoran (#49949) üzenetére


d@vee
őstag

Én megjelenéskor kaptam meg a gépet, akkor hetekig csak alvóban volt. Sosem volt baja, de én is láttam a híreszteléseket hogy valakinek problémás volt a dolog.
Azért "kínosan ügyelni" nem kell, nem fog felrobbanni tőle :))

Ja

(#49953) NorbiZsemi válasza Peace (#49946) üzenetére


NorbiZsemi
tag

Papíron nem kellene gondot okoznia, de DualShock 4 esetében is többször lehetett olvasni, hogy megölte a Qualcomm Quick Charge-es töltő [link] .
Csak 5 volton működik, de valami hiba miatt mégis nagyobb feszültséges töltési módra kapcsolt.

Norbi

(#49954) belan


belan
addikt

Én úgy vettem észre a dualsense jobban merül mint ds4, néha még a rezgést is ki kapcsolom.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#49955) F-ECT$ válasza belan (#49954) üzenetére


F-ECT$
titán

Én nagy különbséget nem látok: ha fel van töltve, akkor egyszerűen nem tudok annyit játszani egyszerre, hogy 2-nél több csík lemenjen.

Dive ever, work never.

(#49956) vg válasza belan (#49954) üzenetére


vg
addikt

Erre a megoldás, hogy veszel egy jó hosszú kábelt, kikapcsolod a gépen a bt-t is, és nem kell lemerüléstől tartani és még teljes erővel rezeghet is, mert teljesen kábelen kommunikál és onnan kapja az áramot.

(#49957) vonSux


vonSux
őstag

Ki, milyen vizuális módban játszik a Nioh2 remastered verziójával?

(#49958) belan válasza vg (#49956) üzenetére


belan
addikt

Az lesz mert nem fogom egy méterről bámulni a 164cm tv-t ki folyik a szemem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#49959) Peace válasza EnterR (#49947) üzenetére


Peace
nagyúr

Rendicsek, akkor így töltöm. ;)

(#49960) Gaben92 válasza vg (#49956) üzenetére


Gaben92
őstag

Nekem erre két DS4 van itthon. Egyik a dokkolón, ha lemerül ami nálam van 5mp alatt cserélem. Szombaton hozzák a PS5-öt de már ma beszereztem egy második DualSense-t és a hozzá való dokkolót ugyanerre.

Nem pont annyiba kerül mint egy hosszú USB kábel, de szeretem a vezetékmentességet.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#49961) Sordoran válasza kovsol (#49950) üzenetére


Sordoran
addikt

kovsol & Kendek & d@vee: Követem fórumot én is régóta, szóval látom sokan használjátok probléma nélkül, de itt tényleg nehéz azt mondani nem ez okozta. Mármint egyszer hagyom véletlen alvóba, és rögtön utána összeomlik, amire eddig nem volt példa. Remélem egyszeri eset volt. Persze a játékhoz pont ma jött egy kisebb frissítés, de ennek sem kéne ilyet okoznia.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49962) Lackooo84 válasza Wolfy33 (#49945) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezt nem értem mire írtad. Hát csak van számlája nem?

The Truth is out there...

(#49963) KoNZoLik@ válasza vonSux (#49957) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

4K, másik 2 módot is próbáltam, de szerintem ez a legjobb...120hz ott elmosott és vissza vesz a felbontásból,cserébe 120hz, de én akkora különbséget nem láttam, a Ps5-re optimalizált módnál pedig dinamikusan változtat mindent!
A 4K mód az meg fix betonstabil 4K60fps👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#49964) Wolfy33 válasza Lackooo84 (#49962) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Egy éven túl volt, neki kell bizonyítani.

(#49965) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Félve dobom be ide hogy végül milyen kommentek érkeznek ehhez a cikkhez, de próba szerencse.

THE LAST OF US: MAHERSHALA ALI OFFERED LEAD ROLE OF JOEL IN UPCOMING HBO SERIES

Én nagyon adnám ha őt választanák.

(#49966) ImACeltic válasza Nayrobi (#49965) üzenetére


ImACeltic
őstag

Mindenféle rasszizmus nélkül. Joel fehér, pont. Nem hiszem el, hogy nem találnának egy fehér színészt. Nikolaj Coster-Waldau, Gerard Butler, Hugh Jackman, Josh Brolin.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#49967) Lackooo84 válasza Wolfy33 (#49964) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem kell bizonyítani semmit, mert a sony nem szokott szarozni. Olvass vissza a PS4 topikban, eddig mindenkinek ingyen javítottak szerintem szavatosságban.

The Truth is out there...

(#49968) vonSux válasza Nayrobi (#49965) üzenetére


vonSux
őstag

Bírom ezt a színészt, filmben és sorozatban is. A hírről meg egy másik jut eszembe: a met után a párizsi operába is kineveznek egy “sokszínűségi referenst”, hogy a paritás megfelelő legyen az énekesek, táncosok között. Aztán meg majd jöhet a művészet is. Ez van, most ilyen az egyensúly, az egyik szélsőségből billen a másik irányba.

(#49969) Wolfy33 válasza Lackooo84 (#49967) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Törvényileg helyesen járt el a srác ügyében a cég. Az,hogy állítólag másnak engedtek éven túl,max örömhír. De azt nem kéne terjeszteni alap tézisként,ami jogilag fals infó. Akkor egy,idén két év (abban az árban) a jótállás és pont. Azon túl a szavatosság él,amiben a vevő bizonyítási kényszere lép elő,az eladóval szemben.

(#49970) BusinessGuy válasza Nayrobi (#49965) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én meg nem. Találjanak ki új karaktert, ne a meglévőket mosogassák. Joel szerepére számtalan kiváló szinész akad aki még hasonlítana is, erre jó PC szokáshoz hűen ezt is meg akarják erőszakolni.

[ Szerkesztve ]

(#49971) Lackooo84 válasza Wolfy33 (#49969) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mi fals info? EU-ban 2 év a szavatosság, ebben semmi fals info nincs, azért mert te nem tudsz róla, még valami nem fals... :U

The Truth is out there...

(#49972) vonSux válasza KoNZoLik@ (#49963) üzenetére


vonSux
őstag

Nekem azért átjött, hogy a 120fps nagyon fluid, viszont a 4k felbontás látványosan szebb. Ezen a ps5 mode-on nem találom a fogást, pedig nagyon meresztem a :Y -em a 4k-hoz képest.

(#49973) KoNZoLik@ válasza vonSux (#49972) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze, annyira nem is látszik a Ps5 mód és a 4K közötti különbség csak ha nagyon bedurvulnak a dolgok ott változtat a gép 😁 Tehát gyakorlatilag azt is választhatod, de mint írtam a 4K60fps viszont állandóan betonstabilan tartja a felbontást és az fps-t is...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#49974) Wolfy33 válasza Lackooo84 (#49971) üzenetére


Wolfy33
senior tag

De direkt nem akarod érteni??? A szavatosság során a vevő van bizonyítási kényszerben, nem a kereskedő. Ezért küldték el, mert a srác a jótállás keretében akart javíttatni, de az már lejárt.
Hajadra kenheted a szavatosságodat, ha a kereskedő nem fogadja el az érveidet.
Szavatosság során nincs ingyen csere, javítás, csak ha bizonyítod az érveidet!

(#49975) eisento válasza Wolfy33 (#49974) üzenetére


eisento
addikt

Lehet nem fugg ossze a ket dolog de, anno ps4pro olvasoja beszart pedig 2x volt benne lemez kb. Az 1 ev lejart mar kb 3 honappal, mondom hat ujat nem veszek olcsobb a javitas. Bevittem hireltechbe garipapirt vittem mondom sajna lejart a gari de szeretnem megcsinaltatni. Semmi gond szavatossagba benne van es ingyen cserelte a holgy a helyszinen egy refurb gepre. Lefenymasolta garpapirt meg gyari szamokat felirta megkoszontem es azota is ittvan a gep.
Epp az elobb hagytam abba a tsushimat :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#49976) Nayrobi válasza Nayrobi (#49965) üzenetére


Nayrobi
őstag

Mint kiderült tényleg tárgyaltak róla, de nem ő lesz Joel. Viszont megvan ki fogja Elliet játszani.

'Last of Us': 'Game of Thrones' Breakout Bella Ramsey to Star as Ellie

(#49977) oriic válasza Nayrobi (#49976) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz Joel is megvan:

Pedro Pascal.

Live-Die-Respawn

(#49978) Deck válasza vonSux (#49957) üzenetére


Deck
titán

4k 60fps mindegyik esetében.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#49979) hombre[EU] válasza Nayrobi (#49976) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a kiscsaj nem a system of a down videóklippbōl van? :DDD

jó cast, várjuk

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49980) Nayrobi válasza oriic (#49977) üzenetére


Nayrobi
őstag

This is the way. Rohadt jó választás!

(#49981) sting2 válasza oriic (#49977) üzenetére


sting2
addikt

Jó színész. :K
Így már bizakodó vagyok.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#49982) Nayrobi válasza hombre[EU] (#49979) üzenetére


Nayrobi
őstag

Mellesleg az amúgy egy srác volt :D

(#49983) madkiller válasza belan (#49958) üzenetére


madkiller
őstag

Én a rezgést nem bántottam, a fényerőt úgyanúgy levettem, mint ds4en és egész jó. Az astronál merül kicsit jobban, mert folyamat rezeg a kontroller.
Csak alvóban használom a gépet, eddig még nem volt gond, de csak 2 hete van meg.

(#49984) ImACeltic válasza Nayrobi (#49976) üzenetére


ImACeltic
őstag

Na, ez már adja viszont, és Pedro is.

This is the way!

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#49985) Wolfy33 válasza eisento (#49975) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Ez lenne a korrekt, csak nem ez az általános, sőt.

(#49986) Darth_Revan válasza F-ECT$ (#49936) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Édes mindegy, talán az Alza garanciával jobban is jársz mivel ők is javítják, viszont nagy eséllyel pénzt kapod vissza ... na puff, 11 hónap mulva elromlik, beadod és barkácsolás helyett a teljes vételárat visszakapod amiből meg tudod venni az újabb PS5-t :U

(#49987) tboy93 válasza EnterR (#49944) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ránézésre nem is volt kifejezetten durva, de pont elég volt ahhoz hogy a telepítést megakassza.

(#49988) tboy93 válasza Sordoran (#49949) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem miota megvan még nem állítottam le. Csak pihenoben volt.

(#49989) belan válasza Deck (#49978) üzenetére


belan
addikt

Jaja, vicc 120fps 720x1080 felbontas.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#49990) S e t h válasza Nayrobi (#49965) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké, jó színész, Oscar díját sem lomtalanítás során szerezte, de azért na.
Mondjuk még mindig jobb, mintha egy ázsiai leszbikus jehovista formálná meg.
Pedronak viszont örülök!
"Ez itt a kert"

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#49991) Deck válasza belan (#49989) üzenetére


Deck
titán

Kipróbáltam a 120fps-t de semmi különöset nem éreztem. A 30fps vs 60fps ég és föld de a 60fps vs 120fps esetében semmi. Persze multi fps-hez tuti jobb de én nem érzékelem a különbséget. Biztos öreg vagyok :DDD

PS5

(#49992) KaitouP válasza ImACeltic (#49984) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ez a "disz íz dö véj" ez olyan mint a Uganda Knuckles? ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#49993) .LnB válasza S e t h (#49990) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Viszont az a kiscsaj, külső alapján nem egy erős cast Ellie szerepére.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49994) ImACeltic válasza KaitouP (#49992) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nem vágom ezt a hasonlatot. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#49995) syIex válasza Deck (#49991) üzenetére


syIex
veterán

Háááát pedig az is egy majd hasonló ugrás volt számomra és bárkinek aki próbálta. :DDD
De hát másak vagyunk. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#49996) mmearrccii válasza Deck (#49991) üzenetére


mmearrccii
csendes tag

Ki bríja jelezni a képernyőd a 120 fps-t? :D

(#49997) Deck válasza mmearrccii (#49996) üzenetére


Deck
titán

Nem gondolod, hogy 60hz-es kijelzőn próbáltam... :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#49998) belan válasza Deck (#49991) üzenetére


belan
addikt

Én is ki próbáltam 60 és 120 nem éreztem én se semmi extrát . Multinál biztos van. De 60 és 30 között nagyon nagy különbség van!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#49999) polonic válasza Deck (#49991) üzenetére


polonic
félisten

A tévé HDMI 2.1 csatlakozós?

(#50000) KaitouP válasza ImACeltic (#49994) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Jaj tudod, volt ez az egyébként szerintem rettenetesen bugyuta meme: [link] Na, ez jutott eszembe a mondat elolvasása után. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.