Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#50051) Peace válasza Deck (#50050) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor azzal nem lesz gond! ;) Én biztos le nem cserélem a jó kis tv-t!!! 1440p-ben sem vagyok képes kicsikarni 100+ FPS-t egy Warzone-ból. :DDD PS-en meg összeteszem a két kezemet már a 60FPS módnál is!!! Úgyhogy köszönöm szépen, de még évekig meglesz a jó kis 2019-es masina.

(#50052) tboy93 válasza Peace (#50051) üzenetére


tboy93
nagyúr

Milyen hozzáállás ez? Hát ki fogja akkor etetni a Tv ipart? :(

Amúgy ne aggódj, a modern Tv-k 2 év után úgy is meghalnak, hogy ne kelljen sokáig szenvednie a usernek az elavult technológiákkal ;]

[ Szerkesztve ]

(#50053) Peace válasza tboy93 (#50052) üzenetére


Peace
nagyúr

5 éves GOLD biztosítás van rajta. :DDD

(#50054) oriic válasza Lackooo84 (#50040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elliot Page.;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#50055) Deck válasza Peace (#50051) üzenetére


Deck
titán

Igazából ez a lényeg, hogy te megvagy elégedve azzal ami van. :R
Amúgy igen. Szinte öröm táncot járok ha egy játék 60fps... :DDD

PS5

(#50056) tboy93 válasza Peace (#50053) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem mákom volt, nincs rajta plusz bizti, de a 2 éves gariidőn belül szart be :D

(#50057) Peace válasza Deck (#50055) üzenetére


Peace
nagyúr

PC-n sem izgatott a dolog, mert a kis GTX 1060-as még a 60-al is hadilábon állt azért 1080p-ben. :P De mióta megvan az új kártya, csak átálltam már az 1440p@120-ra, hadd szóljon!

Na és PS5-re jön valami játék? :DDD :P Szegény már nagyon régóta nem volt bekapcsolva. Kena valóban el lett tolva Q4-re vagy ez csak pletyka? Mondjuk hivatalos infót nem látok sehol...

(#50058) KaitouP válasza Lackooo84 (#50040) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Az már nem jó, mert már hímnemű.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#50059) Deck válasza Peace (#50057) üzenetére


Deck
titán

Idén? Amit egyáltalán várok az a GOW 2 és a HZD 2. De tuti csúszni fognak.

Én elvagyok a korábbi játékokkal is. :P

PS5

(#50060) belan válasza KaitouP (#50058) üzenetére


belan
addikt

Tényleg ne b@sz. :Y

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50061) Peace válasza Deck (#50059) üzenetére


Peace
nagyúr

Egy tavaly őszi cikket találtam, hogy állítólag 2021 Q1-ről Q4-re tolták, de ez sem biztos. Gondolom erősen pletykaszagú, csak bennem még egy márciusi megjelenés élt. Én is HZD-t várom piszkosul, de szerintem idén nem érkezik.

(#50062) zozika84 válasza Deck (#50059) üzenetére


zozika84
őstag

Majd a GT7 menti a menthetőt...ja nem :DDD
Addig valamivel meghajtom a gepet meg a TV-t is, hogy ha barmi hibaja van valamelyiknek, akkor az meg gariidon belul kideruljon :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#50063) -=Jam=- válasza Lackooo84 (#50040) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Amúgy ő lett volna a tökéletes választás, ha időközben nem váltott volna nemet :DDD

(#50064) sting2 válasza tboy93 (#50044) üzenetére


sting2
addikt

:DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#50065) Gaben92 válasza Deck (#50050) üzenetére


Gaben92
őstag

Az az XH90 rohadt jó cucc, nem lesz vele gondod. :K Amennyire nem hozott lázba az XG széria, annyira gondolkodom az XF90->XH90 cserén én is...

Valahol viszont szomorú, hogy a 9-es Sonykon kívül nincs egy értelmes nem OLED a piacon... :U Nem sok választása van az embernek...

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#50066) Deck válasza Peace (#50061) üzenetére


Deck
titán

Elcsúszik az még tovább is szerintem. :(

zozika84: Így is kell. Hajtsd addig amíg garis :C ;]

PS5

(#50067) Kanczy válasza KaitouP (#50058) üzenetére


Kanczy
veterán

Hogyhogy az? Inkább ő, nem?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#50068) Deck válasza Gaben92 (#50065) üzenetére


Deck
titán

Ha jó áron tudsz cserélni akkor vágj bele :C

PS5

(#50069) Peace válasza Gaben92 (#50065) üzenetére


Peace
nagyúr

Q80T egy elég korrekt ellenfele, de mivel 400K egy 65-ös, a Sony meg most perpill 365 a MM-ban, így elég egyértelmű. ;)

(#50070) KaitouP válasza Kanczy (#50067) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Az "az" arra irányult, hogy őt szereplőnek választani "az" már nem opció.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#50071) ProEvoFan válasza Deck (#50015) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vrr van hdmi2.0ban is.Max 4K/60 fps. Ugyan ott vagy. :)

(#50072) Deck válasza Peace (#50069) üzenetére


Deck
titán

Ha rákeresel arra a tv-re és game mód problémára akkor találni fogsz pár bejegyzést. A game mód-ja nagyon rontja a képet és a local dimming is off.
Nem tudom javították-e ezt azóta...

PS5

(#50073) retroid


retroid
senior tag

Ez az MPL valami zseniális...
8 00 - 17 00 bármikor jöhet a futár.
Persze a futár a telefont véletlenül se veszi fel hogy ebbe a rövid kis 7 órás időintervallumba mégis kb mikor jönne?!
Azért az mennyire életszerü hogy reggeltől késő délutánig nem mehet az ember sehova.....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#50074) tboy93 válasza retroid (#50073) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem múltkor 8:00-20:00 közötti intervallum volt megadva valamelyik futárszolgálatnál. Melóhelyemre kértem ráadásul. Szerencsére nem kellett este 8-ig túlóráznom miatta, de azért ráncoltam a szemöldököm amikor olvastam az emailt :D

(#50075) retroid válasza tboy93 (#50074) üzenetére


retroid
senior tag

De legalább venné fel a telefont és mondana valami kis informáicót hogy most kb mégis mikor jön erre....... Nem is értem hogy tehetnek ennyire tág sávot....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#50076) penge111


penge111
addikt

Picit off a TV témához. Én nem rég vettem egy 65" TCl C715-öt , sokan nem is ismerik a márkát, meg kínai gagyinak tartják. Haveromnak Lg CX Oled TV-je van, átjött megnézni, azt mondta, hogy megdöbbent, hogy ennyi pénzért ilyen jó tv-t lehet kapni. Félreértés ne essék nem veszi fel a versenyt az oled masinákkal, de megállja a helyét sok túlárazott ismert márkás qled tv mellett. A Ghost of Tsushimán lehidaltam, pedig állítólag 1000 nit+ kell a szép hdrhez, hát ezen a tv-n is gyönyörűen teszi a dolgát...Ez csak 60hz panel, lehet én vagyok vak, de ennek is brutális képe van. a 120 nem is érdekel, mert kizártnak tartom, hogy ez a generáció 4k/120 fps-el zakatoljanak a játékok... Aztán vannak ilyen nyalánkságok, Dolby Vision, Atmos, 20W-os hangszóró amitól szilveszterkor feljött az alsó szomszéd, pedig csak 30-as hangerőn ment a zene rajta ;] Persze ha az ember egy 2*, 3* annyiba kerülő Tv mellé tolja akkor tuti látszik a különbség. Én rengeteget keresgettem, és szerintem ez az egyik legjobb ár/érték arányú tv, ami alkalmas konzolozásra is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#50077) Gaben92 válasza Peace (#50069) üzenetére


Gaben92
őstag

Nem akarok nagy mélységekben bele menni (és így is sokan fognak emiatt utálni :DDD) de a QLED sehol sincs a Triluminoshoz képest, főleg akkor mindkettő rendesen be van állítva. Annó asszem még a Q6/Q7-széria volt olyan, hogy ha bekalibráltad őket rendesen, akkor a peak brightness (ami papíron magasabb mint a 9-es Sonykon) beesett gyakorlatilag a gyári érték felére. A marketingje jó a QLED-nek egyedül, de gyakorlatilag VA fronton a Sony gyalázza, ha meg IPS kell akkor az LG marad (kivéve az RGBW modellek, azok gyalázatosak).

Arról meg már nem is beszélek, hogy az interneten lévő tesztek döntően amcsi modellek és a Samsung butított paneleket szállít európába, a Sony pedig ugyanazt. Mondjuk be kell valljam a QLED-eket nem követem már 2 éve, de a Q6/Q7 szériánál még ez volt a helyzet.

Nálunk amúgy kicsit más az árképzés. Centre ugyanannyi a két TV, 1199€ az 55". :DDD

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#50078) Deck válasza Gaben92 (#50077) üzenetére


Deck
titán

A minőséggel is vannak bajok a Samsung tv-k esetében már. Elég csak a topikjába bele olvasni. Vannak bajok...

PS5

(#50079) crue válasza retroid (#50073) üzenetére


crue
őstag

Még mindig több információ, mint amit nekem megjelenés napján a GLS adott, azaz semmit. Se időpontot, se telefonszámot, de még azt se, hogy csomagot akarnak hozni nekem. A Konzolvilágos ügyfélszolis erősítette meg hogy jönni fog és adott nyomkövetési számot, ami persze nem volt jó semmiféle nyomkövetésre.

(#50080) Lackooo84 válasza KaitouP (#50058) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

WTF?!

The Truth is out there...

(#50081) Peace válasza Gaben92 (#50077) üzenetére


Peace
nagyúr

Amikor én vettem a Q70R-t (2019. június), akkor a KD-65XF9005 volt az egyetlen épkézláb ellenfele. Volt amiben jobb, de több dologban kicsit gyengébb. Mindkettő 450k-volt. Az döntött, hogy a Samsungot leárazta a MM 315-re. :DDD :C

(#50082) Raga válasza retroid (#50073) üzenetére


Raga
senior tag

Két hétig a saját állításod szerint nem mentél sehova nem dolgozol helyette percenként frissitetted a lapokat...szóval ez a pár óra már semmi.
Amúgy nekem nincs bajom veled de már tényleg kezd idegesítő lenni a napi picsogásod

(#50083) Peace válasza Raga (#50082) üzenetére


Peace
nagyúr

"Két hétig a saját állításod szerint nem mentél sehova ..." Jó de most szegény menne! :P

(#50085) Wesder válasza retroid (#50073) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor ne vedd àt, ha ennyire problémàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50086) stilo18 válasza penge111 (#50076) üzenetére


stilo18
addikt

Hisense 65U8QF is hasonló ilyen téren.
Fateromék vettek egyet, FALD VA panel, 1300/1400 nit, 55-ösnél 130 környéki zóna, 65-ösnél meg 180 rémlik...
340k most az Edigital-nál.

C9 van otthon, de mikor láttam apuéknál...hát le a kalappal, kurva jó képe volt. 2020-ban a foci EB hivatalos tv-je lett volna.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#50087) NorbiZsemi válasza retroid (#50073) üzenetére


NorbiZsemi
tag

Még így is jobban járunk, mint az amerikai rendszer, ahol csak lerakják a küszöb elé és aki kapja, marja :D

Norbi

(#50088) Peace válasza stilo18 (#50086) üzenetére


Peace
nagyúr

Az egy nagyon fincsi tv. Nekem is ilyet vett egy cimborám és imádja! ;)

(#50089) C4mp3r válasza retroid (#50073) üzenetére


C4mp3r
addikt

orulj neki, hogy megkapod azt a szart, tegnap meg izzadtal, hogy vajon a heten ideer-e. nem szeretsz futarra varni kerd postan maradora vagy csomag pontra. kepzelheted a futarnak is mennyire ki lehet a fasza, hogy a pistikek hivogatjak folyamatosan, hogy mikor jon mar a ps5, kicsit nojunk mar fel. mpl egyebkent korrekt, oda fog csorogni a futar mielott jon.

[ Szerkesztve ]

(#50090) Gaben92 válasza Peace (#50081) üzenetére


Gaben92
őstag

Annyiért mondjuk jó volt. Nekem pont az XF9005-öt sikerült bemákolnom de nagyon. Volt egy akció Sonynál hogy ha veszel TV-t akkor 150€ kedvezményt kapsz Sony Soundbarra én meg pont terveztem venni mindkettőt. Úgy működött a dolog, hogy meg kellett venni őket előre és a számla feltöltése után a Sony visszautalta a 150€-t. Az egyik áruház meg pont csomagban árulta a TV-t és a Soundbart. Ha együtt vetted akkor 100€ kedvezményt kaptál. Szóval ott 100€ lejött, aztán a Sony még visszautalt 150-et. :DDD

NorbiZsemi: Nálunk most a lépcsőházban van hagyva 3 vatta új split klíma dobozolva már harmadik napja. Valamiért senki se akarja ellopni őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#50091) penge111 válasza stilo18 (#50086) üzenetére


penge111
addikt

Igen az a másik ár/érték bajnok "noname" tv!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#50092) cyberkind válasza retroid (#50075) üzenetére


cyberkind
félisten

Durrantsd ide valakinek, hidd el, lesz olyan, aki átakarja hidalni ezt a problémát. :))

Paranormal Cocktivity

(#50093) Kovacsgabor2


Kovacsgabor2
csendes újonc

Kezdenek megérkezni a keddi MM-os Digitalok apróra, kíváncsi lennék van olyan aki saját céra rendel PS-t? ;] én balfék meg vadászom hetek óta siker nélkül :W

Playstation 5 Digital/Standard Edition-t keresek SAJÁT célra

(#50094) NorbiZsemi válasza Gaben92 (#50090) üzenetére


NorbiZsemi
tag

Lehet, hogy a PS5 jobban kelendő lenne :DDD

Norbi

(#50095) ChiliChili válasza Kovacsgabor2 (#50093) üzenetére


ChiliChili
tag

Lassan több a hirdetés az aprón, mint amennyien várjuk a gépet...
Hamarosan indul az árverseny. ;]

(#50096) azvagyok12 válasza Kovacsgabor2 (#50093) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

12 gép volt abból 3 már fent van...

(#50097) kzoli420 válasza azvagyok12 (#50096) üzenetére


kzoli420
tag

Es a nagyszeru uzleti erzekkel rendelkezo emberek ugyan annyiert aruljak, mint a lemezes valtozatot. Azt sem egeszen ertem, hogy nem ajanlanak egymas ala az emberek, mint ha epp az ellenkezoje lenne.. :D lehet tenyleg elkel, barmennyiert is rakjak fel?

The greatest conqueror only conquers himself. With that conquest completed, the conquest of anything external is the play of children. // PSN: Sir_Zoltan

(#50098) chrisx1 válasza kzoli420 (#50097) üzenetére


chrisx1
tag

Hát sajnos amíg van aki ad ennyit érte, addig ez lesz. :(((

(#50099) retroid


retroid
senior tag

Ha végre egyszer meg fog érkezni a gép én még akkor se adom ha lesz PS6 :D
Majd inkább emlékként elteszem a szekrény tetejére....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#50100) syIex válasza kzoli420 (#50097) üzenetére


syIex
veterán

Hát egy hónappal ezelőtt még 300 volt az átlag, most meg már 230-ért is van fent DE ami még mindig 80k-val több, mint kellene legyen, de azért szépen lassan megy lefelé az ára...
Még el is gondolkoztam rajta, de én a lemezes verziót preferálom inkább..

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.