Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) ballazsozso válasza 3L1T3 (#50141) üzenetére


ballazsozso
csendes tag

Köszi az infót!

Továbbra is igaz az amit korábban említettél, hogy egyik héten lemezes érkezik, aztán digit ésígytovábbésígytovább? :)

(#50152) szana8 válasza 3L1T3 (#50141) üzenetére


szana8
tag

Jó hír a lemezeseknek. De ez számunkra valszeg azt jelenti hogy még legalább 2 hét mire DE érkezik?

(#50153) ballazsozso válasza vorrhess87 (#50150) üzenetére


ballazsozso
csendes tag

dettó

én is abban reménykedtem hogy február-március környékén megkapom az előrendelésemet digital gépre (nov. 02.), de az utóbbi 3-4 hétben kemény 30 percet ment előre a KV előrendelés kiszolgálása a digitális gépekre. Maradt a feszült figyelem és a résen lét :D

(#50154) 3L1T3


3L1T3
addikt

Digit gépről nincs infónk egyelőre. :( De annak is kell érkeznie februárban. ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#50155) Sefneni válasza 3L1T3 (#50141) üzenetére


Sefneni
őstag

Szuper, köszönjük az infót! :R
Reméljük, hogy elég lesz a szeptember 17-i rendelésekre. :))

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#50156) Haart válasza Sefneni (#50155) üzenetére


Haart
addikt

meg a 18-asra :D

(#50157) kzoli420


kzoli420
tag

En nagyon kivancsi lennek, mennyi digital/lemezes ment el aranyait tekintve. Azt gondoltam, hogy a 100 dollaros kulonbseg meg a tranzicio a digitalis korszakba inkabb az elobbit tolna meg, megis ugy tunik, azokbol erkezik kevesebb. Vajon azert, mert kevesebb volt az igeny -> kevesebbet gyartottak, vagy eppen ellenkezoleg? Erdekes

The greatest conqueror only conquers himself. With that conquest completed, the conquest of anything external is the play of children. // PSN: Sir_Zoltan

(#50158) A21


A21
tag

Nekem Qled van felső kat, alu távval, de rohadtul irritálja a szemem este, főleg ha bevan sötétítve, de már azt veszem észre hogy nappal is... valszeg OLED-re lecserélem amíg nem sikerül levadászni egy PS5-öt...

szóval a kérdésem, ha a téma már úgy is adott, hogy most per pill melyik a legjobb 55” oled PS5 mellé( Úgy értem mindent is kihasznál) és az se lenne baj ha filmekhez/sorozatokhoz is patent lenne... Esetleg érkezik frisebb modell amire érdemes lehet várni?

[ Szerkesztve ]

(#50159) vorrhess87 válasza ballazsozso (#50153) üzenetére


vorrhess87
csendes tag

Igen :D Pedig én viszonylag közel vagyok a 09.17 ,06:41-es rendelésemmel. De az utóbbi fél óra előrelépéssel nem vagyok túl bizakodó... Gyanítom egész februárban nem fog utolérni a számláló.. :D Így megpróbálkozok én is a random droppokkal ,aztán hátha szerencsém lesz . Felkerestem a Telekomot. ők azt mondták ,hogy kedd és csütörtök estefele van a legtöbb szerencsém elcsípni egy ilyen droppot.

(#50160) syIex válasza A21 (#50158) üzenetére


syIex
veterán

CX-et csak ajánlani tudom.
Lesz új verzió is belőle, de semmi értelme nem lesz a felárnak. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#50161) gorgocska válasza vorrhess87 (#50159) üzenetére


gorgocska
tag

Rá sem merek gondolni a 2020. 12. 09 rendelésemből mikor lesz valami :(

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#50162) F-ECT$ válasza A21 (#50158) üzenetére


F-ECT$
titán

LG OLED55CX a leginkább ajánlott PS5 mellé. Ez most olyan 410k. Jön az OLEDC1, viszont az 700k körül fog indulni. (Mondjuk a CX is majdnem 600k volt, amikor kijött.)

Dive ever, work never.

(#50163) polonic válasza A21 (#50158) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem a CX oled nem rossz. Már HDMI 2.1-es. Jobb a mozgásmegjelenítése, mint a BX-nek. Eléggé lebutította a BX-et a 2020-as szériában az LG.

(#50164) szana8 válasza gorgocska (#50161) üzenetére


szana8
tag

Arra azért kíváncsi leszek mikor lesz ennek érezhető hatása az exclusive megjelenésekre. Gondolok itt ugye arra, hogy day 1 elég sok exclusive el szokott menni. Mivel ekkora hiány van lehet megkockáztatják azt a kiadók, hogy csúsztatják tovább a megjelenéseket, hogy minnél többet el tudjanak majd belőle adni első nap, vagy előrendelésben.
Azért ez a Sony-nál elég nagy öntökönlövés így.

(#50165) Moby válasza gorgocska (#50161) üzenetére


Moby
addikt

Épp most tetted meg.

(#50166) belan válasza gyuromoj (#50140) üzenetére


belan
addikt

Jaja pontosan csak 65c9 meg mit csinálok addig :W. Előtte el kenne adni.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50167) Peace válasza belan (#50166) üzenetére


Peace
nagyúr

Ajándékozd el! Tök jó érzés lesz, hidd el! :DDD

(#50168) polonic


polonic
félisten

Mostanság nincs akciós 1 éves PS +?

(#50169) KoNZoLik@ válasza polonic (#50168) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

De, CDceys-en 30$ az éves, most vettem a napokban...persze USA acc kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#50170) Grenglox válasza 3L1T3 (#50141) üzenetére


Grenglox
kezdő

Digitális meg már mióta nem volt...

(#50171) stilo18 válasza Blaze_ (#50145) üzenetére


stilo18
addikt

Most megköveznek, de annál szerintem jóval jobb tv. :U
4x annyi zóna, másfélszeres fényerő vagy még több... frankó kontraszt..és az ár mellett nem szabad elmenni, hogy mennyire jó...hdr10/Dv support is van..

Na mindegy, csak beírtam mikor szóba kerültek a "névtelenebb" márkák termékei.. :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#50172) ballazsozso válasza vorrhess87 (#50159) üzenetére


ballazsozso
csendes tag

köszi az infót :D akkor ma este csekkolgatom majd. Sok sikert a vadászathoz :D

(#50173) belan válasza Peace (#50167) üzenetére


belan
addikt

Simán ha egy 5 lottó rám zuhana. ;] Még ps5 is vihetnék.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50174) Olibosnyak válasza Grenglox (#50170) üzenetére


Olibosnyak
kezdő

Ezért nem a konzolvilágot, és az ott dolgozókat kell hibáztatni szerintem...💁‍♂️

(#50175) Frod válasza Wesder (#50128) üzenetére


Frod
addikt

Prince-nél meg volt dátum, de nulla marketing - repült is tovább az ismeretlenbe, ahogy az várható is volt.

Bár a Sony-nak tipikusan beleférnek azok a húzások, hogy előránt egy State of Play-t 20 percnyi anyaggal, és rá egy hétre megjelenik, de ha bármilyen más stúdióról lenne szó simán írnám, hogy ez bizony nem jelenik meg jövő hónapban.

Do you see the white shadow?

(#50176) Xaels


Xaels
félisten

Mondom amíg várom a sorom addig veszek egy új fejest. Ki is néztem azt amiből ugyancsak nincs készlet :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50177) Kendek válasza szana8 (#50164) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Így is már szebb rajtot vettek mint anno a PS4-gyel. Ha még tovább halmozzák a készleteket, és amiatt elcsúsztatják a konzol megjelenését, akkor ugyanúgy el kellett volna halasztani a játékok premierjét is. Szóval ebben olyan sok logika nincs. Úgy viszik mint a cukrot, miért halasztottak volna? Hiába nem ömlenek az exkluzív címek, nem úgy tűnik, hogy ez bárkit is visszatartana a vásárlástól.

<-ƘƘ->

(#50178) Haart válasza kzoli420 (#50157) üzenetére


Haart
addikt

Elméletileg a Sony is arra számított hogy az uj digit verzióhoz képest a lemezest fogják jobban vinni a vásárlók. Gondolom meghatározták ezek után hogy feleannyit vagy kevesebbet gyártanak belőle eleve mint lemezesből, aztán amikor már normalizálódik majd a helyzet akkor normalizálják az édeklődés szerint az arányt.

(#50179) Kendek válasza Haart (#50178) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért is gyártanak egyelőre arányaiban kevesebb DE konzolt, mert annak az értékesítésében nagyobb a veszteség. De nem csak a Sony-nak, hanem a kereskedelmi partnerek számára sem olyan kedvező. Mert az üzleteknek is a játékok jelentik a főbb bevételi forrást, és nem a minimális haszonnal értékesített konzol.

<-ƘƘ->

(#50180) oriic válasza Grenglox (#50170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Múlt hónapban volt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#50181) Gaben92 válasza stilo18 (#50171) üzenetére


Gaben92
őstag

A "névtelen TV-k" nem a specifikációknál szoktak elvérezni hanem szofveres oldalon általában. Lehet akármilyen panel benne ha nem képes rajta szép képet megjeleníteni. Félre ne érts, nem leírni akarom mert életemben nem láttam még HiSense TV-t (nálunk nem forgalmazzák), csak arra akarok rávilágítani, hogy a panel és a specifikációk nem minden.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#50182) EnterR válasza 3L1T3 (#50154) üzenetére


EnterR
veterán

Belegondolva, szerintem ti csináltátok jól a már nyáron élesedő előrendeléssel, mert így nem kell folyamatosan függni a webshopon a 3db-os "készletekért". :D

PSN ID: marquuard

(#50183) Lackooo84 válasza Gaben92 (#50181) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A panel szóval óvatosan... ;]

The Truth is out there...

(#50184) Frod válasza Kendek (#50177) üzenetére


Frod
addikt

Egyelőre hiába a 4.5M eladott példány, még az early adopter réteget sem sikerült kiszolgálni, nem hogy további vásárlói csoportokról beszéljünk.

Do you see the white shadow?

(#50185) polonic


polonic
félisten

Last Guardian-t érdemes kipróbálni?

(#50186) Grenglox válasza Olibosnyak (#50174) üzenetére


Grenglox
kezdő

Annyit írtam, hogy mióta nem volt, szó sem esett bárki hibáztatásáról

(#50187) Philips103 válasza 3L1T3 (#50141) üzenetére


Philips103
tag

Remélem ez már a régebben emlegetett nagyobb szállítmány lesz.
Mondjuk már elkönyveltem, hogy az okt 10en leadott rendeléssel, csak márciusban kapom meg a gépet, de hat ki tudja..
köszi az infót :R

(#50188) BjTango válasza Philips103 (#50187) üzenetére


BjTango
csendes tag

Nekem Október 1 a rendelésem! Ráadásul a Digital Edition. Fel kellett vennem a kapcsolatot a KV-val ahol rendeltem mert megszűnt az egyik üzletük ahova kértem a gépet és akkor mondták hogy tavaszi beérkezést ígértek nekik! :)

[ Szerkesztve ]

(#50189) VTom válasza polonic (#50185) üzenetére


VTom
veterán

Te figyi, egyszerűen csak próbáld ki ezeket a játékokat :)
Mindenki véleménye szubjektív, engem pl. nem fogott meg a HZD, de sokaknak tetszett.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#50190) belan válasza Deck (#50139) üzenetére


belan
addikt

Király a tv-d barátom ✌️👍.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50191) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tajvani korhatár-besorolás oldalára felkerült (azóta eltávolították már :D ) a Ratchet & Clank Rift Apart adatlapja. Esélyes, hogy hamarosan végre kapunk egy dátumot hozzá.

Live-Die-Respawn

(#50192) Kendek válasza Frod (#50184) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De miért lett volna jobb, ha még évekig készleteznek, hogy utána mondjuk 30 milliót dobjanak hirtelen piacra? Az exkluzív játékeladásokat ez nem befolyásolja, mert mint az látható, a PS4 még nem lett elfelejtve.

<-ƘƘ->

(#50193) belan válasza F-ECT$ (#50147) üzenetére


belan
addikt

Figyu ha Sony xh90 esik a választás akkor csak 65 col sokkal nagyobb mozi élmény! 65ezer csak a különbség az semmi. Én 5 évig kB 55 colos használtam és 65col utána nagyon nagy ugrás volt!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50194) Varggaa97 válasza 3L1T3 (#50154) üzenetére


Varggaa97
csendes tag

Engem pont most kerestek a KV-tól hogy fixáljuk az előrendelést mert nekem is digi van (09.16 éjféli) azt reméltem hogy jövő hét vagy azutáni héten legkésőbb megkapom :(

(#50195) Haart válasza Kendek (#50179) üzenetére


Haart
addikt

Azt tudjuk hogy veszteséges adolog egyenlőre.
Sztem eljutunk oda hogy 1-2 év mulva már nyereséges legyen ha lemegy a bele épített hardver ára. De nem ez a fő bevételi forrás. Bár eléggé kételkednék ha 0 vagy minusz profittal árulnák.

[ Szerkesztve ]

(#50196) Kendek válasza Haart (#50195) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A gyártása veszteségesebb mint a lemezesé, ezért a Sony sem erőlteti még annyira. De a digitális játékeladásokból azért folyik be bőven haszon. Viszont a kereskedelmi partnerek is tiltakozhatnak, mert nekik is a játékokból van a lóvé. Ezért ha túl sok a DE konzol, akkor azt egyszerűen levehetik a kínálatból. Ezért szerintem később sem lesz túlerőltetve a dolog.

<-ƘƘ->

(#50197) Grenglox válasza Varggaa97 (#50194) üzenetére


Grenglox
kezdő

Nekem 09.17.0:05...Mit mondtak pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#50198) Varggaa97 válasza Grenglox (#50197) üzenetére


Varggaa97
csendes tag

Azt hogy feburában megkapom és előtte küldenek majd emailt róla meg ha átadták a GLS-nek akkor is, bizakodó vagyok és majd látjuk mi lesz( amúgy 23:34-es a rendelés) :C

(#50199) EToMy91 válasza 3L1T3 (#50141) üzenetére


EToMy91
újonc

Nagyon szépen köszi az infót ! :) :DD Remélem hogy a szeptember 24.-ei rendeléssel én is beleférek. 🙏

(#50200) Frod válasza Kendek (#50192) üzenetére


Frod
addikt

Nyilván nem ilyen számokkal kell játszani, mint az előző gen eladásának harmada, de én továbbra is tartom *magánvélemény*, hogy lehetett volna csúsztatott EU nyitás, mondjuk most tavasszal - persze a mai világban ez elképzelhetetlen, mert mindenki a földhöz verte volna magát, hogy ő nem tud Demon Souls-ozni.

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.