Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#49301) polonic


polonic
félisten

Mennyi ideig tart az OS reinstall?

(#49302) Rafaking01 válasza zooole (#49286) üzenetére


Rafaking01
újonc

Ha akarsz venni pulse 3d-t menj be a székesfehérvári media marktba ott volt ma nemtudom hány darab kitéve 38 ezerért.

(#49303) Kendek válasza polonic (#49301) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem sokáig, pár perc. Csak utána amíg mindent újra beállítasz meg telepítesz, az elviszi az időt.

<-ƘƘ->

(#49304) Elderath válasza madkiller (#49283) üzenetére


Elderath
őstag

Hát pedig valhallaba a 60 fps mód ezerszer jobb. Semmivel se szebb a grafika mód csak kicsit magasabb felbontás. 60 fpsel sokkal jobb az a játék és gyönyörű úgy is

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#49305) polonic válasza Kendek (#49303) üzenetére


polonic
félisten

Közben meg is csináltam. Tényleg nem volt sok.
Akkor kerülni kell a pihenő üzemmódot ezután?
Az befolyásolja, hogy be van kapcsolva az automata szinkronizálás és emiatt az internet elérhetőség a pihenő módban?

(#49306) Kendek válasza polonic (#49305) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Talán érdemesebb kerülni, igen. Én mondjuk alapból csak viszonylag ritkán használom, és többnyire teljesen ki szoktam kapcsolni.

<-ƘƘ->

(#49307) Kendek válasza Kendek (#49300) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Oké, másodszorra jó lett. Szerintem annyi a titka, hogy itt nem szabad meghalni a harc legvégén.

<-ƘƘ->

(#49308) Wolfy33 válasza eM'82 (#49275) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Igen, meg tudod csinálni.

(#49309) A21


A21
tag

AC szériából melyek lennének Valhallán kívűl még ajánlottak játékélményt tekintve? Köszi

(#49311) Hunork válasza A21 (#49309) üzenetére


Hunork
veterán

Origins, Brotherhood, Black Flag szerintem nagyon jók.

Ha érdekel egy kis amerikai történelem is, akkor az AC3-at is tudom ajánlani, csak ott annyi, hogy nagyon lassú a kezdés.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#49312) Olibosnyak válasza Kendek (#49277) üzenetére


Olibosnyak
kezdő

Köszi szépen!

(#49313) ggbuffon1897 válasza Hunork (#49311) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

az AC2-t nem ildomos kihagyni. Sztem az eddigi legjobb AC nalam a Brotherhood mellett.

És a mai napig megállja a helyét, főleg hogy az Ezio trilógiának lebilincselő története is volt (bar nehol sablonos). Az ujakhoz kepest e teren messze előrébb volt. Az újakban (origins, odyssey) bevallom őszintén egy idő után csak azt vettem észre h kényszerből csinálom a kuldiket, na meg h legyen már vége. Valhallat megvettem jo dragan, cserebe eddig egy órát ha beleoltem, remélem az jobb lesz storyban.

[ Szerkesztve ]

(#49314) A21


A21
tag

Brotherhood-ig (bocs, helyesbítek, kicsit belekeveredtem itt a nevekbe)

Szóval Unity-ig majdnem mind megvolt. :D Nekem a Revelations jött be eddig a legjobban.

Köszi a tippet Origins-re!

Mi a helyzet Odyssey-vel, az milyen?

[ Szerkesztve ]

(#49315) BjTango


BjTango
csendes tag

Srácok! Valakinek van valamilyen kis infó morzsája arról hogy KV-hez érkezett-e készlet? :(

(#49316) EnterR válasza BjTango (#49315) üzenetére


EnterR
veterán

Legegyszerűbb (és egyetlen módja a lekövetésnek), ha a weboldalon nézed, hogy éppen hol járnak.

PSN ID: marquuard

(#49317) BjTango válasza EnterR (#49316) üzenetére


BjTango
csendes tag

Köszönöm szépen! :D Megvan! Nem is tudtam, hogy van ilyen! :)

(#49318) EnterR válasza BjTango (#49317) üzenetére


EnterR
veterán

Igazából egyszer se néztem rá, csak itt olvastam, hogy innoválnak KV-nál. :D

PSN ID: marquuard

(#49319) VTom válasza A21 (#49314) üzenetére


VTom
veterán

Odyssey is nagyon jó.
Az utolsó három játékról játékra fejlődött, szerintem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#49320) A21 válasza VTom (#49319) üzenetére


A21
tag

Köszi! Rénézek mindenképp akkor!

más: Xbox topicban van játékos tag lista, itt senki nem akar haverkodni? vagy csak én nem látom merre található? :)

(#49321) Kendek válasza A21 (#49320) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, itt tényleg nincs ilyen lista.

<-ƘƘ->

(#49322) A21 válasza Kendek (#49321) üzenetére


A21
tag

nem is lesz?

(#49323) realismo válasza A21 (#49322) üzenetére


realismo
újonc

:) jó a kérdés, de a válasz legalább nem az volt, hogy senki nem akar haverkodni

(#49324) Mrdevil válasza BjTango (#49315) üzenetére


Mrdevil
addikt

Annyi infóm van, hogy múlt héten hívtak, hogy jut lemezes gép nekem, de most kiderült még sem jut sajnos, kevesebb gépet kaptak a Sonytol, mint amire számítottak. Így hiába van nézegetve a dátum náluk, ezekből az új készletekből elméletileg előbb az elmaradt dolgokat fogják kiszolgálni 1-2 héten belül remélhetőleg. Várakozás.....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#49325) C4mp3r


C4mp3r
addikt

lement az uncharted 1 drakes fortune a collection-bol, hat ez valami fortelem volt. a grafikat eleg normalisan megcsinaltak, de a jatekmenet ultra fos volt, pedig csak normalon jatszottam.

veget nem ero, ostoba lovoldozesek, ellenfel shotgunnal kiszed a fedezek mogul, a jet skis reszekrol ne is beszeljunk.olvastam, hogy az 1 a legrosszabb, naughty dog elso ilyen temaju jateka volt a crash-ek utan, de azert nagyon remelem, hogy a 2 mar nem lesz ennyire gazos.

(#49326) BjTango válasza Mrdevil (#49324) üzenetére


BjTango
csendes tag

Köszönöm az infót! :)

(#49327) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sony has filed a patent for a Dualsense back button attachment, similar to the one released for the Dualshock 4.

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#49328) Marky18 válasza oriic (#49327) üzenetére


Marky18
aktív tag

Nevetseges, hogy nem tudja alapbol a DualSense. Remeljuk ezt mar meg lehet venni, mert a DS4 attachment meg a PS5-nel is ritkabb.

(#49329) EczkE válasza oriic (#49327) üzenetére


EczkE
addikt

Ez az! Amint lehet rendelem is. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#49330) Lackooo84 válasza Marky18 (#49328) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

(#49331) patyi1989 válasza Rafaking01 (#49302) üzenetére


patyi1989
tag

Esetleg töltő padot nem láttál? Sehol nem találok azt sem neten.

LG OLED CX 55 | PlayStation 5 | Samsung S20

(#49332) madkiller


madkiller
őstag

Demonban majdnem tönkre ment a fegyverem, hogy tudok oda jutni a kovácshoz, aki megjavítja?

(#49333) Marky18 válasza Lackooo84 (#49330) üzenetére


Marky18
aktív tag

Elkaptal :U A megjelenese ota szerettem volna szerezni, de meg az osszel is keszlethiany volt. Most mar a DualSense miatt nincs ra szulsegem.

(#49334) Gáboromm válasza A21 (#49309) üzenetére


Gáboromm
tag

Nekem mindegyik AC bejött!

Az utolsó 3 a legjobb persze: Origins, Odyssey, Valhalla. Szerintem.

Black flag hangulata volt a legjobb.

AC2, brotherhood, zene, de az akkori grafika és gameplay best. Mainak már kevés.

Én PC-n játszottam végig mindet. Sorba haladtam! :) nagy élmény volt úgy! Havonta egyet lenyomtam. 2017. januárban kezdtem talán. És az origins-ig jutottam.

Utána vártam odyssey, majd valhalla.

1. Assassin’s Creed (2007)

hmmmm... ez kihagyható!

2. Assassin’s Creed II (2009)

Nagyon jó volt, zene, hangulat! Élmény!

3. Assassin’s Creed: Brotherhood (2010)

Nagy fejlődés! AC2 hangulat végig!

4. Assassin’s Creed: Revelations (2011)

Dettó! Teljesen más játék, mégis ugyanaz!

5. Assassin’s Creed III (2012)

Nekem nem nagyon jött be! Ezt próbáltam elsőnek egy gyenge gépen 2014-ben, utána 3 évig nem játszottam se AC-val, se mással sem.

6. Assassin’s Creed IV: Black Flag (2013)

Talán a legjobbnak tartott, hajók miatt is! karib tenger...stb. nagyot fejlődött a grafika is! Mai szemmel is megállja a helyét!

Nekem a legjobb volt origins-odyssey.valhalla trio-ig!

7. Assassin’s Creed: Rogue (2014)

Ez black flag 2 kicsit. De ezt is imádtam!
Itt kezdett bejönni a területfoglalás szisztéma, béta verzióban, ami ma már jellemző Ac game-kben.

8. Assassin’s Creed: Unity (2014)

Új generációs ugrás grafikában. Simán jó volt ez is. Főleg az I. II. világháborús részek odab.tak. Igaz rövidek voltak.

9. Assassin’s Creed: Syndicate (2015)

Szerintem nagyon jó volt, pedig sokan szidták! Ha jól tudom a kezdeti bug-ok miatt!

10. Assassin’s Creed: Origins (2017)

Teljesen újragondolt koncepció, jött tett a 2 év szünet!
Így az utolsó hármas lett a best eddig!

11. Assassin’s Creed: Odyssey (2018)

Elképesztő! A dlc-ket még nem fejeztem be teljesen, de nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#49335) KaitouP válasza oriic (#49327) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nagyon helyes, jöjjön csak mielőbb, day one buy. Annyira összenőttem ezzel a cuccal DS4-en, hogy már nem is tudok létezni nélküle játék alatt, és már készültem hogy az eszköz hiányában milyen lesz majd a DS5-el... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#49336) A21 válasza Gáboromm (#49334) üzenetére


A21
tag

Annyi játékot begyűjtök, hogy mire megjön a PS azt se fogom tudni melyikke kezdjek majd :D

mi ez a bigyula a kontroller alján és mire jó? :DDD

(#49337) Gáboromm válasza A21 (#49336) üzenetére


Gáboromm
tag

Kiegészítettem közben... :)

"Annyi játékot begyűjtök, hogy mire megjön a PS azt se fogom tudni melyikke kezdjek majd"

Én is így vagyok most! Annyi játék van, mint égen a tenger! És egyre több jó!

Pedig be volt tervezve nyárig NIOH2, Nioh 1 DLC, Kontroll, Detroit, Spider-man, Bloodborne, immortals Rysing főnix És még sok más. Ezt hívják blacklognak itt! Na nekem aztán van, ez egy kis ízelítő!

Platina akartam, de nem jut rá idő: Days Gone, Ghost of tsuhsima. De végigvittem őket egyébként, nagyon bejött!

Szerencsére ami 2020. elejétől idáig kijött, csak a Nioh 2, TLOU2, tsuchima, valhalla, immortals mozgatott meg igazán, ebből csak az immortals, nioh 2 maradt, meg valhalla kb. 20 óra híja. De azt se fogom 100%-ozni!

Ja meg a Daemon Souls. De azt a nioh 2 után szeretném. Tartok attól, hogy a nioh grafikáját fosnak találom majd a DS után. :)

A lényeg, a lényeg, hogy a covid miatt is, most ez már jó ha 2022. nyárig teljesül, nem idén nyárig. Addigra meg "sajnos" kijön a forbidden west, meg GOW 2. Akkor tuti azok jönnek előrébb!

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#49338) Gáboromm válasza A21 (#49336) üzenetére


Gáboromm
tag

"mi ez a bigyula a kontroller alján és mire jó?"

Melyik kontroller alján? nem értem. :)

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#49339) proly01


proly01
őstag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy LG C8 oled re kötném a PS5-öt. Származik vagy szarmazna ebből barmi hátrányom?
Úgy értem ugye nincs a tv-n eARC és 2.1 es HDMi.
Köszi :R

....Pr:)ly....

(#49340) Wesder válasza A21 (#49336) üzenetére


Wesder
félisten

Plusz 2 gomb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49341) HELLAFLUSH válasza C4mp3r (#49325) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nálam a 2. és a 4. rész a best illetve a Lost Legacy.

az 1. az nagyon monoton volt.

(#49342) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

BlackMythWukong új videó

Life, Uh, Finds A Way

(#49343) Lackooo84 válasza Marky18 (#49333) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS4 játékokat ugyanúgy tolhatod DS4+BB kombóval, én azt csinálom. Nekem már kell az a plusz 2 gomb.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#49345) sztiviii válasza C4mp3r (#49325) üzenetére


sztiviii
tag

Fuhh az első rész tényleg elég gáz volt 3x futottam neki mire végig tudtam játszani. A kettő már egy fokkal jobb, mind sztori mind játék mechanikai oldalról. Nagyon látszik már ezeken, hogy nem mai játékok. A harmadik rész viszont tényleg király. Nekem a legnagyobb bajom ezekkel a természetfeletti téma volt. Amint ezen túl tudtam lépni egész élvezhető lett. :DDD

(#49346) Tatyla


Tatyla
őstag

Tegnap a végére értem a Demon's Soulsnak. Hihetetlen számomra még mindig hogy a Bluepoint srácok mit hoztak ki ebből a 2009-es játékból . Viszont szerintem lényegesen könnyebb játék mint bármelyik Dark Souls vagy akár a Bloodborne. Mindenképp ajánlom minden jelenlegi vagy jövőbeli PS5 tulajnak. Ez tényleg egy fantasztikus kezdet a PS5-re.

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#49347) belan válasza Tatyla (#49346) üzenetére


belan
addikt

Szerintem is így van, bossok előtt menteni kell ps5 felhőből gyorsan le szedi a mentés! És már ott is vagy a bossnál ha meghalsz. Nem kell több percig szenvedni mire újra oda érsz.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#49348) Tatyla válasza belan (#49347) üzenetére


Tatyla
őstag

Jaja így csináltam, bár annyira fel voltam tápolva, fegyver felhúzva hogy a legtöbb boss elsőre elborult 😀

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#49349) Raysen623


Raysen623
addikt

Olvasgattam a data transfer opciót PS4-ről PS5-re és egy dolog nem tiszta: LAN kábelből melyik kell? A normál vagy crosswired?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#49350) belan válasza Tatyla (#49348) üzenetére


belan
addikt

Az is jó megoldás. :K

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.