Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139251) lo_jo válasza Wesder (#139232) üzenetére


lo_jo
senior tag

Nagyon sok fejlesztőcsapat nem saját tesztelőkkel dolgozik, csak egy minimális core csapattal, a többiért outsource-nak fizet. Félig érthető is, a játékfejlesztés egy óriási waterfall project, ami azt jelentené, hogy a QA évekig nem dolgozik érdemben (így éles projecten nem is fejlődik), de a fizetést ugyanúgy kapnia kell. Ezért sokkal egyszerűbb és olcsóbb is szerződni egy adott időszakra egy külsős céggel.

(#139252) zozika84 válasza Wesder (#139249) üzenetére


zozika84
őstag

Na szerinted? :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#139253) Sefneni


Sefneni
őstag

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#139254) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#139255) markknight


markknight
veterán

Szeptember 19! Ezaz!

(#139256) Sefneni válasza oriic (#139254) üzenetére


Sefneni
őstag

Brutál jól néz ki! :Y

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#139257) Lackooo84 válasza Sefneni (#139256) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mi? a CGI tréler? :DDD ;]

The Truth is out there...

(#139258) ρσгτσ válasza oriic (#139254) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mortal Kombat 1 FAQ
További infók.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#139259) plejik válasza oriic (#139254) üzenetére


plejik
addikt

Erre kíváncsi leszek. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#139260) Sliderxy válasza zozika84 (#139252) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Zolibát a népnek! :DDD

(#139261) oriic válasza Lackooo84 (#139257) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most mé, attól hogy CGI, még jól néz ki. :D

Live-Die-Respawn

(#139262) markknight válasza ρσгτσ (#139258) üzenetére


markknight
veterán

Tetrisre jön, de PS4-re nem. Nice.

(#139263) ρσгτσ válasza markknight (#139262) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A Tetris -t azért kár lenne kihagyni egy ekkora játékkal. Többinél meg ösztönzik az áttérést erre a generációra. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#139264) Sefneni válasza Lackooo84 (#139257) üzenetére


Sefneni
őstag

Én mindennek örülök. :DDD

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#139265) itldj válasza Sefneni (#139256) üzenetére


itldj
aktív tag

Beb*szna ha egy CGI trailer is szarul nézne ki. :DDD

(#139267) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

The Last of Us 2 élmények:

Anno megjelenés után kb fél évvel vettem meg az első komolyabb akcióban, azóta a gépe(I)men van. Amiért sosem vittem végig az a sztori és az atmoszféra durván nyomasztó volta. Nem tetszett, hogy a játék elég gyakran gyomron rúg, és ez mindig elvette tőle a kedvemért annak ellenére, hogy az első pillanattól az államat keresgéltem, attól, ahogyan kinéz.

Tegnap ismét nekiültem és tovább vittem egy jó 5 órával. Most tartok 15 óra játékidőnél és egy végigjátszásra ránézve ledöbbentem, hogy ez még csak a játék fele (most vagyok Ebbivel).

Aztakurva! Leszögezek néhány dolgot: sosem tudtam igazán kedvelni az első részt. Elismerem az érdemeit, de sem Ellie, sem Joel nem nőtt a szívemhez, és ez most sem változott. Technikailag viszont olyan szinten magasodik bármi fölé, ami akár erre, akár más platformra megjelent, hogy arra nincsenek szavak! Hihetetlen, milyen részletességgel lett megalkotva minden, ami a szemünk elé tárul, és mindez úgy, hogy egy közel 10 éves fat PS4-en is ezt kapjuk, mínusz a 60 FPS. Ugyanakkor még nem volt dolgom ennél felnőtteknek szólóbb játékhoz. És ezt mind a sztori, mint az erőszak naturalista ábrázolása miatt mondom. Kedvelem a horror zsánert, de nem csak attól lesz valami 18+-os besorolású, hogy vég nélkül trancsírozunk benne, hanem attól, amit itt tapasztalunk. És ez a játék lelkileg is nagyon megviseli az embert, aki fogékony erre (ahogy engem is).

El nem bírom képzelni, mennyi munkát tehetett ebbe a ND és egész biztosan nem térült még a befektetés, de ez egy olyan cím, amit szerintem minden PS tulajnak végig kell vinnie. Én is ezt teszem, pedig mint mondtam sem a sztori, sem a karakterek nem fognak meg.

És most már értem, miért ez lett a legtöbb helyen toronymagasan az előző generáció legjobb játéka...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#139268) wolf13


wolf13
őstag

Lords of the Fallen - Trailer

2023.10.13.

[ Szerkesztve ]

(#139269) markknight


markknight
veterán

Amúgy holnap jönnek screenshotok is a Mortal Kombathoz nem? Mivel elő lehet majd rendelni, ezért gondolom a store-ban van egy előírás rá, hogy kellenek normális képernyőfotók is a játékról, csak úgy CGI trailer alapján nem lehet begyűjteni a pénzt.

(#139270) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Warhammer 40K: Boltgun – Exclusive Extended Gameplay Trailer

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139271) dan83


dan83
tag

Tom C. Breakpoint közben kiírta a PS, hogy This app or game will expire in 15 mins...5 mins, aztán kidobott a PS főmenübe. Elindítottam megint, ki is írta ugyan azt, hogy 15p és lejár. Próbáltam a restore licenses menüt, de utána is ez a hiba jött elő.

Remélem helyreállítják, mert ez így elég gáz.

Tapasztal valaki hasonlót? ( PS Premium előfizetésem van )

(#139272) dan83


dan83
tag

Látom sokan vannak ezzel még így, és nincs rá fix megoldás.

(#139273) Frod válasza Bad Pritt (#139270) üzenetére


Frod
addikt

Mennyire imádnám ezt mondjuk egy Doom Eternal motorral alatta, jóég.

Do you see the white shadow?

(#139274) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#139270) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én ezt várom már. :D Kicsivel 7 rongy alá benéz a 10% kedvezmény miatt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#139276) opr válasza Frod (#139273) üzenetére


opr
veterán

Ugye?! Igy pixelesen viszont engem nem erdekel. Ertem en a retrot, de akkor is.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#139277) dan83 válasza stevee82 (#139275) üzenetére


dan83
tag

Nekem most úgy tűnik, egy ki-be jelentkezés a PS-be megoldotta a problémát.

(#139278) Frod válasza opr (#139276) üzenetére


Frod
addikt

Egyébként annak ellenére, hogy bár ismerem ezeket a címeket, de nem a régi Wolf/Doom sorozattal keltem-feküdtem. Azok fényében nagyon jópofa ez a Boltgun, viszont a WH franchise-ra nézve megint valahol szomorú, hogy "csak" egy ilyen készül, kicsit lesajnáló. Inkább csak, mint geg tudom értékelni - majd az Extra könyvtárból ránézek talán.

Do you see the white shadow?

(#139279) opr válasza Frod (#139278) üzenetére


opr
veterán

Yapp.
Nem is ertem amugy, pedig a W40k univerzumban boven lenne mire epiteni, nem ertem, miert csak ilyen kis szerencsetlen jatekok vannak belole. Strategia, fps, rpg, mmo, story based 3rd person, akar urstrategia a'la imperium galactica, szinte barmi lehetne belole. Az alapok megvannak, a sztorik megvannak, a rajongotabor megvan, art-al tele az internet, amibol lehet meriteni... Szo szerint van minden IS.
Akar egy sima multiplayer shooterbol is olyan faszat lehetne csinalni, hogy az nemigaz, aztan megis ilyen hanyattatott sorsu szegeny univerzum, erti a fene.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#139280) YikeSS válasza Rigormortiis (#139267) üzenetére


YikeSS
tag

Érdekes amit írsz mert én az első részt is halálra untam, teljes érdektelenséggel hagytam abba a felénél... Engem borzasztóan zavar, hogy gyakorlatilag 1 csőben megyek előre, nincsenek alternatívák, egy filmet kell végigjátszani ráadásul teljesen fogva az ember kezét...

Ráadásul engem ez az n+1-edik zombi téma sem fog meg annyira... Mivel én csak nemrég találkoztam a játékkal (és a sorozattal), számomra ez már 100x lerágott csont...

Ehhez képest egy Ghost of Tsushima fényévekkel élvezhetőbb számomra.

[ Szerkesztve ]

mergedes...

(#139281) marinea2 válasza YikeSS (#139280) üzenetére


marinea2
addikt

Jo kis 10/6-7 es jatek az a GoT, a kardozos resze lekotott engem is az elso 40 oraban :D :P

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#139282) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#139270) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kívánságlistámon van. Nem merem elörendelni, hiába 7K.
Focus adja ki, szerintem az elsö pár héten durva bugos lesz a játék. :)
Van egy másik, igen impresszív Doom klón.
Prodeus [link]
Állítólag nagyon jó játék ...

[ Szerkesztve ]

(#139283) markknight


markknight
veterán


Mennyire valid? :D

(#139284) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok,

Lehet hulye kerdes, de ugye a PS5 visszafele kompatibils a PS4 jatekokkal. De egy ps4-re megvett jatek jobban is nez ki a uj konzolon? Vagy a regi jatekokat van ertelme ujra megvenni ps5-re, megeri-e?
Konkretan az Elden Ring-re lennek kivancsi, hogy van-e ertelme ujra megvenni? Vagy inkabb mar csak az uj cimeket amik mar a ps5-re jottek ki?

:R :R

A játék az nem játék!

(#139285) Lackooo84 válasza markknight (#139283) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

As always..... semennyire.... :DDD

The Truth is out there...

(#139286) .LnB válasza markknight (#139283) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó-jó.. De a Half-Life 3 hiányzik még róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#139287) oriic válasza markknight (#139283) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a Killzone szóval atom fake. :D

Live-Die-Respawn

(#139288) Nayrobi válasza markknight (#139283) üzenetére


Nayrobi
őstag

Onnan tudod hogy kamu, hogy sehol egy Deathloop trailer...

(#139289) Wesder válasza markknight (#139283) üzenetére


Wesder
félisten

Ha vèletlen igaz is lenne, akkor cím alapján egyedül a Darkside az ami felkeltette az èrdeklődèsemet. A többi cím az vagy 3rdparty vagy kuka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139290) Kendek válasza Jim-X (#139284) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Minimálisan nézhet ki jobban egy PS4-es játék a PS4 Pro-hoz képest, leginkább csak a felbontás ami esetleg nagyobb. Főleg a futási teljesítmény lehet jobb, de ezt is játéka válogatja.
A PS5-ös változat megérheti, ha olcsó vagy ingyenes az upgrade, de egy teljes árat újra kifizetni már nem annyira.

<-ƘƘ->

(#139291) Bad Pritt válasza opr (#139279) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát de ilyenek szinte mind vannak belőle.
RTS - Dawn of War sorozat
MMO - bér nem 40K, de volt Warhammer Online
Űrstratégia - Battlefleet Gothic Armada sorozat
TPS - jön a Space Marine 2
RPG - na ilyenből nincs, csak a hack and slash Inquisitor Martyr
Taktikai - Mechanicus, egyik legjobb a piacon
4X - Gladius
Multi - Darktide, bár ez pve horda

Szerintem ez az a franchise (40K és Fantasy), ami a legjobban lefedi a zsánereket, talán csak karting game nincs a témában. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139292) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#139282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Prodeus nagyon jó bizony. :K Bár jóval gyorsabb, mint a tegnapi videó alapján a Boltgun.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139293) Jim-X válasza Kendek (#139290) üzenetére


Jim-X
őstag

Koszonom, sima ps4-rol valtottam. Egy kicsit utanaolvastam es azt irjak sok cim sokkal jobban nez ki az uj konzolon (Days Gone, Shadow of The Colossus, TLOU)
De nem volt szamomra egyertelmu, hogy az eredeti verziok, vagy ha ujra megvetted.

A játék az nem játék!

(#139294) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#139291) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Necromunda: Hired Gun sem annyira gáz. Erős közepes fps shooter. Akciósan megéri az árát. Év elején 5K körül vettem.

(#139295) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#139294) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én anno előrendelésben vettem meg. Nem azt mondom, hogy 100% -ban megérte a teljes árat, de azért jó kis dara volt a játék. Akcióban szerintem simán megéri, ha valaki kedveli ezt a stílust.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#139296) icemad válasza markknight (#139283) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Twisted Metal jöhetne. Ha már sorozatot is csinálnak belőle.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139297) front3r válasza markknight (#139283) üzenetére


front3r
őstag

Ez még akár igaz is lehet…

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#139298) NyMRooD válasza markknight (#139283) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem kamu, a Darkside az gondolom a Cory Barlog új projektje szeretne lenni, de ennyivel a Ragnarök után nem hiszem, hogy lelepleznék, úgy, hogy van olyan 1st party studió akiről semmit sem tudunk, szvsz valószínűbb, hogy lesz kint játék a Bend Studio-tól, és a Bluepoint-tól, de majd kiderül.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#139299) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Az miért lehet, hogy indítanám a Wolfeinstein 2 new colossust amivel tegnap még játszottam, és azt írja hogy vásároljam meg? Most került ki a ps kínálatból?

(#139300) Frod válasza Bencus88 (#139299) üzenetére


Frod
addikt

Ellenkezőleg, most került bele nemrég az Extra-ba.
Valami szokásos Sony-s okosság van a háttérben megint, ki-bekapcs, licenc frissítés, stb.
Az is lehet, hogy megjavul magától.

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.