Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139151) Wesder válasza Maxtreme (#139150) üzenetére


Wesder
félisten

Nem voltak az MS-nèl. Függetlenek voltak. Sonynak nem kellett, ezèrt mentek a Microsofthoz.
Ha lesz is SunsetOD, akkor max folytatás lesz, mert az első rész kiadói jogai az MS-nèl vannak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139152) Maxtreme válasza Wesder (#139151) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ja hogy azért nem jött PS-re. Akkor rosszul tudtam :)
Megjegyzem szerintem elég nagy mellélövés volt a Sonytól.

(#139153) markknight


markknight
veterán

Holnap 3-kor MK reveal: [link]

(#139154) LendvaiFeri1 válasza markknight (#139128) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ghost of Tsushima 2? :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#139155) modflow válasza LendvaiFeri1 (#139154) üzenetére


modflow
veterán

A 2 az maradhat, csak Silent Hill legyen előtte. :)

(#139156) Malfroy


Malfroy
aktív tag

Hello. megéri még ps5-be fektetni szerintetek?Hány év életciklus állhat még előtte,mig jön a PS6? (bocsi,nem értek a konzolokhoz)

(#139157) markknight válasza Malfroy (#139156) üzenetére


markknight
veterán

Mivel elég jó áron mennek ezek a konzolok, ezért bármikor megéri beszállni.

(#139158) mcwolf79 válasza Malfroy (#139156) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mivel a pletykák szerint a Pro is csak jövőre jön így sztem a PS6 2027 előtt sztem nem várható . Úgyhogy hajrá !!!

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#139159) Wesder válasza Malfroy (#139156) üzenetére


Wesder
félisten

A konzol továbbra sem befektetès.

Játèkra megèri megvenni ha van olyan játék, amivel játszanál.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139160) hombre[EU] válasza Malfroy (#139156) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én már megvárnám a ps7-et, az biztos jobb lesz,mint a 6

Life, Uh, Finds A Way

(#139161) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#139162) StyIe válasza hombre[EU] (#139160) üzenetére


StyIe
újonc

Aha

(#139163) Gardaai válasza hombre[EU] (#139160) üzenetére


Gardaai
senior tag

Én inkább vérnék a natív 8k120fps teljesítményre. ;]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#139164) Scholes9 válasza modflow (#139155) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#139165) markknight


markknight
veterán

Ez a Watchdogs Legion ritka egy ocsmány játék, meg még szaggat is. Lehet az én emlékeim kopnak, de a GTA IV nézett így ki PS3-on. Elképesztő :D

[ Szerkesztve ]

(#139166) #62435328 válasza markknight (#139165) üzenetére


#62435328
törölt tag

OW Zoly áradozott róla, (kiemelte a grafikát) na mondom megnézem akkor ha már bekerült a könyvtárba, de kb ugyanezt gondolom én is amit Te.
A 10 éves GTA 5 körözi, de keményen.. Mondjuk mentségére legyen mondva hogy valamennyire élvezetes a játékmenet.

(#139167) markknight válasza #62435328 (#139166) üzenetére


markknight
veterán

Az OW Zoly-s videót én is megnéztem, gondolom valaki pénzelte őket vagy ingyé megkaptak valami brutál editiont és abban pózolt Zoly az elején. Egy random játékot már rommá alázott volna ezért.
Az Ubinál meg már pattog a fogaskerék, hogy ghostwriterrel írják az NPC-k szövegét, mintha eddig is az lett volna probléma a játékaikkal :D Fogalmam nincs miből, meg hogyan képes ez a cég fennmaradni, ilyen játékok mellett. Pont azon gondolkodtam a törlés után, hogy ha nekem kéne ennél a cégnél dolgozni, akkor mégis mi éltetne, mivel vigasztalnám magamat a pénzen kívül.

[ Szerkesztve ]

(#139168) Bad Pritt válasza -=Jam=- (#138571) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez valóban jó mulatság, férfi munka volt, kellett hozzá pár óra. :D Amúgy amint kikapcsoltam a zenét rögtön sokkal jobban ment, nem volt semmilyen ütem, amihez tudat alatt alkalmazkodni akartam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139169) mucsácsó válasza ρσгτσ (#139161) üzenetére


mucsácsó
tag

Ha esetleg valaki tűkön ülne a trailer miatt, akkor kissé potato minőségben itt van, hacsak nem törlik:
https://imgur.io/gallery/yp34lq3

megjelenés: 2023 október 13.

(#139170) opr válasza Bad Pritt (#139168) üzenetére


opr
veterán

Ez az, amikor az összes kihívás van egymás után, egy pályán? :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#139171) Bad Pritt válasza opr (#139170) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez az, igen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139173) markknight válasza stevee82 (#139172) üzenetére


markknight
veterán

Igen, tegnap a Tomb Raidernél én is láttam.

(#139174) Peace válasza Malfroy (#139156) üzenetére


Peace
nagyúr

2018 nyarán szálltam be a PS4-be és abszolút megérte!!! Megváltoztatta az életem szó szerint! :K

(#139175) vg válasza stevee82 (#139172) üzenetére


vg
addikt

Nekem is volt ilyen, a The Quarry-nál meg a Little Hope-nál is, marha idegesítő volt. Egyszer még volt a demon souls-nál is random. Újra indás után ámbár jó lett. Majd javítják egyszer.

(#139176) opr válasza Bad Pritt (#139171) üzenetére


opr
veterán

Leborulok nagyságod előtt. :R

Mi anno úgy 50 nekifutás után egyszerűen feladtuk, kb a feléig jutottunk el halál nélkül. Egyenként megvolt mind, de hogy egyben... Az sok volt. Grat! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#139177) Bad Pritt válasza opr (#139176) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nem 50 try volt nekem se és magabiztosan nem is tudnám reprodukálni egy darabig. De amúgy ha mennek külön, az első 5-6 mondjuk aranyra, a többi legalább ezüstre akkor ez is menne, csak fel kell szívnia magát az embernek. :D
Igazából dizájn szempontból zseniális a pszichológia mögötte, mert önmagában nem kéne nehéznek lennie, lazán aranyra vertem az összeset előtte, talán a rákos meg a kaktuszos volt kicsit nehezebb. Viszont itt pont úgy rakták őket egymás után, hogy állandóan váltja a perspektívát, pálya típust meg a nehézséget és így egyszerűen elfárad az ember agya az 5. perc környékén. Pl. ha a yetis, libasorban menetelős meg a rákos, vagy a csapdás-forgó platformos, tüskés meg a tüzes egymás után lenne akkor sokkal egyszerűbb lenne az egész, mert nagyjából ugyanolyanok, de nyilván van köztük 2-3 másik, amik megzavarják az ember ritmusát. :D

Amúgy általános tippek:
- Zene kikapcs, nagyjából a rakétás-ugrálós pályáig lehet az ütemére menni biztonságosan, utána hibákhoz vezethet, amint ezt megtettem sokkal gyorsabban haladtam.
- A rákosig nagyon jó időben el lehet érni, onnan viszont érdemes lassítani a tüskés halasig, viszont azt, a lézerest meg a tüzeset érdemes inkább megpörgetni kicsit, mert azoknál a tingli-tanglizás sokkal könnyebben vezet hibához, mint a gurulás.
- A kaktuszos szerintem a legalattomosabb, ott egyszerűen álldogáltam csak a platformokon és a legbiztonságosabb módon ugrottam a következőre, nem érdekelt, hogy másfél perc volt, a végére így is 8:50 körül értem.
- Ha van egy nehezebb szakasz, amire hype-olja magát az ember akkor érdemes utána pihenni egyet. Alapvető emberi gyengeség, hogy felbátorodunk, ha túljutottunk egy nehézségen, na az itt rögtön egy hit. :D
- Alapból is érdemes megpihenni egyszer-kétszer, akár hosszabb időre. Ez egy endurance bossfight, azok úgy vannak megalkotva, hogy 99%-ban azért bukják az emberek, mert egy soulslike-ban általában nem lehet megállítani a játékot és mentálisan elfogynak. Itt akár órákra is ott lehet hagyni szerencsére.
- Nem feltétlen kell felszedni egyetlen órát sem, eljutottam a tüzes pályáig úgy is, hogy nem foglalkoztam velük meg úgy is, hogy igyekeztem az útvonalba építeni a legtöbbet, nem volt számottevő különbség.
- Nem kell sietni, ha valaki nem gurul mindenhol és 5 perc környékén ér a rákos végére akkor még meglehet, mert asszem az utolsó pályán másfél percnyni órát lehet felszedni feleannyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139178) Sliderxy válasza stevee82 (#139172) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ilyen nekem is volt:
[link]
Bár válasz nem érkezett rá, hogy mi okozhatja, gondom nem adódott belőle. A játék folytatható csak zavaró volt, hogy ezt kiírkálta és kidobált a főképrenyőre.

(#139179) F-ECT$ válasza Bad Pritt (#139177) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért ha vállalkoznál még egyszer, akkor szólj pls és bejoinolok :K

Dive ever, work never.

(#139180) opr válasza Bad Pritt (#139177) üzenetére


opr
veterán

Hat, franc tudja. Megvan az osszes aranyra de mar nem ma volt, megjelenes utan par nappal mar jatszottuk a magunk kis kenyelmes tempojaban, de ez a palya teljesen kifogott rajtunk. Szerintem most mar nem is lenne jo otlet nekiallni, mire kitanulnam az osszes hulye kihivasos palyat, tele lenne az egesz jatekkal a mindazosszes tokom. :D
Viszont nagyon bassza a csorom, hogy ez az egyetlen trofea, ami hianyzik. Nem szoktunk platinazni, mert nem szokott erdekelni, kiveve az igazan kiemelkedo jatekoknal, es... Hat, ha oszintek akarunk lenni, szerintem ez az.
A teljes eddigi PS5 felhozatalbol nalam csak az Astro veri ezt el, de az meg nagyon rovid, szoval nalam eddig a PS5-era legjobb jateka a Sackboy. Ha az Astro-t kulon kezeljuk a megveheto jatekoktol, akkor toronymagasan.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#139182) szasanyi


szasanyi
félisten

SW Jedi: Survivor PS5 verzióját rendbe tették már, megoldódtak a teljesítmény (esetleg VRR) hiányosságok?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#139183) Peace válasza szasanyi (#139182) üzenetére


Peace
nagyúr

Biztos vagyok benne! :DD

(#139184) Tyler Durden válasza Bad Pritt (#139168) üzenetére

Huhh gratula, ez az amire itt vmelyik kollega is utalt, hogy bitang nehéz. Mi még ott tartunk, hogy a pályákat maxolgatjuk, ott is van némelyik, ahol lábon hordom ki az agyvérzést :D

opr: engem anno az első little big planet húzott be ennyire, azzal is rengeteget játszottam, ez a game meg számomra a tökéletes platformer, mégha néha idegbajt is kapok tőle :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#139185) sittes79 válasza szasanyi (#139182) üzenetére


sittes79
addikt

Patch 5nel tartanak, patch 10-nél ránézek. :DDD

(#139186) opr válasza Tyler Durden (#139184) üzenetére


opr
veterán

Ah, az a legjobb ismertetőjele annak, hogy egy játék zseniális, hogy lábon hordod ki az agyvérzést, mégis imádod. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#139187) RangerFox válasza szasanyi (#139182) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Majd őszre :U

(#139188) Farkassacred válasza opr (#139186) üzenetére


Farkassacred
őstag

Crash bandicoot. :DDD

(#139189) TBT


TBT
addikt

Eközben éppen min munkálkodnak a Sony belsős stúdiói...

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#139190) sittes79 válasza TBT (#139189) üzenetére


sittes79
addikt

Akko vegyél xboxot :DD

(#139191) Yodafon


Yodafon
senior tag

Csak nekem hülyült meg a Store ha szurni akarok jatekokra ar alapjan? :F

I'm gangsta!

(#139192) Wesder válasza TBT (#139189) üzenetére


Wesder
félisten

Tehèt lènyegèben nem tudtunk meg semmi újat. Kicsit furcsa egyèbkènt hogy ennyi project fut, de csak egy Pókember 2 fog elkèszülni idènre. Állítólag.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139193) TBT válasza sittes79 (#139190) üzenetére


TBT
addikt

lol

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#139194) Peace válasza Wesder (#139192) üzenetére


Peace
nagyúr

Mondjuk kicsit gyász, hogy a SM2 az egyetlen ex cím idénre. Vagy lemaradtam valamiről? :F

(#139195) -=Jam=- válasza TBT (#139189) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Housemarque : New IP, hát szomorú vagyok, hogy nem Returnal 2 :O

(#139196) Wesder válasza Peace (#139194) üzenetére


Wesder
félisten

Mért lenne "gyász"?
Most csak azèrt nem fogják kirugdosni a projectet az ajtón, hogy legyen +1 az excelben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139197) -=Jam=- válasza Bad Pritt (#139168) üzenetére


-=Jam=-
őstag

:C Innen akkor már sima platina :)

(#139198) marinea2 válasza Peace (#139194) üzenetére


marinea2
addikt

DS2 nem iden jon? :Y :O

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#139199) Bad Pritt válasza F-ECT$ (#139179) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Áh, nem vagyok elég magabiztos ehhez, baromi sok idő lenne, mire a végét is elég jól összerakom. Ráadásul az a baj, hogy igazából külön se lehet gyakorolni jó párat, mert valamiért teljesen más ütemben mozognak a dolgok, mint a Ripsnorterben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139200) Bad Pritt válasza opr (#139180) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elég fasza lett igen, tetszett elejétől a végéig. Az egyetlen dolog, amit sajnáltam, hogy a Vex boss fightok ugyanolyanok voltak a legutolsót kivéve, bár az is elég hasonlóan működött.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.