Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139651) sittes79


sittes79
addikt

Ha már csak +2 AAA name drop lett volna, akkor nem sirna a fél szemem.

#139650EmThor

Bakker találtam jó árat Alan Wake 2-re meg is vettem, de akkor ez valami nem teljes körű játék lehet ilyen áron vagy mi...

[ Szerkesztve ]

(#139652) 3L1T3 válasza EmThor (#139650) üzenetére


3L1T3
addikt

Mirage esetében ők is tudják hogy mobil játék? :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#139653) Lord_Sordi válasza 3L1T3 (#139647) üzenetére


Lord_Sordi
csendes tag

Egyáltalán nem érzem a next gent. Sőt meg merem
kockaztatni h pár jelenetbe még a Morales szebb.

PSN: Sordi91

(#139654) Frod válasza EmThor (#139650) üzenetére


Frod
addikt

Hm, az AW2 félpénzes cím lesz?
Gyanús. Lehet a hossza miatt.

Do you see the white shadow?

(#139655) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ez gyengusz volt, erre elég lett volna egy State of Play, a többi játék meg valszeg feltűnik a többi show-n, nem értem, hogy miért nem mutattak first party címeket, megértem, hogy ha nem akarnak igérgetni, de mutattak third-party 2024-es címeket is. Igaz, hogy nem várom őket, de hol voltak a GaS címek? Nem értem a Sony-t... A pókin és a vr címeken kívül volt bármi ex cím? (a Destiny DLC-t, meg a Bungie PvP lövöldét leszámítva)

A Project Q-t csak megcsinálták, remek ötlet, a PS5-re telepített játékaidat streamelheted Wifi-n keresztül, remélem elkérnek érte vagy 300-350 dollárt és amikor megsemmisítik az első legördül példányok 99% akkor megállapítják, hogy nem kell a népnek a kézikonzol :W .

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#139656) Mizol29


Mizol29
senior tag

Hát gyerekek lehet nálam lesz egy eladó PS5 :D

(#139657) oriic válasza Frod (#139654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

USA store-ban 60 dollár, szóval mi kicsit olcsóbban kapjuk úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#139658) zozika84 válasza Mizol29 (#139656) üzenetére


zozika84
őstag

Megértelek :D

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#139659) markknight válasza EmThor (#139650) üzenetére


markknight
veterán

Végre van önkritikája az Ubisoftnak. Bár ennyi pénzért is rablás, lehetne olyan 6 ezer forint, akkor megvenném.

(#139660) Farkassacred válasza 3L1T3 (#139649) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ragnarök esete.. Hát körülbelül az egyetlen stúdió akik megérdemelték a zeldáig a teljes árat a játékukért kezdéskor. Se bug, se akadás és kielégitő grafikai beállítások már induláskor.

(#139661) Imilenni válasza 3L1T3 (#139649) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem csoda, a történetet leszámítva ugyanazt kaptuk :U

Press "F" to pay respects.

(#139662) Frod válasza oriic (#139657) üzenetére


Frod
addikt

Fura, ennyit nem erősödött a forint.
A Mirage kerül ugyanennyibe, és az bevallottan nem teljesértékű új rész.
Mindent figyelembe véve egyelőre szkeptikusan állok ehhez az árhoz. Túl szép, pláne manapság.

szerk: a Deluxeban benne van a season pass, 2 dlc érkezik majd később. És még annak is olcsóbb az ára, mint egy új címnek manapság.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#139663) Farkassacred válasza Imilenni (#139661) üzenetére


Farkassacred
őstag

Melyik játékban kaptunk új dolgokat eddig? Hát kb össz vissz csak egyben. :C
Sw, Hp kaptafa open world, közepes sztorival. A többi meg említésre se méltó idén.. A Diablo négyre kíváncsi leszek viszont, ha behúz akkor Elden Ring helyett őt veszem meg inkább.

(#139664) Yodafon válasza F-ECT$ (#139609) üzenetére


Yodafon
senior tag

Nem számítottam rá egyáltalán. Bejelentették hogy a Zoom call utan mar ne is loginoljak vissza hanem fel vagyok mentve a munkavégzes alól. Mdg meg jó pár másik ember

I'm gangsta!

(#139665) Bencus88 válasza Mizol29 (#139656) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ugyan ezen agyaltam. Ha nem jönne a diablo akkor lehet raknám apróra

(#139666) Wesder válasza Farkassacred (#139663) üzenetére


Wesder
félisten

Max az menthetnè meg a Pókit ha tesznek bele egy kis multiverzumot. 3. alkalommal már nincs kedvem kipucolni ugyanazt a mapot. (Másodjára sem volt.)

Nekem teljes csalódás eddig az Insomniac.
A SunsetOD óta egy eredeti ötletük sem volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139667) oriic válasza Frod (#139662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt a megoldás. Nem lesz lemezes verzió a játékból, csak digitálisan jön, ezért ennyi az ára. [link]

Secondly, not releasing a disc helps keep the price of the game at $59.99 / €59.99 and the PC version at $49.99 / €49.99.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#139668) Imilenni válasza Farkassacred (#139663) üzenetére


Imilenni
addikt

A Ragnarök sem idei :N

SW - nem probáltam még, de gondolom biztonsági játék lett belőle - EA játék, egyértelmű.

HP - Ezt speciel végigtoltam, annak angyon jó aki szereti a HP világot, más gyorsan megunja. :D

Press "F" to pay respects.

(#139669) Farkassacred válasza Wesder (#139666) üzenetére


Farkassacred
őstag

Jó hogy mondod, az előző póki is ott csücsül már egy ideje a könyvtáramban. Szerintem idén még azt is meglesem majd, úgy rémlik azt írtátok, hogy jó lett az.
Videókon azért kíváncsi leszek milyen lesz majd őszre ez az új rész.

(#139670) Azurman


Azurman
csendes tag

Szánalmas egy show volt. Nem vártam sokat de ez kb semmi. State of play szint vagy kevesebb :/

PlayStation 5, Steam Deck 512GB

(#139671) Wesder válasza Farkassacred (#139669) üzenetére


Wesder
félisten

Mint pókember játék biztos jó az is, de a SM2018 után elkezdtem hogy akkor egybe letolom, ès szerintem a felèig sem jutottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139672) Farkassacred válasza Imilenni (#139668) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ezért írtam, hogy kb csak egy játék tudja felmutatni az egyedi mércét, a Zelda. És ezt úgy, hogy állítólag ez is egy dlc.. ;] Ha valakinek erről is ez jut eszébe komolyan azonnal adja el a gépeit, mert úgy fest ez nem az ő hobbija.. :C

(#139673) sittes79 válasza Azurman (#139670) üzenetére


sittes79
addikt

Nem tudom mit vártatok, recesszió mindenhol, konkrétan studiók mennek tönkre stb. ez van, nem lesz 5 AAA cim évente. Háborús infláció van amugy is. :DDD

(#139674) Azurman válasza sittes79 (#139673) üzenetére


Azurman
csendes tag

Hát kb semmit sem vártam de ez még annál is kevesebb volt.

PlayStation 5, Steam Deck 512GB

(#139675) markknight


markknight
veterán

Appon keresztül a store-ban:
spider-man: nincs találat
spiderman: van találat

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#139676) Frod válasza oriic (#139667) üzenetére


Frod
addikt

Szuper, köszi az infót!

Do you see the white shadow?

(#139677) vg


vg
addikt

Se mass effect, de se dragon age.

[ Szerkesztve ]

(#139678) RangerFox válasza EmThor (#139650) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Alan Wake miért ilyen olcsó? :Y

(#139679) Wesder válasza RangerFox (#139678) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz belőle lemezes verzió + a 60$-t most ilyen olcsón váltották.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139680) oriic válasza RangerFox (#139678) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Linkeltem fentebb. Azért mert nem lesz lemezes verzió belőle.

Live-Die-Respawn

(#139681) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Azért a Pókember 2 bemutató brutál jó volt. :Y :C

(#139682) Xaels


Xaels
félisten

Most reggel néztem meg a bemutatót. Azért voltak jónak ígérkező játékok a listán bőven. Nekem a Helldivers első része tetszett anno, ez a 2. rész egyelőre kicsit inkább Starship Troopers feeling de megéri követni szerintem. Akkor ott a Ghostrunner 2, aminek az első része piszok jó ha az ember nem adja könnyen fel. Volt itt MGS, Alan Wake, Phantom Blade 0, FFXVI, Dragons Dogma 2, Pókember 2. Bemutatkozott a Bungie új játéka a Marathon. Indie vonalon a Gris és a Journey alkotóinak játékai ígéretesek. A Granblue, Immortals of Aveum sem tűnt rossznak.

Ezek közül egy csomó ráadásul idén jön. Nem volt ez annyira rémes, hogy "eladom a PS-t"... A Square Splatoon klónja az volt gáz, meg a Cat Quest sem kellett volna bele.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139683) markknight válasza Wesder (#139666) üzenetére


markknight
veterán

Mivel az jött utoljára xboxra tőlük? Vajon van párhuzam a kettő között? :DDD

(#139684) markknight válasza ProEvoFan (#139681) üzenetére


markknight
veterán

A twitter sznobjai szerint pedig ez egy félkész játék, tele fps droppal, meg laggal és még a grafikai is szar, szóval idén tuti nem jelenik meg.

(#139685) pzstm válasza markknight (#139684) üzenetére


pzstm
titán

Hat rosszat nem tenne neki, mert ha ez egy aktualis build volt akkor vagy 0-24eznek mondjuk oktoberig, vagy tenyleg majd Wolverine-el egyutt egy packban raerek boven beszerezni. Abban a tervemben megerositettek, hogy iden nem szerzek be ismet PS-t.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#139686) markknight válasza pzstm (#139685) üzenetére


markknight
veterán

Direkt átnyomkodtam picit a feltöltött videót ami valamivel jobb minőség mint ami a streamben volt (ahogy néztem van prémium 1080p is, amiért meg pénzt kér a YouTube, tehát ergo még én fizessek azért, hogy reklámot nézek.. mindegy más sztori :D) de halál komolyan nem látok semmi ördöngösséget benne, de ha ti igen, akkor rámutathatnátok mit kéne látnom, komolyan érdekel mert akkor ezekre figyelek a jövőben. Szerintem ebben ennyi van, Miles Morales is így nézett ki

[ Szerkesztve ]

(#139687) LeventeV válasza NyMRooD (#139655) üzenetére


LeventeV
senior tag

Biztos nem tud direktben a PS5-hoz kapcsolodni majd?
Mert ha nem, akkor ennek a devicenak azon az aron amiert adni fogjak, egyszeruen nincs letjogosultsaga. Inkabb egy telefonos kontrollert adtak volna ki akkor, Dualsense featureokkel, kb Dualsense aron.

A latott jatekokrol meg osztom az itteni tobbseg velemenyet. Egy uj jatek sem kerult fel a listamra. Remelem a Summer Game Festre meg jut a Sony puskaporbol, mert ha ennyit kapunk iden, meg osszel egy Spider-man State of Playt, akkor ez a generacio nem tul acelos eddig a Sony oldalarol sem.
Spider-man meg Fall? Hat remelem azert mert egy State of Plqyrebtartogatjak a bejelenteset, vagg varjak hogy tisztuljanak a megjelenesek, hogy kvazi elpenfel nelkul dobjak piacra.

TLoU Factions hol van? Evek ota fejlesztik es egy Wolverine szeru trailer sem jott meg.1
Wolverinerol egy szo sem esett, Tsushima meg csak confirmed sem lett.
Bluepoint min dolgozik? Bloodborne? Vagy valami mas?
Twisted Metal?
GT7 mozi trailer melle johetett volna 3-4 palya bejelentes is.
A habpartis jatek akkora Splatoon koppintas, hogy nekem fajt, orultem, hogy nem a Sony csinalta vegul. De olyan erzesem volt mint a Sony nyito autos pvp cimenel, aminek a neve se jut eszembe, olyan gyorsan megbukott.

[ Szerkesztve ]

(#139688) Yodafon válasza vg (#139677) üzenetére


Yodafon
senior tag

Se olcsóbb ps plus elofizetes :(

I'm gangsta!

(#139689) TrueGooner válasza LeventeV (#139687) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Vagy direktben kellene kapcsolódnia, vagy kihasználni a teljes Cloud platformot. Még akkor sem látnám létjogosultságát. De a Remote Controll miatt kiadni egy teljesen új eszközt? Wow… :W

[ Szerkesztve ]

(#139690) Mephike válasza Yodafon (#139688) üzenetére


Mephike
senior tag

Az sose szokott ekkor érkezni.

(#139691) TBT


TBT
addikt

Sehol egy Final Fantasy VII Remake Part 2, sehol egy Stellar Blade, sehol egy Kingdom Hearts 4. Nagyon semmilyen show volt ez számomra... De tudom, kellenek a nagyágyúk a Tokyo Game Show-ra is.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#139692) Yodafon válasza Mephike (#139690) üzenetére


Yodafon
senior tag

Hát mikor? :Y nem a ps showcase-en van? :F

I'm gangsta!

(#139693) ProEvoFan válasza markknight (#139684) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vastagon szarok a sznobokra. :D

(#139694) japunk


japunk
aktív tag

Ez a Spider-Man 2 biztos jó lesz de ahogy kinézett az valami okádék, kezdve a vízzel. Egyébként elég gagyi volt ez a Showcase, egyedül a Phantom Blade 0 és a (végre) Dragon's Dogma 2 volt érdekes számomra, plusz talán még pár kisebb cím. Erre bőven elég lett volna egy State of Play-t tartaniuk, nagy csalódás sajnos. :F

Remélem a SGF jobbat fog domborítani.

The owls are not what they seem.

(#139695) zozika84 válasza markknight (#139686) üzenetére


zozika84
őstag

Ebben a buildben, amit mutattak semmi,de semmi nem indokolja a Ps5-re váltást. A videó végi jetsky üldözéses jelenet egy az egyben UC4 hidas/teherautós vibe.... a felcsapódó víz permet a járművek közelében meg....ez nagyon nem volt rendben így....

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#139696) wolf13 válasza Mephike (#139690) üzenetére


wolf13
őstag

Dehogynem, mindig ilyenkor újítom meg.

(#139697) Mephike válasza zozika84 (#139695) üzenetére


Mephike
senior tag

Bár én biztos meg fogom venni a SM2-t, egyszerűen egy zacskó szotyit el lehetne nekem adni a pókkal, de azt még én is belátom, hogy ez jobban is kinézhetne. Persze pörgős volt, de grafikailag kétségtelen, hogy nem nagyon lehetett előrelépést látni.

(#139698) wolf13 válasza Frod (#139662) üzenetére


wolf13
őstag

A Mirage kerül ugyanennyibe, és az bevallottan nem teljesértékű új rész.

Ezt hol írták ? Valami összefoglalóból nekem is rémlik a hír , de nem találom.

(#139699) S e t h válasza markknight (#139684) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én messze nem vagyok pókember fan, sőt, de az meglep, hogy mindenki leragadt annál, hogy xarul néz ki.
Engem jobban érdekelt volna, hogy mennyiben lesz más az első rész open world galambgyűjtögetős izgalmainál.

Vagy pókinál elég lesz mindig 1-2 rosszfiú és már el is adható a következő rész?

Ubisoft open worldtól már vakarózik mindenki, ez miben más?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#139700) Mephike válasza wolf13 (#139696) üzenetére


Mephike
senior tag

Legutóbb 1 éve akkor volt egy éves előfizetés ebben az időszakban, amikor megújult a PS plus, ez június végén volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.