Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195451) K Norbi válasza F_Zolee (#195449) üzenetére


K Norbi
addikt

Simán kitudod cserélni, vízpumpa fogó, de ha lenne olyan mint nekem van. [link]
Víz az fog elfolyni szerintem.

Másik meg csak pecsni felhúz.
Csak ilyenkor hidegbe a műanyagot nem jó feszengetni.
Radiátornál valami elreped, lehet kibontani a műszerfalat.
Mert ugye öreg már a műanyag.

Először húzd le a radiátorról.
Aztán játszd le az önszorítós bilincset.
Én meleg motornál csinálnám, csövek meg a műanyag ne legyenek hidegek, meg hátha könnyebben lejön.
Mert rá lesz gyógyulva.

Összerakáskor meg mehet neki, szilikonzsir.
Radiátor részre könnyen rácuppanjon.

[ Szerkesztve ]

(#195452) K Norbi válasza K Norbi (#195451) üzenetére


K Norbi
addikt

A vizet le kéne engedni meleg motornál.

(#195453) F_Zolee válasza K Norbi (#195452) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát leengedéssel nem tökölök. :D Szerdán talán fogad a szerelő.

(#195454) 1stVikman válasza focvis (#195442) üzenetére


1stVikman
senior tag

Utolsó mondatot cáfolom.
Nekem sima izzós hátsó lámpáim vannak, de a rendszám az ledes.
Mondjuk ez variant, és még FL előtti.

Kanyarfénybe én hidegebb színhőmérsékletű H7 izzót tettem, hogy ne nézzen ki annyira bután. :)

(#195455) yodamester10 válasza 1stVikman (#195454) üzenetére


yodamester10
őstag

A GTI a GTD és a GTE magasabb szinten van felszereltségben a normál Mk7 Golfoktól ;)

(#195456) focvis válasza 1stVikman (#195454) üzenetére


focvis
veterán

Bizonyára akkor másképp van a kombik esetén. :K (Tiéd bixenonos kombi, ahhoz facelift előtt nem volt elérhető a ledes hátsólámpa.)

2 db korábbi G7 GTI-mben hátul hagyományos lámpa volt - Magyarországon a GTI-ben nem volt széria a hátsó LED - egyikbe vettem gyári bontott ledest, és mindkettőbe én tettem ledes rendszámvilágítást az Aliról (kipattint a hagyományos, bepattint a ledes, VCDS-sel át kell állítani, hogy ne adjon hibakódot).
A sok Golfnak köszönhetően gyári hagyományos rendszámvilágításból és gyári tükörborításból komoly készletekkel rendelkezem, szerelt kerékből 3 garnitúra, tartalék tükör, pár egyéb bizbasz... :D

(#195457) Reggie0 válasza newmoonlight (#195447) üzenetére


Reggie0
félisten

Kit erdekel, hogy hol tart a gyartastechnologia, a dolog arrol szol, hogy a vilagitas megfelelo intenzitasu es eloszlasu legyen, amivel nem zavarsz masokat es te is jol latsz, es mindezt azert, hogy biztonsagos legyen. Ez az elv szarik a technologiara, mert attol fuggetlen. A torveny meg arrol szol, hogy hogyan kell ezt biztositani.
Most te eppen nem voltal elegedett, de lecsereled, mig egy masik okosabb vagyok a torvenynel emberke pedig ugyhagyja, mert csak, aztan baleset lesz belole. Ezert nem szabad ezt rabizni nem szakemberekre. Mernokok megtervezik, hatosagok ellenorzik/jovahagyjak a juzer meg ne okoskodjon, hanem hasznalja ami van. Es ennyi.
Ha meg annyira pengenek erzed magad, akkor intezd el hozza a papirokat is, de attol, hogy meg tudsz rendelni valami minosites nelkuli bovli vackot aliexpressrol meg nem fogsz erteni hozza. Es latod lukra is futottal vele, mert az nem igy mukodik, hogy csak ugy berakod a helyere es biztos jo lesz.

[ Szerkesztve ]

(#195458) cech19960320 válasza Reggie0 (#195457) üzenetére


cech19960320
tag

Mondjuk én mérnökként nem bízok annyira a mérnökök megtervezik dologban, amennyi fogalmatlan idióta van a pályán :D

Az évfolyamomból pl a végzettek felének a kezébe nem adnék flexet, mert csak elmélethez értenek..

A világítás részen is látszik...
A Mercik, meg néhány másik esetén ugye pl a tompítottól is megvakulsz mert olyan erős hogy a tehenet is átvilágítja, vagy épp olyan magasra visz.
Másoknál pl túl alacsonyra világít (mint pl az önbeállítós Skodám)
Vagy épp ott a nem túl jól világító, cserébe színváltós Suzuki fényszóró...

Én sem komázom a custom dolgokata kocsikban, de azérta mérnökök is sokszor elcseszik dolgokat :D

(#195459) Reggie0 válasza cech19960320 (#195458) üzenetére


Reggie0
félisten

Ezzel egyetertek. De ha a mernokok is ennyire benak, akkor kepzeld el milyen az atlagos nem mernok ugyanebben a temakorben. Kb. olyan, mintha valaki itt azt adna elo, hogy vett lezerpointer alibabarol es majd o megmuti maganak a szemet, mert jobban tudja. :)

[ Szerkesztve ]

(#195460) Kiskokó válasza K Norbi (#195445) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fúúú.... ettől az egybe csíktól valamelyik arteonnál is okádtam....

ui:
Nem ma ment el a eszem, voltam nézni S8-at...
Nincs megvehető eladó példány 2 éve ki lehet jelenteni...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#195461) bandus válasza Kiskokó (#195460) üzenetére


bandus
veterán

szerintem kurvajó :K de nem mindegyiken látom, nem tudom, hogy felszereltség függő-e vagy kapcsolni lehet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#195462) Kiskokó válasza bandus (#195461) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tudod mi a vicc? Pedig én imádom a Gyári LED DLR-eket akár VW akár más. De ez egyszerűen sok, teljesen gagyi így nekem. De hát ízlés ugyebár :) mindenkinek más.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#195463) yodamester10 válasza Reggie0 (#195457) üzenetére


yodamester10
őstag

Borzasztóan el vagy tévedve ezzel a parkolást segítő lámpával,gondolom frusztrál,hogy a te autódban nincs ;) itt a kövi projekt dobok képeket ha beszereltem már úton van.Amúgy LUMENET-en is megtalálod ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#195464) K Norbi válasza Kiskokó (#195460) üzenetére


K Norbi
addikt

Pedig nagyon menő. :K

(#195465) bul07 válasza yodamester10 (#195463) üzenetére


bul07
nagyúr

Simán zavarhat egy kanyarodás segítő lámpa is főleg ha valaki abból az utcából jön fel amibe te be akarsz kanyarodni és már alászegted a kormányt

Mondjuk balra kanyarodsz megállsz mert jönnek szembe, de már alá van szegve így már világít, abból a kis utcából jön egy alacsony kocsi(egy furgonost biztos nem fog zavarni magasan ülve) és simán vakíthatja zavarhatja, és esetleg e miatt nem veszi figyelembe hogy neki balról jönnek és kikanyarodik az érkező elé
(elég sok mellékutca jön fel úgy hogy lettebbről akkor meg főleg vakít)

Nem ellened irányulnak ezek a megnyilvánulások hanem blesza@runk csak nekem legyen jó mentalitásnak, tegyünk bele ledet az hogy esetleg mást zavar ki a frász érdekkel csak én csak én lássak jól mentalitás úgy általában

És ez igaz mindenre
Lámpa - led
Kipufogó kiherélés és már két utcával érrabról lehet hallani hogy az a gyökér jön
Részecskeszűrő EGR kiiktatás, ki fenét érdekkel fulladjanak meg mögöttem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#195466) K Norbi válasza K Norbi (#195464) üzenetére


K Norbi
addikt

És még azt se bánnám, ha sietek akkor ami világít a rácsnál.
Kék-pirosat villogjon felváltva. :DDD

(#195467) Reggie0 válasza yodamester10 (#195463) üzenetére


Reggie0
félisten

Sajnos te vagy eltevedve a tetteid kovetkezmenyeivel. Lumenet kinai szarokat is arul, na bumm, legalabb az angolul olvasast is megsporoltak neked :)
Bizony annyira frusztral, hogy nincs parkolast segito lampam, hogy meg a torvenyt is az en lelkivilagomert hoztak a nyugati vilagban, de a jo hirem, hogy india menedeket nyujt neked, mert ellenalltak nekem :))

[ Szerkesztve ]

(#195468) simonjoe válasza Reggie0 (#195459) üzenetére


simonjoe
senior tag

Leírtad a lényeget! "amivel nem zavarsz masokat es te is jol latsz" Azt gondolom, h ennek a megállapításhoz nem kell keményfedeles passzus. Annyira szar volt a Splash világítása, h nem volt kérdés a csere. Ennek tesztelése több estét vett igénybe, mire nyugodt szívvel közlekedhetünk vele. De nagyobb biztonságban érzem magam, jobb a fény a kontraszt nem vész el az ereje. És bizony az út szélén feketében bóklászó gyalogost, akrobata bringást időben észre lehet venni vele. A refi meg fenomenális! A szemem teljesen rendben van, mielőtt még elküldenél szemorvoshoz. A többit meg lexarom!

Joe

(#195469) yodamester10 válasza bul07 (#195465) üzenetére


yodamester10
őstag

Ha lejjebb görgetsz láthatod az általam linkelt képen,hogy egy műanyag kupak veszi körbe az izzót/ledet így senkinek nem világít a szemébe ;)Aki itt "kötekszik" az tisztában van a működésével vagy csak írogat?Az ember jóindulatból saját pénzén megvéve teszteli és megosztja a dolgokat és megy a fika.

[ Szerkesztve ]

(#195470) Reggie0 válasza simonjoe (#195468) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem meg kell, sot, a tipusvizsgaknal ezt nem szemrevetelezessel, hanem meressel is igazoljak, hogy biztosra menjenek. Nezd mennyi ember kozlekedik be nem allitott lampakkal. Gondolj bele, hogy akik ennyire beleszarnak azok meg elkezdik az izzokat is szabadon cserelgetni, mert legyen meno kek, meg 60klumen, mert amugy meg nem latnak.

[ Szerkesztve ]

(#195471) MCGaiwer válasza simonjoe (#195400) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem kell a gyári, de nem is a legolcsóbbat keresem.
Fontos, hogy levehető legyen, ne látsszon ha nincs fent, és lehetőleg ne kelljen túl sokat kibontani hozzá.

A linkről melyiket ajánlanád? Teljes csomag érdekel elektronikával együtt.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#195472) bul07 válasza yodamester10 (#195469) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt hogy nem közvetlenül hanem tükrök segítségével vakít mindegy
Akkor is a nap vakít ha valaki tükörrel a szemedbe irányítja a napfényt

Ettől természetesen még nem biztos hogy vakít az amit beleraksz, de ha erősebb mint a gyári akkor biztos hogy erősebb fénye lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#195473) yodamester10 válasza bul07 (#195472) üzenetére


yodamester10
őstag

Te sem ismered a működését mert kizárólag a földre világít de ejtsük a témát ettől nekem még led lesz benne ;) ;)

(#195474) Reggie0 válasza bul07 (#195472) üzenetére


Reggie0
félisten

Kerdes inkabb az, hogy ha mar jol lat vele, de masokat vakit, akkor meg el fog-e kolteni n*5000 forintot az ismetelt cserekre/probakra, hogy azt is megszuntesse. Van egy tippem...

[ Szerkesztve ]

(#195475) simonjoe válasza Reggie0 (#195470) üzenetére


simonjoe
senior tag

Nem azt mondom, h nincs igazatok, és biztos, h nem olyan a "hebregált" mint a gyári. Nem magam akarom fényezni, mert én is törvényt szegek ezzel, de mérlegeltem, és ez még mindig jobb megoldás. Engem már a barátaim lehülyéztek, mert kértem, h segítsenek beállítani, jöttek szemből, kamerával is felvetettem az esti fényeket. Volt aki már elküldött a pi...csába, meg "jóvanazúgy haggyámá!" Annyit autóztunk a nejemmel is mire megtapasztaltam, h tényleg nem "bánt" senkit és még használható fázisban van.
A másik, h a gyári lusta mozgású xenonok is gyalázatosak. Vannak bizony pillanatok amikor semmit sem látsz amikor jön veled szembe, mert lassan követi le a domborzatot, viszont ez senkinek nem baj, mert az gyári. Pedig arra is van, lenne megoldás, vannak olyan gyors szervomotorok, (pl. RC helikopterek farok-szervója) amik a századmásodpercek alatt reagálnak. Akkor én ezt be is fejeztem. :)

Joe

(#195476) Reggie0 válasza simonjoe (#195475) üzenetére


Reggie0
félisten

De ezt nem sokan csinaljak meg. Nyilvan az alapos es felkeszult embereknek kiszuras egy ilyen torveny, de az ilyen ember a ritka, nem hozzajuk kell igazodnia a torvenyeknek, hanem azokhoz akik a problemat okozhatjak.

(#195477) simonjoe válasza MCGaiwer (#195471) üzenetére


simonjoe
senior tag

Azt javaslom, h hívd fel őket, beszéld meg velük. Értelmes a faszi. Nekem is Ő segített. Elektronikából van kettő, vagy volt, én abból a drágábbat vettem. Bekötése sem igényel nagy szaktudást, főleg ha hozzáférsz a hátsó lámpa kábelezéseihez. A hozzá adott rajz, elég szájbarágós, én azt magam kötöttem be. A Bosal teljesen jó, de láttad a linken, van bőven kínálat. A CC-n van egy gyári takaró lap, ha nincs fent a horog, akkor azt felpattintom és nem látszik semmi. Igazából ritkán is használom, mert csak kerékpárszállító miatt rakattam fel a horgot. Nem ismerem a tied. Azt gondolom, h az is megoldható. Erről meg karosszériással kell értekezned.

Joe

(#195478) Kiskokó válasza yodamester10 (#195469) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem olvastam el a story, csak egy gyors megjegyzés felőlem, bocsi.
Ha valóban jó minőségűt vettél, nem vakít és te is jól látsz vele egye fene! (De ez a kategória csak drágákra igaz) azon kívül bármi led a H4/H7 helyére pénzkidobás! nem ajánlott.
Mondom ezt úgy , hogy ennél a témánál most pont tudom miről beszélek. :D
De ha neked van pénzed kísérletezgetni rá és engem nem vakítasz addig azt csinálsz amit akarsz.
Szerintem felesleges. Ugyan úgy vagyok ezzel mint bármi mással kapcsolatban. Ha olyan kell , vegyél gyárilag olyat.
Ha erős kocsi kell, erőset vegyél ne tuningolgasd
ha ledes lámpa kell ledes lámpás autót vegyél. szerintem.
:)Ez csak egy egyéni jótanácsnak szánt kis üzi
Helló

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#195479) szabonagyur válasza yodamester10 (#195473) üzenetére


szabonagyur
félisten

Most tényleg egy egyszerű kanyarfény LEDesítése miatt megy ez az egész? :F

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#195480) Kiskokó válasza szabonagyur (#195479) üzenetére


Kiskokó
veterán

na ennyire nem olvastam el. Azt hittem tompítottba megy :D akkor tárgytalan amit írtam.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#195481) macilaci78 válasza simonjoe (#195475) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ó, ugyan már, 20-30 éve is lehetett esős éjszaka országúton a megengedett sebességnél gyorsabban is menni tompítottal.
Nem akarok megélni olyan hascsikarást, hogy a kanyarfény miatti utazási idő csökkenése számítson. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#195482) molnarpeter válasza simonjoe (#195475) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ez a lassú állítómotoros vonal nekem is feltűnt amúgy. Lehet nem nagyon van rá előírás, hogy mennyi idő alatt kell reagáljon? Nyilván itt is spórolnak, nem meglepő, de az egész állító-mosó kategória amolyan kötelező minimum :F
Ha már annyi szenzor van a szélvédők mögött, lehetne pl útfelület dőlését is figyelni, egy púp az úton máris okozhat vakítást.

[ Szerkesztve ]

(#195483) simonjoe válasza molnarpeter (#195482) üzenetére


simonjoe
senior tag

Sokat gondolkodtam rajta, azért, h az én autóm ne vakítson el senkit. Egy gyors mozgású szervo motor megoldaná. Persze nem olcsó, cc 40-60eHUF-tól kezdődik /db. Az le tudná reagálni. A kérdés csak az, h a többi hozzá csatlakozó mechanika is tudná-e ezt. Ha jól emléxem akkor a hátsó hídnál lévő egyszerű csuklós mechanika egy poti jelét tolja el a motorhoz. Hogy ott az áttételezés mit tudna? Na ez egy jó kérdés. Elveszi a kedvem, h Q...vára szét kellene szedni az elejét, és még ezt szoftveresen is hozzá kellene illeszteni a rendszerhez. Persze, h 1xűb és sokkal olcsóbb egy kis 12V-os kefés motorra rábízni.

Joe

(#195484) f4lcon válasza yodamester10 (#195463) üzenetére


f4lcon
őstag

most te tényleg arra vágsz fel, hogy olyan autót vettél, amiben van "parkolást segítő fény"? :F
másodjára írod le érvéként, hogy biztos azért nem tetszik a ledre cserélésed valakinek, mert neki nincs olyanja? ez talán az ovodában megfelelő érvelés, de igazából ebben sem vagyok már biztos a mai ovisok fejlettségét tekintve, lehet, hogy pár ovis megsértődne az analógia miatt....
szerintem fejezd be a virtuális pöcsméregetést, a parkolást segítő fényeddel együtt is rövidnek bizonyult.
és szabálytalan is, ha jó az a szabály, ha nem. PONT.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#195485) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

Neo, itt vagy? Milyen a 8-as golf LED MATRIX? :DDD

Helyzetjelentés: A golf még megy, mindig van vele valami, de unalom űzésnek jó.
Az octavia..az unalmas
Az új verdát meg jövőhétre ígérik. Chippelték a népet, nem jutott a verdákba. :N

[ Szerkesztve ]

(#195486) bandus válasza Mágus2 (#195485) üzenetére


bandus
veterán

ez engem is erdekel. ma egy kereskedesben lattam
par feher kombit varakozni az uzembe helyezesre, csak remenykedek, hogy az egyik az enyem volt :D lelekben mar elengedtem, hogy megjon iden. aprilisi rendeles.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#195487) aero. válasza bandus (#195486) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Teljesen jo. Ha a semmibol jonnek nem kapcsol le idoben, egy picit megvakitja a szembejovot, mint minden mas. Folyamatos forgalomnal szepen mukodik. Kamionosokat autopalyan nem latja ha nincs fent tompitottjuk felul.

(#195488) aero. válasza f4lcon (#195484) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Akkor allj ki az ut szelere es inkabb nezegessed a rosszul beallitott fenyszorokat, vicc amit muveltek. :N

(#195489) yodamester10 válasza szabonagyur (#195479) üzenetére


yodamester10
őstag

Sajnos igen mert fogalmuk sincs mi az ;) Már vicces elmagyarázni,hogy a GTE-ben xenon a tompított és ez csak egy oldalra a földre világít mikor 0-ról max 30-ig kanyarodsz vagy tolatsz.
Ezt a tompított :

(#195490) newmoonlight válasza Reggie0 (#195457) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Lövésem nincs, hogy miről beszélsz.

"Nem voltál elégedett... lecseréled... pengének érzed magad... minősítés nélküli bóvli vackot aliexpressről... nem fogsz érteni hozzá... lukra is futottál vele... baleset lesz belőle..."
Mi van? (Ezt gondolom, nem nekem akartad írni, hanem a téma felvetőjének.)
Láthatóan, nem tudod elengedni ezt a gübbedt kanyarfény izzó-témát, de olyanokat légyszi ne adj már a számba, amiről nem brekegtem. Mátrix LED-es A6-om van, nyilván eszem ágában nincs buherálni sem a világítását, sem semmijét. Még a szelepsapka is gyári rajta.

Ha visszagörgetsz, és figyelmesebben olvasod el, szépen látni fogod, hogy konkrétan egy 21 éves(!) fafejű KöHéM rendeletről, ill. ennek a túlszabályozott, fafejű országnak a fafejű jogszabályairól (inkluzíve a fafejű polgárairól) beszéltem. Eszem ágában nincs kísérletezgetni semmilyen világítótest semmilyen izzójával.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#195491) K Norbi válasza Mágus2 (#195485) üzenetére


K Norbi
addikt

Mikor valaki utólagos ledet rak a fényszóróba [link] :DDD

(#195492) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Piccolo jöhetne már takarítani. :U

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#195493) Reggie0 válasza newmoonlight (#195490) üzenetére


Reggie0
félisten

Azt a reszt nem neked akartam cimezni.

Azzal a konkret szakasszal a rendeletben nincsen gond. Ha valaki a lampakkal akar jatszani, akkor tegye otthon a negy fal kozott.

(#195494) K Norbi válasza vzsryl (#195492) üzenetére


K Norbi
addikt

Jöhet nekem nincs a led golfba sehol! :K :D

(#195495) macilaci78 válasza vzsryl (#195492) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Robogós topikban rendszeresen előjön a téma, régi motorosok közt mindkét irányzatnak vannak aktív szószólói.
Gyakorlatilag az lett a konszenzus, hogy mindenki ledezzen saját felelősségére, a törvényi háttér jól definiálja, mit és hogyan lehet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#195496) Qru


Qru
MODERÁTOR

Sracok ezt az utolagos LED temat engedjetek el.

#nincsbennetarcsi

(#195497) macilaci78 válasza Qru (#195496) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mármint ne tegyünk a kocsiba utólagosan ledet, vagy csak ne kérdezzünk, posztoljunk róla a topikban?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#195498) Doki16


Doki16
addikt

Nekem minden világítás LED a kocsiban. Tehetek a helyére halogént? ;]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#195499) Qru válasza macilaci78 (#195497) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mind a kettő. :K

#nincsbennetarcsi

(#195500) focvis válasza Doki16 (#195498) üzenetére


focvis
veterán

Tehetsz, ;] forrasztópákával minden megoldható.
Nálam a tolatófény izzószálas az amúgy gyárilag ledes hátsólámpában.

Azért kíváncsi vagyok, yodamesternek beválik-e. Aztán meglátom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.