Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) FoBCRaistlin válasza rob210 (#18550) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Jogos, bár azért pofátlan sem akarok majd lenni. Bár remélem nem nagyon lesz rá szükség.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18552) tomcsi23


tomcsi23
veterán

98-as benya témához. Itt a könyv előttem, ahol a műszaki adatoknál: "Üzemanyag: 98 oktános ólmozatlan szuper plusz benzin."
Alább a lábjegyzetnél: "Amennyiben nem áll rendelkezésre ez az üzemanyag, akkor 95 oktános ólmozatlan szuperbenzin is használható, de ekkor a motor teljesítménye kismértékben csökken."
1,6 16V-hez is ezt írja. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#18553) VR6-Fan válasza FoBCRaistlin (#18547) üzenetére


VR6-Fan
veterán

franc tudja az ilyen kokány progikat, inkább nem erőltetném, VAG-Com :K

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18554) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#18552) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Már ott is nyomatják a marketinget? :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18555) FoBCRaistlin válasza VR6-Fan (#18553) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nekem tetszetős. Ha csak majd hibakódot olvastatok ki vele, műár akkor is megéri.
A progi meg "ingyen" van a telómon.

VAG-os progit nem hiszem, hogy tudnék ingyen.

Szerk: hogy ezt miért írtam külön hszbe? :DDD

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18556) VR6-Fan válasza FoBCRaistlin (#18555) üzenetére


VR6-Fan
veterán

sarki fűszeresnél minden van kicsi pénzé ;]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18557) FoBCRaistlin válasza VR6-Fan (#18556) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Hmmm, ez lehet majd érdekel később konkrétabban is :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18558) rob210 válasza FoBCRaistlin (#18555) üzenetére


rob210
nagyúr

Nekünk is VAG van progival együtt szereztük.
Konkrétan 9e volt:)
De volt már aki azt mondta drágán vettük.
Ezt a fajtát én se ismerem ettől még lehet jó:)

Renault power

(#18559) FoBCRaistlin válasza rob210 (#18558) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Na majd a hétvégén kitesztelem mit tud, és mennyire pontosak az adatok.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18560) tomcsi23 válasza FoBCRaistlin (#18554) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hát nemtom, lehet van különbség. Egyszer kéne már 95-öst is tankolni. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#18561) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#18560) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Jaaaa, burzsujéknál :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18562) #00809728 válasza FoBCRaistlin (#18561) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hagyd neki az asszony tankolja... ;]

(#18563) AMD Power


AMD Power
titán

Hivatalos: Frankfurtban jön a Volkswagen minije

Érdekes egy szerzet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18564) #00809728 válasza AMD Power (#18563) üzenetére


#00809728
törölt tag

nekem tetszik.De miért nem csinálták meg telibe a w jelet a felniknél. :K

(#18565) tomcsi23 válasza FoBCRaistlin (#18561) üzenetére


tomcsi23
veterán

Egy gyors számolással kijött, kb 2000 Ft havi pluszt jelent. :B

Dodi: hápersze. :C

On: tegnap láttam egy ilyet: ABT Eos VS4. Egész pofás volt, csak nem sikerült rájönni, milyen motor. :)

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#18566) #00809728 válasza tomcsi23 (#18565) üzenetére


#00809728
törölt tag

1600benzin... :B

(#18567) AMD Power válasza #00809728 (#18564) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem az a felni valami botrány csúnya. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18568) #00809728 válasza AMD Power (#18567) üzenetére


#00809728
törölt tag

Kinek a pap kinek a papné ;)

(#18569) AMD Power válasza #00809728 (#18568) üzenetére


AMD Power
titán

Persze. A szépség szubjektív!

Most jó pár napig nem volt probléma az indításoknál. Ma megint produkálta a problémát 2x is. Aztán toltam neki egy kicsit és egyből megint jó lett. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18570) rob210 válasza AMD Power (#18569) üzenetére


rob210
nagyúr

Vagy valami kontakthiba vagy valami szennyeződés lesz szerintem.

Renault power

(#18571) AMD Power válasza rob210 (#18570) üzenetére


AMD Power
titán

Majd ha hazajövünk a nyaralásból szeptemberben akkor majd azt folytószelep ki lesz tisztítva. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18572) Boxer001


Boxer001
veterán

Golf 4 1.9 Tdi van itt valamelyikőtöknek?

(#18573) Manitou válasza Boxer001 (#18572) üzenetére


Manitou
addikt

Én ezt ajánlom neked, kényelmes családi autó
no meg van benne erő is ha kell ;]
Ez mit mehet? :Y

[ Szerkesztve ]

(#18574) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

asszem mától érdemelte ki az összes BMW-s 1-1 csapágy golyót a szélvédőjébe :((( :W :W

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18575) Boxer001 válasza Manitou (#18573) üzenetére


Boxer001
veterán

Meglepetés ótó. :D
Gondolkodom minden félén, most épp 4-es tdi-n...ha nem kéne az üzemanyag takarékosság jegyében agyalnom, akkor könnyebb dolgom lenne. :D

(#18576) Templomegere válasza VR6-Fan (#18574) üzenetére


Templomegere
senior tag

lenyomott egy ? :Y

(#18577) VR6-Fan válasza Templomegere (#18576) üzenetére


VR6-Fan
veterán

majd nem lezuztam a kocsim...., es par tized mm gumit elfustoltem...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18578) dízelracer válasza VR6-Fan (#18577) üzenetére


dízelracer
senior tag

Dehát övé az út te kis butus hát nem tudtad? :D Érdekes amikor az S8 feltűnt a tükrükben akkor meg mind takarodtak félre az útból, még a virslinyakú kopaszok is. Egyszer nem vágtak elénk. A tipikus "bunkó bmw-s" titulus sem véletlenül kúszott be a köztudatba, bármennyire is nem tetszik ez 1-2 bömi tulajnak. Ezvanik.

szerk: előbb utóbb majd pofátlanul elévág egy olyan embernek akinek nem kellett volna. Nem kell messzire menni, lőttek már le embert Magyarországon közlekedési nézeteltérés miatt. (Trabant vs kamion ha jól rémlik)

[ Szerkesztve ]

(#18579) AMD Power válasza VR6-Fan (#18574) üzenetére


AMD Power
titán

Hirdessünk háború ellenük. Én benne vagyok. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18580) VR6-Fan válasza dízelracer (#18578) üzenetére


VR6-Fan
veterán

beszéltük egy foswágenes haverrommal a story-t neki is az jutott egyből az eszébe ami nekem is, kell egy turbo, bár konkrétan lenéztem a pedálra ránéztem a km órára, hogy lenyomtam e a gázt és hogy gyorsulunk e, nem volt azért kis pályás bömbölő, de kívülről akár 520i is lehetett volna, fékeket meg nem láttam...

na mindegy kell egy turbo 300-340le/1100kg aztán nem lesz gond megkerülni az ilyen idiotákat se :U

nem tudom kimondta itt a forumon hogy nem azért kell a sok paci hogy száguldozzál hanem hogy védeni tud magad, igaza volt....

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18581) aphra2 válasza VR6-Fan (#18580) üzenetére


aphra2
aktív tag

300 körüli lóhoz már négykerékhajtás kéne, főleg ha bődületes kanyarsebességet is szeretnél nem csak az egyenesbe nyomni, meghát első kerékre levinni annyi lovat, kb a jégautózás :D
(saját példa: kanyar 130-al 2 sáv , 4 kerekessel egy sáv 160km/ó , az autó egy integrale)

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#18582) AMD Power válasza dízelracer (#18578) üzenetére


AMD Power
titán

Ezért kéne nekem egy Phateon. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18583) #00809728 válasza VR6-Fan (#18580) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nem kell leelőzni meg elkerülni meg 300le.Egyszer ugy is megáll lámpánál vagy valami másért.... :W

(#18584) VR6-Fan válasza aphra2 (#18581) üzenetére


VR6-Fan
veterán

azért lelehet vinni annyi kraftot, miért vesztenék a jelenlegi kanyartempomból? ha 2x annyi le lenne? :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18585) aphra2 válasza VR6-Fan (#18584) üzenetére


aphra2
aktív tag

A jelenlegíből nem vesztenél , csak 4WD-vel gyorsabb lennél mint egy hátsókerekes bömös, mind kanyarban , mind kigyorsításkor, és ugye az a cél hogy mindenkit lenyomjon az ember :D
Volt turbo uno-m, még másodikban is leforgatta a kereket ha nagyobb gázt adtam, és nem figyeltem,.... kipörgésgátló meg ugye nem volt.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#18586) Octi válasza Manitou (#18573) üzenetére


Octi
aktív tag

Humoros àron :DDD

Ennyièrt mèg egy jò darabig az övè marad.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#18587) VR6-Fan válasza aphra2 (#18585) üzenetére


VR6-Fan
veterán

szar minőségű aszfalt és én is leforgatom neked a 2.-ba, ha nagyon kell még tán fűstőlni is tudnék gázból :) szívó 4 henger...

hát a kanyartempó ezekkel a gumikkal is elég jó már legalább is szerintem, frissebb gumival még jobb lenne, esetleg ha nem elég lejebb rakom, és keményítek a rugózáson, ill jöhet még a tömör gumi (majd esetleg az után a poliuretán) szilent :)

vissza térve a kanyar tempora valószínűleg jelenlegi BMW-s barátunk se lett volna ennyire virgonc ha kanyarba lettünk volna (persze ott eszem ágába nem lett volna megkerülni) ahol én még vígan állok a gázon ő vagy elveszi, vagy elveszi neki az ESP :) .

de term abban igazad van 4WD-nél gyorsabb megoldás nincs kanyarba, csak közútról beszélünk, ahol az emberek 90% kanyarba a gázhoz nem mer érni, de a legtöbb ilyen raj csávó/csaj is belefékez előtte egy jó nagyot, mert nem mernek/nem tudják hol a kocsi ill saját képességeinek határa.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18588) rob210 válasza VR6-Fan (#18580) üzenetére


rob210
nagyúr

No és ha a BMW 4 kerekes volt?
Mert, hogy a részleteket nem ismerem, de egyik ismerősnek 4 kerekes BMW-je volt, mesélte, hogy sokan csodálkoztak, amikor még télen is úgy jött ki a ganéjból mint traktor a mezőről.
:C

Renault power

(#18589) VR6-Fan válasza rob210 (#18588) üzenetére


VR6-Fan
veterán

akár Xi is lehetett, de esélytelen volt, +200le volt részéről innentől kezdve felesleges firtatni, tudom hol vannak a kocsim határai és sajna nem itt, de hogy minek kell kétszer megmutatni hogy fasza csávó vagyok, bezzeg ha kilo80-al másztam volna rá és combosabb lendületből meg előzőm akkor nézett volna, na mindegy megpróbálom nem tovább idegesíteni magam a hülyéken :U

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18590) AMD Power


AMD Power
titán

A változatosság kedvéért megint van valami az én oldalamon lévő ajtózárammal. :U

Se nem nyit se nem zár. Belülről ha lenyomom akkor jó. Az anyós oldalon lévő ajtó viszont nyitja és zárja is. :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18591) rob210 válasza VR6-Fan (#18589) üzenetére


rob210
nagyúr

Én nem szoktam foglalkozni az ilyenekkel.
Régen amikor az ifijonti vér hajtott a favorittal én is volt, hogy beleálltam az ilyenekbe de azt a kocsit nem sajnáltam az széthajtásra volt, meg, hogy meglepjem az arcokat, hogy mire képes a berhelt öreg technika:D

Mostanra lenyugodtam és mivel nekem csak egy jogsim van, ha jön egy ilyen barom lehúzódok és hagyom hagy menjen a francba.
Nem éri meg idegeskedni az ilyeneken esetleg belemenni egy drága szituációba.
Mert, hogy nem elég ha összetör még a rendőr is kérdőre vonhat.
Költséges sportág a hülyeség, így meghagyom a jaszkari gyerekeknek.
Ettől persze tudom, még, hogy vannak olyan szituációk amikor jó lenne lenyomni a nagyképű papa kedvenceit, de nem érdemes én már rájöttem.
:R
A turbót fogja bírni a motor?

Renault power

(#18592) Zewa válasza VR6-Fan (#18574) üzenetére


Zewa
senior tag

Azé' nah,,, Sok idióta birtokol bömbit de azért nagyrésze normális, kulturált társ a közlekedésben. Hozhatnék ugyan ilyen példát egy matt fekete S8-ra, AMG E63ra, GTi Golf V-re stb.. Bár én az Alfásoktól kapok agyf@szt. :(((

On: hazafelé menet egy A7 dügörgött el melettem ezüstben. Bár nem a zsánerem ez a szín illetve a máska sem kifejezetten de erre még én is azt modntam hogy "tyűűűűű #&@!!!!!! " :B
Ilyen volt ni'! :)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#18593) VR6-Fan válasza rob210 (#18591) üzenetére


VR6-Fan
veterán

low-boost-on elmegy ahogy most van, de ilyen 170 helyet 190le ért felesleges az erőt belefeccölni, az 5hengeres turbos audi kb mindene jó bele, (S2, RS2), azzal befecskendezőktől fűggően 260-380le körülre lehet felhúzni őket, meg ilyen 350-450nm, úgy már egész haladós :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18594) VR6-Fan válasza Zewa (#18592) üzenetére


VR6-Fan
veterán

azért BMW-sből sokkal több paraszt van mind audisból mercisből, tán szuzukisból vna még annyi idióta

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18595) AMD Power válasza Zewa (#18592) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem szeretem az Audit de ez nagyon jó gép lett. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18596) rob210 válasza VR6-Fan (#18594) üzenetére


rob210
nagyúr

Ebben egyet kell értsek veled.
Kevés a normális BMW-s.
Sajnos túl kevés.
:R

Renault power

(#18597) VR6-Fan válasza rob210 (#18596) üzenetére


VR6-Fan
veterán

na jövök haza felé utol érek egy x3-as az 35-40 szütyög előttem, hátulról meg beér egy x5 és tol lefele természetesen álló gallérős rózsaszín tenisz polos szép fiú, aztán a központba meg előz 120-al :C

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18598) tomcsi23 válasza VR6-Fan (#18597) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tuti kiraktál valami bmw-s matricát, hogy így tapadnak Rád. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#18599) VR6-Fan válasza tomcsi23 (#18598) üzenetére


VR6-Fan
veterán

vagy "nagy csöcsök a kocsiba" :))

jah szombat az ország egyik legnagyobb VW talija, jön valaki?

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18600) tomcsi23 válasza VR6-Fan (#18599) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hát arra ugrana mind. :DD
Aug 20? "hivatalos családi program". :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.