Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) #TOTTI válasza Tacso (#5600) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ezt már megcsinálom holnap mert a mélyközép elég lenne... nem vagyok egy vad.. de azért legyen magas is legalább.. azt majd meglatom ha lesz időm türelmem szereltetek bele.. keret pár 2.5K nem is vészes.. azzal belerakják nekem..!

(#5602) Tacso válasza #TOTTI (#5601) üzenetére


Tacso
aktív tag

Valóban nem rossz a gyári mélyközép, én is csak azért cseréltem mert sikerült az egyiket megölnöm :B
Azért nem bántam meg, most már elégedett vagyok: előre Pioneer szettet raktam, a kalaptartóba is 2 Pio ovált, utána meg érkezett egy JBL cső a csomagtartóba... most már teljes az összhatás : szuper térhangzás, tiszta magasak, közepek, és dübörgő mélyek :)

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#5603) #TOTTI válasza Tacso (#5602) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én is le fogom cserélni idővel de akkor majd akarok egy korrekt gyorsszerelhető mélyet.. mivel ez VAN.. vagy egy kis 100W Pio aktiv szubcső az ülés mögé... Egyelőre a céges Caddyvel megyek többet abban meg nagyon jó cucc van..:) már gyárilag..

Az Astraba egy dolog fix a Sony CDX GT420U... ezt a tescos jegyeimen vettem..:)

Itt van pár kép..
1
2
3
4

(#5604) Tacso válasza #TOTTI (#5603) üzenetére


Tacso
aktív tag

Jól lesz az, a fejegység sem rossz darab...:)
Ebbe azért már lehet pakolni, látom van hely bőven! :D
Egyébkén mekkora motor van benne? Olyan furcsa, hogy nincs fordulatszámmérő, még nem nagyon láttam ilyet... :)
Itt egy kép az én Kicsikémről is:
[Astra]

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#5605) #TOTTI válasza Tacso (#5604) üzenetére


#TOTTI
őstag

2.0DTi 100Le 230Nm.. jah van hely pakolni vettem..:) zavaró hogy nincs ford. szám mérő meg zavaró a seb. váltó a VANon rövidebb mint a sima Astra.. föleg az egyes.. épp hogy meg tudok gurulni... de a 4. pl 150ig megy az 5. meg eddig 190 de majd megnézem eccer végig.. azt mondják a VAN kb ennyit bir.. a személyautó itt menne 200 felett is sztem.. és ami még zavaró kicsit hangos mivel nem teljesen szigetelt..

Én is gondoltam rá hogy ilyen szolid csinosítást ráeresztek mivel addig tervezem megtartani ezt az autót amig meg nem hó mivel kell egy ilyen nekem mindenképp egy ilyen dobozos..
A hátulja a VANnak meg van emelve.. igy az eleje lejjebb van ez jól néz ki.. chipet tervezek majd bele de utána kérdezek hogy ez mivel jár.. mivel alapból is szarok az OPEL dizelek.. adagoló, légtömegmérő.. bár ez még megy mint a golyó..!

Valami meló kéne rá..:) Ötlet..? a csajok pakolásán kívül... :F

(#5606) Tacso válasza #TOTTI (#5605) üzenetére


Tacso
aktív tag

Szerintem egyáltalán nem rosszabbak az Opel dízelei a konkurenseknél, azért a chippel csak óvatosan, jó szakembert keress, hogy ne füstöljön... :)
Az, hogy hangos sztem azért van mert dízel, nálam alig hallani a motorhangot (igaz benzines), volt aki már simán ráindított, mert nem hallotta a motort! :D
Tegyél rá 16-os alufelniket, jelnélküli maszkot, esetleg szemöldököt, hogy morcos legyen...:) Én szereznék hozzá bontóból fordulatszámmérős órát (szerintem a jeladó benne van).
Elég sok cucc van a G astrákhoz, csak győzd anyagilag...

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#5607) #TOTTI válasza Tacso (#5606) üzenetére


#TOTTI
őstag

Jaja van jeladó is megvan.. a motorhang meglepően halk de a doboz nincs szigetelve... volt 1.6os zafiránk is annál is ráinditottam... söt fütőmotorral is probaltam indulni mert annyira halk volt.. azt szoktam meg... itt hallani halk kotyogást de nagyon durván egészséges hangja van... 15ös felnim van Alessio Vuleta.. de majd tavasszal rakom fel.. tovább nem megyek.. sztem.. de arra gondoltam hogy eltüntetem a müanygot az odlaláról de akkor talan újra kell fényezni az egészet.. az meg nem jó.. OCT re gondoltam chipbe.. itt van pécsen és csináltak már 180LErőre új Vitot a családba.. azóta 29E km és semmi gond...

(#5608) TasiA válasza #TOTTI (#5607) üzenetére


TasiA
senior tag

29 ezer km? Az mi?
Egy motornak, főleg a Vito-ban 7-800 ezer kilómétert (ha nem sokkal többet) kéne elmenni nagyobb javítások nélkül! ( 1.9 TDi motorok símán tudják ezt, gyári állapotban SZEMÉLYAUTÓBAN) Amúgy az Opel dízelmotorja igen is sokkal szarabb, mint a konkurenseké. Nem maga a blokk, hanem az adagolója a gyenge, nem kicsit. VAn is baj vele nem kevés és igen sokba van a javítása!
Ha egy autó teljesítményét felhúzzák, általában a motortatró bakok, hajtáslánc az, ami hamarabb elfárad. A sok chip tuningos műhelyben azért arról mélyen halgatnak, hogy egy motornak, turbónak, van egy üzemi hőmérséklete. Ezek nagyon megváltoznak, nőnek. Égéstér terhelése, csapágyak, hengerfej, dugók, hajtókarok és a befecskendező elemek is jóval nagyobb terhelést kapnak. Nem biztos, hogy a tervezéskor az olajpumpát és úgy magát az egész motor felkészítették a többletterhelésre! Minden kibír egy kis többletet, csak azt is ésszel kel csinálni. Egy szar vezérlővel, lehet addni rögtön a gyári nyomatékcsúcsnál jóval többet , aztán lehet csodálkozni, hogy eszi az olajat, szrrá megy a kuplung, mennek tönkre a váltó fokozatai, tartóbakok szakadoznak szét!
Így hirtelen ennyi jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#5609) eddie88


eddie88
csendes tag

Seth:gyönyörű a vectra, gratula hozzá+balesetmentes közlekedést!oh sony cuccok,favorit!a régi mnc ládádat nem adod el?ha 4ohm-os, érdekelne!na jók legyetek,pá ;]

(#5610) #TOTTI válasza Tacso (#5606) üzenetére


#TOTTI
őstag

faszán letörtem a patetneteket vettem MNC csipogokat.. 3Kért... ilyenkor mi van..?

(#5611) _seth_ válasza eddie88 (#5609) üzenetére


_seth_
veterán

A komplett hifi eladó a kadettből :)
Sony Xplod fej (cd, mp3, nekem van már új)
Sony xplod 3 utas 10 centis a műszerfalba
sony xplod 2 utas 13 centis
jbl gto 937 23 centis oválok
MNC láda
SAL erősítő a ládához

Lehet csemegézni :)

Ui.: megvan a vectra :D Elegáns, sportos, kényelmes, óriási, gyöngyörű :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5612) t1 válasza _seth_ (#5611) üzenetére


t1
addikt

írj pontos írat illetve típust, láda erősítő lehet érdekelne illetve a fejes is kituugya :)

(#5613) _seth_ válasza t1 (#5612) üzenetére


_seth_
veterán

Fej: [link] 10e
Erősítő: [link] 3e

Mindkettő dobozában, a fejhez távirányító, kábel, csatlakozók, keret azaz minden jár hozzá amit adnak vele újonnan :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5614) t1 válasza _seth_ (#5613) üzenetére


t1
addikt

Láda?:)

(#5615) _seth_


_seth_
veterán

Opel Vectra B CDX 2.0i 16V :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5616) fero02 válasza _seth_ (#5613) üzenetére


fero02
veterán

Hi!

Az erősítőt vinném. :R

Üdv!

(#5617) _seth_ válasza fero02 (#5616) üzenetére


_seth_
veterán

Már mondhatni elkelt, több is a jelentkező mint kellene :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5618) fero02 válasza _seth_ (#5617) üzenetére


fero02
veterán

Hm-hm-hm... :U

(#5619) fero02 válasza _seth_ (#5617) üzenetére


fero02
veterán

Mi szabad még? :U

(#5620) Calogero válasza _seth_ (#5615) üzenetére


Calogero
addikt

Nagyon szép :C

(#5621) mindfreak válasza _seth_ (#5615) üzenetére


mindfreak
őstag

:C

(#5622) KrAt válasza _seth_ (#5615) üzenetére


KrAt
veterán

Grat :) :C :R

(#5623) TasiA válasza _seth_ (#5615) üzenetére


TasiA
senior tag

Nem kell alá 4 szép felni? Nekem volna éppen eladó, ha érdekel!

17 4*100

(#5624) <NewL> válasza _seth_ (#5615) üzenetére


<NewL>
addikt

:C :R :C

Gyári cosmo felnit ,hogy lehet szebbé varázsolni,nemsokpénzből:)
fekete polirozás szerintetek valamilyen módon jól állna neki? vagy szimpla polirozás?
mennyibe kerülnek ezek,16os görgőkről lenne szó!
astra H kozmás felni

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#5625) Dirtyz válasza _seth_ (#5613) üzenetére


Dirtyz
őstag

Szia, fejegység megvan még?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#5626) KrAt


KrAt
veterán

Asszem meg kell néznem a termosztátot, mert hidegben mentem vele, és skálán kívül (mínuszban) volt a hőfokmutató :DDD

Meg 10 liter a fogyasztásom :D

[ Szerkesztve ]

(#5627) _seth_ válasza TasiA (#5623) üzenetére


_seth_
veterán

Szép kerekek de még marad a gyári egy darabig :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5628) _seth_ válasza <NewL> (#5624) üzenetére


_seth_
veterán

Hááát.... milyen az a gyári cosmo? :) Fekete fényezés + polír az jól néz ki :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5629) _seth_ válasza Dirtyz (#5625) üzenetére


_seth_
veterán

Még megvan, 10e az ára, minden gyári tartozéka, doboza megvan :) Távirányítós, beépítő keret és szabvány csatlakozó is van hozzá.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5630) eddie88


eddie88
csendes tag

láda mennyi? :U

(#5631) _seth_ válasza eddie88 (#5630) üzenetére


_seth_
veterán

Privi ment :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5632) _seth_


_seth_
veterán

Összeválogattam a hifit is...

JBL mélyláda
JBL 4 csatornás erősítő
JBL 165-ös szett
JBL 130-as pár
SAL kondenzátor
SAL kábelkészlet
103e lett a vége... (+50e a sony fej de az már megvan)
kép

Megvettem: vízpumpa, castrol magnatec 10w40 olaj, gm olajszűrő, skf ablaktörlő lapátok, vonószem, pótizzókészlet.
Megrendelve: bal első index, jobb hátsó díszléc, vezérlés szett (görgők+szíj),

Nálam van már egy GSM alapú pofás kis riasztó is, azt is megmutatom a szerelőmnek.

Ami még kell: egy LCD kijelző a fedélzetihez mert a felső sora nem tökéletes, ha az is meglesz akkor meglesz minden.

Holnap ha találok megveszem a xenon szetteket és az lcd kijelzőt + ha lesz jó áron akkor egy trafi detektort is.

Kedden már megy is szervízbe reggel, ott lesz az olajcsere, vezérlés csere, az összes szűrő cseréje, átnézik az egész autót és amit kell azt ki is cseréltetem, villamosságisnál is minden hiba ki lesz javítva. Utána még egy téligumi garnitúra és azután... nincs vége mert dec közepéig van rajta zöldkártya tehát mehetek is vele zöldkártyázni. Utána már tényleg csak tankolni kell bele + mire jön a jó idő veszek rá egy garnitúra jófajta nyári garnitúrát is de csak ebben a gyári R15 195/65-ös méretben, ez nagyon kényelmes és jól tapad is.

Eddig aki csak látta, kipróbálta, ült benne mindenki csak nézett, hogy ennyiért sikerült egy ilyen jó példányt kifognom az maga a csoda

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5633) lorcsi válasza _seth_ (#5632) üzenetére


lorcsi
veterán

az a sony fejegység volt 50k ami a képen is szerepel ?
mit tud ennyiért?

(#5634) _seth_ válasza lorcsi (#5633) üzenetére


_seth_
veterán

Jaja bár már láttam 46-ért is azóta.

Bluetooth, USB, AUX - ez a hármas ami ennél olcsóbban nincs meg vagy van bluetooth és aux vagy aux és usb de, hogy mind a három legyen az már nagyon ritka pontosabban drága. BT azért jó dolog mert működik a fejegység kihangosítóként is, van benne mikrofon és teljesen jól hallani vagyis még a kadettben is jól lehetett hallani akkor a vectrában még jobb lesz. Egyébként 3 pár rca kimenete van, könyvtárakat is kezel + távirányítós, 4x52W ami igaz csak 4x27W valós az 52 csak csúcs vagy micsoda de az is jónak számít nagyon, a hangja is szép.. rendben van röviden :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5635) bambano válasza _seth_ (#5632) üzenetére


bambano
titán

Én nem tennék bele 10w40-es olajat, gsm alapú riasztót, xenon szettet, radardetektort mert:
- szerintem 5w30-as olaj jobb
- gsm alapú riasztót egy pár száz forintos ketyere hatástalanítja, szerintem semmit nem ér
- xenon szetet jogszabály szerint csak akkor szabad kocsiba rakni, ha van rajta automatikus magasságállítás és mosó.
- a radardetektorok nekem még sose jeleztek semmi értelmeset, felesleges pénzkidobás.

de te tudod :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5636) lorcsi válasza _seth_ (#5634) üzenetére


lorcsi
veterán

enyém leszívja az akkut, elviszem szerelőhöz a héten. ha nem javítható valami nagyon alapot teszek bele

(#5637) _seth_ válasza bambano (#5635) üzenetére


_seth_
veterán

Ezért különböznek az emberek :)

10W40-re a szerelőm is azt mondta, hogy jó lesz bele, ha esetleg nem majd cserélem.
Riasztó: igen, mindent ki lehet iktatni nincs az a rendszer ami tuti lenne... pl ott van a pajzs azt sem nagy meló ám kiiktatni nem kell hozzá sok ész hiába nagyon drága de ennyi erővel akár nyitva is hagyhatom mert aki el akarja lopni az úgyis elviszi de azért inkább áldozok rá egy keveset, vagyonokba nem kerül és persze működik hagyományos módon is.
Xenon: ez igaz de volt a a kadettben is és nagyon megtetszett valamint visszaalakítani már nem nagy meló sima halogénesre, annyi a trükk, hogy be kell állítani nagyon nagy odafigyeléssel.
Radar cucchoz nem értek ellenben pár embert már megkérdeztem és sokak szerint jól működnek, kipróbálom, max bukok rajta pár ezer forintot és eladom.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5638) <NewL> válasza _seth_ (#5628) üzenetére


<NewL>
addikt

ilyenni
ennek valamilyen formában jól állna? mennyibe kerül saccper...

There's an app for that

(#5639) _seth_ válasza <NewL> (#5638) üzenetére


_seth_
veterán

Szerintem úgy jól nézne ki ha nem teljesen lenne feketére fényezve hanem csak részben, ahol pedig nincs fényezve ott polír olyanra mintha a tiszta fém látszana. Fiat bravokon van talán ilyen az újakon vagy lehet a puntora gondolok.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5640) <NewL> válasza _seth_ (#5639) üzenetére


<NewL>
addikt

ööö és mennyi? :Y

There's an app for that

(#5641) _seth_ válasza <NewL> (#5640) üzenetére


_seth_
veterán

Azt nem tudom :D El kell menni fényezőhöz :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5642) TasiA válasza _seth_ (#5637) üzenetére


TasiA
senior tag

A 10-40-es olaj teljesen jó bele! Feleselges ennél jobb, főleg, hogy nem most gurult ki a gyárból! A riasztó szerintem elég, ha a legolcsóbb, ami megfelelően tudja nyitnyi-csukni, felhúzni, behúzni az ablakokat. Másra nagyon használni nem lehet, esetleg idegesíteni a szomszédokat. A Xenon az meg jó dolog, van nekem is, csak úgy ahogy írtad, rendesen be kell állítani és nem csak a lámpát, hanem magát az "izzót" a lámpatestben, hogy olyan legyen a vetített kép, ahogy az elő van írva. A radartetektor felesleges pénz kidobás, 5 forintot nem ér! Egyedül a blokkolóknak van értelme, a többi csak villog pittyog minden szarra, még a mobil telefonra is. Inkább költsd a pénzt másra! Fékre, szilentre,váltóolajra, illatosítóra, stb.. ;)

(#5643) bambano válasza _seth_ (#5637) üzenetére


bambano
titán

Jaja, tényleg különböznek az emberek, én pl. hajlamos vagyok a márkaszerviznek hinni motorolaj ügyben. Az enyémbe kb. 2000 forinttal drágább az 5w30-as full szintetikus olaj, mint a 10w40-es félszintetikus.

A radardetektorral az a baj, hogy a radar része nagyon sok fals riasztást ad és egyre többet fog, ahogy egyre több autóban van ilyenolyan ráfutásgátlós követős dugóban araszolós radaros "tolatóradar". A lézert meg a rendszámra szokták lőni, azt egy szélvédő mögött levő detektor nem mindig veszi észre, de inkább egyáltalán nem veszi észre. Egy blindernek, rendszám mellé rakott érzékelőkkel, van valamennyi értelme, másnak nem sok. Egyébként is sokkal hamarabb észreveszed a radart az autóstársak villogásából meg a fizető posztból, mint a detektorból.

De te tudod, én csak a saját tapasztalataimat mondom, meggyőzni nem akarlak:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5644) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Axxon fórumtárs hírdet itt (is) egy 91-es Vectrát. Tudtok róla valamit esetleg? Vélemény?

(Esetleg valaki zsír új notiért cserébe autót nem tud? :B )

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5645) plömplöm válasza lorcsi (#5633) üzenetére


plömplöm
őstag

cora-ban akció van, 40ezer ez a fej. én is 50ezerért vettem az enyémet a nyáron, fakk. dehát ez van.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5646) _seth_ válasza plömplöm (#5645) üzenetére


_seth_
veterán

Debreceni corában 45-46e ha jól emlékszem akkor nem egységes az akció mindenesetre 40-ért nincs jobb választás szerintem! (nekem pl gps navigációt is BT-n ráküldi a hifire... nem rossz megoldás :D )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5647) plömplöm válasza _seth_ (#5646) üzenetére


plömplöm
őstag

ittvane: [link]

bizony, ez úgy nagyjából mindent tud, amit tudhat egy fej. nekem már az 50-et is megérte, de 40-ért már pláne nagyon jó :K

szerk: most jut az eszembe, az enyémben még cd sem volt, van egy 2GB-os kártya az előlapban, annyi zene van rajta hogy mire körbeér már megint az újdonság erejével hat ami megszólal (pici túlzással persze, de nagyjából stimmel :) ). egy albumot cseréltem le rajta összvissz későnyár óta.

szerk2: és most vettem észre a képen a jbl hangszórókat, én is jbl-eket vettem az autóba, 2pár gt5-502 került bele.

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5648) _seth_ válasza plömplöm (#5647) üzenetére


_seth_
veterán

Jaja, én is úgy néztem, hogy még 50-ért is jó vétel aki most keres hasonló fejet ne sokat gondolkozzon rajta vegye meg! :)

Nekem volt már benne cd, azt is viszi :D
Pendrive is volt benne, vettem az autóhoz egy 8 gigás corsair flashvoyagert az bírja a strapát is, fér is rá zene bőven :)

JBL, na igen, sony xplod fullos rendszert szerettem volna de hangszóróik mégsem győztek meg eléggé és a mélyládája sem az igazi így lett jbl de még jobban is örülök neki :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5649) lorcsi


lorcsi
veterán

ennyit nem ér meg nekem egy fejegység, 15-nél megállok
6 hangszóróból jöjjön a hang és ennyi, majd később ha úgy lesz pénzem

_seth_: ha nem sürgős pár nap múlva visszatérhetünk rá
(enyémmel még nem tudtam szervizbe menni)

[ Szerkesztve ]

(#5650) _seth_ válasza lorcsi (#5649) üzenetére


_seth_
veterán

Vedd meg tőlem az xplod fejet 10-ért :) CD/MP3 sőt még adok ajándék írott lemezeket is vele + újraírhatót ha elviszed csak neked csak most csak ennyiért csak így neten :D Az is jó fej! + ha kell van hangszóróm is még :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.