Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) _seth_ válasza Foglalt név (#5392) üzenetére


_seth_
veterán

Jó majd csinálok egy kis takarítást a motortérben de csak ha készen lesz....

Amúgy igen, a toronymerevítőt :) Állítható, hajlított, egész pofás darab.

Mai fejlesztés: [link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5402) dokar válasza _seth_ (#5401) üzenetére


dokar
addikt

onnan tudtam, mert egyedül az tiszta :D

extra - SEXRay

(#5403) _seth_ válasza _seth_ (#5401) üzenetére


_seth_
veterán

[link] :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5404) t1 válasza _seth_ (#5403) üzenetére


t1
addikt

Szép csak a lökös ne lenne fehér mert így eléggé roncsdácska :O

(#5405) _seth_ válasza t1 (#5404) üzenetére


_seth_
veterán

Nyugeee :) Még pár nap... és minden színre lesz fújva... holnap viszem műszakira... most se xenon, se alufelni, se alupedál... visszabarkácsoltam mindent :)

Utána pedig ami még lesz:

-első lökös csere egy jó állapotúra, végső esetben ennek a javíttatása bár ez már nagyon kukaérett sajnos. Hátsó lökösön is van ey apró hiba azt is megcsináltatom. Lökösök színrefújása. Tükrök színrefújása, motorháztető javítása és színrefújása (légbeömlő sem marad fehér). Teteje is lakkozva vagy kompletten festve lesz. Ahol esetleg elkezdett előjönni a rozsda ott javítás ismét nagyobb károkat megelőzendő (1 helyen van ilyen egy heggesztés mellett... egy apró kavics leüti a fényezést utána már jön is a rozsda...). Hátsó ívek vágása mert az R14 ET33 6J-s felni + 185/60-as gumi túl széles hátulra de szerencsére csak egy kis barkácsmunka és már jó is lesz és ebből nem is fog látszódni semmi sem. Felkerül a GSi csomagtérajtó is ami le van falazva így a rendszám megy a lökösre... a sima xenon helyett bixenon kerül bele, kap új fehér indexet és új fényszórókat is. Azt hiszem ennyi :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5406) t1 válasza _seth_ (#5405) üzenetére


t1
addikt

így korrekt lesz :R
Mennyibe fáj eddig ez az egész projekt?

(#5407) _seth_ válasza t1 (#5406) üzenetére


_seth_
veterán

Szerintem is, vagyis remélem :)

A kérdést nem is láttam inkább.... :D Sokba....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5408) Calogero


Calogero
addikt

[link]

Jaj, nagyon ismerős az autó :( :(

Jobbulást.

[ Szerkesztve ]

(#5409) TasiA válasza Calogero (#5408) üzenetére


TasiA
senior tag

:O :( :( :(

(#5410) KrAt válasza Calogero (#5408) üzenetére


KrAt
veterán

ÓÓÓ bazmeg.. :( Jobbulást tesó!

Bár ahogy nézem, szerencsére seth egyben van, aktív.. Remélem minden oké :U :(

[ Szerkesztve ]

(#5411) helkis válasza KrAt (#5410) üzenetére


helkis
addikt

szvsz ez nem az övé, legalábbis remélem.. :F :Y

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#5412) KrAt válasza helkis (#5411) üzenetére


KrAt
veterán

De, ahogy nézem igen, elég egyedi a kocsija.. :( A felnit néztem, h még a régi, de mivel mondta, h beleér az új, gondolom visszatette a régit.. :(

(#5413) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Metroban hirdetett FireStone téligumival van vlkinek tapasztalata?

(#5414) dokar válasza helkis (#5411) üzenetére


dokar
addikt

ez pedig az övé, ott vmi véres is :Y :O

extra - SEXRay

(#5415) KrAt válasza dokar (#5414) üzenetére


KrAt
veterán

Ahogy nézem, belül egyben maradt, remélem csak valami apróság vérzett :(

(#5416) bambano válasza dokar (#5414) üzenetére


bambano
titán

nagyobb baj, hogy az egyik képen mentő ácsorog...

jobbulást.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5417) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Reméljük tényleg nincs nagyobb baja :(
[link]
Jobbulást!

[ Szerkesztve ]

(#5418) helkis válasza KrAt (#5412) üzenetére


helkis
addikt

ja ez nekem is eszembejutott, de ennyire visszaalakította volna? :F [link]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#5419) helkis válasza -Nemtom- (#5417) üzenetére


helkis
addikt

ajóéletbe.. :( jobbulást!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#5420) KrAt válasza helkis (#5418) üzenetére


KrAt
veterán

Igen, ő volt, ez már tuti :(

(#5421) mindfreak válasza KrAt (#5420) üzenetére


mindfreak
őstag

Sikerült beszélnem vele. Megnyugtatok mindenkit, hogy szerencsére semmi komolyabb baja nem történt. A Debreceni Klinikán van megfigyelés alatt. Pár nap múlva hazaengedik.

(#5422) t1 válasza Calogero (#5408) üzenetére


t1
addikt

Basszus ez durva.
Jobbulást! És remélem nem ő volt a hibás

(#5423) dokar


dokar
addikt

a képek alapján a következőt látom:
a busz főútról kanyarodott be balra egy egyirányúba ahova seth opeltárs is tartott. ebben az esetben a busznak van elsőbbsége. egy ekkora buszt pedig nem lehet nem észrevenni. a kocsi előtt jó pár dolog vörös, vér színű. ha embert csaptak volna ott el, akkor már biztos megírták volna. valószínűleg egy kóbor kutya zavarhatta meg a két gépjármű közlekedését. ti mit gondoltok?

extra - SEXRay

(#5424) Bubu79 válasza Calogero (#5408) üzenetére


Bubu79
addikt

Basszus - mondjátok, hogy nem Ő az! :(

Jobbulást.

mindfreak: Szerencse a szerencsétlenségben.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5425) mindfreak válasza dokar (#5423) üzenetére


mindfreak
őstag

Seth a 35-ös főúton haladt egyenesen, amikor szemből egy busz nem adta meg neki az elsőbbséget és bekanyarodott elé. Már nem tudott eléggé lefékezni és nekiment a busznak, aminek a sofőrje figyelmetlen volt, még csak nem is lassított.

(#5426) dokar válasza mindfreak (#5425) üzenetére


dokar
addikt

hűha, akkor nem ő volt a hibás :R

extra - SEXRay

(#5427) DeadMeat válasza mindfreak (#5425) üzenetére


DeadMeat
veterán

Legalább jó hir! sethnek meg jobbulást!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5428) _seth_


_seth_
veterán

Hello

Megvagyok köszönöm bár még mindig a klinikán vagyok megfigyelésen :( Talán ma hazaengednek de lehet még nem :(

Az autónak annyi... azért volt rajta a régi kerék, gumipedál, sima halogén izzó mert pénteken vittem volna műszakira köv hétre pedig le volt beszélve a kasznissal egy kis meló rajta, hogy teljesen készen legyen de így csak kiveszem belőle azt ami menthető, hifi, elektromos cuccok, stb... kerkek, zsír új gumik vannak rajta, új fékek stb... gondolom a toronymerevítő is elszállt benne de lehet az is segített egy kicsit na meg az, hogy 23 éves autó létére nem rozsdahalmaz volt hanem fém és műszakilag sem volt baja... bár egy légzsák jó lett volna bele mert olyan a fejem mint jabbanak a star warsban csak nekem még lila is...az autó elejét elnézve az, hogy saját lábamon szálltam ki belőle és ott nézegettem, hogy mi maradt belőle kész csoda... bár belülről az ajtót nem tudtam kinyitni ezért hátul akartam kimászni de valaki kinyitotta kívülről, úgy nyílt is. Rajtam kívül senki sem sérült meg. A rendőrök is egészen normálisak voltak, nem támadtak le meg semmi ilyesmi csak megkérdezték, hogy mi történt... bár, hogy mit is mondtam pontosan már nem is tudom, mire kiértek már főleg csak csillagokat láttam mindenfelé és próbáltam nem összevérezni mindent de ez nem sikerült... kenézybe vittek majd ott röntgen felvételeket csináltak, oda jött 2 rendőr is, kérdezték megfújom-e a szondát... mondom persze, nem ittam semmit akkor miért is ne? Ezt a szonda is megerősítette, be is voltam kötve (mint mindig!). Klinikán az orrom teletömték tamponnal amiket talán ma kivesznek, jó lenne. Kicsit unalmas habár a tegnapi napot majdnem végigaludtam. Térdeim is fájnak, főleg az amelyik eddig is érzékeny volt mindenre korábbi esés, gyulladás miatt de ki lehet bírni... mellkasom is szúr ha úgy mozdulok de az autót elnézve nem panaszkodom. És lehet nézegetni a langlovagok.hu-val együtt az én haonos képeimet is és lehet látni,h ogy a 23 éves technika hányszor védte meg utasát és lehet nézni az apró városi autókat, hogy légzsákkal sem védte meg... pedig ez nekem is rendesen összetört... ami piros az a lökhárítóm volt, mert pirosra volt gyárilag fényezve a fehér csak ilyen maszek festés volt rajta, de az a lökös szétesett darabokra... az alsó koptató pl az autó mögött volt a többi részét én nem is láttam.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5429) dokar válasza _seth_ (#5428) üzenetére


dokar
addikt

hát igen, opelben azért jobbak az esélyei az embernek. én városi frontális ütközést láttam, egy g astrából a manus sértetlenül szállt ki, igaz, hogy ott volt lufi is.

az övnek látszik a nyoma a mellkasodon?
eltört az orrod?
milyen kártérítést fogsz kapni?

extra - SEXRay

(#5430) Bubu79 válasza _seth_ (#5428) üzenetére


Bubu79
addikt

A lényeg, hogy kiszálltál a gépből és nem történt igazán komoly bajod.

Sajnálom ami a gépeddel történt, de kiszálltál belőle egy darabban és ez a lényeg. Jobbulást ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5431) _seth_ válasza mindfreak (#5425) üzenetére


_seth_
veterán

Ezt hol mondták, írták? Elismerte a buszsofőr? Nekem a helyszínen csak azt mondta, hogy nem látott...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5432) _seth_ válasza dokar (#5429) üzenetére


_seth_
veterán

Hát nah... szemből mentem neki, aki látott már kadettet tudja milyen hosszú az eleje... ennek sem volt rövidebb habár most már az... + mázlim, hogy kicsit oldalasan kaptam el azaz az anyósülésnél a műszerfal is beljebb jött mint az én oldalamon.

Orrom eltört, most voltak vizitelni + mentem a vizsgálóba.... megnéztek mindent de még nem mondták, hogy mikor mehetek haza :(

Kártétítésről nem tudok semmit... annyit tudok, hogy az autóm elszállították valahova... majd ha már kiengednek innen utánanézek...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5433) Calogero


Calogero
addikt

Első európai autógyártóként 4. helyen az Opel!!!
[link]

Ui:Főcímkép alatti gombokkal lehet a ranglistán lapozni.

(#5434) mindfreak válasza _seth_ (#5431) üzenetére


mindfreak
őstag

A helyszínen azt mondta, hogy nem látott=beismerte. Én így gondoltam.

(#5435) _seth_ válasza mindfreak (#5434) üzenetére


_seth_
veterán

Jah, na igen... kérdés mit mond majd később... bár ott a helyszínen sem pattogott meg nem kezdett el hülyeségeket beszélni... remélem később is ezt mondja majd.. egyszerűbb lenne a dologom az biztos.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5436) helkis válasza _seth_ (#5432) üzenetére


helkis
addikt

húú vazz, akkor valszeg rendörségi örzőben lesz a kocsid, az szép kis pénz lesz, ha tudod hova rakni kerítésen belül, akkor mielőbb, mert ha megkapod a számlát irathatsz fel vérnyomáscsökkentőt..
műszakira menet vagy jövet történt, lámpád égett? szabályosan mentél?
örülök, hogy azért "könnyebben" megúsztad! :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#5437) Foglalt név válasza _seth_ (#5435) üzenetére


Foglalt név
addikt

Jobbulást ezúton is!

(#5438) Daywalker


Daywalker
addikt

Jobbulást Seth!

Egyébként én is paráztam, hogy a Corsám vizsgán nem megy át az alufelnivel, ráadásul 195/50R15-tel (váltóméret 195/45R15 lenne). Aztán mégis átengedték, legálisan, kenőpénz nélkül. Mondjuk a leömlő kivételével a kipuff többi eleme sem gyári, illetve a futómű sem:)) Mégsem olyan szigorúak itthon...tény, hogy az autó nagyon egyben van.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5439) TayRol válasza _seth_ (#5435) üzenetére


TayRol
veterán

Jobbulast Neked!

(#5440) k. válasza _seth_ (#5435) üzenetére


k.
őstag

Jobbulást.
Szegény autó :S

(#5441) Zsoltee87


Zsoltee87
csendes tag

Jobbulást Seth. :K

(#5442) wwhy válasza _seth_ (#5435) üzenetére


wwhy
veterán

Jobbulást és gyógyulást Nyh-ról is!!

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5443) Dr.Burn válasza _seth_ (#5435) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Jobbulast. Az autod miatt meg ne sopankodj (bar gondolom nem jo erzes), de a lenyeg hogy epp börrel megusztad. Igy van eselyed hogy epits majd egy masikat.

[ Szerkesztve ]

"Later Nerd!"

(#5444) Oconnor


Oconnor
csendes tag

Jobbulást Seth.

(#5445) _seth_


_seth_
veterán

Köszi mindenkinek!

Még a klinikán vagyok... holnap röntgen, vizsgálatok talán haza is engednek...

Na igen, autóm lesz másik csak mostanában nem kevés pénzt és időt töltöttem a javítgatásával, majdnem minden nap úgy fejeztem be, hogy már lámpák égtek, hogy lássak valamit de még csináltam akkor is... és egy pillanat alatt vége... na de ha nem húzom kicsit el a kormányt és teljesen szemből megyek bele mert így főleg az anyós kapta a nagyot akkor már ide sem írnék ez tuti...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5446) KrAt válasza _seth_ (#5445) üzenetére


KrAt
veterán

Azért örülünk, hogy egyben vagy :) S azért vigyázz magadra :)

(#5447) marsu válasza _seth_ (#5445) üzenetére


marsu
addikt

Szia _seth_!

Sajnálatos ami veled történt, remélem jól vagy és hamar gyógyulsz. Jobbulást neked!

Szegény autód, nem néz ki valami jól ...

:( :(((

Press any key to continue ...

(#5448) marsu


marsu
addikt

Esetleg egy Opel Kadett turbo diesel intercooler?

:)

Press any key to continue ...

(#5449) RexpecT válasza _seth_ (#5445) üzenetére


RexpecT
addikt

Jobbulást!

(#5450) kovy79 válasza helkis (#5436) üzenetére


kovy79
őstag

Nem rendőrségi őrzőbe viszik, legalábbis nekem a legközelebbi Opel szervízbe vitték.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.