Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) tothl válasza ztfolder (#49494) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem vegyél hozzá egy aggregátort, akkor tuti nem lesz baj.

(#49502) alaves válasza blakey (#49500) üzenetére


alaves
addikt

Így van, és úgy láttam Monitor módban sincs pixeleltolás. HDR: játék módban van, monitor módban nincs.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#49503) Gigicuci válasza alaves (#49499) üzenetére


Gigicuci
senior tag

huhh..nagyon profi összefoglaló, köszönöm! A color banding most is idegesít, a pixeleltolást pedig valószínűleg észrevenném, a szervizháttere pedig számomra ismeretlen, lehet inkább én is maradok a jól a bevált C9 vonalon. Az biztosabb választásnak tűnik, még akkor is ha magasabb az ára.

(#49504) ΞΔGLΞ válasza Fisha (#49496) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én most nem akarok erről regényt írni, csak pár gondolat... Pedig lehetne...
A Dolby TrueHD a lossless, a DD+ pedig a butított fajtája. Ebből dekódol az atmos képes erősítő. A Dolby TrueHD egy veszteségmentes, nagyon nagy sávszélességű formátum, amely jelenleg csak Blu-ray és UHD Blu-ray lemezeken érhető el. A Dolby Digital Plus egy veszteséges, alacsonyabb sávszélességű formátum, amelyet streaming szolgáltatásokkal és olyan funkciókkal optimalizáltak, mint a BD Live.
A Netflix soha nem fog Dolby TrueHD hangot sugározni, mert pillanatok alatt összeomlana a sávszél. De ahhoz, hogy a truehd veszteségmentes térbeli hanghoz képest, rögtön rávágd, hogy a DD+-hoz képest hallod a különbséget, először is hallás kell, aztán utána olyan erősítő és hangfalak, amikkel ez tényleg hallható is. Az viszont nem az 1 millió árazású alattiakban fogod megtalálni.
A DTS-HD-MA, DTS:X etc ugyanez, csak BD lemezeken érhető el, vagy virágboltokban és a tévé persze, hogy "csak" DTS-ben fogja kiöklendezni a hangsávot, mert erre tudja dekódolni.
De ettől még a DTS még mindig sokkal frankóbb, mint egy sima DD 5.1.
Szóval, nincs azzal a Netflix atmos-szal semmilyen gond, max akkor lesz Dolby TrueHD, mikor alap lesz mindenkinél az 5 giga netsebesség.
A SHIELD pro viszont az összeset röhögve tudja az összes létező hang és képformátumot.
A másik kérdésedre válaszolva, a CX lejátszója viszont képes a Dolby TrueHD anyagot Atmos-ban is azonnal kitolni az AVR-re, már ha abból felismeri az atmos-t.

[ Szerkesztve ]

(#49505) blakey válasza Gigicuci (#49503) üzenetére


blakey
titán

A color banding most is idegesít - de ezt egyik márka esetében sem tudod elkerülni ha sz@r a forrás, a Philips meg az egyik legjobb procival rendelkezik, szóval ennél rosszabb is lehet más márka setében.
a pixeleltolást pedig valószínűleg észrevenném - ahhoz nagyon kell nézni és csak arra koncentrálni, normál használat mellett fel sem tűnik és nem véletlenül van benne az OLED-ekben.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49506) Fisha válasza ΞΔGLΞ (#49504) üzenetére


Fisha
őstag

Kicsit nehéz úgy beszélgetni, hogy nem értelmezed, amiket írok, csak szavakra reagálsz irreleváns dolgokat. Inkább fel is adom.

[ Szerkesztve ]

(#49507) ΞΔGLΞ válasza Fisha (#49506) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ok, ezek szerint nagyon elbeszélünk és már sokadszorra és rajtad kívül szerintem senki se érti, hogy mire vagy pontosan kíváncsi.
De amit leírtam eddig és más is leírt és abban sem volt benne a válasz, akkor kérlek, nekünk amőbáknak rajzolj egy folyamatábrát. Vagy hívd fel az LG-t.

(#49508) EasyLife


EasyLife
aktív tag

„A Netflix soha nem fog Dolby TrueHD hangot sugározni, mert pillanatok alatt összeomlana a sávszél. ”

Ez tudod, hogy hülyeség ugye? :U Netflix most 15 megabittel tolja a filmeket, a hangot pedig 640-768 kbitel/sec. Tehát egy 120 perces film 15*60*120=108.000 mbit /8 =13.500 MB(Megabájt). Dolby TrueHD átlag 4 mbit/sec 4*60*120=28.800 mbit /8= 3.600 MB.
Tehát egy film 17.100 MB= 17,1 GB lenne TrueHD-val és ettől nem omolna össze a hálózat. :DDD AppleTV-n 41Megabittel is megy csúcson a [SEE].

(#49509) ΞΔGLΞ válasza EasyLife (#49508) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amit most írtál az a hülyeség.... Hiába raktál ki ekkora röhögős szmájlit.
A netflix sávszéle hajszálon táncol, ezért nem emelnek évek óta, én így értettem...
Egyébként, ha már folyamatábra, találtam egy frankót, ami nem neked szól, de ebből minden érthető, ha ebben sincs benne a válasz, akkor feladom. Privátban bárkivel folytatom... :R

Katt képre...

[ Szerkesztve ]

(#49510) alaves válasza Gigicuci (#49503) üzenetére


alaves
addikt

Még hozzátenném, hogy feltételezésem szerint a Philips kapja a legjobb minőségű kijelzőket az LGD-től. Ezt arra alapozom, hogy régi és sokrétű jó kapcsolata van a két cégnek, valamint pl. az OLED803 kapta meg a legújabb fejlesztésű kijelzőt (akkor még az LG modellekbe sem került bele, csak kicsit később: a C8-ba csak 65%-al, az OLED803-ba 103%-al nagyobb red subpixeles kijelzőket tettek).

[ Szerkesztve ]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#49511) Zjunior


Zjunior
veterán

Valaki segitene megmondani az új lg oled cx szeriaban van beepitbve apple tv?
nem arra gondolok h airplay, hanem app storebol tudok letolteni appokat?
telenormytv miatt kerdezem! :R :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#49512) brucezly válasza Zjunior (#49511) üzenetére


brucezly
csendes tag

Apple TV aplikációra gondolsz? Az van. Apple TV+ előfizetés működik rendben. (igaz hogy GX-en, de ez a része szerintem egyforma)

Edit: közben meg látom félreértettelek. App store nincs. (tudtommal)

[ Szerkesztve ]

(#49513) TCr


TCr
veterán

Annyira ajnározzátok a Philips OLED-eket, az 55OLED754 megéri a 330e Ft-os árát?
LCD fronton (finoman szólva) nem túl erős a márka.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#49514) Zjunior válasza brucezly (#49512) üzenetére


Zjunior
veterán

Az a lenyeg az apple tv-t ki tudome valtani vele :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#49515) EasyLife válasza ΞΔGLΞ (#49509) üzenetére


EasyLife
aktív tag

KB 4 megabitről beszélünk ami plussz lenne, egy ekkora cég beüzemel pár db szervert pluszba és már vígan fut is, de sőt szerintem szerver bővítés nélkül is simán menne, mert hiába a magas előfizető szám, tényleges atmos képes eszköze E-ARC-al nem sok előfizetőnek lehet, kapásból kb csak az általad többször hangoztatott NVDIA Shield pro tulajok és a többi TrueHD Atmos képes külső eszköz, OLEDek közül egyik se tudná natív appon továbbítani. Az apple tv és a disney+ is jóval magasabb bitrátával küldi a filmeket. A betört fogú mosolygós szmájli látom mély nyomot hagyott benned, ezt sajnálom. :(

(#49516) ΞΔGLΞ válasza EasyLife (#49515) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Van az néha jóval több is, de ennyire most nem mennék bele. Legyen 4, de a Netflix nem tud emelni a bitrátán és nem is akar. Neki nagyon jól jött a covid, amikor szinte felére csökkentette az egész hóbelevancát, pedig egy DV 4K atmos-nak minimum 25-ön illene mennie 2020-ban. De csücsülnek a 15.25- ön, a sima 4K meg a 11.44-en.
Ahogy fejlődik az oled képminőség, ezek szar bitráták egyre jobban láthatóak a minőségen.

[ Szerkesztve ]

(#49517) Pro Koryak válasza alaves (#49510) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az azért elég agyfelb.szós, hogy bizonyos funkciókat nem lehet benne kikapcsolni, pl. pixeleltolás...stb. + az oprendszerét/kezelését is szidják.
De biztosan a Philips a legjobb oled. :R

[ Szerkesztve ]

(#49518) Deck


Deck
titán

Sehol sem lehet garanciát kötni a beégésre + pénzért?
Mert, akkor baleset biztosítás és ha véletlen beégne akkor hupsz baleset történt.. :DDD

PS5

(#49519) alaves válasza TCr (#49513) üzenetére


alaves
addikt

Nézd át mit tud a fapados Saphi OS és a beállítási lehetőségeket, azután árban a következő OLED TV-t és döntsd el melyiket választod (az OLED754-nek a B9-nél jobb a mozgásmegjelenítése az biztos).

[ Szerkesztve ]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#49520) adamssss válasza Deck (#49518) üzenetére


adamssss
veterán

Mivan nem elég jó a QLED? :P ;]

Amúgy szerintem fölösleges parázni ezen a beégésen. 3 éve használok OLED-et nagy megelégedéssel.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#49521) Deck válasza adamssss (#49520) üzenetére


Deck
titán

Még nem égett be a 2 év alatt, pedig aztán nem kiméltem ;]

Garancia lejártakor szoktam cserélgetni a cuccaim és most nézek körbe igazából érdemes-e. :K

PS5

(#49522) adamssss válasza Deck (#49521) üzenetére


adamssss
veterán

Én akkor nem vennék OLED-et ha pl úgy játszom, hogy 1 játékkal hosszú órákon át és kb naponta. Az veszélyes. Ha változatos a repertoár akkor nem lesz gond.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#49523) Calogero válasza Deck (#49518) üzenetére


Calogero
addikt

Ezek az extra garanciák általában biztosítási jellegűek, amelyek beégésre sajnos nem jó.
Igen marad hogy baleset történt, és így lehet enyhíteni a kárt

(#49524) Deck válasza adamssss (#49522) üzenetére


Deck
titán

Sajnos, ez fenn áll. 2 éve is ugyanígy voltam azért lett végül qled.

Köszi mindkettőtöknek! :R

PS5

(#49525) MultiDoodad válasza adamssss (#49522) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Szerintem a 9-es szériától ezt is felül kéne vizsgálni, nekem B9-m van 11hónapja csak játszom rajta folyamatosan ugyan azzal a 3 játékkal (néha egy kis netflix) és még mindig nincs be égés. Nekem ráadásul SDR-ben 80-as oled fényerőn van.... Még egy évet ki bír nekem elég, utána majd csere cx-re vagy valami másra. De nekem mivel csak játszom az Lg volt a legjobb választás. Most fog Öcsém beújítani egy Cx 55”-t kíváncsi leszek lesz e nagy különbség.

(#49526) goldb válasza goldb (#49244) üzenetére


goldb
tag

Na, megjött a TV, de sajnos távirányító nélkül. Jeleztem az ügyfélszolgálatnak, viszont ezzel kapcsolatban [n,s]em tudnak segíteni, vagy visszaküldöm a TV-t, vagy megoldom magam a helyzetet.
Szerintem korrekt lett volna a termékleírásban szerepelnie, hogy tartozékhiányos.
Valami gyors javaslat azzal kapcsolatban, hogyan tovább? Gondolom az LG-nek is létezik remote app-ja, kérdés hogyan jutok fel wifi-re távpiszka nélkül, hogy aztán telefonnal tudjam már kezelni.
Tatabánya környékiek segítségét kérném, hátha valaki rendelkezésemre bocsátana egy távirányítót rövid időre. Vagy bármi más ötlet?
(Még akár felvállalnám azt a 10-12 ezer forintos költséget, amibe kerül egy új magic remote, de addig nem tenném ezt meg, míg a TV sorsa el nem dől, s ez teszt nélkül aligha fog.)

(#49527) Gaben360 válasza goldb (#49526) üzenetére


Gaben360
senior tag

Biztos nincs beszorulva a doboz tetejébe? Amikor vettem a B8-at nekem se bújt elő azonnal!! :DDD

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#49528) GalaHU válasza goldb (#49526) üzenetére


GalaHU
őstag

Szintén zenész! :) Ott van az a műanyag habban, csak nézd meg jól a dobozt!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49529) adamssss válasza MultiDoodad (#49525) üzenetére


adamssss
veterán

Nincs ár módom, hogy ezt felülvizsgáljam viszont az eddigi tapasztalatok azt mutatták, hogy a HUD bizony egy idő után tud nyomot hagyni. Emiatt én HC gamingre ha valaki parázik a beégéstől nem merem ajánlani. Persze ha valaki milliomos és ha beég cseréli akkor vegyen OLED-et mert nincs jobb technológia jelenleg játékra.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#49530) goldb válasza Gaben360 (#49527) üzenetére


goldb
tag

Így ahogy mondod! :DD
Ritkán szoktam ekkora láma lenni...lehet a meleg okozza.

(#49528) GalaHU Köszönöm szépen Neked is! :R

(#49531) Strezi válasza goldb (#49526) üzenetére


Strezi
őstag

Én tatabányai vagyok. Van kettő magic remote is itthon.

De, látom már tárgytalan ;)

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#49532) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Igazából égett már be valakinek 2019-es model? E9,C9,B9,...? Már mint ahol videókban megmutatják vagy éppen képen?! Mert itt sem panaszkodott még senki, bár 1 éves még csak a tv. Mert olyat láttam, hogy valakinek a B7 beéget 13 hónap után... Van konkrét eset? Jó rediten van 1-2 de ami konkrétan bizonyított hogy 2019-es model olyan akad esetleg itt a csoportban?

(#49533) Clay válasza MultiDoodad (#49532) üzenetére


Clay
senior tag

B8, C8, E8 beégésre se emlékszem, pedig azok egy évvel idősebbek.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#49534) uniplet


uniplet
csendes tag

Üdv!

Van egy LG 43UM7390PLC OLED TV.
Nemrégen elkezdte a következő hibát produkálni.
Tv bekapcsolása után, megjelenik a kép, majd pár másodperc után elsötétedik, és sem csatornát váltani, se mást nem lehet csinálni. Ha megnyomom a beállítások gombot, kiírja, hogy az okosszolgáltatás betöltése folyamatban, de ennyi. Kikapcsolom, újra be, és néha sikerül normálisan elindítani. A tv-n a digi-t nézzük, digitális adók vannak behangolva.
Viszont van egy olyan lehetőség a beállítások között, hogy gyors indítás. Ez gyakorlatilag alvó pozícióban állítja le a tévét, vagyis bekapcsoláskor azonnal elérhető az adók adatai, menük stb. Ha ezt használom, nem sötétül el a képernyő.
De azért ez mégsem megoldás. A legfrissebb szoftver fut a tévén. Hozzá tartozik, hogy ha megy a tv, és behozom a műsorlistát, akkor hol ennyi, hol annyi adó adatai nem láthatóak, csak ha ráállok arra a csatornára. Akkor bejönnek az adatok.
Kérdésem, hogy ez lehet e rossz szoftver, vagy a szolgáltató hibája? Esetleg a tévével van valami gond?

Köszönöm ha valaki tud segíteni!

L.

(#49535) rothfb válasza MultiDoodad (#49532) üzenetére


rothfb
veterán

Szerintem 2018-as sem égett be.

(#49536) AL válasza uniplet (#49534) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ez egy tavalyi LED TV, még valószínűleg garanciális.
Érdeklődjél az LG topickban, vagy az LG szervizben . Üdv.

(#49537) MultiDoodad válasza rothfb (#49535) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Számomra ez is fura, mert hogy jó pár youtube emberkénél láttam monitorként használva... ha megtalálom belinkelem, az egyik illető valami 11 vagy 12 hónapja használ munkára C9 Oled tv-t windows futtató géphez. Na az az illető mutatott egy beégés tesztet 11 hónap használat után, neki sem volt semmi (ha igazat mond).

(#49538) Menotti válasza uniplet (#49534) üzenetére


Menotti
aktív tag

Full reset?

(#49539) daneel_hu válasza rothfb (#49535) üzenetére


daneel_hu
addikt

Így van, a topikban szerintem sem égett be még 2018-as készülék. (vagy annál újabb)

(#49540) Calogero válasza uniplet (#49534) üzenetére


Calogero
addikt

Ez nem OLED TV, próbáld meg itt: [link] vagy itt: [link]

(#49541) FollowTheORI válasza Clay (#49533) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És azért B7, C7... stb beégésekről sem hemzseg a topik, pedig jónéhány embernek van. :D

El kéne már felejteni ezt, persze ésszel kell használni, de felfújt lufi ez.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#49542) Citroware


Citroware
addikt

Na, végre összeraktuk a B9-et. Le vagyok nyűgözve.

Előzetes elképzeléseimmel ellentétben, mást szeret a szemem. Beszéltünk a TruMotionról, és arról, hogy nekem tuti ki lesz kapcsolva, mert amúgy egészségtelen lenne a kép és amúgyis a B9 ezt még rosszabbul csinálja.
Ehelyett az van, hogy habár elviselhetőnek tartom kikapcsolt állapotban az akadozott képmegjelenítést, egyszerűen jobban bejön az, ha be van kapcsolva, Clear az alapértelmezett de a Smooth is jó, bár az már nagyon belemegy a hibákba. Talán mindig bekapcsolva lesz. Ezek a néha előforduló hibák enyhén zavaróak, de túlzottan nem, szóval talán még azzal együtt is jobb, mint kikapcsolva, a Clear beállításnál kevesebb a képhiba. Alig láttam csúnyaságot. De ahol volt...

Mozgásinterpoláció tesztelésére ajánlom a Planet Earth II (2016) első epizódját 8:21 és 8:28 között. Ha van TV amelyik azt tökéletesen lehozza a kép alsó felében, az mindent tud. :DDD
CX tulajok figyelem! Sokat volt dicsérve a TV, hogy azon már jobb a mozgás. Ezzel a jelenettel légyszi teszteljétek le, bár szerintem nem nagyon van TV amelyik azt jól megcsinálja, de ha igen, akkor meghajolok a CX előtt. Kíváncsi vagyok, hogy vajon mennyivel jobb ez más TV-n.

[ Szerkesztve ]

(#49543) kokobe válasza Citroware (#49542) üzenetére


kokobe
senior tag

Pioneer kuro!Köszi tökéletes! :)) :DDD :R
Viccet félre téve cx-en van bfi bàr messze a legszarabb,aztàn a Pana màr jò és a Sony oledeken a legjobb a bfi.De még így is köröket ver a b9-re melòba volt alkalmam tesztelni a b9-en mindig szemét szúrt a szar videó processzin...

<---AMD___ATi--->

(#49544) daneel_hu válasza FollowTheORI (#49541) üzenetére


daneel_hu
addikt

AVFORUMS szavazás állása:
(nehéz nem észrevenni, hogy a 2016 és 2017-esek kiugróan rosszak sajnos)
2017-es eset elég sok van, fotóval is megerősítve...
Az azért valószínű, hogy nem sokan szavaznak, nyílván akinek semmi gondja az nem bújja a külföldi fórumokat sem. :)
A szavazás szerintem arra jó, hogy meghibásodási arányt lássunk benne - a generációkat összehasonlítva.

I have a 2018 Panel with burn in.Votes: 12
I have a 2018 Panel without burn in.Votes: 169
I have a 2017 Panel with burn in.Votes: 51
I have a 2017 Panel without burn in.Votes: 241
I have a 2016 Panel with burn in.Votes: 113
I have a 2016 Panel without burn in.Votes: 192
I have a 2015 or earlier Panel with burn in.Votes: 7
I have a 2015 or earlier Panel without burn in.Votes: 32
I have a 2019 Panel with burn in.Votes: 1
I have a 2019 Panel without burn in.Votes: 38

[ Szerkesztve ]

(#49545) Jakesz válasza daneel_hu (#49544) üzenetére


Jakesz
őstag

És az nem lehet opció, hogy csak azért kiugróan rosszak a 2016-2017-es tv-k arányai, mert azok már 3-4 évesek? Lehet, hogy a tavalyiak és az ideiek is így járnak 3-4 év múlva, de ezt majd csak az idő igazolja.

(#49546) GalaHU


GalaHU
őstag

Egy kis plusz infó az LG C9/CX-hez:

Aki a VRR/G-Sync miatt akarja megvenni az figyeljen rá, hogy G-syncet csak nV 10xx szériás kártyáktól fölfelé kezel. Ugyanis nem valódi G-Sync-et tud hanem csak egy komp. módot. Érintőlegesen volt erről szó, de nem volt eddig hangsúlyos a fórumon. Most vagyok kártyacserébe (na vajon melyikre? :D ) és a tartalékként ideiglenesen berakott 980ti sajnos nem alkalmas teljeskörűen a feladatra.
Kis szerencsével csütörtökön már a HDMI 2.1 szépségeiről is be tudok számolni... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49547) daneel_hu válasza Jakesz (#49545) üzenetére


daneel_hu
addikt

De valamennyire opció, viszont legalább 2 éve követem azt a topikot és a szavazást.
Korábban is elsöprő többséggel voltak 2016-osok beégve. A 2017-esek is viszonylag korán megjelentek a listán, míg a 2018-asokból csak pár db volt végig.

Mindenképpen javulnak a panelek.

(#49548) TCr


TCr
veterán

Helyi hírek: Jön a kedvezőbb árú LG OLED tévészéria

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#49549) FollowTheORI válasza daneel_hu (#49547) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy csak óvatosabbak az emberek már... :D

Valószínűleg a felhasználás is jóval tudatosabb ezekben a netes OLED közösségekben ma már.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#49550) Segal válasza GalaHU (#49546) üzenetére


Segal
veterán

Esélytelen dolognak tartom hogy csütörtökön már lesz kártyád :(
Persze legyen, de olyan kevés készlettel fognak indulni hogy legjobb esetben is online tudsz egyre lecsapni, az meg legjobb esetben is másnap lesz az üzletben :O
Én a saját ampere kártyámat inkább majd novemberre tervezem amikor már nagyjából realizálódik a piac és lesz is kártya, meg beáll az ár. Legvégül meg addigra a navi-ról is kiderül minden, de be is fejezem mert ez itt nagyon OFF :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.