Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) DVlad válasza Monngoose (#50299) üzenetére


DVlad
őstag

Szerintem az a lényeg, hogy minimum egy táblának jeleznie kell, hogy kamerák működnek az ingatlan (üzlet, kert ,raktár, stb.) területén.

(#50302) krx21 válasza KTTech (#50297) üzenetére


krx21
nagyúr

A sok zóna nem javítana a felhősödésen egy teli fényes tartalomnál...
Ott a gyártási pontosság lenne max orvosság...
sakal83: Ja igen az még szintén kimaradt...

[ Szerkesztve ]

(#50303) daneel_hu válasza torma1981 (#50289) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Mondod is neki, hogy felveszel mindet? Mert ha nem az is jogszabály ellenes. Mivel nem egyezett bele, hogy te videót készíts róla."

Minek mondanám?
Felveszem, - nem történt semmi - letörlöm. Nincs itt semmi látnivaló.

Mellesleg ha történik bűncselekmény akkor bizonyító erejű - maximum elmeszelhetnek azért mert nem legális a kamera. Nem tudom honnan veszitek azt, hogy nem bizonyító erejű. :D
Társasházban pl az adatkezelő sem lehet a társasház, minimum egy harmadik félnek kell az egészet kezelnie, visszanéznie ha gond van stb... táblákkal kell jelezni, hogy kamera van.
De. Ha bármi történik, bizonyító erejű minden felvétel, maximum az adatvédelmi hivatal megbüntethet ha nem legális valami.

De ha valaki egy komolyabb betörést, rongálást vagy testi károsodást kockáztat egy adatvédelmis büntivel szemben - illetve nem kockáztat, akkor lelke rajta. Én nem teszem.

[ Szerkesztve ]

(#50304) sakal83


sakal83
addikt

1. Igen. 2. Nincs. 4. Nincs. (ezekre boven eleg a webos plusz van 4k.

En inkabb a media/euronics/emagtol vennem mert ok a hivatalos forgalmazok.

(#50305) Fisha válasza pici2 (#50300) üzenetére


Fisha
őstag

1. Ha változó a tartalom mindenhol a képernyőn, akkor nem lesz gond az oleddel. Azért azt vedd figyelembe, hogy ezek kicsit törékenyebb jószágok, mint más TV-k, így a gyerekeknek nem szabad a micimackót puszilgatni a képernyőn. :)
2. Nincs
3. A tökéletes megoldás az lenne, ha mindent tudna a mediaplayered, mindent hangot ismerne az avr-ed, és minden videóformátumot át is engedne. Ha ezek valamelyike nem áll fenn, akkor már csak a kompromisszumok száma az érdekes.
4. Nagyon jó az LG lejátszója, mindenképp érdemes egy próbát tenned vele elsőre, és csak utána dönteni egy esetleges mediaplayer beruházásán. NASról simán le tudsz vele játszani, de smb nincs, arra számíts, csak dlna. Gigabit hiányi extrém esetekben lehet csak gond, nekem csak kifejezetten demo videóknál jött elő probléma 1 év alatt.

(#50306) pici2


pici2
csendes tag

@sakal83, @Fisha, köszönöm!

akkor nyugodtan megvehetem Euronicsban az 55B9PLA-t 330-ért, az 55B9SLA helyett, ami 370k, ugye?

(#50307) Fisha válasza pici2 (#50306) üzenetére


Fisha
őstag

Igen, vedd, szólj, hogy a garipapírt töltsék ki rendesen, legyen rajta a gyári szám is.

[ Szerkesztve ]

(#50308) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Volt egy hosszas kavarás az LG OLED tévék formátumtámogatottsága között, ezzel most mi a helyzet?

Amire egészen pontosan gondolok:

A C9 széria tudja-e ezeket:
- VRR (pc-ről játékhoz, ha jól rémlik itt még firmware frissítés várható)
-eARC (DTS-HD MA stb formátumok leküldése eARC-on?)

Vagy ezek csak a CX szériával érhetőek el?
Van esetleg valami gázos hiba a C9 körül? Egy 55C8-ról lépnék 65C9-re. Van bármi, ami miatt ne tegyem? :)

Köszi,
Mosqu!to

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#50309) KTTech válasza Monngoose (#50299) üzenetére


KTTech
veterán

Törvényi kötelezettség a figyelmeztetés, ha nincs, bíróságon elutasítják a felvételt. A trafikoknál mindenhol kint van a "kamerával figyelt terület" matrica. Automatikusan elfogadod, amikor belépsz... ugyanezt kell tenni ha magán megfigyelő rendszer van.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#50310) KTTech válasza krx21 (#50302) üzenetére


KTTech
veterán

A felhősödést a háttérvilágítás egyenetlensége okozza. Ha nagyon sok zóna van, megszűnik a hibát kiváltó ok. Mellesleg digitálisan is tökéletesre javítható, lásd a komolyabb Eizo monitoroknál a DUE funkciót.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#50311) Segal


Segal
veterán

Azért az durva hogy a Sony 48 colos OLED tv már kapható (LG panellal ugye) az LG tv meg még nem...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50312) Fisha válasza Mosqu!to (#50308) üzenetére


Fisha
őstag

1. VRR: tudtommal nincs ezzel gond, de azért ezt erősítse meg valaki gémerebb. Ráadásul full 2.1-es HDMI sávszél van, ami CX-en már nincs.

2. Nem mennek ki a HD cuccok az eARC-on... :( CX-en se, sőt, az DTS-t már le se tud játszani semmilyen formában.

u.i.: hol tudsz most c9-et venni?

[ Szerkesztve ]

(#50313) Mosqu!to válasza Fisha (#50312) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Köszi az infót.

Hát ez az eARC kiherélés elég szörnyen hangzik :( A Sony / Panasonic is kicsinálta a rendes formátumtámogatottságot?

Btw a mostani C8-amon nagyobb kameramozgásnál hajlamos a kép villogva, kissé szétesve mozogni. Ez vajon még a C8on is orvosolható, vagy ha nem, akkor a C9re már javították ezt?

Használtan néha bukkannak fel C9ek.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#50314) S e t h válasza KTTech (#50309) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem sűrűn járhatsz bírósági tárgyalásokra, felhasználható bizonyítékként a felvétel.
A bizonyítékok szabad mérlegelési elve alapján a bíró dönti el, hogy az adott dolog alkalmas-e bizonyítéknak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#50315) sakal83 válasza S e t h (#50314) üzenetére


sakal83
addikt

Ez az egyik olvasata:) lattam mar olyat hogy a buntetoperben felhasznaltak közben polgari peren a felvett szemely pert nyert a felvevovel szemben:)

Egyébként tenyleg a biro donti el. Alapszabaly hogy a kameras felvetelrefel kell hivni a figyelmet. Bar 99.99999% hogy egy betores esetén zéró következménye lesz:)

(#50316) KTTech válasza S e t h (#50314) üzenetére


KTTech
veterán

Volt pár ilyen ügyünk... sajnos csak közvetett bizonyítéknak számít, csak az alapján nem fogják elítélni az illetőt (kivétel, ha van más bizonyíték is), ha el is ítélik, akkor is simán beperelheti aki készítette kártérítésért, a személyiségi jog megsértéséért, ha nem volt kint a figyelmeztetés.
Hasonló volt a helyzet, amikor esküvőt fotóztam, ott is kellett a beleegyezésük a vendégeknek (amit szintén egy figyelmeztetés kiváltott), mert simán perelhető lettem volna (volt rá példa ismerősnél).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#50317) Fisha válasza Mosqu!to (#50313) üzenetére


Fisha
őstag

Normális eARC szerintem még mindig nincs sehol se. Kérdés, hogy a CX ki tudja-e küldeni a dolby trueHD-t, ezt még nem láttam, hogy itt bárki tesztelte volna. De lehet hogy mindegy is, mert akinek ez ennyire fontos témakör, az meg a DTS hiányától fog falnak menni. Tavaly más gyártónál még eARC se volt tudtommal, idén nem tudom mi a helyzet. Nem egy agyontámogatott technológia, az biztos. Szerintem emiatt nem érdemes még váltanod.

Képszétesés: nehéz a leírásodból eldönteni, hogy ez pontosan milyen hiba, de gyanítom, hogy csak a sima oledes mozgásmegjelenítés. :) Az nem sokat változott azóta, csak annyiban, hogy lett 120Hz-es BFI is a CX-ben, ha valaki erre vágyna. Ha meg interpolációt használsz, akkor az szerintem nem sokat fejlődött a C8 óta. Amiben már 9-es proci van, az mind hasonlóan jó volt a korábbi közös tesztjeink alapján.

[ Szerkesztve ]

(#50318) bernina válasza Fisha (#50317) üzenetére


bernina
csendes tag

Szia!
Optikai kimeneten kimegy a dolby true HD?

(#50319) TCr válasza bernina (#50318) üzenetére


TCr
veterán

Nem, csak a core hangok. DTHD és DTSHD hangokhoz HDMI kell.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50320) GalaHU válasza Mosqu!to (#50308) üzenetére


GalaHU
őstag

A C9 jelenleg PC tudja a G-sync-et, de csak 4k60-ig, jelenleg az új firmware-re vár az a szerencsés kissebbség akinek már van 30xx-es videókarija, és menne 60 fölé (a HDMI 2.1 miatt elvileg nincs akadály) G-sync nélkül simán repül 4k120-ban...

Szintén ebbe a firmware-be várják a HDR támogatást, jelenleg 30xx-en az sem működik jól.

Konzolos VRR-t pedig még semmivel sem lehet tesztelni, majd egy bő hónap múlva, de elméletileg arra van “tervezve”.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#50321) Fisha válasza bernina (#50318) üzenetére


Fisha
őstag

Ahogy TCr is írja. Optikain DD+ a max ami kifér, de ott is lehetnek inkompatibilitások az AVR és a TV között. De újabb AVR-eken szerintem megy.

(#50322) Segal válasza GalaHU (#50320) üzenetére


Segal
veterán

Remélem hamar kiadják hogy megoldódjon a problémátok :))
Nekem "szerencsére" az LG sem kapkod a 48 colos kiadásával, addig meg a 3080 is tök fölösleges.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50323) szabeska válasza GalaHU (#50320) üzenetére


szabeska
addikt

Azt esetleg tudod, hogy c9-en elmulhat e vegre a banding pc modban, ha jon az uj fw, vagy eleve a tv pc modjaval van baj, amin nem segit a 3080 hdmi 2.1 kepessege sem? Nekem mar van 3080-am, csak azert. Full rgb-hez pc mod kell ugye, de jelenleg nem hasznalom a pc modot a fent emlitett problema miatt.

[ Szerkesztve ]

F1

(#50324) GalaHU válasza szabeska (#50323) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem is 3080-am van, de jövőbelátó varázsgömböm nincs... :)

Tud az LG a problémákról, de hogy a következő fw javítja-e az összeset, azt nem tudom.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#50325) szabeska válasza GalaHU (#50324) üzenetére


szabeska
addikt

Igazából azt nem tudom, a pc mód bandingját a hdmi szávszélesség hiánya okozza, ami most bővülhet ugye, vagy a tv szimplán szarul kezeli a full rgb-t, akármilyen sávszél áll is rendelkezésre neki a jövőben? :F

[ Szerkesztve ]

F1

(#50326) pyxis válasza pici2 (#50300) üzenetére


pyxis
csendes tag

Én kb 1 hónapja kérdeztem kb ugyanazt és utólag is köszönöm a sok hasznos hozzászólást.
Akkor kipróbáltam a Plex Servert PC-ről de a lejátszás állandóan bufferelt, így valamit szerintem nem csináltam jól.

A végeredmény az lett hogy maradt az Apple TV, mert NAS-ról filmlejátszásra még mindig a PLEX a család kedvence.

Egyre gyakrabban használjuk már HBO GO-ra, Netfilxre vagy YouTube-ra az LG beépített appokat, és ha neked elég a beépített lejátszója a TV-nek, akkor szerintem ki lehet dobni az Apple TV-t.
(az Apple TV távirányítója viszont nagyon fog hiányozni ha egyszer nálam is kikerül a képből)

(#50327) Hami33


Hami33
aktív tag

Sziasztok ! Van egy Lg 65cx -em és megfigyeltem én is ezt a rózsaszín tinting problémát !
Konkrétan a tv bal oldala 1/3 ad része rózsaszínes fehéreket produkál ! Ha jobbról nézem a tv akkor nem igazán látszik de ha szemben vagy balról akkor igen!
Eléggé zavaró , érdemes cseréltetnem vagy mind ilyen lesz? Néztem youtube teszt videókat és ott is kijött fehér / szürke és világos tartalomnál! Furcsa hogy régebbi b7 nél is van de nem
feltünő ott nem zavaró!

(#50328) kenuba01 válasza KTTech (#50298) üzenetére


kenuba01
tag

Bocs de félre vagy informálva. Saját ingatlanodon ill. közterületen készített felvétel bűncselekmény esetén korlátozás nélkül felhasználható a rendőrségi eljárás során. Ugyanis a büntetőjog felülírja a szabadságjogot. A korlátozás nélkül azt jelenti, hogy nem kell az elkövetőt vagy elkövetőket felismerhetetlenné tenni. Azonban bármilyen formában rögzített bűncselekményt nyilvánosan megosztani nem lehet, az valóban bűncselekmény.

(#50329) alaves válasza szabeska (#50325) üzenetére


alaves
addikt

Egyébként melyik bandingról van szó, a feketéhez közeli szürkén megjelenő függőleges sávokról (OLED kijelző jelenség), vagy a gradient-ről (color banding: színátmeneteknél lévő sávosodó görbületek)? 8 vagy 10 bit-nél? Nem elég az YCbCr 4:4:4 ? HDR v. SDR ?

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#50330) szabeska válasza alaves (#50329) üzenetére


szabeska
addikt

A color bandingre gondolok. Őszintén szólva mivel anno Janos azt írta itt, hogy szar a pc mód, plusz reddit és társai is, nem is használtam illetve próbáltam. Szóval nem tapasztaltam, csak olvastam róla, hogy kerülendő. Egyébként pc-ről csakis játékra használom a tv-t (!), ennek megfelelően szeretném belőni a 3080-as kártyával (ha megjön végre a firmware). Gondoltam az RGB a legjobb ehhez, de már bele zavarodtam többször is a témába, hogy a tv úgyis 4:2:2-be konvertál, stb stb stb, megint ott tartok, hogy az egészet nem értem :DDD SDR és HDR pc játék menne csak a gépről, ennyi a lényeg, ehhez szeretném megfelelő módon beállítani az nvidia vezérlőpultban a színteret/bitmélységet, illetve a tv-n ha kell/megjavul/akármi, a pc módot használni, vagy ha nem kell/felesleges, akkor a lehető legjobban beállítani sima hdmi1 címkével amin most is használom (vagy játékkonzol címkével, már azt is olvastam, hogy úgy is van full rgb, fene tudja), és mehet a gsync/allm... Fura az egész, hdmi címkével elvileg nincs rgb 4:4:4, ennek ellenére ha így állítom be az nv vezérlőpultban, akkor mások a színek, és a feketeszintet is magasra kell állítanom, de ha ycbcr-re állítom, látszik hogy más a színtér, és a feketeszintet is alacsonyra kell tegyem. A tv konvertál 4:4:4-re ilyenkor? De hogy, ha nem is tud ilyet hdmi címkével? :F "Csupán" ennyi a kérdésem :D Oké, használjam ycc-vel, de úgy tök más a színtér, és észre is veszem (Dell monitoromhoz viszonyítva pl).

Szerk: most 8 bit rgb-re van állítva az NV vezérlőpult, mivel 10 bitet így nem bír az fw miatt ezzel a karival, elmegy a kép stb. De 10 biten szeretném majd használni, rgb-vel, ha jön az új fw :U És ezt elvileg csak a pc mód fogja tudni. Vagy nem. :C

[ Szerkesztve ]

F1

(#50331) krx21 válasza KTTech (#50310) üzenetére


krx21
nagyúr

Hol az összefüggés? :F Sok zóna= egyenletes világítás?
Ha külön nem vezérelhető akkor egyeletlenebb?
Sőt az eddigi TV-im legtöbb esetben ott sávozódtak, ahol a zónák határai voltak. Szerintem ez e felhősödés leginkább az általános gyártási minőségtől függnek...

[ Szerkesztve ]

(#50332) alaves válasza szabeska (#50330) üzenetére


alaves
addikt

janos fogja tudni.
Gondolom, az a jó amikor a fekete szint alacsony / YCbCr 4:4:4 / 12 bit. HDR csak így jön át (meg persze fullRGB-ben is, ha megy).
Ne hasonlítsd a monitorhoz, ha mindkettő kalibrálva lenne azonos színtérrel, akkor is más a szemnek optikailag az OLED.
(Régebben néztem Philips-en és nem láttam a gradient erősségében különbséget a monitor /megegyezik az LG PC címkézéssel/ és más üzemmód között.)

[ Szerkesztve ]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#50333) szabeska válasza alaves (#50332) üzenetére


szabeska
addikt

Most találtam egy ilyet: [link] Itt egy hozzáértő a 4:2:2-t javasolja alacsony feketével, 12 bitre állítva... Lehet, hogy kipróbálom így a dolgot. Érdemes amúgy elolvasni másnak is.

F1

(#50334) alaves válasza szabeska (#50333) üzenetére


alaves
addikt

Na, nálam pont így van, és frankón mennek PC-ről is MPC-HC-madVr-el a HDR filmek és az SDR-es játékok. HDR-es játékot még nem próbáltam. (Kapcsolnék én 4:4:4-et is, de a GTX950 csak ennyit bír 2160p/60Hz-en).

[ Szerkesztve ]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#50335) szabeska válasza alaves (#50334) üzenetére


szabeska
addikt

csak 4:4:4 ycbcr-t tudok választani, 4:2:2 nincs a listában :U

[ Szerkesztve ]

F1

(#50336) alaves válasza szabeska (#50335) üzenetére


alaves
addikt

nvidia control panel: nálam (B7-en is ez volt):
10-12 bpc: csak 4:2:2
8 bpc: RGB, 4:4:4, 4:2:2, 4:2:0

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#50337) szabeska válasza alaves (#50336) üzenetére


szabeska
addikt

Biztos a 3080 kavar be, nálam ugye elérhető a 10-12 bit rgb-vel is, de az tuti, hogy sehogyan sem tudok előcsalni 4:2:2-t, csak rgb, 4:4:4 vagy 4:2:0 van... :W Hátha majd az fw megoldja ha jön végre a tv-hez, gondolom a 4:4:4-el sem vesztek sokat, csak így a tv megint konvertálgat a háttérben, nem elég hogy a kártya is ezt teszi rgb-ből 4:4:4-re...

A monitoromnál bezzeg van 4:2:2 :DDD

[ Szerkesztve ]

F1

(#50338) pici2 válasza pyxis (#50326) üzenetére


pici2
csendes tag

Köszi! És te végül mit vettél?

(#50339) allein válasza pici2 (#50300) üzenetére


allein
addikt

Szia. Nálam van egy C8 és egy E9, mindkét készülék gond nélkül lejátszik mindent hálózatról a NAS-ról, még a 66 GB DV fájllal is könnyedén megbírkozik. Még akkor is ha 100Mbit/s a hálózati kártya, hiába van AC wifi kártya benne, én lanon használom mindkét készüléket.

A gigabit hiánya eddig nem okozott semmilyen hátrányt.

Nálam is van 4K Apple TV is, nem használom. LG beépített lejátszója mindent visz és nekem így nagyon kényelmes.

Ha már 350.000 a keret, nem is kérdés, hogy OLED :K nem fogod megbánni. A beégéssel kapcsolatosan nálam nem volt semmilyen gond, pedig én sokat játszom konzolon is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#50340) allein


allein
addikt

Sziasztok. Nálam van egy zsír új 754 Philips, tegnap kaptam meg. Sajnos nem győzött meg, marad az E9. Ha valakit érdekel akkor átadom a TV-t ugyanannyiért amennyiért vásároltam: 326.000 HUF(kiszállítás ára is benne van), mall.hu-tól vásároltam. Ha nem akad vevő, 1-2 napon belül visszaküldöm a TV készüléket.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#50341) TCr válasza allein (#50340) üzenetére


TCr
veterán

Leírhatnád, hogy mi a "baj" vele, ha már abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy egymás mellé tudod tenni a két készüléket. :R

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50342) allein válasza TCr (#50341) üzenetére


allein
addikt

Az E9-et már január óta használom, a 754-ben bármilyen P5 proci van, az E9-nek szebb képe van, ennyire egyszerű :K mindez úgy, hogy az E9 képernyője nincs kalibrálva. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy a kalibrált C8-nak sincs olyan jó képe mint az E9-nek. A Philipssel azért próbálkozom néha mert nagyon szeretem az ambilight-ot. A 754-en nincs audio-sync probléma(Saphi), a 934 Philipsen(android) voltak audio-snyc gondok.

Akarok egy videót csináni, PS4 Pro összekötve mindkét TV készülékre, ha össze tudom hozni akkor megosztom veletek is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#50343) TCr válasza allein (#50342) üzenetére


TCr
veterán

:R

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#50344) Pelican válasza allein (#50339) üzenetére


Pelican
őstag

"mindkét készülék gond nélkül lejátszik mindent hálózatról a NAS-ról, még a 66 GB DV fájllal is könnyedén megbirkózik"
Működik a DV és van HD hangkimenet az erősítőre?

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#50345) krx21 válasza allein (#50342) üzenetére


krx21
nagyúr

Milyen beállításokkal használod az E9-et?

(#50346) allein válasza Pelican (#50344) üzenetére


allein
addikt

Nincs erősítőre kötve, a hangról nem tudok ebben az esetben nyílatkozni. Esetleg valaki akinek az OLED-je erősítőre van kötve.

(#50345) krx21 - out of the box beállítások.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#50347) krx21 válasza allein (#50346) üzenetére


krx21
nagyúr

:F Ebből nem tudtunk meg sokat...
Azért ha igényes vagy a helyesen beállított TV képre, akkor csak állítasz pár dolgot...
Például Meleg 2 színhőmérséklet- Technicolor profil... (Már ideje tudjuk, hogy nem helyesen de Meleg 1 lett egy ideje a gyári beállítás.)

(#50348) allein válasza krx21 (#50347) üzenetére


allein
addikt

Amint újra beüzemelem az E9-et, megnézem :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#50349) Pelican válasza allein (#50346) üzenetére


Pelican
őstag

De azt csak látod, hogy megjelenik a DV logó vagy sem...

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#50350) allein válasza Pelican (#50349) üzenetére


allein
addikt

Persze, hogy megjelenik :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.