Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) zsoltictrl válasza krx21 (#1898) üzenetére


zsoltictrl
csendes tag

55B6-ot megnéztem szerintem ez minden elvárásnak megfelel, de drága! Emagon ilyen drága tv-et újracsomagoltan érdemes venni? Nagyon le harcoltak?

Nyáron vennék ilyet, gondolom addig lemegy!v :C

[ Szerkesztve ]

(#1902) krx21 válasza zsoltictrl (#1901) üzenetére


krx21
nagyúr

Jó kérdés... A lényeg, hogy meglegyen az elállás joga...

(#1903) Joshi válasza krx21 (#1900) üzenetére


Joshi
titán

Normális boltban véve inkább 60%+ ami azért már elég tetemes különbség.

(#1904) gerii válasza Joshi (#1903) üzenetére


gerii
addikt

Kérdés, hogy a 400k már túl a csúcson van, vagy csak kb annyira gondolt az ember. Én úgy szoktam vásárolni, hogy ha kiadok valamiért egy valag pénzt, akkor a lehető legjobbat veszem, mert egyébként kidobott pénz az olcsóbbik.

Viszont ha a 910-et megnézi élőben is, le fog ülni :D

[ Szerkesztve ]

(#1905) Joshi válasza gerii (#1904) üzenetére


Joshi
titán

Az OLED képével alapvetően nincs gond függetlenül attól hogy FHD vagy 4K. Inkább az árakkal vannak gondok. ;]

(#1906) gerii válasza Joshi (#1905) üzenetére


gerii
addikt

Múltkor nézegettem az árukeresőn a grafikonokat, és arra jutottam, hogy 6-8 hónappal a bevezetés után zuhan egy qrva nagyot az áruk, szóval érdemes majd egy évet is kivárni, hogy olcsóért' megvegyük.

(#1907) krx21 válasza Joshi (#1905) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem nincsenek, ha összehasonlítom a csúcs lcd-vel...

(#1908) Partizan182 válasza gerii (#1906) üzenetére


Partizan182
senior tag

Igaz, viszont 600k körnékén megáll a csökkenés, ezeréves 2014-es modellek még mindig ennyiért mennek. Egyedüli kivétel a 910-es FHD, de ott sem annyira pofánverős ám az áresés, tavaly májusban fillérre ugyanannyiért vettem az Electroworldben mint amennyiért most hirdetik.

Aki 400 ezres 4k OLED-re vágyik az pár évig még ki kell hogy bírja, idén ilyesmi biztos nem lesz.

(Plusz LCD fronton megy ezerrel a Foxconn kavarása, simán benne van a pakliban hogy az LCD-k drágulnak emiatt rövid távon ami meg az árnyomást semmisíti meg, a misztikus kínai OLED paneleket meg még nem látta senki közelről)

[ Szerkesztve ]

(#1909) Joshi válasza Partizan182 (#1908) üzenetére


Joshi
titán

"Aki 400 ezres 4k OLED-re vágyik az pár évig még ki kell hogy bírja, idén ilyesmi biztos nem lesz."
Attól tartok hogy jó pár évig várnunk kell. De én várok, nekem nem ér egy 65"-os tévé milliókat. Még az is lehet hogy addig várok amire az LG is RGB OLED-el jön ki. :D

(#1910) zsoltictrl válasza Partizan182 (#1908) üzenetére


zsoltictrl
csendes tag

Már vagy 7 éve várok es a kisebbik LG tv-em pedig jól bírja semmi baja de már le szeretnek cerelni :))

(#1911) Joshi válasza zsoltictrl (#1910) üzenetére


Joshi
titán

Vannak elfogadható tévék lcd-ben is, az a lényeg hogy nem szabad beteg összegeket költeni mert mindig lesz jobb és szebb.

(#1912) Madwe válasza Partizan182 (#1908) üzenetére


Madwe
nagyúr

Főleg h a pletykák szerint a foxconn kavarása miatt a samsung is lg panelekre kényszerül, így nemhogy drágul az olcsóbb lcd piac, de az lgnek igencsak nagy ráhatása lesz. Lg így elég jó pozícióba kerül, olcsó lcd szegmens s oled piac övé, kb egyedül a drága lcd panel van amiben nem csak az övék lassan...

(#1911) Joshi Én is sokáig agyaltam egy 65ös oleden, de végül megelégszem sztem egy 55ös lcdvel 5öd annyiért, aztán majd pár év múlva mikor lesz valós qled s elkezd lejjebb menni oled ára, talán befizetek rá...

[ Szerkesztve ]

(#1913) Joshi válasza Madwe (#1912) üzenetére


Joshi
titán

Minden azon múlik hogy mennyit hajlandó kifizetni az ember egy tévéért, egy 65"-os méret nálam nagyon max 7-800ezer pénzmag. Természetesen kizárólag háttérvilágítás mentes megoldás érdekel.

(#1914) Partz


Partz
senior tag

Összeszedtem az idei, nálunk is kapható oled tévé bevezető árakat, előzetes nem hivatalos hírek alapján. Ez piacra kerülésig általában szokott még csökkenni.

LG

55" B7: ? év végi modell
65" B7: ? év végi modell

55" C7: $2.500
65" C7: $4.000

55" E7: $3.500
65" E7: $5.000

65" G7: $7.000
77" G7: $15.000

65" W7: $8.000
77" W7: $20.000

SONY

55" A1E: $4.000
65" A1E: $5.500
77" A1E: $15.000

Panasonic

65" EZ1000: ? £7.000

[ Szerkesztve ]

(#1915) Partz


Partz
senior tag

Mielőtt sokan elborzadnának milyen drága az oled. A Samsung idei hasonló kategóriás lcd tévéinek a bevezető árai.

55" Q7: $2.500
65" Q7: $3.500

55" Q8: $3.500
65" Q8: $4.500

Q9: ?

Ami tisztán látszik, felső kategóriában árverseny van kibontakozóban a két technológia között. Így előzetesek alapján év vége felé, beeshet az uhd-hdr képes oled tévék (55"B7) ára, az 500e Ft körüli kategóriába.

(#1916) Joshi válasza Partz (#1914) üzenetére


Joshi
titán

Ezek alapján lehet hogy csak egy kifutott 65E9-et fogok venni. :DD

(#1917) Nemir Ombe válasza Partz (#1915) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

"Így előzetesek alapján év vége felé, beeshet az uhd-hdr képes oled tévék (55"B7) ára, az 500e Ft körüli kategóriába."

Szerinted pont egy frissen megjelent, évvégi modell ára fog "hirtelen" beesni .... szép remények .... de majd kiderül .... :D

(mellesleg,ha hazai árakkal akarsz számolni, akkor a $ árakat nyugodtan lehet szorozni még kb. 1.3-al....ill. amíg a többi gyártó is az LG-től veszi az OLED panelt, addig az LG miért is vinné le az árakat, a többiek sem tudnak olcsóbbak lenni ... a QLED meg nem konkurencia, mert egyelőre az is "csak" egy LCD .... ;) )

Hmm ....

(#1918) mettek válasza gerii (#1906) üzenetére


mettek
addikt

ez így van. Én ősszel vettem egy LG eg920v oledet. 1Millióról indult a tv, én akciósan, kifutó modellként 620ért vettem a Médiában! Nem kis áresés. Most ez már egy majdnem 2 éves modell de ahányszor bekapcsolom annyiszor csodálkozom el a képminőségen...néha a film történéseiről is lemaradok annyira belemerülök a lenyügöző képi világba. Az álom egy 65 colos de azok tényleg brutál áron mozognak.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1919) Joshi válasza mettek (#1918) üzenetére


Joshi
titán

Fura hogy az EG920 4K és korábbi modell mint a mostani EG910 ami csak FHD. :Y Érdekes dolgok ezek. :D

ui.: nem lenne rossz egy 77" W7 se. :C Ez már nagyon durva lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1920) mettek válasza Joshi (#1919) üzenetére


mettek
addikt

tudtommal ezek egy szériás tv-k, egyszerre jöttek ki, csak a 910 nagyon le van butítva.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1921) zsoltictrl válasza Joshi (#1919) üzenetére


zsoltictrl
csendes tag

Na és egy LG 55C6V ? Én már ezt kinéztem magamnak, remelem nyárra lemegy az ára jócskán :)

(#1922) krx21 válasza Partz (#1914) üzenetére


krx21
nagyúr

És erre még jön áfa is??? Csak mert dolláros árak...

(#1923) Joshi válasza mettek (#1920) üzenetére


Joshi
titán

Ja értem, ezek szerint csak a 910-et hagyták meg abból az évből.

(#1921) zsoltictrl a C és B már jóval drágábbak, ezek most olyan 6-700k-ért mennek. Sajnos hiába vársz, mert rendszerint kifutnak a régi modellek. Csak akkor szokott drasztikus áresés lenni, ha sok a készlet. Ma már ilyen hibába nem esnek a gyártók, nincs eszetlen puffer gyártás sehol. Konkrétan a 2008-as válság óta figyelnek erre.

[ Szerkesztve ]

(#1924) Partz válasza Nemir Ombe (#1917) üzenetére


Partz
senior tag

Kicsit gondolkodjunk, ha az 55C7 bevezető ára $2.500, ami jelentősen esni szokott év végéig. Az alsóbb kategóriában megjelenő 55B7 ára szerinted mennyi lesz? Úgy, hogy a viszonylag friss 55B6-ot aminek, ha jól emlékszem magasabb volt a bevezető ára, már tavaly ősszel lehetett kapni akcióban 600e körül itthon. De ahogy mondod, majd kiderül. ;]

Hogy miért csökkentenék az árakat? Egyszerű gazdasági okai vannak. Itt a tavalyi példa, a fenti modellre.

Qled kérdésben egyetértek.

zsoltictrl

Akkor fognak megint esni az árak, mikor már kapahatók lesznek az idei modellek itthon, ezt inkább az őszi szezonra tenném. Lásd fent.

krx21

Igen, erre még jön az áfa. De mint a fenti példa mutatja, mire ezek készülékek eljutnak hozzánk jelentősen eshet az áruk.

(#1925) zsoltictrl válasza Joshi (#1923) üzenetére


zsoltictrl
csendes tag

Hat akkor hiába a várakozás ha ennyire figyelnek mindenre, de viszont azt láttam hogy Romaniaban 570ezer forint míg itt Hazánkban 700ezer! :F megérne onnan rendelni ?

(#1926) Joshi válasza zsoltictrl (#1925) üzenetére


Joshi
titán

Az olcsóbb külföldi árak lehetnek az alacsonyabb áfa, vagy kiállított db esetleg újracsomagolt példány is. De akár a garancia hiánya, esetleg csak az üzletben érvényesíthető garancia. Nagyon körültekintőnek kell lenni főleg ekkora összegnél.

(#1927) Nemir Ombe válasza Partz (#1924) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Azzal is érdemes számolni, hogy az LG-nek is van/lesz felsőkategóriás LCD-je és inkább az lesz/azt szánják a Samu féle Qled-lcd "elkenfelének", ezért semmilyen érdek nem füződik ahhoz, hogy olcsó OLED-el árassza el a piacot .... ;) (a konkurenseknek meg pláne nem érdekük, mivel ők meg az LG-től veszik a panelt, igy nem tudnak olcsók lenni)

A kinti árakkal meg azért nem érdemes kalkulálni előre, mert lesz ezeknek "hazai" induló ára is, majd azokkal érdemes számolni (abból mennyit eshet az ár), mert hiába jók a USA árak, az EU-ban kicsit más az "árképzés", pláne hazánkban .... arról nem beszélve, hogy egy UK garis TV-t sem sokan "vállalnának be", nemhogy egy USA garisat.... ;)

Szerintem, logikusan év vége fele a jelenlegi 55-ös B6-tal lehet 500 környékén számolni, az új változata 30-40%-al drágább lesz .... az OLED már nem akkora újdoság, mint a megjelenésekor volt 3M, rá 1 évre 1.2M majd 700e környéke .... akkora "áresések" már nem lesznek, mint a korai modelleknél, jelenleg is csak az FHD árát vitték "nagyonle" 4K és 4K között már nem lesznek ilyen különbségek (lásd a jelenlegi és az
elmult pár év 4K szériáinak az árát) .... az elmúlt években "belőtték" a piacot, amig nem jön egy új technológia, ami valódi ellenfél, addig az OLED-et meghagyják a felső kategóriában ..... szerintem.... ;)

(de ne legyen igazam, mert én is örülnék egy kb. 80"-nak OLED-ben 1M körül .... de az a következő évtizedben lesz csak .... :D )

Hmm ....

(#1928) Joshi válasza Nemir Ombe (#1927) üzenetére


Joshi
titán

"80"-nak OLED-ben 1M körül ...."
Ez már nagyon vad álom, a realitás talaján maradva még a 65"@800-as ár is illúzió. ;]

És mi van a kínai OLED-el? Nagyon nagy a csend. :F

Itt már megint TV Kartel van. :O

[ Szerkesztve ]

(#1929) envagyok válasza Nemir Ombe (#1927) üzenetére


envagyok
veterán

Én is gondolkodom oled tv-n.
Mivel 3m-ről nézem, és úgy néz ki csak az 55 colosra nem sajnálom a 3-400khuf-t, ezért elég az fhd.
Az lenne a kérdésem,hogy médiamarktban szoktam csodálni egy LG 910-est, nagyon tetszik, de ott túl világos van, hogy tényleg csak pozitív tulajdonságai vannak plazmához és a különböző led technológiákhoz képest?
Vagy mi van, amiben rossz az oled?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1930) Nemir Ombe válasza Joshi (#1928) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Már megint "OLED maffiát" hallucinálsz.... :D ....mindössze annyi van, hogy a wrgb oled az LG-é, az rgb oled a samunak sem jött össze, mások meg még itt sem tartanak .... ;)

(ha kínában meg lemásolják a LG technológiáját, akkor vagy csak Kínában árulják vagy liszeszdíjat fizetnek az LG-nek, hogy árulhassák mindenhol és máris nem lesz olyan olcsó .... az első esetben majd rendelhetsz "olcsó kínai oled-et" az alibaba-ról, a másodikban meg megveheted "jó drágán" a sarki boltban .... :D

envagyok:

Én is 910-et vettem még ősszel, nekem teljesen rendben van, kb. 270-280cm a nézési táv, ide felesleges volt a 4K (volt nálam 920 is de feleslegesnek találtam az akkori majd 300e felárat, 4K film szinte nincs, az agyontömörített "4k sztrímekért" nem fizetek, a youtube-on megint hagyjuk a 4k-t, a demók meg már 2.-ra is unalmasak.... :D ) a képe teljesen rendben van (termeszetesen ajánlott normálisan beállítani) a mozgásmegjelenítése is teljesen jó (szintén ajánlott játszani a true motion-nal és a beállításokkal) és kb. ennyi ... a fényerő nappal is elég (50-max. 70 nálam) .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#1931) Joshi válasza envagyok (#1929) üzenetére


Joshi
titán

"Vagy mi van, amiben rossz az oled?"
Kib@szott drága. ;]

(#1930) Nemir Ombe a TV Kartel mindig utólag derült ki és érdekes módon mindig kifizették a büntetést az érintett gyártók úgy, hogy meg sem karcolta őket. Hidd el hogy ez nem véletlen, ezek a TV árak bődületesen magasak.

[ Szerkesztve ]

(#1932) Nemir Ombe válasza Joshi (#1931) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A látod, meg is találtad az okot .... azért drága az OLED, hogy ki tudják fizetni a büntetést belőle .... ;]

Hmm ....

(#1933) Joshi válasza Nemir Ombe (#1932) üzenetére


Joshi
titán

Az a gond hogy ez nem vicces, ilyenkor mit csinálnak a vizsgáló szervek? :((( Esetleg a Bahamákon nyaralnak a kenőpénzeken? ;]

(#1934) envagyok válasza Nemir Ombe (#1930) üzenetére


envagyok
veterán

Pont a múltkor ültem be moziba a star wars-ra.
Ott sincs igazi fekete, majdnem rosszabb volt a plazmámnál.
Plazmánál nekem pl közelről nézve nem egyenletesek a sötét színek, van kis vibrálás.

Az oleden pl a mozgás közbeni sorfelbontás rendben van?
Állítólag a vizet sem szeretik. Akkor nem lehet lemosni a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1935) Joshi válasza envagyok (#1934) üzenetére


Joshi
titán

Úgy általában probléma van a 4K sorfelbontással legyen az LCD vagy OLED. Azért vannak itt még hiányosságok. :D

Ja, de azért perkálj ki egy 65"-os OLED-ért 1,5millát de ízibe. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1936) Partz válasza Nemir Ombe (#1927) üzenetére


Partz
senior tag

Pedig a Samsung a Qled-lcd tévéit az oled ellenfelének szánja, lásd árak. Akármilyen viccesen hangzik, ezt komolyan gondolja a Samsung, de ebbe most nem mennék bele részleteiben. Az Lg pedig mindig, az olcsóbb szegmensbe szánta a legjobb lcd-it, mint a top Samsung tévék.
Ha követed a fórumot szerintem már volt róla szó, idén az Lg már árversenyre törekszik más gyártók felső kategóriájával szemben az oled tévéivel.
Pont arról van szó, hogy ilyen "alacsony" bevezető árakkal még nem jöttek oled tévék. Azért se érdemes ezzel számolnia sokaknak, mert ezek még zuhanni fognak boltba kerülésig, hiába jön rá az áfa. Ami ebből tisztán látszik, hogy idén év végén sokkal közelebb kerülnek ezek a tévék a nagyközönség számára, mint tavaly. Itt most nem a technológiáról van szó, hanem a bevett msrp árakról, ami lcd-kre is ugyan így vonatkozik, lásd a Samsungos példa.

30-40% akkor lesz a tavalyi és az idei modellek között, mikor frissen kijönnek. Karácsony előtti akciókban kilehet fogni, a tavalyi oled-ekhez hasonló áron az ideieket is, ez már bevett szokás itthon és külföldön egyaránt.

Én itt most konkrétan az 55"-os készülékekről beszélek, a 77" teljesen más kategória. Egyrészt a méret miatt, másik a gyártás-kihozatal. Ott az lcd dominál, még jó pár évig.

(#1937) Nemir Ombe válasza envagyok (#1934) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Vibrálás nincs, sávosodást (szokták említeni szűrke háttérnél) én még nem láttam, sok helyen írják a sarkok sötétedését, de ezt sem vettem észre, a mozgásmegjelenítés azért nem egy csúcs plazma szintje, de egy "átlagoséhoz" képest már nem rossz, de ez megint igényfüggő.... vízzel nem szoktam lemosni, arról nem tudok nyilatkozni .... ;)

Joshi:
A "vizsgáló szervek" ilyenkor várnak, hogy legyen "jó nagy" bevétele a cégnek, hogy "jó sok dollár" büntetést tudjon fizetni .... és akkor mindeki elégedett .... (a cég előrecbeszedte a büntetést, a szerv jó sok pénzt kaszál, a fogyasztó meg örül a terméknek, ez így működik).... ;)

Partz:
Az, hogy a samu minek szánja a qled-lcd-t, azt majd a piac eldönti, vagy rájönnek az emberek, hogy ez is "csak" egy lcd vagy örülnek, hogy "qled" .... a samu. majd a "rendes" qled tv-vel tud nagyot dobni, ha eljut addig .... az lg meg ki fog hozni egy felsőkategóriál lcd "vonalat" az oled alá, ami olcsóbb lesz mint a samu qled-lcd változata, de kb. azt fogja tudni és e felett lesz az oled .... jelenleg az lg-nek áll a puac ezen a téren .... (olvasd el a "hirekben" hogy mit jelentett be az lg a qled "ellen", nem olcsó oled-et .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#1938) Partz válasza envagyok (#1934) üzenetére


Partz
senior tag

Mozinak rosszabb a feketéje, mint egy plazmának pláne egy oled-nél.
Plazma mozgásfelbontása jobb mint az oled-é vagy mint az lcd-k.
Ha a tisztításra gondolsz, a kijelzőket max nedves törlővel szokás kezelni, de erre is kapni spéci tisztító habot. Mivel a panelt légmentesen zárják ez nem okoz problémát. Ha már itt tartunk az UV is árt neki, de ebből kifolyólag UV szűrő réteggel látják el ezeket a kijelzőket.

Nemir Ombe
Látod valahogy csak a Samsung a piacvezető, ezt köszönhetik a nem gyenge marketingjüknek is. "Led-tv", most a "Qled-tv". Bár az Lg az utóbbi évékben tarol az oled tévéivel a prémium szegmensben.

[ Szerkesztve ]

(#1939) Nemir Ombe válasza Partz (#1938) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Hát marketingben biztos, hogy jobbak .... ;)

Hmm ....

(#1940) Joshi válasza Partz (#1938) üzenetére


Joshi
titán

"Bár az Lg az utóbbi évékben tarol az oled tévéivel a prémium szegmensben."
Nem nehéz tarolni ha nincs konkurencia. :U

(#1941) mettek válasza Joshi (#1923) üzenetére


mettek
addikt

Gondolom nem vitte el a kutya se... :D A 4k modell meg kipörgött mert nagyon jó áron ment a végén. Monsom, én az utolsó darabot hoztam el Pécsen.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1942) envagyok válasza mettek (#1941) üzenetére


envagyok
veterán

Melyiket mennyiért?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1943) Milán13


Milán13
tag

Sziasztok!

A mai napon tulajdonosa lettem egy LG OLED 55 B6J készüléknek. Nagyon tetszik, de egy dolog igazán zavar, mégpedig eléggé sávosodik és utánhúz. Mi lehetne a megoldás?

Hol lehet jó beállításokat találni a tv-hez?

Hol lehet a firmware-t fissíteni?

Köszönöm!

Üdv, M.

(#1944) Strezi válasza Milán13 (#1943) üzenetére


Strezi
őstag

Hagyd felmelegedni a szobában :D

Kell a TV-nek pár óra bejáratás. Járasd egy estét egész képernyős fehérzajjal, utána már nem kell foglalkozni vele. pl. ez jó (hangot vedd le): https://www.youtube.com/watch?v=t0I4mTEdAf8

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1945) Nemir Ombe válasza Milán13 (#1943) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

"sávosodik és utánhúz"

Biztos oled-et vettél.... !!?? ;]

Beállításra pl. itt [link] egy "opció" a végeredmény meg vagy tetszik vagy nem .... a fw frissítés a menüben van, ahol találsz "beépített használati utasítást" is .... érdemes elolvasni.... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#1946) Milán13 válasza Strezi (#1944) üzenetére


Milán13
tag

Köszönöm!

Ez komoly, hogy be kell járatni? Ilyen drága tv-nél azt hittem egy mezei film 1080p-ben nem kéne, hogy gondot okozzon. A probléma részletesebben leírva: két vízszintes sávban (felső és alsó harmad) elcsúszik a kép.

(#1947) index31 válasza Milán13 (#1946) üzenetére


index31
tag

Nem ilyenre gondolsz ?

[link]

(#1948) Milán13 válasza index31 (#1947) üzenetére


Milán13
tag

Nagyon hasonló, mintha három szeletből állna a kép és egymáshoz képest elcsúsznak.

[ Szerkesztve ]

(#1949) index31 válasza Milán13 (#1948) üzenetére


index31
tag

Oled betegség.

(#1950) Milán13 válasza index31 (#1949) üzenetére


Milán13
tag

Szép a képe, de így élvezhetetlen. Milyen megoldás van az enyhítésére vagy eltüntetésére? (A 10 órás youtube videót majd lejátszom éjszaka)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.