Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71627) stemplar07


stemplar07
őstag

Sony MDR-1AM2
Első benyomások
Kényelem össze szerelés : viszonyítási alapom ,2 év MSR7 ,nos leginkább ezért nem használtam,szorított,kényelmetlennek tartottam.. bár lehet kevesebb volt a hangszivárgás . Könnyű fejes nagyon .Nem nyikorog , hangtalan minden mozdulatra (vs.MSR7 nyekergett , nyikorgott+a zörgő műanyag jack-ek ezt nem is értettem vs. ATH-AD900x hez képest) Kábel gumírozott kívülről nem vezeti fel a zajt. Párnák , memóriahab,nagyon kényelmes de kicsit vékony , nagy füleknek nem ajánlott, az én fülem kis igazgatással elfér belül .(HeadFin sokan cserélték Meze99 párnára,passzol hozzá nagyobb a hely és vastagabb)

Hang : ezt még nem ragoznám túl (élő példa a HD660S ami először nem annyira tetszett a HD650-hez képest,de aztán mérgemben 4 napig járattam és láss csodát, megjavult a dolog ,nem butaság ez a járatás dolog..) tehát most járatom szépen vagy 100 órát . Egy valami kiderült , a puncsos MSR7/és leginkább az AM1A jellemző , mindent befolyásoló szub basszust megoldották . A hangkép inkább nyitottra jellemző érdekes módon , de ez aztán végképp kinyílik a balanced kábellel,amúgy létezik után gyártott 2,5mm-es balanced is hozzá,nem csak 4,4 Pentaconne ,én ez utóbbival használom .Nagyon könnyen hajtható , de itt sem mindegy a forrás .A V30 könnyedén elbír vele low gainben is,de meghálálja ez is a HighGaint . A Q5 low-ban ,nagyon szépen muzsikál ,lehet a balanced miatt is .Az ES100 nevetve kiszolgálja itt a 2,5 mm balanced out miatt nem tudtam próbálni.. . Mindhárom forrásból bitperfectben minden féle EQ nélkül használható , Az alap mélyei nagyon lent vannak, de differenciáltak . A közép/ magasak jobban előtérben vannak néha ez furcsa a HD-khez képest .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.