Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) GML válasza .DLL (#24550) üzenetére


GML
őstag

Ez rövidebb..

(#24552) R5TL


R5TL
csendes tag

Igen, közben megtaláltam, hogy a ground és a mic fordítva van bekötve...
Ha nyomva tartom a gombot, akkor valóban jól szól. (Csak egyfolytában csönget, szóval valami adaptert kell szerezni hozzá.) Illetve remélem sima sztereó aljzatból (erősítő, TV, PC stb) nem lesz gond. (??)
Kár, hogy erről nem találtam semmi infót előtte, csak most derült ki.

(#24553) Kalos7


Kalos7
tag

Csáó!
Egy Asus Xonar DS hangkártyába, hogyan kell beüzemeltetni egy Labtec Clearvoice Head Mic LVA-7330 fejhallgató és mikrofont?

(#24554) fattyu


fattyu
veterán

Na megvan az ss100 :))

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#24555) jippa válasza fattyu (#24554) üzenetére


jippa
aktív tag

Nem hiszem, hogy 10-nél több lenne belőle az országban. Grat. Vigyázz rá.

Miheztartás végett.

Ezen az árszinten forognak az ebayen a jó állapotú ritkább orosz orthok.

(#24556) fattyu


fattyu
veterán

első benyomások az ss100ról. Vonaton.
laptop aq forest headstreamer ss100

Kezdjük kívülről. összerakási minőség zseniális. Masszív dög. impresszív. fém bőr.

jóval érzékenyebb mint a yamahák. Könnyebben is hajtható meg hangerő is sokkal inkább beleér abba hogy na most már jó hangos. A yamahákkal főleg a hp3, halkabb felvételen koppra fordult a clip+ is meg a headstreamer is.

ennyire részletes fejesem nem volt még. nagyon nagyon jó a felbontása. Megkockáztatom hogy erősebb mint a t70 volt, és azt is hogy ez nem csal a magasemeléssel. Alapvetően egy neutrális vagy kcisit világos karakter ( a yamahgákhoz képest mindenképp világosabb )

nagyon lineárisnak egyenesnek érzem a hangképét. Nincs emelve érzésre sehol. Mélyben sem. Ott van pontos de nem sok nem hivalkodik. Középben énekhangokban gitárban rettentesen erős. Fent nem tolakszik szép fényes de nem bántó nem karcol.

tere rendben van tetszik erről nemtudok bullshitelni nem vagyok érzékeny rá.

Eszerint zseniális.

Viszont. Supra és nagy erővel nyom. eszerint az én nagy fejemen ez eléág kényelmetlen. Meg fogom szokni elvégre k518at is évekig elviseltem napi 8 órában de ez nem bánnám nem lenne.

Árát amit nem publikálok de ahogy az eladó is mondta egy korrekt ajánlat volt nekem ez érte. Örvendezek.

Jippa: köszönöm az lesz. Ez nem megy sehova. Kótyavetyélni lehetne csak. Azért meg kár lenne. Már nézni is öröm.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#24557) fattyu


fattyu
veterán

és két font biddel buktam el egy yh100at. VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :W

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#24558) SsPL711 válasza GML (#24551) üzenetére


SsPL711
őstag

Na ilyet hol lehet szerezni itthon?
Nekem is SE Xperia-m van és az MH1C-hez kellene ilyen.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#24559) jippa válasza fattyu (#24557) üzenetére


jippa
aktív tag

nem aprózod el, mester

legszebb napjaimra emlékeztetsz :)

(#24560) fattyu válasza jippa (#24559) üzenetére


fattyu
veterán

áh befejeztem. 75 font egy yh100ért... :S annyiért kellett volna nyilván.

viszont asszem az ss100al eléggé homerunt fogtam. gitárt így még nem hallottam.

degyűlölöm az uj flickrt

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#24561) myatarix


myatarix
csendes tag

Sziasztok :)

Skullcandy Aviator fejhallgatóval van valakinek tapasztalata? :)

The ultimate vintage computer collector :)

(#24562) Dorien válasza myatarix (#24561) üzenetére


Dorien
veterán

Elvileg az egy egész jól sikerült darab a Skullcandy-től. Én egyéb fejeseket hallottam tőlük, azok nagyon gyengén szóltak.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24563) fattyu válasza fattyu (#24560) üzenetére


fattyu
veterán

és annyira sima a zene. ennyi részlet és mégis zene és egységes és nemrészletek meg egyes dolgok fognak meg hanem az egész előadás. Ez valami elképesztően jó. na befejeztem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#24564) .DLL válasza fattyu (#24563) üzenetére


.DLL
veterán

És arra a fejesre én is majdnem rávetettem magam! Csak most van egy tartozásom, addig semmit sehova. :(

(P.H.)

(#24565) narancsnn


narancsnn
senior tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok ha hülyeséget kérdezek, de miről tudom megismerni hogy a Dr.Dree fülhallgató eredeti-e?

Köszönöm.

(#24566) Dave™ válasza narancsnn (#24565) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szarul szól és online ellenőrizve a sorozatszámát azt dobja ki, hogy eredeti.

(#24567) Zoli133 válasza Dave™ (#24566) üzenetére


Zoli133
őstag

:DDD ;] , nincs több hozzáfűznivalóm.

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#24568) GML válasza Dave™ (#24566) üzenetére


GML
őstag

:C :R
No cemment...

(#24569) GML válasza narancsnn (#24565) üzenetére


GML
őstag

Melyik fejesről van szó?
amúgy lmgtfy

(#24570) Ati1979 válasza Dave™ (#24566) üzenetére


Ati1979
veterán

:C :DDD

(#24571) narancsnn válasza GML (#24569) üzenetére


narancsnn
senior tag

(#24572) GML válasza narancsnn (#24571) üzenetére


GML
őstag

hajj. nem az érdekel, hogy hogyan néz ki... hanem hogy mi a neve.

(#24573) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Sziasztok!

3 terméket néztem ki magamnak, ránézésre mindhárom megfelel a támasztott követelményeimnek:

- JBL J88
- Pioneer SE-MJ721
- Pioneer SE-MJ751

Segítenétek ezek összehasonlításában? Utcán használnám, legfőképp bringázás vagy buszozás közben mobilról. Ti melyiket választanátok?

Köszi a segítséget!

(#24574) narancsnn válasza GML (#24572) üzenetére


narancsnn
senior tag

Beats solo HD

(#24575) GML válasza narancsnn (#24574) üzenetére


GML
őstag

(#24576) narancsnn válasza GML (#24575) üzenetére


narancsnn
senior tag

Köszi! :R

(#24577) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A csaknem egy éve kezdett topic cím egységesítés a vége fele közeledik, így e topic is áramvonalasabb címet kapott.
Mivel anno ebből nagy thread született, hogy ez "nem lett bejelentve", ezért most szólok.
Köszönöm a figyelmet, további kellemes fórumozást :)

(#24578) hardverhaver


hardverhaver
tag

Valaki/valakik teszteljék már le a Superlux HD631-et. Én vettem egyet és nagyon tetszik a hangja, de sehol a neten nincs vélemény vele kapcsolatban, pedig örülnék neki ha kapnék megerősítést a hangminőségével kapcsolatban. Volt már sok fejesem, köztük olcsóbb és drágább is, ám úgy érzem, hogy a HD631 mindet maga mögé utasítja a mindössze 18-19.000Ft-os árával.

[ Szerkesztve ]

(#24579) .DLL válasza pietrrr (#24573) üzenetére


.DLL
veterán

A J88-at nem hallgattam elég ideig.

A Pio MJ 721 nagyon erős mélyben, de jó, nem puffog, nem kopog, nem tompa felül sem. Ha erre van igényed, akkor jó útitárs lehet.

Az MJ 751 hasonló, de még maxra tekert méllyel is konszolidáltabb volt, mint az öccse. Ezt sem volt alkalmam nyugalomban részletesebben meghallgatni, nem tudom ennek a két hangszórós megoldásnak milyen hátrányai vannak, de a hangja elsőre bejött.
Viszont, mint tudjuk egy meghallgatás nem meghallgatás.

(#24577) Kalandor: Már megint?? Miért? És most sem lett bejelentve, már át is van nevezve. Mindegy múltkor is túl magas volt a flame oszlop... :/

(#24578) hardverhaver: Miért kéne megerősítés, ha tetszik? Azt megteheted, hogy ha valaki leírja a paramétereit, és illik rá ez a fejes, akkor ajánlod neki. Én is ezt tettem sokáig a Philips shp-5401-gyel (ami most talin is kapott elismerő pillantásokat) de mivel már nem nagyon lehet beszerezni, így nem is ajánlgatom. Én vettem belőle kettőt, mert ilyen fejes nincs még egy, van jobb, van más, de ez a hangzás nekem legyen meg még pár évig, ha fun kell, ennyi. Másnak meg más kell. Örülj te is a szerzeményednek. ;)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#24580) pietrrr válasza hardverhaver (#24578) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Valahol ki lehet próbálni?

(#24581) matyi94 válasza narancsnn (#24571) üzenetére


matyi94
senior tag

Ez nem eredeti. Meg ha eredeti lenne is hulye lennel megvenni, mert az eredeti is egy kalap szar. Utalom a beatset, de annyit tudok rola, hogy egyoldalas kabele van.

Legyen szép napod!

(#24582) GML válasza matyi94 (#24581) üzenetére


GML
őstag

Azért azt tegyük gyorsan hozzá, hogy a bícc az egy ruházati kiegészítő, mely alkalmasint alkalmas zajszennyezésre. ;]

(#24583) hardverhaver válasza .DLL (#24579) üzenetére


hardverhaver
tag

Nem "kell" a megerősítés, csak jó lenne. Ha neten találtam volna legalább pár véleményt, akkor nem jeleztem volna ebbéli kívánságomat, illetve van egy olyan érzésem, hogy mások is szívesen vennék, ha kiderülne eme modellről, hogy amolyan "best" készülék a 20.000Ft-os kategóriában. Mindenesetre nekem ez a gyanúm, de eddig ezzel egyedül vagyok és ezen lenne jó változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#24584) hardverhaver válasza pietrrr (#24580) üzenetére


hardverhaver
tag

Ha lejössz Paksra akkor én a rendelkezésedre bocsátom :)

(#24585) Bodz válasza Kalandor (#24577) üzenetére


Bodz
Topikgazda

"áramvonalasabb"
Az eddigi se volt hosszú, vagy nehezen felfogható. És persze mindenkinek megfelelt.

[ Szerkesztve ]

(#24586) .DLL válasza hardverhaver (#24583) üzenetére


.DLL
veterán

Milyen fejesekkel hasonlítottad össze a nála egyenlő vagy magasabb árkategóriából?
Ha konkrétumok vannak, akkor az már egy jó ajánló.

(P.H.)

(#24587) PofaJenö válasza narancsnn (#24565) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Talán itt leírják [link] ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#24588) pietrrr válasza hardverhaver (#24584) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Nagyon köszi, csajom paksi, szal még az is lehet h élek vele előbb-utóbb :))
Tényleg, egyébként mikkel hasonlítottad össze, melyek azok, amiknél szerinted tuti jobb?

(#24589) hardverhaver válasza .DLL (#24586) üzenetére


hardverhaver
tag

A Superlux márkán belül szinte az egész termékcsaládot végigkóstoltam úgy, hogy a jelenleg tulajdonomban lévő AKG K-240DF és egy Sennheiser HD 280-al eresztettem őket össze. A superluxok közül egy sem nyerte el a tetszésemet, ám amikor az utolsót vittem haza ami a HD631 volt ,magam is meglepődtem, de annak a hangja összességében jobban tetszett mint a két sajátomé. De ezzel lehet, hogy egyedül vagyok és ennek szeretnék utána járni a Ti segítségetekkel. :)

(#24590) pietrrr válasza hardverhaver (#24589) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Milyen a karakterisztikája, mely tartományt emeli ki inkább? És hol gyengébb? Elektronikus zenék hallgatására (drum&bass, breakbeat) ajánlanád? Mennyire mobilis? Bringázáshoz, tömegközlekedéshez használható?
Bocsi a sok kérdésért, csak épp most tervezek beszerezni valami fejhallgatót, de még nem igazán tudom, hogy mi is legyen az :)

(#24591) .DLL


.DLL
veterán

Itt nincsenek jó véleménnyel róla :( Slux. HD631 by earmass.com

(P.H.)

(#24592) hardverhaver válasza pietrrr (#24590) üzenetére


hardverhaver
tag

Én bringázáshoz semmilyen fejest, pláne nem fülest nem ajánlanék, de a többi mobilitáshoz szerintem megfelel, mert könnyű, nem túl nagy és mivel zárt így kizárja a zavaró hangokat. Pakson éppen pár hónapja gázolt halálra egy autó egy ismerősömet. Állítólag se nem látta, se nem hallotta az autó érkezését.
Na de a többi: A mély és a magas hangkiemelése szerintem csekély. Éppen annyi ami még nem zavaró és nem ül rá a középtartományra ami mellesleg meglepően vastag és tárgyilagosan részletező. Az AKG és a Sennheiserhez képest nagyobb a részletgazdagsága. A hangszerek lecsengése tovább volt hallható, az énekesek szájában hallottam a nyál jelenlétét!
A gyengéje a kényelmetlenség. Meglehetősen nyomja a füleket.
Sajnos nem tudom, hogy elektronikus zenén hogy muzsikálna, én azt nem hallgatok. Én jazz, blues, komolyzene mellett teszteltem és azok feküdtek neki.

(#24593) hardverhaver válasza .DLL (#24591) üzenetére


hardverhaver
tag

Finoman szólva is ellentmondásos vélemény a HD631-röl. Még hogy nincs elég basszusa?! -hát akkor tegyen egy mélyládát a fejére :)
Abban viszont igaza van, hogy kényelmetlen. Sajnos valóban az, nyomja az ember fülét.
Viszont a többi kritikája inkább dicséret.

(#24594) .DLL válasza hardverhaver (#24592) üzenetére


.DLL
veterán

Az komolynak hangzik, alkalomadtán rápróbálok, de errefelé sajna nem lehet kipróbálni.

Igen, az hogy nem tud "swivelt" a fülkagyló tervezési bűn, így nem tud ráfeküdni a fejre, ott nyom ahol nem kéne, próbáltam sok ilyen béna fejest érthetetlen az ezen való spórolás, így a vásárlók fele kiesik.

Itt talán a fém pánt hajlítgatásával megáll fejes olyan szögbe fordítva ahogy pont jó. Párna cserével talán kénylemesebbé tehető. :F

(#24551) GML: Nem szeretem a nagy kiálló dolgokat a telefonomból. Kicsi csatlakozó, pár centi minőségi puha kábel, azt'jól van.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#24595) Fluke válasza proci985 (#21200) üzenetére


Fluke
tag

Hello!

Van egy hd202 és utálom, És szeretnék valami olyan fejest amitol kinyilik a világ, mélyek vannak stb. Superluxokat ajánlották nekem zárt kellene. Igazábol már elmentem dragabb kategoriák felé is shure srh 440 srh 840, beyer dt770pro, de ha van olcson hangos dinamikus fejes akkor az is jo lenne.

[ Szerkesztve ]

(#24596) hardverhaver válasza .DLL (#24594) üzenetére


hardverhaver
tag

Igazából csak több órás zenehallgatás után kezd kényelmetlen lenni. Én is gondolkozom valami jó megoldáson ami kényelmesebbé tenné. Mindenesetre úgy gondolom, hogy ebben az árkategóriában nincs ellenfele, de mivel a véleményemmel "még" egyedül vagyok, ezért ezt csak halkan merem mondani. :)
Szép álmokat mindenkinek!

(#24597) hardverhaver válasza Fluke (#24595) üzenetére


hardverhaver
tag

Éppen most tárgyalunk egy HD631-est. Csak ajánlani tudom.

(#24598) .DLL válasza Fluke (#24595) üzenetére


.DLL
veterán

Az SRH 440-nél mélyebb, karakteresebb hangja van a Takstar Pro-80-nak (más néven LDSystems hp-800, Gemini hsr-1000), a 440 kiegyenlítettebb "stúdiósabb" hangzás, és a kényelme nem mindenkinek jön be.

De a fejesednél a Takstar HD-2000 is jobb, de 5k-ért V alakúbb karakterrel ott a Maxell Retro DJ, na az nekem egy kinyílás volt a zártak között. Nem drága egy próbát megér, van ahol 4e Ft.

Superluxból HD661, 681 EVO (ez félzárt, de nagyon jó)

Akg K511, árban feljebb a K540 tiszta, részletes, de ütős hangja van.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#24599) Fluke válasza .DLL (#24598) üzenetére


Fluke
tag

Köszi, de pl a hd661nél csak olyanokat árulnak hogy hd661wh vagy hd661bk..

[ Szerkesztve ]

(#24600) Fluke válasza .DLL (#24598) üzenetére


Fluke
tag

Ja még annyi hogy amiket itt felsoroltál ezekozzul te melyiket venéd meg? Melyik a legjobb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.