Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) Bodz válasza torma1981 (#25300) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Azzal azért vigyázz, ha nem eléggé szoros a fejeden, illetve nem zár tökéletesen a párna, akkor elég szarul tud szólni. :) Csak próba után vedd meg! De amúgy jó darab.
Nemrég egy ismerősöm futott bele ebbe, elég kicsi feje van, nagy, elálló fülekkel.

[ Szerkesztve ]

(#25302) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Srácok segítségeteket kérném.

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Itthon asztali gépen és gitár kombóra kötve.

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Általános, filmek, zene (főként Rock, Rock n' Roll és pop nagyon általánosítva, dnb, meg dubstep kizárva).

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30 ezer max

Kizárólag VEZETÉKES.
Circumaural
Zárt
Mikrofon nélküli

Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Ami zavar, ha elmegy a hangerő vagy a basszus a hangzás rovására (gondolok itt arra, hogy nagyobb basszust akar megszólaltatni, de nem képes rá, és inkább zavaró lesz mint élvezhető).

Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Alaplapi, de újítanék valami értelmesebbre Asus Xonar ~10 ezres kategóiában.

Ami még fontos lenne, hogy amennyiben elvárható ebben az árkategóriában, hogy nem szeretném fél évente-évente cserélgetni.

Amik elsőre tetszettek:
Invotone HD2000
Shure srh240
Shure srh440

[ Szerkesztve ]

(#25303) torma1981 válasza Bodz (#25301) üzenetére


torma1981
veterán

Megyek Médiába hallgatózni. Ott remélem lesz. :D De köszi a figyelmeztetést. :P

(#25304) Meridius11


Meridius11
aktív tag

HD229 nálam egy 4000 forintos sony szintjét hozta összeszerelési minőséget, kényelmet, és hangzást illetően.

Időközben vettem egy Philips SHP8900-at, ez masszív darab, mammut méretű fülpárnákkal. Remek cucc, bár a basszust hiányolom. Már előre félek hogy honnan fogom a kábelt pótolni, sok helyen olvastam hogy sérülékeny.

[ Szerkesztve ]

(#25305) fattyu


fattyu
veterán

én tudom hogy nem ugyanaz az ár és minőségategória de azért egy ideje használok fejeseket. MINDEN nap utcán munkában itthon biciglin. Kivétel nélkül a kétésfél 3 méter kábeleket tekerem fel és akasztom ide meg oda utcai/bicigli használat közben, de sosem volt még kábeltörésem. Most hogy nagyon vigyázok, vagy valahol a drágább tényleg tartósabb is....

Csak eszembe jutott.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#25306) zsocy válasza Meridius11 (#25304) üzenetére


zsocy
őstag

Ha tönkremegy rakatsz bele másikat, Dudika10 pl. ilyesmi javításokat csinál.

Sosem értettem hogy valaki megvesz valamit és attól fél hogy mi lesz évek múlva ha tönkremegy. Furcsa.

(#25307) Bodz válasza Meridius11 (#25304) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Á, a mindenes SHP8900, ami se nem jó, se nem rossz, csak teszi a dolgát. :)
Nem hiszem, hogy a nagy átlagnál sérülékenyebb lenne. Nem kell erősen rángatni, meg székkel áthajtani rajta és akkor nem lesz gond.

(#25308) DGeri98


DGeri98
csendes tag

El tudnátok mondani, hogy mik a különbségek a Superlux 661 és 662 között?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#25309) .DLL válasza Bobrooney (#25302) üzenetére


.DLL
veterán

Pro tipp: AKG K551
1Ft híján 30 rongy a BB-ban, minőségi, fém alkatrészek, óriási kényelem,
remek hang, csókolom.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#25310) Dorien válasza Meridius11 (#25304) üzenetére


Dorien
veterán

Osztom a HD229-ről szóló negatív véleményt, szerintem roppant gyenge egy fejes minden szempontból...

DGeri98:

661: Kellemes méret, utcára is ajánlott darab.
662: Böszme nagy, jól izolál, utcára a mérete miatt nem ajánlott, de otthonra jó lehet. Ha nem fontos az izoláció, akkor inkább egy félnyitott 681-et javaslok, főleg 681 EVO-t.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25311) Bodz válasza DGeri98 (#25308) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Méret, kényelem, de ez egyértelmű ugye. A 661 mindenben jobb. Ha jót akarsz magadnak, akkor ezt veszed. A 662-ben több a mély, mosottabb, döglöttebb az egész hangja.

(#25312) DGeri98 válasza Dorien (#25310) üzenetére


DGeri98
csendes tag

Utcára kéne, izoláció elég fontos, és annyira nem riaszt el a nagy méret. Arra vagyok inkább kíváncsi, hogy hangzásban milyen különbség van, illetve a kábel érdekel még. Mindkettő levehető? (nem tudom, hogy mennyire szakszerű a "levehető" szó, de nem tudom, hogyan kell az angol "detachable" - t fordítani). És ha "levehető", akkor szabvány, könnyen helyettesíthető? Mennyire tartós?

(#25313) DGeri98 válasza Bodz (#25311) üzenetére


DGeri98
csendes tag

És a 661 milyen kábellel rendelkezik? Szabvány levehető?

(#25314) .DLL válasza DGeri98 (#25313) üzenetére


.DLL
veterán

Most oké, hogy fórum, meg segítünk, de ilyenek, hogy melyik hogy néz ki, meg lecsatolható-e a kábele arra igazán ott a google többezer képe az összes fejesről.
Ide olyan véleményekért érdemes jönni mint pl. milyen a hangja, kényelme, tartóssága, ami már lehet hogy szerepel is a fórumban, úgyhogy tessék a remek keresőt is használni. ;)

A 661 fülkagylói függőleges tengely körül nem tudnak elfordulni (no swivel) vagy legalább is csak minimálisan, így ez nem minden fejformára fekszik fel tökéletesen.

(P.H.)

(#25315) Bodz válasza DGeri98 (#25313) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Olyasmi, simán cserélhető akár fillérekből is. Akkor van igazán baj, ha a fülesen lévő darabbal történik valami, na az szívás, bár gyógyítható.

[ Szerkesztve ]

(#25316) Ati1979


Ati1979
veterán

Megvan az ad2000x-em! :)

Viszonylag jól illeszkedik, viszont lehetne még jobb is. :) Szóval ahogy látom nem nagyon lehet állítgatni.

Felül vannak ezek a fém tartók érdemes lehet kicsit összenyomi azokat, hogy ezáltal jobban illeszkedjen fülre?
Ha két ujjal két oldalt összenyomom a fejest egy kicsit, tökéletes lesz az illeszkedése és sokkal jobb lesz a basszus! :))

Vagy mit lehet még csinálni esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#25317) Bobrooney válasza .DLL (#25309) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Köszi a válaszodat! :R
Az általam írtak milyenek főleg arra a célra amire leírtam? Csak azért is kérdezem, mert az Győrben meg tudom venni, vagy lehet még ki is lehet próbálni.
És így nagyjából mennyire lehet nagy a különbség közöttük?

(#25318) RetepNyaraB válasza Ati1979 (#25316) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Én hajlítgattam az a900x-et, de igazából nyomni kezdett egy-másfél óra után (najó, két óra alatt meg berohad; bár az zárt típus, ez meg nem). Viszont rájöttem ha eleget húzgálom a fejemen akkor megtalálja a helyét. A fejpárna orrod felé (előre néző, gyengébbek kedvéért) eső része legyen egészen a füled szintén előre néző részén (utóbbi persze a saját fejem tanulsága).
ÉS nyomogatni kell a kicsit fos párna miatt a fejen, akkor beáll elég hamar a jó pozícióba. Kissé macerás, na ;]

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#25319) .DLL válasza Ati1979 (#25316) üzenetére


.DLL
veterán

Emlékszek találkozóról az AKG K540-es fivérekre, és a fém pántos hangzásjavító megoldásukra? Lehet nálad is beválna, ha másért nem a megfelelő szorítóerő elérése miatt (és akkor nem kell az eredeti pántot hajlítgatni).
Megpróbálhatod a párnákat is forgatni a kagylókon, hátha van olyan pozíció, ahol jobban zár.

(#25317) Bobrooney: SRH240-et nem hallottam, a másik kettő megflelhet, DE az SRH-440 nem a legkényelmesebb, a HD2000 pedig annak ellenére belépő kategória, hogy az árát bőven megéri, egy K550/551 messze jobb tőle, sokkal kifinomultabb, kellemesebb hangja van, nem utolsó sorban a fizikai manifesztációja is százszor jobb az általad felsoroltaknál (recsegő műanyag mindegyiknél befigyelhet).

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#25320) Ati1979 válasza RetepNyaraB (#25318) üzenetére


Ati1979
veterán

Mielőtt hajligattad bő volt, utána meg szoros lett?

Nekem igazából pont nem az a bajom, hogy nyom. Hanem az, hogy "bő" egy kicsit. Kéne pár miliméter a fülemnél hogy zárjon. Vagy esetleg egy valamivel nagyobb párna lenne a megoldás?
Ha kicsit hajligatom a fémet a tetején remélhetőleg nem lesz baja. Nem szeretném eltörni semmiképp.

Az enyémen bőrpárna van! :)

(#25319) .DLL

Huh, nekem most nem ugrik be mi volt az. Tudnál esetleg linkelni valamit róla? :)

Megfelelő szórítóerő. Pont ez kellene.

[ Szerkesztve ]

(#25321) Bodz válasza Ati1979 (#25320) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Gumizd meg, hátha segít valamit.

(#25322) Bobrooney válasza .DLL (#25319) üzenetére


Bobrooney
senior tag

:R Köszi! Akkor sztem a K551 lesz. Megéri alá venni egy Asus Xonart?

(#25323) .DLL válasza Bobrooney (#25322) üzenetére


.DLL
veterán

Mindenképp, akár egy komolyabb Essence-t is vagy egy külső DAC/AMP-ot is. ;)

(P.H.)

(#25324) Dorien válasza Bobrooney (#25317) üzenetére


Dorien
veterán

A győri Hangszerdiszkont árulja szerintem mindet, náluk meghallgathatod őket.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25325) schawo válasza Ati1979 (#25316) üzenetére


schawo
titán

Nekem ez a fő bajom az összes AD-s AT-vel. Sehogy sem illik a fejemre. Alul nyomja a pofacsontom, a fülem felső részén meg több centis luk. Elcseszett egy mechanika.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#25326) Dave™ válasza Ati1979 (#25320) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ugyanez volt a probléma sokaknak az eredeti AD2000-rel is. A pánt valami extra rugalmas fém, simán nem nagyon tudod hajlítani úgy, hogy úgy is maradjon, mert visszaugrik. Állítólag az volt a megoldás, hogy a pántot fagyasztóhoz érintve le kellett hűteni, akkor lehetett hajlítani, majd mikor visszamelegedett úgyis maradt. De olvass utána, nehogy kárt tegyél benne, mindenesetre többen is ezt csinálták és bevallásuk szerint működött. Bőr párna van rajta? Az elég érdekes, és biztosan belenyúl a hangjába...

(#25327) Ati1979 válasza Bodz (#25321) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi :R

Első körben ezt fogom kipróbálni. Lehet, hogy segít. :)
Elképzelhető, hogy pont erre van szökség, mert ha felül összehúzná a fejest a gumi (lehet, hogy 2 őt is beszerzek) akkor megszűnne a probléma.

(#25325) schawo

Nekem azért ennél nagyobb szerencsém van. Alul nem nyom, ott tökéltesen illeszkedik, viszont fölfele kissé V alakba elválik, így van egy kis lyuk a párnák és a fülem között.

(#25326) Dave™

Köszi a tippet! :R Ha gumis megoldás nem működik ezzel is megpróbálkozom.
Sajnos nem találtam semmit róla a neten. :(
Eseteleg tudsz valami helyet ahol olvashatok erről? A head fin próbáltam keresni.

Igen változtat. Ha rányomom a fejemre rendesen akkor, közvetlenül az ak120-ról (most az hajta ideiglenesen) meglepően jó a basszusa. Pedig a forrás nem ideális hozzá.

Szóval ha sikerülne valahogy megoldani az illeszkedési problémát akkor nagyon rendben lenne számomra ez a fejes. Így is ok, de azért máshogy szól, ha nem szivárog a hang.

(#25328) chosa921 válasza Dorien (#25284) üzenetére


chosa921
tag

Esetleg tudsz tippet adni honnan szerezhető be?
Takstar Pro80 ? egy magyar webshopot találtam ( ez itt nem a reklám helye ) de biztos van több is, amazonon találtam 17800-ért free shippingel , szerinted?,

*Szerk: most nézem a magyar webshopban elfogyott :W

[ Szerkesztve ]

Üdv.:Peti

(#25329) DBAtti válasza DBAtti (#25272) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Sziasztok!

Még keresem a magyarországi lehetőségeket, hol lehet a Beyer DT231-re párnát venni. Eddig nem találtam. :(
Anno valahol láttam 4,4k-ért (évekkel ezelőtt), de most a keresővel sem találom.
Tudnátok mondani olyan üzletet, ahol lehet rendelni, vagy marad a behozatal? Ha már itt tartunk, esetleg van tapasztalat a nem gyári darabokkal?

Üdv!
Attila

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#25330) role_of_72


role_of_72
tag

Sziasztok!

Kicsit zsúfoltabb lett a munkakörnyezetem, ezért szeretnék egy fejhallgatót venni.

Paraméterek az első hsz nyomán:

Kb. 20-30 fős iroda ahol használnám, 2-3 méterre ülünk egymástól. Normál alapzaj, ami ilyen helyeken lenni szokott.

Max. 15k körül szánnék rá, vannak más hobbik is. :) Ismerős vagyok ebay-en, szóval onnan is lehet, egyébiránt magyarországi vásárlás a kézenfekvő. Vezetékes, circumaural, zárt, mikrofon nélküli a befutó.

Csak zenehallgatás a cél. Főleg metált hallgatok, valami hasonlót kell elképzelni, de szinte mindenféle zene becsúszik közben.

A lejátszás eszköze egy ThinkPad T420 laptop, tárgyai általában 320 közeli mp3 fájlok, néha flac, Windows Media Player.

Hangzásban fontosak a szép telt, de nem mindent elnyomó mélyek (gitár, lábdob, stb.), a közepet annyira nem tudom.. legyen rendben nyilván, de a magas ne csattogjon nekem. :)

Itthon PC-re kötve használok egy Creative Inspire P380 2.1 hangfal szettet, ennek konkrétan szerelmes vagyok a hangjába, szóval ha ismeritek, valami hasonlót szeretnék. :K

Köszi előre is! :R

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#25331) zsocy válasza DBAtti (#25329) üzenetére


zsocy
őstag

fi:zi'k esetleg? Nekem anno egy nem túl elterjedt AKG-re is tudott párnát hozni, és foglalkozik is Beyerekkel. Egy próbát megér.

(#25333) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

Fejhallgatót keresek, kb. 100-200 ezer között. Ki mit ajánlana az alábbi feltételekkel:

Többnyire vokállal teli elektronikus pop, trance, disco számokat hallgatok, de van, hogy egy-egy rock számot is meghallgatok, ha úgy van kedvem. De főleg az ének/beszédhangok a basszus és a nagy tér lenne a lényeg.

Zárt fejes kéne, otthonra. DAC-ot majd ha meglesz a füles akkor veszek, egy ahhoz illőt.

A lényeg a részletgazdag nagy terű, tiszta hangzás, erős méllyel megtámogatva.

Hangsúlyoznám, nem Luciano Pavarottit vagy Deathmetalt hallgatnák rajta főképp, tehát nem feltétlenül a legvalósághűbb hangzást keresem, hanem azt, hogy élvezet legyen rajta hallgatni minden számot éveken át.

Összegezve: Circumaural, mikrofon nélkül, kényelmes, otthonra, zárt, DAC-AMP majd eldől.

(#25334) .DLL válasza bundli (#25333) üzenetére


.DLL
veterán

Én egy planár mágneses fejhallgatót ajánlanék, azok általában nagyon pontos testes mélyet és kristálytiszta hangot produkálnak, de a legtöbb nyitott...

(P.H.)

(#25335) RetepNyaraB válasza Ati1979 (#25327) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Befőttesgumi is volt az enyémen, de közben összeszoktunk. Utóbbi jobb volt, mint a hajtogatás, csak ugye a szemüvegem rontja az összképet...
A párna nálam is bőr (szerűség).
Mindenképp több buzerálást igényel sajna, mint szeretnéd :/

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#25336) zsocy válasza bundli (#25333) üzenetére


zsocy
őstag

Ati1979 épp árul egy Beyerdynamic T70P-t jó áron. A rászánható különbözetből pedig vehetsz alá valamilyen DAC/amp-ot, mert szerintem ezen a szinten már kelleni fog vastagon.
Mondjuk otthonra lehet hogy jobb lenne nyitottat nézni, nagyobb a terük, stb. Persze a saját viszonyaidat te ismered jobban, ha zárt kell, akkor az kell :)

(#25337) bundli válasza zsocy (#25336) üzenetére


bundli
tag

Sajna azért kell zárt, mert nem egyedül lakom, örülnék ha a többi ember körülöttem nem hallgatná azt amit én, másrészt meg én sem akarom hallani a körülöttem levőket mikor zenét hallgatok.

(#25338) Ati1979 válasza RetepNyaraB (#25335) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát igen én is azzal fogok kezdeni szerintem. Remélem oké lesz. :)
Ha kellőképp összehúzza felül akkor szerintem rendben lesz.

Én nem gondolom, hogy magától megoldódna a probléma. Úgy nem tudom igazítani a fejemen, hogy teljesen jól zárjon.

(#25333) bundli

Azt is tudni kellene mennyit szánsz majd forrásra. Nagyon alaphangon kellene 200k egy olyan 100-200k körüli fejeshez.

(#25336) zsocy

:R

(#25337) bundli

A t70p zárt egyébként. Elsősorban mobil forráshoz tervezték, és elég könnyen hajtható.

[ Szerkesztve ]

(#25339) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok
Lehet hogy hülye kérdés de az USB hogy kapja a hangot? Mármint látom az USB-s füleseket. Ahhoz kell netán külső hangkártya vagy hogy? Nekem erősítőm van ott hogy lehet netán csatlakoztatni?

(#25340) bundli válasza Ati1979 (#25338) üzenetére


bundli
tag

Fejessel mehetünk kicsivel 200 fölé is, ha úgy van, DAC-ból kb. max 150-et gondoltam érte.

(#25341) Ati1979 válasza bundli (#25340) üzenetére


Ati1979
veterán

És a fejhallgató erősítő? Arra mennyit szánnál?

Amúgy én inkább forrásra költenék többet. Hiába veszel jó fejest ha nem megfelelő a forrásod.
Meg 200k körüli zárt fejes? Általában abban az árban inkább nyitottak vannak. Elég kevés a választék.

A másik az, hogy meg kellene hallgatnod néhányat, hamár ennyi pénzt akarsz rá költeni.

Ath w1000x (én még nem hallottam), fostex th600 (szintén nem hallottam), Beyer t5p esetleg.
A Denon-ok között is nézegethetsz szerintem.
A Shure SRH1540 is szóba jöhet még.

(#25342) AGE-T válasza bundli (#25340) üzenetére


AGE-T
senior tag

Egy T5P? ;)

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#25343) torma1981


torma1981
veterán

Na most már lassan kezd körvonalazódni a helyzet.

Sennheiser HD 439
Steelseries Siberia v2

Ez a kettő között vacillálok. 25k kb mindkettő. 60% játék, 40% Mozi, zene stb lenne.

Nem tudom melyik legyen. Mindkettőt ajánlják sokan.

(#25344) Bodz válasza torma1981 (#25339) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Saját hangkártyájuk van a kábelen.

(#25343) torma1981: Inkább ezeket nézegesd szerintem! :) SRH440, HP 800, K540, K551.

[ Szerkesztve ]

(#25345) torma1981 válasza Bodz (#25344) üzenetére


torma1981
veterán

Na mostjóvanmár. :) Teljesen elbizonytalanítotok. Egyik teszben dicsérik a 439-et máshol meg gagyinak mondják. Sajna nem tudom mindegyiket felpróbálni, meghallgatni. Így döntsön az ember hogy a legjobb árértékarány legyen.

(#25346) vzsryl válasza torma1981 (#25345) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A HD439 nem túl combos, az árát semmiképp sem éri meg, bár nem mondanám hallgathatatlannak.
A K551-et nem ismerem, de a többi leírása alapján az a 30k-s ár kb. egyet jelent az ajándék fogalmával.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#25347) torma1981 válasza vzsryl (#25346) üzenetére


torma1981
veterán

Akkor most teszteket nézve az AKG 540-551 a befutó. Főleg talán az 540. 551 kevés helyen 30k ott szerintem gyanúsan olcsó.

BestByte

Ezt a boltot nem ismerem. Csak itt 30k a cucc. Ahhoz képest hogy 20k-ig gondoltam nagyon elszaladtam. :D
Lehet marad a 540

[ Szerkesztve ]

(#25348) vzsryl válasza torma1981 (#25347) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A bestbyte túl nagy háttérrel rendelkező bolt ahhoz, hogy gyanús legyen.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#25349) Bargyu válasza bundli (#25340) üzenetére


Bargyu
tag

Szerintem a jó hangzás és a zárt füles között nehéz az összhangot megtalálni. Nem lehetetlen, de nehéz, jó dac/amp páros kell, amit csak próbálgatással fogsz tudni kiválasztani. Például hallottam már régi AKG265-öt (remélem jól emlékszem), ami jól szólt és biztos itt is sokan vannak akik sokkal olcsóbb fejessel is kihoznak nagyon jó hangzást, mert megtalálták a dac/amp párját.

A magam részéről a Beyer T1-et venném meg, nekem Sennheiser HD800 van és jó, de kicsi a különbség és a T1 majdnem olyan jó, legalábbis az én fülemnek. A maradék pénzből pedig dac/amp. Ezek viszonyt nyitottak, az egyik legdrágább zárt fejes, az ATH-W5000 szerintem lényegesen gyengébb a nyitottaknál, Beyer A1 és HDVD800 dac/amp és cd párosítással hallgattam. Lehet másik tranzisztoros vagy csöves erősítő csodát tesz, de amit hallottam, az bocsánat a túlzó kifejezésért, de tragikus volt.

Itt sokan vannak akik sokkal olcsóbb fejesekhez találtak harmónikus dac/amp párosokat, először ezeket próbálnám. A referencia kedvéért azért hallgasd meg a W5000-est.

(#25350) Bargyu válasza Bargyu (#25349) üzenetére


Bargyu
tag

Ja és bocsánat, de nem ismerem eléggé a Beyer t70, 770, 990 sorozatokat, lehet azok között kellene keresgélni. Zárt, meg félig nyitott...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.