Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Epiph


Epiph
tag

Üdv!

Érdeklődni szeretnék milyen telefont ajánlotok? (újonnan)
A lehető legolcsóbb okostelefonra lennék kíváncsi ami azért az igényeim szerint jól teljesítene valamint egy olyan ami optimális lenne tehát ár/érték arányban legjobb.
Hosszabb távra tervezem, ami fontos lenne wifi, gps, 3,5 ös jack, micro sd kártyával bőíthető legyen.
Böngészés ,email, skype (beszélgetés), zenehallgatás (rendes fülhallgatóval), esetleg néha videonézésre(pl.: film, youtube) használnám leginkább.
Fényképezőgép része annyira nem fontos...
Androiosra gondoltam.... (2,3 vagy 4... igazándiból nemtudom mi a külömbség)
Esetleg még arra lennék kíváncsi, hogy ehez a használathoz milyen teljestményú telefont nézzek? (amit eddíg láttam nemtudom elég lenne a 800mhz proci 512 ram)

Xperia tipo -n gondolkodtam előszőr, de igazán egyik okostelefont sem ismerem.

Válaszotokat előlre is köszönöm!

(#3752) Borote válasza Dhampir (#3726) üzenetére


Borote
addikt

Nem táblagépet szeretne, de azért köszi :)

Viszont az durva, hogy kártyás csomagban 200 euróért hozzávágják az emberhez :Y
Kérdés, hogy szolgáltató függő-e... De ez bitang jó ár egy Snapdragon S4-es telefonért, főleg 1280x720-as IPS kijelzővel o.O Ha nálunk lenne ilyen, már mennék és cserélném is le a Desire-t :)

(#3753) DS39 válasza Epiph (#3751) üzenetére


DS39
nagyúr

ZTE Blade 3

(#3754) izomhod válasza DS39 (#3753) üzenetére


izomhod
senior tag

kijött a blade 3 egyáltalán?

(#3755) thakl


thakl
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy Sony telefonoknál van-e nemzetközi garancia?

(#3756) DS39 válasza izomhod (#3754) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, a telenor már árulja, 28k kártyásan.

(#3757) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Erről tudtok vmit? mi ez a 36 hónap garancia?[link]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3759) izomhod válasza DS39 (#3756) üzenetére


izomhod
senior tag

az k olcsó!
nekem vagy voda vagy független kéne, na szétnézek mi várható

(#3760) izomhod válasza DS39 (#3756) üzenetére


izomhod
senior tag

háát, mondjuk most azért akarok cserélni, mert az e51emen ki s 2 mp-es kamera van, és mindig akkor szar, amikor nagyon kéne, szóval a kamerából jobb kéne, na nézelődök is tovább

(#3761) gaba2001


gaba2001
csendes tag

Sziasztok!

Ez szerintetek megéri az árát? :

Zte kis Plus

(#3762) fury71


fury71
aktív tag

Samsung Galaxy S Advance is jó árban van

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#3763) maggi1886076 válasza fury71 (#3762) üzenetére


maggi1886076
addikt

vodánál miért nincs ilyen jó áron kártyásan? :W

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3764) ADAM1337 válasza fury71 (#3762) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez elég jó ajánlat előfizu nélkül 63. :K

(#3765) s4tch válasza fury71 (#3762) üzenetére


s4tch
veterán

Ennyiért best buy.

(#3766) -v- válasza fury71 (#3762) üzenetére


-v-
addikt

Galaxy S Plus után én az életben nem veszek többet Samsungot :DD

(#3767) doser0717


doser0717
aktív tag

Érdemes még megvenni a Samsung Galaxy S 2-t? Vagy már 'elavult'? :F

i20N, Surriento, GBS 57

(#3768) izomhod válasza izomhod (#3760) üzenetére


izomhod
senior tag

elnéztem, a blade 1 volt 3 mp-es, a blade III már 5 mpes autofókuszos

na ez már valami!
remélem behozza a voda is ilyen áron

(#3769) Juszaka válasza ablack (#3729) üzenetére


Juszaka
csendes tag

Köszönöm szépen, ahogy én néztem a ZTE Blade III-t választanám. Ahogy nézem az egy kicsivel többet tud... Egyébként erről a készülékről tudna valaki egy tesztet belinkelni? Mert sajnos még sehol nem találtam róla, annyira friss. Esetleg az akkumulátoráról tudna nekem valami infót mondani? Üzem idő stb.
Előre is köszönöm!

(#3770) lowzor


lowzor
veterán

Sziasztok

Annyi lenne a kérdésem (hátha tudjátok), hogy ha külföldről rendelek Huawei telefont, akkor arra lesz valamilyen gyártói gari, amit mo-n tudok érvényesíteni?

(#3771) maggi1886076 válasza maggi1886076 (#3757) üzenetére


maggi1886076
addikt

na sikerült leszűkíteni a kört a sony xperia u-ra és lumia 710-re.ezek férnek bele a keretbe.vodánál 63 az xperia u.ez még pont belefér.tehát az ace2 stb... mind többe kerülnek.tegnap azt írtam, hogy nem tetszik apámnak a lumia 710.sztem korábban a 610-et fogta a kezében.mert már megint képbe jött a teló.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3772) jooker82 válasza doser0717 (#3767) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor már az Optimus L9-et nézegesd,olcsóbb és nagyobb meg jobb kijelzőt kapott...60-70 körül van a ténél...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3773) monti0222w válasza jooker82 (#3772) üzenetére


monti0222w
addikt

Lenne egy kérdésem nexus 7 tab vagy sony xperia t mobil, nem döntenetek kellene csak segiteni a döntésben? :K

[ Szerkesztve ]

(#3774) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Megéri az árát az iphone 5?
Érdemes várni az új berry re?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#3775) jooker82 válasza monti0222w (#3773) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én abban a hsz-ben,nem látok szolgáltatót....de elvileg a vodánál is lesz...csak k€sőbb..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3776) ADAM1337 válasza DonThomasino (#3774) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez egyéni, attól függ mennyire használod az ios szolgáltatásait, vagy elegendőek-e az android által nyújtottak.
Kn minden van mind a 2 platformon.
HW-esen nem éri meg az árát az tény, de soha se volt best buy telefon.
Amúgy frankó telefon de mik az elvárásaid ?

(#3777) Peethy


Peethy
őstag

Hello!

No, körbenéztem kicsit a használtpiacon, párhetes, garanciás telefonok vannak dobozzal, papírokkal, olcsóbban, mint a bolti ár. Mennyire megbízható így vásárolni, mire érdemes odafigyelni? 35-ért 1hetes Huawei G300 jobban megérheti, mint az Y200? Játék nem nagyon lenne rajta, telefonálás, valamennyi net, sms, stb.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#3778) DonThomasino válasza ADAM1337 (#3776) üzenetére


DonThomasino
veterán

Egy jó telefont szeretnék hosszú távra.
Most egy régi iphone om van ami 3-4 éves.
Ebbe a két alternatívába gondolkozok.
Androiddal nem nagyon szimpatizálok.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#3779) doser0717 válasza jooker82 (#3772) üzenetére


doser0717
aktív tag

Csak Telenor vállalati árlista játszik, vagy kártyafüggetlen (az meg csak gyártói garanciás).
Esetleg pár hónapos újszerű telenor függő & gyári garis.

L9 nincs is a telenornál. Optimus 4X HD tetszene, de T-nél 110eFt, telenornál 135e! :(

S2 viszont annyiért lenne ilyen feltételekkel, mint s3 mini. Kérdés, hogy melyik éri meg jobban?!

i20N, Surriento, GBS 57

(#3780) monti0222w válasza jooker82 (#3775) üzenetére


monti0222w
addikt

Bocsi, benéztem, azt hittem az előtted levő hozzászólásra válaszoltál.SORRY. :K

(#3781) monti0222w válasza jooker82 (#3775) üzenetére


monti0222w
addikt

Dupla bocs.

[ Szerkesztve ]

(#3782) batai15


batai15
félisten

ismerős kislánynak kellene valami csajos androidos telefon 25ezer körül(max 1_2 ezer még) zene halgatásra fb egy kis youtube, meg max angry bird, független v tmobile,újonnan karácsonyra. eddig galaxy yt nézteem, van valami alternativa? thx

(#3783) batai15


batai15
félisten

ismerős kislánynak kellene valami csajos androidos telefon 25ezer körül(max 1_2 ezer még) zene halgatásra fb egy kis youtube, meg max angry bird, független v tmobile,újonnan karácsonyra. eddig galaxy yt nézteem, van valami alternativa? thx

(#3784) maggi1886076 válasza batai15 (#3783) üzenetére


maggi1886076
addikt

esetleg xperia tipo.de egy kicsit drágább.ha használtan akkor a xperia mini is belefér

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3785) geckowize


geckowize
őstag

Van olyan dual simes telefon, ami hardverben minimum HTC Desire S és nem dragabb, mint 50k (használt is játszik persze)?

közben megnéztem, 3 ilyen teló van.
1. SGS Duos S5672: hwben visszalépés lenne ahogy látom, valamint a tft kijelzo se sokat ígér.
2. Alcatel OT-997D: alcatelt nem vennék
3. HTC Desire SV: ez nem lenne rossz csak 2 hibája van: novemberben jelenik meg tehát a htc arazasi politikája miatt nincs az az isten hogy 50ert hozzajussak, a másik hogy hwben kicsit lenne visszalépés ugyanis gondolom az Adreno 203 gyengébb a 205nel, valamint 720p video helyett 480p van csak (igaz, most Ice ds v6 romon se működik a 720p)

Mi a véleményetek ezekről a telefonokrol?
Azért gondoltam dual simre, mert 2 telefonnal kicsit bonyolult néha ellenni (vodason nemlemondhato 50 mmegas mobilnet, ezért azt használom DSben, viszont arról drága a hívás meg kevesebb beszélhető le mint a telenorosrol ami nokia 5800ban van...)

[ Szerkesztve ]

(#3786) königarjen


königarjen
tag

Sziasztok!
Nos, én olyan kérdésben szeretnék érveket és ellenérveket kapni, hogy megérné-e egy Nokia Lumia 920-ra cserélni a HTC one X-et?
Nagyon vártam a L920-at, természetesen, ha végül arra dől a mérleg, hogy megéri, akkor is szeretném megtapizni valahol élőben, megtapasztalni, hogy NEKEM mennyire nehéz, illetve nem.

Eddig kétszer volt iOS, de hát az i5 engem nem győzött meg őszintén, tehát az most úgy 90% hogy nem jöhet szóba (pláne a pletykák alapján, hogy lehet hamarosan megint új érkezik :DDD ), illetve suli szempontjából nem is olyan kényelmes arra cuccokat pakolni, ha valakinek megvan telón pl. egy jegyzet akkor nem tudja átküldeni bluetooth-on stb.

Android is kétszer volt, de igazából sosem főzögettem, vagy tettem rá fel nem hivatalos rendszert, tehát ebből a szempontból nem kerül az android mellé sem strigula nekem, nincs telepakolva widgetekkel (időjárás, óra, naptár van kint).

Egyik rendszert sem fikázom, én mindkettővel meg tudtam barátkozni eddig, tehát nem feltétlen ez lenne nálam a döntő szempont.

Na bár a végére lehet kicsit kacifántos lett, de a lényeg a második sorban van, hogy véleményeket várnék! :)

Köszönöm! :R

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#3787) akcsy


akcsy
tag

Hali! Most nézegetem naponta a T oldalát, és azt láttam, hogy ma 52.540Ft lett a Samsung Galaxy S Advance :Y . Olvasgattam róla a cikket és akkor azt mondták, hogy az ára miatt nem éri meg. Nekem az jött le, hogy valamennyivel még gyorsabb is mint a Xperia P ez is igaz?
Viszont megpillantottam az Optimus L9-et is... (70e belefér) Szóóval az lenne a kérdés mivel jobb egy L9 egy S Advance-nél?? A telefon kb 2 évre lenne nekem... Melyiket ajánlanátok?? Most még az ár annyira nem is tényező a kettő között, vagy ha 70 nagyon max 80ig tudtok jobbat meghallgatom, de elsődlegesen ez a 2 mobil érdekel :)
Előre is köszi a segítséget, Üdv, Akcsy :)

[ Szerkesztve ]

(#3788) lsebestyen válasza akcsy (#3787) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ennyiért valóban megéri!

(#3789) akcsy válasza lsebestyen (#3788) üzenetére


akcsy
tag

Köszönöm :) Bocsi, hogy változtattam hirtelen a hozzászólásomon :) Még az lenne a kérdésem, hogy valószínűleg azért árazták le most, mert jött az S3 mini és ezt már kiárusítják?:O :)

(#3790) tzsolesz válasza akcsy (#3787) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Kb. mindenben jobb. :)

(#3791) Sanyig4 válasza Borote (#3752) üzenetére


Sanyig4
tag

Sajnos a kártyás csomagban vásárolt telefonok is Orange függőek. Kár, mert hétfőn meg is venném, de sajnos nem tudom Magyarországon használni...

(#3792) Epiph válasza DS39 (#3753) üzenetére


Epiph
tag

OKsa köszi! Esetleg anniyt még kérdeznék, hogy ebben is csak a-gps van? Vagyhát pontosabban tud a Blade III. úgy kapcsolódni, hogy közben nem csinál nekem adatforgalmat, mintha egy pna lenne?

(#3793) Land


Land
veterán

Aki használta az Arco S-t vagy az Iont: papíron egyforma a 2 telefon. A gyakorlatban milyen különbségek vannak? Sebesség, kamera, üzemidő stb..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3794) Peethy


Peethy
őstag

Huawei G300 mennyivel jobb, mint az Y200?

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#3795) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Srácok győzzetek meg, hogy nekem Note II kell. Szombaton vennék, de félek, hogy túl nagy lesz hosszú távon. Iphone 5 öt tudnék még jó áron venni, de státusszimbólumnak tartom és keveslem az 1 év garit hozzá. Emellett a Note II tele van csupa eye-candy feature-rel, testreszabhatósággal és miegymással.. Nem tudok dönteni, segítsetek :) :R

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#3796) unyadavid válasza milanmylo (#3795) üzenetére


unyadavid
senior tag

Szerintem pont, hogy elsőre lesz túl nagy majd hosszútávon megszokod. :)

(#3797) ALI_G


ALI_G
veterán

Hi!
Barátnőmnek keresek androidos mobiltelefont karácsonyra. Ez lenne az első okostelefonja, úgyhogy nem kell a csúcs és nem is szánok rá nagyobb összegeket.
Nekem egy galaxy ace-em van, amiben azt nem szeretem egyedül, hogy a belső tárhely nagyon korlátozott. Ezt már elég ha kiküszöböli az ajándék telefon, a többi úgy is a színén múlik a csajoknál :)
:R

(#3798) Borote válasza Sanyig4 (#3791) üzenetére


Borote
addikt

Ezt szomorúan hallom :( Azért egy próbát majd megejtek vele, ha megveszi :)
58 ezer forintért 720p-s IPS kijelző, Krait processzor azért nem gyenge ajánlat...

(#3799) doser0717 válasza ALI_G (#3797) üzenetére


doser0717
aktív tag

Az enyém fehér HTC Desire X-et kap. :K

i20N, Surriento, GBS 57

(#3800) HuMarc válasza ALI_G (#3797) üzenetére


HuMarc
addikt

Huawei G300, vagy ha jobb kisebb, akkor SE LwW, Xperia Mini/Mini Pro! :)

@milanmylo (#3795): Tapizd meg mind a kettőt, amelyik jobban tetszik, azt veszed. Esetleg (már ha webshop-ban veszed) megrendeled mind a kettőt és nyolc napon visszaküldöd az egyiket ;] ...

@Peethy (#3794): Ugyanaz a HW van bennök, csak a Y200 downlock-kolva van és fele annyi RAM van benne. Szerintem megéri inkább a G300-at nézegetni, de ez legyen a te döntésed! :R

@akcsy (#3787): Szerintem megéri az L9, 70 000 Ft-ért főleg!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.