Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) pinnacle válasza maggi1886076 (#4349) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi maggi1886076, DS39! A telefonokat csak példának írtam, bármi jó.

A Huawei-nek milyen a hangminősége? Nem találtam a tesztben.

Azt elfelejtettem írni, hogy lehetőleg kicsi telefon is kellene. 4 db-t vennénk. Nekem a ZTE Blade, Huawei méret is jó, de a másik 3 kicsi, vékony legyen. VOIP-ra használnánk, de gondolom az minden telefonon megy.

(#4352) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Üdv mindenkinek
Valószínűleg senkinek nem meglepő módon segítséget kérnék, illetve a véleményetekre vagyok kíváncsi telefon vásárlás ügyében.
Rövidesen lesz lehetőségem telefon vásárlására. Édesanyám flottás előfizetéssel rendelkezik, amiben lejárt a 2 év így 0 ft ért és kamatmentes részletre is vehet telefont. Neki pedig nem igazán kell de mivel nemsokára megszűnik nála ez a lehetőség tart nekem egy kis elő karácsonyt (kösz anyu :D )
A lényeg hogy nem szeretne sokat fizetni se vásárláskor sem pedig törlesztő részletben.
Ezen a linken az első oszlopban lévők, tehát, amik közül elvileg választhatok, az ottani árakhoz képest lehet némi kedvezménnyel.(ennek mértékét majd csak ott tudom meg)

Nagyjából 2000 Ft/hó törlesztő részlet még elmegy.

Ez alapján a következőket gondoltam, hogy szóba jöhetnek

-Alcatel OT-995

-Samsung Galaxy S Advance

És esetleg ha komolyabb az a kedvezmény a ZTE grand X

Alapvetően szeretem a nagyobb méretű mobilokat és azért elvárok egy minőséget a kijelzőtől. OT-995 öt már számtalanszor fogtam és az nekem okés többit nem tudom, még nem voltak a kezemben.
Alapvetően nem tervezek komolyan játszani. Néhány ingyenest, pl. a nemrég tesztelt arkanoidX-el, talán valami kártya, ill. sakk progival. Semmi 3D-s online cucc nincs tervben, és FHD filmeket se fogok vetíteni róla: D. Alkalmi netezés, e-könyv olvasás (ez fontos) telefonálás sms mail írás és fotózás videó felvétel, navigáció (főleg valamilyen turista illetve geocaching) a legfontosabb. Valószínű főleg az elején sok progit ki fogok próbálni sok minden, lesz a telefonon… több launcher zenelejátszó stb, tehát tárhely méret sem mindegy, mint ahogy nem árt a jó akku üzemidő: D nem szeretem a hasztalan nehezéket az oldalamon, ami fali-malacért sír: D (bár ezt lehet később egy külső akkupack oldja majd meg.)

Ezek alapján kíváncsi vagyok, ki mit mond… mivel járok a legjobban?
Van saját elképzelésem, de kíváncsi vagyok, ki mit hoz fel érvként.
amire kíváncsi vagyok mert tesztet olvastam már
akku idő (felhasználói tapasztaalt) ram és tárhely méret tapasztalat szerint mire elég.. kamera mennyire javult Grand X ben pl illetve alcatelben is 4.0-val

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#4353) HuMarc válasza DarknessHope (#4352) üzenetére


HuMarc
addikt

Az OT-995 egy kategóriával lejjebb van, mint az SGS Advance, ha teheted, azt válaszd! A ZTE Grand X IN sem lenne rossz döntés, csak ugye nem tudod elhozni 0 Ft-ért...

(#4354) mohotol válasza pinnacle (#4348) üzenetére


mohotol
aktív tag

Zenére használt SGS, a többi igazából mind szar zenére..
(Bár a legtöbb telóról sajnos ez elmondható manapság.)

(#4355) korpicschess válasza pinnacle (#4351) üzenetére


korpicschess
veterán

Szar, ahogy írják előttem is. Nagyjából igaz, hogy egy 9k-s Sandisk Sansa Clip+ elveri/hozza a telefonok közti legjobb hangminőséget. Valóban király cucc (kár, hogy az enyém épp megdöglött).
(Használt SGS vagy Nexus S a legolcsóbb, ami felveheti vele a versenyt.)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4356) pinnacle válasza mohotol (#4354) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi , de az már 2x40k. Akkor kicsi, vékony telefonnak a Samsung mini 2 a legjobb választás?

korpicschess zene a lányom telefonján kellene. Nokia 5310 XpressMusicja van, gondolom azért azt nem nehéz hozni.

[ Szerkesztve ]

(#4357) mohotol válasza pinnacle (#4356) üzenetére


mohotol
aktív tag

nem, a sima SGS 40k, vagy alatta van.

(#4358) korpicschess válasza pinnacle (#4356) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem, azt nem. :) Egyébként a Sony telefonok nem szólnak olyan rosszul, de igazából szerintem inkább hanyagold el a minőségi tényezőt, mindegyik "rossz" az általad írtak közül.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4359) Sztu


Sztu
csendes tag

Sziasztok! Mit tudtok ajánlani húgomnak, viszonylag jó fényképező,villanóval (tehát galaxy s 1 kizárva) facebook és böngészés számít neki , htc Desiren vagy ehhez hasonlón gondolkodik. A költségvetés kb. 50.000-ig van használtan. Nem ragaszkodik az Androidhoz bár én arra terelném... :) , esetleg még a Lumiak közül valami, csak azok meg nem bővíthető memóriások :((( Vagy valami más ötlet?

Galaxy Note II / Galaxy S3

(#4360) Loa


Loa
csendes tag

Sziasztok!

Szerencsére hamarosan lejár a hűség, és épp telefonnézőben vagyok. Idáig csak 30 ezer Ft-os, vagy az alatti telefonjaim voltak, de mivel suli mellett már dolgozom is, ezért gyűjtöttem egy keveset, és ha nagyon akarok, akkor beruházhatnék egy iPhone 5-re. De nagyon vacillálok, nem tudok dönteni.

A segítségetekre lenne szükségem, perpill egy Nokia C5-03-am van, ami siralmas katasztrofális.

Samsungom már volt régebben, SGH-E250, azzal flexi bajok voltak, és többet kellett volna fizetni, mint amennyi maga a teló volt a javíttatásért, ráadásul azt mondták, hogy én vagyok a hibás, mikor azon a telefonon kívül még egyetlen egy telómmal sem kellett szervizbe mennem.

A tré-ből kéne nézni a telefonokat, szóval:

HTC One X

iPhone 5

LG 4x HD

Főleg a HTC és az Apple az, ami tetszik, az LG-t volt szerencsém T-ben megtapogatni, de a kijelzője nem igazán tetszik, főleg, ha összehasonlítom a HTC-vel.

Win phone telót meg nem igazán akarok venni, nincsen nagy app store mögötte, és kételkedem kicsit, hogy lesz jövője, bár a versenynek nagyon jót tenne.

Szóval érdekelne mindenkinek a válasza, érdeklődéssel várom.

Előre is köszönöm! :))

iPhone 5 black

(#4361) bobooo válasza Loa (#4360) üzenetére


bobooo
addikt

Szvsz iPhone 5. :)

(#4362) RetepNyaraB válasza bobooo (#4361) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Oprendszerek nem összehasonlithatók...
Ha van egyéb Almád, akkor indokolt az ifon, vagy ha villantani akarsz a tárnsaság erre fogékony részénél. Na de amúgy abból a pénzből sok sört lehet ám inni.. ...
LG IPS kijelzője objektíven nagyon király, talán el volt állítva a boltban, nézd meg még egyszer. Az LG supportja pedig objektive siralmas, ez nagy minuszpont.
HTC lehúzós gazemberek vállalata, de a gép rendben van. Vegyél SIII-at :P

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4363) Dasfaf


Dasfaf
tag

Hello, Samsung Galaxy S-ről váltanék, árban felső határ olyan 125 , fontos , hogy jó legyen zenében, valamint fényképezésben/videózásban, és hát játék se szaggasson már rajta, üzemidő is fontos, szóval úgy összességében jó legyen. :D

(#4364) South Velen válasza Dasfaf (#4363) üzenetére


South Velen
addikt

S3.

(#4365) premete válasza RetepNyaraB (#4362) üzenetére


premete
veterán

A samsung még rosszabb ezeknél, nagyon nem szeretnek garanciában javítani, inkább ráfogják a vásárlóra, hogy ő a hibás. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4366) Dasfaf válasza South Velen (#4364) üzenetére


Dasfaf
tag

Annak az anyaghasználata ami annyira nem tetszik, bár lehet meg tudnám szeretni, nem tudom.

(#4367) South Velen válasza Dasfaf (#4366) üzenetére


South Velen
addikt

Olyan, mint az S1-nek. :) (Ami tényleg szar, de más hibát nem tudok mondani.)

(#4368) korpicschess válasza premete (#4365) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem tudom mire alapozod, Samsungnak ráadásul szervizfutárral messze a legjobb garanciája van itthon, ráadásnak még +2 hó is van a 2 éven felül.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4369) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Kezdődik... :O

(#4370) Dasfaf válasza South Velen (#4367) üzenetére


Dasfaf
tag

Tudom , hogy olyan, azt se igazán szeretem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4371) premete válasza korpicschess (#4368) üzenetére


premete
veterán

Valamikor, több évvel ezelőtt szert tettem egy Samsung Omnia készülékre, használat közben kissé melegedett, navigáció esetén már jobban. Kocsiban használtam rendszeresen a hozzá vásárolt gyári Samsung-töltővel, és Zalaegerszegtől gondoltam, kipróbálom az NNG-től kapott, (akkor) új IGO-t rajta; Lepsénynél még szépen kirakta a sávokat, de nem sokkal Fehérvár előtt elkezdett a készülék füstölni, már hiába húztam ki a töltőt, a telefon többé nem indult el, a töltőnek semmi baja nem volt, az egyik pda-talin valakinek el is passzoltam. Viszont a telefon nem működött, így bevittem a szervizbe, ahol közölték egy hét múlva, hogy túláramot adtam neki, és csak 88.000.- Ft + Áfa ellenében tudják javítani, amit nem akartam kifizetni, mert nem éreztem hibásnak magamat, illetve a készülék értéke nem lehetett több akkor, használtam 50.000 forintnál. Szerencsémre az említett találkozón valaki felajánlotta, hogy beviszi a szervizbe, és ott 10.000.- forintért “garanciában” kicserélték az alaplapot. Másnap el is adtam az eszközt, és jó ideig messziről kerültem minden eszközt, amin “Samsung” felirat ékeskedett.

Második eset.

Történt az, hogy a HTC Dream óta szinte mindegyik androidos okostelefont végigpróbáltam, így az előző csalódás ellenére a Google galaxy Nexusra is beneveztem, annak ellenére, hogy a samsung gyártja (sajnos). Mint bizonyára közismert, csak a Google referenciakészülékei kapják meg azonnal az új szoftvert, a különböző gyártók fél- 1 év múlva készítik el, de gyakran annyira elrontják a saját kezelőfelületükkel, hogy szinte használhatatlanok.

Ahogy illik, első percben Brando fólia és TPU tok került rá, nagy becsben tartottam, ahogy az elmúlt 15 évben mindegyik, hasonló értékű okostelefonomat, a Nokia 9000-től kezdve. Néha levettem a tokot, hogy az esetlegesen belekerülő port letöröljem, ekkor vettem észre, hogy a készülékházról oldalt egy kis festék lejött, ezért beadtam a szervizbe. 8 nap után jött az sms, hogy átvehető; ennek nem sokáig örülhettem, mert (szerintük) “nem rendeltetésszerűen” használtam, és megvonták a garanciát. Még valami “meglazult alkatrészeket” emlegettek, amit végképp nem értek. Úgyhogy ha véletlenül, bizonyos tudatmódosító szerek hatására még samsungot veszek, ha bármi baja lenne, rögtön menne a kukába, a két példából leszűrhető, hogy a samsung garancia csak addig él, amíg a készülék el nem romlik; ez pedig statisztikailag jóval gyakrabban fordul elő, mint a versenytársak készülékeinél.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4372) korpicschess válasza premete (#4371) üzenetére


korpicschess
veterán

Tegyük azért hozzá, hogy ez elég egyedi eset, kérdés, hogy mi miatt történhetett ilyen, nagy %-ban a hibás tartozék miatt, ezt nem tudják megállapítani ők sem.

Az én ismerőseim között a szervizfutár 3 napon belül, cserekészüléket biztosítva megcsinált mindent. SGS-ek esetében kijelző beégés miatt cserélt telefonnál vibramotort, jack csatit, szó nélkül. Eltört hátlapot nem.
Talán a kopás miatt akkor cserélik, hogyha hivatalosan elismert szériahiba. Mondjuk mint S3-nál.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4373) Loa válasza bobooo (#4361) üzenetére


Loa
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszotokat :)

@BoboDJ:

Én is afelé hajlok, mivel nagyon nem szoktam buherálni a telefonokat, és minimum 2 évig használok egy telót.

@RetepNyaraB:

Samut nem fogok, mivel volt egy rossz benyomásom róla, és nem akarok megint így járni. Van pl. 1 ismerősöm, aki hullarészegen, iPhone-nal a zsebében besétált a tengerbe, és szó nélkül cserélték a telefonját.

Úgyis egyszer élünk, megengedek magamnak egy iPhone-t talán. Még 2 hét a hűség lejártáig, úgyhogy időm, mint a tenger. Alszok rá párat, aztán meglátjuk. Lehet úgy megyek oda, hogy iPhone kell, de közben egy másik telefon nevét ejtem ki a számon. :U

iPhone 5 black

(#4374) pinnacle válasza korpicschess (#4358) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor marad kis telefonnak a Samsung Mini 2.

mohotol légy szíves linkeld be , mert én nem találom.

(#4375) korpicschess válasza pinnacle (#4374) üzenetére


korpicschess
veterán

[link]
Galaxy S-re keresve több is van.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4376) pinnacle válasza korpicschess (#4375) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Azt hittem, hogy újra gondol. :) A Samsung Galaxy S Advance-ről mi a véleményed? Samsung telefon tesztekben mindig panaszkodnak a pentile mátrix-ra. Ez valami valós probléma vagy csak nagyítóval látszik?

(#4377) lsebestyen válasza pinnacle (#4376) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ha nem mondják nem veszed észre, szóval igen.

(#4378) kali válasza Loa (#4373) üzenetére


kali
legenda

a haverod biztos fizetett x összegű biztosítást havonta, ami a beázásra is vonatkozott, ellenkező esetben erősen kétséges a garanciális csere, mert azzal kezdik, hogy ellenőrzik az indikátorokat, amik elszíneződéséhez még vízben áztatni sem kell a telefont, néha elég esőben telefonálni, vagy párás légtérben használni!

(#4379) jooker82 válasza Loa (#4360) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az LG 4x-nek nagyon szép a kijelzője és a magas fényerő miatt,a napon is jól látható... Az xda-s madarak csiripelik,h a 4.1,már úton van...
Mellesleg a 4x-nek se szériahibája,se működési hibája nincs.....azt a szót nem ismerjük a topicban,h szerviz.. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4380) akcsy


akcsy
tag

Hali! Tudom már kérdeztem többször, de most már tényleg 2 telefon közül kell választanom...
Az egyik Sony Xperia P a másik a LG Optimus L9... Mindkét teló kb. ugyanabban az árban van azaz az Xperia P-t a PartNeroGSM-től venném (nem tudom, hogy érdemes-e itt venni) ez bolti garival, stb. 65 ezer, persze gondolom 70 körül lenne gyári garival meg hasonlók... Az LG pedig a T-nél lenne vásárolva, ami ugye szintén 70eHuf... Nah és az lenne a kérdésem, hogy most mivel a 2 teló egy árban van, melyiket vásároljam? A Partnero-ról olvastam jót is, rosszat is (viszonr osztálytársam 1 hónapja vett ott Lumiát, meg van velük elégedve) de ti mit gondoltok róla? Az L9-ben az fog meg, hogy elég nagy a kijelzője, viszont a kamerájáról nem mondtak a fórumban jókat, valamint olvastam, hogy még nem is képes a memória kártyára helyezni az alkalmazásokat, ami miatt root-olgatni kell (az nekem sok így még az elején :D )...
Szóval a lényeg, hogy mindkét szinte egy árban van, csak mégis melyik a jobb?:)

(#4381) lsebestyen válasza akcsy (#4380) üzenetére


lsebestyen
addikt

LG, bolti garis telefont ne vegyél.

[ Szerkesztve ]

(#4382) akcsy válasza lsebestyen (#4381) üzenetére


akcsy
tag

Értem, háát mindenképp gyári garival venném a P-t is :) De ezen kívül azt mondod, hogy LG?:)

(#4383) jooker82 válasza akcsy (#4380) üzenetére


jooker82
nagyúr

A P-nél az a baj,hogy még az ICS-se működik megfelelően,többen inkább a már elavult 2.3-as rendszerrel használják..Ez azért gáz..
Az l9-re még működési panasz nem volt..ezt nem csak a magyar táborra értem,hanem a külföldiekre is...itt a fotózáson van még javitanivaló,de lehet,h csak beállitás kérdése,mint sok esetben a 4x-nél is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4384) lsebestyen válasza akcsy (#4382) üzenetére


lsebestyen
addikt

Igen, jobb az akku, míg így h nagyobb a kijelző. Meg az IPS kijelző azért szebb. Ja és nekem kevés lenne a 16gb

(#4385) akcsy válasza lsebestyen (#4384) üzenetére


akcsy
tag

Értem, köszi szépen a segítségeket, akkor maradok az LG-nél :) Viszont, majd abban is reménykedhetünk, hogy SD-re legyen majd áthelyezhető az alkalmazások? :) Mert az egészben ez bosszant csak :$ Vagy igazából a root sem lesz nehéz dolog?:$ :F :)

(#4386) Alliterato


Alliterato
csendes tag

Sziasztok,

Hosszabb távra (1-2 év) keresek új telót. A mostani Spica-ám már több, mint hulladék kategória :) Átlagos, normál felhasználásra kellene: beszélgetés, sms, mail, ritkán net, illetve hotspot funkció (táblagéphez), ami fontos.
Ezeket néztem ki, de nem tudom melyiket lenne érdemes megvenni. Nagyjából egy árkategóriában vannak.

HTC Desire C NFC

ZTE Grand X IN

Samsung Galaxy S Advance

Nokia Lumia 800 (tudom ez más oprendszer, nem is ismerem igazán, de a teló jól néz ki és egész jó kritikákat olvastam eddig róla)

Az telókat nem tervezem mókolni, gyári állapotban használnám őket.
Köszi a segítséget!

(#4387) s4tch válasza jooker82 (#4383) üzenetére


s4tch
veterán

Teljesen jól működik a P-n az ICS, akik még a GB-t használják, nem tiszta installt csináltak.

(#4388) HuMarc válasza Alliterato (#4386) üzenetére


HuMarc
addikt

A Desire C HW szempontjából egyenlő a hulladékkal...

A ZTE Grand X IN, az SGS Advance és a Lumia 800 mind jó ajánlatok, és nincs közöttük legjobb/legrosszabb. Az a legjobb, amit tehetsz, hogy kipróbálod mindegyiket és azt választod, amelyik a legjobban tetszik. :R

(#4389) lsebestyen válasza akcsy (#4385) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nem hinném, hogy ilyen kevés helyet hagytak volna neki, hisz 4gb rom alapból van benne, szerintem ezzel nem lesz problémád.

(#4390) jooker82 válasza s4tch (#4387) üzenetére


jooker82
nagyúr

Érdekes,itt ezen hsz alatt több látszólag,hozzáértő tag is a 2.3-at használja és javasolja... Valami ott biztos nem okés... 1GB rammal nem szabadna laggoolni..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4391) s4tch válasza jooker82 (#4390) üzenetére


s4tch
veterán

Nem laggol, csak figyelni kell arra, hogyan frissít az ember. Ez is benne van a topikban, idézhetted volna azt is.

Finomítva - stevve

[ Módosította: stevve ]

(#4392) jooker82 válasza s4tch (#4391) üzenetére


jooker82
nagyúr

Biztos sokan ICS-el használnák,ha működne rendesen,pont tegnap mondta egy illető az egyik topicban,h neki is 2.3 van fenn... pedig ő ért hozzá...
Az lg frissitéseit egy egyszerű programmal 2 kattintással fel lehet tenni,kár érte,h a Sony nem tud normális frissitést csinálni,pedig elvileg ő frissitéskirály,mindent lefrissitenek,csak aztán mégis az előző verziót használja mindenki... :DDD

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4393) lsebestyen válasza jooker82 (#4392) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ha már itt tartunk a sony legalább próbálkozik, nem úgy mint az LG...

[ Szerkesztve ]

(#4394) jooker82 válasza lsebestyen (#4393) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha már ennyire elkanyarodunk, nem a topic tárgya lesz...legalább az lg amit kiad az utóbbi időkben,az megvan csinálva rendesen.....véget ért a 2x korszak..
Mi LG használók nem vágyunk vissza az előző verzióra,még,ha később is kapjuk meg a következőt..... :N
de az offot fejezzük be..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4395) s4tch válasza jooker82 (#4392) üzenetére


s4tch
veterán

"Biztos sokan ICS-el használnák,ha működne rendesen,pont tegnap mondta egy illető az egyik topicban,h neki is 2.3 van fenn... pedig ő ért hozzá..."

Még egyszer megismétlem, lassan, hogy jó eséllyel felfogd: jól működik a P-n az ICS. Hogy ki ért hozzá, azt nem tudom; nyilván outsiderként neked ez egyből világos.

"mégis az előző verziót használja mindenki"

Ez nettó hülyeség, lehetőleg ne terjeszd.

(#4396) lsebestyen válasza s4tch (#4395) üzenetére


lsebestyen
addikt

:R

(#4397) akcsy


akcsy
tag

Nah nem azért kérdeztem én, hogy vitatkozzatok!! :( :))

(#4398) akcsy válasza DarknessHope (#4352) üzenetére


akcsy
tag

Én is mindenképp az Galxy S Advance-t ajánlanám, abban az árkategóriában mondhatni, ő a legjobb :)

[ Szerkesztve ]

(#4399) blt.62 válasza korpicschess (#4375) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Leakarom cserélni a Sensation XE-m (tudod), és három mobilt néztem ki.
1, HTC ONE X (állítólag szebb a kijelzője mint az SGS 3-nak)
2, SGS 3
4, Sony xperia T (állítólag most ez a legjobb Sony)

Melyiket javaslod? Fontos, hogy az egyik legszebb kijelzője legyen, médiában-zenében is erős legyen.

MegtorloXp

(#4400) jooker82 válasza s4tch (#4395) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezt nekik magyarázd,ne nekem én csak azt irom amit ott látok...Én sajnos nem tudom feltenni helyettük azt a jól működő ICS-t....
De amúgy mért nem segitel nekik,ha látod,h nem boldogulnak..Nem itt kellene leállnod vitázni,hanem ott segiteni... ha már értel hozzá.. :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.